Sportowe

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Casio LW-200-4BV 113 zł ZOBACZ Zegarek żeński LW-200-4BV marki Casio to korzystne połączenie funkcjonalności i popularnego wzornictwa. Model ten zalicza się do linii kanon Digital. Koperta duża jest na 34 mm i ma grubość 11 mm. Firma Casio pochodzi z Japonii, swoją główną siedzibę ma w Tokyo. Jest ona światowym koncernem oferującym różnorodne produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja wykonania i zamiłowanie do najnowocześniejszych technologii dostępne są niemal w każdej linii. Casio produkuje zaawansowane zegarki, które zaskakują mnogością funkcji i zastosowań. Zegarek LW-200-4BV posiada kwarcowy mechanizm zasilany charakterystyczną baterią. Pasek zrobiony jest z wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego. Cyfrowy datownik pozwala na sprawdzenie aktualnej daty, a funkcja wiecznego kalendarza zagwarantuje, iż data będzie za każdym razem aktualna. Nigdy więcej nie będziesz musiał się zastanawiać czy aktualnie wyświetlany dzień jest poprawny - Twój zegarek zrobi to za Ciebie uwzględniając długość miesięcy, a także lata przestępne. W tym naręcznym zegarku użyto specjalnie utwardzane szkiełko mineralne. Zegarek daje możliwość ustawienia alarmu wydającego dźwięk raz dziennie o wskazanej porze. Podświetlenie diodą elektroluminescencyjną (LED). Dzięki zaimplementowaniu wodoszczelności WR 50 możliwe jest chwilowe zamoczenie zegarka np. w czasie mycia rąk. Odczyt dwóch przeróżnych czasów np. Z dwóch stref czasowych realny dzięki wbudowanej funkcji podwójnego czasu. Postępowy i na ogół sportowy zegarek dobrze nadaje się do Twojego sportowego stylu. Zegarek otrzymasz w markowym pudełku producenta, które znakomicie spełni oczekiwania na podarunek. Model ten objęty jest trzy letnią gwarancją producenta z opcją wydłużenia o dodatkowe trzy lata.
 • Producent Casio
 • Styl sportowy
 • Kształt koperty okrągły
 • Kolor tarczy Array
 • Kolor paska różowy
 • Rodzaj paska pasek z tworzywa sztucznego
 • Rodzaj szkła hesalitowe
 • Wodoszczelność 5
 • Funkcje Array
 • Grubość koperty 11
 • Szerokość koperty 34
Casio LW-200-2AV 118 zł ZOBACZ Zegarek LW-200-2AV producenta Casio to stylowy zegarek naręczny żeński, który ciekawe rozwiązania i funkcje. Model ten pochodzi z serii kanon Digital. Koperta o grubości 11 mm. Marka Casio pochodzi z kraju kwitnącej wiśni - Japonii, swoją główną siedzibę ma w Tokyo. Jest ona światowym koncernem oferującym zaawansowane produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja tworzenia i zamiłowanie do najnowszych technice dostępne są niemal we wszelkich kolekcjach. Casio produkuje progresywne zegarki, które zaskakują mnogością opcji czy zastosowań. Kwarcowa bateria zamontowana w modelu LW-200-2AV gwarantuje zasilanie jego mechanizmu. Pasek zrobiony jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dzięki zastosowanemu cyfrowemu datownikowi masz możliwość sprawdzenia aktualnej daty. Ponadto datownik posiada funkcję wiecznego kalendarza, dzięki któremu Twoja data będzie zawsze aktualna. Użycie utwardzanego szkiełka mineralnego gwarantuje powierzchnię zegarka wolną od rys oraz innych uszkodzeń mechanicznych. Zegarek daje możliwość ustawienia alarmu wydającego dźwięk raz dziennie o wyodrębnionej porze. Podświetlenie diodą elektroluminescencyjną (LED). Dzięki zastosowaniu wodoszczelności WR 50 osiągalne jest chwilowe zamoczenie zegarka np. w czasie mycia rąk. Jednoczesne wskazanie dwóch rozmaitych czasów, np. Z dwóch stref czasowych pozwala funkcja podwójnego czasu. Innowacyjny i typowo sportowy zegarek wspaniale pasuje do Twojego sportowego stylu. Wraz z zegarkiem otrzymasz markowe pudełko producenta. Model ten objęty jest trzy letnią gwarancją producenta z opcją przedłużenia o dodatkowe trzy lata.
