Perfumy męskie

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Dior Dior Homme (2014) perfumy dla mężczyzn 75 ml + do każdego zamówienia upominek. 391,86 zł ZOBACZ Christian Dior pozostał urodzony dnia 21 stycznia 1905 w Granville w Normandii. Był synem majętnego producenta nawozów. Od wczesnych lat interesował się projektowaniem, marząc o zawodzie architekta. Dzięki namowom ojca, chcącego aby syn był dyplomatą rozpoczął naukę w wytwornej Ecole des Sciences Politiques. W 1928 roku jego ojciec przeznaczył dużą kwotę pienieżną, żeby Dior mógł otworzyć galerię sztuki. Jednakże postawił jeden nad wyraz pokaźny warunek - nazwisko Dior nie mogło widnieć na drzwiach. W galerii wystawiano obrazy m.in. Pablo Picassa. Wkrótce jednak, rodzina zaczeła mieć problemy finansowe, co przyczyniło się na dodatek do zamknięcia galerii. Christian Dior zaczął projektować kapelusze i suknie dla kilku domów mody. Jego projekty zdobyły powszechne zachwyt i pojawiły się w dziale mody w magazynie Figaro. Za sprawą wybuchu II wojny światowej, Dior pozostał powołany do służby wojskowej, jednak tuż po kapitulacji zatrudnił się u projektanta Luciena Lelonga, projektując ubrania dla niemieckiej elity przebywającej w Paryżu. Po wojnie, Dior dostał zlecenie mające na celu odświeżenie firmy Philippe et Gaston, firmy odzieżowej będącej własnością Marcela Boussaca. Boussac zaufał intuicji Diora, że społeczeństwo po wojnie potrzebowało wprowadzenia nowego stylu. Rzeczywiście, wystawna, zgrabna sylwetka i falujące spódnice Diora momentalnie stały się wyznacznikiem mody na światowych salonach. W 1946 roku Christian Dior postanowił założyć własny dom mody zatrudniający 85 pracowników i znajdujący się przy Avenue Montaigne 30. Rok później miał miejsce pokaz jego samodzielnej, pierwszej serii. Christian Dior od razu stał się najistotniej lubianym i szanowanym projektantem mody. Jego nazwisko było znane na całym świecie, a wybitne osobistości korzystające z jego talentu to min. Marlene Dietrich, księżniczka Margaret i księżna Windsoru. Krótko poźniej, razem z Serg Heftler Louiche założyl producenta Christian Dior Perfume. Na rynek zostały wprowadzone pierwsze wytworne perfumy - Miss Dior.
  • Producent Dior
  • Pojemność 75
Yves saint laurent la nuit de l´homme le parfum perfumy 60 ml dla mężczyzn 197,17 zł ZOBACZ perfumy Yves Saint Laurent Algierczyk Yves Mathieu Saint Laurent już w młodości uchodził za jeden z najwybitniejszych talentów w świecie mody. Swoją karierę rozpoczął pod okiem samego Christiana Diora, zaś po jego śmierci przejął stanowisko głównego projektanta w jego firmie. W wieku 25 lat został najmłodszym szefem domu mody haute couture. Jego wyrafinowany, awangardowy, a przy tym wysmakowany styl prędko zdobył uznanie wśród odbiorców. Saint Laurent zaprojektował tweedowe marynarki, rozpropagował skórzane kurtki oraz wysokie buty i po raz pierwszy wprowadził do mody damski smoking. W 1964 roku na rynku pojawiły się pierwsze perfumy Yves Saint Laurent o nazwie „Y". Jednym z