Plastry przeciwbólowe

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Apap Thermal plaster rozgrzewający 1sztuka (5902143817857) 5,33 zł ZOBACZ APAP Thermal plaster rozgrzewający 1 sztuka APAP Thermal Walcz z bólem na gorąco APAP Thermal to plaster rozgrzewający, który w skuteczny sposób łagodzi ból pleców,mięśni, a także stawów. tworzonym ciepłem w naturalny sposób skutecznie i łagodnie pomaga rozluźnić mięśnie do głębokości 4 cm. Aplikacja APAP Thermal jest bardzo prosta. Plaster wystarczy przykleić na suchą skórę w bolącym miejscu. APAP Thermal działa produktywnie przez 8 godzin. Plaster APAP Thermal efektywnie unosi temperaturę mięśni, a tym samym wpływa na rozszerzenie metabolizmu tkanki mięśniowej. Dzięki takiemu działaniu powiększa się przepływ krwi w bolącym miejscu, „wypłukiwane” są mediatory bólowe, co sprawia rozluźnienie mięśni, a więc tym samym łagodzenie bólu. Plaster APAP Thermal po przyklejeniu na skórę rozgrzewa się stopniowo, aby osiągnąć maksymalną temperaturę po około 30 min. Towar może stanowić uzupełnienie kuracji dla osób, które zmagają się z przewlekłym bólem pleców, mięśni i stawów, a także regularnie stosują środki przeciwbólowe. APAP Thermal dzięki czemu, że działa od zewnątrz, omijając kabel pokarmowy, może być użytkowany przez kobiety w ciąży i osoby powyżej 13 roku życia. Opakowanie: 1 sztuka Producent: US Pharmacia Sp. Z o.o. Przed wykorzystaniem zapoznaj się z treścią ulotki, która mieści wyróznionia, przeciwwskazania, informacje dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie, a także dane dotyczące wykorzystywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie użytkowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
  • Producent USP Zdrowie
  • Postać plaster
Liquid Skin, Plaster w płynie, 1 g - Długi termin ważności! DARMOWA DOSTAWA od 39,99zł do 2kg! (5016318100795) 12,90 zł ZOBACZ LIQUID SKIN, Plaster w płynie, 1 gLIQUID SKIN jest klejem medycznym gwarantującym przeźroczyste i rozciągliwe uszczelnienie ochronne. Opatrunek ten jest w 100% wodoodporny i dzięki czemu chroni ranę przed bakteriami i brudem. Jest opatrunkiem nietrudnym w użyciu.Nałożony na ranę lub skaleczenie skleja zranione miejsce szybko tamuje krwawienie. Nie spływa i jest stosowny do używania na obszarach skóry narażonych na zginanie. Klej na rany i skaleczenia pozwala na nam normalną, codzienną energiczność pomimo doznanego urazu. Możemy po kilku chwilach wrócić do przerwanej czynności zapominając o potrzebie ciągłej zamiany plastrów. Rana goi się, klej utrzymuje się na skórze do 5 dni i sam wykrusza się w naturalnym procesie. W razie skaleczenia należy nanieść na zranioną skórę cienką warstwę kleju za pomocą aplikatora, który znajduje się na końcu pipety. Czas schnięcia zależy od grubości nałożonej warstwy i wynosi od 30 sekund do kilku minut.Klej na rany jest wyrobem medycznym klasy A, przebadanym i bezpiecznym, mającym konieczne dokumenty wymagane w Unii Europejskiej i Stanach Zjednoczonych.LIQUID SKIN – PŁYNNA OCHRONA zawsze I WSZĘDZIETo spoiwo o wysokiej lepkości, które kreuje ochronną barierę nad powierzchnią rany.Nie spływa. Realna kontrola nakładanej warstwy, odpowiedniej dla wymaganego poziomu ochrony.Naniesiony na skórę wysycha po ok. 1 minucie sklejając skaleczenie/ranę. (czas schnięcia zależy od grubości nałożonej warstwy i może wynosić od 30 sekund do kilku minut)Po nałożeniu momentalnie tamuje krwawienie.Jest w 100% wodoodporny, można spokojnie wrócić do realizowania przerwanej czynnościwytwarza przeźroczystą, sprężystą warstwę ochronną.pasuje do wykorzystywania na obszary skóry narażonych na zginanie.Można stosować go w dodatku na zadarte skórki, popękane pięty i opuszki palców.Zaaplikowany pozostaje na skórze do 5 dni wykruszając się w naturalnym procesie.Koniec z ciągłą zamianą plastrów.Liquid Skin stanowi barierę przed bakteriami i brudem.Pomaga zapobiegać zakażeniom przez ograniczenie narażenia na zanieczyszczenie i bakterie.niepokaźne 1g. Opakowanie, mimo to wystarcza na ok. 15 aplikacji.LIQUID SKIN użytkowanie1 Zdezynfekuj ranę/skaleczenie2 Przed pierwszym wykorzystaniem oderwij końcówkę zabezpieczającą pipetę z produktem.3 Nałóż cienką warstwę Liquid Skin przy pomocy aplikatora, który znajduje się na końcu pipety (czas schnięcia zależy od grubości nałożonej warstwy i może wynosić od 30 sekund do kilku minut)4 w sytuacji błędnej aplikacji można łatwo zetrzeć środek ze skóry i nałożyć ponownie5 skrupulatnie zamknij opakowanie6 Odczekaj 1-2 minuty tak aby preparat wysechł.W ten sposób utworzony opatrunek będzie pozostawał na skórze do 5 dni.W tym czasie rana goi się, a Liquid Skin będzie powoli wykruszać się w naturalnym procesie.
  • Producent L'BIOTICA
  • Postać płyn
Apap Ice plaster x 2szt. (5902143817833) 5,36 zł ZOBACZ APAP Ice 2 sztuki Ból głowy zwalczaj chłodem APAP Ice APAP Ice to pierwszy w Polsce prekursorski w swym rozwiązaniu a za razem skuteczny plaster hydrożelowy z mentolem, który zwalcza ból głowy i przynosi ulgę w migrenach oddziaływując wytwarzanym uczuciem chłodu. Plaster dzięki swoim właściwościom chłodzącym zmniejsza wydzielanie mediatorów bólowych. APAP Ice wystarczy go przykleić na czoło lub w okolicach tylnej części szyi by poczuć ulgę i odprężenie. APAP Ice działa sprawnie przez 8 godzin. Kiedy zwiększone naczynia mózgowe uciskają struktury opon mózgowych i okoliczne nerwy, uwalniane są mediatory bólowe. Efekt działania plastra APAP Ice uzyskiwany jest dzięki temu, iż zimno i ból przewodzone są tymi samymi nerwami. Po jego przyklejeniu, podczas ochładzania, następuje zwężanie naczyń krwionośnych, co wpływa na zmniejszenie okołonaczyniowego „obrzęku” i zmniejszenie ucisku na pobliskie nerwy. APAP Ice dzięki czemu, że działa od zewnątrz, omijając w ten sposób przewód pokarmowy, może być użytkowany przez kobiety w ciąży i u osób powyżej 12 roku życia. Opakowanie: 2 sztuki Producent: US Pharmacia Sp. Z o.o. Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki, która gromadzi wyszczególnionia, przeciwwskazania, informacje dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie, a także dane dotyczące wykorzystywania artykułu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie użytkowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
  • Producent USP ZDROWIE SP. Z O.O
  • Postać plaster

 

 

Plastry przeciwbólowe
5 (100%) 1 vote