Wyciągarki samochodowe

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Wyciągarka linowa 1500 dan Yato YT-5914 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ, YT-5914 293,11 zł ZOBACZ wyciągarka linowa z napędem ręcznym składa się ze stalowego korpusu zawierającego bęben, przekładnie oraz mechanizm zapadkowy o dużym, adekwatnie dostosowanym przełożeniu. Dźwignia napędzająca służy do poruszania bębna i nawijania stalowej liny. Wyciągarka może przesuwać ładunki o ciężarze do ok. 1530 kg na odległość ok. 3 m. Przeznaczenie / użycie wydobywarka linowa z napędem ręcznym służy do transportowania ładunków w płaszczyźnie poziomej, np. Do przeciągania skrzyń po rampie. Z uwagi na budowę nie wolno jej używać do pionowego podnoszenia ciężarów. Sposób zastosowania wyciąganie liny: - przyczepić nieruchomy hak do nieruchomej podstawy - przestawić dźwignię blokady ramienia - unieść nieco ramię wyciągarki - przestawić dźwignię blokady bębna - wyciągnąć linę na żądaną długość Przemieszczanie ładunku lub naciąganie liny: - przestawić dźwignię blokady ramienia - poruszać ramieniem aż do osiągnięcia wymaganego naprężenia liny albo przemieszczenia ładunku Zwalnianie naprężenia liny: - przestawić dźwignię blokady ramienia - ramię wydobywarki przestawić w taką pozycję, żeby występ dźwigni blokady ramienia zwolnił blokadę bębna; bęben przeskoczy o jeden ząb - powtarzać operację aż do osiągnięcia wymaganego rozprężenia liny atrybuty Uciąg [kg]: 1530Wysokość podnoszenia [m]: 3
 • Producent Yato
Ścienny żuraw obrotowy assistent aw,z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 250 kg marki Vetter 16872,48 zł ZOBACZ Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW, z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 250 kg, wysięg 4 m.Kompaktowa kompozycja, nadzwyczajna do niskich pomieszczeń. Wysokiej jakości wykonanie. Elastyczny montaż.Dzięki kompaktowej konstrukcji i wysokości podnoszenia świetnie spełni oczekiwania w wąskich i niskich pomieszczeniach. Zapewnia on w dodatku zmienną długość wysięgnika, która dopasowuje się do Państwa potrzeb. Istnieje możliwość wyboru sposobu mocowania tego ściennego żurawia obrotowego: do słupa stalowego, słupa żelbetowego, ściany żelbetowej lub do konstrukcji stalowej. Konstrukcja wg przepisów EN i dyrektyw UE dot. Maszyn do lekkiego wykorzystania przemysłowego. Śrutowany, lakierowany na odcień żółty RAL 1007. Konsole w kolorze czarnym RAL 9005. W komplecie: Podstawowa instalacja elektryczna z włącznikiem i doprowadzeniem zasilania do podnośnika. Rurka mocująca kabla do 3 m wysięgu, okrągły kabel w systemie wózków kablowych od 4 m wysięgu. Zderzaki końcowe z przodu i z tyłu. Z konsolami, bez śrub mocujących. W zakres dostawy wchodzi szczegółowa dokumentacja. Ten rodzaj posiada elektryczny wciągnik łańcuchowy z układem jezdnym do ręcznego przesuwania. Nie znaleźli Państwo odpowiedniego wariantu? Wersje z inną nośnością, wysięgiem, wysokością konstrukcji, a także w innych kolorach dostępne są na zapytanie.
 • Producent Vetter
Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW,z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 500 kg 17998,38 zł ZOBACZ Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW, z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 500 kg, wysięg 3 m.Kompaktowa kompozycja, nadzwyczajna do niskich pomieszczeń. Wysokiej jakości wykonanie. Sprężysty montaż.Dzięki kompaktowej konstrukcji i wysokości podnoszenia rewelacyjnie spełni oczekiwania w wąskich i niskich pomieszczeniach. Zagwarantuje on dodatkowo zmienną długość wysięgnika, która dopasowuje się do Państwa potrzeb. Istnieje możliwość wyboru sposobu mocowania tego ściennego żurawia obrotowego: do słupa stalowego, słupa żelbetowego, ściany żelbetowej albo do konstrukcji stalowej. Kompozycja wg przepisów EN i dyrektyw UE dot. Maszyn do lekkiego użycia przemysłowego. Śrutowany, lakierowany na odcień żółty RAL 1007. Konsole w odcieniu czarnym RAL 9005. W komplecie: Podstawowa instalacja elektryczna z włącznikiem i doprowadzeniem zasilania do podnośnika. Rurka mocująca kabla do 3 m wysięgu, krągły przewód w systemie wózków kablowych od 4 m wysięgu. Zderzaki końcowe z przodu i z tyłu. Z konsolami, bez śrub mocujących. W zakres dostawy wchodzi szczegółowa dokumentacja. Ten typ ma elektryczny wciągnik łańcuchowy z układem jezdnym do ręcznego przesuwania. Nie znaleźli Państwo odpowiedniego typu? Wersje z inną nośnością, wysięgiem, wysokością konstrukcji, a także w innych kolorach dostępne są na zapytanie.
