R14

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Toyo S943 165/65 R14 79 T 179,86 zł ZOBACZ Opory toczenia: Opory toczenia to inaczej straty energii, które powstają gdy opona odkształca się w trakcie jazdy na skutek kontaktu z nawierzchnią. Im mniejszy opór toczenia, tym opona zużywa się wolniej, samochód spala mniej paliwa podczas jazdy a stosowanie pojazdu jest bardziej naturalne i ekonomiczne. Opory toczenia na etykiecie oznaczone są logiem opony, a także dystrybutora paliwa a jego skala określona jest literami A-G, gdzie A to najniższe opory toczenia a G to najwyższe. Przyczepność na mokrej nawierzchni: Hamowanie auta na mokrej nawierzchni mierzone jest w metrach i mierzone jest od momentu rozpoczęcia hamowania do pełnego zatrzymania auta. Jest to kluczowy parametr dotyczący bezpieczeństwa jazdy. Przyczepność na mokrej nawierzchni na etykiecie oznaczona jest logiem opony, a także kropli deszczu. Jej skala określona jest literami A-G, gdzie A oznacza najkorzystniejszą przyczepność a G najgorszą. Zewnętrzny hałas opony: Hałas, który powstaje podczas jazdy, mierzony w decybelach, cichość opony ma spory wpływ na ochronę środowiska a im cichsza opona tym bardziej ekologiczna. Oferowana opona jest nowa nigdy nie użytkowana, oferowane opony są produkcji 2017/2018, oferowana cena jest za każdym razem ceną BRUTTO. Wszystkie opony zakupione w dzień roboczy do godziny 14:00 dostarczamy następnego dnia kurierem pod wyszczególniony adres. Jesteśmy legalnie działającą firmą więc zgodnie z Państwa życzeniem na każdą sprzedaną oponę wystawiamy paragon fiskalny albo fakturę Vat. Wszystkie zakupione w naszym sklepie opony objęte są gwarancją 24miesiące od daty zakupu poświadczonego paragonem lub fakturą. Fotografie zamieszczonych opon są poglądowe i mogą sporadycznie odbiegać od rzeczywistości, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni. Przeznaczenie: Opona OSOBOWA. Atrybuty: Sezon: ZIMOWA Producent: TOYO Klasa: MIDDLE Szerokość opony: 165 Profil opony: 65 Indeks prędkości: T-190KMH Opory toczenia: E Przyczepność na mokrej nawierzchni: C Średnica obręczy [cal]: R14 Poziom hałasu: 70 dB
 • Producent Toyo
 • Szerokość przekroju 165
 • Wysokość profilu 65
 • Średnica osadzenia R14
 • Indeks nośności 79
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
 • Efektywność paliwowa E
 • Poziom emisji hałasu 70
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Dębica FRIGO 2 175/70 R14 84 T 253 zł ZOBACZ właściwości: Indeks nośności i szybkości: 84T-190KMHRocznik: 2014Opory toczenia: EPrzyczepność na mokrej nawierzchni: EZewnętrzny hałas (dB): 70 dBZewnętrzny hałas (klasa): 2 Opona zimowa łącząca cechy opon z kategorii , a także Komfort: zaawansowana technologicznie budowa gwarantuje wysokie przebiegi i wygodną jazdę zimą. Frigo 2 cechuje się składem mieszanki gumowej, oferującym nad wyraz prawidłową rozciągliwość choćby w trakcie niskich temperatur występujących w Polsce. Specjalna mieszanka gumowa oraz pokaźniejsza ilość lameli bieżnika wpływają na polepszenie przyczepności w niełatwych warunkach zimowych. Oponę Dębica Frigo 2 znamionuje na dodatek rozszerzona liczba rowków obwodowych i poprzecznych, dzięki czemu woda i błoto pośniegowe są sprawnie odprowadzane spod opony. Rowki bieżnika minimalizują w dodatku ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Budowa opony zapewnia wysokie przebiegi, a także wygodną jazdę zimą. Opona przeznaczona do aut miejskich, kompaktowych, a także samochodów przeciętnej. . TC Dębica S.A. Jest największym polskim producentem opon do samochodów osobowych i dostawczych. Wiodącą pozycję zajmuje na dodatek na rynku opon całostalowych do samochodów ciężarowych, opon do samochodów terenowych, maszyn i sprzętów rolniczych, a także innych towarów z branży oponiarskiej. Produkty TC Dębica S.A. Odpowiadają wszelkim światowym standardom i wymogom.Według informacji Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, TC Dębica S.A. Jest największym inwestorem i zakładem pracy w Dębicy i na Podkarpaciu. Zatrudnia blisko 2800 pracowników, współpracując z ponad 300 firmami lokalnymi.Od 1995 r. Spółka pozyskała inwestora strategicznego, amerykański koncern The Goodyear Tyre & Rubber Company, który obecnie posiada 66,052% akcji Spółki.producent produkuje opony takich marek, jak: Dębica, Goodyear, Dunlop, Fulda i Sava. Sprzedaje swoje produkty w 60 krajach na 6 kontynentach, m.in. W znacznej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, USA i Brazylii. .
