Samsung

 

 

Nowości:

Etui MSVII Slim Case do Samsung Galaxy S9 Czerwone, kolor czerwony 27,90 zł ZOBACZ Opis artykułu Główne cechy towaru: MSVII to połączenie poliwęglanu z pleckami pokrytymi powłoką gumową zapewniającą komfort wykorzystywania bez sporego wpływu na rozmiar smartphona. solidne wykonanieBrak znacznego zwiększa wymiaru smartphonapiękny satynowy kolorDodatkowa warstwa materiału wokół kamery broni ją przed zarysowaniamiwytwarzany kompletnie z twardego poliwęglanuŁatwy dostęp do wszelkich portów, kamer i przyciskówidealna ochrona przed zniszczeniem Gumowa powłoka - idealnie leży w rąk Etui choć wyprodukowane z twardego poliwęglanu zostało uzupełniające pokryte gumową powłoką, dzięki której na etui nie pozostają odciski palców oraz pewniej leży w rąk w stosunku do innych dostępnych pokrowców tego typu. Ochrona kamery Pokrowiec pozostał zaprojektowany w taki sposób, żeby bronić aparat przed zarysowaniem. Dodatkowa powłoka poliwęglanu wokół kamery o grubości 0.2 mm zagwarantuje jej stałą ochronę przed zarysowaniami i upadkiem. Takie rozwiązanie pomaga cieszyć się w pełni ze swego urządzenia bez obaw o to, że w przyszłości jakość zdjęć ulegnie pogorszeniu ze względu na porysowany obiektyw. Najwyższa precyzja Pokrowiec posiada wszelkie wycięcia, niezbędne do luźnego stosowania pokrowca. Lekkonachodzące krawędzie zezwalają na ochronę ekranu a nacięcia na narożnikach pozwalają na na przystępne i bezproblemowe zakładanie pokrowca. Lekkie i kompaktowe etui dla Twojego smartphona Etui jest smukłe i lekkie, dzięki temu nie ingeruje znacznie w naturalne kształty telefonu. Pokrowiec produkowany jest z twardego poliwęglanu a satynowy barwa pokrowca spektakularnie się ukazuje.
 • Producent MSVII
 • Przeznaczenie Samsung
 • Kolor czerwony
Absorb.pl Etui rugged armor samsung galaxy s9 czarne (6412387813625) 19,90 zł ZOBACZ Opis produktu Główne parametry artykułu: Etui Rugged Armor to połączenie wysokiej jakości ochrony, a także nietypowego designu. Firma zadbał też o ochronę przyciskówbronić urządzenie w 100%. dobrane do smartphonaTwardy Poliwęglan usztywniający całą konstrukcję, broniąc jednocześnie przed porysowaniem telefonuelastyczny TPU rozpraszający siłę uderzeniasurowy design o oryginalnej strukturzeDwuczęściowa kompozycjawyjątkowa estetyka zachowująca smukły zarys urządzeniaDostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonuwyśmienicie broni urządzenie przed zniszczeniem oraz skażeniemŁatwy montaż i demontaż sprężyste i wytrzymałe TPU Pokrowiec pozostał wykonany z myślą o wytrzymałości i ochronie. Do produkcji etui użyto termoplastyczny poliuretan, który wspaniale się sprawdza a dzięki elastycznej konstrukcji dostosowuje się on rewelacyjnie. Dodatkowa ochrona Case posiada specjalnie podniesione krawędzie względem ekranu chroniąc ekran przed zarysowaniami a dodatkowa powłoka materiału wokół kamery (0.5mm) broni obiektyw przed zarysowaniami. Struktura rombu Wnętrze etui zostało wytwarzane w strukturze rombu. Zastosowanie takiej struktury gwarantuje nad wyraz prawidłowy odpływ ciepłego powietrza, dzięki czemu smartphon nie przegrzewa się tak momentalnie jak w innych pokrowcach. Dostęp do wszystkich slotów znakomicie przypasowane wycięcia na wszystkie sloty, zezwalają na pełen komfort użytkowania. Pokrowiec jest dopasowany do urządzenia wobec tego rewelacyjnie się ukazuje i przylega nadzwyczajnie. Smukłość i elegancja Etui nie powiększa znacznie wymiarów urządzenia a design świetnie pokreśla wygląd telefonu, dzięki temu wygląda on elegancko i bardzo praktycznie.
 • Producent ABSORB.PL
 • Przeznaczenie Samsung
 • Kolor czarny
Etui rugged armor samsung galaxy s9 granatowe marki Absorb.pl 19,90 zł ZOBACZ Opis towaru Główne cechy towaru: Etui Rugged Armor to połączenie wysokiej jakości ochrony, a także nietypowego designu. Marka zadbał dodatkowo o ochronę przyciskówbronić urządzenie w 100%. przypasowane do smartphonaTwardy Poliwęglan usztywniający całą konstrukcję, broniąc równocześnie przed porysowaniem telefonuelastyczny TPU rozpraszający siłę uderzeniasurowy design o oryginalnej strukturzeDwuczęściowa budowanieszablonowa estetyka zachowująca smukły kształt urządzeniaDostęp do wszelkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonudoskonale broni urządzenie przed uszkodzeniem i skażeniemŁatwy montaż i demontaż sprężyste i wytrzymałe TPU Pokrowiec został wyprodukowany z myślą o wytrzymałości i ochronie. Do produkcji etui zastosowano termoplastyczny poliuretan, który nieprzeciętnie się sprawdza a dzięki elastycznej konstrukcji dopasowuje się on wspaniale. Dodatkowa ochrona Case posiada specjalnie podniesione krawędzie względem ekranu chroniąc wyświetlacz przed zarysowaniami a dodatkowa warstwa materiału wokół kamery (0.5mm) chroni obiektyw przed zarysowaniami. Struktura rombu Wnętrze etui pozostało wytworzone w strukturze rombu. Zastosowanie takiej struktury zapewnia bardzo dobry odpływ ciepłego powietrza, dzięki czemu smartphon nie przegrzewa się tak ekspresowo jak w innych pokrowcach. Dostęp do wszelkich slotów perfekcyjnie dobrane wycięcia na wszystkie sloty, zezwalają na pełen komfort użytkowania. Pokrowiec jest dopasowany do urządzenia wobec tego perfekcyjnie się pokazuje i przylega wyśmienicie. Smukłość i elegancja Etui nie zwiększa znacznie rozmiarów urządzenia a design nieprzeciętnie pokreśla wygląd telefonu, dzięki temu wygląda on elegancko i bardzo praktycznie.
 • Producent ABSORB.PL
 • Przeznaczenie Samsung
 • Kolor niebieski
Etui Lenuo Leather Case TPU Samsung Galaxy S9+ Plus Czarne (6923862917726) 15,90 zł ZOBACZ Opis produktu Wysokiej klasy pokrowiec marki Lenuo, którego zadaniem jest chronić telefon przed wszelkimi uszkodzeniami, za rozsądną cenę. Pokrowiec kompletnie wytwarzany został z elastycznego, a także wyjątkowo trwałego TPU (silikon), dzięki temu idealnie przylega do urządzenia, nie zwiększając przy tym znacznie jego rozmiarów. Ranty etui są w dodatku usztywnione nowoczesną technologią tzw. "poduszek powietrznych", które amortyzują upadki, zwiększając przy tym wydajność pokrowca. W dodatku w wewnątrz zastosowano specjalną strukturę, która efektywnie odprowadza ciepło, zabezpieczając urządzenie przed przegrzaniem. Etui także rant ochronny wystający subtelnie ponad krawędź wyświetlacza oraz aparatu, broniąc je w ten sposób przed porysowaniem. Pokrowiec został stworzony z dbałością o całkowitą kompatybilność z kształtem telefonu, dzięki czemu nie pogrubia go i tym samym nie sprawia trudności w wykorzystywaniu telefon u przeznaczone: Samsung Galaxy S9+ Plus Specyfikacja: W 100% oryginalny produkt marki Lenuoznakomicie przypasowane do Samsung Galaxy S9+ Plusstworzony z wysokiej jakości, sprężystego TPU niepodatnego na uszkodzeniaOchrona przeciwpoślizgowaNie rysuje telefonuWzór emituje skórę z przeszyciem Dostęp do wszelkich przycisków i slotówtechnologia poduszek powietrznych, umocniony w narożnikachZabezpiecza , a także aparat przed zniszczeniemzagwarantuje bezpieczeństwo urządzenia w skomplikowanych sytuacjachŁatwy montaż i demontaż
 • Producent Lenuo
 • Przeznaczenie Samsung
 • Kolor czarny
Msvii Etui slim case do samsung galaxy note 9 czerwone (6923878271331) 27,90 zł ZOBACZ Opis produktu Główne parametry towaru: MSVII to połączenie poliwęglanu z pleckami pokrytymi powłoką gumową gwarantującą komfort stosowania bez obfitego wpływu na rozmiar smartphona. potężne wykonanieBrak wielkiego powiększa rozmiaru smartphonapiękny satynowy kolorDodatkowa powłoka materiału wokół kamery broni ją przed zarysowaniamiwykonany kompletnie z twardego poliwęglanuŁatwy dostęp do wszelkich portów, kamer i przyciskówperfekcyjna ochrona przed zniszczeniem Gumowa warstwa - genialnie leży w rąk Etui choć produkowane z twardego poliwęglanu zostało dodatkowe pokryte gumową powłoką, dzięki której na etui nie pozostają odciski palców oraz pewniej leży w dłoni w stosunku do innych przystępnych pokrowców tego typu. Ochrona kamery Pokrowiec pozostał zaprojektowany w taki sposób, by chronić aparat przed zarysowaniem. Dodatkowa powłoka poliwęglanu wokół kamery o grubości 0.2 mm zagwarantuje jej stałą ochronę przed zarysowaniami i upadkiem. Takie rozwiązanie pomaga cieszyć się w pełni ze swojego urządzenia bez obaw o to, że w przyszłości jakość zdjęć ulegnie pogorszeniu ze względu na porysowany obiektyw. Najwyższa precyzja Pokrowiec posiada wszelkie wycięcia, niezbędne do luźnego wykorzystywania pokrowca. Lekkonachodzące krawędzie umożliwiają ochronę ekranu a nacięcia na narożnikach umożliwiają na nieskomplikowane i bezproblemowe zakładanie pokrowca. Lekkie i kompaktowe etui dla Twojego smartphona Etui jest smukłe i lekkie, dzięki czemu nie ingeruje wyraźnie w naturalne kształty telefonu. Pokrowiec produkowany jest z twardego poliwęglanu a satynowy kolor pokrowca spektakularnie się ukazuje.
 • Producent MSVII
 • Przeznaczenie Samsung
 • Kolor czerwony