Szorty

 

 

Nowości:

BRUBECK Bokserki termoaktywne damskie 1st Layer Active Wool (ceglasty) (BX10860) 29,99 zł ZOBACZ Active Wool – to przeciętnej grubości wełniana bielizna całorocznego użytkowania. Bielizna jest finezyjna i przyjemna w dotyku. W porównaniu ze zwykłą wełną „nie gryzie", nie wchłania obcych zapachów. Wysoka termoizolacyjność (gromadzenie ciepła w strukturze wewnętrznych kanałów stanowiących 90% objętości pojedynczego włókna). Gwarantuje naturalną termoregulację dzięki pochłanianiu i wydalaniu nadmiaru ciepła, transportuje wilgoć przez rozbudowaną strukturę wewnętrznych kanalików. Jest hydrofilowa – potrafi wchłonąć aż 35% wilgoci w stosunku do masy własnej, cały czas pozostając suchą. Jest antyalergiczna i antystatyczna - nie powoduje uczuleń i podrażnień, nie elektryzuje się. Jest bakteriostatyczna – wysoki komfort w czasie konieczności dłuższego wykorzystywania. Bokserki żeńskie ACTIVE WOOL – to przeciętnej grubości wełniana bielizna całorocznego korzystania. Została stworzona z najwyższej jakości włókien wełny owiec merynosów. Mocne strony odzieży docenią niezwykle osoby aktywne szukające uniwersalnego towaru na zmienne warunki atmosferyczne. Użycie dwuwarstwowej i bezszwowej konstrukcji pozwoliło uzyskać wyjątkowe cechy termoregulacyjne, które produktywnie chronią organizm przed wyziębieniem i przegrzaniem. Wielka sprężystość wełny sprawia, iż bielizna nie gniecie się i nie wypycha. Świetnie dopasowuje się do ciała, dając dużą swobodę w doborze kolejnych warstw odzieży. Produkty mają parametry antyalergiczne – nie wywołują uczuleń i podrażnień, oraz antybakteryjne – uniemożliwiają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Skład: 57% poliamid, 41% wełna, 2% elastan. Gramatura: 185 g/m2 MADE IN EUROPEAN UNION PRZEKRÓJ STRUKTURY WŁÓKNA WEŁNY/WOOL FIBRE STRUCTURE Konserwacja produktów: ubranie termoaktywną można prać w pralce w temperaturze do 40°C. Nie należy stosować proszków do prania. Nie należy stosować płynu do płukania , a także środków zmiękczających, ponieważ ich działanie neutralizuje termoaktywność odzieży. Zaleca się stosować środki do prania dzianin delikatnych lub płatki mydlane. Ubranie termoaktywną zaleca się prać częściej, przy użyciu niewiele znaczącej ilości detergentu. Ubranie termoaktywną można prać ręcznie, trafnie w temperaturze 30°C z wykorzystaniem płatków mydlanych albo zwykłego szarego mydła. Pranie ręczne niezwykle dokładnie usuwa trwałe zabrudzenia, do których usuwania nie możemy używać żadnych wybielaczy ani innych środków odbarwiających. Nie należy suszyć odzieży termoaktywnej mechanicznie. Nie należy prasować odzieży termoaktywnej.