 • Producent Dębica
 • Szerokość przekroju 175
 • Wysokość profilu 70
 • Średnica osadzenia R14
 • Indeks nośności 84
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
 • Efektywność paliwowa E
 • Poziom emisji hałasu 70
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni E
Dębica FRIGO 2 175/65 R14 82 T 160 zł ZOBACZ parametry: Indeks nośności i szybkości: 82T-190KMHOpory toczenia: EPrzyczepność na mokrej nawierzchni: FZewnętrzny hałas (dB): 70 dBZewnętrzny hałas (klasa): 2Termin realizacji: 2_3 Opona zimowa łącząca parametry opon z kategorii i Komfort: innowacyjna technologicznie budowa zagwarantuje wysokie przebiegi i wygodną jazdę zimą. Frigo 2 charakteryzuje się składem mieszanki gumowej, oferującym nad wyraz prawidłową elastyczność nawet podczas niskich temperatur występujących w Polsce. Specjalna mieszanka gumowa i większa liczba lameli bieżnika wpływają na polepszenie przyczepności w trudnych warunkach zimowych. Oponę Dębica Frigo 2 charakteryzuje na dodatek rozszerzona liczba rowków obwodowych i poprzecznych, dzięki temu woda i błoto pośniegowe są sprawnie odprowadzane spod opony. Rowki bieżnika minimalizują na dodatek ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Budowa opony zapewnia wysokie przebiegi, a także wygodną jazdę zimą. Opona przeznaczona do aut miejskich, kompaktowych i samochodów średniej. . TC Dębica S.A. Jest największym polskim producentem opon do samochodów osobowych i dostawczych. Wiodącą pozycję zajmuje również na rynku opon całostalowych do samochodów ciężarowych, opon do samochodów terenowych, maszyn i sprzętów rolniczych, a także innych artykułów z branży oponiarskiej. Produkty TC Dębica S.A. Odpowiadają wszelkim światowym standardom i wymogom.Według danych Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, TC Dębica S.A. Jest największym inwestorem i zakładem pracy w Dębicy i na Podkarpaciu. Zatrudnia blisko 2800 pracowników, współpracując z ponad 300 firmami lokalnymi.Od 1995 r. Spółka pozyskała inwestora strategicznego, amerykański koncern The Goodyear Tyre & Rubber Company, który aktualnie ma 66,052% akcji Spółki.producent produkuje opony takich marek, jak: Dębica, Goodyear, Dunlop, Fulda i Sava. Sprzedaje swoje produkty w 60 krajach na 6 kontynentach, m.in. W obfitej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, USA i Brazylii. .
 • Producent Dębica
 • Szerokość przekroju 175
 • Wysokość profilu 65
 • Średnica osadzenia R14
 • Indeks nośności 82
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
 • Efektywność paliwowa E
 • Poziom emisji hałasu 70
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni F
Star Performer SPTS AS 165/65 R14 79 T 168,80 zł ZOBACZ Star Performer SPTS AS Star Performer SPTS AS jest następcą udanego modelu AS i w stosunku do poprzedniego modelu został jeszcze ulepszony. Opona powinna nadawać się do różnych warunków pogodowych. Biorąc pod uwagę oceny kupujących, można stwierdzić, że model spełnia te oczekiwania. Tysiące osób testujących przyznały temu modelowi dobre oceny we wszystkich kategoriach. Opona przeznaczona do jazdy w dysponuje nie tylko oznaczeniem M+S, ale także symbolem śnieżynki, co oficjalnie klasyfikuje ją jako model, który nadaje się do jazdy w warunkach zimowych. Star Performer SPTS AS jest przystępny w wymiarach od 13 do 19 cali. Zatem użytkownicy pojazdów każdej klasy posiadają możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, dzięki znakomitemu stosunkowi cena/jakość. Jako marka firmy Delticom AG, sklep oponytanio.pl może zaoferować tę producenta w nad wyraz ciekawej cenie. Jeśli zamówisz więcej niż jedną oponę, nie ponosisz kosztów wysyłki. Star Performer – jeszcze lepsza, wysokowydajna opona! Od 2014 roku firma ponownie zmodyfikował mieszankę gumy opony Star Performer SPTS, aby sprostać rosnącym wymaganiom, dotyczącym przyczepności na mokrej nawierzchni i kierowalności.
