Wody kolońskie dla mężczyzn

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Chanel Allure Homme Sport Woda kolońska 150 ml spray, CHA-AHS08 443,82 zł ZOBACZ Coco Chanel to znana francuska projektantka, odznaczająca się nieszablonową klasą i progresywnym spojrzeniem na świat mody. Urodziła się 19 sierpnia 1883 roku. Po osieroceniu poprzez matkę spędziła sześć lat w domu dziecka wraz ze swoimi siostrami. W 1913 roku otworzyła swój pierwszy sklep i projektowała kapelusze. W roku 1919 odniosła znaczny sukces, wprowadzając na rynek subtelne, eleganckie kostiumy, akcentujące żeńskie walory, a równocześnie będące wyrazem skromności. Prawdziwą sławę przyniosły jej pachnidła Chanel No. 5, do dziś będące symbolem luksusu i wyrafinowanego stylu. Znana kombinacja co jakiś czas ulega niewielkim modyfikacjom, które mają dostosować ją do współczesnych czasów. aktualnie na bukiet aromatyczny tych niezwykłych perfum Chanel składa się aż kilkadziesiąt składników, których podstawę tworzą: jaśmin, róża stulistna, irys, ylang ylang, wetiweria, wanilia, ambra oraz olejek sandałowy. oferujemy Państwu bogaty asortyment artykułów cenionej firmy Chanel: perfumy i wody toaletowe, dezodoranty, kosmetyki pielęgnacyjne (żele pod prysznic, balsamy i mgiełki do ciała, kremy do twarzy, serum, maseczki, wody po goleniu) i kolorowe (tusze do rzęs, podkłady, pudry, konturówki do ust). W ofercie najpopularniejsze linie zapachowe: kultowe perfumy Chanel No. 5, szyprowa wieczorowa kompozycja perfum Chanel No. 19, linia Mademoiselle o konwencjonalnym, gustownym bukiecie aromatycznym, kolekcja Chanel Allure w kilku edycjach oraz sporo innych zniewalających perfum, będących prawdziwą esencją luksusu i nieśmiertelnej elegancji. Zapraszamy do zakupu!
 • Producent Chanel
 • Pojemność 150
Chanel allure homme sport cologne 100ml woda kolońska z atomizerem [m] 300,90 zł ZOBACZ Coco Chanel to popularna francuska projektantka, odznaczająca się nieszablonową klasą i progresywnym spojrzeniem na świat mody. Urodziła się 19 sierpnia 1883 roku. Po osieroceniu przez matkę spędziła sześć lat w domu dziecka wraz ze swoimi siostrami. W 1913 roku otworzyła swój pierwszy sklep i projektowała kapelusze. W roku 1919 odniosła duży sukces, wprowadzając na rynek subtelne, wytworne kostiumy, eksponujące damskie walory, a równocześnie będące wyrazem skromności. Prawdziwą sławę przyniosły jej pachnidła Chanel No. 5, do dziś będące symbolem luksusu i wyrafinowanego stylu. Sławna kompozycja co jakiś czas ulega niewielkim modyfikacjom, które posiadają przypasować ją do współczesnych czasów. aktualnie na bukiet aromatyczny tych niezwykłych perfum Chanel składa się aż kilkadziesiąt elementów, których podstawę tworzą: jaśmin, róża stulistna, irys, ylang ylang, wetiweria, wanilia, ambra, a także olejek sandałowy. proponujemy Państwu bogaty asortyment produktów uwielbianej marki Chanel: perfumy i wody toaletowe, dezodoranty, kosmetyki pielęgnacyjne (żele pod prysznic, balsamy i mgiełki do ciała, kremy do twarzy, serum, maseczki, wody po goleniu) i kolorowe (tusze do rzęs, podkłady, pudry, konturówki do ust). W ofercie najpopularniejsze linie zapachowe: kultowe pachnidła Chanel No. 5, szyprowa wieczorowa kombinacja perfum Chanel No. 19, linia Mademoiselle o klasycznym, wykwintnym bukiecie aromatycznym, kolekcja Chanel Allure w kilku edycjach i mnóstwo innych zniewalających perfum, będących prawdziwą esencją luksusu i nieprzemijalnej elegancji. Zapraszamy do zakupu!
