Wkłady do maszynek

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

mach3 turbo 4szt m wkład do maszynki do golenia marki Gillette 38,80 zł ZOBACZ Gilette to firma, która w swej ofercie obszerny dobór maszynek i innych akcesoriów do golenia. W 2005 roku została ona częścią koncernu Procter & Gamble. W Polsce marka ma swoją fabrykę w Łodzi. producent Gilette mieści w swej ofercie jednocześnie produkty dla pań jak i dla mężczyzn. Gillette Venus wie, iż kobieta, która chce się poczuć zadbana, nie może podkradać maszynki do golenia swemu mężczyźnie – te czasy odeszły już dawno do lamusa! innowacyjna kobieta posiada swój własny komplet kosmetyków, które zagwarantuje jej nadzwyczajną gładkość, zwłaszcza w upalne dni! Gillette Venus to akcesoria do golenia dla pań, obejmujące: maszynki do golenia (z wymiennymi ostrzami, maszynki jednorazowe i trymery do okolic bikini) oraz żele do golenia Satin Care. Każda kobieta, która chce poczuć się seksownie, kobieco i swobodnie wynajdzie dla siebie trafne artykuły w bogatej gamie artykułów Gilette. W zależności od potrzeb, możemy wybierać pośród produktów do golenia równocześnie jednorazowych jak i wielokrotnego użytku – wszystkie maszynki producenta Gillette są wytwarzane z najwyższej jakości elementów, dzięki czemu wyjątkową perfekcję i sprawność działania. Aby golenie było przyjemniejsze, do dyspozycji mamy bogatą gamę atrakcyjnie pachnących i gwarantujących wspaniałą gładkość żeli do golenia w pięknych, kobiecych opakowaniach. Gillette dla panów to: maszynki do golenia (jednorazowe i te z wymiennymi wkładami), żele i pianki do golenia, pielęgnacja przed i po goleniu (żele, balsamy i wody po goleniu) i dezodoranty (w aerozolu, sztyfcie i kulce). W zależności od prywatnych preferencji i upodobań, każdy prawdziwy pan odszuka w ofercie producenta Gillette wszystko to, czego potrzebuje, aby osiągnąć nadzwyczajną gładkość, lub zniewalający zarost. Produkty Gillette to klasa sama w sobie i rozpoznawalność producenta, która zapewni całkowitą satysfakcję każdemu mężczyźnie. Granatowo-srebrno-pomarańczowa gama kolorystyczna towarów zapewni nadzwyczajną gładkość i komfort stosowania mężczyźnie.
  • Producent Gillette
Gillette Mach 3 Spare Blades zapasowe ostrza (Cartridges) (3014260323240) 84 zł ZOBACZ Gilette to firma, która w swojej ofercie znaczny dobór maszynek i innych akcesoriów do golenia. W 2005 roku pozostała ona częścią koncernu Procter & Gamble. W Polsce producent ma swoją fabrykę w Łodzi. firma Gilette mieści w swojej ofercie równocześnie produkty dla kobiet jak i dla mężczyzn. Gillette Venus wie, iż kobieta, która chce się poczuć zadbana, nie może podkradać maszynki do golenia swemu mężczyźnie – te czasy odeszły już dawno do lamusa! nowoczesna kobieta posiada swój własny pakiet kosmetyków, które zapewnia jej idealną gładkość, zwłaszcza w upalne dni! Gillette Venus to akcesoria do golenia dla kobiet, obejmujące: maszynki do golenia (z wymiennymi ostrzami, maszynki jednorazowe i trymery do okolic bikini) i żele do golenia Satin Care. Każda kobieta, która chce poczuć się seksownie, kobieco i luźno wyszuka dla siebie odpowiednie artykuły w bogatej gamie produktów Gilette. W zależności od potrzeb, możemy wybierać pośród produktów do golenia jednocześnie jednorazowych jak i wielokrotnego użytku – wszystkie maszynki firmy Gillette są wytwarzane z najwyższej jakości elementów, dzięki czemu unikatową perfekcję i sprawność działania. Aby golenie było przyjemniejsze, do dyspozycji mamy bogatą gamę pięknie pachnących i zapewniających nieprzeciętną gładkość żeli do golenia w atrakcyjnych, żeńskich opakowaniach. Gillette dla panów to: maszynki do golenia (jednorazowe i te z wymiennymi wkładami), żele i pianki do golenia, pielęgnacja przed i po goleniu (żele, balsamy i wody po goleniu) oraz dezodoranty (w aerozolu, sztyfcie i kulce). W zależności od prywatnych preferencji i upodobań, każdy prawdziwy pan znajdzie w ofercie producenta Gillette wszystko to, czego potrzebuje, by osiągnąć wyśmienitą gładkość, albo zniewalający zarost. Produkty Gillette to klasa sama w sobie i rozpoznawalność marki, która zapewni pełną satysfakcję każdemu mężczyźnie. Granatowo-metaliczno-pomarańczowa gama kolorystyczna towarów zapewni świetną gładkość i komfort wykorzystywania mężczyźnie.
