Pieluchomajtki

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Artcoll Bokserki,majtki chłonne męskie 90ml protech: kolor - biały, rozmiar - s 69 zł ZOBACZ Bielizna męska chłonna wielokrotnego wykorzystania, bokserki na nietrzymanie moczu bawełniane do prania - białe Bokserki, majtki absorpcyjne męskie o obszerności 90 ml asygnowane są dla mężczyzn z lekkim problemami nietrzymania moczu o rozmaitym podłożu.W odróżnieniu od specjalistycznych pieluch i pampersów jednorazowych, slipy absorpcyjne są bielizną codzienną bawełnianą z umieszczonym na stałe wkładem absorpcyjnym, który przyjmuje płyny pozwalając zachować suchość bielizny, brak odoru moczowego, a także brak przemoczonych ciuchów. Bokserki absorpcyjne przystosowane są do prania i wielokrotnego wykorzystania.Część chłonna wyprodukowana jest z kilku warstw, a każda spełnia ważną rolę aby cały towar był przychylny dla skóry i nieprzemakalny równocześnie. Bokserki absorpcyjne zachowują swoje właściwości choćby po wielu praniach, można je prać w pralce w temp. Do 60 poziomów C. bardzo ważne jest wykorzystanie się do zaleceń producenta by do cyklu prania nie używać płynów zmiękczających ( płynów do płukania dzianin) ponieważ zaburzają chłonność materiałów wykorzystanych do tego celu. Skład: 90% bawełna, 5% elastan, 3% wiskoza, 2% polipropylenzalety bielizny: Hipoalergiczne - nie zawierają żadnych substancji stanowiących zagrożenie dla zdrowia Antybakteryjne Wielokrotnego użytku do prania w temperaturze do 60°C Szwy zabezpieczone przed przeciekaniem moczu Bielizna ProtechDry® to dyskretne eleganckie wzornictwo, wygodny krój i ochrona przed przemakaniem. To powrót do komfortu życia codziennego. Atesty: artykuł oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia kryteria ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E. artykuł nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia i ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta (Dz.U. Z 24.06.2014r poz. 827).
  • Producent Artcoll
Bokserki,majtki chłonne męskie 90ml Protech: kolor - biały, rozmiar - XL 69 zł ZOBACZ Bielizna męska chłonna wielokrotnego zastosowania, bokserki na nietrzymanie moczu bawełniane do prania - białe Bokserki, majtki chłonne męskie o pojemności 90 ml przeznaczone są dla mężczyzn z lekkim problemami nietrzymania moczu o różnym podłożu.W odróżnieniu od specjalistycznych pieluch i pampersów jednorazowych, slipy absorpcyjne są bielizną codzienną bawełnianą z umieszczonym na stałe wkładem chłonnym, który przyjmuje płyny pozwalając zachować suchość bielizny, brak odoru moczowego oraz brak przemoczonych ciuchów. Bokserki absorpcyjne dostosowane są do prania i wielokrotnego wykorzystania.Część chłonna stworzona jest z kilku warstw, a każda spełnia ważną rolę aby cały artykuł był przychylny dla skóry i nieprzemakalny jednocześnie. Bokserki chłonne zachowują swoje parametry choćby po wielu praniach, można je prać w pralce w temp. Do 60 stopni C. niezwykle ważne jest wykorzystanie się do zaleceń producenta aby do procesu prania nie używać płynów zmiękczających ( płynów do płukania dzianin) ponieważ zaburzają chłonność materiałów wykorzystanych do tego celu. Skład: 90% bawełna, 5% elastan, 3% wiskoza, 2% polipropylenmocne strony bielizny: Hipoalergiczne - nie zawierają żadnych substancji stanowiących zagrożenie dla zdrowia Antybakteryjne Wielokrotnego użytkowania do prania w temperaturze do 60°C Szwy zabezpieczone przed przeciekaniem moczu Bielizna ProtechDry® to dyskretne wykwintne wzornictwo, wygodny fason i ochrona przed przemakaniem. To powrót do komfortu życia codziennego. Atesty: artykuł oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, iż spełnia kryteria ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E. artykuł nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia i ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta (Dz.U. Z 24.06.2014r poz. 827).
  • Producent Artcoll
Bokserki,majtki chłonne męskie 90ml Protech: kolor - biały, rozmiar - L 69 zł ZOBACZ Bielizna męska chłonna wielokrotnego wykorzystania, bokserki na nietrzymanie moczu bawełniane do prania - białe Bokserki, majtki absorpcyjne męskie o pojemności 90 ml dedykowane są dla mężczyzn z lekkim problemami nietrzymania moczu o przeróżnym podłożu.W odróżnieniu od specjalistycznych pieluch i pampersów jednorazowych, slipy absorpcyjne są bielizną codzienną bawełnianą z umieszczonym na stałe wkładem absorpcyjnym, który przyjmuje płyny pozwalając zachować suchość bielizny, brak odoru moczowego oraz brak przemoczonych ciuchów. Bokserki chłonne przypasowane są do prania i wielokrotnego wykorzystania.Część absorpcyjna wytworzona jest z kilku warstw, a każda spełnia ważną rolę żeby cały towar był przyjazny dla skóry i nieprzemakalny jednocześnie. Bokserki absorpcyjne zachowują swoje atrybuty choćby po wielu praniach, można je prać w pralce w temp. Do 60 poziomów C. szczególnie ważne jest wykorzystanie się do zaleceń producenta by do procesu prania nie używać płynów zmiękczających ( płynów do płukania dzianin) ponieważ zaburzają chłonność tworzyw użytych do tego celu. Skład: 90% bawełna, 5% elastan, 3% wiskoza, 2% polipropylenmocne strony bielizny: Hipoalergiczne - nie zawierają żadnych substancji stanowiących zagrożenie dla zdrowia Antybakteryjne Wielokrotnego wykorzystania do prania w temperaturze do 60°C Szwy zabezpieczone przed przeciekaniem moczu Bielizna ProtechDry® to dyskretne eleganckie wzornictwo, wygodny krój i ochrona przed przemakaniem. To powrót do komfortu życia codziennego. Atesty: artykuł oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako artykuł medyczny klasy I, co oznacza, iż spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E. towar nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia, a także ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta (Dz.U. Z 24.06.2014r poz. 827).
  • Producent Artcoll
Bokserki,majtki chłonne męskie 90ml Protech: kolor - biały, rozmiar - XXL 69 zł ZOBACZ Bielizna męska absorpcyjna wielokrotnego zastosowania, bokserki na nietrzymanie moczu bawełniane do prania - białe Bokserki, majtki absorpcyjne męskie o pojemności 90 ml asygnowane są dla panów z lekkim problemami nietrzymania moczu o rozmaitym podłożu.W odróżnieniu od specjalistycznych pieluch i pampersów jednorazowych, slipy chłonne są bielizną codzienną bawełnianą z umieszczonym na stałe wkładem chłonnym, który przyjmuje płyny zezwalając zachować suchość bielizny, brak odoru moczowego oraz brak przemoczonych ubrań. Bokserki chłonne dopasowane są do prania i wielokrotnego wykorzystania.Część chłonna stworzona jest z kilku warstw, a każda spełnia ważną rolę żeby cały artykuł był przychylny dla skóry i nieprzemakalny jednocześnie. Bokserki chłonne zachowują swoje właściwości choćby po wielu praniach, można je prać w pralce w temp. Do 60 poziomów C. bardzo ważne jest zastosowanie się do zaleceń producenta aby do procesu prania nie używać płynów zmiękczających ( płynów do płukania tkanin) ponieważ zaburzają chłonność tworzyw zastosowanych do tego celu. Skład: 90% bawełna, 5% elastan, 3% wiskoza, 2% polipropylenatuty bielizny: Hipoalergiczne - nie zawierają żadnych substancji stanowiących zagrożenie dla zdrowia Antybakteryjne Wielokrotnego wykorzystywania do prania w temperaturze do 60°C Szwy zabezpieczone przed przeciekaniem moczu Bielizna ProtechDry® to dyskretne stylowe wzornictwo, wygodny krój i ochrona przed przemakaniem. To powrót do komfortu życia codziennego. Atesty: towar oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako towar medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia oczekiwania ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E. artykuł nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia i ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta (Dz.U. Z 24.06.2014r poz. 827).
  • Producent Artcoll
Artcoll Bokserki,majtki chłonne męskie 90ml protech: kolor - biały, rozmiar - m 69 zł ZOBACZ Bielizna męska chłonna wielokrotnego użycia, bokserki na nietrzymanie moczu bawełniane do prania - białe Bokserki, majtki absorpcyjne męskie o obszerności 90 ml przeznaczone są dla panów z lekkim problemami nietrzymania moczu o najróżniejszym podłożu.W odróżnieniu od specjalistycznych pieluch i pampersów jednorazowych, slipy absorpcyjne są bielizną codzienną bawełnianą z umieszczonym na stałe wkładem absorpcyjnym, który przyjmuje płyny zezwalając zachować suchość bielizny, brak odoru moczowego oraz brak przemoczonych ciuchów. Bokserki chłonne przystosowane są do prania i wielokrotnego użycia.Część chłonna wytworzona jest z kilku warstw, a każda spełnia ważną rolę by cały produkt był przyjazny dla skóry i nieprzemakalny jednocześnie. Bokserki absorpcyjne zachowują swoje atrybuty nawet po wielu praniach, można je prać w pralce w temp. Do 60 poziomów C. wyjątkowo ważne jest użycie się do zaleceń producenta aby do procesu prania nie używać płynów zmiękczających ( płynów do płukania tkanin) ponieważ zaburzają absorpcyjność materiałów użytych do tego celu. Skład: 90% bawełna, 5% elastan, 3% wiskoza, 2% polipropylenmocne strony bielizny: Hipoalergiczne - nie zawierają żadnych substancji stanowiących zagrożenie dla zdrowia Antybakteryjne Wielokrotnego stosowania do prania w temperaturze do 60°C Szwy zabezpieczone przed przeciekaniem moczu Bielizna ProtechDry® to dyskretne gustowne wzornictwo, wygodny krój i ochrona przed przemakaniem. To powrót do komfortu życia codziennego. Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia oczekiwania ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E. artykuł nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia, a także ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta (Dz.U. Z 24.06.2014r poz. 827).
  • Producent Artcoll
Toruńskie zakł.mat.opat. Piel-m. seni active normal medium - - 10 szt. 22 zł ZOBACZ Majtki chłonne Seni Active Normal Medium (2) 10szt. Seni Active Normal to oddychające majtki absorpcyjne jednorazowego użytkowania o standardowym poziomie absorpcyjności. Idealne dla osób prowadzących intensywny tryb życia, a także dla osób uczestniczących w zajęciach rehabilitacji ruchowej ze średnim problemem nietrzymania moczu. Zakładane jak zwykła bielizna. Mogyć używane także w sytuacji inkontynencji kałowej. Gwne atrybuty artykułu: Zakładane jak zwykła bielizna, dzi czemu są nieskomplikowane w użyciu a w dodatku w pełni dyskretne, niewidoczne pod ubraniem. rozciągliwe na całym obwodzie, znakomicie dostosowują się do ciała w trakcie ruchu. Rozrywane szwy boczne, ułatwiające ściąganie zużytego wyrobu. Podwójny wkład chłonny rozszerzający chłonno produkty i poczucie suchości. Wewnętrzne falbanki boczne, uniemożliwiające wyciekom. Indykator wilgotności, powiadamiający o konieczności zmiany wyrobu. Zewnętrzna wknina Supersoft na całej powierzchni majtek chłonnych, dająca poczucie jeszcze pokaźniejszego komfortu. Napis „Front" na przedzie wyrobu, ułatwiający zakładanie. Właściwości majtek absorpcyjnych Seni Active Normal: Oddychające – warstwa zewnętrzna zbudowana z paro przepuszczalnego materiału, dzi któremu skóra może luźno oddychać. Z kontrolą zapachu – specjalna właściwo superabsorbentu zawartego we wkładzie chłonnym niwelująca nieprzyjemne zapachy. Bez lateksu – obniżają ryzyko uczuleń. Extra Dry System – innowacyjny system dzi, któremu pieluchomajtki wchłaniają wyraźnie szybciej. Testowane dermatologicznie – uzyskały pozytywną opinię specjalistów prowadzących badania. Dostępne rozmiary majtek chłonnych Seni Active Normal: Dobierz swój wymiar przy pomocy kalkulatora wymiaru: http://seni.pl/kalkulator-rozmiaru/ Kliknij i pobierz dziennik mikcji Opakowanie: 10szt.
  • Producent TORUŃSKIE ZAKŁ.MAT.OPAT.