Zestawy mebli do sypialni

Konar meble kolbudy Sypialnia dębowa rustica l 12000 zł ZOBACZ Oryginalna i unikalna sypialnia dębowa RUSTICA L Ręcznie wytwarzane meble z prawdziwego drewna dębowego z trosceą o najdrobniejszy detal. nieszablonowego uroku dodają meblom dokładnie zaakcentowane sęki. Całość pokryta wysokowytrzymałym lakierem Super Mat, który dobraliśmy takgenialnie podkreślał piękno dębowego drewna. W skład zestawu wchodzą: Łóżko RUSTICA w dowolnym wymiarze z podnoszonym stelażem, pod którym ukryty jest pojemnik na pościel. Dwie szafki nocne RUSTICA w dowolnej konfiguracji szuflad. Komoda RUSTICA L z czterema szufladami. świetny i wytrzymały zestaw na lata! Wszystkie meble w zestawie wytwarzane są całkowicie z prawdziwego drewna dębowego (nie dotyczy pleców szafek, dna pojemnika na pościel i stelaża łóżka). informacje techniczne: Łóżko Wysokość kompletna zagłowia łóżka: 80cm Wysokość łóżka do materaca: 40cm Grubość burty łóżka: 22 mm Proponowane wymiary łóżka (możemy je skonsolidować do Twoich potrzeb; wielkość materaca): 140cm x 200cm 160 cm x 200cm 180cm x 200cm 200 cm x 200cm Każdy z rozmiarów jest w jednej cenie. Szafka nocna wyposażona do wyboru w: - trzy szufladki - jedną szufladkę i drzwiczki - drzwiczki dobór wariantu należy do Ciebie. Uchwyty standardowo wykonujemy z gałązek dębowych, jednak z powodzeniem możemy wymienić je na każdy inny typ uchwytu. Proponowane rozmiary szafki nocnej (możemy je złączyć do Twoich potrzeb): Wysokość całkowita: 50 cm Szerokość całkowita: 50cm Głębokość pełna: 42cm Komoda zaopatrzona jest w cztery nad wyraz przestronne i funkcjonalne szuflady i po dwie komfortowe i pojemne półki ukryte za drewnianymi drzwiczkami. Uchwyty standardowo wykonujemy z gałązek dębowych, jednak z powodzeniem możemy wymienić je na każdy inny rodzaj uchwytu. Proponowane rozmiary komody: Wysokość pełna: 85cm Szerokość pełna: 150cm Głębokość pełna: 40cm ilość szuflad: 4 ilość drzwiczek: 2 ilość półek (łącznie): 4 Istnieje możliwość wykonania łóżka, szafek nocnych albo komody na dowolny wymiar, pasujący do Twojej sypialni - aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z z naszym działem sprzedaży, bardzo z ochotą odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Tel: +48 666 061 309 Mail: info@konarmeble.eu Łóżko dostarczamy kurierem w kilku częściach do nietrudnego montażu. Szafki nocne i komodę dostarczamy kompletnie. Na każdy nasz towar dajemy 3 lata gwarancji. Nie możesz zdecydować się na kolor? Zamów PRÓBKĘ – TUTAJ. towar nieprefabrykowany.
  • Producent Konar Meble Kolbudy
Konar meble kolbudy Sypialnia dębowa rustica xxl 14000 zł ZOBACZ Oryginalna i oryginalna sypialnia dębowa RUSTICA XXL Ręcznie wykonane meble z prawdziwego drewna dębowego z trosceą o najdrobniejszy detal. nieszablonowego uroku dodają meblom skrupulatnie wyróżnione sęki. Całość pokryta wysokowytrzymałym lakierem Super Mat, który dobraliśmy takgenialnie podkreślał piękno dębowego drewna. W skład zestawu wchodzą: Łóżko RUSTICA w dowolnym wymiarze z podnoszonym stelażem, pod którym ukryty jest pojemnik na pościel. Dwie szafki nocne RUSTICA w dowolnej konfiguracji szuflad. Komoda RUSTICA L6 z sześcioma szufladami. Pojemna skrzynia RUSTICA dopasowana wielkością do łóżka (krótsza o 30cm rozmiar materaca). nieprzeciętny i wytrzymały pakiet na lata! Wszystkie meble w zestawie tworzone są kompletnie z prawdziwego drewna dębowego (nie dotyczy pleców szafek, dna pojemnika na pościel i stelaża łóżka). informacje technologiczne: Łóżko Wysokość pełna zagłowia łóżka: 80cm Wysokość łóżka do materaca: 40cm Grubość burty łóżka: 22 mm Proponowane wymiary łóżka (możemy je scalić do Twoich potrzeb; wielkość materaca): 140cm x 200cm 160 cm x 200cm 180cm x 200cm 200 cm x 200cm Każdy z wymiarów jest w jednej cenie. Szafka nocna wyposażona do wyboru w: - trzy szufladki - jedną szufladkę i drzwiczki - drzwiczki wybór wariantu należy do Ciebie. Uchwyty standardowo wykonujemy z gałązek dębowych, jednak z powodzeniem możemy wymienić je na każdy inny typ uchwytu. Proponowane wymiary szafki nocnej (możemy je skonsolidować do Twoich potrzeb): Wysokość całkowita: 50 cm Szerokość kompletna: 50cm Głębokość kompletna: 42cm Komoda wyekwipowana jest w sześć szczególnie przestronnych i użytecznych szuflad i po dwie komfortowe i pojemne półki ukryte za drewnianymi drzwiczkami. Uchwyty standardowo wykonujemy z gałązek dębowych, jednak z powodzeniem możemy wymienić je na każdy inny wariant uchwytu. Komoda dostępna jest w kilku wariantach kolorów - przejrzyj ostatnie zdjęcie produktu. Proponowane rozmiary komody: Wysokość kompletna: 85cm Szerokość pełna: 150cm Głębokość całkowita: 40cm liczba szuflad: 6 liczba drzwiczek: 2 ilość półek (łącznie): 4 SKRZYNIA Skrzynia na pościel wytwarzana w 100% z prawdziwego drewna dębowego. Proponowane rozmiary skrzyni: głębokość: 50cm wysokość: 50cm szerokość: dostosowana do szerokości łóżka (30cm krótsza niżeli szerokość materaca) Istnieje możliwość wykonania łóżka, szafek nocnych, komody lub skrzyni na dowolny wymiar, pasujący do Twojej sypialni - żeby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z z naszym działem sprzedaży, bardzo ochoczo odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Tel: +48 666 061 309 Mail: info@konarmeble.eu Łóżko dostarczamy kurierem w kilku częściach do prostego montażu. Szafki nocne, komodę, a także skrzynię dostarczamy w całości. Na każdy nasz artykuł dajemy 3 lata gwarancji. Nie możesz zdecydować się na kolor? Zamów PRÓBKĘ – TUTAJ. artykuł nieprefabrykowany.
  • Producent Konar Meble Kolbudy
Sypialnia dębowa RUSTICA XL 13000 zł ZOBACZ Oryginalna i oryginalna sypialnia dębowa RUSTICA XL Ręcznie wykonane meble z prawdziwego drewna dębowego z trosceą o najdrobniejszy detal. nieszablonowego uroku dodają meblom skrupulatnie zaakcentowane sęki. Całość pokryta wysokowytrzymałym lakierem Super Mat, który dobraliśmy taknadzwyczajnie podkreślał piękno dębowego drewna. W skład zestawu wchodzą: Łóżko RUSTICA w dowolnym wymiarze z podnoszonym stelażem, pod którym ukryty jest pojemnik na pościel. Dwie szafki nocne RUSTICA w dowolnej konfiguracji szuflad. Komoda RUSTICA L z czterema szufladami. Pojemna skrzynia RUSTICA przypasowana wielkością do łóżka (krótsza o 30cm rozmiar materaca). perfekcyjny i wytrzymały zestaw na lata! Wszystkie meble w komplecie produkowane są całkowicie z prawdziwego drewna dębowego (nie dotyczy pleców szafek, dna pojemnika na pościel i stelaża łóżka). dane technologiczne: Łóżko Wysokość kompletna zagłowia łóżka: 80cm Wysokość łóżka do materaca: 40cm Grubość burty łóżka: 22 mm Proponowane wymiary łóżka (możemy je zbratać do Twoich potrzeb; wielkość materaca): 140cm x 200cm 160 cm x 200cm 