 • Producent Casio
 • Styl sportowy
 • Kształt koperty okrągły
 • Kolor tarczy niebieski
 • Kolor paska niebieski
 • Rodzaj paska pasek z tworzywa sztucznego
 • Rodzaj szkła syntetyczne
 • Wodoszczelność 5
 • Funkcje Array
Timex T2P058 329 zł ZOBACZ Timex kobiece Kaleidoscope T2P058 Zegarki Timex to lubiane dodatki na każdą okazję. Czasomierze Timex to odzwierciedlenie stylu i charakteru użytkownika. Linia Kaleidoscope natchniona pozostała ładnymi formami. Klasyka połączona z zastosowanecznością to parametry specyficzne modeli, spomiędzy których każdy wyszuka optymalny dla siebie. Jedna z najciekawsze propozycji sportowo-eleganckich modeli Timex to zegarek Timex kobiece Kaleidoscope T2P058. Jego urok tkwi w połączeniu masywnej koperty z biżuteryjnym stylem. Jasna tarcza idealnie komponuje się z pozłacaną kopertą i bransoletą,a zegary chronografu nadają całości sportowego rozmiaru. Tworzony pozostał ze stali szlachetnej pozłacanej metodą PVD. Na analogowym cyferblacie umieszczono indeksy liniowe i wskazówki w kolorze złota. Uzupełniającą funkcję stalowi datownik pokazujący dzień miesiąca. Za precyzyjność informacji odpowiada kwarcowy mechanizm. Interesujący design zegarka raduje się obszernym zainteresowaniem , a także blogerek. Parametry:seria - KaleidoscopeMechanizm kwarcowy (zasilany baterią) - najpopularniejszy rodzaj mechanizmu, jego siłę napędową stanowi bateria Gwarancja - 2 lataChronograf/Stoper - zezwala na pomiar czasu na dopełniającej tarczy stopera Data Tarcza jasna Tachymetr - wskazuje średnią prędkość/1 km, funkcja występująca w zegarkach z chronografem Bransoleta Szkło Mineralne - utwardzone szkło, które ciężko zarysować i zbić wykonany ze stali szlachetnej antyalergicznej (316l) - nie wywołuje reakcji alergicznych i podrażnień skóry Wodoszczelność 50m - zegarek oporny na zachlapania, realne jest pływanie powierzchniowe z zegarkiem Zegarek kobiecy fason zegarka - FashionŚrednica koperty - 36 mmWysokość koperty - 12 mmKoperta okrągła Cyfry arabskie Indeksy Oryginalne pudełko producenta Instrukcja obsługi Pozłacany metodą PVD - pokrycie zegarka tą metodą zapewnie wzmożoną odporność na ścieranie i zarysowania
 • Producent Timex
 • Styl Array
 • Kształt koperty owalny
 • Kolor tarczy Array
 • Kolor paska żółty
 • Rodzaj paska bransoleta
 • Rodzaj szkła mineralne
 • Wodoszczelność 5
 • Funkcje Array
 • Grubość koperty 12
 • Szerokość koperty 36
Casio BGA-210-4BER 465 zł ZOBACZ Zegarek damski BGA-210-4BER firmy Casio to wyśmienite połączenie funkcjonalności i popularnego designu. Model ten należy do linii Baby-G. Koperta znaczna jest na 49 mm, a także ma grubość 15 mm. Producent Casio pochodzi z Japonii, główna siedziba jest w Tokyo. Jest ona globalnym koncernem produkującym najróżniejsze produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja tworzenia a także użycie najnowszych technologii widoczne są niemal we wszystkich kolekcjach. Casio produkuje zaawansowane zegarki, które zaskakują ilością funkcji i zastosowań. Zegarek BGA-210-4BER zasilany jest za pomocą baterii kwarcowej. System wstrząsoodporny gwarantuje bezpieczeństwo zegarka w każdych warunkach, dzięki temu masz pewność, iż zegarek nie zostanie zniszczony choćby w trudnych,arcytrudnych sytuacjach. Pasek zrobiony jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dzięki zaimplementowanemu datownikowi masz możliwość sprawdzenia aktualnej daty. Wstawienie utwardzanego szkiełka mineralnego gwarantuje powierzchnię zegarka bez rys i innych uszkodzeń mechanicznych. Możliwość ustawienia pięciu alarmów dźwiękowych w trybie dziennym. Jeżeli nie zostanie wyłączony, po 5 minutach włączy się ponownie. Podświetlenie diodą elektroluminescencyjną (LED). WR 100 oznacza, że zegarek oporny jest na luźne zanurzenie w wodzie, pływanie i nurkowanie z rurką - snorkeling, czyli bez akwalungu. ma funkcję czasu światowego poprzez co pokazuje czas w przeróżnych strefach czasowych na podstawie informacji z największych miast na świecie. Zegarek ma chronograf czyli stoper manualny umożliwiający skrupulatny pomiar czasu. Zegarek cechuje sportowy design, zapewniający progresywny charakter, który zapewne będzie się podobał wszystkim gustującym w tego typu stylistyce. W komplecie z zegarkiem otrzymasz oryginalne opakowanie producenta, które znakomicie nadaje się na upominek. Na zegarek udzielana jest na dodatek gwarancja producenta na okres trzech lat.