  • Producent Gillette
Wkłady do maszynek zasilanych bateryjnie gillette fusion proglide power (4 sztuki) marki Procter & gamble 60,55 zł ZOBACZ Gillette Fusion ProGlide Power Wkłady do maszynek zasilanych bateryjnie 4...Gillette Fusion ProGlide Power Ostrza wymienne do maszynki do golenia, 4 sztukikomponentyPEG-115M, PEG-7M, PEG-100, Silica, Paraffinum Liquidum, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tris(di-t-butyl)phosphite, Aloe Barbadensis Leaf Juice, BHT, GlycolproducentGillettewłaściwościNajcieńsze i najszczególniej precyzyjne ostrza Gillette (pierwsze 4 ostrza, tak jak w modelu ProShield), Mniejsze uczucie szarpania i ciągnięcia (w porównaniu z Fusion), 5 skrupulatnych ostrzy, co pomaga ograniczyć nacisk na pojedyncze ostrze, zapewniając wygodne golenie (w porównaniu z Mach3), skrupulatny trymer z tyłu maszynki - perfekcyjny do przycinania zarostu w trudniej dostępnych miejscach (obszar pod nosem i baczki), Mikrogrzebyk pomaga nakierować zarost wprost na ostrza maszynki, 1 ostrze wymienne wystarcza na miesiąc golenia, pasuje do dowolnych rączek maszynki Fusionmarka standaryzowanamarka: GilletteOpis alternatywnyOpis od dostawcy: Fusion Ostrza do maszynki do golenia x4PodmarkaPodmarka: Fusion ProGlide PowerOpis artykułuOstrza wymienne do maszynki do golenia dla panów Gillette Fusion ProGlide Power to 5 precyzyjnych ostrzy, zapewniających niezrównany komfort golenia. Dzięki najcieńszym i najbardziej precyzyjnym ostrzom Gillette (pierwsze 4 ostrza, tak jak w modelu ProShield), ProGlide zniża uczucie szarpania i ciągnięcia, w porównaniu z Fusion. Maszynka do golenia ma z tyłu staranny trymer, który wyśmienicie przycina zarost w trudniej dostępnych miejscach, takich jak obszar pod nosem czy baczki. Jedno ostrze wymienne wystarcza na miesiąc golenia. Ostrza wymienne Fusion ProGlide mogą być używane z dowolnymi rączkami maszynki Fusion.typ przechowywaniawariant: Przechowywać w temperaturze otoczeniawariant opakowaniatyp: ZawieszkawymiarWymagana wysokość na półce: 111Wymagana szerokość na półce: 103Wymagana głębokość na półce: 24WagaWaga brutto: 41liczba jednostekliczba jednostek: 4Adres zwrotnyProcter and Gamble DS Polska Sp. Z o.o.ul. Zabraniecka 2003-872 Warszawa(022) 678 55 44 centrala, 0 801 25 88 25 infolinia (koszt jednego impulsu, zgodnie z taryfą operatora)Telefon/Fax kontaktowy(022) 678 55 44 centrala, 0 801 25 88 25 infolinia (koszt jednego impulsu, zgodnie z taryfą operatora)Adres internetowywww.gillette.com
  • Producent PROCTER & GAMBLE
Gillette Fusion PROGLIDE wkłady do maszynek dla mężczyzn 4 sztuki 44,48 zł ZOBACZ Gilette to marka, która w swej ofercie spory wybór maszynek i innych akcesoriów do golenia. W 2005 roku pozostała ona częścią koncernu Procter & Gamble. W Polsce marka ma swoją fabrykę w Łodzi. producent Gilette mieści w swej ofercie jednocześnie produkty dla pań jak i dla panów. Gillette Venus wie, że kobieta, która chce się poczuć zadbana, nie może podkradać maszynki do golenia swojemu mężczyźnie – te czasy odeszły już dawno do lamusa! progresywna kobieta ma swój własny pakiet kosmetyków, które zapewnia jej nadzwyczajną gładkość, zwłaszcza w upalne dni! Gillette Venus to akcesoria do golenia dla pań, obejmujące: maszynki do golenia (z wymiennymi ostrzami, maszynki jednorazowe i trymery do okolic bikini) oraz żele do golenia Satin Care. Każda kobieta, która chce poczuć się seksownie, kobieco i swobodnie znajdzie dla siebie trafne artykuły w bogatej gamie artykułów Gilette. W zależności od potrzeb, możemy wybierać pośród artykułów do golenia równocześnie jednorazowych jak i wielokrotnego wykorzystywania – wszystkie maszynki firmy Gillette są wyprodukowane z najwyższej jakości komponentów, dzięki czemu wyjątkową perfekcję i produktywność działania. Aby golenie było przyjemniejsze, do dyspozycji mamy bogatą gamę spektakularnie pachnących i zapewniających perfekcyjną gładkość żeli do golenia w przepięknych, kobiecych opakowaniach. Gillette dla mężczyzn to: maszynki do golenia (jednorazowe i te z wymiennymi wkładami), żele i pianki do golenia, pielęgnacja przed i po goleniu (żele, balsamy i wody po goleniu), a także dezodoranty (w aerozolu, sztyfcie i kulce). W zależności od prywatnych preferencji i upodobań, każdy prawdziwy mężczyzna znajdzie w ofercie marki Gillette wszystko to, czego potrzebuje, aby osiągnąć doskonałą gładkość, lub seksowny zarost. Produkty Gillette to klasa sama w sobie i rozpoznawalność firmy, która zapewni całkowitą satysfakcję każdemu mężczyźnie. Granatowo-metaliczno-pomarańczowa gama kolorystyczna artykułów zapewni wspaniałą gładkość i komfort stosowania mężczyźnie.
  • Producent Gillette
Gillette Fusion Proshield wkład do maszynki 4 szt dla mężczyzn (7702018390069) 66,31 zł ZOBACZ Gilette to producent, która w swojej ofercie obszerny wybór maszynek i innych akcesoriów do golenia. W 2005 roku została ona częścią koncernu Procter & Gamble. W Polsce marka posiada swoją fabrykę w Łodzi. producent Gilette posiada w swojej ofercie jednocześnie produkty dla pań jak i dla mężczyzn. Gillette Venus wie, że kobieta, która chce się poczuć zadbana, nie może podkradać maszynki do golenia swemu mężczyźnie – te czasy odeszły już dawno do lamusa! postępowa kobieta posiada swój własny komplet kosmetyków, które zagwarantuje jej znakomitą gładkość, zwłaszcza w upalne dni! Gillette Venus to akcesoria do golenia dla pań, obejmujące: maszynki do golenia (z wymiennymi ostrzami, maszynki jednorazowe i trymery do okolic bikini) oraz żele do golenia Satin Care. Każda kobieta, która chce poczuć się seksownie, kobieco i swobodnie odnajdzie dla siebie optymalne artykuły w bogatej gamie artykułów Gilette. W zależności od potrzeb, możemy wybierać pośród produktów do golenia zarówno jednorazowych jak i wielokrotnego stosowania – wszystkie maszynki marki Gillette są produkowane z najwyższej jakości części, dzięki czemu unikatową perfekcję i produktywność działania. Aby golenie było przyjemniejsze, do dyspozycji mamy bogatą gamę efektownie pachnących i gwarantujących doskonałą gładkość żeli do golenia w błyskotliwych, kobiecych opakowaniach. Gillette dla mężczyzn to: maszynki do golenia (jednorazowe i te z wymiennymi wkładami), żele i pianki do golenia, pielęgnacja przed i po goleniu (żele, balsamy i wody po goleniu), a także dezodoranty (w aerozolu, sztyfcie i kulce). W zależności od prywatnych preferencji i upodobań, każdy prawdziwy mężczyzna znajdzie w ofercie marki Gillette wszystko to, czego potrzebuje, by osiągnąć idealną gładkość, lub zniewalający zarost. Produkty Gillette to klasa sama w sobie i rozpoznawalność producenta, która zapewni pełną satysfakcję każdemu mężczyźnie. Granatowo-metaliczno-pomarańczowa gama kolorystyczna towarów zapewni znakomitą gładkość i komfort stosowania mężczyźnie.
  • Producent Gillette