180cm x 200cm 200 cm x 200cm Każdy z wymiarów jest w jednej cenie. Szafka nocna wyposażona do wyboru w: - trzy szufladki - jedną szufladkę i drzwiczki - drzwiczki wybór rodzaju należy do Ciebie. Uchwyty standardowo wykonujemy z gałązek dębowych, jednak z powodzeniem możemy wymienić je na każdy inny rodzaj uchwytu. Proponowane wymiary szafki nocnej (możemy je dopasować do Twoich potrzeb): Wysokość pełna: 50 cm Szerokość pełna: 50cm Głębokość kompletna: 42cm Komoda wyposażona jest w cztery niezwykle przestronne i funkcjonalne szuflady, a także po dwie komfortowe i pojemne półki ukryte za drewnianymi drzwiczkami. Uchwyty standardowo wykonujemy z gałązek dębowych, jednak z powodzeniem możemy wymienić je na każdy inny typ uchwytu. Komoda dostępna jest w kilku wariantach kolorów - sprawdź ostatnie zdjęcie towaru. Proponowane wymiary komody: Wysokość pełna: 85cm Szerokość całkowita: 150cm Głębokość pełna: 40cm ilość szuflad: 4 ilość drzwiczek: 2 ilość półek (łącznie): 4 SKRZYNIA Skrzynia na pościel wykonana w 100% z prawdziwego drewna dębowego. Proponowane rozmiary skrzyni: głębokość: 50cm wysokość: 50cm szerokość: dopasowana do szerokości łóżka (30cm krótsza niż szerokość materaca) Istnieje możliwość wykonania łóżka, szafek nocnych, komody albo skrzyni na dowolny wymiar, pasujący do Twojej sypialni - żeby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z z naszym działem sprzedaży, nad wyraz z ochotą odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Tel: +48 666 061 309 Mail: info@konarmeble.eu Łóżko dostarczamy kurierem w kilku częściach do prostego konstrukcji. Szafki nocne, komodę oraz skrzynię dostarczamy całkowicie. Na każdy nasz towar dajemy 3 lata gwarancji. Nie możesz zdecydować się na kolor? Zamów PRÓBKĘ – TUTAJ. artykuł nieprefabrykowany.
  • Producent Konar Meble Kolbudy
Konar meble kolbudy Sypialnia dębowa rustica m 8500 zł ZOBACZ Oryginalna i specyficzna sypialnia dębowa RUSTICA M Ręcznie tworzone meble z prawdziwego drewna dębowego z trosceą o najdrobniejszy szczegół. wyjątkowego uroku dodają meblom dokładnie zaakcentowane sęki. Całość pokryta wysokowytrzymałym lakierem Super Mat, który dobraliśmy takgenialnie podkreślał piękno dębowego drewna. W skład zestawu wchodzą: Łóżko RUSTICA w dowolnym wymiarze z podnoszonym stelażem, pod którym ukryty jest pojemnik na pościel. Dwie szafki nocne RUSTICA w dowolnej konfiguracji szuflad. Pojemna skrzynia RUSTICA dopasowana wielkością do łóżka (krótsza o 30cm wymiar materaca). świetny i wytrzymały komplet na lata! Wszystkie meble w pakiecie stworzone są kompletnie z prawdziwego drewna dębowego (nie dotyczy pleców szafek, dna pojemnika na pościel i stelaża łóżka). dane techniczne: Łóżko Wysokość całkowita zagłowia łóżka: 80cm Wysokość łóżka do materaca: 40cm Grubość burty łóżka: 22 mm Proponowane wymiary łóżka (możemy je zespoić do Twoich potrzeb; wielkość materaca): 140cm x 200cm 160 cm x 200cm 180cm x 200cm 200 cm x 200cm Każdy z rozmiarów jest w jednej cenie. Szafka nocna zaopatrzona do wyboru w: - trzy szufladki - jedną szufladkę i drzwiczki - drzwiczki dobór wariantu należy do Ciebie. Uchwyty standardowo wykonujemy z gałązek dębowych, jednak z powodzeniem możemy wymienić je na każdy inny wariant uchwytu. Proponowane wymiary szafki nocnej (możemy je zbratać do Twoich potrzeb): Wysokość całkowita: 50 cm Szerokość całkowita: 50cm Głębokość pełna: 42cm SKRZYNIA Skrzynia na pościel wytworzona w 100% z prawdziwego drewna dębowego. Proponowane wymiary skrzyni: głębokość: 50cm wysokość: 50cm szerokość: dostosowana do szerokości łóżka (30cm krótsza aniżeli szerokość materaca) Istnieje możliwość wykonania łóżka, szafek nocnych albo skrzyni na dowolny rozmiar, pasujący do Twojej sypialni - by dowiedzieć się więcej skontaktuj się z z naszym działem sprzedaży, bardzo ochoczo odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Tel: +48 666 061 309 Mail: info@konarmeble.eu Łóżko dostarczamy kurierem w kilku częściach do łatwego montażu. Szafki nocne, a także skrzynię dostarczamy kompletnie. Na każdy nasz towar dajemy 3 lata gwarancji. Nie możesz zdecydować się na kolor? Zamów PRÓBKĘ – TUTAJ. towar nieprefabrykowany.
  • Producent Konar Meble Kolbudy
Łóżko kontynentalne 160x200 cm - tapicerowane - president jasnoszare marki Beliani 3049,98 zł ZOBACZ Łóżko kontynentalneŁóżka skrzyniowe, które pochodzą pierwotnie z USA, obecnie podbijają sypialnie Europejczyków. Dzięki specjalnej konstrukcji, gdzie materac w skrzyni ('box') wypełniony 308 rozciągliwymi sprężynami ('springs') jest wykorzystywany zamiast konwencjonalnego stelaża z listewkami. Dzięki takiej kompilacji można osiągnąć nieszablonowy komfort leżenia. Konwencjonalnie łóżko to jest połączone z materacem sprężynowym kieszonkowym o twardości materaca H2 (średniej), dzięki czemu ciało jest podwójnie wspomagane za pomocą sprężyn. Opcjonalnie dostępny jest materac nawierzchniowy Top z pianki wysokoelastycznej. Kompletne łóżko wymiary 173x210 cm, a także wytworzone jest z wysokiej jakości tkaniny w 100 % z poliestru, w kolorze jasnoszarym. Wytrzymały materiał nadaje łóżku elegancką i aksamitną powierzchnię. Dopełnieniem całości są chromowane nóżki i delikatnie wyściełany zagłówek. Spróbuj i przekonaj się sam, będziesz zaskoczony pozytywnymi właściwości łóżek kontynentalnych. Podczas snu kręgosłup jest trafnie ułożony, a dodatkowo optymana wysokość łóżka (50 cm) gwarantuje wygodne wstawanie. Wszystko to powoduje, że zakup tego modelu jest rozsądną inwestycją w zdrowy i spokojny sen, na dużo lat. Materiał: Poliester. Dodatkowy materiał: Sklejka, Drewno, Metal. Skład materiału: 100% Poliester Waga: 113 Montaż: Częściowo zmontowany Maksymalny dopuszczalny ciężar: 300 Wysokość nóg: 5 Powierzchnia spania: 160x200 parametry produktu: Równomierne wsparcie całego ciała, wygodna, wielka powierzchnia spania, Materac kieszeniowy, 5-stref, obłożony pianką poliuretanową, średni stopień twardości materaca (H2), Wysoka sprężystość punktowa zagwarantuje rewelacyjne podparcie, konwencjonalny designdetale:rodzaj: Łóżko kontynentalneMateriał: PoliesterDodatkowy materiał: Sklejka, Drewno, MetalMaksymalne obciążenie: 113 kgMontaż: Częściowo zmontowanyKluczowe atrybuty: Równomierne wsparcie całego ciała, wygodna, szeroka powierzchnia spania, Materac kieszeniowy, 5-stref, obłożony pianką poliuretanową, średni stopień twardości materaca (H2), Wysoka rozciągliwość punktowa zapewnia znakomite podparcie, konwencjonalny designPowierzchnia do spania: 160x200 cmW ofercie: 2 x Materac kieszeniowy, 2 x Rama skrzyniowa, 1 x Zagłówek, Pościel i poduszki nie są częścią zestawuMaksymalne obciążenie: 300 kgWysokość nóg: 5 cmWysokość: 90 cmSzerokość: 170 cmGłębokość: 210 cmDodatkowy materiał: Sklejka, Drewno, Metalwymiary zagłówka: 170x90 cmTylna strona otapicerowana: NieWaga: 113 kgrodzaj: Łóżko kontynentalnefason: tradycyjnyOgólny kolor: SzaryCień: Jasnoszary
  • Producent Beliani