 • Producent Casio
 • Styl sportowy
 • Kolor tarczy pomarańczowy
 • Rodzaj paska pasek z tworzywa sztucznego
 • Rodzaj szkła mineralne
 • Wodoszczelność 10
 • Funkcje Array
Casio WV-59E-1A 279 zł ZOBACZ Podświetlenie całej tarczy zegarka przez panel elektroluminescencyjny - połączone z After-Glow, czyli funkcją przedłużonego podświetlania poprzez kilka sekund po wciśnięciu przyciskuAutomatyczny kalendarz - pokazuje datę uwzględniając różnorodną liczba dni w miesiącach oraz lata przestępne·, demonstruje aktualny czas w zróżnicowanych strefach czasowych na przykładzie największych miast świata·, Stoper - pomiar czasu od wciśnięcia przycisku start. Dokładność stopera 1/100, maksymalny czas pomiaru 1h·, Wypukłe szkiełko - szkiełko ma kształt wystający poza obrys koperty·, Timer - odlicza czas wstecz. Odliczanie z autopowtarzaniem sprawia wznowienie odliczania od początku po zakończeniu poprzedniego procesu·, zmieniony format godziny - godzina może być wyświetlana w formacie 12-sto lub 24-o godzinnymSynchronizacja drogą radiową DCF/MSF/WWVB/JJY - odbiornik fal radiowych, który synchronizuje czas z zegarem atomowym i ukazuje nadzwyczajny czas. Zegarki z tym symbolem odbierają sygnały z nadajników: Mainflingen (Niemcy), Rugby (pokaźna Brytania), Ford Collins (USA), Mt. Hagane (Japonia) i Mt. Otakadoya (Japonia)atrybuty:seria - Wave ceptor 11Mechanizm kwarcowy (zasilany baterią) - najpopularniejszy wariant mechanizmu, jego siłę napędową stanowi bateria Gwarancja - 3 lata + 3 lata za dopełniającą opłatąAlarm - nastawiony na potężną godzinę wskazuje ją poprzez sygnał dźwiękowy Multifunction - wskazywanie skrupulatnej daty (dzien, miesiąc, rok) i godziny Data Podświetlenie tarczy - pozwala na odczyt godziny także w ciemności i ograniczonych warunkach widoczności Pasek gumowy/kauczukowy Szkło Mineralne - utwardzone szkło, które ciężko zarysować i zbić wytworzony ze stali szlachetnej antyalergicznej (316l) - nie wywołuje reakcji alergicznych i podrażnień skóry Wodoszczelność 50m - zegarek niepodatny na zachlapania, możliwe jest pływanie powierzchniowe z zegarkiem Zegarek męski styl zegarka - SportowyStoper Timer Radio Controlled - dzięki łączności z wieżami atomowymi w Berlinie i Londynie drogą fal radiowych, zegarek odmierza czas z niezwykłą precyzją - odchylenie wynosi 1 sekundę na milion lat - istotnie skrupulatny dzięki synchronizacji z wieżami w Berlinie i Londynie Strefy czasowe ekran cyfrowy Koperta prostokątna / kwadratowa
 • Producent Casio
 • Styl sportowy
 • Kształt koperty prostokątny
 • Kolor tarczy Array
 • Kolor paska czarny
 • Rodzaj paska bransoleta
 • Rodzaj szkła mineralne
 • Wodoszczelność 5
 • Funkcje wodoszczelność
 • Grubość koperty 12
 • Szerokość koperty 39
 • Wysokość koperty 48
Casio BA-110-7A1ER 512 zł ZOBACZ Opis zegarka: kobiecy zegarek, który sprawdza się w skrajnych warunkach – takie było zadanie grupy naukowców, tworzących ten model Casio Baby-G. Udało się! Zegarek Casio BA-110-7A1ER, wyekwipowany jest w specjalnie utwardzane szkiełko mineralne. Koperta i bransoleta wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu zegarek jest bardzo wytrzymały. System podświetlania tarczy zegarka LED Light umożliwia sprawdzenie godziny również po zmroku. Dopełniającą funkcją jest możliwość wyświetlania czasu z rozmaitych stref czasowych. Zegarek daje możliwość ustawienia pięciu alarmów i ma funkcję drzemki. Jeżeli alarm nie zostanie wyłączony, po kilku minutach