Zdrowie

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Renu mps 120 ml marki Bausch & lomb 13,80 zł ZOBACZ ReNu® MPS™ to wielofunkcyjny płyn do czyszczenia i przechowywania miękkich soczewek kontaktowych. Dzięki zaimplementowaniu postępowych środków czyszczących dedykowany jest dla wszelkich użytkowników soczewek, istotnie tych którzy mają wrażliwe oczy i problemy z alergią. • PH płynu jest zbliżone do PH filmu łzowego, co podciąga komfort noszenia soczewek; • delikatny skład płynu nie podrażnia zapewniając wydajność. Przy użyciu tego płynu możesz subtelnie czyścić, płukać, nawilżać, dezynfekować i przechowywać soczewki kontaktowe • posiada Poloksaminę, która czyści i gwarantuje komfort, likwiduje lipidy i zanieczyszczenia przedostające się na powierzchnię soczewki z powietrza i powiększa zwilżalność soczewek • Dezynfekuje soczewki kontaktowe-z awiera Dymed™, który wydajnie dezynfekuje i zabija drobnoustroje bytujące na soczewkach • Nawilża soczewki kontaktowe - Utrzymuje zwilżalność soczewek • Można go stosować do pielęgnacji soczewek silikonowo-hydrożelowych • Jest zalecany poprzez specjalistów do codziennej pielęgnacji wszelkich wariantów miękkich soczewek kontaktowych. Służy także do płukania i przechowywania soczewek kontaktowych. Skład: Sterylny płyn zawierający kwas borowy, sól dwusodową kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, boran sodu i chlorek sodu; DYMED (biguanid poliaminopropylu), 0,00005%, poloksaminę 1%. Nie zawiera części takich jak; Chlorheksydyna Ani thimerosal.
 • Producent Bausch & Lomb
 • Pojemność 120
ACUVUE Oasys 6szt. 51,99 zł ZOBACZ Dwutygodniowe soczewki kontaktoweAcuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus są oferowane przezJohnson Johnson, jednego z największych oraz najistotniej lubianych producentówsoczewekkontaktowych. Charakterystyka soczewek Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus: Soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Pluswykonano zSenofilcon A, materiału umocnionego od wewnątrz komponentyem nawilżającym HYDRACLEAR, świetnie łączącym atrybuty tworzyw silikonowo-hydrożelowych i hydrożelowych. Acuvue Oasys with HYDRACLEAR są soczewkami o profilu pozwalającym utrzymywaćoczy w odpowiednim nawilżeniu oraz świeżości. Wysoka przepuszczalność tlenu gwarantuje, że soczewki Acuvue Oasys bezapelacyjnie przewyższą standardy, ustanowione dla soczewek o dziennym i przedłużonym trybie noszenia. Soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus zapewniają prawie 100% ochronę oczu przed krzywdzącym promieniowaniem UV - UVA i UVB. Użytkownicy soczewek, niezależnie od poziomu zaawansowania nie będą posiadać problemów z ich aplikacją, ponieważAcuvue Oasys with HYDRACLEAR Pluswyposażono w upraszczający ich zakładanie, wyraźnik stron. Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plusto standardowo soczewki dwutygodniowe, niemniej mogą być także wykorzystane w trybie noszenia ciągłego, a więc poprzez tydzień w trakcie dnia i nocy. Dla kogo soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus? Soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus wytwarzano dla tych osób, dla których ważny jest najwyższy komfort stosowania soczewek kontaktowych, w trakcie gdy charakterystyczne soczewki nie spełniają ich oczekiwań. Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus świetnie sprawdzą się podczas zmiennych warunków pogodowych, w pomieszczeniach klimatyzowanych oraz w miejscach zadymionych nawet w sporym stopniu. Zalecane są wyjątkowo osobom, które: spędzają dużą liczba czasu przed ekranem komputerowym, skarżą się na uczucie suchego oka podczas wykorzystywania typowych szkieł kontaktowych, ich oczy wymagają dodatkowego nawilżenia w formie kropli, spedzają czas na zewnątrz, narażając się na długotrwałe oddziaływanie promieni słonecznych. Pielęgnacja soczewek: Soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus należy poddawać systematycznej i dokładnej pielęgnacji poprzez użycie optymalnych płynów pielęgnacyjnych. Mamy wtedy gwarancję pełnego komfortu noszenia i wyrażnego widzenia poprzez cały okres ich użytkowania. Do ich pielęgnacji polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny przystępny na rynku płyn pielęgnacyjny. Soczewki przystępne są jeszcze w innych opakowaniach: Acuvue Oasys 12 szt. Acuvue Oasys 24 szt. WYPRZEDAŻ - Acuvue Oasys 6 szt. W mocy -9,50, BC 8,8 dostawa soczewek w krzywiźnie 8.8 może przedłużyć się do 2 tygodni.
 • Producent Johnson & Johnson
 • Ilość 6
Soflens Daily Disposable 30 szt. (0785810730926) 58 zł ZOBACZ PROMOCJA! zakup 2 opakowania soczewek SofLens Daily Disposable30szt, a CashBack 10 zł*otrzymasz GRATIS! * Cashback w formie vouchera dodawany jest do zamówienia. Aktywny dla zamówień o wartości min. 10.01 zł, możliwy do użycia przez 6 miesięcy od momentu złożenia zamówienia. Wysyłka w 24 godziny dotyczy wyłącznie mocy ujemnych. Na soczewki o mocach dodatnich czas realizacji wynosi do 15 dni roboczych. Soczewki Soflens Daily Disposable to jednodniowe soczewki sferycze, które znajdują się w oferciejednego z najpopularniejszych producentów soczewek - Bausch Lomb. Charakterystyka soczewek Soflens Daily Disposable: Soflens Daily Disposableto soczewki produkowane do korygowania wady dalekowzroczności i krótkowzroczności. Soflens Daily Disposable wytwarzane zostały z materiału Hilafilcon B.zaawansowana technika zastosowana przy produkcji soczewek zapewnia użytkownikom komfort noszenia poprzez cały dzień i nadzwyczajne nawilżenie (uwodnienie soczewki - 59%). Dzięki asferycznej optyce, soczewki idealne widzenie nawet w warunkach słabego oświetlenia. Soflens Daily Disposableto pierwsze soczewki jednodniowe, w których zastosowana pozostała technika High Definition Optics. Dzięki niej zredukowane zostały efekt halo oraz zjawisko rozmazywania obrazu. W dodatku, Soflens Daily Disposable to jedyne soczewki Bausch Lomb, w których wykorzystana została technika Comfort Moist - jest to połącznie stanowczo cienkiej budowy soczewki z nieszablonowym sposobem przechowywania soczewek, który powoduje, że soczewka jest nad wyraz miękka, jedawbista i nieprzeciętnie nawilżona. Materiał wykorzystany do produkcji soczewek Soflens Daily Disposable, a także ich progresywna konstrukcja zapewniają, iż komfort ich uzytkowania pod koniec dnia jest tak samo wysoki, jak zaraz po ich założeniu. Soczewki te są bardzo oporne na powstawanie osadów białkowych. Soczewki Soflens Daily Disposable to soczewki jednodniowe, a więc należy zakładać je jedynie raz, a po zdjęciu niezwłocznie wyrzucić je do kosza. Ponowne wykorzystanie soczewek, bez czyszczenia, a także dezynfekcji może prowadzić do infekcji i/oraz poważnych urazów oka. Dla kogo soczewki Soflens Daily Disposable? Soflens Daily Disposableto soczewki wspaniałe dla osób lubiących sobie komfort wykorzystywania soczewek jednorazowego korzystania. Stosując Soflens Daily Disposable znika kwestia pielęgnacji soczewek. Dodatkowo, są to soczewki dedykowane dla osób, które: poszukują soczewek jednodniowych zapewniających istotne widzenie w każdej sytuacji/w każdym otoczeniu, prowadzą energiczny tryb życia, stawiają na wysoki komfort stosowania szkieł poprzez cały dzień. Soczewkidostępne sątakże w innych opakowaniach: Soflens Daily Disposable 10 szt. W cenie 17,99 zł. Soflens Daily Disposable 90 szt.
 • Producent Bausch&Lomb
 • Ilość 30
Bausch&lomb Hyal drop multi 10 ml 23,99 zł ZOBACZ Krople do oczu Hyal-Drop multi nawilżą i przyjemnie odświeżą powierzchnię Twoich oczu, a tym samym na długo złagodzą objawy suchego oka. Jeśli więc męczy się pieczenie, zaczerwienienie oka lub uczucie piasku w oku, przejrzyj to innowacyjne rozwiązanie i zadbaj o swój powszedni komfort. Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: innowacyjne rozwiązanie opatentowanego mechanizmu z pompką sprawia, że krople Hyal-Drop multi odpowiadają na współczesną wzmożoną potrzebę rozwiązania problemu nawilżania oczu. Wielu osobom samodzielne wpuszczanie kropli do oka powoduje problem. Pojemniczek do kropli Hyal-Drop multi został zaprojektowany tak, aby maksymalnie ułatwić i uskutecznić aplikację preparatu. Dzięki czemu błyskawicznie i bezproblemowo uda ci się samodzielnie wpuścić krople do oka. Preparat wyśmienicie spełni oczekiwania u osób, których oczy są suche i podrażnione. Krople można stosować jeszcze w przypadku nadmiernego łzawienia. Naturalne substancje nie podrażnią choćby szczególnie wrażliwego oka. Zmęczone oczy mogą efektywnie obniżyć nasz komfort i pogorszyć samopoczucie. Pieczenie i ból oczu to uciążliwe objawy, które nie pozwalają skoncentrować się na codziennych obowiązkach, rozpraszają nas i sprawiają, że czujemy się zmęczeni. Naszym sprzymierzeńcem, który sprawnie zniweluje te objawy, są krople do oczu Hyal-Drop multi. Bez obaw można stosować je tak często, jak istnieje potrzeba. Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: Dbanie o narząd wzroku powinno należeć do powszednich czynności, realizowanych każdego dnia. Dotyczy to stanowczo tych osób, które posiadają suche, wrażliwe oczy, i które nieraz przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach. Przesuszone oczy mogą być ponadto rezultatem przyjmowania niektórych leków albo oddziaływaniem dymu papierosowego. na dodatek zanieczyszczone środowisko może wydajnie obniżyć nasz komfort widzenia i sprawić, że oczy staną się zaczerwienione i podrażnione. Krople Hyal-Drop multi pozwolą ci poczuć ulgę, nawilżą oko i sprawią, że będzie wyglądało na wypoczęte. Niewątpliwą zaletą preparatu jest to,użytkowany może być w dodatku przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Wystarczy zaaplikować je podczas noszenia soczewki (dotyczy to zarówno soczewek miękkich, jak i twardych). składniki, które zastosowano do stworzenia kropli Hyal-Drop multi, zadbają o to,osiągalne było dłuższe odczuwanie komfortu, nawet w trakcie wielogodzinnego noszenia soczewek. Właściwości kropli do oczu Hyal-Drop multi: krople Hyal-Drop multi nie zawierają konserwantów, mogą być stosowane poprzez 12 tygodni po otwarciu, zawierają kwas hialuronowy, naturalny biopolimer, obecny w strukturze ludzkiego oka i łzach, mogą być stosowane długotrwale, nadają się do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych, są szczególnie proste i bezpieczne w użyciu. Skład: kwas hialuronowy 0,24%, woda jałowa, chlorek sodu, chlorek potasu, wodorofosforan sodu dwunastowodny, diwodorofosforan dwuwodny. Krople do oczu dostępne są na dodatek w zestawie: Hyal-Drop multi 10 ml zestaw 2 szt.
