Zestawy mebli do sypialni

Konar meble kolbudy Sypialnia dębowa rustica xxl 14000 zł ZOBACZ Oryginalna i oryginalna sypialnia dębowa RUSTICA XXL Ręcznie wykonane meble z prawdziwego drewna dębowego z trosceą o najdrobniejszy detal. nieszablonowego uroku dodają meblom skrupulatnie wyróżnione sęki. Całość pokryta wysokowytrzymałym lakierem Super Mat, który dobraliśmy takgenialnie podkreślał piękno dębowego drewna. W skład zestawu wchodzą: Łóżko RUSTICA w dowolnym wymiarze z podnoszonym stelażem, pod którym ukryty jest pojemnik na pościel. Dwie szafki nocne RUSTICA w dowolnej konfiguracji szuflad. Komoda RUSTICA L6 z sześcioma szufladami. Pojemna skrzynia RUSTICA dopasowana wielkością do łóżka (krótsza o 30cm rozmiar materaca). nieprzeciętny i wytrzymały pakiet na lata! Wszystkie meble w zestawie tworzone są kompletnie z prawdziwego drewna dębowego (nie dotyczy pleców szafek, dna pojemnika na pościel i stelaża łóżka). informacje technologiczne: Łóżko Wysokość pełna zagłowia łóżka: 80cm Wysokość łóżka do materaca: 40cm Grubość burty łóżka: 22 mm Proponowane wymiary łóżka (możemy je scalić do Twoich potrzeb; wielkość materaca): 140cm x 200cm 160 cm x 200cm 180cm x 200cm 200 cm x 200cm Każdy z wymiarów jest w jednej cenie. Szafka nocna wyposażona do wyboru w: - trzy szufladki - jedną szufladkę i drzwiczki - drzwiczki wybór wariantu należy do Ciebie. Uchwyty standardowo wykonujemy z gałązek dębowych, jednak z powodzeniem możemy wymienić je na każdy inny typ uchwytu. Proponowane wymiary szafki nocnej (możemy je skonsolidować do Twoich potrzeb): Wysokość całkowita: 50 cm Szerokość kompletna: 50cm Głębokość kompletna: 42cm Komoda wyekwipowana jest w sześć szczególnie przestronnych i użytecznych szuflad i po dwie komfortowe i pojemne półki ukryte za drewnianymi drzwiczkami. Uchwyty standardowo wykonujemy z gałązek dębowych, jednak z powodzeniem możemy wymienić je na każdy inny wariant uchwytu. Komoda dostępna jest w kilku wariantach kolorów - przejrzyj ostatnie zdjęcie produktu. Proponowane rozmiary komody: Wysokość kompletna: 85cm Szerokość pełna: 150cm Głębokość całkowita: 40cm liczba szuflad: 6 liczba drzwiczek: 2 ilość półek (łącznie): 4 SKRZYNIA Skrzynia na pościel wytwarzana w 100% z prawdziwego drewna dębowego. Proponowane rozmiary skrzyni: głębokość: 50cm wysokość: 50cm szerokość: dostosowana do szerokości łóżka (30cm krótsza niżeli szerokość materaca) Istnieje możliwość wykonania łóżka, szafek nocnych, komody lub skrzyni na dowolny wymiar, pasujący do Twojej sypialni - żeby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z z naszym działem sprzedaży, bardzo ochoczo odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Tel: +48 666 061 309 Mail: info@konarmeble.eu Łóżko dostarczamy kurierem w kilku częściach do prostego montażu. Szafki nocne, komodę, a także skrzynię dostarczamy w całości. Na każdy nasz artykuł dajemy 3 lata gwarancji. Nie możesz zdecydować się na kolor? Zamów PRÓBKĘ – TUTAJ. artykuł nieprefabrykowany.
