Prebiotyki i probiotyki

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Biopron 9 (9 miliardów probiotyki) 30kaps. 18,99 zł ZOBACZ SUPLEMENT DIETY Biopron 9 jest optymalny do odtworzenia mikroflory jelit podczas zażywania antybiotyków i po zaprzestaniu ich przyjmowania. komponenty: fruktooligosacharydy, żelatyna/otoczka, kompleks bakterii: Lactobacillus acidophilus, Lactococcus lactis ssp. Lactis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, skrobia ziemniaczana (substancja wypełniająca), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek tytanu (barwnik), witamina C - kwas L-askorbinowy (przeciwutleniacz). Zawartość w porcji dziennej (2 kapsułki) kompleks bakterii: 9x109 CFU - jednostka formowania koloni Lactobacillus acidophilus, Lactococcus lactis ssp. Lactis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum Zalecane spożycie: 1 kapsułka 1-2 x dziennie w trakcie posiłku. Preparat nie jest dedykowany dla dzieci poniżej 4 roku życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut najróżniejszej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla śladowych dzieci. Podmiot odpowiedzialny: Valosun Sp. Z o.o. ul. Motelowa 21 Cieszyn Opakowanie: 30 kapsułek + 10 kapsułek GRATIS
 • Producent Valosun
S.Advanced Multi-Billion *60 kaps. 138 zł ZOBACZ Nasz preparat reprezentuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technolo­gii produkcji, a także biochemii suplementów probiotycznych. Szczepy bakterii oferowane poprzez Solgara są żywe. Wszystkie szczepy wy­konywane są z pierwszego pasażu. Szczepy bakterii stosowane przez firmę Solgar są wytrzymałe na wysoki poziom kwasowości żołądka, ale w celu uzyskania dodatkowej ochro­ny towarów z tej kolekcji zastosowano kapsułkowanie w mikrokapsuł­ki z matrycy polisacharydowej, która rozszerza ich możliwości przeży­cia w układzie pokarmowym. Kapsułka rozpuszcza się szczególnie szybko, a żel polisacharydowy w kap­sułce kreuje matrycę ochronną wokół bakterii. Żel ten jest oporny na kwas żołądkowy i rozpuszcza się dopiero w mniej kwaśnym środowisku dwunastnicy, w której bakterie są uwalniane, by spełniły swoją funk­cję w przewodzie pokarmowym. Nowe szczepy testowano w kwaśnym środowisku podobnym do śro­dowiska panującego w żołądku i stwierdzono, iż mogą one prze­trwać dwie godziny. W odróżnieniu od zwykłych probiotyków mogą być więc przyjmowane podczas posiłku. SPOSÓB zastosowania DAWKOWANIE 1 do 2 kapsułek dziennie OPAKOWANIE 60 kapsułek KURACJA 30 do 60 dni Każda kapsułka roślinna posiada: Sproszkowane bakterie Acidophilus i inne probiotyki (maltodekstryna, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; kultury probiotyczne, alginian sodu, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, roślinny stearynian magnezu) L. Acidophilus LA-5® 1,25 mld mikroorganizmów B. Lactis, BB-12® 1,25 mld mikroorganizmów L. Paracasei, L CASEI 431® 1,25 mld mikroorganizmów L. Rhamnosus GG, LGG® 1,25 mld mikroorganizmów Naturalne substancje pomocnicze Otoczka kapsułki roślinnej (hydroksypropylometyloceluloza) Informacja alergiczna artykuł nie posiada: cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, artykułów mlecznych i jest tworzony bez wykorzystania nienaturalnych substancji konserwujących, zapacho­wych albo barwiących. Stosowny dla wegetarian.
 • Producent solgar vitamin and herb
 • Postać kapsułki
MyVita MyBiotic PRO koncentrat probiotyczny Non GMO 473ml (5903021590107) 36,50 zł ZOBACZ MYVITA MYBIOTIC PRO - KONCENTRAT PROBIOTYCZNY 473ML MyBiotic Pro MyVita® to koncentrat probiotyczny, który posiada pożyteczne szczepy żywych kultur bakterii. Jest sugerowany na ogół osobom z obniżoną opornością, będącym w trakcie albo po antybiotykoterapii, stosującym ubogą dietę oraz posiadającym problemy z dobrym funkcjonowaniem układu pokarmowego. Ważne jest także stosowanie probiotyków podczas podróży, w szczególności do egzotycznych miejsc. Do produkcji koncentratu wykorzystano 10 mld starannie wyselekcjonowanych szczepów żywych kultur bakterii na każde 100 ml. Żaden element preparatu nie pozostał poddany modyfikacjom genetycznym (NON-GMO). Probiotyki to żywe organizmy, które są zdolne do zasiedlania różnorodnych środowisk, w tym także organizmu ludzkiego. Ich optymalna ilość sprzyja poprawie stanu organizmu gospodarza. Bakterie kwasu mlekowego to zastrzeżone szczepy o potwierdzonym klinicznie działaniu. Pozytywny wpływ probiotyków na stan zdrowia można zauważyć w wielu aspektach. Te z gatunku Lactobacillus i Bifidobacterium odpowiadają głównie za przywrócenie naturalnego stanu mikroflory bakteryjnej jelit. Probiotyki mogą ponadto przeciwdziałać patogennym drobnosutrojom, które dostały się do przewodu pokarmowego, na przykład w wyniku nieprzestrzegania zasad higieny. dobry stan mikroflory bakteryjnej sprzyja lepszemu wchłanianiu składników odżywczych, wspomaga procesy trawienne oraz leczenia alergii pokarmowych, a także sprawność układu immunologicznego. elementy woda odfiltrowana, koncentrat ekologicznego soku z jabłek, zespół żywych kultur bakterii probiotycznych: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, Bifidobacterium bifidum, sok z ekologicznych owoców noni, sok z owoców truskawek, naturalny zapach truskawkowy. SPOSÓB użycia 5 ml (1 łyżka) 3 razy dziennie. Można rozcieńczyć z wodą albo innym ulubionym, chłodnym napojem. Dzienna porcja dostarcza: 15 ml koncentratu probiotycznego PRZECHOWYWANIE Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla niepokaźnych dzieci. UWAGA Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być wykorzystywane jako substytut (zamiennik) najróżniejszej diety. Nie zaleca się kobietom w ciąży, karmiącym oraz dzieciom.
 • Producent MyVita
 • Postać płyn
Swanson Probiotyki z FOS dla dzieci 60g 37,50 zł ZOBACZ SUPLEMENT DIETY Zawartość 1 miarki (1g): Mieszanka probiotyczna 3 mld cfu Bifidobacterium lactis (1,5mld cfu) Lactobacillus acidophilus (1,5mld cfu) FOS (fruktooligosacharydy) 60mg elementy: Bifidobacterium lactis, lactobacillus acidophilus, FOS, Fibresol-2 (rozpuszczalny błonnik z kukurydzy) Sposób zastosowania: Wsypać jedną miarkę (1g) do 120-240ml wody lub ulubionego napoju, wymieszać i wypić raz dziennie. Produkt można trzymać w lodówce po otwarciu dla zachowania żywotności bakterii. Miarka dołączona. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. towar nie może być użytkowany jako substytut prawidłowo różnej diety. Towar niewskazany dla pań w ciąży i karmiących. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Producent: Swanson Health Products Fargo, ND 58108 USA Podmiot odpowiedzialny: Pro Sport S.C. ul. Pogodna 18 71-376 Szczecin Opakowanie: 60g dane o producencie: firma Swanson Health Products została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. Do teraz firma kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie. Swanson Health Products jest dumne ze swoich artykułów i robi wszystkokupujący byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia firmy i przyniosły jej niemało splendoru, a także rzesze stałych, powracających kupujących. firma Swanson Health Products stara się aby: wartość towaru była realnie najniższa. Czystość i wydajność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy marka szczyci się dokumentem dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) komponenty są testowane na zróżnicowanych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.
 • Producent Swanson, USA
 • Postać kapsułki
SILVER 100% Probiotyk 9 mld CFU, 30kaps. MyVita (5903021590411) 39,90 zł ZOBACZ OPISProbiotic 9 mld MyVita SILVER PURE 100%BEZ nienaturalnYCH DODATKÓW I WYPEŁNIACZYSZCZEPY BAKTERII PRZEBADANE KLINICZNIEtowar może być używany poprzez wegetarian i wegan.Preparat składa się tylko z dynamicznych komponentów bez nienaturalnych dodatków i wypełniaczy.podczas produkcji w preparacie zamknięto 9 mld kultur bakterii z 15 przebadanych klinicznie szczepów, a skład został wzbogacony o naturalny prebiotyk w postaci inuliny i leucynę, aminokwas pochodzący z białka.Wszystkie składniki pozostały zamknięte w specjalnie opracowanej roślinnej kapsułce bez barwników DRCaps, która broni zawartość przed działaniem kwasu żołądkowego w trakcie transportu do jelit.Bakterie probiotyczne pozostały wytworzone w progresywnym centrum badawczym marki Probiotical w oparciu o najwyższe standardy farmaceutyczne. Specjalna technika wytwarzania zezwala na zachowanie stabilności kompleksu przy przechowywaniu w temperaturze pokojowej poprzez okres dwóch lat.Kultury bakterii probiotycznych to szczepy drobnoustrojów, które są obecne w jelitach człowieka i wpływają należycie na funkcjonowanie organizmu. Podawanie ich doustnie ma na celu uzupełnienie mikroflory jelitowej i wzmocnienie organizmu.Właściwy stan flory jelitowej wpływa na poprawny stanu układu niepodatnościowego udoskonalone wchłanianie wartości odżywczych z pokarmów. Bakterie probiotyczne działają antagonistycznie w stosunku do mikrobów patogennych – stwarzają związki, na czele z kwasami ekologicznymi, które zmniejszają pH poza wartość optymalną dla odpowiedniego rozwoju komórek chorobotwórczych. Używanie synbiotyku przynosi szczególne korzyści ponieważ preparat ten, oprócz kultur bakterii gromadzi także pożywkę w postaci inuliny pochodzącej z cykorii, która przyspiesza ich namnażanie w jelitach. elementyinulina z korzenia cykorii (Cichorium), L-leucyna, hydroksypropylometyloceluloza (otoczka z celulozy roślinnej DRCaps), kompleks 15 szczepów bakterii.SPOSÓB użycia1 kapsułka dziennie. Popić wodą.Dzienna porcja (1 kapsułka) mieści:Bifidobacterium bifidum BB01 600 mln CFU*Bifidobacterium lactis BS01 600 mln CFU*Bifidobacterium longum BL03 600 mln CFU*Bifidobacterium breve BR03 600 mln CFU*Lactobacillus acidophilus LA02 600 mln CF*Lactobacillus plantarum LP01 600 mln CFU* Lactobacillus plantarum LP02 600 mln CFU*Lactobacillus rhamnosus LR05 600 mln CFU*Lactobacillus rhamnosus LR04 600 mln CFU*Lactobacillus rhamnosus LR06 600 mln CFU*Lactobacillus rhamnosus GG 600 mln CFU*Lactobacillus casei subsp. Paracasei LPC00 600 mln CFU*Lactobacillus salivarius subsp. Salivarius CRL1328 600 mln CFU*Streptococcus thermophilus FP4 600 mln CFU*Lactobacillus pentosus LPS01 600 mln CFU*Inulina 365 mgL-leucyna 10 mg *CFU – jednostka tworząca kolonię bakterii.UWAGASpożycie produktu przez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące piersią powinno być wcześniej skonsultowane z lekarzem.Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplementy diety nie mogą być użytkowane jako substytut (zamiennik) różnej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Dla utrzymania korzystnego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy styl życia.
 • Producent MYVITA
 • Postać kapsułki
Kapsułki SILVER 100% Probiotyk 9 mld CFU, 60kaps. MyVita 62,90 zł ZOBACZ OPISProbiotic 9 mld MyVita SILVER PURE 100%BEZ sztucznYCH DODATKÓW I WYPEŁNIACZYSZCZEPY BAKTERII PRZEBADANE KLINICZNIEartykuł może być wykorzystywany przez wegetarian i wegan.Preparat składa się wyłącznie z aktywnych składników bez nienaturalnych dodatków i wypełniaczy.w trakcie produkcji w preparacie zamknięto 9 mld kultur bakterii z 15 przebadanych klinicznie szczepów, a skład pozostał wzbogacony o naturalny prebiotyk w postaci inuliny oraz leucynę, aminokwas pochodzący z białka.Wszystkie składniki pozostały zamknięte w specjalnie opracowanej roślinnej kapsułce bez barwników DRCaps, która broni zawartość przed działaniem kwasu żołądkowego podczas transportu do jelit.Bakterie probiotyczne pozostały produkowane w innowacyjnym centrum badawczym producenta Probiotical w oparciu o najwyższe standardy farmaceutyczne. Specjalna technika wytwarzania umożliwia zachowanie stabilności kompleksu przy przechowywaniu w temperaturze pokojowej przez okres dwóch lat.Kultury bakterii probiotycznych to szczepy drobnoustrojów, które są obecne w jelitach człowieka i wpływają poprawnie na funkcjonowanie organizmu. Podawanie ich doustnie ma na celu uzupełnienie mikroflory jelitowej i wzmocnienie organizmu.Właściwy stan flory jelitowej wpływa na dobry stanu układu wytrzymałościowego lepsze wchłanianie wartości odżywczych z pokarmów. Bakterie probiotyczne działają antagonistycznie w stosunku do mikrobów patogennych – wytwarzają związki, na czele z kwasami ekologicznymi, które zniżają pH poza wartość trafną dla optymalnego rozwoju komórek chorobotwórczych. Stosowanie synbiotyku przynosi szczególne korzyści ponieważ preparat ten, oprócz kultur bakterii mieści także pożywkę w postaci inuliny pochodzącej z cykorii, która przyspiesza ich namnażanie w jelitach. elementyinulina z korzenia cykorii (Cichorium), L-leucyna, hydroksypropylometyloceluloza (otoczka z celulozy roślinnej DRCaps), kompleks 15 szczepów bakterii.SPOSÓB użycia1 kapsułka dziennie. Popić wodą.Dzienna porcja (1 kapsułka) posiada:Bifidobacterium bifidum BB01 600 mln CFU*Bifidobacterium lactis BS01 600 mln CFU*Bifidobacterium longum BL03 600 mln CFU*Bifidobacterium breve BR03 600 mln CFU*Lactobacillus acidophilus LA02 600 mln CF*Lactobacillus plantarum LP01 600 mln CFU* Lactobacillus plantarum LP02 600 mln CFU*Lactobacillus rhamnosus LR05 600 mln CFU*Lactobacillus rhamnosus LR04 600 mln CFU*Lactobacillus rhamnosus LR06 600 mln CFU*Lactobacillus rhamnosus GG 600 mln CFU*Lactobacillus casei subsp. Paracasei LPC00 600 mln CFU*Lactobacillus salivarius subsp. Salivarius CRL1328 600 mln CFU*Streptococcus thermophilus FP4 600 mln CFU*Lactobacillus pentosus LPS01 600 mln CFU*Inulina 365 mgL-leucyna 10 mg *CFU – jednostka tworząca kolonię bakterii.UWAGASpożycie produktu poprzez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące piersią powinno być wcześniej skonsultowane z lekarzem.Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplementy diety nie mogą być użytkowane jako substytut (zamiennik) przeróżnej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla znikomych dzieci. Dla utrzymania dobrego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy styl życia.
 • Producent MYVITA
 • Postać kapsułki
Kapsułki Enzymy Trawienne + Probiotyk 180 kaps. Hepatica 45,90 zł ZOBACZ Suplement diety - Enzymy Trawienne + Probiotyk 180 kaps. Hepatica Enzymy – biokatalizatory, które regulują przebieg procesów życiowych. Enzymy trawienne (amylazy, proteazy, lipazy, celulazy, laktazy) rozkładają skrobie, białka, tłuszcze, błonnik i cukier mleczny (laktozę). Bez enzymów trawiennych organizm byłby źle odżywiony ponieważ nie mógłby przyswajać wielu składników pokarmowych. Układ trawienny człowieka Enzymy odgrywają ważną rolę w naszym życiu. Trzy główne komponenty pokarmowe – węglowodany, białka i tłuszcze mogą być przyswojone jedynie po tym jak zostaną rozłożone na prostsze komponenty za pomocą enzymów trawiennych, które są wydzielane w przewodzie pokarmowym poprzez ścianę przewodu pokarmowego i narządy trawienne takie jak ślinianki, żołądek, wątroba i trzustka. Główne enzymy trawienne to amylaza, proteaza, lipaza, celulaza i laktaza. Rozkładają one adekwatnie skrobię, białka, tłuszcze, błonnik i cukier mleczny (laktozę). Bez enzymów trawiennych organizm byłby źle odżywiony ponieważ nie mógłby przyswajać wielu części pokarmowych. Na przykład celulaza pomaga uwolnić składniki odżywcze zamknięte w błonniku warzyw i owoców. Enzymy są stworzone przez nasze ciało, a także można je pozyskać z bezkompromisowego jedzenia. Im bardziej przetworzona dieta, tym mniej w niej enzymów. Zapotrzebowanie na enzymy trawienne wzrasta w następujących sytuacjach: – stres wynikający z nagłych zmian w sposobie spożywania pokarmów – ekspozycja na skażenia środowiskowe – zmiany pogody – częste podróże Także z wiekiem produkcja enzymów w ciele maleje. atrybuty nieszablonowe: – enzymy pochodzenia roślinnego – wytrzymałe na działanie soków żołądkowych – preparat wzbogacony o probiotyk Bacillus coagulans – opakowanie wystarcza na 2 miesięczną suplementację – artykuł stosowny dla wegetarian i wegan komponenty: substancja wypełniająca – celuloza, stabilizator – hydroksypropylometyloceluloza (składnik otoczki kapsułki), enzymy (amylaza, proteaza, lipaza, laktaza, celulaza), szczep bakterii Bacillus coagulans GBI-30 6086. Sposób użycia: 1 kapsułka 3 razy dziennie bezpośrednio przed albo podczas posiłku. Opakowanie: 180 kapsułek Vcaps Zalecana porcja dzienna (3 kapsułki) zawiera: 150 mg enzymów trawiennych, w tym 3600 j.m. Amylazy, 900 j.m. Proteazy, 150 j.m. Lipazy, 600 j.m. Laktazy, 30 j.m. Celulazy; 150 mg szczepu bakteryjnego Bacillus coagulans GBI-30 6086. Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Artykuł nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Towar nie może być wykorzystywany jako substytut rozmaitej diety. Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy stabilny sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Bronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla niepokaźnych dzieci. Dystrybutor: Hepatica Nasutów 164 21-025 Niemce
 • Producent Hepatica
 • Postać kapsułki
Swanson D-Mannoza 50g 62,99 zł ZOBACZ SUPLEMENT DIETY Zawartość 1 miarki: UT-PRO™ D-mannoza 2,5g elementy: D-mannoza Sposób użycia: Jedną miarkę wymieszać z wodą lub ulubionym napojem (nie kwaśnym) raz dziennie Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. artykuł nie może być użytkowany jako substytut prawidłowo różnorodnej diety. Produkt niewskazany dla pań w ciąży i karmiących. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla niedużych dzieci. Producent: Swanson Health Products Fargo, ND 58108 USA Podmiot odpowiedzialny: Pro Sport S.C. ul. Pogodna 18 71-376 Szczecin Opakowanie: 50g dane o producencie: firma Swanson Health Products została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata prawidłowym zdrowiem. Do dzisiaj marka kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swego zdrowia w Stanach Zjednoczonych, a także na całym świecie. Swanson Health Products jest dumne ze swoich artykułów i robi wszystkoklienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia marki i przyniosły jej mnóstwo splendoru i rzesze stałych, powracających kupujących. producent Swanson Health Products stara się aby: cena produktu była osiągalnie najniższa. Czystość i produktywność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy producent szczyci się atestem korzystnej Praktyki Wytwarzania (GMP) składniki są testowane na zróżnicowanych etapach całego cyklu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.
 • Producent Swanson, USA
 • Postać kapsułki
Probiotyk 4,2 mld + Vit C z prebiotykiem 15 kapsułek MedicaLine (5902596935214) 8 zł ZOBACZ Suplement diety Probiotyk Medica 4,2 mld + VitC z prebiotykiem Działanie,właściwości: Przywraca naturalną florę bakteryjną Wspiera oporność organizmu Wzmacnia mechanizmy obronne Głównymi składnikami suplementu diety Probiotyk Medica 4,2 mld+VitC z prebiotykiem są trzy szczepy bakterii probiotycznych (łącznie 4,2 mld bakterii w każdej kapsułce) lactobacilus planatarum, lactobacilus rhamnosus i bifidobacterium animalis, które przyczyniają się do przywrócenia naturalnej mikroflory bakteryjnej, wspierają odporność organizmu i wzmacniają jego mechanizmy obronne i prebiotyk w postaci błonnika akacjowego. Witamina C pomaga w dobrym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Skład produktu: Błonnik akacjowy (prebiotyk),witamina C (kwas L-askorbinowy), stearynian magnezu (substancja wypełniająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca) Lactobacillus planatarum, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium animalis, składniki kapsułki: żelatyna, dwutlenek tytanu (barwnik) Nazwa substancji W 1 kapsułce W porcji dziennej 2 kapsułki Błonnik akacjowy (prebiotyk) 100 mg 200 mg Witamina C 20 mg (25%)* 40 mg (50%)* Lactobacillus planatarum 1,4 mld bakterii 2,8 mld bakterii Lactobacillus rhamnosus 1,4 mld bakterii 2,8 mld bakterii Bifidobacterium animalis 1,4 mld bakterii 2,8 mld bakterii *ZDS – zalecane dzienne spożycie stosowanie: Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1-2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku Ostrożnie: Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być wykorzystywany jako substytut przeróżnej diety. Zaleca się używanie jednostajnej i przeróżnej diety i zdrowego trybu życia. Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla niewiele znaczących dzieci. Zawartość opakowania: 15 kapsułek Producent: MedicaLine
 • Producent Medicaline
 • Postać kapsułki