Wkłady do maszynek

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Gillette Mach 3 Spare Blades zapasowe ostrza (Cartridges) (3014260323240) 72,36 zł ZOBACZ Gilette to firma, która w swojej ofercie znaczny dobór maszynek i innych akcesoriów do golenia. W 2005 roku pozostała ona częścią koncernu Procter & Gamble. W Polsce producent ma swoją fabrykę w Łodzi. firma Gilette mieści w swojej ofercie równocześnie produkty dla kobiet jak i dla mężczyzn. Gillette Venus wie, iż kobieta, która chce się poczuć zadbana, nie może podkradać maszynki do golenia swemu mężczyźnie – te czasy odeszły już dawno do lamusa! nowoczesna kobieta posiada swój własny pakiet kosmetyków, które zapewnia jej idealną gładkość, zwłaszcza w upalne dni! Gillette Venus to akcesoria do golenia dla kobiet, obejmujące: maszynki do golenia (z wymiennymi ostrzami, maszynki jednorazowe i trymery do okolic bikini) i żele do golenia Satin Care. Każda kobieta, która chce poczuć się seksownie, kobieco i luźno wyszuka dla siebie odpowiednie artykuły w bogatej gamie produktów Gilette. W zależności od potrzeb, możemy wybierać pośród produktów do golenia jednocześnie jednorazowych jak i wielokrotnego użytku – wszystkie maszynki firmy Gillette są wytwarzane z najwyższej jakości elementów, dzięki czemu unikatową perfekcję i sprawność działania. Aby golenie było przyjemniejsze, do dyspozycji mamy bogatą gamę pięknie pachnących i zapewniających nieprzeciętną gładkość żeli do golenia w atrakcyjnych, żeńskich opakowaniach. Gillette dla panów to: maszynki do golenia (jednorazowe i te z wymiennymi wkładami), żele i pianki do golenia, pielęgnacja przed i po goleniu (żele, balsamy i wody po goleniu) oraz dezodoranty (w aerozolu, sztyfcie i kulce). W zależności od prywatnych preferencji i upodobań, każdy prawdziwy pan znajdzie w ofercie producenta Gillette wszystko to, czego potrzebuje, by osiągnąć wyśmienitą gładkość, albo zniewalający zarost. Produkty Gillette to klasa sama w sobie i rozpoznawalność marki, która zapewni pełną satysfakcję każdemu mężczyźnie. Granatowo-metaliczno-pomarańczowa gama kolorystyczna towarów zapewni świetną gładkość i komfort wykorzystywania mężczyźnie.
  • Producent Gillette
Wkłady do maszynek Gillette Fusion (2 sztuki) (7702018867011) 39,99 zł ZOBACZ Gillette Fusion Wkłady do maszynek 2...Gillette Fusion Ostrza Wymienne Do Maszynki Do Golenia Dla panów, 2 sztukielementyPEG-115M, PEG-7M, PEG-100, Silica, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tris(Di-T-Butyl)Phosphite, Aloe Barbadensis Leaf Juice, BHT, GlycolmarkaGillettecechy5 dokładnych ostrzy pomaga ograniczyć nacisk na pojedyncze ostrze dla wygodnego golenia (w porównaniu z Mach3), dokładny trymer z tyłu maszynki – świetny do przycinania i stylizowania zarostu w trudno dostępnych miejscach (okolice nosa i baczków), 1 ostrze wymienne wystarcza na miesiąc golenia, Maszynka może być użytkowana z dowolnymi ostrzami wymiennymi Fusionmarka standaryzowanamarka: FusionOpis alternatywnyOpis od dostawcy: Gillette Fusion Ostrza Wymienne x 2PodmarkaPodmarka: FusionOpis produktuOstrza wymienne do maszynki do golenia Gillette Fusion to 5 dokładnych ostrzy ustawionych bliżej siebie (w porównaniu z Mach3), co ogranicza uczucie podrażnienia i zagwarantuje niezrównany komfort golenia. Każdy wkład ma ponadto wbudowany z tyłu dokładny trymer, wyśmienity do przycinania zarostu w trudniej dostępnych miejscach, takich jak obszar pod nosem czy baczki. Jedno ostrze wymienne wystarcza na miesiąc golenia. Ostrza wymienne do maszynki Fusion mogą być wykorzystywane z dowolnymi rączkami maszynki Fusion.typ przechowywaniatyp: Przechowywać w temperaturze otoczeniaKrajKraj produkcji: PolskaZapakowano w: Polskarodzaj opakowaniatyp: Opakowanie rodzaju blisterrozmiarWymagana wysokość na półce: 111Wymagana szerokość na półce: 102Wymagana głębokość na półce: 24WagaWaga brutto: 35PochodzenieTekst dowolny o pochodzeniu: Polskailość jednostekliczba jednostek: 2Adres zwrotnyProcter and Gamble DS Polska Sp. Z o.o.,ul. Zabraniecka 20,03-872 Warszawa(022) 678 55 44 centrala0 801 25 88 25 infolinia (koszt jednego impulsu, zgodnie z taryfą operatora)Pytanie? Zadzwoń do nas albo wyślij wiadomość e-mail.Telefon/Fax kontaktowy(022) 678 55 44 centrala0 801 25 88 25 infolinia (koszt jednego impulsu, zgodnie z taryfą operatora)
  • Producent PROCTER & GAMBLE
Gillette wkłady do maszynki Fusion ProGlide Manual - 8 sztuk 120,99 zł ZOBACZ Gilette to producent, która w swojej ofercie znaczny dobór maszynek i innych akcesoriów do golenia. W 2005 roku pozostała ona częścią koncernu Procter & Gamble. W Polsce producent ma swoją fabrykę w Łodzi. firma Gilette posiada w swojej ofercie zarówno produkty dla kobiet jak i dla mężczyzn. Gillette Venus wie, iż kobieta, która chce się poczuć zadbana, nie może podkradać maszynki do golenia swojemu mężczyźnie – te czasy odeszły już dawno do lamusa! postępowa kobieta posiada swój własny pakiet kosmetyków, które zapewnia jej świetną gładkość, zwłaszcza w upalne dni! Gillette Venus to akcesoria do golenia dla kobiet, obejmujące: maszynki do golenia (z wymiennymi ostrzami, maszynki jednorazowe i trymery do okolic bikini) i żele do golenia Satin Care. Każda kobieta, która chce poczuć się seksownie, kobieco i swobodnie wyszuka dla siebie odpowiednie artykuły w bogatej gamie towarów Gilette. W zależności od potrzeb, możemy wybierać pośród towarów do golenia jednocześnie jednorazowych jak i wielokrotnego użytku – wszystkie maszynki marki Gillette są wytworzone z najwyższej jakości elementów, dzięki czemu nieszablonową perfekcję i produktywność działania. Aby golenie było przyjemniejsze, do dyspozycji mamy bogatą gamę atrakcyjnie pachnących i zapewniających wyśmienitą gładkość żeli do golenia w pięknych, damskich opakowaniach. Gillette dla mężczyzn to: maszynki do golenia (jednorazowe i te z wymiennymi wkładami), żele i pianki do golenia, pielęgnacja przed i po goleniu (żele, balsamy i wody po goleniu), a także dezodoranty (w aerozolu, sztyfcie i kulce). W zależności od prywatnych preferencji i upodobań, każdy prawdziwy pan odszuka w ofercie marki Gillette wszystko to, czego potrzebuje, żeby osiągnąć perfekcyjną gładkość, lub zmysłowy zarost. Produkty Gillette to klasa sama w sobie i rozpoznawalność producenta, która zapewni całkowitą satysfakcję każdemu mężczyźnie. Granatowo-srebrno-pomarańczowa gama kolorystyczna towarów zapewni nieprzeciętną gładkość i komfort stosowania mężczyźnie.
  • Producent Gillette
Gillette Fusion PROGLIDE wkłady do maszynek dla mężczyzn 4 sztuki 55,69 zł ZOBACZ Gilette to marka, która w swej ofercie spory wybór maszynek i innych akcesoriów do golenia. W 2005 roku pozostała ona częścią koncernu Procter & Gamble. W Polsce marka ma swoją fabrykę w Łodzi. producent Gilette mieści w swej ofercie jednocześnie produkty dla pań jak i dla panów. Gillette Venus wie, że kobieta, która chce się poczuć zadbana, nie może podkradać maszynki do golenia swojemu mężczyźnie – te czasy odeszły już dawno do lamusa! progresywna kobieta ma swój własny pakiet kosmetyków, które zapewnia jej nadzwyczajną gładkość, zwłaszcza w upalne dni! Gillette Venus to akcesoria do golenia dla pań, obejmujące: maszynki do golenia (z wymiennymi ostrzami, maszynki jednorazowe i trymery do okolic bikini) oraz żele do golenia Satin Care. Każda kobieta, która chce poczuć się seksownie, kobieco i swobodnie znajdzie dla siebie trafne artykuły w bogatej gamie artykułów Gilette. W zależności od potrzeb, możemy wybierać pośród artykułów do golenia równocześnie jednorazowych jak i wielokrotnego wykorzystywania – wszystkie maszynki firmy Gillette są wyprodukowane z najwyższej jakości komponentów, dzięki czemu wyjątkową perfekcję i produktywność działania. Aby golenie było przyjemniejsze, do dyspozycji mamy bogatą gamę spektakularnie pachnących i zapewniających perfekcyjną gładkość żeli do golenia w przepięknych, kobiecych opakowaniach. Gillette dla mężczyzn to: maszynki do golenia (jednorazowe i te z wymiennymi wkładami), żele i pianki do golenia, pielęgnacja przed i po goleniu (żele, balsamy i wody po goleniu), a także dezodoranty (w aerozolu, sztyfcie i kulce). W zależności od prywatnych preferencji i upodobań, każdy prawdziwy mężczyzna znajdzie w ofercie marki Gillette wszystko to, czego potrzebuje, aby osiągnąć doskonałą gładkość, lub seksowny zarost. Produkty Gillette to klasa sama w sobie i rozpoznawalność firmy, która zapewni całkowitą satysfakcję każdemu mężczyźnie. Granatowo-metaliczno-pomarańczowa gama kolorystyczna artykułów zapewni wspaniałą gładkość i komfort stosowania mężczyźnie.
  • Producent Gillette
Gillette mach3 turbo wkład do maszynki 2 szt dla mężczyzn 27,92 zł ZOBACZ Gilette to firma, która w swojej ofercie spory wybór maszynek i innych akcesoriów do golenia. W 2005 roku pozostała ona częścią koncernu Procter & Gamble. W Polsce producent ma swoją fabrykę w Łodzi. Marka Gilette mieści w swej ofercie jednocześnie produkty dla pań jak i dla mężczyzn. Gillette Venus wie, iż kobieta, która chce się poczuć zadbana, nie może podkradać maszynki do golenia swojemu mężczyźnie – te czasy odeszły już dawno do lamusa! progresywna kobieta posiada swój własny komplet kosmetyków, które zapewnia jej doskonałą gładkość, zwłaszcza w upalne dni! Gillette Venus to akcesoria do golenia dla kobiet, obejmujące: maszynki do golenia (z wymiennymi ostrzami, maszynki jednorazowe i trymery do okolic bikini) oraz żele do golenia Satin Care. Każda kobieta, która chce poczuć się seksownie, kobieco i swobodnie wynajdzie dla siebie odpowiednie artykuły w bogatej gamie produktów Gilette. W zależności od potrzeb, możemy wybierać pośród produktów do golenia zarówno jednorazowych jak i wielokrotnego użytku – wszystkie maszynki producenta Gillette są wytworzone z najwyższej jakości składników, dzięki temu unikatową perfekcję i skuteczność działania. By golenie było przyjemniejsze, do dyspozycji mamy bogatą gamę spektakularnie pachnących i gwarantujących nieprzeciętną gładkość żeli do golenia w spektakularnych, kobiecych opakowaniach. Gillette dla panów to: maszynki do golenia (jednorazowe i te z wymiennymi wkładami), żele i pianki do golenia, pielęgnacja przed i po goleniu (żele, balsamy i wody po goleniu) oraz dezodoranty (w aerozolu, sztyfcie i kulce). W zależności od prywatnych preferencji i upodobań, każdy prawdziwy mężczyzna odszuka w ofercie marki Gillette wszystko to, czego potrzebuje, żeby osiągnąć znakomitą gładkość, lub zniewalający zarost. Produkty Gillette to klasa sama w sobie i rozpoznawalność firmy, która zapewni całkowitą satysfakcję każdemu mężczyźnie. Granatowo-metaliczno-pomarańczowa gama kolorystyczna produktów zapewni świetną gładkość i komfort wykorzystywania mężczyźnie.
  • Producent Gillette
Wkłady do maszynek
5 (100%) 1 vote