Szczotki do włosów

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Tangle Teezer Compact Styler Pink Sizzle różowa szczotka do włosów (5060173372019) 44,77 zł ZOBACZ kilku lat można nabyć w Polsce absolutnie przełomowe szczotki do włosów - Szczotki do włosów Tangle Teezer. Na pierwszy rzut oka wyglądają zupełnie niepozornie, natomiast to, co potrafią zdziałać można określać w kategoriach cudów. Zacznijmy może od kształtu. Szczotki do włosów Tangle Teezer są wyjątkowo praktyczne i zajmują niedużo miejsca. Ich kształt można określić jako niewielkich rozmiarów bryłę, która z łatwością mieści się w damskiej dłoni zezwalając chwycić ją w taki sposób, aby się z niej nie wyśliznęła ani nie wypadała. W swej konwencjonalnej i podstawowej formie jest nieco wydłużona, a część na której zamontowane są ząbki rozczesujące jest lekko wgięta do wewnątrz, stwarzając kształtem łuk. Najważniejsze jednak w szczotce, oprócz kształtu są jej parametry. W szczotce Tangle Teezer można wymienić ich całe mnóstwo, lecz wśród tych najważniejszych znajdują się cztery: wspaniałe rozczesywanie masowanie skóry głowy prozdrowotne działanie uniwersalność. Przyjrzyjmy się im z bliska. Szczotki do włosów Tangle Teezer świetnie rozczesują nawet najistotniej splątane kosmyki włosów i to bez wykorzystywania odżywki. Zmyślnie rozmieszczone ząbki wchodzą pomiędzy poplątane pasma włosów i finezyjnie je wygładzają. Jak gwarantują producenci, a także użytkowniczki, które miały już okazję przetestować szczotkę – cały proces jest zupełnie bezbolesny. Jeśli chodzi o masaż, to znów główną rolę odgrywają tutaj ząbki Szczotki do włosów Tangle Teezer. Im głębiej zanurzysz szczotkę w swych włosach, i, bliżej zbliżysz ją do skóry głowy i przeciągniesz, tym przyjemniejszy dreszcz relaksu przebiegnie poprzez Twoje ciało. Takie zabiegi nie tylko koją,typowo – dobrze wpływają na cebulki włosów wzmacniając je. Szczotki do włosów Tangle Teezer nie uszkadzają struktury włosów w trakcie rozczesywania, tak jak to ma miejsce w sytuacji rozczesywania ich zwykłą szczotką czy także grzebieniem. No i czwarta, chyba najważniejsza cecha - Szczotki do włosów Tangle Teezer to szczotki zupełnie uniwersalne, przeznaczone dla każdego rodzaju włosów, także tych z doczepianymi, nienaturalnymi pasmami.
  • Producent TANGLE TEEZER
Tangle Teezer Szczotka Compact Styler Lulu (5060173370312) 42,39 zł ZOBACZ kilku lat można nabyć w Polsce absolutnie rewolucyjne szczotki do włosów - Szczotki do włosów Tangle Teezer. Na pierwszy rzut oka wyglądają zupełnie niepozornie, natomiast to, co potrafią zdziałać można określać w kategoriach cudów. Zacznijmy może od kształtu. Szczotki do włosów Tangle Teezer są bardzo funkcjonalne i zajmują niewiele miejsca. Ich zarys można określić jako niewielkich rozmiarów bryłę, która z łatwością mieści się w kobiecej rąk pozwalając chwycić ją w taki sposób, by się z niej nie wyśliznęła ani nie wypadała. W swojej konwencjonalnej i podstawowej formie jest nieco wydłużona, a część na której zamontowane są ząbki rozczesujące jest lekko wgięta do wewnątrz, tworząc kształtem łuk. Najważniejsze jednak w szczotce, oprócz kształtu są jej właściwości. W szczotce Tangle Teezer można wymienić ich całe mnóstwo, ale wśród tych najważniejszych znajdują się cztery: nadzwyczajne rozczesywanie masowanie skóry głowy prozdrowotne działanie uniwersalność. Przyjrzyjmy się im z bliska. Szczotki do włosów Tangle Teezer znakomicie rozczesują choćby najszczególniej splątane kosmyki włosów i to bez wykorzystywania odżywki. Zmyślnie rozmieszczone ząbki wchodzą pomiędzy poplątane pasma włosów i subtelnie je wygładzają. Jak gwarantują producenci, a także użytkowniczki, które miały już okazję przetestować szczotkę – cały proces jest zupełnie bezbolesny. Jeśli chodzi o masaż, to znów główną rolę odgrywają tutaj ząbki Szczotki do włosów Tangle Teezer. Im głębiej zanurzysz szczotkę w swych włosach, i, bliżej zbliżysz ją do skóry głowy i przeciągniesz, tym przyjemniejszy dreszcz relaksu przebiegnie poprzez Twoje ciało. Takie zabiegi nie tylko koją,przeważnie – poprawnie wpływają na cebulki włosów wzmacniając je. Szczotki do włosów Tangle Teezer nie uszkadzają struktury włosów w trakcie rozczesywania, tak jak to ma miejsce w przypadku rozczesywania ich zwykłą szczotką czy też grzebieniem. No i czwarta, chyba najważniejsza cecha - Szczotki do włosów Tangle Teezer to szczotki zupełnie uniwersalne, przeznaczone dla każdego rodzaju włosów, także tych z doczepianymi, nienaturalnymi pasmami.
  • Producent Tangle Teezer
Olivia Garden Nano Thermic NT44 termiczna szczotka ceramiczna z jonizacją i turmalinem 44mm (5414343010766) 45,47 zł ZOBACZ Olivia Garden NT44 to profesjonalna i gustowna szczotka do modelowania, która dzićki zaimplementowaniu najnowszej technologii Nano Thermic (powłoki odpowiedzialnej za ochronć antybakteryjną) gwarantuje zdrowsze, bardziej lśniące włosy. Szczotka pokryta ceramiką szybciej sić nagrzewa i dłużej utrzymuje temperaturć. Świeże, wićksze otwory przyspieszają czas suszenia, a także zwićkszają przepływ powietrza a przy okazji skracają czas modelowania włosów. Włókna szczotki produkowane w specjalnej technologii Heat Resistant & Soft Tip - lekko karbowane są bardziej odporne na ciepło suszarki a końcówki finezyjnie zaokrąglone, bezpieczne dla skóry głowy i włosów.Szczotka Nano Thermic sprawi,łatwo ułożysz pićkną i niezwykle trwałą fryzurć. Postępowa ceramiczna warstwa korpusu prędko nagrzewa sić i długo zachowuje ciepło. Technika turmalinowa i jonizacja nadają włosom oraz zapobiegają puszeniu sić. Nowy korpus Turbo to jeszcze wićksze otwory wentylacyjne, które zwićkszają przepływ powietrza, a system Turbo pokaźnie skraca czas suszenia włosów. Cechy antystatyczne, dzićki czemu zapobiega elektryzowaniu włosów.Najważniejsze parametry: Średnica korpusu bez szczeciny 44 mm, technika ceramiczna zagwarantuje szybsze nagrzewanie i dłużej utrzymuje ciepło, technologia Nano Thermic zapewnia ochronć antybakteryjną, a także sprawia, iż włosy są zdrowsze i prosto sić układają, technika turmalinowo-jonowa nadaje włosom wićcej blasku, pozwala osiągnąć efekt przygładzonej fryzury, uniemożliwia puszeniu oraz elektryzowaniu sić, przeciwpoślizgowy uchwyt o poręcznym profilu gwarantuje wysoki komfort stosowania, Szczotka jest lekka i wygodna w użyciu, posiada wyjmowany szpikulec do rozdzielania pasm.
  • Producent Efalock
TANGLE TEEZER Salon Elite Hairbrush szczotka do wlosow Midnight Black, TAN-TEZ09 30,85 zł ZOBACZ • do każdego rodzaju włosów• rozczesuje nawet najmocniej splątane kosmyki• nie niszczy struktury włosa• masuje skórę głowy Tangle Teezer to postępowa szczotka, projektu brytyjskiego fryzjera Shaun P., umożliwiająca bezbolesne rozczesywanie włosów. Jej użyteczny kształ i odpowiednia długość ząbków (ząbki dłuższe i krótsze) zagwarantuje szybkie i finezyjne rozczesywanie, równocześnie włosów suchych jak i mokrych. Szczotka nie łamie i nie wyrywa włosów, czesze włosy od nasady, aż po same końce, na dodatek masując skórę głowy. Szczotka od Tangle Teezer pozostała uwielbiana za najkorzystniejszy nowoczesny towar do zastosowań fryzjerskich. Dzięki nadzwyczajnie wyprofilowanemu kształtowi dociera wszędzie. Posiada specjalnie profilowane ząbki z nowoczesnego tworzywa. Bezboleśnie rozczesuje włosy nawet w pół minuty. Jeżeli możemy ułatwić i uprzyjemnić codzienne czynności, to robimy to bez wahania. Podchodzimy tak do każdej niemal dziedziny życia. Nie chodzi o chodzenie na skróty, ale o szukanie optymalnych rozwiązań. Jeżeli więc możemy rozczesywać splątane włosy bezboleśnie, nie naruszając struktury włosa i równocześnie masując skórę głowy – róbmy to! To w dodatku nieprzeciętny pomysł na upominek dla bliskiej naszemu sercu przyjaciółki – niech i ona wie, iż rozczesywanie włosów może być przyjemnością. Szczotka sugerowana jest dla każdego rodzaju włosów. Znakomicie sprawdzi się przy włosach, które prosto się plączą, są zniszczone koloryzacją bądź przedłużaniem. To na dodatek perfekcyjne rozwiązanie dla dzieci, które nie lubią uczucia ciągnięcia przy rozczesywaniu. funkcjonalny zarys szczotki rewelacyjnie przypasowany jest jednocześnie do kształtu głowy jak jeszcze zapewnia wygodę w stosowaniu.zobacz film przedstawiający kelekcję szczotek Tangle Teezer:
  • Producent TANGLE TEEZER
Tangle teezer the original plum delicious fioletowa szczotka do wosów tylko oryginalne produkty (5060173370022) 28,20 zł ZOBACZ kilku lat można nabyć w Polsce absolutnie rewolucyjne szczotki do włosów - Szczotki do włosów Tangle Teezer. Na pierwszy rzut oka wyglądają zupełnie niepozornie, natomiast to, co potrafią zdziałać można określać w kategoriach cudów. Zacznijmy może od kształtu. Szczotki do włosów Tangle Teezer są nad wyraz użyteczne i zajmują niewiele miejsca. Ich zarys można określić jako niewielkich wymiarów bryłę, która łatwo gromadzi się w damskiej dłoni zezwalając chwycić ją w taki sposób, aby się z niej nie wyśliznęła ani nie wypadała. W swojej tradycyjnej i podstawowej formie jest nieco wydłużona, a część na której zamontowane są ząbki rozczesujące jest lekko wgięta do we wnętrzu, stwarzając kształtem łuk. Najważniejsze jednak w szczotce, oprócz kształtu są jej właściwości. W szczotce Tangle Teezer można wymienić ich całe dużo, lecz wśród tych najważniejszych znajdują się cztery: doskonałe rozczesywanie masowanie skóry głowy prozdrowotne działanie uniwersalność. Przyjrzyjmy się im z bliska. Szczotki do włosów Tangle Teezer idealnie rozczesują choćby najbardziej splątane kosmyki włosów i to bez użytkowania odżywki. Zmyślnie rozmieszczone ząbki wchodzą pomiędzy poplątane pasma włosów i delikatnie je wygładzają. Jak zapewniają producenci oraz użytkowniczki, które miały już okazję przetestować szczotkę – cały cykl jest zupełnie bezbolesny. Jeśli chodzi o masaż, to znów główną rolę odgrywają tutaj ząbki Szczotki do włosów Tangle Teezer. Im głębiej zanurzysz szczotkę w swych włosach, i, bliżej zbliżysz ją do skóry głowy i przeciągniesz, tym przyjemniejszy dreszcz relaksu przebiegnie poprzez Twoje ciało. Takie zabiegi nie tylko koją,typowo – prawidłowo wpływają na cebulki włosów wzmacniając je. Szczotki do włosów Tangle Teezer nie uszkadzają struktury włosów w trakcie rozczesywania, tak jak to ma miejsce w sytuacji rozczesywania ich zwykłą szczotką czy też grzebieniem. No i czwarta, chyba najważniejsza cecha - Szczotki do włosów Tangle Teezer to szczotki zupełnie uniwersalne, asygnowane dla każdego rodzaju włosów, także tych z doczepianymi, sztucznymi pasmami.
  • Producent TANGLE TEEZER
TANGLE TEEZER MEN COMPACT STYLER SZCZOTKA GROOMER - GROOMER 46,49 zł ZOBACZ kilku lat można nabyć w Polsce absolutnie przełomowe szczotki do włosów - Szczotki do włosów Tangle Teezer. Na pierwszy rzut oka wyglądają zupełnie niepozornie, natomiast to, co potrafią zdziałać można określać w kategoriach cudów. Zacznijmy może od kształtu. Szczotki do włosów Tangle Teezer są szczególnie użyteczne i zajmują niedużo miejsca. Ich kształt można określić jako niewielkich wymiarów bryłę, która prosto gromadzi się w damskiej dłoni pozwalając chwycić ją w taki sposób, żeby się z niej nie wyśliznęła ani nie wypadała. W swojej tradycyjnej i podstawowej formie jest nieco wydłużona, a część na której zamontowane są ząbki rozczesujące jest lekko wgięta do w środku, wytwarzając kształtem łuk. Najważniejsze jednak w szczotce, oprócz kształtu są jej właściwości. W szczotce Tangle Teezer można wymienić ich całe dużo, lecz wśród tych najważniejszych znajdują się cztery: rewelacyjne rozczesywanie masowanie skóry głowy prozdrowotne działanie uniwersalność. Przyjrzyjmy się im z bliska. Szczotki do włosów Tangle Teezer idealnie rozczesują choćby najmocniej splątane kosmyki włosów i to bez użytkowania odżywki. Zmyślnie rozmieszczone ząbki wchodzą między poplątane pasma włosów i subtelnie je wygładzają. Jak zapewniają producenci, a także użytkowniczki, które miały już okazję przetestować szczotkę – cały proces jest zupełnie bezbolesny. Jeśli chodzi o masaż, to znów główną rolę odgrywają tutaj ząbki Szczotki do włosów Tangle Teezer. Im głębiej zanurzysz szczotkę w swoich włosach, i, bliżej zbliżysz ją do skóry głowy i przeciągniesz, tym przyjemniejszy dreszcz relaksu przebiegnie poprzez Twoje ciało. Takie zabiegi nie tylko koją,typowo – dobrze wpływają na cebulki włosów wzmacniając je. Szczotki do włosów Tangle Teezer nie uszkadzają struktury włosów w trakcie rozczesywania, tak jak to ma miejsce w sytuacji rozczesywania ich zwykłą szczotką czy też grzebieniem. No i czwarta, chyba najważniejsza cecha - Szczotki do włosów Tangle Teezer to szczotki zupełnie uniwersalne, asygnowane dla każdego rodzaju włosów, także tych z doczepianymi, nienaturalnymi pasmami.
  • Producent Tangle Teezer
Tangle teezer szczotka original pink fizz (5060173370008) 22,39 zł ZOBACZ kilku lat można nabyć w Polsce absolutnie bezprecedensowe szczotki do włosów - Szczotki do włosów Tangle Teezer. Na pierwszy rzut oka wyglądają zupełnie niepozornie, natomiast to, co potrafią zdziałać można określać w kategoriach cudów. Zacznijmy może od kształtu. Szczotki do włosów Tangle Teezer są wyjątkowo praktyczne i zajmują mało miejsca. Ich kształt można określić jako niewielkich wymiarów bryłę, która z łatwością posiada się w kobiecej rąk zezwalając chwycić ją w taki sposób, aby się z niej nie wyśliznęła ani nie wypadała. W swej tradycyjnej i podstawowej formie jest nieco wydłużona, a część na której zamontowane są ząbki rozczesujące jest lekko wgięta do we wnętrzu, wytwarzając kształtem łuk. Najważniejsze jednak w szczotce, oprócz kształtu są jej cechy. W szczotce Tangle Teezer można wymienić ich całe dużo, ale wśród tych najważniejszych znajdują się cztery: nadzwyczajne rozczesywanie masowanie skóry głowy prozdrowotne działanie uniwersalność. Przyjrzyjmy się im z bliska. Szczotki do włosów Tangle Teezer nadzwyczajnie rozczesują nawet najmocniej splątane kosmyki włosów i to bez używania odżywki. Zmyślnie rozmieszczone ząbki wchodzą pomiędzy poplątane pasma włosów i subtelnie je wygładzają. Jak gwarantują producenci i użytkowniczki, które miały już okazję przetestować szczotkę – cały cykl jest zupełnie bezbolesny. Jeśli chodzi o masaż, to znów główną rolę odgrywają tutaj ząbki Szczotki do włosów Tangle Teezer. Im głębiej zanurzysz szczotkę w swoich włosach, i, bliżej zbliżysz ją do skóry głowy i przeciągniesz, tym przyjemniejszy dreszcz relaksu przebiegnie przez Twoje ciało. Takie zabiegi nie tylko koją,zwykle – należycie wpływają na cebulki włosów wzmacniając je. Szczotki do włosów Tangle Teezer nie uszkadzają struktury włosów podczas rozczesywania, tak jak to ma miejsce w przypadku rozczesywania ich zwykłą szczotką czy też grzebieniem. No i czwarta, chyba najważniejsza cecha - Szczotki do włosów Tangle Teezer to szczotki zupełnie uniwersalne, asygnowane dla każdego typu włosów, także tych z doczepianymi, sztucznymi pasmami.
  • Producent Tangle Teezer