Beliani Łóżko szare - 180x200 cm - łóżko tapicerowane - rennes 1529,98 zł ZOBACZ wytworne łóżko w odcieniu szarymTo łóżko umożliwi Tobie spokojny, głęboki sen, a także długie i relaksujące wylegiwanie się w nim. Finezyjny szary odcień harmonizuje z jasnymi drewnianymi nogami, które zapewniają mu stabilność. Całkowite rozmiary łózka wynoszą 192 x 220 cm i nadaje się do materacy 180 x 200 cm. Wysmakowany kształt obicia doda stylu Twojemu wnętrzu. Jego genialny wygląd dopełnia zagłówek wraz z frontem łóżka przystrojone poprzez trzy delikatne guziczki. Jest to propozycja dla osób szanujących sobie funkcjonalność, innowacyjne wzornictwo oraz precyzję i jakość wykonania. Materiał: Poliester. Dodatkowy materiał: Drewno. Skład materiału: 100% Poliester Waga: 52 Montaż: Wymaga kompletnego montażu Maksymalny dopuszczalny ciężar: 300 Wysokość nóg: 22 Powierzchnia spania: 180x200 atrybuty produktu: bardzo komfortowy, produkowany z wysokiej jakości materiałów, Wytrzymała i mocna budowa ramy, elitarny design, nieskomplikowany w utrzymaniuszczegóły:typ: ŁóżkoMateriał: PoliesterDodatkowy materiał: DrewnoMaksymalne obciążenie: 52 kgMontaż: Wymaga kompletnego konstrukcjiKluczowe atrybuty: szczególnie komfortowy, wytwarzany z wysokiej jakości tworzyw, Wytrzymała i konkretna budowa ramy, wytworny design, przystępny w utrzymaniuPowierzchnia do spania: 180x200 cmW ofercie: 1 x Rama łóżka, 1 x Stelaż (26 listew), Materac, pościel i poduszki nie są częścią ofertyMaksymalne obciążenie: 300 kgWysokość nóg: 22 cmWysokość: 112 cmSzerokość: 192 cmGłębokość: 220 cmDodatkowy materiał: Drewnorozmiary zagłówka: 192x70 cmTylna strona otapicerowana: NieWaga: 52 kgwariant: Łóżkofason: RetroOgólny kolor: Szary, Jasne drewno
  • Producent Beliani
Łóżko beżowe - 160x200 cm - łóżko tapicerowane - RENNES (7081459726515) 1429,98 zł ZOBACZ luksusowe łóżko w odcieniu beżowymTo łóżko umożliwi Tobie spokojny, głęboki sen i długie i relaksujące wylegiwanie się w nim. Finezyjny beżowy kolor harmonizuje z jasnymi drewnianymi nogami, które gwarantują mu stabilność. Całkowite rozmiary łózka wynoszą 171.5x221 cm i pasuje do materacy 160 x 200 cm. Wysmakowany kształt obicia doda stylu Twojemu wnętrzu. Jego idealny wygląd dopełnia zagłówek wraz z frontem łóżka ozdobione poprzez trzy delikatne guziczki. Jest to sugestia dla osób lubiących sobie funkcjonalność, postępowe wzornictwo, a także precyzję i jakość wykonania. Materiał: Poliester. Dodatkowy materiał: Wiskoza. Skład materiału: 85% Poliester, 15% Wiskoza Waga: 45 Montaż: Wymaga kompletnego montażu Maksymalny dopuszczalny ciężar: 300 Wysokość nóg: 17.5 Powierzchnia spania: 160x200 parametry towaru: wyjątkowo komfortowy, Wysokiej jakości tapicerka, Wytrzymała i potężna kompozycja ramy, ekskluzywny design, łatwy w utrzymaniuszczegóły:rodzaj: ŁóżkoMateriał: PoliesterDodatkowy materiał: WiskozaMaksymalne obciążenie: 45 kgMontaż: Wymaga kompletnego montażuKluczowe parametry: wyjątkowo wygodny, Wysokiej jakości tapicerka, Wytrzymała i konkretna kompozycja ramy, ekskluzywny design, przystępny w utrzymaniuPowierzchnia do spania: 160x200 cmW ofercie: 1 x Rama łóżka, 1 x Stelaż (26 listew), Materac, pościel i poduszki nie są częścią ofertyMaksymalne obciążenie: 300 kgWysokość nóg: 17.5 cmWysokość: 107.5 cmSzerokość: 171.5 cmGłębokość: 221 cmDodatkowy materiał: Wiskozawymiary zagłówka: 171.5x90 cmTylna strona otapicerowana: NieWaga: 45 kgwariant: Łóżkostyl: SkandynawskiOgólny kolor: Beżowy, Jasne drewno
  • Producent Beliani

 

 

Najpopularniejsze:

Zestawy mebli do sypialni