 • Producent CHANEL
 • Pojemność 100
Dior fahrenheit cologne woda kolońska 125 ml spray 298,96 zł ZOBACZ Christian Dior pozostał urodzony dnia 21 stycznia 1905 w Granville w Normandii. Był synem majętnego producenta nawozów. Od wczesnych lat interesował się projektowaniem, marząc o zawodzie architekta. Dzięki namowom ojca, chcącego żeby syn był dyplomatą rozpoczął naukę w luksusowej Ecole des Sciences Politiques. W 1928 roku jego ojciec przeznaczył dużą kwotę pienieżną, żeby Dior mógł otworzyć galerię sztuki. Aczkolwiek postawił jeden bardzo znaczny warunek - nazwisko Dior nie mogło widnieć na drzwiach. W galerii wystawiano obrazy m.in. Pablo Picassa. Wkrótce jednak, rodzina zaczeła mieć problemy finansowe, co przyczyniło się też do zamknięcia galerii. Christian Dior zaczął projektować kapelusze i suknie dla kilku domów mody. Jego projekty zdobyły powszechne zachwyt i pojawiły się w dziale mody w magazynie Figaro. Za sprawą wybuchu II wojny światowej, Dior pozostał powołany do służby wojskowej, jednak tuż po kapitulacji zatrudnił się u projektanta Luciena Lelonga, projektując ubrania dla niemieckiej elity przebywającej w Paryżu. Po wojnie, Dior dostał zlecenie mające na celu odświeżenie producenta Philippe et Gaston, marki odzieżowej będącej własnością Marcela Boussaca. Boussac zaufał intuicji Diora, że społeczeństwo po wojnie potrzebowało wprowadzenia nowego stylu. Rzeczywiście, wystawna, zgrabna sylwetka i falujące spódnice Diora błyskawicznie stały się wyznacznikiem mody na światowych salonach. W 1946 roku Christian Dior postanowił założyć własny dom mody zatrudniający 85 pracowników i znajdujący się przy Avenue Montaigne 30. Rok później miał miejsce pokaz jego samodzielnej, pierwszej serii. Christian Dior od razu stał się najmocniej modnym i uwielbianym projektantem mody. Jego nazwisko było znane na całym świecie, a wybitne osobistości korzystające z jego talentu to min. Marlene Dietrich, księżniczka Margaret i księżna Windsoru. Niedługo poźniej, razem z Serg Heftler Louiche założyl firmę Christian Dior Perfume. Na rynek zostały wprowadzone pierwsze elitarne perfumy - Miss Dior.
 • Producent Dior
 • Pojemność 125
Dior dior homme cologne (2013) woda kolońska dla mężczyzn 200 ml + do każdego zamówienia upominek. (3348901242424) 468,80 zł ZOBACZ Christian Dior pozostał urodzony dnia 21 stycznia 1905 w Granville w Normandii. Był synem majętnego producenta nawozów. Od wczesnych lat interesował się projektowaniem, marząc o zawodzie architekta. Dzięki namowom ojca, chcącego żeby syn był dyplomatą rozpoczął naukę w ekskluzywnej Ecole des Sciences Politiques. W 1928 roku jego ojciec przeznaczył dużą kwotę pienieżną, by Dior mógł otworzyć galerię sztuki. Lecz postawił jeden nad wyraz istotny warunek - nazwisko Dior nie mogło widnieć na drzwiach. W galerii wystawiano obrazy m.in. Pablo Picassa. Wkrótce jednak, rodzina zaczeła posiadać problemy finansowe, co przyczyniło się też do zamknięcia galerii. Christian Dior zaczął projektować kapelusze i suknie dla kilku domów mody. Jego projekty zdobyły powszechne uznanie i pojawiły się w dziale mody w magazynie Figaro. Za sprawą wybuchu II wojny światowej, Dior pozostał powołany do służby wojskowej, jednak tuż po kapitulacji zatrudnił się u projektanta Luciena Lelonga, projektując ubrania dla niemieckiej elity przebywającej w Paryżu. Po wojnie, Dior dostał zlecenie posiadające na celu odświeżenie marki Philippe et Gaston, firmy odzieżowej będącej własnością Marcela Boussaca. Boussac zaufał intuicji Diora, że społeczeństwo po wojnie potrzebowało wprowadzenia nowego stylu. Rzeczywiście, wystawna, zgrabna sylwetka i falujące spódnice Diora ekspresowo stały się wyznacznikiem mody na światowych salonach. W 1946 roku Christian Dior postanowił założyć własny dom mody zatrudniający 85 pracowników i znajdujący się przy Avenue Montaigne 30. Rok później miał miejsce pokaz jego samodzielnej, pierwszej serii. Christian Dior od razu stał się najszczególniej modnym i uznanym projektantem mody. Jego nazwisko było znane na całym świecie, a wybitne osobistości korzystające z jego talentu to min. Marlene Dietrich, księżniczka Margaret i księżna Windsoru. Krótko poźniej, razem z Serg Heftler Louiche założyl markę Christian Dior Perfume. Na rynek zostały wprowadzone pierwsze elitarne pachnidła - Miss Dior.