  • Producent Konar Meble Kolbudy
Sypialnia dębowa RUSTICA XL 13000 zł ZOBACZ Oryginalna i oryginalna sypialnia dębowa RUSTICA XL Ręcznie wykonane meble z prawdziwego drewna dębowego z trosceą o najdrobniejszy detal. nieszablonowego uroku dodają meblom skrupulatnie zaakcentowane sęki. Całość pokryta wysokowytrzymałym lakierem Super Mat, który dobraliśmy taknadzwyczajnie podkreślał piękno dębowego drewna. W skład zestawu wchodzą: Łóżko RUSTICA w dowolnym wymiarze z podnoszonym stelażem, pod którym ukryty jest pojemnik na pościel. Dwie szafki nocne RUSTICA w dowolnej konfiguracji szuflad. Komoda RUSTICA L z czterema szufladami. Pojemna skrzynia RUSTICA przypasowana wielkością do łóżka (krótsza o 30cm rozmiar materaca). perfekcyjny i wytrzymały zestaw na lata! Wszystkie meble w komplecie produkowane są całkowicie z prawdziwego drewna dębowego (nie dotyczy pleców szafek, dna pojemnika na pościel i stelaża łóżka). dane technologiczne: Łóżko Wysokość kompletna zagłowia łóżka: 80cm Wysokość łóżka do materaca: 40cm Grubość burty łóżka: 22 mm Proponowane wymiary łóżka (możemy je zbratać do Twoich potrzeb; wielkość materaca): 140cm x 200cm 160 cm x 200cm 180cm x 200cm 200 cm x 200cm Każdy z wymiarów jest w jednej cenie. Szafka nocna wyposażona do wyboru w: - trzy szufladki - jedną szufladkę i drzwiczki - drzwiczki wybór rodzaju należy do Ciebie. Uchwyty standardowo wykonujemy z gałązek dębowych, jednak z powodzeniem możemy wymienić je na każdy inny rodzaj uchwytu. Proponowane wymiary szafki nocnej (możemy je dopasować do Twoich potrzeb): Wysokość pełna: 50 cm Szerokość pełna: 50cm Głębokość kompletna: 42cm Komoda wyposażona jest w cztery niezwykle przestronne i funkcjonalne szuflady, a także po dwie komfortowe i pojemne półki ukryte za drewnianymi drzwiczkami. Uchwyty standardowo wykonujemy z gałązek dębowych, jednak z powodzeniem możemy wymienić je na każdy inny typ uchwytu. Komoda dostępna jest w kilku wariantach kolorów - sprawdź ostatnie zdjęcie towaru. Proponowane wymiary komody: Wysokość pełna: 85cm Szerokość całkowita: 150cm Głębokość pełna: 40cm ilość szuflad: 4 ilość drzwiczek: 2 ilość półek (łącznie): 4 SKRZYNIA Skrzynia na pościel wykonana w 100% z prawdziwego drewna dębowego. Proponowane rozmiary skrzyni: głębokość: 50cm wysokość: 50cm szerokość: dopasowana do szerokości łóżka (30cm krótsza niż szerokość materaca) Istnieje możliwość wykonania łóżka, szafek nocnych, komody albo skrzyni na dowolny wymiar, pasujący do Twojej sypialni - żeby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z z naszym działem sprzedaży, nad wyraz z ochotą odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Tel: +48 666 061 309 Mail: info@konarmeble.eu Łóżko dostarczamy kurierem w kilku częściach do prostego konstrukcji. Szafki nocne, komodę oraz skrzynię dostarczamy całkowicie. Na każdy nasz towar dajemy 3 lata gwarancji. Nie możesz zdecydować się na kolor? Zamów PRÓBKĘ – TUTAJ. artykuł nieprefabrykowany.
  • Producent Konar Meble Kolbudy
Konar meble kolbudy Sypialnia dębowa rustica m 8500 zł ZOBACZ Oryginalna i specyficzna sypialnia dębowa RUSTICA M Ręcznie tworzone meble z prawdziwego drewna dębowego z trosceą o najdrobniejszy szczegół. wyjątkowego uroku dodają meblom dokładnie zaakcentowane sęki. Całość pokryta wysokowytrzymałym lakierem Super Mat, który dobraliśmy takgenialnie podkreślał piękno dębowego drewna. W skład zestawu wchodzą: Łóżko RUSTICA w dowolnym wymiarze z podnoszonym stelażem, pod którym ukryty jest pojemnik na pościel. Dwie szafki nocne RUSTICA w dowolnej konfiguracji szuflad. Pojemna skrzynia RUSTICA dopasowana wielkością do łóżka (krótsza o 30cm wymiar materaca). świetny i wytrzymały komplet na lata! Wszystkie meble w pakiecie stworzone są kompletnie z prawdziwego drewna dębowego (nie dotyczy pleców szafek, dna pojemnika na pościel i stelaża łóżka). dane techniczne: Łóżko Wysokość całkowita zagłowia łóżka: 80cm Wysokość łóżka do materaca: 40cm Grubość burty łóżka: 22 mm Proponowane wymiary łóżka (możemy je zespoić do Twoich potrzeb; wielkość materaca): 140cm x 200cm 160 cm x 200cm 180cm x 200cm 200 cm x 200cm Każdy z rozmiarów jest w jednej cenie. Szafka nocna zaopatrzona do wyboru w: - trzy szufladki - jedną szufladkę i drzwiczki - drzwiczki dobór wariantu należy do Ciebie. Uchwyty standardowo wykonujemy z gałązek dębowych, jednak z powodzeniem możemy wymienić je na każdy inny wariant uchwytu. Proponowane wymiary szafki nocnej (możemy je zbratać do Twoich potrzeb): Wysokość całkowita: 50 cm Szerokość całkowita: 50cm Głębokość pełna: 42cm SKRZYNIA Skrzynia na pościel wytworzona w 100% z prawdziwego drewna dębowego. Proponowane wymiary skrzyni: głębokość: 50cm wysokość: 50cm szerokość: dostosowana do szerokości łóżka (30cm krótsza aniżeli szerokość materaca) Istnieje możliwość wykonania łóżka, szafek nocnych albo skrzyni na dowolny rozmiar, pasujący do Twojej sypialni - by dowiedzieć się więcej skontaktuj się z z naszym działem sprzedaży, bardzo ochoczo odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Tel: +48 666 061 309 Mail: info@konarmeble.eu Łóżko dostarczamy kurierem w kilku częściach do łatwego montażu. Szafki nocne, a także skrzynię dostarczamy kompletnie. Na każdy nasz towar dajemy 3 lata gwarancji. Nie możesz zdecydować się na kolor? Zamów PRÓBKĘ – TUTAJ. towar nieprefabrykowany.