włączy się ponownie i nie pozwoli Ci zapomnieć o ważnych dla Ciebie sprawach. - Japoński mechanizm kwarcowy CASIO - Zasilanie – bateria - Datownik - samoczynny kalendarz - Czas światowy - Podświetlana tarcza - System antywstrząsowy G-shock - Stoper - Timer - 5 alarmów - Funkcja MUTE - Tryb wyświetlania godziny 12/24 cechy: Mineralne odporne na zarysowania szkiełko Koperta wyprodukowana z tworzywa sztucznego Pasek wytworzony z tworzywa sztucznego Wodoszczelność 100m rozmiary koperty: szerokość 43mm, grubość 16mm Waga 45 g Nickel free: zegarek nie uczula - antyalergiczny. Gwarancja: Sprzedawany przez nas zegarek CASIO posiada oryginalną kartę gwarancyjną na podstawie której serwis zegarków osiągalny jest na terenie całego kraju w punktach wymienionych poprzez oficjalnego dystrybutora w Polsce firmę ZIBI - nie ma konieczności odsyłania zegakra. Gwarancja 3 + 3 lata (opcja) W komplecie: - Oryginalne pudełko - puszka BABY-G - firmowa reklamówka BABY-G - Karta gwarancyjna - Paragon albo faktura VAT - Pełna instrukcja w języku Polskim - Druk przelewu umożliwiający przedłużenie gwarancji do 6 lat
 • Producent Casio
 • Styl Array
 • Kształt koperty okrągły
 • Kolor tarczy Array
 • Kolor paska biały
 • Rodzaj paska pasek z tworzywa sztucznego
 • Rodzaj szkła mineralne
 • Rodzaj lunety żywica
 • Rodzaj dekla lity
 • Wodoszczelność 10
 • Funkcje Array
 • Grubość koperty 15
 • Szerokość koperty 43
Casio BG-6903-7ER 279 zł ZOBACZ Электролюминесцентная подсветка Благодаря электролюминесцентной панели, обеспечивающей освещение всего циферблата, облегчается считывание данных. В часах есть функция послесвечения - несколько секунда после того, как Вы нажали на кнопку подсветки, подсветка работает. Ударопрочность Ударопрочная конструкция защищает от ударов и вибрации. Второй часовой пояс Позволяет настроить выбор места и времени второй часовой зоны и при необходимости вывести на экран. Идеально, если вы часто совершаете звонки за границу. Функция секундомера - 1/100 сек. - 100 часов Прошедшее время измеряется с точностью в 1/100 секунды. Пределы измерения достигают 100 часов. Память на 60 кругов Измеренное общее время, прошедшее с начала тренировки или гонки, и промежуточное время можно сохранить с указанием даты и отобразить эти данные позже. Набор данных состоит из даты, общего времени, прошедшего с начала тренировки или гонки, и промежуточного времени. В памяти часов можно сохранить 60 записей. Некоторые модели могут также хранить рассчитанные расстояния и калории. Таймер - 1/1 мин. - 24 часа (с автоматическим повтором) Для поклонников точности: таймеры обратного отсчета напомнят Вам о текущих или особенных событиях, издав звуковой сигнал в установленное время. Время можно предварительно настроить от 1 минуты и до 24 часов. Часы могут затем автоматически начать отсчет в обратного времени в установленное время. Идеальное решение для людей, которым необходимо ежедневно принимать лекарства или выполнять промежуточные упражнения (тренировки). Будильник с тремя многофункциональными звуковыми сигналами Эта модель имеет 3 независимых мультифункциональных будильника. Эти часы напомнят Вам о любом событии, о котором Вам необходимо помнить. Модель оснащена четырьмя возможными типами будильников: 1. Ежедневный будильник, звучит в одно и тоже время каждый день, 2. Датированный будильник, то есть сигнал, помогающий Вам вспомнить, например, о своем дне рождения,3. Ежемесячный будильник, звучит в один и тот