 • Producent Star Performer
 • Szerokość przekroju 165
 • Wysokość profilu 65
 • Średnica osadzenia R14
 • Indeks nośności 79
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
 • Efektywność paliwowa F
 • Poziom emisji hałasu 71
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Continental ContiWinterContact TS 860 175/65 R14 82 T 230 zł ZOBACZ Maksymalne bezpieczeństwo w każdych warunkach zimowych dla samochodów klasy kompaktowej i przeciętnej. technologia Cool Chili™ zapewnia najwyższą skuteczność hamowania w każdych zimowych warunkach Liquid Layer Drainage™ skraca drogę hamowania na oszronionej i oblodzonej nawierzchni technika Snow Curve⁺ poprawia bezpieczeństwo jazdy w zakrętach na ośnieżonych drogach Nowo opracowana technika Cool Chili™ obejmuje maksymalizującą trakcję mieszankę krzemionkową, która gwarantuje perfekcyjną przyczepność i tym samym pokaźnie produktywność hamowania. Dzięki żywicom polepszającym zimowe , a także sprężystej matrycy polimerowej opona WinterContact™ TS 860 zachowuje sprężystość przy każdej pogodzie zimą, a także bezpiecznie przenosi siły powstające w trakcie hamowania na mokrą, oblodzoną i ośnieżoną nawierzchnię. Nowy, nieprzystępny układ kanalików lameli Multi Channel Sipe Design pomaga nieprzerwanie odprowadzać wodę z powierzchni styku opony z nawierzchnią, ulepszając produktywność hamowania na oblodzonych i oszronionych drogach. Pionowe kanaliki lameli wspierają kanaliki poziome w odprowadzaniu wody, następnie kanaliki poziome kierują wodę do głównego rowka bieżnika. W ten sposób system Liquid Layer Drainage™ likwiduje niebezpieczeństwo w sytuacjach, gdy skuteczność hamowania pogorszy się z powodu topniejącego lodu — ciekła warstwa pomiędzy oponą i lodem jest usuwana z powierzchni styku. Efektem jest rewelacyjna skuteczność hamowania, zezwalająca szybciej zatrzymać pojazd. Nowa struktura rowków 3D opony WinterContact™ TS 860 o wyższej przyczepności wspomaga wgryzanie się opony w ośnieżoną nawierzchnię, zwłaszcza w zakrętach. Śnieg zostaje skompresowany nie tylko w głównym rowku bieżnika, lecz także w całej rowkowanej strukturze ściany opony o wyższej przyczepności – w ponad 1000 punktów na całym profilu. Technologia SnowCurve⁺ pozwala oponie przenosić wyższe siły boczne i w ten sposób lepszą ogólną przyczepność w trakcie pokonywania zakrętów. źródło: https://www.continental-opony.pl
 • Producent Continental
 • Szerokość przekroju 175
 • Wysokość profilu 65
 • Średnica osadzenia R14
 • Indeks nośności 82
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
 • Efektywność paliwowa E
 • Poziom emisji hałasu 71
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Barum POLARIS 3 175/65 R14 82 T 226,10 zł ZOBACZ Barum, czyli czeska marka i niemiecka technika powiązana z koncernem Continental jest szeroko znaną i cenioną przez użytkowników w Polsce. Opony samochodowe Barum przyciągają wysoką jakością, atrakcyjną ceną i budową dostosowaną do warunku atmosferycznych Europy Wschodniej. Barum Polaris 3 to zimowa opona samochodowa, następczyni modnego, w opiniach użytkowników, modelu Barum Polaris 2. Oponę samochodową Barum Polaris 3 znamionuje idealna trakcja w nieprzystępnych, zimowych warunkach, co w rezultacie powoduje bezpieczne prowadzenie pojazdu. Niskie opory toczenia, wywołujące zmniejszone zużycie paliwa, uzyskane pozostały dzięki zastosowaniu w oponie dopełniającego kanału obwodowego w części barkowej. Dłuższa żywotność opony realna jest przez zastosowanie lamel o przeróżnej głębokości, ułożonych po przekątnej. Te dwie cechy umożliwiają niższe koszty eksploatacji opony oraz całego pojazdu. Pokaźne rowki w części barkowej genialnie odprowadzają wodę, a tak zwany "śnieżny łapacz" w kanałach bieżnika daje efekt świetnej przyczepności na śniegu. Pozwala to na uniknięcie poślizgu w trakcie hamowania i przyśpieszania, dając użytkownikowi poczucie bezpieczeństwa na drodze. Opony samochodowe Barum Polaris 3 są sugerowane przez wielu użytkowników, co daje swój wyraz w entuzjastycznych opiniach na forach internetowych. Potwierdzają to także liczne testy opon np. ADAC.
