Osuszacze powietrza

 

 

Nowości:

Master dh 92 6908 zł ZOBACZ Budowlany osuszacz (odwilżacz) powietrza Master DH 92 to urządzenie o wysokiej skuteczności osuszania zamknięte w konkretnej metalowej obudowie zezwalającej na jego pracę w ciężkich warunkach np. Budowa. Pojemnik na skropliny 11 litrowy, a także przystosowanie do stałego odprowadzania kondensatu do kanalizacji sprawiają iż może pracować bez przerw. Zaimplementowany licznik godzin pozwalana na dokładne kontrolowanie czasu pracy osuszacza. Master DH 92 - mocne strony i funkcje: wysoka efektywność kondensacji wody, metalowa obudowa o kompaktowych wymiarach, obfite koła oraz uchwyt pomocne w trudnym terenie (budowa),prosta manualna obsługa osuszacza, sterowanie odbywa się w sposób automatyczny, zaimplementowany higrostat,licznik czasu pracy osuszacza, możliwa praca 24h, 11 litrowy zbiornik na skropliny, przypasowany do stałego odprowadzenia wody,wyłącznik przepełnieniowy,sygnalizacja napełnienia zbiornika,filtr powietrza w komplecie,nowoczesna sprężarka rotacyjna,gorący gaz błyskawicznie odszrania w sposób samoczynny. zastosowanie osuszacza Master DH 92:przystosowany do warunków budowlanych, w sklepach i magazynach. Używany także w domach prywatnych, piwnicach, garażach, bibliotekach, muzeach. Idealny przy pracach remontowych i malarskich. informacje techniczne: * Dodatkowy rok gwarancji - po dokonaniu odpłatnego przeglądu serwisowego w autoryzowanym punkcie serwisowy Master pomiędzy 6 a 12 miesiącem od daty zakupu urządzenia gwarancja zostanie przedłużona na 2 rok.
  • Producent MASTER
Osuszacz STADLER FORM Albert Little 1298,71 zł ZOBACZ Osuszacz kondensacyjny Albert little jest mniejszą wersją osuszacza Albert szwajcarskiej marki Stadler Form. Osuszacze marki Stadler Form stosowne cechy powietrza, upraszczają oddychanie i ulepszają samopoczucie mieszkańców. Osuszacze Albert little są oparte na technice kondensacji wody, która jest odprowadzana do wewnętrznego zbiornika o obszerności 2 l. W momencie całkowitego napełnienia pojemnika urządzenie wyłączy się automatycznie i będzie oczekiwać na opróżnienie zbiornika. W miarę potrzeb istnieje także możliwość podłączenia węża odpływowego celem utrzymania ciągłości pracy. Albert Little pozostał zaopatrzony w higrostat, sensor zamarzania i instynktowny panel sterowania. Osuszacze Stadler Form akcentuje energooszczędność, cicha praca oraz dwa stopnie szybkości pracy. Tryb nocny gwarantuje jeszcze cichszą pracę urządzenia. Pokrywa urządzenia pozostała zabezpieczona specjalnym lakierem, a zaimplementowane kółka upraszczają przesuwanie. Albert nadzwyczajnie sprawdza się w pomieszczeniach do 40 m². Oryginalna forma urządzenia, dbałość o detale tworzą wysokiej klasy, funkcjonalny a zarazem designerski produkt. wymiary: 29.8 x 55.5 x 21.6 cm Waga: 10.2 kg objętość: 2 l Moc: 210 W sprawność max: 10 l na dobę Poziom hałasu: 32 - 43 dBWielkość pomieszczenia: do 40 m² Gwarancja: 2 lata w serwisie "Door to door"Nagroda: reddot design award 2013
  • Producent Stadler Form
Master DH 26, 214 3290 zł ZOBACZ Budowlany osuszacz (odwilżacz) powietrza Master DH 26 to urządzenie o wysokiej produktywności osuszania zamknięte w mocnej metalowej obudowie zezwalającej na jego pracę w ciężkich warunkach np. Budowa. Pojemnik na skropliny 8 litrowy, a także przypasowanie do stałego odprowadzania kondensatu do kanalizacji sprawiają iż może pracować bez przerw. Wbudowany licznik godzin pozwalana na skrupulatne kontrolowanie czasu pracy osuszacza. Master DH 26 - atuty i funkcje: wysoka efektywność kondensacji wody, metalowa obudowa o kompaktowych rozmiarach, obszerne koła i uchwyt pomocne w trudnym terenie (budowa),prosta manualna obsługa osuszacza, sterowanie odbywa się w sposób samoczynny, zastosowany higrostat,licznik czasu pracy osuszacza, możliwa praca 24h, 8 litrowy zbiornik na skropliny, przypasowany do stałego odprowadzenia wody,wyłącznik przepełnieniowy,sygnalizacja napełnienia zbiornika,filtr powietrza w pakiecie,progresywna sprężarka rotacyjna,gorący gaz momentalnie odszrania w sposób samoczynny. wykorzystanie osuszacza Master DH 26:dopasowany do warunków budowlanych, w sklepach i magazynach. Używany także w domach prywatnych, piwnicach, garażach, bibliotekach, muzeach. Wyśmienity przy pracach remontowych i malarskich. dane techniczne: * Dodatkowy rok gwarancji - po dokonaniu odpłatnego przeglądu serwisowego w autoryzowanym punkcie serwisowy Master między 6 a 12 miesiącem od daty zakupu urządzenia gwarancja zostanie przedłużona na 2 rok.
  • Producent Master
dh 62 marki Master 5084 zł ZOBACZ Budowlany osuszacz (odwilżacz) powietrza Master DH 62 to urządzenie o wysokiej produktywności osuszania zamknięte w solidnej metalowej obudowie zezwalającej na jego pracę w ciężkich warunkach np. Budowa. Pojemnik na skropliny 11 litrowy i przystosowanie do stałego odprowadzania kondensatu do kanalizacji powodują iż może pracować bez przerw. Wbudowany licznik godzin pozwalana na skrupulatne kontrolowanie czasu pracy osuszacza. Master DH 62 - mocne strony i funkcje: wysoka skuteczność kondensacji wody, metalowa obudowa o kompaktowych rozmiarach, obszerne koła, a także uchwyt pomocne w niełatwym terenie (budowa),prosta manualna obsługa osuszacza, sterowanie odbywa się w sposób automatyczny, wbudowany higrostat,licznik czasu pracy osuszacza, realna praca 24h, 11 litrowy zbiornik na skropliny, dostosowany do stałego odprowadzenia wody,wyłącznik przepełnieniowy,sygnalizacja napełnienia zbiornika,filtr powietrza w komplecie,nowoczesna sprężarka rotacyjna,gorący gaz prędko odszrania w sposób automatyczny. zastosowanie osuszacza Master DH 62:dostosowany do warunków budowlanych, w sklepach i magazynach. Stosowany także w domach prywatnych, piwnicach, garażach, bibliotekach, muzeach. Nadzwyczajny przy pracach remontowych i malarskich. dane technologiczne: * Dodatkowy rok gwarancji - po dokonaniu odpłatnego przeglądu serwisowego w autoryzowanym punkcie serwisowy Master pomiędzy 6 a 12 miesiącem od daty zakupu urządzenia gwarancja zostanie przedłużona na 2 rok.