 • Producent Bausch&Lomb
 • Pojemność 10
Kardio-Test KTA-168 99 zł ZOBACZ Ciśnieniomierz elektroniczny nadgarstkowy KTA-168 samoczynny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy TECH-MED TMA-250Bardzo skrupulatny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy z fukcją wykrywania objawów arytmii serce i z trzema niezależnymi kanałami pamięci KTA-168 KARDIO TEST KTA 168 jest to kompletnie automatyczny aparat do pomiaru ciśnienia krwi i tętna zakładany na nadgarstek. Aparat jest prosty w użyciu i świetnie nadaje się do realizowania codziennych pomiarów. Spory wyświetlacz upraszcza odczyt ciśnienia skurczowego, rozkurczowego i tętna po zakończeniu każdego pomiaru. Poziom ciśnienia powietrza w mankiecie jest programowany automatycznie, zgodnie z jednostkowym ciśnieniem skurczowym (systolicznym) pacjenta. dodatkowo wbudowana pamięć umożliwia przechowywanie maksymalnie 3x40 ostatnich wyników pomiarów co jest wyjątkowo wygodne dla 3 użytkowników, którzy chcą regularnie kontrolować i obserwować swoje ciśnienie. Ciśnieniomierz nadgarstkowy KTA 168 jest niepokaźny i nieskomplikowany do przenoszenia co sprawia,nieprzeciętnie pasuje do wykorzystywania w domu i w podróży. Pomiary ciśnienia realizowane tym aparatem są równorzędne z pomiarami realizowanymi poprzez wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia z zastosowaniem tradycyjnego mankietu i stetoskopu metodą osłuchową. Pod warunkiem dokonywania pomiaru w stosownej pozycji ciała i ręki. Ciśnieniomierz KTA 168 jest chroniony programem gwarancyjnym obejmującym wady produkcyjne. SPECYFIKACJA w pełni automatyczny, prosty pomiar na nadgarstku za pomocą jednego przycisku prędki i szczególnie precyzyjny pomiar namierza objawy arytmii serca (IHB) wskaźnik poziomu ciśnienia krwi wg klasyfikacji WHO Czytelny wyświetlacz cyfrowy Pamięć: 3x40 ostatnich wyników w każdym kanale Funkcja obliczania średniej z wyników ostatnich 3 pomiarów technologia Fuzzy Logic gwarantująca najdokładniejszy pomiar. Zakres pomiarowy: 20 - 280 mmHg Funkcja daty i godziny skrupulatność: +/- 3 mmHg Puls +/- 5% Zasilanie: 2 baterie “AAA" 1,5V Oszczędność baterii - aparat automatycznie wyłącza się po 1 minucie wyprodukowany zgodnie z międzynarodowymi normami: ISO, MDD, CE Ciśnieniomierze są zarejestrowane jako urządzenia medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI artykułÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I artykułÓW BIOBÓJCZYCH, co zapewnia wysoką skrupulatność ich wskazań.
 • Producent Kardio-Test
 • Funkcja czasu i daty tak
 • Pomiar pulsu tak
Omron M3 199,99 zł ZOBACZ Sklep Metler jest autoryzowanym dystrybutorem oryginalnych produktów firmy Omron® pochodzących od wyłącznego dystrybutora na terenie Polski - firmy Genexo. kupując u nas ciśnieniomierz Omron® M3 nabywasz towar z 5 letnią gwarancją w systemie door-to-door oraz wsparciem posprzedażowym autoryzowanego serwisu producenta. Ciśnieniomierz Omron M3 Comfort - nieszablonowa skrupulatność pomiarów dzięki mankietowi IntelliSense™ 360° Regularne pomiary ciśnienia to podstawowy składnik prewencji w przypadku nadciśnienia a korzystny ciśnieniomierz to potrzebny ekwipunek każdego kto cierpi na tę przypadłość. Wyłącznie regularna kontrola poziomu ciśnienia krwi zezwala na zaktualizowany wgląd w stan zdrowia. Urządzenia firmy Omron® pomagają nadzorować nadciśnienie, główny czynnik ryzyka udaru. Są niezwykle dokładne i wykrywają nieregularną pracę serca. Atestowane klinicznie poprzez grupę lekarzy według ustalonego protokołu oraz spełniają kryteria European Society of Hypertension. Dowiedz się na czym polega walidacja kliniczna ciśnieniomierzy i dlaczego jest tak istotna. Mankiety linii Comfort są wykonane w technice IntelliWrap Cuff™, która zapewnia skrupulatność pomiaru niezależnie od położenia mankietu na ramieniu. Strefa pomiaru mankietu w tej technice to 360° co w praktyce niemal w pełni wyklucza nieprawidłowe umiejscowienie na ramieniu i tym samym błąd pomiaru. Ciśnieniomierz dokonuje pomiaru całą powierzchnią rękawa. bezawaryjność i precyzja ciśnieniomierza pozostały starannie przebadane poprzez najważniejsze organizacje służby zdrowia w trakcie licznych procedur badawczych. Omron® M3 Comfort dokonuje pomiaru metodą oscylometryczną z dokładnością w zakresie: ciśnienie 0-299 mmHg, tętno 40-180 uderzeń/min. Na 30 minut przed pomiarem nie zaleca się jedzenia, palenia papierosów oraz wysiłku fizycznego. atrybuty i mocne strony Jak czyścić ciśnieniomierz? Do czyszczenia pokrywy należy używać czystej, miękkiej szmatki.Do czyszczenia mankietu zalecamy używanie miękkiej, czystej szmatki, a także mydła.Nie należy zanurzać ciśnieniomierza ani żadnej jego części w wodzie.Nie należy używać agresywnych środków chemicznych do czyszczenia. Konserwacja Omron M3 Comfort. marka rekomenduje przegląd technologiczny urządzenia co 2 lata by upewnić się czy działa ono sprawnie i poprawnie dokonuje pomiarów. Omron® świadczy odpłatnie usługę okresowego przeglądu ciśnieniomierzy. wymiar mankietu wykorzystywanie trafnego mankietu jest nad wyraz pokaźne z punktu widzenia staranności pomiaru. Z tego względu należy upewnić się,wykorzystywany mankiet prawidłowo nadaje się do obwodu ręki. Najlepiej w tym celu zmierzyć obwód ramienia. Pliki do przejrzenia, pobrania Instrukcja obsługi ciśnieniomierza Omron® M3 Comfort Choroby sercowo-naczyniowe to problem globalny Choroby naczyniowo-sercowe w tym wysokie ciśnienie krwi to główna przyczyna zgonów na świecie. Czynniki zwiększające ryzyko zachorowania to m.in.: stres, palenie tytoniu, niezdrowa dieta i otyłość, brak ruchu, nadużywanie alkoholu. Nadciśnienie jest 3. Przyczyną śmierci na świecie. Szacuje się, że cierpi na nie ok. 20% populacji oraz co 2. Osoba w wieku powyżej 70 lat. Jak zmniejszyć ryzyko nadciśnienia? Prewencja. stosuj zdrową dietęrzuć palenie i alkoholbądź intensywny fizycznie, ćwicz regularnieunikaj stresuznajdź czas na odpoczynek i relaksregularnie sprawdzaj ciśnienie krwi Diagnostyka nadciśnienia Jak zdiagnozować nadciśnienie? Zapoznaj się z wytycznymi specjalistów w tym m. In. Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego na portalu poświęconym problemowi nadciśnienia. wyszukasz tam takie zagadnienia jak: Zasady poprawnego pomiaru ciśnienia krwiKlasyfikacja ciśnienia tętniczegoRozpoznanie nadciśnienia tętniczegoDiagnostyka pacjenta z nadciśnieniemZasady nowoczesnania przy nadciśnieniu tętniczymBadania podstawowe, powiększone i specjalistyczne Wytyczne w przypadku rozpoznania nadciśnienia tętniczego Co zrobić w przypadku wykrycia nadciśnienia tętniczego? Dowiedz się co zalecają specjaliści. Tematy w tym dziale: Oceny ryzyka sercowo-naczyniowegoprogresywnanie diagnostyczneFarmakoterapia hipotensyjnaDocelowe wartości ciśnienia tętniczego krwiTerapia hipotensyjna zróżnicowane warianty nadciśnienia i tym samym rozmaite grupy pacjentów i zróżnicowane metody pomiaru ciśnienia Nadciśnienie przybiera rozmaite formy i wymaga różnych metod pomiarowych w zależności od wieku pacjenta: Zasady pomiaru ciśnienia u dzieciZasady pomiaru ciśnienia u osób starszychNadciśnienie "białego fartucha"Nadciśnienie zamaskowaneNadciśnienie wywołane wysiłkiem fizycznymNadciśnienie tętnicze oporne
 • Producent Omron
 • Miejsce pomiaru ramię
 • Automatyczne pompowanie tak
 • Funkcja czasu i daty tak
 • Pomiar pulsu tak
 • Sposób pomiaru oscylometryczny
Bausch&lomb Soflens 59 - 6 szt. (0785810980260) 29 zł ZOBACZ Soczewki SofLens 59 to miękkie, miesięczne soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie lubianej producenta z branży optycznej - Bausch Lomb. Charakterystyka soczewek Soflens 59: Soczewki kontaktowe SofLens 59 to wysokiej jakości towar, przeznaczony dla osób dotkniętych takimi wadami wzroku jak krótkowzroczność, a także dalekowzroczność. Szkła kontaktowe od Bausch Lomb dedykowane są do miesięcznego stosowania. Zostały one wytwarzane z najwyższej jakości materiałów - dzięki temu ich powierzchnia jest wysoce oporna na powstawanie osadów białkowo - lipidowych oraz na osiadanie pyłków i zabrudzeń, a komfort stosowania jest wyjątkowo wysoki przez cały czas ich noszenia - aż do ostatniego dnia. Najwyższej jakości materiał z którego wyprodukowano soczewki to Halafilcon B, który w połączeniu z wysokim uwodnieniem soczewki (na poziomie 59%), szczególnie wysoki komfort noszenia soczewek, a także utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia podczas noszenia szkieł kontaktowych. w dodatku produkt znamionuje się niezwykle prawidłową przepuszczalnością powietrza do rogówki, dzięki temu pole widzenia jest jak najbardziej czyste, a także niczym niezmącone, a widoczność bardzo ostra i pokaźna. W soczewkach Soflens 59 zastosowano także innowacyjną technologię UniFit gwarantującą równomierne rozmieszczenie masy soczewki i niezwykle łagodne przesuwanie się soczewki po rogówce oraz pod powiekami - co pozwala uniknąć nieprzyjemnego uczucia tarcia, a także nadmiernej suchości oka, czy również podrażnień. w dodatku towar dzięki zastosowaniu pionierskich technologii jest w stanie nad wyraz ekspresowo i dokładnie związać się do kształtu oraz wymiaru oka. Zalety soczewek Soflens 59: Komfort, bezpieczeństwo i wygoda użytkowania na najwyższym poziomie; bardzo wysoka niepodatność na tworzenie się osadów białkowo - lipidowych, a także powstawanie zabrudzeń, osiadanie bakterii i grzybów; Soczewka pozostaje nieruchoma na oku i nie zaburza ostrości widzenia; Nie powoduje - szczególnie nieraz spotykanego u osób noszących szkła kontaktowe - efektu suchego oka, zapewniając stosowny poziom nawilżenia; Miesięczny tryb wymiany soczewek sprawia,towar jest ekonomiczny i oszczędny. Dla kogo soczewki Soflens 59? produkt asygnowany jest dla każdego klienta zmagającego się z wadami wzroku - takimi jak krótkowzroczność i nadwzroczność i dla osób poszukujących soczewek najwyższej jakości w bardzo przystępnej cenowo ofercie. ponadto soczewki zalecane są dla osób, które: posiadają skłonność do częstego występowania zjawiska suchego oka podczas stosowania soczewek kontaktowych; energicznych, uprawiających sport oraz kochających pokaźne dawki ruchu; wszelkich tych, którzy preferują soczewki planowanej wymiany, niżeli szkła jednodniowe. Pielęgnacja soczewek: Ponieważ soczewki kontaktowe Soflens 59 to towar miesięczny do dziennego wykorzystania - należy otoczyć je szczególną higieną oraz pielęgnacją. Każdego wieczora po usunięciu soczewek z oczu należy przechowywać je w specjalnym pojemniczku wypełnionym płynem do dezynfekcji, a także przechowywania szkieł kontaktowych. Zaleca się do tego celu płyny z rodziny Clean Active, bądź również każdy inny płyn dostępny w ofercie sklepu. Soczewki dostępne są ponadto w promocyjnym opakowaniu: WYPRZEDAŻ - SofLens 59 - 6 szt. +0,75 dostawa w 24 godziny dotyczy jedynie mocy ujemnych.
 • Producent Bausch&Lomb
 • Ilość 6
Bausch & lomb Renu mps 360 ml 27,98 zł ZOBACZ ReNu® MPS™ to wielofunkcyjny płyn do czyszczenia i przechowywania miękkich soczewek kontaktowych. Dzięki zaimplementowaniu progresywnych środków czyszczących asygnowany jest dla wszelkich użytkowników soczewek, niezwykle tych którzy posiadają wrażliwe oczy i problemy z alergią. • PH płynu jest zbliżone do PH filmu łzowego, co podnosi komfort noszenia soczewek; • subtelny skład płynu nie podrażnia zapewniając skuteczność. Przy użyciu tego płynu możesz finezyjnie czyścić, płukać, nawilżać, dezynfekować i przechowywać soczewki kontaktowe • posiada Poloksaminę, która czyści i zagwarantuje komfort, likwiduje lipidy i skażenia przedostające się na powierzchnię soczewki z powietrza i zwiększa zwilżalność soczewek • Dezynfekuje soczewki kontaktowe-z awiera Dymed™, który efektywnie dezynfekuje i zabija drobnoustroje bytujące na soczewkach • Nawilża soczewki kontaktowe - Utrzymuje zwilżalność soczewek • Można go stosować do pielęgnacji soczewek silikonowo-hydrożelowych • Jest zalecany poprzez specjalistów do codziennej pielęgnacji wszystkich typów miękkich soczewek kontaktowych. Służy także do płukania i przechowywania soczewek kontaktowych. Skład: Sterylny płyn zawierający kwas borowy, sól dwusodową kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, boran sodu i chlorek sodu; DYMED (biguanid poliaminopropylu), 0,00005%, poloksaminę 1%. Nie zawiera składników takich jak; Chlorheksydyna Ani thimerosal.
 • Producent Bausch & Lomb
 • Pojemność 360
INHALATOR MICROLIFE NEB100 B (4719003621056) 118,15 zł ZOBACZ Inhalator tłokowy Microlife NEB 100 B Wysokiej jakości urządzenie asygnowane dla całej rodziny do stosowania w trakcie leczenia astmy, bronicznego bronchitu oraz innych schorzeń układu oddechowego. Urządzenie potrafi wytworzyć niezwykle lekki aerozol leczniczy, którego zdrowotne działanie dociera w sposób precyzyjny do najgłębszych rejonów płuc. cechuje się prędkim procesem inhalacji i niewielkimi wymiarami cząsteczek rozpylanego leku. Cechy produktu: Owalny pojemnik z dużą przestrzenią w środku na lek. Cykl pracy: 30 min praca / 30 min spoczynek. prędki cykl inhalacji. Minimalne rozmiary cząsteczek rozpylanego leku (1,82 μm API). Efektywno inhalacji: 0,35 ml/min. Zasysane z zewnątrz powietrze powoduje uzupełniające rozszerzenie prędkości inhalacji. Gwarancja 3 lata. Specyfikacja technologiczna: efektywno nebulizatora: (Na Cl)0,35 ml/min wymiar cząsteczek:(Na Cl)2,61ym 75% < 5ym produktywno kompresora: 12 l/min Maksymalne ciśnienie: 1,85 bar Przepływ powietrza: 12l/min produktywno nawiewu: 5,0 ml/min Poziom hałasu:56dBa Czas pracy:30/30 Waga: 1200g wymiar: 140x150x120 mm Skład zestawu: Kompresor, kabel sieciowy, nebulizator (pojemnik na lek), filtry 5 szt., kabel powietrzny, ustnik, maska inhalacyjna dla dorosłych, maska inhalacyjna dziecięca, końcówka do nosa. Przed rozpoczęciem eksploatacji należy starannie zapoznać si instrukcją obsługi. Aby pobrać instrukcję obsługi - kliknij TU. Kraj produkcji: WŁOCHY towar ma 36 miesięcy (3 lata) gwarancji producenta, tre gwarancji znajduje się w pliku poniżej.
 • Producent microlife ag
SofLens 38 6 szt., 030 59,99 zł ZOBACZ Soczewki SofLens 38 pozostały tworzone poprzez producenta Bausch Lomb. To dziś szanowany na całym świecie producent soczewek kontaktowych, płynów do pielęgnacji szkieł czy kropli do oczu, a w jego ofercie istotną pozycję odgrywają właśnie soczewki SofLens 38. Charakterystyka soczewek SofLens 38: Soczewki SofLens 38 to miękkie, sferyczne, hydrożelowe soczewki kontaktowe wielokrotnego wykorzystania. Można je stosować poprzez miesiąc i dopiero po upływie tego okresu sięgnąć po nową parę szkieł. Nadają się dla osób zmagających się jednocześnie z krótkowzrocznością, jak i dalekowzrocznością. Ich największą zaletą jest bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. W atrakcyjnej cenie otrzymuje się soczewki wygodne, trwałe i bezpieczne dla zdrowia oczu, które można luźno stosować aż do 30 dni bez obaw, iż spowodują infekcje, suchość oka czy inne dokuczliwe przypadłości. SofLens 38 to progresywny artykuł dla osób szukających prawidłowego wyrobu w dostępnej cenie. Szkła kontaktowe stworzono z wyjątkowo trwałego, niejonowego materiału Polymacon. Dzięki jego zaimplementowaniu na soczewkach nie odkładają się osady białkowe. Komfort ich noszenia zagwarantuje także znaczne uwodnienie na poziomie 38%. W dodatku soczewki SofLens 38 charakteryzują się wysoką tleno-przepuszczalnością, więc mogą konkurować ze szkłami o wyższym nawilżeniu. Soczewki SofLens 38 znakomicie układają się na oku i dopasowują do niego, dzięki czemu wyjątkowo prawidłową ostrość widzenia. By je wyprodukować, marka Bausch Lomb skorzystała nie tylko z technologii wytłaczania, ale także Reverse Process III. Metoda ta to sprawne połączenie odlewu wirowego oraz obróbki skrawaniem. Soczewki SofLens 38 są tak skonstruowane, żeby ułatwić ich codzienne zakładanie i ściąganie. Wpływa na to m.in. Stosownie wyprofilowany kształt soczewek czy ich delikatne zabarwienie. Dla kogo soczewki SofLens 38? Soczewki SofLens 38 to wyrób dla krótkowidzów albo dalekowidzów poszukujących ekonomicznego produktu optycznego o korzystnych parametrach. Mogą z nich skorzystać równocześnie osoby już od lat stosujące soczewki, jak i nowi użytkownicy, którzy pierwszy raz sięgają po tego typu rozwiązanie. Soczewki SofLens 38 będą także doskonałym wyborem dla zwolenników dynamiczności fizycznej, którym zależy na luźnym uprawianiu sportów, bez obawy o przemieszczanie się szkieł czy ich wypadnięcie. Pielęgnacja soczewek: Soczewki Soflens 38 to soczewki miesięczne, więc można je użytkować do 30 dni. Aby nie doprowadzić do suchości oczu, infekcji czy innych dolegliwości, należy szkła kontaktowe zdejmować codziennie na noc. wyjątkowo ważne jest także to, aby soczewki SofLens 38 przechowywać w specjalnym pojemniczku z płynem, np. Clean Active. Te sam roztwór powinien posłużyć do regularnego, codziennego czyszczenia soczewek. Przesyłka w 24 godziny dotyczy wyłącznie mocy ujemnych w BC 8.7. Soczewki w pozostałych parametrach wysyłane są w terminie około 15 dni roboczych.
