Płytki ceramiczne

ELEVAX V-3- klej dyspersyjny do płytek, 0.8kg 12,90 zł ZOBACZ ELEVAX V-3- klej dyspersyjny do płytek, 0.8kg. ELEVAX V-3 jest jedynym w swym typu klejem dostępnym na rynku. Nasz produkt w odróżnieniu od klejów proszkowych ma postać pasty, która po otwarciu opakowania jest od razu gotowa do użycia. Technika kleju oparta jest na wodnych zawiesinach żywic akrylowych i innych elementów kompletnie bezpiecznych dla zdrowia. ELEVAX V-3 jest klejem o nadzwyczajnych właściwościach roboczych - pomiędzy innymi po rozprowadzeniu za pomocą ząbkowanej szpachelki, zachowuje niezmienioną strukturę, tzw. "pamięć kształtu". ELEVAX V-3 cechuje się prawidłową zwilżalnością powierzchni. Nad wyraz dobrą przyczepność w stanie roboczym (mokrym) charakteryzującą się całkowitym brakiem spływania z powierzchni pionowych choćby razem z przyłożonymi płytkami, na przykład glazury. Zaprawa po całkowitym wyschnięciu jest wodo- i mrozoodporna, wytrzymuje temperatury od -20°C do +60°C. Elevax V-3®️ ma europejski atest jakości CE. Klej pozostał sklasyfikowany w klasie D2E zgodnie z wymaganiami normy PN-EN-12004+A1:2012 dla klejów dyspersyjnych. Użytkowany do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, do płytek ceramicznych, kamiennych, elewacyjnych, podłogowych lub ściennych i innych materiałów wykończeniowych. PRZEZNACZENIE do glazury, terakoty marmuru, granitu, piaskowca styropianu, korka płyt MDF, HDF, OSB, QSB beton, tynk drewno szkło inne materiał. WydajnOŚĆ 0,6 - 1,0 kg/m² - gładkie powierzchnie (gips, drewno) i gładkie płytki (korek, styropian) 1,2 - 1,8 kg/m² - dla płytek ściennych na podłożu betonowym, tynkowym itp. 1,6 - 2,5 kg/m² - dla płytek i płyt posadzkowych i okładzin zewnętrznych. Elevax V-3 na stronie producenta. Termin realizacji zamówienia może wynieść 1-2 dni.
  • Producent ELEVAX
Elevax v-3- klej dyspersyjny do płytek, 1.5 kg 20,90 zł ZOBACZ ELEVAX V-3- klej dyspersyjny do płytek, 1.5kg. ELEVAX V-3 jest jedynym w swym rodzaju klejem dostępnym na rynku. Nasz produkt w odróżnieniu od klejów proszkowych ma postać pasty, która po otwarciu opakowania jest od razu gotowa do wykorzystania. Technika kleju oparta jest na wodnych zawiesinach żywic akrylowych i innych składników kompletnie bezpiecznych dla zdrowia. ELEVAX V-3 jest klejem o genialnych właściwościach roboczych - pomiędzy innymi po rozprowadzeniu przy pomocy ząbkowanej szpachelki, zachowuje niezmienioną strukturę, tzw. "pamięć kształtu". ELEVAX V-3 cechuje się prawidłową zwilżalnością powierzchni. Niezwykle korzystną przyczepność w stanie roboczym (mokrym) znamionującą się całkowitym brakiem spływania z powierzchni pionowych nawet razem z przyłożonymi płytkami, na przykład glazury. Zaprawa po całkowitym wyschnięciu jest wodo- i mrozoodporna, wytrzymuje temperatury od -20°C do +60°C. Elevax V-3®️ posiada europejski atest jakości CE. Klej został sklasyfikowany w klasie D2E zgodnie z wymogimi normy PN-EN-12004+A1:2012 dla klejów dyspersyjnych. Użytkowany do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, do płytek ceramicznych, kamiennych, elewacyjnych, podłogowych lub ściennych oraz innych materiałów wykończeniowych. PRZEZNACZENIE do glazury, terakoty marmuru, granitu, piaskowca styropianu, korka płyt MDF, HDF, OSB, QSB beton, tynk drewno szkło inne materiał. ProduktywnOŚĆ 0,6 - 1,0 kg/m² - gładkie powierzchnie (gips, drewno) i gładkie płytki (korek, styropian) 1,2 - 1,8 kg/m² - dla płytek ściennych na podłożu betonowym, tynkowym itp. 1,6 - 2,5 kg/m² - dla płytek i płyt posadzkowych i okładzin zewnętrznych. Elevax V-3 na stronie producenta. Termin realizacji zamówienia może wynieść 1-2 dni.
  • Producent ELEVAX
crystal fix klej do luster i szkła 290 ml marki Dunin 42 zł ZOBACZ CRYSTAL FIX - KLEJ DO LUSTER I SZKŁA JEDNOSKŁADNIKOWY WOODODPORNY sprężystY klej na bazie MS-POLIMERU wykorzystanie:- Klejenie mozaiki: lustrzanej, brokatowej, laminowanej, szklanej- Klejenie płytek: laminowanych, szklanych- Klejenie luster DO KLEJENIA MOZAIK I PŁYTEK DUNIN Z serii: VITRUM, LUNAR, SPARK, GLASS MIX i 3D MAZU cechy:- subtelny dla lustrzanych powierzchni- Wodoodporny ( zlecany do użytkowania w łazienkach )- niepodatny na zmiany temperatury i promienie UV- odporny na pleśń- Szybkowiążący- prosty w użyciu- Bezwonny, neutralny chemicznieSPOSÓB zastosowania:1. Powierzchnię starannie oczyścić, odtłuścić i osuszyć.2. Odciąć końcówkę tuby nad gwintem i wkręcić końcówkę dozującą, przyciętą pod kątem ostrym.3. Umieścić tubę w pistolecie i wyciskać.4. Klej nakładać równoległymi pasmami lub punktowo. Pomiędzy pasmami zachować odstępy, pozwalające na swobodny przepływ powietrza. Zapewni to szybsze schnięcie kleju.5. Do fugowania przystąpić min. 24 h po klejeniu. Ciężkie części podeprzeć albo zabezpieczyć taśmą poprzez 24-48 h. CRYSTAL FIX można stosować do podłoży gładkich oraz porowatych np.: na glazurze, szkle, tynkach, betonie, płytach mdf, drewnie. PojemnośĆ: 290 ml ( tuba )KOLOR: bezbarwny wydajnOŚĆ:Mozaiki: ok. 0,6 m2Płytki: ok. 4 m2 Uwaga!!! Wybierając w opcji zamówienia PACZKOMAT termin realizacji wydłuża się do 7 dni.
  • Producent Dunin
Płytki ceramiczne