Zamki do drzwi

Stwórz swój własny system entr marki Yale 1699 zł ZOBACZ Umożliwiamy opcję stworzenia własnego systemu ENTR. Przystosuj zamek elektroniczny ENTR do swych, jednostkowych potrzeb! System ENTR firmy Yale to nowoczesne rozwiązanie otwierania i zamykania drzwi bez użycia klucza. Zamek można obsługiwać przy pomocy aplikacji na smartfona, pilota, kodu cyfrowego bądź przy pomocy linii papilarnych. Ciesz się swobodą nie noszenia kluczy i zamień obecną wkładkę na wkładkę współpracującą z systemem ENTR. Instalacja zamka jest nad wyraz prosta. Nie wymaga wiercenia czy przeciągania kabli. Urządzenie jest kompletnie bezprzewodowe. Istnieje możliwość udzielenia dostępu innym osobom do systemu. System jest zasilany na baterię do wielokrotnego ładowania (akumulator). Aplikacja przeznaczona do systemu ENTR jest gratisowa. Pozwala ona na zamykanie i otwieranie drzwi i daje dostęp do danych o tym czy drzwi są aktualnie zamknięte czy otwarte i o stanie baterii. Działa ona na podstawie inteligentnej technice szyfrowania transmisji Bluetooth, niezależnej od przystępności sieci komórkowej. Dzięki niej można tworzyć i udostępniać wirtualne klucze i planować uprawnienia dostępu. Istnieje dodatkowo możliwość włączenia trybu samoczynnego zamykania - zamek sam zamknie się po zatrzaśnięciu drzwi. dodatkowo do każdego zestawu można zakupić ładowarkę bezprzewodową. Poniżej linki do poszczególnych komponentów w zestawach: PilotPanel dotykowyCzytnik biometrycznyWkładkaŁadowarka bezprzewodowa Prosimy pamiętać o wyborze długości wkładki. Jest ona potrzebna do korzystnego działania zamku. W linku instrukcja jak dobrze wymierzyć wkładkę. Link do pobrania instrukcji ENTR Odbiór osobisty możliwy tylko w WARSZAWIE w poniedziałki i czwartki, po opłaceniu zamówienia. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia przystępności towaru. zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.
  • Producent Yale
Zestawy entr marki Yale 1699 zł ZOBACZ System ENTR firmy Yale to postępowe rozwiązanie otwierania i zamykania drzwi bez zastosowania klucza. Zamek można obsługiwać przy pomocy aplikacji na smartfona, pilota, kodu cyfrowego bądź przy pomocy linii papilarnych. Ciesz się swobodą nie noszenia kluczy i zamień obecną wkładkę na wkładkę współpracującą z systemem ENTR. Instalacja zamka jest szczególnie prosta. Nie wymaga wiercenia czy przeciągania kabli. Urządzenie jest w całości bezprzewodowe. Istnieje możliwość udzielenia dostępu innym osobom do systemu. System jest zasilany na baterię do wielokrotnego ładowania (akumulator). Aplikacja asygnowana do systemu ENTR jest bezpłatna. Pozwala ona na zamykanie i otwieranie drzwi oraz daje dostęp do danych o tym czy drzwi są obecnie zamknięte czy otwarte i o stanie baterii. Działa ona na podstawie inteligentnej technice szyfrowania transmisji Bluetooth, niezależnej od dostępności sieci komórkowej. Dzięki niej można tworzyć i udostępniać wirtualne klucze oraz planować uprawnienia dostępu. Istnieje też możliwość włączenia trybu automatycznego zamykania - zamek sam zamknie się po zatrzaśnięciu drzwi. W naszej ofercie posiadamy 8 gotowych zestawów z użyciem systemu ENTR: Podstawowy - zamek ENTR + wkładkaZ pilotem - zamek ENTR + wkładka + pilotRodzinny - zamek ENTR + wkładka + 3 pilotyBezpieczny - zamek ENTR + wkładka + panel dotykowykomfortowy - zamek ENTR + wkładka + pilot + panel dotykowyRodzinny-komfortowy - zamek ENTR + wkładka + 3 piloty + panel dotykowyInteligentny - zamek ENTR + wkładka + czytnik biometrycznyInteligentny + - zamek ENTR + wkładka + pilot + czytnik biometryczny w dodatku do każdego zestawu można zakupić ładowarkę bezprzewodową. Poniżej linki do poszczególnych części w kompletach: PilotPanel dotykowyCzytnik biometrycznyWkładkaŁadowarka bezprzewodowa Prosimy pamiętać o wyborze długości wkładki. W linku instrukcja jak korzystnie wymierzyć wkładkę. Link do pobrania instrukcji ENTR Odbiór osobisty osiągalny tylko w WARSZAWIE w poniedziałki i czwartki, po opłaceniu zamówienia. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru. zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.
  • Producent Yale
Kasa pancerna KP 100 E (kl. II) Konsmetal - zamek elektroniczny 4277,47 zł ZOBACZ Klasa II oporności na włamanie wg PN-EN 1143-1. Dokumenty wydane poprzez Instytut Mechaniki precyzyjnej w Warszawie: Przechowywanie wartości pod nadzorem zgodnie z normą PN-EN 1143-1. Kasy mają wielowarstwową konstrukcję korpusu oraz drzwi za specjalnym wypełnieniem. Grubość pancerza korpusu wynosi# 55 [mm], grubość drzwi # 80 [mm]. Towar charakteryzuje się rozbudowanym systemem ryglującym: cztery rygle poziome, dwa rygle pionowe, jeden profilowany rygiel stały zabezpieczający drzwi przed otwarciem po wyłamaniu zawiasów. Rygle przesuwane są pokrętłem napędowym. W zależności od potrzeb użytkownika kasy mogą być wyposażone w wysokiej jakości atestowany zamek: kluczowy, szyfrowy albo elektroniczny; możliwość montażu dwóch dowolnych zamków. W obrysie drzwi znajdują się progi utrudniające dostęp do rygli i stanowiące system progów przeciwogniowych. W wyposażeniu kas pancernych KP standardowo znajdują się zawiasy zewnętrzne. Kąt otwarcia drzwi wynosi 200 poziomów. Drzwi nie licują się z korpusem. Kasy malowane są trwałymi warstwami z lakierów proszkowych. Gwarancja wynosi 24 miesiące. Wyposażenie podstawowe towaru: Zamek elektroniczny Półki z płynną regulacją wysokości zawieszenia; maksymalne obciążenie półek 50 [kg].Zaczepy do półek.Otwór montażowy w dnie kasy ø 28 [mm].Instrukcja obsługi zamontowanych zamków szyfrowych (mechanicznych, elektronicznych).Instrukcja obsługi i użytkowania wyrobu z kartą gwarancyjną. Kasy pancerne występują standardowo w 3 kolorach: jasnoszary RAL 7035 i 9002, a także czarny 9005. Pozostałe kolory z palety RAL dostępne na specjalne zamówienie. * zdjęcie ma charakter poglądowy - model KP 100/II E wyposażony jest w zamek elektroniczny (bez kluczowego), skrytka widoczna u góry kasy przystępna jako opcja dodatkowa.
  • Producent Konsmetal

 

 

Najpopularniejsze: