Środki i akcesoria przeciwko owadom

 

 

Nowości:

Monagro Zabójczo skuteczny środek na pluskwy. preparat na pluskwy. zestaw 3x150ml. (5902686241973) 36,70 zł ZOBACZ Fogger na pluskwy w samoopróżniającym się kartuszu. Pluskwy w łóżku i pościeli? Pluskwa domowa to owad, którego ciężko jest się pozbyć. Nie poradzą sobie z tym domowe sposoby na pluskwy - potrzebne jest użycie sprawdzonych rozwiązań.ONE SHOT DIPTRON Fogger- to nad wyraz solidny odymiacz na pluskwy natychmiastowo zabijąjacy insekty. Środek owadobójczy w specjalnym samoopróżniającym się sprayu. Środek na pluskwy starczy postawić na środku pomieszczenia, wcisnąć do końca spust i opuścić wnętrze. W ciągu 10 minut wnętrze wypełni mgła insektycydu, która efektywnie pozbędzie się pluskiew w mieszkaniu. Pojedynczy kartusz (150ml) wystarczy do dezynsekcji mieszkania o kubaturze ok. 80 m3. Ze względu na swój skład pasuje do zwalczania zarówno owadów biegających jak i latających. Produkt istotnie rekomendowany do zwalczania pluskiew domowych i roztoczy. efektywny sposób na karaluchy i jako preparat na prusaki. Preparat wykazuje wysoką produktywność w zwalczaniu pcheł i kleszczy zawleczonych przez zwierzęta domowe. Może być użytkowany w pomieszczeniach mieszkalnych, lokalach, piwnicach, garażach itp. Insektycyd do przeprowadzania profesjonalnej dezynsekcji, do stosowania powszechnego. Wydajny sposób na pluskwy! użycie - preparat na pluskwy- preparat na karaluchy i prusaki,- preparat na mrówki,- preparat na muchy i komary- preparat na pająki,- preparat na pchły i kleszcze w pomieszczeniach. © odstraszanie.pl Wszelkie Prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.
  • Producent Monagro
Uniwersalny środek na owady biegające i latające Effect 500 ml. 9,50 zł ZOBACZ efektywny środek na owady domowe Gdy produktywny spray na owady, który pozwoli Ci wytępić insekty w domu postaw na Effect! Silny spray na muchy i inne owady latające i pełzające to pierwszy wybór, po który trzeba sięgnąć w przypadku zauważenia insekta! Postaw na sprawdzony preparat na owady i nie daj się robactwu! W odróżnieniu od konkurencyjnych środków owadobójczych Effect aerozol ma aż dwie sprawdzone w zwalczanu owadów substancje- permetrynę i tetrametrynę. To połączenie powali każdego insekta. Uniwersalny środek owadobójczy Effect to gotowy do wykorzystania preparat na owady w aerozolu o działaniu kontaktowym asygnowany do zwalczania owadów latających- muchy, osy biegających - karaczany, prusaki, a także mrówki w domach oraz w pomieszczeniach higieny sanitarnej. Zwalcza wszelkie robactwo, które postanowiło się u Ciebie zadomowić. Spray Effect pozwala efektywnie pozbyć się rybików i pająków. Sprawny spray na owady Effect w odróżnieniu od innych preparatów błogi cytrusowy zapach, a co najważniejsze nie pozostawia plam! koniec z zaciekami i przebarwieniami spowodowanymi przez insektycydy! Dlaczego spray owadobójczy Effect jest ulepszony niż inne podobne produkty?Zabija natychmiast Działa długo - kreuje powłokę ochronną przez co najmniej 4 tygodnie! skuteczny - aż 400ml preparatu owadobójczego! Gotowy do wykorzystania - nic nie musisz rozcieńczać!Aż dwa środki owadobójcze! Wysokie stężenie permetryny i tetrametryny wspaniały do użytkowania domowego - przyjemny, cytrusowy aromat Nie brudzi, nie klei się Zwalcza: - muchy, - komary, - meszki, - prusaki, - karaluchy, - mrówki, - rybiki cukrowe, - mole - osy, i inne owady latające. © odstraszanie.pl Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.
  • Producent EFFECT
Lampa owadobójcza 10 LED 40m2 54,23 zł ZOBACZ Profesjonalna lampa owadobójcza 10 LED na komary i inne owady! 40 m2 najlepsza lampa w swojej klasie - dzięki zastosowaniu diód LED do wabienia owadów zużycie prądu to jedynie 1,2W. Dzięki zastosowaniu LED, których żywotność to 8000-10000 godzin lampa nie ma elementów, które trzeba podmianiać, takich jak świetlówki w starszych lampach. dokumenty: Gwarancja 24 miesiące Zasada działania: Diody lampy owadobójczej tworzyją fioletowe światło UV, wabiąc owady latające. Owady giną rażone prądem po dotknięciu metalowej siatki we wnętrzu lampy. Dzięki zaimplementowaniu LED lampa jest ekonomiczna, przez co jest nadzwyczajnym zakupem do magazynu, piekarni, supermarketów, restauracji, sklepów, hoteli itp. dedykowana jest do unieszkodliwiania owadów latającychEmituje fioletowe światło UVA, które wabi owadywyekwipowana w siatkę rażącą o wysokim napięciu 1800-2200V, która sprawia, iż owady nie posiadają żadnych szans! Skutecznie zabija latające insektyNie wydziela żadnego zapachu ani dymuZasięg działania 40 metrów kwadratowychMartwe owady wpadają do pojemnika na dnie urządzeniaUrządzenie energooszczędne i sprawneMoc lampy 1,2W to niskie zużycie prądu prosta do czyszczenia, z wyjmowaną dolną tacą na owadyNapięcie zasilania 220-240V 50Hz (gniazdko domowe)ma uchwyty, a także łańcuszek do wieszaniarozmiaryWysokość: 29 cmSzerokość: 28 cmGrubość: 10 cm produkt nowy, oryginalnie zapakowany