Stoły warsztatowe

Stół warsztatowy stw 111 marki Malow 619 zł ZOBACZ Stoły warsztatowe STW firmy Malow stanowią nadzwyczajne wyposażanie każdego warsztatu, garażu, czy pracowni każdego majsterkowicza lub profesjonalisty. Stoły te pozwalają na zachowanie porządku w narzędziach i przyborach warsztatowych, a także zadbają o ich bezpieczeństwo. W linii mebli warsztatowych marki Malow odszukamy także regały, wózki oraz szafy. Możemy zatem stworzyć kompletną i ergonomiczną aranżację wnętrza. Meble te są istotnie stabilne, wytrzymałe i wytrzymałe na różnego typu wstrząsy i uderzenia. Korpus stołu warsztatowego STW 111 wyprodukowany pozostał z blachy stalowej o grubości 0,6 mm, natomiast nogi stołu z blachy o grubości 1,5 mm. Blat zrobiony jest z szczególnie wytrzymałej sklejki liściastej, która dodatkowo, dla lepszej ochrony, pokryta pozostała lakierem bezbarwnym. Stół wyposażony został w szufladę, która poprowadzona pozostała na prowadnicach rolkowych. Dolną część stołu STW 111 stanowi szafka wyposażona w jedną półkę. Jest ona dodatkowo zabezpieczona zamkiem cylindrycznym. Stół pomalowany pozostał w technologii proszkowej, co rozszerza jego oporność na korozję, a w dodatku przyczepność farby jest zwiększona. Stoły dostarczane są w częściach do samodzielnego montażu. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia przystępności towaru, a także jego koloru. Produkty na ogół przystępne w odcieniu popielatym (RAL 7035). W sytuacji wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłwykorzystać. fotografie poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.
 • Producent Malow
Kompletny zestaw stołu warsztatowego Blat: Winyl, 22317 3837,60 zł ZOBACZ Kompletny stół warsztatowy z blatem zaopatrzonym w podwyższoną krawędź, 8 szynami do zawieszania pojemników, 60 pojemnikami w dwóch rozmiarach, podwieszaną szufladą, panelem narzędziowym, zestawem haczyków 25 szt. oraz 3 słupkami. Ergonomiczny stół warsztatowy z wyposażeniem, proponujący mnóstwo miejsca do przechowywania narzędzi, pojemników, a także innych niewielkich przedmiotów koniecznych na stanowisku pracy. Stół posiada trwałą stalową ramę, lakierowaną proszkowo na kolor szary, która powoduje,produkt pasuje do codziennej intensywnej eksploatacji. Nogi z ręczną regulacją wysokości w zakresie 740-995 mm, dzięki temu możnaprzystosować wysokość roboczą do aktualnego zajęcia, a także osiągnąć poręczną pozycję przy pracy. Nie zapomnij dokupić maty podłogowej, która odciąży stopy, kolana, biodra i plecy podczas pracy na stojąco. Blat wytwarzano z 22 mm płyty wiórowej, 18 mm sklejki i 2 mm warstwy winylu. Winyl jest szczególnie rekomendowany na stanowiska pakowania, a także konstrukcji, dzięki swojej miękkiej strukturze. Dzięki panelowi i dołączonym haczykom, uzyskasz efektywne, poręczne przechowywanie narzędzi, a także stały dostęp do nich. Panel ma perforację, która sprawia, iż haczyki łatwo zawieszać i przewieszać zgodnie z potrzebą. Pojemniki to nadzwyczajne rozwiązanie do przechowywania gwoździ, śrub i nieznacznych części. Przystępny montaż pojemników ponad stołem. Słupki służą do zamontowania panelu i szyn do zawieszania pojemników. Podwyższona krawędź blatu zapobiega spadaniu narzędzi, a także innych przedmiotu ze stołu. Szufladę zaprojektowano do konstrukcji bezpośrednio pod blatem. wytwarzana została z twardej blachy stalowej, co czyni ją bardzo potężną i trwałą. Szufladę wyekwipowano w zamek z kluczami, aby zapobiec nieuprawnionemu dostępowi. Nietrudne i płynne otwieranie oraz zamykanie dzięki prowadnicom z łożyskami kulkowymi.
 • Producent AJ Produkty
Stół warsztatowy z 2x 1szuflada z blatem o powierzchni stalowej obciążenie 750kg marki Aj produkty 3431,70 zł ZOBACZ Stół warsztatowy, który wytrzymuje wielkie obciążenia. Rama z regulacją wysokości i dwie podwieszane szafki zamykane na zamek. Funkcjonalny stół roboczy z miejscem do przechowywania produkowany z trwałych tworzyw. Stół wspaniale stanie na wysokości zadania w wymagających środowiskach. Wytrzymuje maksymalne równomierne obciążenie 750 kg. Szafki prosto zamontować pod blatem, dzięki czemu przedmioty niezbędne w trakcie pracy są za każdym razem pod ręką. Gruby blat pokryto blachą stalową, co zapewnia bardzo wytrzymałą powierzchnię wytrzymałą uszkodzenia, uderzenia, ostre przedmioty itp. Stół oporny na płyny, oleje i chemikalia. łatwy w czyszczeniu. solidna rama stalowa lakierowana proszkowo na dyskretny barwa szarości. Stół posiada ręcznie regulowaną ramę, która pozwala ustawiać wysokość roboczą w zakresie 740-995 mm. prosto osiągnąć komfortową pozycję przy pracy. Nie zapomnij dodać maty roboczej, żeby odciążyć stopy, kolana, biodra i plecy w trakcie pracy na stojąco. Szuflady tworzone z mocnej blachy stalowej. Obciążenie 50kg/szuflada. Szuflady na mocnych prowadnicach, wysuwane do 105% głębokości dla łatwego dostępu do zawartości. Każda z szuflad wyposażona została w zamek z dwoma kluczami. Wyposaż szuflady w praktyczne metalowe przegrody, które usprawniają sortowanie śrub, gwoździ i innych małych części. Dobry przegląd zawartości.
 • Producent AJ Produkty
Stół warsztatowy z 2x 1szuflada z blatem o powierzchni stalowej obciążenie 750kg marki Aj produkty 3062,70 zł ZOBACZ Stół warsztatowy, który wytrzymuje szerokie obciążenia. Rama z regulacją wysokości i dwie podwieszane szafki zamykane na zamek. Funkcjonalny stół roboczy z miejscem do przechowywania wykonany z trwałych materiałów. Stół wyśmienicie spełni oczekiwania w wymagających środowiskach. Wytrzymuje maksymalne równomierne obciążenie 750 kg. Szafki łatwo zamontować pod blatem, dzięki temu przedmioty konieczne w trakcie pracy są za każdym razem pod ręką. Gruby blat pokryto blachą stalową, co zagwarantuje bardzo wytrzymałą powierzchnię niepodatną uszkodzenia, uderzenia, ostre przedmioty itp. Stół niepodatny na płyny, oleje i chemikalia. nietrudny w czyszczeniu. potężna rama stalowa lakierowana proszkowo na dyskretny odcień szarości. Stół ma ręcznie dostosowywaną ramę, która pozwala ustawiać wysokość roboczą w zakresie 740-995 mm. łatwo osiągnąć wygodną pozycję przy pracy. Nie zapomnij dodać maty roboczej, żeby odciążyć stopy, kolana, biodra i plecy podczas pracy na stojąco. Szuflady wykonane z konkretnej blachy stalowej. Obciążenie 50kg/szuflada. Szuflady na mocnych prowadnicach, wysuwane do 105% głębokości dla przystępnego dostępu do zawartości. Każda z szuflad wyekwipowana pozostała w zamek z dwoma kluczami. Wyposaż szuflady w użyteczne metalowe przegrody, które upraszczają sortowanie śrub, gwoździ i innych niedużych części. Prawidłowy przegląd zawartości.
 • Producent AJ Produkty
Stół warsztatowy z 2x 1szuflada z blatem o powierzchni stalowej obciążenie 500kg, 232130 2779,80 zł ZOBACZ zestaw składający się ze stołu z regulacją wysokości i dwóch podwieszanych szuflad z zamkami i 2 zestawami kluczy. Funkcjonalne rozwiązanie dla poszukujących trwałego stołu i miejsca do przechowywania z prostym dostępem do narzędzi! Stół świetny do niełatwych środowisk, takich jak zakłady przemysłowe i warsztaty. Szuflady prosto zamontować pod blatem, prawidłowy dostęp do przechowywanych przedmiotów. Stół z solidnym blatem z 40 mm płyty wiórowej, pokrytej blachą stalową. Trwała powierzchnia, wytrzymała na uderzenia i ostre przedmioty. Stabilna rama lakierowana na odcień szary sprawia, że stół sprawdzi się w wymagających środowiskach. Maksymalne równomierne obciążenie blatu 500 kg. Nogi z regulacją wysokości w zakresie 740-995 mm, co pozwala zintegrować wysokość roboczą do wzrostu, gwarantując stosowną pozycję przy pracy. Nie zapomnij zamówić maty podłogowej, która ma działanie odciążające i zapobiega dolegliwościom związanym z pracą na stojąco. Szuflady produkowane z trwałej blachy stalowej. Genialne do przechowywania narzędzi, części i innych śladowych przedmiotów; maksymalne obciążenie szuflady 50 kg. Montowane na potężnych prowadnicach, wysuwane do 100% głębokości dla przystępnego dostępu do zawartości. Dodaj praktyczne metalowe wkłady, które ułatwią sortowanie śrub i innej drobnicy, gwarantując korzystny przegląd przechowywanych przedmiotów. Szuflady wyposażone w zamki z kluczami, żeby zapobiec dostępowi osób nieuprawnionych.
 • Producent AJ Produkty
Stół warsztatowy z 2x 1szuflada z blatem o powierzchni stalowej obciążenie 500kg 2632,20 zł ZOBACZ pakiet składający się ze stołu z regulacją wysokości i dwóch podwieszanych szuflad z zamkami i 2 zestawami kluczy. Ergonomiczne rozwiązanie dla poszukujących trwałego stołu i miejsca do przechowywania z nieskomplikowanym dostępem do narzędzi! Stół znakomity do skomplikowanych środowisk, takich jak zakłady przemysłowe i warsztaty. Szuflady łatwo zamontować pod blatem, dobry dostęp do przechowywanych przedmiotów. Stół z potężnym blatem z 40 mm płyty wiórowej, pokrytej blachą stalową. Trwała powierzchnia, odporna na uderzenia i ostre przedmioty. Stabilna rama lakierowana na odcień szary powoduje, że stół stanie na wysokości zadania w wymagających środowiskach. Maksymalne równomierne obciążenie blatu 500 kg. Nogi z regulacją wysokości w zakresie 740-995 mm, co pozwala złączyć wysokość roboczą do wzrostu, gwarantując stosowną pozycję przy pracy. Nie zapomnij zamówić maty podłogowej, która ma działanie odciążające i zapobiega dolegliwościom związanym z pracą na stojąco. Szuflady stworzone z trwałej blachy stalowej. Znakomite do przechowywania narzędzi, części i innych niewielkich przedmiotów; maksymalne obciążenie szuflady 50 kg. Montowane na solidnych prowadnicach, wysuwane do 100% głębokości dla łatwego dostępu do zawartości. Dodaj ergonomiczne metalowe wkłady, które ułatwią sortowanie śrub i innej drobnicy, gwarantując korzystny przegląd przechowywanych przedmiotów. Szuflady wyekwipowane w zamki z kluczami, aby zapobiec dostępowi osób nieuprawnionych.
 • Producent AJ Produkty
Stół warsztatowy z 2x 1szuflada z blatem o powierzchni winylowej obciążenie 500kg marki Aj produkty 2324,70 zł ZOBACZ komplet składający się ze stołu z regulacją wysokości i dwóch podwieszanych szuflad z zamkami i 2 zestawami kluczy. Ergonomiczne rozwiązanie dla poszukujących trwałego stołu i miejsca do przechowywania z nieskomplikowanym dostępem do narzędzi! Stół wyśmienity do skomplikowanych środowisk, takich jak zakłady przemysłowe i warsztaty. Szuflady łatwo zamontować pod blatem, dobry dostęp do przechowywanych przedmiotów. Stół z solidnym blatem z 20 mm płyty wiórowej, pokrytej 20 mm winylu. gwarantuje gładką powierzchnię, nad wyraz polecaną do środowisk montażowych. Stabilna rama lakierowana na kolor szary sprawia, że stół spełni oczekiwania w wymagających środowiskach. Maksymalne równomierne obciążenie blatu 500 kg. Nogi z regulacją wysokości w zakresie 740-995 mm, co pozwala zjednoczyć wysokość roboczą do wzrostu, zapewniając adekwatną pozycję przy pracy. Nie zapomnij zamówić maty podłogowej, która ma działanie odciążające i zapobiega dolegliwościom związanym z pracą na stojąco. Szuflady wyprodukowane z trwałej blachy stalowej. Wspaniałe do przechowywania narzędzi, części i innych małych przedmiotów; maksymalne obciążenie szuflady 50 kg. Montowane na potężnych prowadnicach, wysuwane do 100% głębokości dla prostego dostępu do zawartości. Dodaj funkcjonalne metalowe wkłady, które ułatwią sortowanie śrub i innej drobnicy, gwarantując korzystny przegląd przechowywanych przedmiotów. Szuflady zaopatrzone w zamki z kluczami, by zapobiec dostępowi osób nieuprawnionych.
 • Producent AJ Produkty
Stół warsztatowy z 2x 1szuflada z blatem o powierzchni dębowej obciążenie 500kg 2755,20 zł ZOBACZ pakiet składający się ze stołu z regulacją wysokości i dwóch podwieszanych szuflad z zamkami i 2 zestawami kluczy. Poręczne rozwiązanie dla poszukujących trwałego stołu i miejsca do przechowywania z nieskomplikowanym dostępem do narzędzi! Stół wspaniały do niełatwych środowisk, takich jak zakłady przemysłowe i warsztaty. Szuflady z łatwością zamontować pod blatem, zapewniają one dobry dostęp do przechowywanych przedmiotów. Stół z potężnym blatem z 27 mm płyty wiórowej, pokrytej 14 mm deski dębowej. Wykończenie drewnem zagwarantuje trwały blat, znakomity do większości środowisk i zastosowań. Stabilna rama lakierowana na kolor szary sprawia, iż stół sprawdzi się w wymagających środowiskach. Maksymalne równomierne obciążenie blatu 500 kg. Nogi z regulacją wysokości w zakresie 740-995 mm, co pozwala scalić wysokość roboczą do wzrostu, zapewniając stosowną pozycję przy pracy. Nie zapomnij zamówić maty podłogowej, która ma działanie odciążające i uniemożliwia dolegliwościom związanym z pracą na stojąco. Szuflady tworzone z trwałej blachy stalowej. Rewelacyjne do przechowywania narzędzi, części i innych niewielkich przedmiotów; maksymalne obciążenie szuflady 50 kg. Montowane na potężnych prowadnicach, wysuwane do 100% głębokości dla prostego dostępu do zawartości. Dodaj użyteczne metalowe wkłady, które ułatwią sortowanie śrub i innej drobnicy, zapewniając prawidłowy przegląd przechowywanych przedmiotów. Szuflady zaopatrzone w zamki z kluczami, aby zapobiec dostępowi osób nieuprawnionych.
 • Producent AJ Produkty
Stół warsztatowy z 2x 1szuflada z blatem o powierzchni dębowej obciążenie 750kg, 232224 3640,80 zł ZOBACZ Stół warsztatowy, który wytrzymuje pokaźne obciążenia. Rama z regulacją wysokości i dwie podwieszane szafki. Ergonomiczny stół roboczy z miejscem do przechowywania wytwarzany z trwałych tworzyw. Stół nadzwyczajnie spełni oczekiwania w wymagających środowiskach. Wytrzymuje maksymalne równomierne obciążenie 750 kg. Szafkę z szufladami z łatwością zamontować pod blatem, dzięki czemu przedmioty potrzebne podczas pracy są zawsze pod ręką. Gruby blat pokryto parkietem dębowym, który zagwarantuje wytrzymałą i wszechstronną powierzchnię roboczą. Przednia krawędź stołu umocniona ochronną listwą stalową, co pozwala na bezpieczną pracę z zastosowaniem cięższych narzędzi, a także obróbkę metalu. Potężna rama stalowa malowana proszkowo na dyskretny barwa szarości. Stół ma ręcznie dostosowywaną ramę, która pozwala ustawiać wysokość roboczą w zakresie 740-995 mm. łatwo osiągnąć wygodną pozycję przy pracy. Nie zapomnij dodać maty roboczej, by odciążyć stopy, kolana, biodra i plecy podczas pracy na stojąco. Szuflady wykonane z mocnej blachy stalowej. Obciążenie 50kg/szuflada. Szuflady na solidnych prowadnicach, wysuwane do 105% głębokości dla nieskomplikowanego dostępu do zawartości. Każda z szuflad wyposażona została w zamek z dwoma kluczami. Wyposaż szuflady w poręczne metalowe przegrody, które usprawniają sortowanie śrub, gwoździ i innych niedużych części. Korzystny przegląd zawartości.
 • Producent AJ Produkty
Aj produkty Stół warsztatowy z 2x 1szuflada z blatem o powierzchni dębowej obciążenie 750kg 3173,40 zł ZOBACZ Stół warsztatowy, który wytrzymuje znaczne obciążenia. Rama z regulacją wysokości i dwie podwieszane szafki. Użyteczny stół roboczy z miejscem do przechowywania wykonany z trwałych materiałów. Stół rewelacyjnie sprawdzi się w wymagających środowiskach. Wytrzymuje maksymalne równomierne obciążenie 750 kg. Szafkę z szufladami z łatwością zamontować pod blatem, dzięki czemu przedmioty konieczne w trakcie pracy są za każdym razem pod ręką. Gruby blat pokryto parkietem dębowym, który gwarantuje wytrzymałą i wszechstronną powierzchnię roboczą. Przednia krawędź stołu umocniona ochronną listwą stalową, co pozwala na bezpieczną pracę z zastosowaniem cięższych narzędzi, a także obróbkę metalu. Mocna rama stalowa malowana proszkowo na dyskretny barwa szarości. Stół ma ręcznie dostosowywaną ramę, która pozwala ustawiać wysokość roboczą w zakresie 740-995 mm. łatwo osiągnąć wygodną pozycję przy pracy. Nie zapomnij dodać maty roboczej, żeby odciążyć stopy, kolana, biodra i plecy w trakcie pracy na stojąco. Szuflady stworzone z solidnej blachy stalowej. Obciążenie 50kg/szuflada. Szuflady na potężnych prowadnicach, wysuwane do 105% głębokości dla łatwego dostępu do zawartości. Każda z szuflad zaopatrzona została w zamek z dwoma kluczami. Wyposaż szuflady w praktyczne metalowe przegrody, które ułatwiają sortowanie śrub, gwoździ i innych niedużych części. Prawidłowy przegląd zawartości.
 • Producent AJ Produkty
Stół warsztatowy z 2x 1szuflada z blatem o powierzchni winylowej obciążenie 500kg, 232135 2509,20 zł ZOBACZ komplet składający się ze stołu z regulacją wysokości i dwóch podwieszanych szuflad z zamkami i 2 zestawami kluczy. Ergonomiczne rozwiązanie dla poszukujących trwałego stołu i miejsca do przechowywania z łatwym dostępem do narzędzi! Stół znakomity do trudnych środowisk, takich jak zakłady przemysłowe i warsztaty. Szuflady łatwo zamontować pod blatem, prawidłowy dostęp do przechowywanych przedmiotów. Stół z potężnym blatem z 20 mm płyty wiórowej, pokrytej 20 mm winylu. gwarantuje gładką powierzchnię, istotnie sugerowaną do środowisk montażowych. Stabilna rama lakierowana na kolor szary sprawia, iż stół sprawdzi się w wymagających środowiskach. Maksymalne równomierne obciążenie blatu 500 kg. Nogi z regulacją wysokości w zakresie 740-995 mm, co pozwala związać wysokość roboczą do wzrostu, gwarantując trafną pozycję przy pracy. Nie zapomnij zamówić maty podłogowej, która ma działanie odciążające i uniemożliwia dolegliwościom związanym z pracą na stojąco. Szuflady wytwarzane z trwałej blachy stalowej. Świetne do przechowywania narzędzi, części i innych śladowych przedmiotów; maksymalne obciążenie szuflady 50 kg. Montowane na potężnych prowadnicach, wysuwane do 100% głębokości dla nietrudnego dostępu do zawartości. Dodaj praktyczne metalowe wkłady, które ułatwią sortowanie śrub i innej drobnicy, gwarantując dobry przegląd przechowywanych przedmiotów. Szuflady zaopatrzone w zamki z kluczami, aby zapobiec dostępowi osób nieuprawnionych.
 • Producent AJ Produkty
Stół warsztatowy z 2x 1szuflada z blatem o powierzchni dębowej obciążenie 500kg marki Aj produkty 2533,80 zł ZOBACZ zestaw składający się ze stołu z regulacją wysokości i dwóch podwieszanych szuflad z zamkami i 2 zestawami kluczy. Praktyczne rozwiązanie dla poszukujących trwałego stołu i miejsca do przechowywania z prostym dostępem do narzędzi! Stół idealny do niełatwych środowisk, takich jak zakłady przemysłowe i warsztaty. Szuflady łatwo zamontować pod blatem, gwarantują one prawidłowy dostęp do przechowywanych przedmiotów. Stół z potężnym blatem z 27 mm płyty wiórowej, pokrytej 14 mm deski dębowej. Wykończenie drewnem zapewnia trwały blat, genialny do większości środowisk i zastosowań. Zrównoważona rama lakierowana na odcień szary sprawia, że stół spełni oczekiwania w wymagających środowiskach. Maksymalne równomierne obciążenie blatu 500 kg. Nogi z regulacją wysokości w zakresie 740-995 mm, co pozwala zespolić wysokość roboczą do wzrostu, zapewniając trafną pozycję przy pracy. Nie zapomnij zamówić maty podłogowej, która ma działanie odciążające i uniemożliwia dolegliwościom związanym z pracą na stojąco. Szuflady wytwarzane z trwałej blachy stalowej. Genialne do przechowywania narzędzi, części i innych małych przedmiotów; maksymalne obciążenie szuflady 50 kg. Montowane na mocnych prowadnicach, wysuwane do 100% głębokości dla nieskomplikowanego dostępu do zawartości. Dodaj praktyczne metalowe wkłady, które ułatwią sortowanie śrub i innej drobnicy, zapewniając prawidłowy przegląd przechowywanych przedmiotów. Szuflady wyposażone w zamki z kluczami, żeby zapobiec dostępowi osób nieuprawnionych.
 • Producent AJ Produkty
Stół warsztatowy z 2x 1szuflada z blatem o powierzchni laminowanej obciążenie 500kg marki Aj produkty 2410,80 zł ZOBACZ komplet składający się ze stołu z regulacją wysokości i dwóch podwieszanych szuflad z zamkami i 2 zestawami kluczy. Ergonomiczne rozwiązanie dla poszukujących trwałego stołu i miejsca do przechowywania z przystępnym dostępem do narzędzi! Stół nieprzeciętny do niełatwych środowisk, takich jak zakłady przemysłowe i warsztaty. Szuflady prosto zamontować pod blatem, zapewniają one prawidłowy dostęp do przechowywanych przedmiotów. Stół z potężnym blatem z 20 mm płyty wiórowej, pokrytej 20 mm laminatu. zapewnia gładką powierzchnię, nad wyraz sugerowaną do środowisk montażowych. Jednostajna rama lakierowana na odcień szary powoduje, iż stół stanie na wysokości zadania w wymagających środowiskach. Maksymalne równomierne obciążenie blatu 500 kg. Nogi z regulacją wysokości w zakresie 740-995 mm, co pozwala skonsolidować wysokość roboczą do wzrostu, zapewniając adekwatną pozycję przy pracy. Nie zapomnij zamówić maty podłogowej, która ma działanie odciążające i uniemożliwia dolegliwościom związanym z pracą na stojąco. Szuflady wytwarzane z trwałej blachy stalowej. Idealne do przechowywania narzędzi, części i innych niewielkich przedmiotów; maksymalne obciążenie szuflady 50 kg. Montowane na konkretnych prowadnicach, wysuwane do 100% głębokości dla przystępnego dostępu do zawartości. Dodaj użyteczne metalowe wkłady, które ułatwią sortowanie śrub i innej drobnicy, gwarantując prawidłowy przegląd przechowywanych przedmiotów. Szuflady wyekwipowane w zamki z kluczami, żeby zapobiec dostępowi osób nieuprawnionych.
 • Producent AJ Produkty
Stół warsztatowy z 2x 1szuflada z blatem o powierzchni laminowanej obciążenie 500kg, 232140 2570,70 zł ZOBACZ komplet składający się ze stołu z regulacją wysokości i dwóch podwieszanych szuflad z zamkami i 2 zestawami kluczy. Funkcjonalne rozwiązanie dla poszukujących trwałego stołu i miejsca do przechowywania z prostym dostępem do narzędzi! Stół rewelacyjny do nieprzystępnych środowisk, takich jak zakłady przemysłowe i warsztaty. Szuflady łatwo zamontować pod blatem, gwarantują one dobry dostęp do przechowywanych przedmiotów. Stół z potężnym blatem z 20 mm płyty wiórowej, pokrytej 20 mm laminatu. zagwarantuje gładką powierzchnię, wyjątkowo rekomendowaną do środowisk montażowych. Stabilna rama lakierowana na odcień szary sprawia, iż stół sprawdzi się w wymagających środowiskach. Maksymalne równomierne obciążenie blatu 500 kg. Nogi z regulacją wysokości w zakresie 740-995 mm, co pozwala zintegrować wysokość roboczą do wzrostu, zapewniając stosowną pozycję przy pracy. Nie zapomnij zamówić maty podłogowej, która ma działanie odciążające i uniemożliwia dolegliwościom związanym z pracą na stojąco. Szuflady wytwarzane z trwałej blachy stalowej. Genialne do przechowywania narzędzi, części i innych niepokaźnych przedmiotów; maksymalne obciążenie szuflady 50 kg. Montowane na potężnych prowadnicach, wysuwane do 100% głębokości dla łatwego dostępu do zawartości. Dodaj użyteczne metalowe wkłady, które ułatwią sortowanie śrub i innej drobnicy, gwarantując korzystny przegląd przechowywanych przedmiotów. Szuflady wyekwipowane w zamki z kluczami, aby zapobiec dostępowi osób nieuprawnionych.
 • Producent AJ Produkty
Stół warsztatowy o powierzchni z płyty laminowanej 800x500x2500mm 2878,20 zł ZOBACZ zestaw składający się ze stołu z regulacją wysokości i podwieszanej szafki z 3 szufladami, zamkiem i 2 kluczami. Użyteczne rozwiązanie dla poszukujących trwałego stołu i miejsca do przechowywania z przystępnym dostępem do narzędzi! Stół perfekcyjny do skomplikowanych środowisk, takich jak zakłady przemysłowe i warsztaty. Szafkę z łatwością zamontować pod blatem, zapewnia korzystny dostęp do przechowywanych przedmiotów. Stół z potężnym blatem z 20 mm płyty wiórowej, pokrytej 20 mm laminatu. zagwarantuje twardą i gładką powierzchnię, łatwą w czyszczeniu. Zrównoważona rama lakierowana na kolor szary powoduje, że stół sprawdzi się w wymagających środowiskach. Maksymalne równomierne obciążenie blatu 500 kg. Nogi z regulacją wysokości w zakresie 740-995 mm, co pozwala scalić wysokość roboczą do wzrostu, gwarantując słuszną pozycję przy pracy. Nie zapomnij zamówić maty podłogowej, która ma działanie odciążające i zapobiega dolegliwościom związanym z pracą na stojąco. Szafka z szufladami produkowana z trwałej blachy stalowej. Ma 3 szuflady na narzędzia i inne przedmioty. Wszystkie szuflady na solidnych prowadnicach, wysuwane do 100% głębokości dla nietrudnego dostępu do zawartości. Dodaj funkcjonalne metalowe wkłady, które ułatwią sortowanie śrub i innej drobnicy, zapewniając prawidłowy przegląd przechowywanych przedmiotów. Szafka wyposażona w centralny zamek z 2 kluczami, umożliwiający zamknięcie wszystkich szuflad jednocześnie, żeby zapobiec dostępowi osób nieuprawnionych.
 • Producent AJ Produkty
Stół warsztatowy o powierzchni z płyty dębowej 800x750x1500mm, 232230 3296,40 zł ZOBACZ pakiet składający się ze stołu z regulacją wysokości i podwieszanej szafki z 3 szufladami, zamkiem i 2 kluczami. Funkcjonalne rozwiązanie dla poszukujących trwałego stołu i miejsca do przechowywania z łatwym dostępem do narzędzi! Stół nadzwyczajny do nieprzystępnych środowisk, takich jak zakłady przemysłowe i warsztaty. Szafkę prosto zamontować pod blatem, zagwarantuje korzystny dostęp do przechowywanych przedmiotów. Stół z konkretnym blatem z 20 mm płyty wiórowej, pokrytej 14 mm deski dębowej. Dębowe wykończenie zapewnia trwałą powierzchnię, znakomitą do większości środowisk i zastosowań. Jednostajna rama lakierowana na odcień szary sprawia, że stół sprawdzi się w wymagających środowiskach. Maksymalne równomierne obciążenie blatu 500 kg. Nogi z regulacją wysokości w zakresie 740-995 mm, co pozwala zintegrować wysokość roboczą do wzrostu, gwarantując stosowną pozycję przy pracy. Nie zapomnij zamówić maty podłogowej, która ma działanie odciążające i zapobiega dolegliwościom związanym z pracą na stojąco. Szafka z szufladami stworzona z trwałej blachy stalowej. Posiada 3 szuflady na narzędzia i inne przedmioty. Wszystkie szuflady na solidnych prowadnicach, wysuwane do 100% głębokości dla prostego dostępu do zawartości. Dodaj praktyczne metalowe wkłady, które ułatwią sortowanie śrub i innej drobnicy, gwarantując dobry przegląd przechowywanych przedmiotów. Szafka wyekwipowana w centralny zamek z 2 kluczami, umożliwiający zamknięcie wszystkich szuflad jednocześnie, żeby zapobiec dostępowi osób nieuprawnionych.
 • Producent AJ Produkty
Aj produkty Stół warsztatowy z blatem o powierzchni laminowanej 800x500x2000mm 3025,80 zł ZOBACZ komplet składający się ze stołu z regulacją wysokości i podwieszanej szafki z 4 szufladami, zamkiem i 2 kluczami. Ergonomiczne rozwiązanie dla poszukujących trwałego stołu i miejsca do przechowywania z nieskomplikowanym dostępem do narzędzi! Stół rewelacyjny do niełatwych środowisk, takich jak zakłady przemysłowe i warsztaty. Szafkę łatwo zamontować pod blatem, gwarantuje dobry dostęp do przechowywanych przedmiotów. Stół z solidnym blatem z 20 mm płyty wiórowej, pokrytej 20 mm laminatu. gwarantuje twardą, gładką powierzchnię, która jest nietrudna w czyszczeniu. Zrównoważona rama lakierowana na odcień szary powoduje, że stół stanie na wysokości zadania w wymagających środowiskach. Maksymalne równomierne obciążenie blatu 500 kg. Nogi z regulacją wysokości w zakresie 740-995 mm, co pozwala zespolić wysokość roboczą do wzrostu, zapewniając stosowną pozycję przy pracy. Nie zapomnij zamówić maty podłogowej, która ma działanie odciążające i uniemożliwia dolegliwościom związanym z pracą na stojąco. Szafka wyprodukowana z trwałej blachy stalowej. Posiada 4 szuflady o różnorodnych głębokościach, do przechowywania narzędzi i innych przedmiotów. Wszystkie szuflady na potężnych prowadnicach, wysuwane do 100% głębokości dla nietrudnego dostępu do zawartości. Maksymalne obciążenie każdej szuflady 50 kg. Dodaj praktyczne metalowe wkłady, które ułatwią sortowanie śrub i innej drobnicy, zapewniając prawidłowy przegląd przechowywanych przedmiotów. Szafka zaopatrzona w centralny zamek z 2 kluczami, umożliwiający zamknięcie wszelkich szuflad jednocześnie, by zapobiec dostępowi osób nieuprawnionych.
 • Producent AJ Produkty

 

 

Najpopularniejsze: