Opryskiwacze

 

 

Nowości:

Kwazar corporation sp. z o.o. Kwazar opryskiwacz orion super new 3l. 128,28 zł ZOBACZ Opryskiwacz Orion Super New o pojemności 3L KWAZAR zaopatrzony jest w lancę teleskopową o płynnej regulacji długości od 0,6 m do 1,2m, komfortowy pas nośny z podkładką naramienną i lejek z sitkiem ułatwiający wlewanie środków chemicznych. Skala obszerności z przejrzystym paskiem na zbiorniku zezwala na z kolei szybkie i dokładne odmierzanie używanych płynów.Gratis = przedłużka do lancy rozsuwanej 60cm.Orion Super to seria uniwersalnych i trwałych opryskiwaczy ogrodowych, które nadzwyczajnie sprawdzają się w pracach ochronnych i pielęgnacyjnych w: - sadach, - szklarniach, - szkółkach roślin, drzew i krzewów, - uprawach warzywnych. Dlaczego warto nabyć ten artykuł? - opryskiwacz wyekwipowany jest w lancę teleskopową ,- komfortowy pas nośny z podkładką ,- prędkie i precyzyjne odmierzanie Środków Ochrony Roślin,- 5 lat gwarancji na butlę,- artykuł Polski. - posiadamy własny serwis naprawiający ewentualne uszkodzenia, zapewniamy prędkie realizacje gwarancji!Znajdują użycie przede wszystkim przy aplikacji środków ochrony roślin, nawozów dolistnych i herbicydów. Istnieje możliwość podłączania wyposażenia dopełniającego powoduje, że opryskiwacz można w nietrudny sposób przystosować do własnych potrzeb, w zależności od specyfiki realizowanych prac. Opryskiwacze z serii Garden Pro mają progresywny system 360® STRESS FREE umożliwiający aplikację cieczy niezależnie od położenia zbiornika. Dzięki temu opryskiwacze są szczególnie ergonomiczne i komfortowe w używaniu. Opryskiwacz Orion wyprodukowany jest z materiałów o wysokiej wytrzymałości i niepodatności chemicznej. Zawór bezpieczeństwa uniemożliwia nadmiernemu napompowaniu zbiornika, a co za tym idzie chroni go przed uszkodzeniem. Wysokiej jakości uszczelnienia oraz podstawa stabilizująca zbiornik dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo i wygodę pracy. 5 LAT GWARANCJI NA BUTLĘ, PRZY prawidłowYM stosowanIU. Specyfikacja: - objętość robocza: 3L; - waga: 1,6 kg; - ciśnienie robocze: 3,5 bar; - tworzywo: koopolimery PP. Opryskiwacze z linii Orion przystępne jeszcze obszerności: 6L, 9L i 12L.
  • Producent Kwazar Corporation Sp. z o.o.
  • Pojemność 3
Opryskiwacz ręczny mercury v-0,5l kwazar marki Kwazar corporation sp. z o.o. 15,99 zł ZOBACZ Opryskiwacz ręczny Mercury ma objętość 0.5 litra, posiada dźwignię pompki, która ma dwustronne działanie - aplikuje ciecz jednocześnie przy jej naciśnięciu, jak i zwolnieniu. Czas pracy jest znacznie skrócony. dostosowywana dysza umożliwi niezwykle szybkie ustawienie stopnia rozpylenia cieczy. Zbiornik opryskiwacza akcentuje się stabilizującą podstawą, krystaliczny wskaźnik umieszczony wzdłuż skali objętości, pozwala on na łatwe i szybkie określenie poziomu cieczy. Opryskiwacz należy do linii Garden Pro znanej na rynku producenta Kwazar. Dedykowany jest głównie do pracy na niepokaźnych powierzchniach, takich jak: balkony, tarasy. Nadaje się do wszelkich prac związanych z ochroną roślin, a także ułatwi realizowanie niektórych śladowych prac domowych. Rewelacyjny do mycia okien, czy prasowania. 6 LAT GWARANCJI NA BUTLĘ, PRZY prawidłowYM stosowanIU. Opryskiwacze Garden Pro mają system 360® STRESS FREE. umożliwia on aplikację cieczy niezależnie od położenia zbiornika. Prezentowany opryskiwacz jest nad wyraz wygodny oraz funkcjonalny w użytkowaniu. Dlaczego warto kupić ten towar? - wygodna rączka zapenia łatwą i błogą pracę,- prędkie i dokładne odmierzanie cieczy,- 6 lat gwarancji na butlę,- produkt Polski, - posiadamy własny serwis naprawiający ewentualne uszkodzenia, zapewniamy szybkie realizacje gwarancji! Specyfikacja: - objętość robocza: 0,5 l; - waga: 0,12 kg; - pompka dwukierunkowa; - wydatek cieczy w pełnym cyklu: 3 ml; - wysokość: 29 cm; - szerokość: 89 mm.
  • Producent Kwazar Corporation Sp. z o.o.
  • Pojemność 0.5
Kwazar corporation sp. z o.o. Opryskiwacz venus super 1,5l kompresyjny kwazar (5904447001338) 48,67 zł ZOBACZ Opryskiwacz Venus Super 1,5L KWAZAR ma specjalną konstrukcję głowicy zapewniającą ulepszone zawirowanie cieczy, gwarantując tym samym stosowną kroplistość roztworów. Zbiornik opryskiwacza ma podstawę stabilizującą, a także klarowny wskaźnik umieszczony wzdłuż skali pojemności, pozwalający na przystępne i prędkie określenie poziomu cieczy. Komfortowa rączka sprawia, iż praca z tym opryskiwaczem jest przystępna i przyjemna. Ręczny opryskiwacz ciśnieniowy Venus Super to kolekcja maszyn przeznaczonych do wykorzystania w domu i w ogrodzie, jak dodatkowo na balkonie, tarasie, czy w altanie. Dzięki zastosowaniu rozciągliwej rurki ssącej opryskiwacz pozwala na aplikację cieczy niezależnie od położenia zbiornika. Opryskiwacze z linii Garden Pro posiadają innowacyjny system 360® STRESS FREE umożliwiający aplikację cieczy niezależnie od położenia zbiornika. Dzięki czemu opryskiwacze są nad wyraz użyteczne i komfortowe w wykorzystywaniu. Dlaczego warto kupić ten artykuł? - wygodna rączka gwarantuje łatwą i miłą pracę,- prędkie i dokładne odmierzanie Środków Ochrony Roślin,- 5 lat gwarancji na butlę,- artykuł Polski, - posiadamy własny serwis naprawiający ewentualne uszkodzenia, zapewniamy prędkie realizacje gwarancji! Zbiorniki opryskiwaczy wyekwipowane są w podstawę stabilizacyjną, pasek poziomu cieczy oraz skalę obszerności w zależności od modelu od 1,0-2,0l. Podstawa stabilizacyjna izoluje zbiornik opryskiwacza od podłoża i pozwala na jego stabilne odstawienie po skończonej pracy. Dostosowywana końcówka rozpylająca umożliwia zmianę stopnia rozpylenia i strumienia cieczy. 5 LAT GWARANCJI NA BUTLĘ, PRZY prawidłowYM używanIU. Specyfikacja: - objętość robocza: 1,5 L; - waga: 0,59 kg; - ciśnienie robocze: 2,2 bar; - wysokość: 330 mm; - szerokość: 125 mm. Inne dostępne pojemności: 1L i 2L.
  • Producent Kwazar Corporation Sp. z o.o.
  • Pojemność 1.5
Opryskiwacz Venus Super 1.5 L 44 zł ZOBACZ Opryskiwacz Venus Super 1.5 L Najmniejsze opryskiwacze ciśnieniowe znajdujące obfite zastosowanie przy pracy na działce, w ogrodzie, na balkonie. Są bezpieczne i trwałe – gwarancja na zbiornik została wydłużona do 3 lat. Venus Super 360 to najnowsza wersja ręcznego opryskiwacza ciśnieniowego dedykowanego do pracy na małych i średnich powierzchniach (od kilku do kilkunastu m2). Dzięki systemowi 360® STRESS FREE aplikacja cieczy odbywa się dobrze niezależnie od położenia zbiornika. Na dodatek pompka opryskiwacza wyposażona jest w końcówkę przegubową, dzięki której można dotrzeć do trudno przystępnych miejsc i regulowaną dyszę, umożliwiającą ustawienie stopnia rozpylenia cieczy. Zbiornik opryskiwacza ma podstawę stabilizującą i przezroczysty wskaźnik umieszczony wzdłuż skali objętości, zezwalający na łatwe i prędkie określenie poziomu cieczy. właściwości: system 360˚- oprysk niezależnie od pozycji zbiornika, nawet po odwróceniu do góry dnemdostosowywana końcówka - dociera do trudno przystępnych miejscdostosowywana dysza - regulacja stopnia rozpylenia płynu (od mgiełki po strumień)zawór bezpieczeństwa - kontrola ciśnieniapasek poziomu cieczy - łatwe dozowanie i kontrolowanie poziomu płynu w zbiornikuwygodna rękojeść - specjalnie zaprojektowana ergonomia pracypierścień stabilizujący - stabilizacja i ochrona zbiornika przed uszkodzeniemwydłużona gwarancja - 3 lata gwarancji na zbiornik atrybuty techniczne: materiał wykonania: plastikobjętość robocza: 1,5 lwaga: 0,51 kguszczelnienia: NBRsystem 360ciśnienie robocze: 2,2 bar Kod EAN: 5904447001178
  • Producent Kwazar
  • Pojemność 1.5
Opryskiwacze