Pasty i impregnaty do butów

 

 

Nowości:

Nikwax nubuck i welur/footwear cleaning gel 125 ml (5020716772003) 22,42 zł ZOBACZ Impregnat do obuwia z nubuku i weluru z aplikatorem w atomizerze. Nikwax Nubuk & Welur jest produktywnym środkiem do impregnacji obuwia wytwarzanego ze skóry Nubukowej i Welurowej. Sprawnie przywraca cechy wodoodporne butów, a równocześnie zapewniający im dopełniającą warstwę ochronną przed brudem i usprawnia czyszczenie. Bez obaw można stosować środek przy impregnacji obuwia z membranami oddychającymi np. Gore-Tex czy eVENT. Wygodny atomizer, ułatwia rozprowadzenie impregnatu po powierzchni cholewki. nadaje obuwiu cechy wodoodpornezachowuje parametry oddychające butów wyekwipowanych membranami "oddychającymi" upraszcza czyszczenie butówprzedłuża żywotność obuwiawygodny aplikator w atomizerzena bazie wody - bezpieczny dla środowiska naturalnego, ulegający biodegradacji, nie palny, bezpieczny w użyciunie sprawia nadmiernego zmiękczenia skórypozostaje bez wpływu na wygląd zewnętrznynie mieści fluorowęglanów 125 ml Nikwax Waterproofing jest liderem w skali światowej. Wytwarza i produkuje najlepsze środki pielęgnacyjne do całej twojej odzieży wierzchniej, obuwia i sprzętu turystycznego. Produkty z linii na bazie wody mają wyższe stężenia związków impregnujących niżeli aerozole; są do 5 razy bardziej stężone. Środki marki Nikwax nie wymagają ciepła by uaktywnić impregnację w przeciwieństwie do produktów na bazie fluorowęglanów, w związku z tym są wydajne nawet w sytuacji, gdy nie można osuszać odzieży w suszarce bębnowej. Przedłużają żywotność sprzętu i czynią go nieprzemakalnym poprzez co gwarantują komfort podczas deszczu.
  • Producent NIKWAX
Impregnat do obuwia fabric&leather proof spray-on 300ml marki Nikwax 37,42 zł ZOBACZ Impregnat Nikwax Conditioner for Leather odżywia, zmiękcza i impregnuje skórę licową. Conditioner for Leather to środek do pielęgnacji na bazie wody do obuwia z gładkiej skóry. Genialnie zmiękcza i impregnuje nową oraz przywraca jędrność i elastyczność wysuszonej skórze licowej. Komfortowy atomizer, ułatwia rozprowadzenie impregnatu po powierzchni cholewki. impregnuje i konserwuje skórę, przywraca i utrzymuje rozciągliwośćrewelacyjny do obuwia z membranami np. Gore-Tex czy Sympatexpreparat jest nietoksyczny, niepalny, nie wydziela oparów, bezpieczny dla środowiska wygodny aplikator w atomizerzewysoce produktywny, zmiękczający środek impregnujący zarówno do zniszczonych jak i nowych butów ze skóry licowejnie mieści fluorowęglanów atomizer300 ml Nikwax Waterproofing jest liderem w skali światowej. Formuje i produkuje najlepsze środki pielęgnacyjne do całej twojej odzieży wierzchniej, obuwia i sprzętu turystycznego. Produkty z linii na bazie wody mają wyższe stężenia związków impregnujących niżeli aerozole; są do 5 razy bardziej stężone. Środki firmy Nikwax nie wymagają ciepła żeby uaktywnić impregnację w przeciwieństwie do produktów na bazie fluorowęglanów, w związku z tym są efektywne nawet w sytuacji, gdy nie można suszyć odzieży w suszarce bębnowej. Przedłużają żywotność sprzętu i czynią go nieprzemakalnym przez co gwarantują komfort podczas deszczu.
  • Producent NIKWAX