 • Producent Dior
 • Pojemność 200
Guerlain Du Coq 100ml M Woda kolońska 321,78 zł ZOBACZ marka Guerlain ma wielowiekową tradycję i bogatą historię, która nadała marce elitarnego charakteru. Firma Guerlain powstała już w 1828 roku w Paryżu. Rodzinna firma zasłynęła z tego, iż komponowano zapachy na specjalne zamówienie konsumentów. Dzięki takiej usłudze w niedługim czasie producent Guerlain była najszczególniej znaną perfumerią w Paryżu. Wśród kupujących marki znalazło się wielu członków królewskich rodzin. Nieprzerwanie poprzez dziesięciolecia swego istnienia firma Guerlain skupiała się na komponowaniu zapachów dla ludzi wyjątkowych, sławnych, szczególnych. W kręgu ich klientów znalazły się najsłynniejsze osoby całego świata (królowe, królowie, arystokraci, artyści, celebryci). Aktualnie dodatkowo istnieje szerokie grono celebrytów lubujących się w zapachach tej firmy. Kilka pokoleń rodzin stwarzających wyśmienite aromaty stworzyło już ponad 600 kompilacji nut zapachowych wydanych pod marką Guerlain. Każdy klient niewątpliwie odszuka w tej serii odpowiedni zapach dla siebie. Guerlain to legendarna francuska marka znana od wieków. Nieustannie zadziwia swoimi oryginalnymi kompilacjami. Każdy nowy zapach wydany poprzez producenta staje się kolejnym hitem. Wszystkie aromaty wytwarzane są z wykorzystaniem najcenniejszych części przy zastosowaniu najnowszych technologi. Ważne jest ponadto to,marka ta sama prowadzi plantacje najcenniejszych elementów stosowanych do produkcji zapachów. Dzięki temu pozyskuje wyłącznie naturalne komponenty o najcenniejszych wartościach, pielęgnowane z największą starannością. Wszystko to gwarantuje sukces firmy, który utrzymuje się już od za każdym razem na wysokim poziomie. Nie odszukasz lepszej producenta na rynku perfum. Firma Guerlain jest również dla Ciebie. Jeśli wyłącznie pragniesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda otoczona nieszablonowym luksusem jest to firma dla Ciebie. Nasza perfumeria internetowa ma szeroką ofertę zapachów legendarnego producenta. Bez dwóch zdań wyszukasz tutaj najkorzystniejszy aromat dla siebie w nad wyraz prawidłowej ofercie cenowej. Zapoznaj się z ofertą firmy Guerlain. Warto!
 • Producent Guerlain
 • Pojemność 100
innovation woda kolońska 100 ml dla mężczyzn marki Jaguar 61,24 zł ZOBACZ Wysokiej jakości pachnidła producenta Jaguar od lat są synonimem wymyślnego stylu i elegancji. Aromaty są przeznaczone pewnym siebie mężczyznom, którzy wiedzą, czego oczekują od życia i nie nie boją się nowych wyzwań. Znakiem rozpoznawczym marki jest występowanie ziołowych i korzennych akordów, obok których nie sposób przejść obojętnie. W zależności od wybranego zapachu można liczyć na uwodzącye kombinacje aromatów, które zadowolą najbardziej wybrednych kupujących. W Polsce firma Jaguar zadowala się nad wyraz prawidłową renomą i jest przystępna w najlepszych drogeriach i perfumeriach. Ponadto za pośrednictwem naszego sklepu internetowego mogą Państwo wybrać swoje ulubione aromaty, decydując się na jedną z wielu ekskluzywnych propozycji marki Jaguar. proponujemy kultowe wody kolońskie oraz wody toaletowe Jaguar, które od wielu lat cieszą się podziwm na światowym rynku. W naszej perfumerii można znaleźć tradycyjne linie zapachowe, takie jak: Jaguar Classic Amber, Jaguar Classic Black, Jaguar Classic Gold czy Jaguar Classic Red. Każda z nich różni się specyficzną kompilacją zapachową stopniem aktywności. Szczególnym powodzeniem wśród naszych klientów cieszą się poręczne wkłady, które udostępniamy w interesujących cenach. W stałej ofercie sklepu znajduje się także linia zapachowa Jaguar Excellence uwydatniająca się zmysłowym aromatem. Kuszącye propozycje sygnowane tą popularną marką przypadną do gustu panom preferującym zdecydowane kompozycje zapachów. W wielu produktach można wyczuć nutkę korzenną, a także drzewną. Warto także zwrócić uwagę na pachnidła na bazie piżma, jak chociażby wspomnianą linię Jaguar Classic Gold. To strzał w dziesiątkę dla osób, które na co dzień ochoczo wybierają zdecydowane aromaty. Gorąco zapraszamy do naszej perfumerii każdego mężczyzny, który lubi klasyczne kombinacje zapachowe w energiczniejszej odsłonie. Duży dobór artykułów marki Jaguar z pewnością przypadnie do gustu wielu konsumentom. jednocześnie pragniemy zapewnić, że nasz asortyment jest oryginalny i pochodzi z pewnego źródła.
 • Producent Jaguar
 • Pojemność 100
Dsquared2 wood he edc 150 ml dla panów (8011530010010) 114 zł ZOBACZ lubiana marka Dsquared2 kojarzy się przeważnie z modą – kolekcje sygnowane tą firmą cieszą się ogromną popularnością wśród aktorów i piosenkarzy. Niebanalny styl wykonany przez braci bliźniaków przypadł do gustu wielu celebrytom, co zmotywowało twórców do poszerzenia swej działalności. aktualnie Dsquared2 to nie tylko lubiane, designerskie ubrania, lecz także buty, biżuteria czy uznane kosmetyki. W tej ostatniej grupie znajdują się także perfumy o bardzo wysokiej jakości, które usatysfakcjonują najmocniej wybrednych konsumentów. Nasza perfumeria od dłuższego czasu proponuje asortyment firmy Dsquared2, wychodząc naprzeciw potrzebom potencjalnych konsumentów. Proponujemy nie tylko perfumy Dsquared2, lecz także wysokiej jakości żele pod prysznic. Przywołane specyfiki posiadają charakter pielęgnacyjny, doskonale wpływając na kondycję skóry. To nieprzeciętny wybór dla osób, które poszukują towarów o działaniu ujędrniającym i nawilżającym. Niewątpliwym atutem kosmetyków jest niezwykle interesujący aromat, efektywnie pobudzający zmysły. proponujemy w dodatku dezodoranty o nad wyraz skutecznym działaniu. Z ich pomocą można zapobiec nieprzyjemnemu zapachowi potu, zapewniając sobie poczucie świeżości w każdej sytuacji. Jako szanowana perfumeria specjalizujemy się na ogół w sprzedaży perfum. nakłaniamy do poznania się z aktualną ofertą wód perfumowanych i wód toaletowych firmy Dsquared2. Są to produkty równocześnie dla kobiet, jak i dla mężczyzn, które wyróżniają się ciekawymi kombinacjami zapachowymi. Ich dodatkowy atut to eleganckie flakoniki, typowe dla producenta Dsquared2. Uwodzicielskie aromaty oprawione w elitarne buteleczki na pewno przypadną do gustu choćby najbardziej wybrednym konsumentom, stając się idealnym pomysłem na prezent. Sympatycy popularnej producenta Dsquared2 z pewnością docenią przygotowaną przez nas ofertę. Możemy pochwalić się szczególnie szerokim wyborem kosmetyków i perfum, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta. zachęcamy do poznania się z pełnym asortymentem.
 • Producent DSQUARED2
 • Pojemność 150
Antonio puig agua brava 200ml m woda kolońska 88,90 zł ZOBACZ perfumy Antonio Puig Antonio Puig założył swoje imponujące, hiszpańskie imperium zapachowe w 1914 roku w Barcelonie. Jego magiczna i fascynująca historia jest nierozerwalnie połączona z rozwojem tego niezwykłego, katalońskiego miasta. firma od samego początku koncentrowała się na produkcji wyrobów kosmetycznych i perfumeryjnych, a w roku 1940 wykreowała swój pierwszy flagowy towar, który odniósł na rynku atrakcyjny sukces - Agua Lavanda Puig. Ekspansja marki sprawiała,firma rozszerzała portfolio swoich kreacji, stając się zasadniczym graczem na międzynarodowej scenie w branży perfumeryjnej.pachnidła Antonio Puig cechują się awangardowym wyrazem, pełnym postępowego wyszukania z elementami wytwornej klasyki. wytworne, wytworne aromaty bez dwóch zdań przypadną do gustu charyzmatycznym osobom o wykwintnym stylu. Z spektakularnie skomponowanymi symfoniami zapachowymi wyruszysz w harmonijną podróż do ekscytujących zakątków romantycznej Barcelony. uwodzącye tony Antonio Puig perfumy przeniosą Cię do świata aromatycznych esencji namiętnie pobudzających zmysły.aromaty projektanta to kompilacje odzwierciedlające pasję, entuzjazm oraz energię. Perfumy Antonio Puig zatrzymują ponadczasowy moment szczęścia w zachwycającej oprawie bogactwa przeróżnych akordów drogocennych kwiatów i roślin pochodzących z wielu rewelacyjnych miejsc na świecie. zniewalające kreacje artysty to emocjonalna historia doskonałości niepowtarzalnego dziedzictwa inspirującej, natchnionej poezji wytworzonej z niezwykłych nut zapachowych. Copyright © E-Glamour.pl
 • Producent Antonio Puig
 • Pojemność 200
4711 4711 400ml m woda kolońska 103,15 zł ZOBACZ perfumy 4711 Historia producenta rozpoczęła się na początku osiemnastego wieku, kiedy to Johann Maria Farina, Włoch mieszkający w Kolonii stworzył kultowy zapach. Według legendy, w dniu 8 października 1792 roku, pewien mnich zrobił upominek ślubny dla kupca Wilhelma Mülhensa podarowując mu sekretny "cud wody" do zewnętrznego i wewnętrznego korzystania. Mülhens będąc pod wrażeniem jakości otrzymanego podarunku skorzystał ze swej handlowej intuicji i założył małą fabrykę w Kolonii produkującą pierwszą "wodę kolońską" o nazwie Farina, jako remedium mające niezwykłe cechy lecznicze.W 1810 roku sława preparatu owiała cały świat, intrygując samego Napoleona, który zaczął domagać się ujawnienia ściśle chronionej formuły wody. Rodzina Mülhensów, chcąc obronić swój biznes wystosowała oficjalne oświadczenie,produkt jest dedykowany jedynie do wykorzystywania zewnętrznego, jako woda kolońska. To wydarzenie sprawiło, że 4711 Original Eau de Cologne błyskawicznie stała się bestsellerem: arystokratów i elity królewskiej, w tym cara Rosji i księcia Walii i takich gwiazd jak Johann Wolfgang von Goethe czy Wagner.Co powoduje, iż 4711 Original Eau de Cologne jest tak wyjątkowym aromatem, a jego wizja stała się ponadczasowym symbolem elegancji? ewidentnie jest to skrupulatny wybór wysokiej jakości części i naturalnych olejków eterycznych. Oryginalna receptura aromatu jest nadal ściśle strzeżoną tajemnicą. Świadome podkreślenie świetlistości akordów zapachowych i wyeksponowanie niesamowicie witalizujących nut nadaje kompozycji specyficzny i błogi dla zmysłów aromat. Copyright © E-Glamour
 • Producent 4711
 • Pojemność 400