  • Producent Master
Osuszacz MEACO 20L Platinum + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT! (5060216550121) 1299 zł ZOBACZ nieszablonowej konstrukcji osuszacz powietrza, bardzo wydajny a efektywnie zniżający koszty eksploatacji (255 W), z higrostatem, timerem i blokadą przed dziećmi. Pozbądź się z domu niechcianych gości! Meaco LOW to prosty, tani i efektywny sposób na pozbycie się zbędnej wilgoci, a w wyniku czego pleśni, grzybów, bakterii i wielu wirusów, dla których zbyt wilgotne środowisko jest doskonałym siedliskiem do namnażania się. Meaco LOW świetnie sprawdza się choćby w trzypokojowych mieszkaniach. Jest bezpieczny nawet dla dzieci, trwały i skuteczny. Meaco LOW należy do nieszablonowej linii Platinum, testowanej w niezależnym laboratorium w Hong-Kongu. Został sprawdzony pod kątem zgodności z najistotniej aktualnymi normami i uzyskał najwyższe wyniki. Stało się tak dzięki trosce o każdy szczegół, o to, żeby każdy komponent urządzenia był wykonany z tworzyw najwyższej jakości. Dzięki czemu oba modele Meaco LOW – mniejszy (12l) i większy (20l) – zapewniają maksymalną sprawność przy mocno obniżonych kosztach eksploatacji. Funkcje i wyposażenie osuszacza MEACO 20L Platinum - Higrostat – umożliwia wyróznionie trzech stopni osuszenia (30 do 80%), po ich osiągnięciu Meaco LOW automatycznie wyłącza się - zużycie energii – wyłącznie 255 wat (2.5l na godzinę, 15.2p/kWh) - efektywność – Meaco LOW 20L: 20 litrów na dzień przy 30°C i 80% wilgotności lub 11 litrów przy 26.7°C i 60% wilgotności - Zakres temperatur – Meaco LOW może pracować w zakresie od 5 do 35 poziomów C - Tryb „Suszenie prania” – umożliwiający prędkie wysuszenie mokrej odzieży w pokoju - wygodny ekran – na którym starannie widać, jak pracuje osuszacza i który umożliwia bardzo wygodne zaprogramowanie jego pracy tak, żeby odpowiadał Twoim potrzebom.
  • Producent MEACO
Camry cr 7903 214,27 zł ZOBACZ Camry CR 7903 ergonomiczny osuszacz powietrza Camry CR 7903 jest wyśmienity do pomieszczeń, z których chcesz pozbyć się nadmiernej wilgoci, a tym samym pleśni i zarazków. Zastosowaneczny w wielu przypadkach, w których zbyt spora wilgotność wnętrza szkodzi Tobie lub przechowywanym przedmiotom. Odsączanie wilgoci Choć sami nie lubimy oddychać zbyt suchym powietrzem, źle czujemy się także w parnych, wilgotnych pomieszczeniach. Istotnie gorzej od nas znoszą je jednak niektóre rośliny i bardzo szeroka liczba przedmiotów. klasyczne drewniane wnętrza mogą zniszczyć się od nadmiaru wilgoci, szkodzi on też książkom, czy urządzeniom elektronicznym. Zwykła klimatyzacja nie za każdym razem daje sobie z tym radę i wtedy niezwykle przydaje osuszacz powietrza CR 7903. Możliwości Osuszacz CR 7903 odpowiednio sprawdza się w pomieszczeniach do 30 m2, gdzie w typowych warunkach (20o-30o C, wilgotność ok. 85% RH) może odsączyć z powietrza 750 ml na dobę i tym samym sprowadzić warunki do poziomu dogodnego przechowywania wrażliwych na wilgoć przedmiotów. W widocznie pokaźniejszych pomieszczeniach możesz zastosować CR 7903obniżyć wilgotność i zapobiec np. Powstawaniu pleśni. Ewentualnie użyć 2 i więcej identycznych maszyn. Wygodne i wykorzystaneczne Zbiornik osuszacza pozwala zebrać 1,5 l wody, urządzenie może więc działać bez przerwy poprzez dwie doby. Po tym czasie samoczynnie się wyłączy, nie dopuszczając do przepełnienia zbiornika. Sam zbiornik jest łatwy do wyjęcia i ewentualnego oczyszczenia. CR 7903 jest stosunkowo oszczędnym urządzeniem o niskim zużyciu energii i mocy nominalnej 100W. Silnik osuszacza stwarza hałas o natężeniu nie wyższym aniżeli 40 dB (tyle co laptop biurowy z dyskiem HDD). Powietrze nie musi być stęchłe i wilgotne nawet w podsiąkającej piwnicy. jedynie korzystnego osuszacza.
  • Producent Camry