  • Producent Konar Meble Kolbudy
Konar meble kolbudy Sypialnia dębowa rustica l 12000 zł ZOBACZ Oryginalna i unikalna sypialnia dębowa RUSTICA L Ręcznie wytwarzane meble z prawdziwego drewna dębowego z trosceą o najdrobniejszy detal. nieszablonowego uroku dodają meblom dokładnie zaakcentowane sęki. Całość pokryta wysokowytrzymałym lakierem Super Mat, który dobraliśmy takgenialnie podkreślał piękno dębowego drewna. W skład zestawu wchodzą: Łóżko RUSTICA w dowolnym wymiarze z podnoszonym stelażem, pod którym ukryty jest pojemnik na pościel. Dwie szafki nocne RUSTICA w dowolnej konfiguracji szuflad. Komoda RUSTICA L z czterema szufladami. świetny i wytrzymały zestaw na lata! Wszystkie meble w zestawie wytwarzane są całkowicie z prawdziwego drewna dębowego (nie dotyczy pleców szafek, dna pojemnika na pościel i stelaża łóżka). informacje techniczne: Łóżko Wysokość kompletna zagłowia łóżka: 80cm Wysokość łóżka do materaca: 40cm Grubość burty łóżka: 22 mm Proponowane wymiary łóżka (możemy je skonsolidować do Twoich potrzeb; wielkość materaca): 140cm x 200cm 160 cm x 200cm 180cm x 200cm 200 cm x 200cm Każdy z rozmiarów jest w jednej cenie. Szafka nocna wyposażona do wyboru w: - trzy szufladki - jedną szufladkę i drzwiczki - drzwiczki dobór wariantu należy do Ciebie. Uchwyty standardowo wykonujemy z gałązek dębowych, jednak z powodzeniem możemy wymienić je na każdy inny typ uchwytu. Proponowane rozmiary szafki nocnej (możemy je złączyć do Twoich potrzeb): Wysokość całkowita: 50 cm Szerokość całkowita: 50cm Głębokość pełna: 42cm Komoda zaopatrzona jest w cztery nad wyraz przestronne i funkcjonalne szuflady i po dwie komfortowe i pojemne półki ukryte za drewnianymi drzwiczkami. Uchwyty standardowo wykonujemy z gałązek dębowych, jednak z powodzeniem możemy wymienić je na każdy inny rodzaj uchwytu. Proponowane rozmiary komody: Wysokość pełna: 85cm Szerokość pełna: 150cm Głębokość pełna: 40cm ilość szuflad: 4 ilość drzwiczek: 2 ilość półek (łącznie): 4 Istnieje możliwość wykonania łóżka, szafek nocnych albo komody na dowolny wymiar, pasujący do Twojej sypialni - aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z z naszym działem sprzedaży, bardzo z ochotą odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Tel: +48 666 061 309 Mail: info@konarmeble.eu Łóżko dostarczamy kurierem w kilku częściach do nietrudnego montażu. Szafki nocne i komodę dostarczamy kompletnie. Na każdy nasz towar dajemy 3 lata gwarancji. Nie możesz zdecydować się na kolor? Zamów PRÓBKĘ – TUTAJ. towar nieprefabrykowany.