 • Producent Vetter
Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW,z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 500 kg 23076,02 zł ZOBACZ Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW, z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 500 kg, wysięg 6 m.Kompaktowa budowa, nieprzeciętna do niskich pomieszczeń. Wysokiej jakości wykonanie. Rozciągliwy montaż.Dzięki kompaktowej konstrukcji i wysokości podnoszenia nadzwyczajnie spełni oczekiwania w wąskich i niskich pomieszczeniach. Zagwarantuje on w dodatku zmienną długość wysięgnika, która dostosowuje się do Państwa potrzeb. Istnieje możliwość wyboru sposobu mocowania tego ściennego żurawia obrotowego: do słupa stalowego, słupa żelbetowego, ściany żelbetowej albo do konstrukcji stalowej. Budowa wg przepisów EN i dyrektyw UE dot. Urządzeń do lekkiego zastosowania przemysłowego. Śrutowany, lakierowany na kolor żółty RAL 1007. Konsole w odcieniu czarnym RAL 9005. W pakiecie: Podstawowa instalacja elektryczna z włącznikiem i doprowadzeniem zasilania do podnośnika. Rurka mocująca kabla do 3 m wysięgu, krągły kabel w systemie wózków kablowych od 4 m wysięgu. Zderzaki końcowe z przodu i z tyłu. Z konsolami, bez śrub mocujących. W zakres dostawy wchodzi szczegółowa dokumentacja. Ten rodzaj posiada elektryczny wciągnik łańcuchowy z układem jezdnym do ręcznego przesuwania. Nie znaleźli Państwo stosownego rodzaju? Wersje z inną nośnością, wysięgiem, wysokością konstrukcji i w innych kolorach dostępne są na zapytanie.
 • Producent Vetter
Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW,z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 250 kg 15545,36 zł ZOBACZ Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW, z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 250 kg, wysięg 3 m.Kompaktowa kompozycja, wyśmienita do niskich pomieszczeń. Wysokiej jakości wykonanie. Sprężysty montaż.Dzięki kompaktowej konstrukcji i wysokości podnoszenia rewelacyjnie spełni oczekiwania w wąskich i niskich pomieszczeniach. Zagwarantuje on w dodatku zmienną długość wysięgnika, która dopasowuje się do Państwa potrzeb. Istnieje możliwość wyboru sposobu mocowania tego ściennego żurawia obrotowego: do słupa stalowego, słupa żelbetowego, ściany żelbetowej albo do konstrukcji stalowej. Budowa wg przepisów EN i dyrektyw UE dot. Maszyn do lekkiego użycia przemysłowego. Śrutowany, lakierowany na odcień żółty RAL 1007. Konsole w odcieniu czarnym RAL 9005. W komplecie: Podstawowa instalacja elektryczna z włącznikiem i doprowadzeniem zasilania do podnośnika. Rurka mocująca kabla do 3 m wysięgu, kolisty przewód w systemie wózków kablowych od 4 m wysięgu. Zderzaki końcowe z przodu i z tyłu. Z konsolami, bez śrub mocujących. W zakres dostawy wchodzi szczegółowa dokumentacja. Ten typ posiada elektryczny wciągnik łańcuchowy z układem jezdnym do ręcznego przesuwania. Nie znaleźli Państwo adekwatnego wariantu? Wersje z inną nośnością, wysięgiem, wysokością konstrukcji i w innych kolorach dostępne są na zapytanie.
 • Producent Vetter
Vetter Ścienny żuraw obrotowy assistent aw,z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 500 kg 18607,54 zł ZOBACZ Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW, z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 500 kg, wysięg 4 m.Kompaktowa kompozycja, nadzwyczajna do niskich pomieszczeń. Wysokiej jakości wykonanie. Rozciągliwy montaż.Dzięki kompaktowej konstrukcji i wysokości podnoszenia nadzwyczajnie sprawdzi się w wąskich i niskich pomieszczeniach. Zapewnia on ponadto zmienną długość wysięgnika, która dopasowuje się do Państwa potrzeb. Istnieje możliwość wyboru sposobu mocowania tego ściennego żurawia obrotowego: do słupa stalowego, słupa żelbetowego, ściany żelbetowej albo do konstrukcji stalowej. Budowa wg przepisów EN i dyrektyw UE dot. Sprzętów do lekkiego wykorzystania przemysłowego. Śrutowany, lakierowany na kolor żółty RAL 1007. Konsole w odcieniu czarnym RAL 9005. W komplecie: Podstawowa instalacja elektryczna z włącznikiem i doprowadzeniem zasilania do podnośnika. Rurka mocująca kabla do 3 m wysięgu, krągły kabel w systemie wózków kablowych od 4 m wysięgu. Zderzaki końcowe z przodu i z tyłu. Z konsolami, bez śrub mocujących. W zakres dostawy wchodzi szczegółowa dokumentacja. Ten rodzaj posiada elektryczny wciągnik łańcuchowy z układem jezdnym do ręcznego przesuwania. Nie znaleźli Państwo trafnego typu? Wersje z inną nośnością, wysięgiem, wysokością konstrukcji, a także w innych kolorach przystępne są na zapytanie.
 • Producent Vetter
Ścienny żuraw obrotowy assistent aw,z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 250 kg marki Vetter 17329,36 zł ZOBACZ Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW, z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 250 kg, wysięg 5 m.Kompaktowa kompozycja, genialna do niskich pomieszczeń. Wysokiej jakości wykonanie. Sprężysty montaż.Dzięki kompaktowej konstrukcji i wysokości podnoszenia perfekcyjnie stanie na wysokości zadania w wąskich i niskich pomieszczeniach. Zagwarantuje on na dodatek zmienną długość wysięgnika, która dostosowuje się do Państwa potrzeb. Istnieje możliwość wyboru sposobu mocowania tego ściennego żurawia obrotowego: do słupa stalowego, słupa żelbetowego, ściany żelbetowej lub do konstrukcji stalowej. Kompozycja wg przepisów EN i dyrektyw UE dot. Sprzętów do lekkiego wykorzystania przemysłowego. Śrutowany, lakierowany na kolor żółty RAL 1007. Konsole w odcieniu czarnym RAL 9005. W pakiecie: Podstawowa instalacja elektryczna z włącznikiem i doprowadzeniem zasilania do podnośnika. Rurka mocująca kabla do 3 m wysięgu, okrągły przewód w systemie wózków kablowych od 4 m wysięgu. Zderzaki końcowe z przodu i z tyłu. Z konsolami, bez śrub mocujących. W zakres dostawy wchodzi szczegółowa dokumentacja. Ten rodzaj posiada elektryczny wciągnik łańcuchowy z układem jezdnym do ręcznego przesuwania. Nie znaleźli Państwo stosownego typu? Wersje z inną nośnością, wysięgiem, wysokością konstrukcji oraz w innych kolorach przystępne są na zapytanie.
 • Producent Vetter
Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW,z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 250 kg 17726,43 zł ZOBACZ Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW, z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 250 kg, wysięg 6 m.Kompaktowa kompozycja, nadzwyczajna do niskich pomieszczeń. Wysokiej jakości wykonanie. Sprężysty montaż.Dzięki kompaktowej konstrukcji i wysokości podnoszenia znakomicie spełni oczekiwania w wąskich i niskich pomieszczeniach. Zapewnia on dodatkowo zmienną długość wysięgnika, która dopasowuje się do Państwa potrzeb. Istnieje możliwość wyboru sposobu mocowania tego ściennego żurawia obrotowego: do słupa stalowego, słupa żelbetowego, ściany żelbetowej albo do konstrukcji stalowej. Budowa wg przepisów EN i dyrektyw UE dot. Urządzeń do lekkiego wykorzystania przemysłowego. Śrutowany, lakierowany na odcień żółty RAL 1007. Konsole w odcieniu czarnym RAL 9005. W pakiecie: Podstawowa instalacja elektryczna z włącznikiem i doprowadzeniem zasilania do podnośnika. Rurka mocująca kabla do 3 m wysięgu, krągły kabel w systemie wózków kablowych od 4 m wysięgu. Zderzaki końcowe z przodu i z tyłu. Z konsolami, bez śrub mocujących. W zakres dostawy wchodzi szczegółowa dokumentacja. Ten typ posiada elektryczny wciągnik łańcuchowy z układem jezdnym do ręcznego przesuwania. Nie znaleźli Państwo odpowiedniego rodzaju? Wersje z inną nośnością, wysięgiem, wysokością konstrukcji i w innych kolorach dostępne są na zapytanie.
 • Producent Vetter
Vetter Ścienny żuraw obrotowy assistent aw,z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 500 kg 22507,34 zł ZOBACZ Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW, z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 500 kg, wysięg 5 m.Kompaktowa konstrukcja, wyśmienita do niskich pomieszczeń. Wysokiej jakości wykonanie. Elastyczny montaż.Dzięki kompaktowej konstrukcji i wysokości podnoszenia świetnie sprawdzi się w wąskich i niskich pomieszczeniach. Gwarantuje on dodatkowo zmienną długość wysięgnika, która dostosowuje się do Państwa potrzeb. Istnieje możliwość wyboru sposobu mocowania tego ściennego żurawia obrotowego: do słupa stalowego, słupa żelbetowego, ściany żelbetowej albo do konstrukcji stalowej. Kompozycja wg przepisów EN i dyrektyw UE dot. Sprzętów do lekkiego zastosowania przemysłowego. Śrutowany, lakierowany na odcień żółty RAL 1007. Konsole w odcieniu czarnym RAL 9005. W pakiecie: Podstawowa instalacja elektryczna z włącznikiem i doprowadzeniem zasilania do podnośnika. Rurka mocująca kabla do 3 m wysięgu, krągły kabel w systemie wózków kablowych od 4 m wysięgu. Zderzaki końcowe z przodu i z tyłu. Z konsolami, bez śrub mocujących. W zakres dostawy wchodzi szczegółowa dokumentacja. Ten typ posiada elektryczny wciągnik łańcuchowy z układem jezdnym do ręcznego przesuwania. Nie znaleźli Państwo stosownego wariantu? Wersje z inną nośnością, wysięgiem, wysokością konstrukcji, a także w innych kolorach dostępne są na zapytanie.
 • Producent Vetter
Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW,z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 1000 kg 18765,26 zł ZOBACZ Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW, z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 1000 kg, wysięg 3 m.Kompaktowa budowa, wyśmienita do niskich pomieszczeń. Wysokiej jakości wykonanie. Sprężysty montaż.Dzięki kompaktowej konstrukcji i wysokości podnoszenia rewelacyjnie stanie na wysokości zadania w wąskich i niskich pomieszczeniach. Zagwarantuje on na dodatek zmienną długość wysięgnika, która dopasowuje się do Państwa potrzeb. Istnieje możliwość wyboru sposobu mocowania tego ściennego żurawia obrotowego: do słupa stalowego, słupa żelbetowego, ściany żelbetowej albo do konstrukcji stalowej. Kompozycja wg przepisów EN i dyrektyw UE dot. Sprzętów do lekkiego zastosowania przemysłowego. Śrutowany, lakierowany na odcień żółty RAL 1007. Konsole w odcieniu czarnym RAL 9005. W pakiecie: Podstawowa instalacja elektryczna z włącznikiem i doprowadzeniem zasilania do podnośnika. Rurka mocująca kabla do 3 m wysięgu, okrągły przewód w systemie wózków kablowych od 4 m wysięgu. Zderzaki końcowe z przodu i z tyłu. Z konsolami, bez śrub mocujących. W zakres dostawy wchodzi szczegółowa dokumentacja. Ten wariant posiada elektryczny wciągnik łańcuchowy z układem jezdnym do ręcznego przesuwania. Nie znaleźli Państwo odpowiedniego typu? Wersje z inną nośnością, wysięgiem, wysokością konstrukcji oraz w innych kolorach przystępne są na zapytanie.
 • Producent Vetter
Vetter Ścienny żuraw obrotowy assistent aw,z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 1000 kg 22795,61 zł ZOBACZ Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW, z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 1000 kg, wysięg 4 m.Kompaktowa budowa, rewelacyjna do niskich pomieszczeń. Wysokiej jakości wykonanie. Elastyczny montaż.Dzięki kompaktowej konstrukcji i wysokości podnoszenia perfekcyjnie stanie na wysokości zadania w wąskich i niskich pomieszczeniach. Gwarantuje on ponadto zmienną długość wysięgnika, która dopasowuje się do Państwa potrzeb. Istnieje możliwość wyboru sposobu mocowania tego ściennego żurawia obrotowego: do słupa stalowego, słupa żelbetowego, ściany żelbetowej lub do konstrukcji stalowej. Budowa wg przepisów EN i dyrektyw UE dot. Urządzeń do lekkiego zastosowania przemysłowego. Śrutowany, lakierowany na odcień żółty RAL 1007. Konsole w kolorze czarnym RAL 9005. W zestawie: Podstawowa instalacja elektryczna z włącznikiem i doprowadzeniem zasilania do podnośnika. Rurka mocująca kabla do 3 m wysięgu, kolisty przewód w systemie wózków kablowych od 4 m wysięgu. Zderzaki końcowe z przodu i z tyłu. Z konsolami, bez śrub mocujących. W zakres dostawy wchodzi szczegółowa dokumentacja. Ten typ posiada elektryczny wciągnik łańcuchowy z układem jezdnym do ręcznego przesuwania. Nie znaleźli Państwo trafnego rodzaju? Wersje z inną nośnością, wysięgiem, wysokością konstrukcji, a także w innych kolorach przystępne są na zapytanie.
 • Producent Vetter
Ścienny żuraw obrotowy assistent aw,z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 1000 kg marki Vetter 25553,23 zł ZOBACZ Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW, z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 1000 kg, wysięg 6 m.Kompaktowa konstrukcja, rewelacyjna do niskich pomieszczeń. Wysokiej jakości wykonanie. Elastyczny montaż.Dzięki kompaktowej konstrukcji i wysokości podnoszenia idealnie spełni oczekiwania w wąskich i niskich pomieszczeniach. Gwarantuje on w dodatku zmienną długość wysięgnika, która dopasowuje się do Państwa potrzeb. Istnieje możliwość wyboru sposobu mocowania tego ściennego żurawia obrotowego: do słupa stalowego, słupa żelbetowego, ściany żelbetowej lub do konstrukcji stalowej. Kompozycja wg przepisów EN i dyrektyw UE dot. Maszyn do lekkiego wykorzystania przemysłowego. Śrutowany, lakierowany na odcień żółty RAL 1007. Konsole w odcieniu czarnym RAL 9005. W zestawie: Podstawowa instalacja elektryczna z włącznikiem i doprowadzeniem zasilania do podnośnika. Rurka mocująca kabla do 3 m wysięgu, okrągły kabel w systemie wózków kablowych od 4 m wysięgu. Zderzaki końcowe z przodu i z tyłu. Z konsolami, bez śrub mocujących. W zakres dostawy wchodzi szczegółowa dokumentacja. Ten wariant ma elektryczny wciągnik łańcuchowy z układem jezdnym do ręcznego przesuwania. Nie znaleźli Państwo adekwatnego typu? Wersje z inną nośnością, wysięgiem, wysokością konstrukcji, a także w innych kolorach przystępne są na zapytanie.
 • Producent Vetter
Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW,z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 1000 kg 24791,76 zł ZOBACZ Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW, z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 1000 kg, wysięg 5 m.Kompaktowa kompozycja, idealna do niskich pomieszczeń. Wysokiej jakości wykonanie. Sprężysty montaż.Dzięki kompaktowej konstrukcji i wysokości podnoszenia wspaniale spełni oczekiwania w wąskich i niskich pomieszczeniach. Zagwarantuje on dodatkowo zmienną długość wysięgnika, która dopasowuje się do Państwa potrzeb. Istnieje możliwość wyboru sposobu mocowania tego ściennego żurawia obrotowego: do słupa stalowego, słupa żelbetowego, ściany żelbetowej albo do konstrukcji stalowej. Konstrukcja wg przepisów EN i dyrektyw UE dot. Sprzętów do lekkiego wykorzystania przemysłowego. Śrutowany, lakierowany na odcień żółty RAL 1007. Konsole w kolorze czarnym RAL 9005. W pakiecie: Podstawowa instalacja elektryczna z włącznikiem i doprowadzeniem zasilania do podnośnika. Rurka mocująca kabla do 3 m wysięgu, okrągły przewód w systemie wózków kablowych od 4 m wysięgu. Zderzaki końcowe z przodu i z tyłu. Z konsolami, bez śrub mocujących. W zakres dostawy wchodzi szczegółowa dokumentacja. Ten wariant posiada elektryczny wciągnik łańcuchowy z układem jezdnym do ręcznego przesuwania. Nie znaleźli Państwo stosownego typu? Wersje z inną nośnością, wysięgiem, wysokością konstrukcji, a także w innych kolorach przystępne są na zapytanie.
 • Producent Vetter

 

 

Wyciągarki samochodowe
5 (100%) 1 vote