Opony do quadów

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

sp max mutant 160/60 r17 69 w marki Dunlop 685 zł ZOBACZ Z zaufaniem w zakręt.W klasie Supermoto nie chodzi o to,prędko jeździć na prostej. Raczej chodzi o to,należycie układać się na zakrętach i w razie zapotrzebowania wykonać poślizg kontrolowany. Design bieżnika na przednim i tylnym kole modelu Sportmax Mutant pomoże Ci pozostać w granicach, jeśli chcesz być na drodze w pobliżu pogranicza. Obfita powierzchnia styczna i lekki karkas dbają o najlepszą reakcję w tej klasie, przewidywalność i natychmiastową reakcję w trakcie kierowania. Główne atuty: Lekka kompozycja, specjalne położenie karkasu na przednim kole, a także technika bezszwowego opasania na tylnej oponieznaczna powierzchnia styczna ułatwia zwrotność i stosowne panowanie nad pojazdem przy poślizgu kontrolowanymzadziorny wzór bieżnika umożliwia osiąganie wysokiej sprawności w każdych warunkach, nawet przy umiarkowanym zastosowaniu w terenie Specjalne mieszanki bieżników proponują trwałość i perfekcyjną przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni. Opony asygnowane do lżejszych motocykli z kolekcji supermoto zaporojektowane do przeróżnych warunków drogowych jak i jazdy w terenie. Lekka warstwa zewnętrzna, specjalna, jednowarstwowa konstrukcja opon przednich i konstrukcja bezkońcowego opasania (JLB) opon tylnych, połączona z bieżnikiem o bardziej otwartym wzorze, zapewnia niespotykaną miękkość. Opony te przeznaczone są do lżejszych motocykli z linii supermoto. pokaźna powierzchnia styku, łatwość prowadzenia i zwrotność, a do tego pełna kontrola podczas pokonywania zakrętów. Specjalne mieszanki gumowe bieżnika przedniej i tylnej opony, trwałość i przyczepność na suchych i mokrych nawierzchniach. Agresywny wzór bieżnika zapewnia genialne osiągi w każdych warunkach, jeszcze podczas jazdy w terenie.
  • Producent DUNLOP
Michelin sirac 120/80 r18 t 300 zł ZOBACZ Opony Michelin to opony należące do klasy premium. Wyniki niezależnych testów pokazują, że opony klasy premium najbardziej stabilne osiągi pod każdym względem. Zapewniają wysokie osiągi na mokrej i suchej nawierzchni. Bieżnik został zaprojektowany tak, aby oferować lekkie i przyjemne prowadzenie pojazdu. Michelin obecny jest w Polsce od 1994 r., kiedy to w Warszawie pozostała założona pierwsza filia Grupy Michelin w Centralnej i Wschodniej Europie. W grudniu 1995 roku Grupa Michelin, kupuje zestaw większościowy akcji olsztyńskiej fabryki, stając się partnerem strategicznym i inwestorem na wielką skalę. Fabryka zmienia oblicze: pojawiają się kolejne inwestycje, nowe maszyny i urządzenia, nowe technologie i produkty, obowiązuje nowatorskie podejście do klienta i spraw jakości. Rusza produkcja ciężarowych opon całostalowych (1996), a w 1998 roku następuje otwarcie Zakładu Form. W 2000 roku w Warszawie zostaje otwarte Centrum Szkoleniowe dla dilerów. W 2001 roku olsztyńska fabryka rozpoczyna produkcję opon osobowych i ciężarowych pod marką Michelin. W otwartej w roku 2004 hali kordów wytwarza się kord impregnowany, który znajduje wykorzystanie w technice C3M - to już najwyższa półka! W styczniu 2005 roku fabryka w Olsztynie i Dyrekcja Handlowa Michelin Polska w Warszawie łączą się w jedną firmę: Michelin Polska S.A. Powstają nowe inwestycje: Centrum Logistyczne, nowy Zakład Opon Osobowych i Dostawczych oraz Zakład Półfabrykatów.
  • Producent MICHELIN
Dunlop SP MAX MUTANT 120/70 R17 58 W (4038526267580) 530 zł ZOBACZ Z zaufaniem w zakręt.W klasie Supermoto nie chodzi o to,błyskawicznie jeździć na prostej. Raczej chodzi o to,prawidłowo układać się na zakrętach i w razie potrzeby wykonać poślizg kontrolowany. Design bieżnika na przednim i tylnym kole modelu Sportmax Mutant pomoże Ci pozostać w granicach, jeśli chcesz być na drodze w pobliżu pogranicza. Szeroka powierzchnia styczna i lekki karkas dbają o najkorzystniejszą reakcję w tej klasie, przewidywalność i natychmiastową reakcję w trakcie kierowania. Główne zalety: Lekka konstrukcja, specjalne położenie karkasu na przednim kole, a także technika bezszwowego opasania na tylnej oponiewielka powierzchnia styczna usprawnia zwrotność i optymalne panowanie nad pojazdem przy poślizgu kontrolowanymagresywny wzór bieżnika umożliwia osiąganie wysokiej skuteczności w każdych warunkach, nawet przy umiarkowanym zaimplementowaniu w terenie Specjalne mieszanki bieżników proponują wytrzymałość i doskonałą przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni. Opony asygnowane do lżejszych motocykli z kolekcji supermoto zaporojektowane do rozmaitych warunków drogowych jak i jazdy w terenie. Lekka warstwa zewnętrzna, specjalna, jednowarstwowa budowa opon przednich i budowa bezkońcowego opasania (JLB) opon tylnych, połączona z bieżnikiem o bardziej otwartym wzorze, zapewnia nieporównaną miękkość. Opony te asygnowane są do lżejszych motocykli z kolekcji supermoto. obfita powierzchnia styku, łatwość prowadzenia i zwrotność, a do tego pełna kontrola podczas pokonywania zakrętów. Specjalne mieszanki gumowe bieżnika przedniej i tylnej opony, solidność i przyczepność na suchych i mokrych nawierzchniach. Agresywny wzór bieżnika gwarantuje wyśmienite osiągi w każdych warunkach, jeszcze podczas jazdy w terenie.
  • Producent DUNLOP

 

 

Opony do quadów
5 (100%) 1 vote