Wertykulatory

 

 

Nowości:

Al-ko Wertykulator elektryczny combi care 36 e comfort 113465 ★darmowa dostawa★ (4003718056501) 599 zł ZOBACZ Wertykulator elektryczny AL-KO Combi Care 36 E Comfort 113465 Wertykulator i aerator w jednym. Trawnik wypielęgnowany poprzez cały rok dzięki wertykulacji i napowietrzaniu za pomocą jednego urządzenia. Skrupulatne likwidowanie sfilcowanej trawy i resztek roślin dzięki walcowi wertykulacyjnemu. Pielęgnacja, która nie niszczy dzięki zaimplementowaniu walca napowietrzającego. dwie jednostajne osie adekwatną stabilność jazdy tw pakiecie znaczny kosz zbierający o pojemności 55 lszybka podmiana walcakomfortowy uchwyt do noszeniaDwukrotnie składana rękojeść zezwala na łatwiejsze przechowywanie i transportmoc 1500 Watt zezwala na sprawną pracę5-stopniowa centralna regulacja głębokości pracy3 funkcje w jednym: wertykulacja, napowietrzanie i zbieranie nieznaczny, składany, praktyczny Wertykulator składa się w mgnieniu oka dzięki dwom prędkim zapięciom. Pozwala to na łatwy transport i przechowywanie, nie wymagające mnóstwo miejsca. Nie zbacza z drogi Dwa wymienne wałki dbają o optymalny efekt pracy. Kolejne ułatwienie stanowi ergonomiczna kierownica. Praca zawsze na właściwym poziomie Głębokość pracy ustawiamy jednym ruchem (możliwość wyboru jednego z pięciu poziomów ). Jest to widoczne, ponieważ noże podczas wertykulacji powinny ledwo dotykać ziemi, żeby się niepotrzebnie za błyskawicznie nie zużyły i nie zniszczyły korzeni traw. informacje technologiczne:
  • Producent AL-KO
Wertykulator-areator EINHELL GE-SC 35/1 Li-Solo (4006825608151) 699 zł ZOBACZ 36-woltowy, akumulatorowy wertykulator GE-SC 35 Li Solo firmy Einhell to potężne, bezawaryjne narzędzie ogrodowe, które pomoże Ci zadbać o trawniki o znikomych i średnich rozmiarach. 16 wysokiej jakości ostrzy ze stali rdzoodpornej zamontowanych na łożysku kulkowym wału starannie eliminuje chwasty, gałęzie i mchy. wydajny silnik bezszczotkowy firmy Einhell, dwa akumulatory wielokrotnego ładowania 18 V Power X-Change i wyjście 36 V zapewniają wysoki moment obrotowy. Z czasem Twój trawnik będzie wyglądał coraz lepiej aż do osiągnięcia genialnego rezultatu końcowego. Wysokość uchwytu można wyregulować za pomocą dźwigni prędkiego zacisku. Na dodatek urządzenie oferuje trzy różnorodne ustawienia głębokości roboczej. Możesz dostosować wertykulator do swych wymagań dla uzupełniającego komfortu pracy i do mocnej gleby i roślinności. Dodatkowa pozycja postojowa chroni ostrza oraz powierzchnię, na której umieszczono narzędzie. Wertykulator pokaźne koła, które usprawniają pracę w skomplikowanym terenie i wywierają mniejszy nacisk na trawnik. Kosiarka charakteryzuje się wytrzymałą obudową, która pozostała wyprodukowana z gatunkowego, opornego na uderzenia plastiku. Uchwyt jest składany, by zaoszczędzić miejsce w trakcie przechowywania. Wertykulator można opcjonalnie przerobić w narzędzie 3-w-1 (w tym celu niezbędne będą akcesoria dodatkowe w postaci rolek aeratora i kosza na trawę). Zalecany do trawników o powierzchni do ok. 500 m² (w zależności od akumulatora). Należy pamiętać,wysyłka nie obejmuje baterii i ładowarki.
  • Producent EINHELL
Alko wertykulator combi care 38 e comfort 499 zł ZOBACZ Aerator wertykulator elektryczny AL-KO Combi Care 38 E Comfort z koszem 112800 Aerator i wertykulator w jednym urządzeniu, czyli funkcje 3inone: wertykulowanie (wertykulacja), napowietrzanie (aeracja) i zbieranie do kosza. To właśnie producent AL-KO wprowadziła pierwszy wertykulator z funkcją aeratora do trawy. Wertykulator aerator ma dwa wymienne wałki: wałek do wertykulacji (wertykulowania) z 14 nożami i wałek do aeracji (napowietrzania) trawnika z 24 stalowymi sprężynami. Wymiana wałka roboczego urządzenia odbywa się ręką bez dodatkowych narzędzi i nie wymaga szczególnych umiejętności. Aerator wertykulator elektryczny zaleca się do mniejszych trawników - do powierzchni 400m2, natomiast wertykulator aerator spalinowy do obszerniejszych powierzchni trawnika. Wertykulacja i napowietrzanie należą oprócz wapnowania, nawożenia i koszenia do podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych trawnika. Zabieg wertykulacji trawnika zaleca się wykonywać wiosną, natomiast zabieg aeracji wiosną i jesienią. Zawsze właściwa głębokość robocza Głębokość roboczą wertykulatora aeratora można ustawiać w pięciu położeniach jednym ruchem ręki. Przejrzyj właściwą pozycję podczas pracy, by noże przy wertykulowania i sprężyny przy napowietrzania trawnika nie uszkodziły korzeni trawy. trafna wysokość robocza Rękojeść z regulacją wysokości umożliwia pracę bez wysiłku i łatwą obsługę. Na dodatek urządzenie nie zajmuje sporo miejsca w trakcie przechowywania. dane Technicze:
  • Producent Alko