Nikwax Zestaw 2x125ml/ żel czyszczący z gąbką + impregnat spray-on atomizer do obuwia tkanina i skóra (5020716792001) 22,42 zł ZOBACZ Impregnat Nikwax Conditioner for Leather odżywia, zmiękcza i impregnuje skórę licową. Conditioner for Leather to środek do pielęgnacji na bazie wody do obuwia z gładziutkiej skóry. Idealnie zmiękcza i impregnuje nową oraz przywraca jędrność i elastyczność wysuszonej skórze licowej. Wygodny atomizer, upraszcza rozprowadzenie impregnatu po powierzchni cholewki. impregnuje i konserwuje skórę, przywraca i utrzymuje rozciągliwośćwyśmienity do obuwia z membranami np. Gore-Tex czy Sympatexpreparat jest nietoksyczny, niepalny, nie wydziela oparów, bezpieczny dla środowiska komfortowy aplikator w atomizerzewysoce skuteczny, zmiękczający środek impregnujący równocześnie do zniszczonych jak i nowych butów ze skóry licowejnie zawiera fluorowęglanów 125 ml Nikwax Waterproofing jest liderem w skali światowej. Stwarza i produkuje najlepsze środki pielęgnacyjne do całej twojej odzieży wierzchniej, obuwia i sprzętu turystycznego. Produkty z linii na bazie wody posiadają wyższe stężenia związków impregnujących niż aerozole; są do 5 razy bardziej stężone. Środki producenta Nikwax nie wymagają ciepła żeby uaktywnić impregnację w przeciwieństwie do towarów na bazie fluorowęglanów, w związku z tym są skuteczne nawet w sytuacji, gdy nie można suszyć odzieży w suszarce bębnowej. Przedłużają żywotność sprzętu i czynią go nieprzemakalnym poprzez co gwarantują komfort podczas deszczu.
  • Producent NIKWAX
FARBA do skóry Renoskór 30ml WILBRA 8,49 zł ZOBACZ Renoskór - farba/lakier do skóry - jest to profesjonalna farba przeznaczona do odnawiania skór i prac wykończeniowych w przemyśle skórzanym. - Można go używać do odnawiania butów, kurtek, płaszczy, mebli, torebek, pasków i innych wyrobów skórzanych. - Daje powłoki półmatowe zachowujące naturalną fakturę i miękki dotyk skóry. - Powłoki są rozciągliwe, nie wymagają dodatkowego utrwalenia, są odporne na zginanie, sól, wodę. - Renoskór jest farbą łatwą w użyciu, tak dla osób profesjonalnie zajmujących się odnawianiem wyrobów skórzanych, jak i amatorów pragnących odnowić wyroby skórzane samodzielnie. - Jedna buteleczka wystarcza mniej więcej na jedną parę męskich półbutów ( 2 warstwy ), lecz jest to również uzależnione od skóry. - nadaje się rewelacyjnie do malowania obszernych powierzchni, nie łuszczy się i nie farbuje ( przy poprawnym użyciu ) - Przed ostateczny ( głównym wykorzystaniem ) należy sprawdzić farbę w najmniej widocznym miejscu malowanej powierzchni. Farba nie nadaje się do zamszu i nubuku Malowanie ekoskóry farbami Renoskór na własną odpowiedzialność ( 50/50 szans w zależności od ekoskóry ) kolor Czarny objętość 30ml odcień Złoty i metaliczny objętość 20ml Reszta odcieni objętość 30ml Jak Malować? To PROSTE!!! 1 - Powierzchnie malowaną należy prawidłowo odtłuścić np. Benzyna ekstrakcyjna 2 - Powierzchnia musi wyschnąć do sucha 3 - Butelkę/buteleczkę z farbą należy należycie wymieszać 4 - I malujemy Pędzelkiem, Gąbeczką, flanelką albo pistoletem 5 - W zależności jak skóra będzie chłonęła trzeba malować do uzyskania jednolitego ładnego koloru, przede wszystkim wystarcza 2 razy( 2 warstwy ) 6 - Po każdym malowaniu czekamy aż pomalowany element wyschnie do sucha
  • Producent Renoskór