Osuszacze powietrza

 

 

Nowości:

Osuszacz powietrza Dedra DA-R010 Pochłaniacz wilgoci 639 zł ZOBACZ Osuszacz powietrza Dedra DA-R010 Zbyt wysoka wilgotność to problem, który spędza sen z powiek wielu ludziom. Nikt z nas nie lubi pleśni, grzybów i przykrych zapachów Pożeracz wilgoci -czy to urządzenie jest ci konieczne? Osuszacz powietrza jest przydatny w każdym wnętrzu. To nie tylko broń w walce z istniejąca już wilgocią, ale i walka na froncie suszenia prania czy gotowania, w trakcie tych czynności także wzrasta wilgoć w naszych mieszkaniach. Zbyt wysoka wilgotność, to niemało potencjalnych zagrożeń Wilgotne ściany mogą być przyczyną zwiększonych kosztów ogrzewania, nieprzyjemnego zapachu, wilgotnej i brzydko pachnącej odzieży w szafie, szybciej psującego się jedzenia, większe zagrożenie rozwojem insektów, no i końcu mogą być przyczyną powstawania grzybów i pleśni. A jak wszyscy wiemy grzyby i pleśń wpływają negatywnie na nasze zdrowie, wywołują alergie i często są przyczyną astmy zwłaszcza u dzieci. Jak działa osuszacz powietrza? To urządzenie, które skrapla parę wodną i odprowadza ją w postaci pary wodnej do specjalnego zbiornika. Niektóre modele oferują dwie możliwości odpływu wody: do zbiornika albo przez rurkę na zewnątrz i taką właśnie możliwość daje Dedra w swoim osuszaczu DA-R010. Jedyne, co musimy robić podczas wykorzystywania tego sprzętu jest czyszczenie filtra powietrza i opróżnianie zbiornika na wodę, kiedy ten jest pełen. Osuszacz pochłania 10l wody na dobę. Jest znikomy gabarytowo a wysuszy wnętrze do 20 m². Stosowna dla człowieka wilgotność powietrza to-40-60% ten sprzęt daje nam możliwość automatycznego utrzymywania docelowej wilgotności. Ma łatwy do wyjmowania i czyszczenia filtr. Podsumowując: Możliwość ciągłego odprowadzenia wody Zbiornik wody o pojemności 1,8 L automatyczne wyłączanie przy pełnym zbiorniku samoczynne utrzymywanie docelowej wilgotności powietrza 2 tryby pracy -tryb aktywne osuszanie -tryb nocny cicha praca -timer 24H *
  • Producent Dedra
Master dh 92 7872 zł ZOBACZ Budowlany osuszacz (odwilżacz) powietrza Master DH 92 to urządzenie o wysokiej skuteczności osuszania zamknięte w konkretnej metalowej obudowie zezwalającej na jego pracę w ciężkich warunkach np. Budowa. Pojemnik na skropliny 11 litrowy, a także przystosowanie do stałego odprowadzania kondensatu do kanalizacji sprawiają iż może pracować bez przerw. Zaimplementowany licznik godzin pozwalana na dokładne kontrolowanie czasu pracy osuszacza. Master DH 92 - mocne strony i funkcje: wysoka efektywność kondensacji wody, metalowa obudowa o kompaktowych wymiarach, obfite koła oraz uchwyt pomocne w trudnym terenie (budowa),prosta manualna obsługa osuszacza, sterowanie odbywa się w sposób automatyczny, zaimplementowany higrostat,licznik czasu pracy osuszacza, możliwa praca 24h, 11 litrowy zbiornik na skropliny, przypasowany do stałego odprowadzenia wody,wyłącznik przepełnieniowy,sygnalizacja napełnienia zbiornika,filtr powietrza w komplecie,nowoczesna sprężarka rotacyjna,gorący gaz błyskawicznie odszrania w sposób samoczynny. zastosowanie osuszacza Master DH 92:przystosowany do warunków budowlanych, w sklepach i magazynach. Używany także w domach prywatnych, piwnicach, garażach, bibliotekach, muzeach. Idealny przy pracach remontowych i malarskich. informacje techniczne: * Dodatkowy rok gwarancji - po dokonaniu odpłatnego przeglądu serwisowego w autoryzowanym punkcie serwisowy Master pomiędzy 6 a 12 miesiącem od daty zakupu urządzenia gwarancja zostanie przedłużona na 2 rok.
  • Producent MASTER
Eldom OPC1000 ColumbiaVac - produkt w magazynie - szybka wysyłka! 469 zł ZOBACZ Siła i skuteczność w walce z nadmiarem wilgoci! Zbytnie zawilgocenie powietrza grozi powstawaniem pleśni, grzybów i innych zjawisk niebezpiecznych dla naszego zdrowia. Do tego dochodzi jeszcze nieprzyjemny aromat wilgoci i realne zniszczenia w pomieszczeniach mieszkalnych, gdzie osadza się nadmiar wody. Sprawnym rozwiązaniem tych problemów jest osuszacz powietrzaOPC1000 COLUMBIAVAC.To połączenie funkcjonalności i estetyki wykonania! Urządzenie jest ciche, niezwykle efektywne i istotnie funkcjonalne. Składany uchwyt i zamontowane kółka prosty transport oraz przenoszenie go do wybranych pomieszczeń. Osuszacz wygodny, dotykowy panel sterowania, elektroniczną regulację wilgotności oraz filtr powietrza. Jest wyekwipowany w dodatkowy wężyk, który pozwala na ciągłe odprowadzanie wody, niezależnie od obszerności zbiornika, a dzięki dwóm poziomom cyrkulacji powietrza, można dopasować prędkość pracy wentylatora do aktualnych potrzeb.Czytelny wyświetlacz przedstawia bieżący albo wybrany poziom wilgotności oraz zaprogramowany czas pracy urządzenia, gdy korzystamy z funkcjonalnej funkcji TIMER. Niech nadmiar wilgoci…ujdzie na sucho! SPECYFIKACJA:Czytelny ekran2 stopnie cyrkulacji powietrzaWskaźnik wilgotnościElektroniczna regulacja wilgotnościUstawienie poziomu wilgotności od 40 do 80 %TIMER 24 hZbiornik na wodę 1,5lZalecana powierzchnia pomieszczenia: ok 25m2Extra efektywność: 10l/24h* (30°C, RH80%)Możliwość ciągłego odprowadzania wody (wężyk w zestawie)Składany uchwytWyłącznik bezpieczeństwaFiltr powietrzaTemperatura pracy 5-35°CUrządzenie posiada fluorowane gazy cieplarniane: R134A, 110g (GWP Gazu: 1430), Ekwiwalent CO2: 0,1573TMoc: 210WEAN: 5908277384340 towar marka COLUMBIAVACKod producenta OPC1000 EAN 5908277384340 dane podstawowe Pochłanianie zapachuNiepojemność [l]1.5SterowanieElektroniczneTimerTaktypOsuszaczKolorBiało-czarny Moc [W]210Obszar działania [m2]25
  • Producent Eldom
Master DH 26, 214 3290 zł ZOBACZ Budowlany osuszacz (odwilżacz) powietrza Master DH 26 to urządzenie o wysokiej produktywności osuszania zamknięte w mocnej metalowej obudowie zezwalającej na jego pracę w ciężkich warunkach np. Budowa. Pojemnik na skropliny 8 litrowy, a także przypasowanie do stałego odprowadzania kondensatu do kanalizacji sprawiają iż może pracować bez przerw. Wbudowany licznik godzin pozwalana na skrupulatne kontrolowanie czasu pracy osuszacza. Master DH 26 - atuty i funkcje: wysoka efektywność kondensacji wody, metalowa obudowa o kompaktowych rozmiarach, obszerne koła i uchwyt pomocne w trudnym terenie (budowa),prosta manualna obsługa osuszacza, sterowanie odbywa się w sposób samoczynny, zastosowany higrostat,licznik czasu pracy osuszacza, możliwa praca 24h, 8 litrowy zbiornik na skropliny, przypasowany do stałego odprowadzenia wody,wyłącznik przepełnieniowy,sygnalizacja napełnienia zbiornika,filtr powietrza w pakiecie,progresywna sprężarka rotacyjna,gorący gaz momentalnie odszrania w sposób samoczynny. wykorzystanie osuszacza Master DH 26:dopasowany do warunków budowlanych, w sklepach i magazynach. Używany także w domach prywatnych, piwnicach, garażach, bibliotekach, muzeach. Wyśmienity przy pracach remontowych i malarskich. dane techniczne: * Dodatkowy rok gwarancji - po dokonaniu odpłatnego przeglądu serwisowego w autoryzowanym punkcie serwisowy Master między 6 a 12 miesiącem od daty zakupu urządzenia gwarancja zostanie przedłużona na 2 rok.
  • Producent Master
dh 62 marki Master 5084 zł ZOBACZ Budowlany osuszacz (odwilżacz) powietrza Master DH 62 to urządzenie o wysokiej produktywności osuszania zamknięte w solidnej metalowej obudowie zezwalającej na jego pracę w ciężkich warunkach np. Budowa. Pojemnik na skropliny 11 litrowy i przystosowanie do stałego odprowadzania kondensatu do kanalizacji powodują iż może pracować bez przerw. Wbudowany licznik godzin pozwalana na skrupulatne kontrolowanie czasu pracy osuszacza. Master DH 62 - mocne strony i funkcje: wysoka skuteczność kondensacji wody, metalowa obudowa o kompaktowych rozmiarach, obszerne koła, a także uchwyt pomocne w niełatwym terenie (budowa),prosta manualna obsługa osuszacza, sterowanie odbywa się w sposób automatyczny, wbudowany higrostat,licznik czasu pracy osuszacza, realna praca 24h, 11 litrowy zbiornik na skropliny, dostosowany do stałego odprowadzenia wody,wyłącznik przepełnieniowy,sygnalizacja napełnienia zbiornika,filtr powietrza w komplecie,nowoczesna sprężarka rotacyjna,gorący gaz prędko odszrania w sposób automatyczny. zastosowanie osuszacza Master DH 62:dostosowany do warunków budowlanych, w sklepach i magazynach. Stosowany także w domach prywatnych, piwnicach, garażach, bibliotekach, muzeach. Nadzwyczajny przy pracach remontowych i malarskich. dane technologiczne: * Dodatkowy rok gwarancji - po dokonaniu odpłatnego przeglądu serwisowego w autoryzowanym punkcie serwisowy Master pomiędzy 6 a 12 miesiącem od daty zakupu urządzenia gwarancja zostanie przedłużona na 2 rok.
  • Producent Master
Osuszacze powietrza