  • Producent BRUBECK
  • Materiał wełna
Brubeck bokserki termoaktywne damskie 1st layer active wool (czarny) (bx10860) 29,99 zł ZOBACZ Active Wool – to średniej grubości wełniana bielizna całorocznego korzystania. Bielizna jest subtelna i przyjemna w dotyku. W porównaniu ze zwykłą wełną „nie gryzie", nie wchłania obcych zapachów. Wysoka termoizolacyjność (gromadzenie ciepła w strukturze wewnętrznych kanałów stanowiących 90% pojemności pojedynczego włókna). Zagwarantuje naturalną termoregulację dzięki pochłanianiu i wydalaniu nadmiaru ciepła, transportuje wilgoć przez rozbudowaną strukturę wewnętrznych kanalików. Jest hydrofilowa – potrafi wchłonąć aż 35% wilgoci w stosunku do masy własnej, cały czas pozostając suchą. Jest antyalergiczna i antystatyczna - nie sprawia uczuleń i podrażnień, nie elektryzuje się. Jest bakteriostatyczna – wysoki komfort w czasie konieczności dłuższego stosowania. Bokserki żeńskie ACTIVE WOOL – to średniej grubości wełniana bielizna całorocznego stosowania. Pozostała wytwarzana z najwyższej jakości włókien wełny owiec merynosów. Atuty odzieży docenią nad wyraz osoby energiczne szukające uniwersalnego towaru na zmienne warunki atmosferyczne. Wykorzystanie dwuwarstwowej i bezszwowej konstrukcji pozwoliło uzyskać unikatowe atrybuty termoregulacyjne, które sprawnie chronią organizm przed wyziębieniem i przegrzaniem. Obfita rozciągliwość wełny sprawia, iż bielizna nie gniecie się i nie wypycha. Perfekcyjnie dostosowuje się do ciała, dając dużą swobodę w doborze kolejnych warstw odzieży. Produkty mają parametry antyalergiczne – nie powodują uczuleń i podrażnień, oraz antybakteryjne – uniemożliwiają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Skład: 57% poliamid, 41% wełna, 2% elastan. Gramatura: 185 g/m2 MADE IN EUROPEAN UNION PRZEKRÓJ STRUKTURY WŁÓKNA WEŁNY/WOOL FIBRE STRUCTURE Konserwacja towarów: odzież termoaktywną można prać w pralce w temperaturze do 40°C. Nie należy stosować proszków do prania. Nie należy stosować płynu do płukania oraz środków zmiękczających, ponieważ ich działanie neutralizuje termoaktywność odzieży. Zaleca się stosować środki do prania dzianin subtelnych lub płatki mydlane. Odzież termoaktywną zaleca się prać częściej, przy użyciu niepokaźnej ilości detergentu. Ubranie termoaktywną można prać ręcznie, trafnie w temperaturze 30°C z zastosowaniem płatków mydlanych lub zwykłego szarego mydła. Pranie ręczne niezwykle dokładnie likwiduje trwałe zabrudzenia, do których usuwania nie możemy używać żadnych wybielaczy ani innych środków odbarwiających. Nie należy suszyć odzieży termoaktywnej mechanicznie. Nie należy prasować odzieży termoaktywnej.
  • Producent BRUBECK
  • Materiał wełna
BRUBECK Bokserki termoaktywne damskie 1st Layer Active Wool (bugund) (BX10860), wełna 29,99 zł ZOBACZ Active Wool – to przeciętnej grubości wełniana bielizna całorocznego korzystania. Bielizna jest finezyjna i przyjemna w dotyku. W porównaniu ze zwykłą wełną „nie gryzie", nie wchłania obcych aromatów. Wysoka termoizolacyjność (gromadzenie ciepła w strukturze wewnętrznych kanałów stanowiących 90% pojemności pojedynczego włókna). Gwarantuje naturalną termoregulację dzięki pochłanianiu i wydalaniu nadmiaru ciepła, transportuje wilgoć poprzez rozbudowaną strukturę wewnętrznych kanalików. Jest hydrofilowa – potrafi wchłonąć aż 35% wilgoci w stosunku do masy własnej, cały czas pozostając suchą. Jest antyalergiczna i antystatyczna - nie powoduje uczuleń i podrażnień, nie elektryzuje się. Jest bakteriostatyczna – wysoki komfort w czasie konieczności dłuższego stosowania. Bokserki żeńskie ACTIVE WOOL – to przeciętnej grubości wełniana bielizna całorocznego wykorzystania. Pozostała stworzona z najwyższej jakości włókien wełny owiec merynosów. Mocne strony odzieży docenią wyjątkowo osoby dynamiczne szukające uniwersalnego artykułu na zmienne warunki atmosferyczne. Zastosowanie dwuwarstwowej i bezszwowej konstrukcji pozwoliło uzyskać nieszablonowe atrybuty termoregulacyjne, które efektywnie bronią organizm przed wyziębieniem i przegrzaniem. Obfita rozciągliwość wełny powoduje, iż bielizna nie gniecie się i nie wypycha. Idealnie dostosowuje się do ciała, dając dużą swobodę w doborze kolejnych warstw odzieży. Produkty posiadają właściwości antyalergiczne – nie wywołują uczuleń i podrażnień, i antybakteryjne – uniemożliwiają powstawaniu nieprzyjemnych aromatów. Skład: 57% poliamid, 41% wełna, 2% elastan. Gramatura: 185 g/m2 MADE IN EUROPEAN UNION PRZEKRÓJ STRUKTURY WŁÓKNA WEŁNY/WOOL FIBRE STRUCTURE Konserwacja towarów: odzież termoaktywną można prać w pralce w temperaturze do 40°C. Nie należy stosować proszków do prania. Nie należy stosować płynu do płukania , a także środków zmiękczających, ponieważ ich działanie neutralizuje termoaktywność odzieży. Zaleca się stosować środki do prania dzianin subtelnych lub płatki mydlane. Odzież termoaktywną zaleca się prać częściej, przy użyciu niepokaźnej ilości detergentu. Odzież termoaktywną można prać ręcznie, stosownie w temperaturze 30°C z użyciem płatków mydlanych lub zwykłego szarego mydła. Pranie ręczne wyjątkowo dokładnie usuwa trwałe zabrudzenia, do których usuwania nie możemy używać żadnych wybielaczy ani innych środków odbarwiających. Nie należy osuszać odzieży termoaktywnej mechanicznie. Nie należy prasować odzieży termoaktywnej.
  • Producent BRUBECK
  • Materiał wełna
Brubeck bokserki termoaktywne damskie 1st layer active wool (szmaragdowy) (bx10860) 29,99 zł ZOBACZ Active Wool – to przeciętnej grubości wełniana bielizna całorocznego użytku. Bielizna jest delikatna i przyjemna w dotyku. W porównaniu ze zwykłą wełną „nie gryzie", nie wchłania obcych aromatów. Wysoka termoizolacyjność (gromadzenie ciepła w strukturze wewnętrznych kanałów stanowiących 90% pojemności pojedynczego włókna). Gwarantuje naturalną termoregulację dzięki pochłanianiu i wydalaniu nadmiaru ciepła, transportuje wilgoć poprzez rozbudowaną strukturę wewnętrznych kanalików. Jest hydrofilowa – potrafi wchłonąć aż 35% wilgoci w stosunku do masy własnej, cały czas pozostając suchą. Jest antyalergiczna i antystatyczna - nie sprawia uczuleń i podrażnień, nie elektryzuje się. Jest bakteriostatyczna – wysoki komfort w czasie konieczności dłuższego używania. Bokserki kobiece ACTIVE WOOL – to średniej grubości wełniana bielizna całorocznego wykorzystania. Pozostała tworzona z najwyższej jakości włókien wełny owiec merynosów. Mocne strony odzieży docenią bardzo osoby dynamiczne szukające uniwersalnego produktu na zmienne warunki atmosferyczne. Zastosowanie dwuwarstwowej i bezszwowej konstrukcji pozwoliło uzyskać unikatowe właściwości termoregulacyjne, które produktywnie chronią organizm przed wyziębieniem i przegrzaniem. Znaczna sprężystość wełny sprawia, że bielizna nie gniecie się i nie wypycha. Perfekcyjnie dostosowuje się do ciała, dając dużą swobodę w doborze kolejnych warstw odzieży. Produkty mają właściwości antyalergiczne – nie wywołują uczuleń i podrażnień,, a także antybakteryjne – uniemożliwiają powstawaniu nieprzyjemnych aromatów. Skład: 57% poliamid, 41% wełna, 2% elastan. Gramatura: 185 g/m2 MADE IN EUROPEAN UNION PRZEKRÓJ STRUKTURY WŁÓKNA WEŁNY/WOOL FIBRE STRUCTURE Konserwacja towarów: odzież termoaktywną można prać w pralce w temperaturze do 40°C. Nie należy stosować proszków do prania. Nie należy stosować płynu do płukania i środków zmiękczających, ponieważ ich działanie neutralizuje termoaktywność odzieży. Zaleca się stosować środki do prania dzianin delikatnych lub płatki mydlane. Ubranie termoaktywną zaleca się prać częściej, przy użyciu nieznacznej ilości detergentu. Ubranie termoaktywną można prać ręcznie, adekwatnie w temperaturze 30°C z wykorzystaniem płatków mydlanych albo zwykłego szarego mydła. Pranie ręczne niezwykle precyzyjnie usuwa trwałe zabrudzenia, do których usuwania nie możemy używać żadnych wybielaczy ani innych środków odbarwiających. Nie należy suszyć odzieży termoaktywnej mechanicznie. Nie należy prasować odzieży termoaktywnej.
  • Producent BRUBECK
  • Materiał wełna