 • Producent Barum
 • Szerokość przekroju 175
 • Wysokość profilu 65
 • Średnica osadzenia R14
 • Indeks nośności 82
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
 • Efektywność paliwowa F
 • Poziom emisji hałasu 71
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Hankook Winter RW 06 195/80 R14 106 Q 284 zł ZOBACZ Hankook RW06 najlepsza opona zimowa do europejskich samochodów dostawczych W oponie Winter RW06 wykorzystano mieszankę krzemionkową pomagającą zachować stabilność nie tylko na zaśnieżonych i oblodzonych drogach,ponadto na grząskich nawierzchniach. Najnowocześniejsze łączniki stabilizują geometrię na zaśnieżonych i oblodzonych drogach i maksymalizują osiągi prowadzenia. atrybuty Wzór bieżnika Środkowy rowek prosty oraz 2 rowki półzygzakowate budowa oparta na 3 rowkach głównych gwarantujących bezpieczeństwo na mokrych drogach. Opona ta pozostała zaprojektowana z myślą o zapobieganiu akwaplanacji, a także poprawianiu przyczepności na śniegu poprzez użycie prostego rowka na środku, a także rowków zygzakowatych na bokach. zastosowanie łącznika o nowym profilu w pełni nowy typ łącznika wzdłuż ściany bloków na barku wspomaga jakość prowadzenia na szczególnie suchych nawierzchniach, a także przyczepność na lodzie i śniegu. Przez dodanie nacięć na kolumnie barku gwarantuje znakomite osiągi na śniegu, nawet gdy bieżnik zetrze się do połowy. Środkowy rowek prosty, a także 2 rowki półzygzakowate kompozycja oparta na 3 rowkach głównych zapewniających bezpieczeństwo na mokrych drogach. Opona ta została zaprojektowana z myślą o zapobieganiu akwaplanacji oraz poprawianiu przyczepności na śniegu poprzez użycie prostego rowka na środku i rowków zygzakowatych na bokach. zastosowanie łącznika o nowym profilu w pełni nowy rodzaj łącznika wzdłuż ściany bloków na barku wspomaga jakość prowadzenia na nad wyraz suchych nawierzchniach i przyczepność na lodzie i śniegu. Poprzez dodanie nacięć na kolumnie barku zapewnia wyśmienite osiągi na śniegu, nawet gdy bieżnik zetrze się do połowy. Układ krzyżowy bloków poprzez skrzyżowanie i połączenie bloków bieżnika zapewnione pozostało bezpieczeństwo zbieżności i obszerna siła hamowania na oblodzonych drogach. Rowek klifowy Rowek klifowy maksymalizuje efekt krawędziowy na śniegu na ścianie rowka. Struktura opony pokaźne pasy stalowe o obszernej wytrzymałości Poprawiona trwałość bieżnika gwarantująca lepszą sterowność oraz wytrzymałość na zużycie. budowa stopki o wysokiej wytrzymałości Maksymalna sterowność, stabilność przy obszernych prędkościach, a także solidność.