najpopularniejszych aromatów firmy jest Opium, skomponowane dla kobiety nieodgadnionej, pociągającyej i zmysłowej.Sklep E-Glamour.pl oferuje ponad 150 artykułów Yves Saint Laurent: perfumy, wody toaletowe, dezodoranty, żele pod prysznic, balsamy, kremy, zestawy i kosmetyki kolorowe (m.in. podkłady, pudry, błyszczyki, cienie do powiek, tusze do rzęs). W asortymencie najsłynniejsze linie zapachowe marki, takie jak perfumy Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme, linia Yves Saint Laurent La Collection, Yves Saint Laurent Elle, Yves Saint Laurent Paris, sławne Opium, Y i dużo innych zniewalających kombinacji aromatycznych. Kosmetyki i pachnidła Yves Saint Laurent polecamy wszystkim osobom, które szukają towarów o stylowym designie, oryginalnym zapachu, unikatowej trwałości i nowoczesnym składzie, gwarantującym fachową pielęgnację.Copyright © E-Glamour.pl
  • Producent Yves Saint Laurent
  • Pojemność 60
fahrenheit parfum perfumy 75 ml spray marki Dior 491,16 zł ZOBACZ Christian Dior pozostał urodzony dnia 21 stycznia 1905 w Granville w Normandii. Był synem majętnego producenta nawozów. Od wczesnych lat interesował się projektowaniem, marząc o zawodzie architekta. Dzięki namowom ojca, chcącego aby syn był dyplomatą rozpoczął naukę w ekskluzywnej Ecole des Sciences Politiques. W 1928 roku jego ojciec przeznaczył dużą kwotę pienieżną, żeby Dior mógł otworzyć galerię sztuki. Jednak postawił jeden niezwykle istotny warunek - nazwisko Dior nie mogło widnieć na drzwiach. W galerii wystawiano obrazy m.in. Pablo Picassa. Wkrótce jednak, rodzina zaczeła posiadać problemy finansowe, co przyczyniło się także do zamknięcia galerii. Christian Dior zaczął projektować kapelusze i suknie dla kilku domów mody. Jego projekty zdobyły powszechne uznanie i pojawiły się w dziale mody w magazynie Figaro. Za sprawą wybuchu II wojny światowej, Dior został powołany do służby wojskowej, jednak tuż po kapitulacji zatrudnił się u projektanta Luciena Lelonga, projektując ubrania dla niemieckiej elity przebywającej w Paryżu. Po wojnie, Dior dostał zlecenie posiadające na celu odświeżenie marki Philippe et Gaston, marki odzieżowej będącej własnością Marcela Boussaca. Boussac zaufał intuicji Diora, iż społeczeństwo po wojnie potrzebowało wprowadzenia nowego stylu. Rzeczywiście, wystawna, zgrabna sylwetka i falujące spódnice Diora błyskawicznie stały się wyznacznikiem mody na światowych salonach. W 1946 roku Christian Dior postanowił założyć własny dom mody zatrudniający 85 pracowników i znajdujący się przy Avenue Montaigne 30. Rok później miał miejsce pokaz jego samodzielnej, pierwszej linii. Christian Dior od razu stał się najistotniej popularnym i uznanym projektantem mody. Jego nazwisko było znane na całym świecie, a wybitne osobistości korzystające z jego talentu to min. Marlene Dietrich, księżniczka Margaret i księżna Windsoru. Krótko poźniej, razem z Serg Heftler Louiche założyl firmę Christian Dior Perfume. Na rynek pozostały wprowadzone pierwsze elitarne pachnidła - Miss Dior.
  • Producent Dior
  • Pojemność 75
Hermes terre d´hermes perfumy 75 ml dla mężczyzn (3346131402205) 273,66 zł ZOBACZ perfumy Hermes to szereg nieszablonowych kompilacji zapachowych, asygnowanych dla bardzo wymagających. Początki firmy wiążą się jednak z przemyłem modowym. Firma została założona we Francji w 1837 r. Produkowała początkowo wyroby skórzane. Potem powiększała swoją działalność. Właściciele postanowili po latach prowadzenia udanej działalności, w zakresie projektowania elitarnych, prestiżowych ciuchów, zająć się także wprowadzeniem na rynek linii perfum. Także to wyjątkowe przedsięwzięcie okazało się udane. Tutaj kierowano się takimi zasadami, czyli trosceą o to, by przygotowywane wyroby były jak najwyższej jakości. Perfumy Hermes od lat więc cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Kojarzą się z gustownym charakterem, prestiżem, elitarnością. Są projektowane na zapotrzebowania najbardziej wymagających. Prestiżowe francuskie perfumy w tym wydaniu to niebywała jakość, która zaspokoi oczekiwania choćby najmocniej wybrednych kupujących. Od samego początku marki stawiano na najwyższej klasy wyroby – jeszcze w czasach, gdy priorytetem dla jej właścicieli był wyrób oryginalnych , a także skórzanej galanterii. Po rozszerzeniu działalności o wyroby perfumeryjne okazało się, że także w tym przypadku udało się im zaskarbić podziw wśród wyjątkowo wymagającej klienteli. marka Hermes stwarza pachnidła od 1951 r. Na początek wyprodukowano zapach dla panów, po tym, gdy zdobył on uznanie i popularność, został skopany także aromat dla kobiet. Dziś są to prestiżowe i kultowe produkty. obecnie firma Hermes wciąż raduje się wielkim prestiżem. Jest kojarzona z luksusem i elegancją, w takich dziedzinach, jak moda, fason, biżuteria, perfumy, zegarki itd. Wszystkie te produkty są wytwarzane z wielką dokładnością, gdyż takie podejście nieodmiennie preferują właściciele firmy. Są oni wierni filozofii producenta. Nasza drogeria internetowa oferuje szteg towarów perfumeryjnych tej producenta, w dostępnych cenach. Tak więc teraz te niepowtarzalne i wyjątkowe kompozycje zapachowe mogą stać się przystępne także dla Ciebie! To przyjemność, która uzależnia.
  • Producent Hermes
  • Pojemność 75
Yves Saint Laurent La Nuit De L´Homme Le Parfum perfumy 100 ml dla mężczyzn (3365440621053) 278,99 zł ZOBACZ perfumy Yves Saint Laurent Algierczyk Yves Mathieu Saint Laurent już w młodości uchodził za jeden z najwybitniejszych talentów w świecie mody. Swoją karierę rozpoczął pod okiem samego Christiana Diora, zaś po jego śmierci przejął stanowisko głównego projektanta w jego firmie. W wieku 25 lat pozostał najmłodszym szefem domu mody haute couture. Jego wymyślny, awangardowy, a przy tym gustowny fason ekspresowo zdobył uznanie wśród odbiorców. Saint Laurent zaprojektował tweedowe marynarki, rozpropagował skórzane kurtki i wysokie buty i po raz pierwszy wprowadził do mody żeński smoking. W 1964 roku na rynku pojawiły się pierwsze perfumy Yves Saint Laurent o nazwie „Y". Jednym z najpopularniejszych aromatów firmy jest Opium, skomponowane dla kobiety nieodgadnionej, uwodzącyej i zmysłowej.Sklep E-Glamour.pl proponuje ponad 150 towarów Yves Saint Laurent: perfumy, wody toaletowe, dezodoranty, żele pod prysznic, balsamy, kremy, zestawy i kosmetyki kolorowe (m.in. podkłady, pudry, błyszczyki, cienie do powiek, tusze do rzęs). W asortymencie najsłynniejsze linie zapachowe marki, takie jak pachnidła Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme, seria Yves Saint Laurent La Collection, Yves Saint Laurent Elle, Yves Saint Laurent Paris, popularne Opium, Y i niemało innych oszałamiających kompilacji aromatycznych. Kosmetyki i perfumy Yves Saint Laurent polecamy wszystkim osobom, które szukają towarów o wysmakowanym designie, oryginalnym zapachu, wyjątkowej trwałości i nowoczesnym składzie, gwarantującym profesjonalną pielęgnację.Copyright © E-Glamour.pl
  • Producent Yves Saint Laurent
  • Pojemność 100