 • Producent Bausch
 • Ilość 6
Bausch&lomb Purevision toric 6 szt. 172,14 zł ZOBACZ innowacyjne soczewki, które umożliwiają komfort podczas całego dnia oraz nocą. Z propozycją Bausch Lomb to realne. Amerykańskie przedsiębiorstwo od 1953 roku proponuje klientom różnorodne nowoczesne rozwiązania, do których obecnie zaliczyć także m.in. soczewki kontaktowe marki PureVision. Charakterystyka soczewek PureVision Toric: Soczewki toryczne PureVision Toric to miesięczne astygmatyczne soczewki kontaktowe. Stworzone zostały z materiału silikonowo-hydrożelowego. Dzięki takiemu połączeniu materiałów soczewka znamionuje się wysokimi parametrami; równocześnie jest w stanie dostarczyć oczom więcej tlenu aniżeli podobne rozwiązania na rynku (parametr Dk/t wynosi 112). To właśnie ta zdolność przepuszczania tlenu pozwala użytkownikom soczewek torycznych PureVision Toric cieszyć się przedłużonym komfortem. Lecz to nie wszystko! Przy powstaniu soczewek zastosowano innowacyjny materiał Balafilcon A, a także technikę AerGel. Obydwa te rozwiązania sprawiają, że soczewka w lepszym stopniu przepuszcza tlen. W dodatku AerGel wpływa pozytywnie na zdolność soczewki do transportu płynów. Ta cecha soczewki pozwala jej szybko zaadaptować się na powierzchni oka, zaraz po założeniu. Dla kogo soczewki PureVision Toric? Użytkownicy PureVision Toric mogą nosić soczewki poprzez 30 dni i 30 nocy, radować się bezustannym komfortem i zapomnieć o wadzie wzroku. Projekt soczewki uwzględnia wygodę użytkowników w trakcie snu - przewidziano m.in. specjalny stabilizator, dzięki czemu soczewka w nocy nie przekręca się na oku. Co najważniejsze, w trakcie 30 dni nieprzerwanego noszenia, soczewka pozostaje w pełni bezpieczna dla oka. PureVision Toric przypadną do gustu każdemu, kto: ceni wysoki komfort w trakcie noszenia soczewek kontaktowych; ma 20-30 lat i cierpi na astygmatyzm; chciałby skorzystać z rozwiązania, łączącego w sobie dostępną cenę i wysoką jakość; z powodu wady wzroku nie chce rezygnować z intensywnego trybu życia; poszukuje rozwiązania uniwersalnego, które można stosować w różnych trybach (soczewki PureVision Toric sprawdzą się nie tylko w bezustannym trybie 30-dniowym, ale też w trybie mieszanym i dziennym). Pielęgnacja soczewek: Niewątpliwym atutem soczewek PureVision Toric jest fakt, iż pozwalają one cieszyć się nieustannym komfortem i jednocześnie nie wymagają od użytkownika uzupełniającej pielęgnacji. W przypadku wyboru ciągłego trybu ich wykorzystywania, użytkownik nie zdejmuje soczewki przez okres 30 dni i 30 nocy, a więc nie musi podejmować żadnych działań pielęgnacyjnych. Z kolei, jeśli decydujemy się używać soczewek PureVision Toric w trybie dziennym lub mieszanym, wymagana jest pielęgnacja, tak jak w sytuacji każdych innych soczewek kontaktowych. Należy więc wyczyścić soczewki przy pomocy specjalnego płynu, a następnie odłożyć je na co najmniej kilka godzin do pojemniczka wypełnionego tymże płynem. Aby zachować soczewkę w prawidłowym stanie, wystarczy wybrać dowolny płyn z serii Clean Active albo inne rozwiązanie, które oferujemy w naszym sklepie.
 • Producent Bausch&Lomb
 • Ilość 6
Omron M6 329,90 zł ZOBACZ Sklep Metler jest autoryzowanym dystrybutorem oryginalnych artykułów marki Omron® pochodzących od wyłącznego dystrybutora na terenie Polski - marki Nord Farm. kupując u nas ciśnieniomierz Omron® M6 Comfort nabywasz towar z 5 letnią gwarancją w systemie door-to-door i wsparciem posprzedażowym autoryzowanego serwisu producenta. Ciśnieniomierz Omron M6 Comfort z zasilaczem - podwójna pewność wyniku i wyjątkowy komfort pomiaru. W pełni samoczynny ciśnieniomierz naramienny pozostał zaprojektowany z myślą o wygodzie i staranności. Wygodny mankiet to unikalny, wstępnie uformowany rękaw, który dostosowuje się do różnego obwodu i kształtu ramienia. Dzięki niepowtarzalnej funkcji DualCheck™, podwójnej kontroli pomiaru, dodatkowy detektor weryfikuje urządzenie podczas pracy w celu dokonania jak najdokładniejszego pomiaru ciśnienia krwi. Poza możliwością uśrednienia wyników z ostatnich 10 minut pracy (3 wyniki), uśrednia też odczyty poranne i nocne i sygnalizuje o wystąpieniu nadciśnienia porannego. Mankiety serii COMFORT są wykonane w technice IntelliWrap Cuff™, która zagwarantuje staranność pomiaru niezależnie od pozycji mankietu na ramieniu. Strefa pomiaru w tej technologii to 360° co w praktyce niemal kompletnie wyklucza nieprawidłowe umiejscowienie mankietu na ramieniu i tym samym błąd pomiaru. Pomiar dokonywany jest całą powierzchnią rękawa. bezawaryjność i precyzja ciśnieniomierza zostały dokładnie przebadane przez najważniejsze organizacje służby zdrowia w trakcie licznych procedur badawczych. Omron M6 Comfort dokonuje pomiaru metodą oscylometryczną z precyzyjnością w zakresie: ciśnienie 0-299 mmHg, tętno 40-180 uderzeń/min. Regularne pomiary ciśnienia to podstawowy element prewencji w sytuacji chorób sercowo-naczyniowych a dobry ciśnieniomierz to niezbędny ekwipunek każdego domu. Jedynie regularna kontrola poziomu ciśnienia krwi umożliwia zaktualizowany wgląd w stan zdrowia. Urządzenia firmy Omron pomagają nadzorować nadciśnienie, główny czynnik ryzyka udaru. Wykrywają dodatkowo nieregularną, arytmiczną pracę serca. Ciśnieniomierze Omron są atestowane klinicznie przez grupę lekarzy według ustalonego protokołu i spełniają kryteria European Society of Hypertension. parametry i atuty Pliki do przejrzenia, do pobrania Ciśnieniomierz Omron M6 Comfort - instrukcja obsługi Pomiar ciśnienia ciśnieniomierzem Omron® Na 30 minut przed pomiarem nie zaleca się jedzenia, palenia papierosów i wysiłku fizycznego. Jak czyścić ciśnieniomierz? Do czyszczenia obudowy należy używać czystej, miękkiej szmatki.Do czyszczenia mankietu zalecamy stosowanie miękkiej, czystej szmatki i mydła.Nie należy zanurzać ciśnieniomierza ani żadnej jego części w wodzie.Nie należy używać zadziornych środków chemicznych do czyszczenia. Konserwacja Omron M6 Comfort producent rekomenduje przegląd technologiczny urządzenia co 2 lata aby upewnić się czy działa ono wydajnie i poprawnie dokonuje pomiarów. Omron® świadczy odpłatnie usługę okresowego przeglądu ciśnieniomierzy. wymiar mankietu używanie odpowiedniego mankietu jest wyjątkowo widoczne z punktu widzenia precyzyjności pomiaru. Z tego względu należy upewnić się,użytkowany mankiet należycie pasuje do obwodu ręki. Najlepiej w tym celu zmierzyć obwód ramienia Choroby sercowo-naczyniowe to problem globalny Choroby naczyniowo-sercowe w tym wysokie ciśnienie krwi to główna przyczyna zgonów na świecie. Czynniki rozszerzające ryzyko zachorowania to m.in.: stres, palenie tytoniu, niezdrowa dieta i otyłość, brak ruchu, nadużywanie alkoholu. Nadciśnienie jest 3. Przyczyną śmierci na świecie. Szacuje się, iż cierpi na nie ok. 20% populacji i co 2. Osoba w wieku powyżej 70 lat. Jak obniżyć ryzyko nadciśnienia? Prewencja. stosuj zdrową dietęrzuć palenie i alkoholbądź energiczny fizycznie, ćwicz regularnieunikaj stresuznajdź czas na odpoczynek i relaksregularnie sprawdzaj ciśnienie krwi Diagnostyka nadciśnienia Jak zdiagnozować nadciśnienie? Zapoznaj się z wytycznymi specjalistów w tym m. In. Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego na portalu poświęconym problemowi nadciśnienia. wynajdziesz tam takie zagadnienia jak: Zasady prawidłowego pomiaru ciśnienia krwiKlasyfikacja ciśnienia tętniczegoRozpoznanie nadciśnienia tętniczegoDiagnostyka pacjenta z nadciśnieniemZasady progresywnania przy nadciśnieniu tętniczymBadania podstawowe, rozszerzone i specjalistyczne Wytyczne w przypadku rozpoznania nadciśnienia tętniczego Co zrobić w sytuacji wykrycia nadciśnienia tętniczego? Dowiedz się co zalecają specjaliści. Tematy w tym dziale: Oceny ryzyka sercowo-naczyniowegoprogresywnanie diagnostyczneFarmakoterapia hipotensyjnaDocelowe wartości ciśnienia tętniczego krwiTerapia hipotensyjna różne rodzaje nadciśnienia i tym samym różne grupy pacjentów, a także najróżniejsze metody pomiaru ciśnienia Nadciśnienie przybiera zróżnicowane formy i wymaga najróżniejszych metod pomiarowych w zależności od wieku pacjenta: Zasady pomiaru ciśnienia u dzieciZasady pomiaru ciśnienia u osób starszychNadciśnienie "białego fartucha"Nadciśnienie zamaskowaneNadciśnienie wywołane wysiłkiem fizycznymNadciśnienie tętnicze wytrzymałe
 • Producent Omron
 • Miejsce pomiaru ramię
 • Automatyczne pompowanie tak
 • Funkcja czasu i daty tak
 • Pomiar pulsu tak
 • Sposób pomiaru oscylometryczny
Horien Aqua Comfort 15ml, 136 9,90 zł ZOBACZ Charakterystyka kropli do oczu Horien Aqua Comfort: Horien Aqua Comfort długookresowy komfort i natychmiastową ulgę dla zmęczonych i suchych oczu. Krople nawilżające do oczu Horien Aqua Comfort są przeznaczone są dla użytkowników wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. Specjalna formuła oparta na na substancji sodium hyaluronate (tej samej co w Aqify Ciba Vision) ogranicza suchość i podrażnienie oczu spowodowane poprzez kurz, skażenia powietrza lub przemęczenie, poprawiając komfort noszenia soczewek kontaktowych przez cały dzień. Krople łagodzą objawy suchości oczu związane z przebywaniem w miejscach ogrzewanych lub klimatyzowanych. Dlaczego warto używać krople do oczu? szybki tryb życia, obfite zanieczyszczenie środowiska, nieodpowiednia dieta, a także praca polegająca na wpatrywaniu się w ekran komputera poprzez dużo godzin - to wszystko sprawia,aktualnie tak, jak nigdy przedtem, nasze oczy są niezwykle narażone na dyskomfort. Uczucie pieczenia i zaczerwienienie białka nie powinno być naszą codziennością, zwłaszcza iż utrzymujące się przez dłuższy czas objawy mogą doprowadzić do poważniejszych schorzeń. W walce o pokaźniejszy komfort widzenia pomogą nam adekwatne krople do oczu. Jeśli wybierzemy przebadany preparat, złożony ze komponentów najwyższej jakości, możemy liczyć na ulgę i polepszenie samopoczucia na co dzień. Zmysł wzroku to jeden z najważniejszych zmysłów; równocześnie jest również jednym z najszczególniej podatnych na uszkodzenia. Dlatego właśnie do codziennej pielęgnacji oczu należy wybrać właściwy, pewny preparat. Jednakże na rynku dostępnych jest sporo opcji, warto wybrać taką, która znamionuje się najlepszymi właściwościami kojącymi i nawilżającymi. Właśnie do takich rozwiązań zaliczyć można krople do oczu Horien Aqua Comfort. Dla kogo krople do oczu Horien Aqua Comfort? Preparat przystępny jest bez recepty, możesz więc sięgnąć po niego za każdym razem wtedy, gdy poczujesz dyskomfort i zmęczenie oczu. Objawy te niejednokrotnie pojawiają się u osób, które mają wyjątkowo wrażliwe oczy i równocześnie zdecydowały się na soczewki kontaktowe. Ten sposób korekcji wzroku zezwala na wygodę i aktywny tryb życia; by jednak był dodatkowo wygodny, należy zadbać o stosowne nawilżenie soczewki. mając zawsze przy sobie krople do oczu Horien Aqua Comfort, wyposażysz się w efektywne narzędzie, które pomoże Ci zadbać o komfort patrzenia. Preparat możesz zaaplikować bezpośrednio do oka, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Zapewnij sobie wygodę, na który zasługują Twoje oczy. Skład: roztwór buforowy, PHMB, poloxamer, sodium chloride, EDTA, HPMC, Hyaluronic acid.
 • Producent Horien
 • Pojemność 15
Air Optix Plus HydraGlyde - 3 sztuki w blistrach, 5800-7940B_20170913144401 36,99 zł ZOBACZ AIR OPTIX® plus HydraGlyde® genialna wytrzymałość na osady soczewek kontaktowych firmy Air Optix™, dzisiaj połączona została z świetną formułą nawilżającą HydraGlyde Moisture Matrix zaprojektowaną tak, żeby nawilżenie powierzchni soczewki utrzymywało się poprzez cały dzień! technologia SmartShield™ gwarantuje niezmienny komfort noszenia soczewek od 1 do 30 dnia. nowe soczewki kontaktowe Air Optix plus HydraGlyde bazują na tej samej unikatowej technice SmartShield™, która użytkowana jest w pozostałych soczewkach z rodziny Air Optix. Technologia ta tworzy ultracienką warstwę ochronną wokół soczewki, by zminimalizować liczbę atomów krzemu eksponowanych na jej powierzchni. technologia SmartShield™ zapewnia wyśmienitą ogólną odporność na osady lipidowe.Pomaga chronić soczewkę przed zanieczyszczeniami, np. Pozostałościami kosmetyków i kremów do dłoni.Jest trwała i nierozdzielnie połączona z soczewką. właściwości soczewki przedstawiają się następująco: Materiał: lotrafilcon B Skład: silikonowo-hydrożelowe Związki nawilżające: Formuła HydraGlyde Moisture Matrix Zabarwienie: jasnoniebieskie na całej powierzchni Dk/t: 138 Uwodnienie: 33% Krzywizna BC: 8,6 mm Średnica: 14,2 mm Tryb noszenia: dzienny Tryb zamiany: miesięczny Formuła Hydraglyde® Moisture Matrix zapewnia trwałe uwodnienie poprzez cały dzień. teraz soczewki, którym ufasz, mogą zaoferować Ci jeszcze więcej. Dodanie do soczewek kontaktowych Air Optix® Aqua formuły HydraGlyde® Moisture Matrix gwarantuje jeszcze bardziej długotrwałe nawilżenie, co podwyższa komfort ich używania. Formuła Hydraglyde® Moisture Matrix To opatentowana technologia nawilżania soczewek silikonowohydrożelowych.Przyciąga i utrzymuje cząsteczki wody, zapewniając długofalowe nawilżenie.Pomaga utrzymywać stałe nawilżenie powierzchni soczewek.Soczewki kontaktowe Air Optix plus HydraGlyde to: 5 razy wyższa przepuszczalność tlenu niż w konwencjonalnych soczewkach hydrożelowych o niskim Dk/t;niepowtarzalna technologia SmartShield, zapewniająca ochrone przed skażeniami;Formuła HydraGlyde Moisture Matrix zapewniajaca nawilżenie;Podwójnie asferyczna konstrukcja. atuty soczewek kontaktowych Air Optix plus HydraGlyde: Nieprzekrwione, zdrowiej wyglądające oczy.Możliwość okazjonalnego noszenia soczewek w trybie przedłudzonym do 6 dni i nocy.Lepiej nawilżona powierzchnia.powiększona niepodatność na osady.Podwyższony komfort.rewelacyjna jakość widzenia i stosowne dopasowanie.Alcon z pasją dąży do innowacji, gwarantując nie tylko bogatą linię produktów do poprawy ostrości wzroku, ale także artykułów umożliwiających tworzenie terapeutycznych i prewencyjnych rozwiązań, zezwalających sprostać obszerniejszej liczbie rozmaitych potrzeb wzrokowych. produkt Air Optix plus HydraGlyde jest objęty gwarancją producenta Alcon. wytwarzane moce: -0,25 do -7,75 co 0,25 -8,00 do -10,00 co 0,50 marka oraz dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za złe dopasowanie parametrów soczewkitakich jak moc, promień krzywizny (BC) i średnica (DIA).
 • Producent Alcon
 • Ilość 3
Paracelsus: Pij i Chudnij 100 ml (5902768597257) 5,99 zł ZOBACZ OPISParacelsusa: shot Pij i Chudnij (100 ml) Preparat ma działanie wspierające utrzymanie poprawnej masy ciała.produkt naturalny Nalewka nie posiada alkoholu ani związków plastikowych. Bez dodatku cukru.SPOSÓB wykorzystaniaPrzed zastosowaniem wstrząsnąć. Spożyć przed posiłkiem, raz dziennie 100 ml albo dwa razy dziennie po 50 ml. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia (100 ml) w ciągu dnia.UWAGANie podawać dzieciom poniżej 12 roku życia. Kobiety w ciąży i karmiące powinny przed użyciem skonsultować się z lekarzem. Nie stosować u osób uczulonych na jakikolwiek element preparatu.Suplement diety nie może być użytkowany jako substytut różnorodnej diety. Pamiętaj,bardzo ważny i zalecany jest stabilny sposób żywnienia i zdrowy tryb życia.Nie stosować u osób uczulonych na jakikolwiek komponent preparatu.komponentyWoda, soki zagęszczone z aronii i jabłek, ekstrakty z: nasion białej fasoli (500mg/100ml), liści pokrzywy (400mg/100ml), owoców opuncji figowej (300mg/100ml), korzeni mniszka lekarskiego (200mg/100ml), ziela skrzypu (200mg/100ml), ziela krwawnika (200mg/100ml), liści zielonej herbaty (200mg/100ml), sok z młodego jęczmienia (150g/100ml), ekstrakty z: kwiatów hibiskusa (100mg/100ml), korzeni lubczyku (100mg/100ml), owoców aceroli standaryzowany na 25% zawartość wit. C (80mg*/100ml), substancja przeciwutleniająca: d-alfa-tokoferol (wit. E). *RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.ilość netto: Zawartość netto: 100 ml - jedna sugerowana porcja towaru.PRZECHOWYWANIEPrzechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.Suplement diety przechowuj w miejscu niedostępnym dla minimalnych dzieci.
 • Producent Aura Herbals