 • Producent Hankook
 • Szerokość przekroju 195
 • Wysokość profilu 80
 • Średnica osadzenia R14
 • Indeks nośności 106
 • Indeks prędkości Q
 • Typ pojazdu dostawczy
 • Efektywność paliwowa F
 • Poziom emisji hałasu 73
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni E
Vredestein Snowtrac 5 195/60 R14 86 T 843,20 zł ZOBACZ Vredestein Snowtrac 5 Nowa, 5-gwiazdkowa opona zimowa cechy unikalna budowa lamelek: pokaźniejsza liczba zróżnicowanych lamelek o rozmaitym profilu i głębokości rowków bieżnikaprogresywna mieszanka krzemionkowausztywniona strefa w środku bieżnikaCichy bieżnik Stealth DesignOpona sferyczna ze stopniowanymi rowkami wzdłużnymi Korzyści nieszablonowa przyczepność na mokrej, ośnieżonej i oblodzonej nawierzchniadekwatna przyczepność na śniegu i lodzieZmniejszone opory toczeniazwiększona stabilność udoskonalone atrybuty jezdne na suchej i mokrej nawierzchni vNiski poziom wewnętrznego hałasu: dźwięk absorbowany przez sporo powierzchni w rowkach wzdłużnych i bocznychnieznaczne ryzyko wystąpienia zjawiska poślizgu hydrodynamicznego, nad wyraz korzystne atrybuty jezdne na mokrej nawierzchni drogi Vredestein Snowtrac 5 to zimowa opona, która przeciwstawia się choćby najszczególniej skrajnym i nieprzewidywalnym warunkom pogodowym, obejmującym mokre, zimne lub śliskie jezdnie. Punktem wyjściowym w jej opracowaniu była chęć zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa, ponadprzeciętnych cechy jezdnych i trwałości. Dzięki nieszablonowej technologii wykonania lamelek, która polega na zaimplementowaniu większej liczby lamelek o rozmaitych kształtach, orientacjach i głębokości profilu, opona zagwarantuje znakomitą przyczepność na mokrych nawierzchniach, śniegu i lodzie. Umocniona środkowa część bieżnika zapewnia rozszerzoną stabilność jazdy, zapewniając lepsze prowadzenie na suchej i mokrej nawierzchni. Konstrukcja opony Snowtrac 5 marki Vredestein wykorzystuje technologię Stealth Design: wzdłużne i poprzeczne rowki w bieżniku składają się na mnóstwo powierzchni o różnych formatach, które pochłaniają hałas, powodując, że samochody stają się cichsze wewnątrz i na zewnątrz.
 • Producent Vredestein
 • Szerokość przekroju 195
 • Wysokość profilu 60
 • Średnica osadzenia R14
 • Indeks nośności 86
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
 • Efektywność paliwowa F
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Bridgestone Blizzak LM-001 185/65 R14 86 T 231,52 zł ZOBACZ Opory toczenia: Opory toczenia to inaczej straty energii, które powstają gdy opona odkształca się w trakcie jazdy na skutek kontaktu z nawierzchnią. Im mniejszy opór toczenia, tym opona zużywa się wolniej, samochód spala mniej paliwa w trakcie jazdy a używanie pojazdu jest bardziej ekologiczne i ekonomiczne. Opory toczenia na etykiecie oznaczone są logiem opony i dystrybutora paliwa a jego skala określona jest literami A-G, gdzie A to najniższe opory toczenia a G to najwyższe. Przyczepność na mokrej nawierzchni: Hamowanie auta na mokrej nawierzchni mierzone jest w metrach i mierzone jest od momentu rozpoczęcia hamowania do pełnego zatrzymania auta. Jest to kluczowy parametr dotyczący bezpieczeństwa jazdy. Przyczepność na mokrej nawierzchni na etykiecie oznaczona jest logiem opony, a także kropli deszczu. Jej skala określona jest literami A-G, gdzie A oznacza najlepszą przyczepność a G najgorszą. Zewnętrzny hałas opony: Hałas, który powstaje w trakcie jazdy, mierzony w decybelach, cichość opony ma szeroki wpływ na ochronę środowiska a im cichsza opona tym bardziej ekologiczna. Oferowana opona jest nowa nigdy nie używana, oferowane opony są produkcji 2017/2018, oferowana wartość jest zawsze ceną BRUTTO. Wszystkie opony zakupione w dzień roboczy do godziny 14:00 dostarczamy następnego dnia kurierem pod wyrózniony adres. Jesteśmy legalnie działającą firmą więc zgodnie z Państwa życzeniem na każdą sprzedaną oponę wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę Vat. Wszystkie zakupione w naszym sklepie opony objęte są gwarancją 24miesiące od daty zakupu poświadczonego paragonem lub fakturą. Zdjęcia zamieszczonych opon są poglądowe i mogą sporadycznie odbiegać od rzeczywistości, w sytuacji wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni. Przeznaczenie: Opona OSOBOWA. Właściwości: Sezon: ZIMOWA Producent: BRIDGESTONE Klasa: PREMIUM Szerokość opony: 185 Profil opony: 65 Indeks prędkości: T-190KMH Opory toczenia: E Przyczepność na mokrej nawierzchni: C Średnica obręczy [cal]: R14 Poziom hałasu: 71 dB
 • Producent Bridgestone
 • Szerokość przekroju 185
 • Wysokość profilu 65
 • Średnica osadzenia R14
 • Indeks nośności 86
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
 • Efektywność paliwowa E
 • Poziom emisji hałasu 71
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Bridgestone Blizzak LM-001 175/70 R14 88 T 293 zł ZOBACZ Opory toczenia: Opory toczenia to inaczej straty energii, które powstają gdy opona odkształca się podczas jazdy na skutek kontaktu z nawierzchnią. Im mniejszy opór toczenia, tym opona zużywa się wolniej, samochód spala mniej paliwa podczas jazdy a stosowanie pojazdu jest bardziej ekologiczne i ekonomiczne. Opory toczenia na etykiecie oznaczone są logiem opony i dystrybutora paliwa a jego skala określona jest literami A-G, gdzie A to najniższe opory toczenia a G to najwyższe. Przyczepność na mokrej nawierzchni: Hamowanie auta na mokrej nawierzchni mierzone jest w metrach i mierzone jest od momentu rozpoczęcia hamowania do pełnego zatrzymania auta. Jest to kluczowy parametr dotyczący bezpieczeństwa jazdy. Przyczepność na mokrej nawierzchni na etykiecie oznaczona jest logiem opony oraz kropli deszczu. Jej skala określona jest literami A-G, gdzie A oznacza najlepszą przyczepność a G najgorszą. Zewnętrzny hałas opony: Hałas, który powstaje w trakcie jazdy, mierzony w decybelach, cichość opony ma spory wpływ na ochronę środowiska a im cichsza opona tym bardziej organiczna. Oferowana opona jest nowa nigdy nie używana, oferowane opony są produkcji 2017/2018, oferowana wartość jest zawsze ceną BRUTTO. Wszystkie opony zakupione w dzień roboczy do godziny 14:00 dostarczamy następnego dnia kurierem pod wyrózniony adres. Jesteśmy legalnie działającą firmą więc zgodnie z Państwa życzeniem na każdą sprzedaną oponę wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę Vat. Wszystkie zakupione w naszym sklepie opony objęte są gwarancją 24miesiące od daty zakupu poświadczonego paragonem lub fakturą. Zdjęcia zamieszczonych opon są poglądowe i mogą sporadycznie odbiegać od rzeczywistości, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni. Przeznaczenie: Opona OSOBOWA. Właściwości: Sezon: ZIMOWA Producent: BRIDGESTONE Klasa: PREMIUM Szerokość opony: 175 Profil opony: 70 Indeks szybkości: T-190KMH Opory toczenia: E Przyczepność na mokrej nawierzchni: C Średnica obręczy [cal]: R14 Poziom hałasu: 71 dB
 • Producent Bridgestone
 • Szerokość przekroju 175
 • Wysokość profilu 70
 • Średnica osadzenia R14
 • Indeks nośności 88
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
Goodride SW601 185/60 R14 82 H 180 zł ZOBACZ Goodride SW601 została wykonany specjalnie dla kierowców, którzy cenią wysoką jakość za dobrą cenę. Przy produkcji opony użyto postępowe materiały i nowoczesne rozwiązania produkcyjne. Bieżnik opony pozostał wytwarzany z postępowej, mrozoodpornej mieszaki gumowej, dzięki której zachowuje trwałość i elastyczność nawet w ujemnych temperaturach. Goodride SW601 ma asymetryczny wzór, który dzieli oponę na strefy. Każda z nich pełni inne funkcje. Wewnętrzna strona opony ulepszoną charakterystykę jazdy na śliskiej nawierzchni. Zaprojektowane w oponie klocki w zarysie rozciągniętych rombów, które ułożono kierunkowo. Powierzchnia klocków została na dodatek pokryta zygzakowatymi lamelkami, które wbijają się w podłoże. Auto nie traci przyczepności nawet na śliskiej drodze. SW601 aktywne ruszanie i przyśpieszanie. Zewnętrzna strona opony zapewnia przyczepność i stabilizację toru jazdy przy wyższych szybkościach i podczas pokonywania zakrętów. Udoskonala na dodatek wyniki w trakcie jazdy na mokrej drodze. Wyposażono ją w proste klocki o ostrych krawędziach, a także dwa obszerne kanały. Rzeźba produktywnie rozbijają taflę wody i usuwają błoto pośniegowe na boki, a także chroni przed poślizgiem hydrodynamicznym.rozszerzyć wysoki komfort jazdy zastosowano lekko zaokrąglone krawędzie. Poprawiono w ten sposób lepsze prowadzenie na nierównej nawierzchni i zmniejszono szum i drgania powstające w trakcie jazdy. Goodride SW601 jest cicha i komfortowa.
 • Producent Goodride
 • Szerokość przekroju 185
 • Wysokość profilu 60
 • Średnica osadzenia R14
 • Indeks nośności 82
 • Indeks prędkości H
 • Typ pojazdu osobowy
 • Efektywność paliwowa C
 • Poziom emisji hałasu 70
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Kleber Krisalp HP2 185/65 R14 86 T 212 zł ZOBACZ Opory toczenia: Opory toczenia to inaczej straty energii, które powstają gdy opona odkształca się podczas jazdy na skutek kontaktu z nawierzchnią. Im mniejszy opór toczenia, tym opona zużywa się wolniej, samochód spala mniej paliwa w trakcie jazdy a używanie pojazdu jest bardziej ekologiczne i ekonomiczne. Opory toczenia na etykiecie oznaczone są logiem opony i dystrybutora paliwa a jego skala określona jest literami A-G, gdzie A to najniższe opory toczenia a G to najwyższe. Przyczepność na mokrej nawierzchni: Hamowanie auta na mokrej nawierzchni mierzone jest w metrach i mierzone jest od momentu rozpoczęcia hamowania do pełnego zatrzymania auta. Jest to kluczowy parametr dotyczący bezpieczeństwa jazdy. Przyczepność na mokrej nawierzchni na etykiecie oznaczona jest logiem opony oraz kropli deszczu. Jej skala określona jest literami A-G, gdzie A oznacza najlepszą przyczepność a G najgorszą. Zewnętrzny hałas opony: Hałas, który powstaje w trakcie jazdy, mierzony w decybelach, cichość opony ma wielki wpływ na ochronę środowiska a im cichsza opona tym bardziej naturalna. Oferowana opona jest nowa nigdy nie używana, oferowane opony są produkcji 2017/2018, oferowana wartość jest zawsze ceną BRUTTO. Wszystkie opony zakupione w dzień roboczy do godziny 14:00 dostarczamy następnego dnia kurierem pod wyznaczony adres. Jesteśmy legalnie działającą firmą więc zgodnie z Państwa życzeniem na każdą sprzedaną oponę wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę Vat. Wszystkie zakupione w naszym sklepie opony objęte są gwarancją 24miesiące od daty zakupu poświadczonego paragonem albo fakturą. Zdjęcia zamieszczonych opon są poglądowe i mogą sporadycznie odbiegać od rzeczywistości, w sytuacji wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni. Przeznaczenie: Opona OSOBOWA. Parametry: Sezon: ZIMOWA Producent: KLEBER Klasa: MIDDLE Szerokość opony: 185 Profil opony: 65 Indeks prędkości: T-190KMH Opory toczenia: C Przyczepność na mokrej nawierzchni: C Średnica obręczy [cal]: R14 Poziom hałasu: 71 dB
 • Producent Kleber
 • Szerokość przekroju 185
 • Wysokość profilu 65
 • Średnica osadzenia R14
 • Indeks nośności 86
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
 • Efektywność paliwowa C
 • Poziom emisji hałasu 72
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni E
Vredestein Snowtrac 5 165/60 R14 79 T 232,37 zł ZOBACZ Vredestein Snowtrac 5 Nowa, 5-gwiazdkowa opona zimowa parametry unikalna budowa lamelek: pokaźniejsza ilość najróżniejszych lamelek o różnym kształcie i głębokości rowków bieżnikapostępowa mieszanka krzemionkowausztywniona strefa we wnętrzu bieżnikaCichy bieżnik Stealth DesignOpona sferyczna ze stopniowanymi rowkami wzdłużnymi Korzyści unikatowa przyczepność na mokrej, ośnieżonej i oblodzonej nawierzchnistosowna przyczepność na śniegu i lodzieZmniejszone opory toczeniapowiększona stabilność udoskonalone parametry jezdne na suchej i mokrej nawierzchni vNiski poziom wewnętrznego hałasu: dźwięk absorbowany przez dużo powierzchni w rowkach wzdłużnych i bocznychmałe ryzyko wystąpienia zjawiska poślizgu hydrodynamicznego, nad wyraz dobre właściwości jezdne na mokrej nawierzchni drogi Vredestein Snowtrac 5 to zimowa opona, która przeciwstawia się nawet najistotniej skrajnym i nieprzewidywalnym warunkom pogodowym, obejmującym mokre, zimne albo śliskie jezdnie. Punktem wyjściowym w jej opracowaniu była chęć zapewnienia słusznego bezpieczeństwa, ponadprzeciętnych atrybuty jezdnych i trwałości. Dzięki unikatowej technologii wykonania lamelek, która polega na zaimplementowaniu obszerniejszej liczby lamelek o najróżniejszych kształtach, orientacjach i głębokości profilu, opona zapewnia nadzwyczajną przyczepność na mokrych nawierzchniach, śniegu i lodzie. Umocniona środkowa część bieżnika zapewnia zwiększoną stabilność jazdy, zapewniając lepsze prowadzenie na suchej i mokrej nawierzchni. Kompozycja opony Snowtrac 5 firmy Vredestein wykorzystuje technologię Stealth Design: wzdłużne i poprzeczne rowki w bieżniku składają się na niemało powierzchni o różnych formatach, które pochłaniają hałas, powodując, że samochody stają się cichsze w środku i na zewnątrz.
 • Producent Vredestein
 • Szerokość przekroju 165
 • Wysokość profilu 60
 • Średnica osadzenia R14
 • Indeks nośności 79
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
 • Efektywność paliwowa E
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Dunlop SP WINTER RESPONSE 185/70 R14 88 T 212 zł ZOBACZ dobre zachowanie na drodze we wszystkich warunkach zimowych Równomiernie sprawne działanie na wodzie, śniegu i lodzieznakomita trakcja na śniegugenialna przyczepność przy zimowej pogodziedoskonałe wyczucie drogi Równomiernie efektywne działanie na wodzie, śniegu i lodzieSP Winter Response to odpowiedź na przeróżne oczekiwania użytkowników stawiane oponom zimowym. Część bieżnikowa ma asymetryczną konstrukcję, w której najróżniejsze strefy odpowiadają za poszczególne funkcje. Dzięki czemu udało się znaleźć prawidłowy kompromis między zachowaniem na nawierzchniach pokrytych wodą, śniegiem i lodem.rewelacyjna trakcja na śnieguCiesz się pewnością prowadzenia przy grubej pokrywie śnieżnej. Bieżnik ma dwa rodzaje lamelek, które współpracują ze sobą w celu utrzymania prawidłowej trakcji, krótiej drogi hamowania i pokonywania zakrętów na śniegu.rewelacyjna przyczepność przy zimowej pogodzieW bieżniku opony SP Winter Response zastosowano mieszankę o obszernym udziale krzemionki. Dzięki czemu bieżnik zachowuje rozciągliwość w niskich temperaturach, udoskonalając własności trakcyjne na śniegu i lodzie.znakomite wyczucie drogiw trakcie jazdy na śliskich zimowych drogach bardzo ważne jest otrzymywanie jak największej ilości danych o drodze. W oponie SP Winter Response wykorzystano technologię Dunlop Touch Technology. Jest to zbiór zaawansowanych rozwiązań, które zapewniają lepsze wyczucie nawierzchni. Bezszwowa opaska nylonowa (JLB). technologia hybrydowej osnowy ograniczająca zniekształcenia na obwodzie opony przy pokaźnych prędkościach.zalety wyśmienita stabilność w trakcie szybkiej jazdy, płynne i równomierne zużycie. Asymetryczny wzór bieżnika. Asymetryczna kompozycja bieżnika sprawia, iż opona udoskonalone prowadzenie i obszerniejszą oporność na aquaplaning. Ciągłe centralne żebro udoskonala stabilność i precyzję jazdy. Asymetryczne rozmieszczenie rowków polepsza przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni. Ulepszone zachowanie w jeździe na wprost i na zakrętach, pokaźniejsza oporność na aquaplaning. System różnorodnych lamelek. Pogoda zimą może być niezwykle różna. Jednak każde warunki, od zimnej i suchej nawierzchni po mroźny śnieg czy śnieg z deszczem, stawiają oponom wysokie kryteria. Różne typy lameli wykorzystywane w oponach Dunlop, dobrane do zróżnicowanych typów zimowej nawierzchni, pozwalają efektywnie zmierzyć się z tymi wyzwaniami.atuty jednolite zachowanie w każdych zimowych warunkach pogodowych. Bieżnik wielokątowy (Multi Radius Tread). Bieżnik wielokątowy wykorzystuje dziesięć najróżniejszych promieni, co zagwarantuje większą precyzję prowadzenia. Taka budowa sprawia szczególnie równomierne rozkładanie się ciśnienia na całej powierzchni styku opony z nawierzchnią. Efekt to łagodniejsze wchodzenie w zakręt z prostej, co zezwala na dokładniejsze i postępowe reagowanie.mocne strony znacznie lepsza kontrola nad zmianą powierzchni kontaktu opony z jezdnią we wszystkich warunkach, ulepszone wyczucie drogi podczas jazdy na suchych i mokrych nawierzchniach, a także obszerniejsza kontrola przy pokonywaniu zakrętów.
 • Producent Dunlop
 • Szerokość przekroju 185
 • Wysokość profilu 70
 • Średnica osadzenia R14
 • Indeks nośności 88
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
 • Efektywność paliwowa F
 • Poziom emisji hałasu 69
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni F