Toniki do twarzy

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Argentum200 Argentum 200 500ml srebro koloidalne tonik 100ppm (5903240599226) 44,99 zł ZOBACZ OPIS Argentum 200 Srebro koloidalne tonik 100PPM 500ml Aura Herbals -oczyszcza i pielęgnuje skórę-łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia-neutralizuje sebum-ma działanie antybakteryjne Niejonowe srebro o wartości 100 ppm posiada zweryfikowaną laboratoryjnie i mikroskopowo zawartość srebra: 100 cząsteczek srebra na 1.000.000 cząsteczek wody (parts per million). Srebro Koloidalne Argentum200 to kosmetyk o wysokiej zawartości czystego srebra koloidalnego na bazie najczystszej demineralizowanej wody. Dzięki wysokiej i potwierdzonej zawartości, a także stosownej wielkości cząsteczek srebra działa na skórę. To nieprzeciętny tonik trafny dla każdego typu cery. Odświeża i oczyszcza. Towar przebadany dermatologicznie, a także mikroskopowo. Wysoka zawartość srebra w Argentum200 została potwierdzona fachowym badaniem pod mikroskopem elektronowym. Działa on na skórę oczyszcza i pielęgnująco, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Pozostawia skórę czystą i zmatowioną, reguluje wydzielanie sebum. Zawarte srebro koloidalne wykazuje specyficzne działanie antybakteryjne, dzięki czemu wspomaga walkę z niedoskonałościami skóry. Dlaczego Argentum200 ma żółty kolor?Niejonowe Srebro Koloidalne Argentum200 to tak zwane prawdziwe srebro koloidalne, niepodatne na promieniowanie UV. Jest niezwykle trwałe, ponieważ ma niski wymiar cząsteczek (5-15 nm), a dzięki czemu dużą powierzchnią aktywną. dodatkowo charakteryzuje się szczególnie wysoką zdolnością niszczenia komórek drobnoustrojów. Z powodu zawartości nano-cząsteczek srebra prawdziwy koloid zawsze ma zabarwienie. Dzieje się tak, ponieważ rozproszone w nim cząsteczki blokują przechodzące poprzez nie światło o długości fali ok. 400 nm. Dlatego płyn ma zabarwienie od żółtego do bursztynowego. Elementy Aqua, colloidal silver. SPOSÓB użycia Na gazę albo płatek kosmetyczny nanieść niewielką liczba towaru. Finezyjnie przecierać skórę. Dla uzyskania najkorzystniejszego efektu stosować 2x dziennie - rano i wieczorem. Dołączona do opakowania miarka zezwala na samodzielne przygotowanie rozcieńczeń artykułu. PRZECIWWSKAZANIAProdukt nie powinien być używany przez osoby uczulone na srebro i kobiety w ciąży. PRZECHOWYWANIE Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie zamrażać.
  • Producent Argentum200
  • Pojemność 500
ARGENTUM 200 500ml Srebro koloidalne Tonik 200ppm 54,50 zł ZOBACZ OPIS Argentum 200 Srebro koloidalne tonik 200PPM 500ml Aura Herbals -oczyszcza i pielęgnuje skórę-łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia-neutralizuje sebum-ma działanie antybakteryjne Niejonowe srebro o wartości 200 ppm posiada zweryfikowaną laboratoryjnie i mikroskopowo zawartość srebra: 200 cząsteczek srebra na 1.000.000 cząsteczek wody (parts per million). Srebro Koloidalne Argentum200 to kosmetyk o wysokiej zawartości czystego srebra koloidalnego na bazie najczystszej demineralizowanej wody. Dzięki wysokiej i potwierdzonej zawartości i stosownej wielkości cząsteczek srebra działa na skórę. To wyśmienity tonik stosowny dla każdego rodzaju cery. Odświeża i oczyszcza. Artykuł przebadany dermatologicznie, a także mikroskopowo. Wysoka zawartość srebra w Argentum200 pozostała potwierdzona profesjonalnym badaniem pod mikroskopem elektronowym. Działa on na skórę oczyszcza i pielęgnująco, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Pozostawia skórę czystą i zmatowioną, reguluje wydzielanie sebum. Zawarte srebro koloidalne wykazuje oryginalne działanie antybakteryjne, dzięki temu wspomaga walkę z niedoskonałościami skóry. Dlaczego Argentum200 ma żółty kolor?Niejonowe Srebro Koloidalne Argentum200 to tak zwane prawdziwe srebro koloidalne, wytrzymałe na promieniowanie UV. Jest nad wyraz trwałe, ponieważ posiada niski rozmiar cząsteczek (5-15 nm), a dzięki czemu dużą powierzchnią aktywną. ponadto znamionuje się szczególnie wysoką zdolnością niszczenia komórek drobnoustrojów. Z powodu zawartości nano-cząsteczek srebra prawdziwy koloid zawsze posiada zabarwienie. Dzieje się tak, ponieważ rozproszone w nim cząsteczki blokują przechodzące poprzez nie światło o długości fali ok. 400 nm. Dlatego płyn ma zabarwienie od żółtego do bursztynowego. SkładnikiAqua, colloidal silver. SPOSÓB wykorzystaniaNa gazę albo płatek kosmetyczny nanieść niewielką ilość artykułu. Delikatnie przecierać skórę. Dla uzyskania najkorzystniejszego efektu stosować 2x dziennie - rano i wieczorem. Dołączona do opakowania miarka umożliwia samodzielne przygotowanie rozcieńczeń produktu. PRZECIWWSKAZANIAProdukt nie powinien być użytkowany poprzez osoby uczulone na srebro i kobiety w ciąży. PRZECHOWYWANIEPrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie zamrażać.
  • Producent Argentum200
  • Pojemność 500
200 500ml srebro koloidalne tonik 50ppm marki Argentum 29,99 zł ZOBACZ KOSMETYK Srebro o wartości 50 ppm posiada zweryfikowaną laboratoryjnie i mikroskopowo zawartość srebra: 50 cząsteczek srebra na 1.000.000 cząsteczek wody (parts per million). Argentum200 Srebro Koloidalne to kosmetyk o wysokiej zawartości czystego srebra koloidalnego na bazie najczystszej demineralizowanej wody. Dzięki wysokiej i potwierdzonej zawartości oraz optymalnej wielkości cząsteczek srebra działa na skórę! To wspaniały tonik optymalny dla każdego typu cery. Odświeża i oczyszcza. Towar przebadany dermatologicznie oraz mikroskopowo! Wysoka zawartość srebra w Argentum200 pozostała potwierdzona fachowym badaniem pod mikroskopem elektronowym. Działanie: - oczyszcza i pielęgnuje skórę - łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia - pozostawia skórę czystą i zmatowioną - reguluje wydzielanie sebum - zawartość srebra koloidalnego 50 ppm - zawarte srebro koloidalne wykazuje niepowtarzalne działanie antybakteryjne - wspomaga walkę z trądzikiem Sposób użycia: Na gazę, bądź płatek kosmetyczny nanieść niewielką liczba towaru. Finezyjnie przecierać skórę twarzy i okolic oczu. Dla uzyskania najlepszego efektu stosować 2 razy dziennie, rano i wieczorem. Załączona do opakowania miarka umożliwia samodzielne przygotowania rozcieńczeń towaru. Produkt nie powinien byż wykorzystywany przez osoby uczulone na srebro, a także kobiety w ciąży. Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie zamrażać. wyprodukowano w Polsce. Podmiot odpowiedzialny: Aura Glob Trade ul. 23 Marca 77/3 81-820 Sopot Opakowanie: 500ml
  • Producent Argentum
  • Pojemność 500

 

 

Toniki do twarzy
5 (100%) 1 vote