же день, в одно и то же время каждый месяц, 4. Будильник для каждого дня определенного месяца. Функция повтора будильника Каждый раз, когда Вы выключаете звуковой сигнал, он прозвучит повторно спустя несколько минут. Включение/выключение звука кнопок Можно отключить звук при нажатии кнопок. Это означает, что часы больше не будут издавать звуковой сигнал при переключении от одной функции на другую. Заранее установленные звуковые сигналы или таймеры обратного отчета остаются активными, если звук кнопок отключен. Автоматический календарь После настройки автоматический календарь всегда отображает точную дату. 12/24-часовое отображение времени Отображение времени можно в 12-часовом или 24-часовом формате. Минеральное стекло Прочное, устойчивое к царапинам минеральное стекло защищает часы от повреждений. Корпус из полимерного пластика Ремешок из полимерного материала. Натуральный полимерный материал является идеальным для изготовления ремешка благодаря своей чрезвычайной прочности и гибкости. 7 лет - 1 аккумулятор Аккумулятор обеспечивает часы достаточным питанием приблизительно на семь лет. Водонепроницаемость (20 Бар) Идеально подходит для ныряния без акваланга: часы являются водонепроницаемыми до 20 Бар/на глубине до 200 метров. Значение метров не относится к глубине погружения, но относится к атмосферному давлению, используемого в процессе испытания на водонепроницаемость. (ISO 2281) Точность +/- 30 сек в месяц Тип батареи CR2016
 • Producent Casio
 • Styl sportowy
 • Kolor tarczy biały
 • Kolor paska biały
 • Rodzaj paska pasek z tworzywa sztucznego
 • Rodzaj szkła mineralne
 • Wodoszczelność 20
 • Funkcje Array
Casio LW-200-1BV 113 zł ZOBACZ Zegarek żeński LW-200-1BV firmy Casio to wyśmienite połączenie funkcjonalności i interesującego designu. Model ten występuje w linii standard Digital. Koperta o grubości 11 mm. Producent Casio pochodzi z Japonii, główna siedziba jest w Tokyo. Jest ona globalnym przedsiębiorstwem proponującym rozmaite produkty elektroniczne na wszystkich kontynentach. Japońska precyzja tworzenia a także użycie prekursorskich technice dostępne są niemal we wszystkich kolekcjach. Casio buduje innowacyjne zegarki, które zaskakują ilością opcji i zastosowań. Zegarek LW-200-1BV zaopatrzony jest w mechanizm zasilany tradycyjną baterią kwarcową. Pasek wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Cyfrowy datownik zezwala na sprawdzenie aktualnej daty, a funkcja wiecznego kalendarza gwarantuje, iż data będzie za każdym razem aktualna. Nigdy więcej nie będziesz musiał się zastanawiać czy obecnie wyświetlany dzień jest poprawny - Twój zegarek zrobi to za Ciebie uwzględniając długość miesięcy i lata przestępne. W tym naręcznym zegarku użyto specjalnie utwardzane szkiełko mineralne. Możliwość ustawienia alarmu wydającego dźwięk raz dziennie o wskazanej porze. Podświetlenie diodą elektroluminescencyjną (LED). Dzięki zastosowaniu wodoszczelności WR 50 osiągalne jest chwilowe zamoczenie zegarka np. W czasie mycia dłoni. Odczyt dwóch najróżniejszych czasów np. Z dwóch stref czasowych osiągalny dzięki zaimplementowanej funkcji podwójnego czasu. Zegarek cechuje sportowy design, gwarantujący postępowy charakter, który zapewne będzie się podobał wszystkim gustującym w tego typu stylistyce. Zegarek otrzymasz w oryginalnym pudełku producenta, które genialnie sprawdzi się na upominek. Zegarek objęty jest gwarancją przez trzy lata z opcją przedłużenia o trzy kolejne lata.
 • Producent Casio
 • Styl sportowy
 • Kształt koperty okrągły
 • Kolor tarczy czarny
 • Kolor paska czarny
 • Rodzaj paska pasek z tworzywa sztucznego
 • Rodzaj szkła syntetyczne
 • Wodoszczelność 5
 • Funkcje Array
 • Grubość koperty 11
 • Szerokość koperty 34
Lorus R2381HX9 89 zł ZOBACZ Zegarek kobiecy R2381HX9 producenta Lorus to stylowe połączenie funkcjonalności i lubianego wzornictwa. Zegarki Lorus to producent wyprodukowana w roku 1982 przez japoński koncern Seiko Watch Corporation. Dedykowana jest ona dla tych, którzy doceniają najwyższą jakość i wykonanie przy bardzo niebanalnych cenach. tak samo żeńskie jak i męskie czasomierze przyciągają uwagę atrakcyjnym wyglądem i wysoką jakością produkcji. Zegarek R2381HX9 pozostał wyekwipowany w mechanizm kwarcowy, uznanej japońskiej marki SEIKO. Pasek tworzony jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Aktualną datę można sprawdzić dzięki wbudowanemu datownikowi. W tym naręcznym zegarku wstawiono specjalnie utwardzane szkiełko mineralne. Zegarek daje możliwość ustawienia alarmu o wskazanej porze. Podświetlanie tarczy zagwarantuje dobrą widoczność w warunkach pogorszonej widoczności albo w całkowitych ciemnościach. WR 100 oznacza, że zegarek odporny jest na pełne zanurzenie w wodzie, pływanie, a także nurkowanie z rurką - snorkeling, czyli bez akwalungu. innowacyjny i zwykle sportowy zegarek poprawnie nadaje się do Twojego sportowego stylu. Do zegarka oczywiście dodawane jest markowe pudełko producenta. Oczywiście na zegarek udzielana jest gwarancja producenta na okres dwóch lat.
 • Producent Lorus
 • Styl sportowy
 • Kształt koperty okrągły
 • Kolor tarczy niebieski
 • Rodzaj paska pasek z tworzywa sztucznego
 • Rodzaj szkła syntetyczne
 • Wodoszczelność 10
 • Funkcje Array
Casio Ltp-1260D-1B 89 zł ZOBACZ Zegarek żeński LTP-1260D-1B marki Casio to stylowe połączenie funkcjonalności i atrakcyjnego designu. Model ten w gamie innych zegarków tego producenta występuje w linii kanon Analogue. Interesującą budowę zegarka uzyskano dzięki tarczy w kolorze ciemnym. Koperta o grubości 7 mm - w kształcie krągłym. Marka Casio pochodzi z Japonii, główna siedziba jest w Tokyo. Jest ona globalnym przedsiębiorstwem produkującym przeróżne produkty elektroniczne na wszelkich kontynentach. Japońska precyzja wykonania i zastosowanie prekursorskich technice widoczne są niemal w każdej linii. Casio produkuje zaawansowane zegarki, które zaskakują mnogością funkcji czy zastosowań. Zasilanie zegarka LTP-1260D-1B to konwencjonalna bateria kwarcowa. oporna na korozję oraz oddziaływanie czynników atmosferycznych bransoleta zagwarantuje wysoką jakość i wytrzymałość. Koperta została zrobiona ze stali nierdzewnej gwarantującej wysoką jakość i trwałość w tym wytrzymałość na korozję oraz działanie czynników atmosferycznych. zaimplementowany datownik pozwala na sprawdzenie aktualnej daty. Wykorzystanie utwardzanego szkiełka mineralnego zapewnia powierzchnię zegarka bez rys jak na dodatek innych uszkodzeń mechanicznych. Wodoszczelność na poziomie WR 30 zagwarantuje korzystne działanie podczas niepokaźnych zamoczeń np. w czasie mycia dłoni. Markowy design bez dwóch zdań zniewoli osoby ceniące wyjątkowy wygląd czasomierza. Zegarek ma chronograf czyli stoper ręczny umożliwiający dokładny pomiar czasu. Łącznie z zegarkiem otrzymasz markowe opakowanie producenta, które genialnie nada się na podarek. Na zegarek udzielana jest gwarancja producenta na okres trzech lat z dodatkową możliwością wydłużenia o trzy kolejne lata.
 • Producent Casio
 • Styl Array
 • Kształt koperty okrągły
 • Kolor tarczy czarny
 • Kolor paska szary
 • Rodzaj paska bransoleta
 • Rodzaj szkła mineralne
 • Wodoszczelność 3
 • Funkcje wodoszczelność
 • Szerokość koperty 28
 • Wysokość koperty 33
Casio LA-670WEA-1EF 153 zł ZOBACZ Zegarek żeński LA670WEA-1EF firmy Casio to stylowe połączenie funkcjonalności i popularnego designu. Model ten w gamie pozostałych zegarków tego producenta występuje w linii Casio Collection. Koperta o grubości 8 mm. marka Casio pochodzi z Japonii, główna siedziba jest w Tokyo. Jest ona globalnym przedsiębiorstwem oferującym nowoczesne produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja tworzenia i użycie najnowocześniejszych technologii widoczne są niemal w każdej serii. Casio produkuje progresywne zegarki, które zaskakują ilością opcji czy zastosowań. Model LA670WEA-1EF posiada mechanizm zasilany typową baterią kwarcową. Odporna na korozję oraz oddziaływanie czynników atmosferycznych bransoleta zapewnia wysoką jakość i trwałość. Dzięki zastosowanemu datownikowi masz możliwość sprawdzenia aktualnej daty. W tym naręcznym zegarku użyto specjalnie utwardzane szkło mineralne. Zegarek daje możliwość ustawienia alarmu o wyodrębnionej porze. Równomiernie podświetla całą tarczę zegarka, po zwolnieniu przycisku podświetlenia tarcza jest podświetlana jeszcze przez kilka sekund. Podświetlenie włączane jest przez gwałtowny ruch ręką. Dzięki zaimplementowaniu wodoszczelności WR 50 osiągalne jest krótkotrwałe zamoczenie zegarka np. podczas mycia dłoni. Zegarek ma chronograf czyli stoper manualny umożliwiający dokładny pomiar czasu. Zegarek cechuje sportowy design, zapewniający nowoczesny charakter, który zapewne będzie się podobał wszystkim gustującym w tego typu stylistyce. Model ten sprzedawany jest w oryginalnym opakowaniu producenta. Producent na ten zegarek udziela gwarancji na okres trzech lat z opcją przedłużenia o trzy dopełniające lata za osobną opłatą.
 • Producent Casio
 • Styl Array
 • Kształt koperty kwadratowy
 • Kolor tarczy Array
 • Kolor paska szary
 • Rodzaj paska bransoleta
 • Rodzaj szkła mineralne
 • Rodzaj lunety stalowa
 • Rodzaj dekla lity
 • Wodoszczelność 5
 • Funkcje Array
 • Grubość koperty 8
 • Szerokość koperty 25
Michael Kors MK5616 1163 zł ZOBACZ Zegarek Michael Kors MK5616 to sugestia dla każdej postępowej kobiety! Znana i uznana na rynku modowym producent, oferuje spory wachlarz produktów, w tym zegarki Michael Kors MINI PARKER, które będą idealnym dodatkiem jednocześnie na co dzień, jak i do bardziej eleganckich stylizacji. Niezobowiązujący styl fashion stanie na wysokości zadania w każdej sytuacji. Zegarek MK o symbolu MK5616, którego koperta ma krągły zarys i szerokość 33.00 mm, będzie rewelacyjnie prezentował się na kobiecym nadgarstku, a dzięki grubości 11.00 mm nie będzie przeszkadzał w codziennych czynnościach. chroniąca skrupulatny i staranny kwarcowy mechanizm, zasilany za pomocą baterii, pokrywa została stworzona z wysokiej jakości stali szlachetnej o pokaźnej wytrzymałości na korozję i uszkodzenia, ma odcień różowego złota i polerowane wykończenie, a nadając unikatowego, biżuteryjnego charakteru przystrojono ją spektakularnie mieniącymi się osiemdziesięcioma kamieniami, w kolorze neutralnym. Do tej designerskiej koperty dostosowano bransoletę w najmodniejszym stylu, stworzoną ze stali szlachetnej o dużej oporności na uszkodzenia. Jejnadzwyczajnie komponuje się z tarczą której perłowy odcień nadaje całości spójny, nieszablonowy charakter. Cyferblat, jaki posiada zegarek Michael Kors MK5616 ma oznaczenia w postaci cyfr arabskich i indeksów, które nie tylko polepszają czytelność, a też dodają stylowego stylu. Na tarczy zamocowano także połyskujące, dekoratywne kamienie, w ilości szesnastu sztuk. Model MK5616 będzie nie tylko designerskim dodatkiem, lecz także praktycznym naręcznym czasomierzem z dodatkową funkcją rozbudowanego datownika. Zegarek kobiecy Michael Kors MK5616 ma 10 ATM wodoszczelności, którą gwarantuje zakręcane wieczko. Wszystkie produkty w naszej ofercie, w tym także zegarek MK o symbolu MK5616 to oryginalne zegarki żeńskie Michael Kors, pochodzące z polskiej dystrybucji, gwarantującej dwuletnią gwarancję. Prezentowany kobiecy zegarek z linii MINI PARKER to świetny pomysł dla Kobiety w każdym wieku, ceniącej stylowe, designerskie i nieszablonowe dodatki, które podkreślą jej styl i niesamowity charakter.
 • Producent Michael Kors
 • Styl Array
 • Kształt koperty okrągły
 • Kolor tarczy różowy
 • Rodzaj szkła mineralne
 • Rodzaj dekla lity
 • Wodoszczelność 10
 • Funkcje Array
Casio DW-5600MT-1ER 479 zł ZOBACZ DW-5600MT to model, który jest wynikiem współpracy pomiędzy markami G-Shock i MEDICOM TOY. Powstał przy okazji obchodów 30-lecia producenta G-Shock. Sprytnie skrzyżowana, prosta i ładna kolorystyka czerni i bieli nadaje zegarkowi należytą oryginalność. Całość zdobiona jest przez logo BE@RBRICK i zamknięta w specjalnym, powstałym na poczet tej kolaboracji pudełku.Zegarek żeński DW-5600MT-1ER Special Edition firmy Casio to genialne połączenie funkcjonalności, a także atrakcyjnego wzornictwa. Model ten występuje w serii G Shock. Koperta o grubości 13 mm - posiada ośmiokątny zarys. Firma Casio pochodzi z Japonii, główna siedziba jest w Tokyo. Jest ona globalnym koncernem oferującym rozmaite produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja wykonania a także zastosowanie najnowszych technice widoczne są niemal we wszelkich kolekcjach. Casio stwarza zaawansowane zegarki, które zaskakują ilością opcji i zastosowań. Zegarek DW-5600MT-1ER Special Edition wyekwipowany jest w mechanizm zasilany normalną baterią kwarcową. System wstrząsoodporny zapewnia bezpieczeństwo zegarka w każdych warunkach, dzięki czemu masz pewność, iż zegarek nie zostanie uszkodzony nawet w nieprzystępnych,arcytrudnych sytuacjach. Bransoleta zrobiona z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Cyfrowy datownik umożliwia sprawdzenie aktualnej daty, a funkcja wiecznego kalendarza zapewnia, że data będzie zawsze aktualna. Nigdy więcej nie będziesz musiał się martwić czy obecnie wyświetlany dzień jest poprawny - Twój zegarek zrobi to za Ciebie uwzględniając długość miesięcy i lata przestępne. Wstawienie utwardzanego szkiełka mineralnego gwarantuje powierzchnię zegarka bez rys i innych uszkodzeń mechanicznych. Zegarek daje możliwość ustawienia alarmu o wyodrębnionej porze. Podświetlanie tarczy zapewnia prawidłową widoczność w warunkach pogorszonej widoczności albo w całkowitych ciemnościach. niezwykle wysoka klasa wodoszczelność WR 200 zezwala na pływanie i nurkowanie z akwalungiem do głębokości określonej poprzez producenta. Nowoczesny i przede wszystkim sportowy zegarek należycie pasuje do Twojego sportowego stylu. Łącznie z modelem dostaniesz markowe opakowanie producenta, które doskonale nadaje się na podarek. Zegarek objęty jest gwarancją poprzez trzy lata z możliwością wydłużenia o trzy kolejne lata.
 • Producent Casio
 • Styl Array
 • Kształt koperty inny
 • Kolor paska czarny
 • Rodzaj paska pasek z tworzywa sztucznego
 • Rodzaj szkła mineralne
 • Rodzaj lunety żywica
 • Rodzaj dekla lity
 • Wodoszczelność 20
 • Funkcje Array
 • Grubość koperty 13.4
 • Szerokość koperty 42.8