  • Producent Konar Meble Kolbudy
Łóżko kontynentalne 160x200 cm - tapicerowane - president jasnoszare marki Beliani 2899,99 zł ZOBACZ Łóżko kontynentalneŁóżka skrzyniowe, które pochodzą pierwotnie z USA, obecnie podbijają sypialnie Europejczyków. Dzięki specjalnej konstrukcji, gdzie materac w skrzyni ('box') wypełniony 308 rozciągliwymi sprężynami ('springs') jest wykorzystywany zamiast konwencjonalnego stelaża z listewkami. Dzięki takiej kompilacji można osiągnąć nieszablonowy komfort leżenia. Konwencjonalnie łóżko to jest połączone z materacem sprężynowym kieszonkowym o twardości materaca H2 (średniej), dzięki czemu ciało jest podwójnie wspomagane za pomocą sprężyn. Opcjonalnie dostępny jest materac nawierzchniowy Top z pianki wysokoelastycznej. Kompletne łóżko wymiary 173x210 cm, a także wytworzone jest z wysokiej jakości tkaniny w 100 % z poliestru, w kolorze jasnoszarym. Wytrzymały materiał nadaje łóżku elegancką i aksamitną powierzchnię. Dopełnieniem całości są chromowane nóżki i delikatnie wyściełany zagłówek. Spróbuj i przekonaj się sam, będziesz zaskoczony pozytywnymi właściwości łóżek kontynentalnych. Podczas snu kręgosłup jest trafnie ułożony, a dodatkowo optymana wysokość łóżka (50 cm) gwarantuje wygodne wstawanie. Wszystko to powoduje, że zakup tego modelu jest rozsądną inwestycją w zdrowy i spokojny sen, na dużo lat. Materiał: Poliester. Dodatkowy materiał: Sklejka, Drewno, Metal. Skład materiału: 100% Poliester Montaż: Częściowo zmontowany Wysokość nóg: 5 parametry produktu: Równomierne wsparcie całego ciała, wygodna, wielka powierzchnia spania, Materac kieszeniowy, 5-stref, obłożony pianką poliuretanową, średni stopień twardości materaca (H2), Wysoka sprężystość punktowa zagwarantuje rewelacyjne podparcie, konwencjonalny designdetale:rodzaj: BedMateriał: PoliesterDodatkowy materiał: Sklejka, Drewno, MetalMontaż: Częściowo zmontowanyKluczowe atrybuty: Równomierne wsparcie całego ciała, wygodna, szeroka powierzchnia spania, Materac kieszeniowy, 5-stref, obłożony pianką poliuretanową, średni stopień twardości materaca (H2), Wysoka rozciągliwość punktowa zapewnia znakomite podparcie, konwencjonalny designW ofercie: 2 x Materac kieszeniowy, 2 x Rama skrzyniowa, 1 x Zagłówek, Pościel i poduszki nie są częścią zestawuWysokość nóg: 5 cmWysokość: 35 cmSzerokość: 170 cmGłębokość: 210 cmDodatkowy materiał: Sklejka, Drewno, Metalwymiary zagłówka: 170x90 cmTylna strona otapicerowana: Nierodzaj: Łóżko kontynentalnefason: tradycyjnyOgólny kolor: szaryCień: jasnoszary
  • Producent Beliani
Nadstawka a-26 natural collection marki Unimebel 1348 zł ZOBACZ Najlepiej czujemy się otoczeni naturą. Natura to zdrowie, zadowolenie, szczęście,poczucie efektowna i estetyki. By zapewnić Państwu te odczucia stworzyliśmy linię mebli do salonu, jadalni, sypialni, przedpokoju Natural Collection. Wyprodukowane pozostały w pełni ze specjalnie wyselekcjonowanego drewna jesionowego. Unikalny, naturalny rysunek i kolor drewna sprawi, iż wśród tych mebli będziecie Państwo czuli się komfortowo i przyjemnie. Ten potężny mebel przyozdobiony dekoracyjnymi uchwytami i aplikacjami przypadnie do gustu tym, którzy cenią urodę progresywnych lub konwencjonalnych rozwiązań. Decydując się na nadstawkę zyskasz w dodatku dużo miejsca w szufladach do przechowywania kosmetyków, biżuterii oraz innych żeńskich akcesoriów. Cechą, która podkreśla ten towar jestsubtelne wybarwienie oraz uchwyty w szufladach z fachowym systemem cichego domyku, wpływające na komfort codziennego wykorzystywania mebla. właściwości typowe: nadstawka do toaletki z 2-szufladamiidealnie będzie pasować do toaletki A-23, A-24nadzwyczajnie dopracowane szczegóły, akcentujące najwyższą jakość wykonaniamarkowe prowadnice uzupełnione o samodomykanie i hamulec spowalniający zamknięcie szuflad w ostatniej faziemetalowe uchwyty w delikatnej formiedostępne w różnych wersjach kolorystycznychnadaje się do tradycyjnego, a także innowacyjnego wnętrzastyl innowacyjny Wykonanie: naturalne drewno jesionowe ( wg. Próbnika jesionowego ) rozmiary: szerokość - 108,5 cmgłębokość - 17 cmwysokość - 15,9 cm przystępnE WYBARWIENIA - DREWNO JESIONOWE Widoczne barwy posiadają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki odcieni dostępne są w punktach sprzedaży
  • Producent UNIMEBEL
Nadstawka A-25 NATURAL COLLECTION, NATU-0025 1860 zł ZOBACZ Najlepiej czujemy się otoczeni naturą. Natura to zdrowie, zadowolenie, szczęście,poczucie ładna i estetyki. By zapewnić Państwu te odczucia stworzyliśmy serię mebli do salonu, jadalni, sypialni, przedpokoju Natural Collection. Wykonane pozostały w pełni ze specjalnie wyselekcjonowanego drewna jesionowego. Specyficzny, naturalny rysunek i kolor drewna sprawi, iż wśród tych mebli będziecie Państwo czuli się komfortowo i przyjemnie. Ten potężny mebel zdobiony ozdobnymi uchwytami i aplikacjami przypadnie do gustu tym, którzy cenią urodę progresywnych albo klasycznych rozwiązań. Decydując się na nadstawkę zyskasz dodatkowo sporo miejsca w szufladach do przechowywania kosmetyków, biżuterii oraz innych damskich akcesoriów. Cechą, która eksponuje ten towar jestfinezyjne wybarwienie i uchwyty w szufladach z mistrzowskim systemem cichego domyku, wpływające na komfort codziennego używania mebla. właściwości standardowe: nadstawka do toaletki z 4-szufladamiznakomicie będzie pasować do toaletki A-22idealnie dopracowane detale, podkreślające najwyższą jakość wykonaniamarkowe prowadnice uzupełnione o samodomykanie i hamulec spowalniający zamknięcie szuflad w ostatniej faziemetalowe uchwyty w finezyjnej formieprzystępne w różnorodnych wersjach kolorystycznychpasuje do tradycyjnego i innowacyjnego wnętrzafason progresywny Wykonanie: naturalne drewno jesionowe ( wg. Próbnika jesionowego ) rozmiary: szerokość - 155,2 cmgłębokość - 17 cmwysokość - 15,9 cm przystępnE WYBARWIENIA - DREWNO JESIONOWE Widoczne barwy mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki barw przystępne są w punktach sprzedaży
  • Producent UNIMEBEL
Unimebel Lustro m14 magic collection 1232 zł ZOBACZ Podstawą serii jest tradycyjna forma, która genialnie eksponuje to, co w litym drewnie jest najatrakcyjniejsze: jego naturalną szlachetność, oryginalność i wyjątkowy charakter, który roztacza wokół spokój i harmonię. Magic to stylowa seria, którą znamionuje stanowczo finezyjne wykonanie i dekoratywny charakter. Jest na dodatek odpowiedzią na potrzebę urządzania domu eleganckiego, przytulnego i bezpiecznego. Dekoratywne uchwyty znakomicie oddają charakter stylistyki wysmakowanych dworków i eleganckich rezydencji. Wysoka jakość wykonania, styl, a zarazem funkcjonalność, to niezaprzeczalne mocne strony serii. Całość tworzona w głębokim, wyraźnym wybarwieniu litego drewna jesionowego które generuje wrażenie luksusu w każdym wnętrzu. Tradycyjne meble z tego zestawienia nieprzeciętnie zespoisz do salonu, do jadalni, do biura oraz do sypialni. Natalia to funkcjonalność i tradycja w najdoskonalszym wydaniu. cechy standardowe: lustro prostokątne osadzone w masywnej ramieszkło lustrzane frezowanerewelacyjnie dopracowane detale, wyróżniające najwyższą jakość wykonaniaprzystępne w przeróżnych wersjach kolorystycznychpasuje do konwencjonalnego oraz progresywnego wnętrzafason tradycyjny Wykonanie: naturalne drewno jesionowe ( wg. Próbnika jesionowego ) wymiary: szerokość - 100 cmgłębokość - 3,5 cmwysokość - 78,5 cm przystępnE WYBARWIENIA - DREWNO JESIONOWE Widoczne odcienie posiadają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki kolorów dostępne są w punktach sprzedaży
  • Producent UNIMEBEL

 

 

Najpopularniejsze: