Środki do czyszczenia armatury

Pikasat 5 l mocny środek do toalet i sanitariatów kamień w toalecie? - wypróbuj pikasat marki Voigt 66,68 zł ZOBACZ JAK zlikwidować KAMIEŃ W TOALECIE? - WYPRÓBUJ PIKASAT VC 120 producenta VOIGT Choć sprzątanie toalety nie należy do najprzyjemniejszych prac, to stosowne, a więc skuteczne środki czyszczące mogą nam pomóc. Z toalety korzysta każdy kilkakrotnie w ciągu dnia, dlatego trzeba dbać o jej stan czystości. Typowo problemem jest pozbycie się kamienia, rdzy i żółtych zacieków. Przyczyną tego jest twarda woda, która powoduje osadzanie się kamienia, na nim zaś osadzają się bakterie. lubiane środki czyszczące ogólnodostępne w marketach z reguły nie są wydajne. Dlatego polecam Pikasat firmy VOIGT. Środek ten jest koncentratem, dzięki czemu zwalcza silne zabrudzenia, w tym kamień, żółte zacieki i rdzę. Gruntownie czyści: muszle klozetowe,pisuary,bidety,umywalki,rdzawe naloty i zacieki,fugi. Dodatkowym atutem tego preparatu jest technika Anti-Stone, która skutecznie opóźnia osadzanie się kamienia wodnego i usprawnia kolejne mycia. PIKASAT firmy VOIGT utrzyma toaletę nie tylko w stanie nieskazitelnej czystości, ale też pozostawi miły zapach. PIKASAT firmy VOIGT jest środkiem fachowym, dlatego z jego wydajności korzystają nieraz instytucje, restauracje, hotele i producenta sprzątające. W zależności od stopnia zabrudzenia mytych powierzchni zaleca się stosować roztwór od 2 do 10% (od 200 do 1000 ml środka na 10 I wody). Opakowanie: 1l, 10l, 5l, pH: 0/*/1 Opakowanie: 5l, pH: 0/*/1 Dokumentacja produktowa:
  • Producent VOIGT
Voigt Pikapur 10 l czyste kafelki, płytki i fugi – pikapur vc 110 firmy 118,44 zł ZOBACZ CZYSTE KAFELKI, PŁYTKI I FUGI – PIKAPUR VC 110 firmy VOIGT Kafelki na ścianach w łazience, a zwłaszcza pod prysznicem, wymagają szczególnych zabiegów, aby na długo wyglądały jak nowe. W trakcie stosowania osadza się na nich kamień (zwłaszcza gdy mamy twardą wodę), resztki mydła, powstają zacieki. I łazienka nie lśni już czystością. PIKAPUR producenta VOIGT prędko rozpuszcza i eliminuje osady z kamienia wodnego, tłusty brud. Jeśli więc zastanawiasz się, czym myć płytki, zwłaszcza płytki pod prysznicem, polecam wykorzystanie środka PIKAPUR firmy VOIGT. Jeśli zastanawiasz się, czym czyścić fugi, proponuję PIKAPUR producenta VOIGT. Jeśli zastanawiasz się, czym myć płytki, aby się błyszczały, wypróbuj PIKAPUR producenta VOIGT. Preparat ten stosuje się na dodatek między innymi do mycia: wanien i brodzikówposadzek umywalekmuszli klozetowych dodatkowo użyta technologia Anti-Stone produktywnie opóźnia osadzanie się kamienia wodnego i usprawnia kolejny proces mycia. Ponadto środek ten jest koncentratem, a więc jest nad wyraz efektywny, w zależności od stopnia zabrudzenia lub wielkości osadów zaleca się stosować roztwór od 2 do 10% (od 200 do 1000 ml środka na 10 l wody). Kolejnym jego atutem jest miły aromat, który eksponuje w dodatku błyszczącą czystością łazienkę. Opakowanie: 10l, pH: 0/*/2 Dokumentacja produktowa:
  • Producent VOIGT
PIKAPUR 1 l CZYSTE KAFELKI, PŁYTKI I FUGI – PIKAPUR VC 110 firmy VOIGT 13,03 zł ZOBACZ CZYSTE KAFELKI, PŁYTKI I FUGI – PIKAPUR VC 110 firmy VOIGT Kafelki na ścianach w łazience, a zwłaszcza pod prysznicem, wymagają szczególnych zabiegów, by na długo wyglądały jak świeże. Podczas stosowania osadza się na nich kamień (zwłaszcza gdy mamy twardą wodę), resztki mydła, powstają zacieki. I łazienka nie lśni już czystością. PIKAPUR firmy VOIGT momentalnie rozpuszcza i likwiduje osady z kamienia wodnego, tłusty brud. Jeśli więc zastanawiasz się, czym myć płytki, zwłaszcza płytki pod prysznicem, polecam wykorzystanie środka PIKAPUR marki VOIGT. Jeśli zastanawiasz się, czym czyścić fugi, proponuję PIKAPUR firmy VOIGT. Jeśli zastanawiasz się, czym myć płytki, by się błyszczały, wypróbuj PIKAPUR producenta VOIGT. Preparat ten stosuje się również pomiędzy innymi do mycia: wanien i brodzikówposadzek umywalekmuszli klozetowych w dodatku zastosowana technologia Anti-Stone produktywnie opóźnia osadzanie się kamienia wodnego i upraszcza kolejny cykl mycia. Ponadto środek ten jest koncentratem, a więc jest bardzo sprawny, w zależności od stopnia zabrudzenia albo wielkości osadów zaleca się stosować roztwór od 2 do 10% (od 200 do 1000 ml środka na 10 l wody). Kolejnym jego atutem jest przyjemny zapach, który wyróżnia w dodatku błyszczącą czystością łazienkę. Butelka 1L. Opakowanie: 1l, pH: 0/*/2 Dokumentacja produktowa:
  • Producent VOIGT