R19

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Pirelli Scorpion Verde All Season 235/65 R19 109 V 561 zł ZOBACZ DATA PRODUKCJI OPON podanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "informacje technicznE"Pirelli Scorpion Verde All Season to perfekcyjny dobór do samochodów rodzaju SUV i Crossover. Opracowana z myślą o kierowcach poszukujących możliwości dłuższego przebiegu, a także korzystnej pracy w warunkach rodzaju off-road, bez uszczerbku dla wygody i bezpieczeństwa na każdej nawierzchni i w każdych warunkach. Prezentowana opona demonstruje ideę naturalnego produktu Pirelli.Scorpion Verde All Season to jedna z najszczególniej ( obok Pirelli Cinturato All Season ) zaawansowanych technicznie opon o charakterze wielosezonowym. Jako jedyna tego typu opona ma szereg homologacji do prestiżowych marek samochodów, w tym m.in. Do Porsche, Mercedesa, Range Rovera czy najnowszego z ekskluzywnych SUV-ów Bentleya Bentayga. Zakup tej opony gwaratuje całkowitą satysfakcję każdemu kierowcy. Opony Scorpion Verde All Season opatrzone są przez markę Pirelli czterema specjalnymi symbolami, związanymi z ekologią. Informują one o prawdziwych korzyściach korzystania z tej opony i reprezentują szczególnie widoczne dla kierwoców atrybuty. Znajdują się na każdej oponie, a ich znaczenie demonstrujemy poniżej:wydajność paliwowaOgraniczone opory toczenia przez użycie specjalnie dopasowanych materiałów budulcowych opony. Dzięki nim, pełniej korzystasz z zatankowanego paliwa wykorzystując jego mniejsze ilości. Czyste powietrze, środowiskoW oponie użyte mniejsze ilości krzywdzących tworzyw juz na etapie produkcyjnym. Dzięki czemu, w trakcie produkcji do atmosfery dostaje się mniej zanieczyszczeń.Ograniczony hałasPrzez wykorzystaie specjalnej sekwencji bloków bieznika widocznie zmniejszono hałas produkowany poprzez całą oponę. Odczuwalny hałas w kabinie został obnizony aż o 30% w stosunku do innych opon o takim przeznaczeniu.PrzebiegiZastosowana mieszanka gumy nie tylko dostosowuje się do warunków atmosferycznych przez cały rok - funkcjonalność pozostała poszerzona o osiąganie nad wyraz dużych przebiegów. użyta technika pozwoliła uniknąć kompromisu pomiędzy zużyciem a przyczepnością. Prametry użytkowe Pirelli Scorpion Verde All Season:...
 • Producent Pirelli
 • Szerokość przekroju 235
 • Wysokość profilu 65
 • Średnica osadzenia R19
 • Indeks nośności 109
 • Indeks prędkości V
 • Poziom emisji hałasu 72
 • Efektywność paliwowa C
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Goodyear Wrangler HP All Weather 235/55 R19 105 V 504,91 zł ZOBACZ Inteligentna opona do samochodów z napędem na 4 koła zapewniająca maksymalną wydajność jazdy przez cały rok genialne zachowanie na drodze poprzez cały rokwyśmienita przyczepność w deszczu i zimowych warunkachwytrzymałość na zjawisko aquaplaninguCicha i komfortowa jazda nadzwyczajne zachowanie na drodze przez cały rokCiesz się genialnymi własnościami trakcyjnymi poprzez cały rok dzięki potężnej oponie, w której wykorzystano mieszanki uwzględniające specyfikę rozmaitych warunków pogodowych. Technika SmartTRED wchodząca w skład zestawu rozwiązań Weather Reactive gwarantuje adaptację do zmiennych warunków drogowych, dzięki czemu jednego kompletu opon można używać bez obaw poprzez cały rok. idealna przyczepność w deszczu i zimowych warunkachdzisiaj na nadzwyczajną trakcję możesz liczyć równocześnie na szosie i w terenie. Opona Wrangler HP All Weather uwydatnia się głębokimi i szerokimi rowkami. Sprawnie odprowadzają one błoto, pomagając sprawnie przejechać choćby przez bardzo nieprzystępny teren. Środkowa część bieżnika dba o poprawę przyczepności na śliskich nawierzchniach. oporność na zjawisko aquaplaninguRowki bieżnika uformowano w sposób gwarantujący szybkie rozpraszanie wody, co pomaga utrzymać kontrolę nad pojazdem na mokrej nawierzchni. Cicha i komfortowa jazdaCiesz się komfortem jazdy w swym samochodzie z napędem na 4 koła dzięki konstrukcji klocków bieżnika ograniczającej poziom emitowanego hałasu.
 • Producent Goodyear
 • Szerokość przekroju 235
 • Wysokość profilu 55
 • Średnica osadzenia R19
 • Indeks nośności 105
 • Indeks prędkości V
 • Poziom emisji hałasu 70
 • Efektywność paliwowa B
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Pirelli Scorpion Zero Asimmetrico 255/50 R19 107 Y 688 zł ZOBACZ unikalna opona o ultra wysokich osiągach, dedykowana dla najnowszej generacji samochodów terenowych, SUV i Crossover. Zaprojektowana do jazdy po drogach, proponuje najwyższy komfort przy wielkich prędkościach, niski poziom hałasu, staranne prowadzenie i szybką reakcję na ruchy kierownicą. Technologiczna charakterystyka opony Scorpion Zero gwarantuje najwyższe osiągi, bezpieczeństwo i świetną trakcję.konkretna kompozycja i asymetryczny wzór bieżnika gwarantują pewne prowadzenie w każdym terenie, przy zachowaniu słusznych atrybuty jezdnych poprzez cały okres eksploatacji opony.gustowny wzór asymetrycznego bieżnika, niski profil opony i charakterystyczny żółty skorpion na bocznej ściance sprawiają, że opona przyciąga wzrok. Dodaje wyrazu najmocniejszym samochodom, zapewniając przy tym styl i bezpieczeństwo gwarantowane poprzez Pirelli.Podstawowe homologacje:• Audi, Ford, Jeep (Run Flat version), Land Rover, Mercedes, Volkswagen, Volvo.Uwagadobór producenta i modelu pojazdu w interaktywnej aplikacji Pirelli pozwoli Ci zorientować się jakie opony są rekomendowane, zgodnie ze specyfikacją techniczną, homologacjami i listą dopuszczalnych zamienników.Wyświetlone wyniki służą tylko CELOM INFORMACYJNYM, za każdym razem PRZED dokonaniem zakupu NALEŻY UPEWNIĆ SIĘ w autoryzowanym punkcie sprzedaży Pirelli czy nie istnieją techniczne lub prawne przeszkody do konstrukcji wybranych opon.Zaprojektowana dla najwyższych osiągów w jeździe szosowej i umiarkowanym terenie (off-road).progresywna technika i konstrukcja opony jest gwarantem najlepszego wyboru kierowcy. Scorpion™ Zero™ Asimmetrico to opona z charakterem, a więc perfekcyjna do tuningu.
 • Producent Pirelli
 • Szerokość przekroju 255
 • Wysokość profilu 50
 • Średnica osadzenia R19
 • Indeks nośności 107
 • Indeks prędkości Y
 • Poziom emisji hałasu 72
 • Efektywność paliwowa C
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Vredestein Quatrac 5 235/50 R19 99 V 606,77 zł ZOBACZ Vredestein Quatrac 5 Komfort posiadania jednej opony wielosezonowej właściwości konstrukcja podzielona na letnią i zimową część bieżnikaZielone oznakowanie opon zgodne z zasadami UETrójwymiarowe wcięcia zapewniające przyczepnośćprogresywna budowa bieżnika z asymetrycznym zewnętrznym rowkiem wzdłużnymMieszanka z wysoką zawartością krzemionkiOznaczenie M& S i symbol płatka sniegu Korzyści Zoptymalizowane atrybuty wielosezonoweNiskie opory toczenia, krótka droga hamowania na mokrej nawierzchni i istotnie niski poziom hałasunieprzeciętna przyczepność podczas pokonywania zakrętów oraz szybkie przyspieszanie na śniegu i lodziewiększa stabilność i ulepszona przyczepność na suchej nawierzchniwyjątkowo wytrzymała kompozycja, długi okres używaniaSpełnia kryteria opony zimowej Nowa opona Vredestein Quatrac 5 marki Vredestein charakteryzuje się smukłym, asymetrycznym wzorem bieżnika. Letnia część bieżnika o obniżonym współczynniku oporu powietrza zapewnia świetną przyczepność i najwyższą precyzję prowadzenia na suchej i mokrej nawierzchni, natomiast zimowa część bieżnika, w której zastosowano zaawansowaną technologię wykonania lameli, zagwarantuje prawidłową przyczepność na zimnej lub ośnieżonej nawierzchni. Trójwymiarowe bruzdy ułożone pomiędzy lamelami w środkowej części opony genialną przyczepność na zakrętach i pozwalają na szybsze przyspieszanie, nawet na ośnieżonych i oblodzonych jezdniach. Nowoczesna mieszanka z wysoką zawartością krzemionki gwarantuje równomierne zużywanie się i długi okres stosowania opony. Dzięki niskiemu oporowi toczenia, niedługiej drodze hamowania na mokrej nawierzchni i niewielkiemu szumowi toczenia, opona Quatrac 5 firmy Vredestein osiąga dobre wyniki we wszelkich trzech kategoriach znakowania opon zgodnie z normami UE.
 • Producent Vredestein
 • Szerokość przekroju 235
 • Wysokość profilu 50
 • Średnica osadzenia R19
 • Indeks nośności 99
 • Indeks prędkości V
 • Poziom emisji hałasu 70
 • Efektywność paliwowa C
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Pirelli Scorpion Verde All Season 235/50 R19 103 V 786,31 zł ZOBACZ DATA PRODUKCJI OPON podanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "dane technologicznE"Pirelli Scorpion Verde All Season to perfekcyjny wybór do samochodów typu SUV i Crossover. Opracowana z myślą o kierowcach poszukujących możliwości dłuższego przebiegu, a także dobrej pracy w warunkach rodzaju off-road, bez uszczerbku dla wygody i bezpieczeństwa na każdej nawierzchni i w każdych warunkach. Prezentowana opona przedstawia ideę organicznego produktu Pirelli.Scorpion Verde All Season to jedna z najszczególniej ( obok Pirelli Cinturato All Season ) zaawansowanych technologicznie opon o charakterze wielosezonowym. Jako jedyna tego typu opona posiada szereg homologacji do prestiżowych marek samochodów, w tym m.in. Do Porsche, Mercedesa, Range Rovera czy najnowszego z ekskluzywnych SUV-ów Bentleya Bentayga. Zakup tej opony gwaratuje pełną satysfakcję każdemu kierowcy. Opony Scorpion Verde All Season opatrzone są poprzez producenta Pirelli czterema specjalnymi symbolami, związanymi z ekologią. Informują one o prawdziwych korzyściach korzystania z tej opony i reprezentują stanowczo znaczne dla kierwoców właściwości. Znajdują się na każdej oponie, a ich znaczenie ukazujemy poniżej:produktywność paliwowaOgraniczone opory toczenia poprzez użycie specjalnie dobranych tworzyw budulcowych opony. Dzięki nim, pełniej korzystasz z zatankowanego paliwa wykorzystując jego mniejsze ilości. Czyste powietrze, środowiskoW oponie wykorzystane mniejsze ilości krzywdzących materiałów juz na etapie produkcyjnym. Dzięki czemu, podczas produkcji do atmosfery dostaje się mniej zanieczyszczeń.Ograniczony hałasPrzez wykorzystaie specjalnej sekwencji bloków bieznika widocznie zmniejszono hałas produkowany przez całą oponę. Odczuwalny hałas w kabinie został obnizony aż o 30% w stosunku do innych opon o takim przeznaczeniu.PrzebiegiZastosowana mieszanka gumy nie tylko dostosowuje się do warunków atmosferycznych poprzez cały rok - funkcjonalność pozostała poszerzona o osiąganie wyjątkowo dużych przebiegów. wykorzystana technologia pozwoliła uniknąć kompromisu pomiędzy zużyciem a przyczepnością. Prametry użytkowe Pirelli Scorpion Verde All Season:...
 • Producent Pirelli
 • Szerokość przekroju 235
 • Wysokość profilu 50
 • Średnica osadzenia R19
 • Indeks nośności 103
 • Indeks prędkości V
 • Poziom emisji hałasu 70
 • Efektywność paliwowa C
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Vredestein Quatrac 5 255/55 R19 111 W 657 zł ZOBACZ Vredestein Quatrac 5 Komfort posiadania jednej opony wielosezonowej atrybuty konstrukcja podzielona na letnią i zimową część bieżnikaZielone oznakowanie opon zgodne z zasadami UETrójwymiarowe wcięcia gwarantujące przyczepnośćprogresywna budowa bieżnika z asymetrycznym zewnętrznym rowkiem wzdłużnymMieszanka z wysoką zawartością krzemionkiOznaczenie M& S i symbol płatka sniegu Korzyści Zoptymalizowane właściwości wielosezonoweNiskie opory toczenia, krótka droga hamowania na mokrej nawierzchni i wyjątkowo niski poziom hałasunadzwyczajna przyczepność podczas pokonywania zakrętów i szybkie przyspieszanie na śniegu i lodziepokaźniejsza stabilność i lepsza przyczepność na suchej nawierzchninad wyraz wytrzymała kompozycja, długi okres wykorzystywaniaSpełnia kryteria opony zimowej Nowa opona Vredestein Quatrac 5 firmy Vredestein znamionuje się smukłym, asymetrycznym wzorem bieżnika. Letnia część bieżnika o obniżonym współczynniku oporu powietrza zagwarantuje genialną przyczepność i najwyższą precyzję prowadzenia na suchej i mokrej nawierzchni, natomiast zimowa część bieżnika, w której wykorzystano innowacyjną technikę wykonania lameli, zagwarantuje dobrą przyczepność na zimnej lub ośnieżonej nawierzchni. Trójwymiarowe bruzdy ułożone między lamelami w środkowej części opony wyśmienitą przyczepność na zakrętach i umożliwiają szybsze przyspieszanie, nawet na ośnieżonych i oblodzonych jezdniach. Progresywna mieszanka z wysoką zawartością krzemionki gwarantuje równomierne zużywanie się i długi okres stosowania opony. Dzięki niskiemu oporowi toczenia, niedługiej drodze hamowania na mokrej nawierzchni i niepokaźnemu szumowi toczenia, opona Quatrac 5 producenta Vredestein osiąga dobre wyniki we wszystkich trzech kategoriach znakowania opon zgodnie z normami UE.
 • Producent Vredestein
 • Szerokość przekroju 255
 • Wysokość profilu 55
 • Średnica osadzenia R19
 • Indeks nośności 111
 • Indeks prędkości W

 

 

R19
5 (100%) 1 vote