R17

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Nokian Weatherproof 225/55 R17 97 V 523,75 zł ZOBACZ Opona Nokian Weatherproof Poza cztery pory roku Opona bezpieczna zimą, precyzyjna latem. Uniwersalna opona Nokian Weatherproof jest oponą zimową, odznaczającą się wspaniałymi właściwościami przyczepności. Jednocześnie jest to także opona letnia, która ma nadzwyczajną charakterystykę toczenia się w warunkach gorącej letniej pogody. Mieszanka, z której sporządzony pozostał bieżnik, jest dostosowana do zmiennych warunków atmosferycznych. Przyczepność w warunkach zimowych, w temperaturach zbliżonych do zera, a także lekko ujemnych, jest wspaniała. Nowa generacja mieszanek z zawartością krzemionki pozwala dodatkowo na zachowanie wyśmienitej przyczepności na mokrej nawierzchni i niskich oporów toczenia, co przyczynia się do redukcji zużycia paliwa. Drogi zaśnieżone Opona zachowuje się jednostajnie w niskich temperaturach, gwarantując prawidłową przyczepność i skrupulatne hamowanie na śniegu. Drogi mokre produktywnie zapobiega ślizganiu się opony na nawierzchni pokrytej błotem pośniegowym oraz aquaplaningowi i hamuje natychmiastowo nawet na nawierzchniach mokrych. Drogi suche Opona zachowuje stabilność i przyczepność nawet przy wysokich prędkościach na nawierzchniach suchych. solidność poprzez cały rok. Mieszanka, z której sporządzony został bieżnik, funkcjonuje nadzwyczajnie w szerokim przedziale temperatur i nie ulega silnemu zużyciu nawet w gorące letnie dni. Opony Nokian Weatherproof zapewniają pierwszorzędne bezpieczeństwo, wysokie parametry jazdy i wytrzymałość w czasie użytkowania poprzez krągły rok. Te opony typu All-Weather (na każdą pogodę) łączą bezawaryjne bezpieczeństwo w okresie zimowym z standardową dla opon letnich precyzją, stabilnością oraz pewnością prowadzenia. Wszystkie wymiary tych opon oznaczone są symbolem płatka śniegu (3PMSF), co wskazuje, że opony te pozostały oficjalnie zatwierdzone do użytkowania zimą. Z łatwością toczące się opony Nokian Weatherproof także przyczyniają się ograniczania zużycia paliwa, a także redukcji emisji CO2.
 • Producent Nokian
 • Szerokość przekroju 225
 • Wysokość profilu 55
 • Średnica osadzenia R17
 • Indeks nośności 97
 • Indeks prędkości V
 • Typ pojazdu osobowy
 • Poziom emisji hałasu 69
 • Efektywność paliwowa C
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Michelin CrossClimate 225/50 R17 98 V 861 zł ZOBACZ DATA PRODUKCJI OPON przekazanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "dane technicznE"Michelin zaprezentował pierwszą letnią oponę posiadającą równocześnie homologację zimową, co potwierdza umieszczone na boku opony logo 3PMSF (3-Peak Mountain with Snow Flake). Oznacza to, że ta opona może być stosowana zimą w dodatku w krajach gdzie opony zimowe są obowiązkowe.MICHELIN CrossClimate daje początek nowej kategorii opon. W przeciwieństwie do opon całorocznych, których osiągi w lecie i zimie są efektem technicznego kompromisu, MICHELIN CrossClimate uzyskała najwyższą klasę „A" przyczepności do mokrej nawierzchni zarówno wg kryteriów oceny opon letnich jak i zimowych. MICHELIN CrossClimate to połączenie technologii opon zimowych i letnich - do tej pory uważane za niemożliwe do wykorzystania w jednej oponie. Ta postępowa opona dostosowuje swoje cechy do warunków pogodowych dzięki zastosowaniu pionierskiej konstrukcji bieżnika i wykorzystaniu inteligentnych elastomerów.MICHELIN CrossClimate jest pierwszą letnią oponą homologowaną do wykorzystania w warunkach zimowych.Opona pozostała poddana testom i ocenom poprzez niezależne organizacje: TUV-Sud Product Service i DEKRA Test Center i UTAC-CERAM Group. Potwierdziły one najwyższe osiągi zarówno letnie jak i zimowe oraz przewagę nad oponami całorocznymi dostępnymi na rynku - między innymi kluczowym dla bezpieczeństwa obszarze hamowania na suchej nawierzchniOsiągi uzyskiwane poprzez nową oponę MICHELIN CrossClimate to wynik połączenia trzech innowacyjnych technologii.innowacyjna mieszanka bieżnika:- Powierzchnia bieżnika jest wyjątkowo elastyczna dzięki czemu może przylegać do najmniejszych nierówności nawierzchni we wszystkich warunkach - na drodze suchej, mokrej i pokrytej śniegiem.- Opona ma niskie opory toczenia. Inżynierowie Michelin zredukowali wytwarzanie ciepła dzięki zastosowaniu krzemionki najnowszej generacji, która pozostała dodana do mieszanki gumowej znajdującej się bezpośrednio pod bieżnikiem.unikatowe połączenie kierunkowej rzeźby bieżnika z niestandardowym położeniem samoblokujących się lameli 3D.- Lamele 3D biegnące wzdłuż klocków bieżnika mają położenie typowe dla opony letniej, a równocześnie znamionuje je budowa i geometria lameli zimowych Michelin. Ich geometria jest wyjątkowo skomplikowana, są pofalowane, a ich szerokość się zmienia. W warunkach zimowych lamele wywołują efekt "pazura"- wczepiając się w śnieg i zwiększając trakcję....
 • Producent Michelin
 • Szerokość przekroju 225
 • Wysokość profilu 50
 • Średnica osadzenia R17
 • Indeks nośności 98
 • Indeks prędkości V
 • Typ pojazdu osobowy
Falken Euroall Season AS200 235/65 R17 108 V 476 zł ZOBACZ atrybuty: Indeks nośności i prędkości: 108V-240KMH XLOpory toczenia: EPrzyczepność na mokrej nawierzchni: CZewnętrzny hałas (dB): 73 dBZewnętrzny hałas (klasa): 3Termin realizacji: 2_3 Falken EUROALL SEASON AS200 Wszechstronne opony do wykorzystywania przez 365 dni w roku - nowe całoroczne opony Falken oferują stosowną przyczepność na nawierzchni suchej, mokrej i ośnieżonej. EUROALL SEASON AS200 ma także pokaźnie zmniejszony hałas toczenia i krótszą drogę hamowania. Dostępność od lipca 2013 r., w 27 rozmiarach. EUROALL SEASON AS200 została specjalnie przypasowana do skomplikowanych wymogów rynku europejskiego. Jej cztery obszerne i głębokie rowki wzdłużne, doskonałą funkcję rozprzestrzeniania się dużych ilości wody, podczas gdy rowki poprzeczne przesuwają wodę bezpośrednio spod opony. Nowa mieszanka gumowa mieści krzemionkę plus dodatkową wysoką porcję styrenu by dać unikatową przyczepność na mokrej nawierzchni. "FALKEN EUROALL SEASON AS200 to pierwsze całoroczne opony, genialne dla wszystkich regionów", wyjaśnia Markus Bogner, Sales Director Niemcy na Falken Tyre Europe GmbH. "Opracowując mieszankę gumową, Falken skupiał się na znalezieniu nadzwyczajnej równowagi między wybitne mokrą i suchą nawierzchnią i sporym przebiegiem. Ściana boczna AS200 posiada także etykietę M & S wymaganą w Europie, jak dodatkowo symbol płatka śniegu potwierdzający dobrą przyczepność w warunkach zimowych.
 • Producent Falken
 • Szerokość przekroju 235
 • Wysokość profilu 65
 • Średnica osadzenia R17
 • Indeks nośności 108
 • Indeks prędkości V
 • Typ pojazdu osobowy
 • Poziom emisji hałasu 73
 • Efektywność paliwowa E
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Falken Euroall Season AS200 225/65 R17 102 V 406,61 zł ZOBACZ właściwości: Indeks nośności i prędkości: 102V-240KMHOpory toczenia: FPrzyczepność na mokrej nawierzchni: CZewnętrzny hałas (dB): 71 dBZewnętrzny hałas (klasa): 2 Falken EUROALL SEASON AS200 Wszechstronne opony do wykorzystania przez 365 dni w roku - nowe całoroczne opony Falken proponują słuszną przyczepność na nawierzchni suchej, mokrej i ośnieżonej. EUROALL SEASON AS200 posiada także wyraźnie zmniejszony hałas toczenia i krótszą drogę hamowania. Dostępność od lipca 2013 r., w 27 wymiarach. EUROALL SEASON AS200 pozostała specjalnie przypasowana do nieprzystępnych wymogów rynku europejskiego. Jej cztery spore i głębokie rowki wzdłużne, wyśmienitą funkcję rozprzestrzeniania się pokaźnych ilości wody, podczas gdy rowki poprzeczne przesuwają wodę bezpośrednio spod opony. Nowa mieszanka gumowa gromadzi krzemionkę plus dopełniającą wysoką porcję styrenu aby dać wyjątkową przyczepność na mokrej nawierzchni. "FALKEN EUROALL SEASON AS200 to pierwsze całoroczne opony, znakomite dla wszystkich regionów", wyjaśnia Markus Bogner, Sales Director Niemcy na Falken Tyre Europe GmbH. "Opracowując mieszankę gumową, Falken skupiał się na znalezieniu doskonałej równowagi między wybitne mokrą i suchą nawierzchnią, a także obszernym przebiegiem. Ściana boczna AS200 ma także etykietę M & S wymaganą w Europie, jak w dodatku symbol płatka śniegu potwierdzający korzystną przyczepność w warunkach zimowych.
 • Producent Falken
 • Szerokość przekroju 225
 • Wysokość profilu 65
 • Średnica osadzenia R17
 • Indeks nośności 102
 • Indeks prędkości V
 • Poziom emisji hałasu 71
 • Efektywność paliwowa F
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Falken Euroall Season AS200 205/50 R17 93 V 412,17 zł ZOBACZ atrybuty: Indeks nośności i prędkości: 93V-240KMH XLOpory toczenia: FPrzyczepność na mokrej nawierzchni: CZewnętrzny hałas (dB): 73 dBZewnętrzny hałas (klasa): 3 Falken EUROALL SEASON AS200 Wszechstronne opony do wykorzystywania przez 365 dni w roku - świeże całoroczne opony Falken proponują adekwatną przyczepność na nawierzchni suchej, mokrej i ośnieżonej. EUROALL SEASON AS200 posiada także istotnie zmniejszony hałas toczenia i krótszą drogę hamowania. Przystępność od lipca 2013 r., w 27 wymiarach. EUROALL SEASON AS200 pozostała specjalnie dostosowana do niełatwych wymogów rynku europejskiego. Jej cztery szerokie i głębokie rowki wzdłużne, znakomitą funkcję rozprzestrzeniania się znacznych ilości wody, w trakcie gdy rowki poprzeczne przesuwają wodę bezpośrednio spod opony. Nowa mieszanka gumowa posiada krzemionkę plus dodatkową wysoką porcję styrenu by dać wyjątkową przyczepność na mokrej nawierzchni. "FALKEN EUROALL SEASON AS200 to pierwsze całoroczne opony, wyśmienite dla wszelkich regionów", wyjaśnia Markus Bogner, Sales Director Niemcy na Falken Tyre Europe GmbH. "Opracowując mieszankę gumową, Falken skupiał się na znalezieniu świetnej równowagi pomiędzy wybitne mokrą i suchą nawierzchnią i obfitym przebiegiem. Ściana boczna AS200 posiada także etykietę M & S wymaganą w Europie, jak ponadto symbol płatka śniegu potwierdzający korzystną przyczepność w warunkach zimowych.
 • Producent Falken
 • Szerokość przekroju 205
 • Wysokość profilu 50
 • Średnica osadzenia R17
 • Indeks nośności 93
 • Indeks prędkości V
 • Typ pojazdu osobowy
 • Poziom emisji hałasu 73
 • Efektywność paliwowa F
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Hankook H740 Kinergy 4S 215/50 R17 95 V 473 zł ZOBACZ KINERGY 4S (H740) Wielowymiarowa harmonia parametrów jazdy z myślą o rewelacyjnie nadzwyczajnych osiągach o każdej porze roku 10% mniejsza odległość hamowania na śniegu. 6% lepsza jazda na mokrej i suchej nawierzchni. Wykorzystanie dwóch zróżnicowanych lameli zezwala na zachowanie właściwości charakterystycznych dla opon letnich od we wnętrzu i dla opon zimowych od zewnątrz. atrybuty Wzór bieżnika wielkie rowki boczne (inspirowane budową drzew liściastych) Schodkowe łączniki i nacięcia wodne są wykonywane w oparciu o duże rowki boczne. Zmniejszone opory toczenia zezwalają na płynniejsze odprowadzanie wody i śniegu. Udoskonalone rowki boczne najkorzystniejszą przyczepność na śniegu. Lamelki zimowe Lamelki zimowe znakomite osiągi zimowe na oblodzonych i zaśnieżonych drogach. Igłowe rowki boczne (inspirowane budową drzew iglastych) Główne rowki boczne z krzyżowymi kątami gwarantują wysoką przyczepność i siłę hamowania, wyśmienitą w różnorodnych warunkach drogowych. Lamelki letnie Dzięki zaimplementowaniu dwóch przeróżnych lamelek opona zyskała wysokie atrybuty letnie na części wewnętrznej, a zimowe – na zewnętrznej. System blokowania lamelek trójwymiarowych stopniowo wspiera oponę nawet w trudnych warunkach drogowych przez wzmacnianie sztywności bloku. Najwyższa przyczepność na śniegu (wyśmienite osiągi zimą) Rowki boczne w profilu litery „V" inspirowane czekanem produktywne zdolności prowadzenia i skręcania zarówno na lodzie, jak i śniegu. Oznaczenia barku w kształcie płatków śniegu wskazują umiejscowienie wskaźników zużycia bieżnika (TWI). Większe bezpieczeństwo i lepsze osiągi, gdyż zezwalają na sprawdzenie, kiedy głębokość bieżnika nie jest już wystarczająca, aby zapewniać optymalne osiągi na śniegu. Struktura opony Mieszanka krzemionkowa o wysokiej przyczepności Poprawiona przyczepność na zaśnieżonej / mokrej nawierzchni, a także mniejsze opory toczenia. Bezspoinowy usztywniony pełny pas wyśmienita solidność bieżnika. obszerny 2-warstwowy pas stalowy zagwarantuje słuszną sztywność bieżnika oraz ulepsza właściwości prowadzenia. Równa linia osnowy stworzona z poliestru udoskonalona sztywność, a także solidność ściany bocznej. użycie wypełniacza stopki o wysokiej twardości Poprawione cechy prowadzenia, a także sterowności. Drutówka o superwysokiej wytrzymałości ulepszona jednolitość, a także wytrzymałość pozycji stopki.
 • Producent Hankook
 • Szerokość przekroju 215
 • Wysokość profilu 50
 • Średnica osadzenia R17
 • Indeks nośności 95
 • Indeks prędkości V
 • Typ pojazdu osobowy
Goodyear Vector 4Seasons G2 225/45 R17 94 V 446 zł ZOBACZ Opory toczenia: Opory toczenia to inaczej straty energii, które powstają gdy opona odkształca się podczas jazdy na skutek kontaktu z nawierzchnią. Im mniejszy opór toczenia, tym opona zużywa się wolniej, samochód spala mniej paliwa podczas jazdy a wykorzystywanie pojazdu jest bardziej organiczne i ekonomiczne. Opory toczenia na etykiecie oznaczone są logiem opony, a także dystrybutora paliwa a jego skala określona jest literami A-G, gdzie A to najniższe opory toczenia a G to najwyższe. Przyczepność na mokrej nawierzchni: Hamowanie auta na mokrej nawierzchni mierzone jest w metrach i mierzone jest od momentu rozpoczęcia hamowania do pełnego zatrzymania auta. Jest to kluczowy parametr dotyczący bezpieczeństwa jazdy. Przyczepność na mokrej nawierzchni na etykiecie oznaczona jest logiem opony i kropli deszczu. Jej skala określona jest literami A-G, gdzie A oznacza najlepszą przyczepność a G najgorszą. Zewnętrzny hałas opony: Hałas, który powstaje w trakcie jazdy, mierzony w decybelach, cichość opony ma szeroki wpływ na ochronę środowiska a im cichsza opona tym bardziej ekologiczna. Oferowana opona jest nowa nigdy nie wykorzystywana, oferowane opony są produkcji 2017/2018, oferowana wartość jest zawsze ceną BRUTTO. Wszystkie opony zakupione w dzień roboczy do godziny 14:00 dostarczamy następnego dnia kurierem pod wskazany adres. Jesteśmy legalnie działającą firmą więc zgodnie z Państwa życzeniem na każdą sprzedaną oponę wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę Vat. Wszystkie zakupione w naszym sklepie opony objęte są gwarancją 24miesiące od daty zakupu poświadczonego paragonem albo fakturą. Fotografie zamieszczonych opon są poglądowe i mogą sporadycznie odbiegać od rzeczywistości, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni. Przeznaczenie: OSOBOWA właściwości: Sezon: WIELOSEZONOWA Producent: GOODYEAR Klasa: PREMIUM Szerokość opony: 225 Profil opony: 45 Indeks prędkości: V-240KMH Opory toczenia: C Przyczepność na mokrej nawierzchni: B Średnica obręczy [cal]: R17 Poziom hałasu: 69 dB
 • Producent Goodyear
 • Szerokość przekroju 225
 • Wysokość profilu 45
 • Średnica osadzenia R17
 • Indeks nośności 94
 • Indeks prędkości V
 • Typ pojazdu osobowy
 • Poziom emisji hałasu 69
 • Efektywność paliwowa C
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Pirelli Scorpion Verde All Season 235/65 R17 108 V 514 zł ZOBACZ DATA PRODUKCJI OPON przekazanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "informacje technologicznE"Pirelli Scorpion Verde All Season to idealny dobór do samochodów rodzaju SUV i Crossover. Opracowana z myślą o kierowcach poszukujących możliwości dłuższego przebiegu i prawidłowej pracy w warunkach typu off-road, bez uszczerbku dla wygody i bezpieczeństwa na każdej nawierzchni i w każdych warunkach. Prezentowana opona demonstruje ideę naturalnego towaru Pirelli.Scorpion Verde All Season to jedna z najistotniej ( obok Pirelli Cinturato All Season ) progresywnych technologicznie opon o charakterze wielosezonowym. Jako jedyna tego typu opona ma szereg homologacji do prestiżowych marek samochodów, w tym m.in. Do Porsche, Mercedesa, Range Rovera czy najnowszego z ekskluzywnych SUV-ów Bentleya Bentayga. Zakup tej opony gwaratuje pełną satysfakcję każdemu kierowcy. Opony Scorpion Verde All Season opatrzone są przez markę Pirelli czterema specjalnymi symbolami, związanymi z ekologią. Informują one o prawdziwych korzyściach korzystania z tej opony i reprezentują istotnie pokaźne dla kierwoców atrybuty. Znajdują się na każdej oponie, a ich znaczenie przedstawiamy poniżej:produktywność paliwowaOgraniczone opory toczenia przez użycie specjalnie dobranych tworzyw budulcowych opony. Dzięki nim, pełniej korzystasz z zatankowanego paliwa wykorzystując jego mniejsze ilości. Czyste powietrze, środowiskoW oponie zastosowane mniejsze ilości szkodliwych tworzyw juz na etapie produkcyjnym. Dzięki temu, w trakcie produkcji do atmosfery dostaje się mniej skażeń.Ograniczony hałasPrzez wykorzystaie specjalnej sekwencji bloków bieznika pokaźnie zmniejszono hałas wykonany poprzez całą oponę. Odczuwalny hałas w kabinie pozostał obnizony aż o 30% w stosunku do innych opon o takim przeznaczeniu.PrzebiegiZastosowana mieszanka gumy nie tylko dostosowuje się do warunków atmosferycznych przez cały rok - funkcjonalność pozostała poszerzona o osiąganie bardzo sporych przebiegów. użyta technika pozwoliła uniknąć kompromisu pomiędzy zużyciem a przyczepnością. Prametry użytkowe Pirelli Scorpion Verde All Season:...
 • Producent Pirelli
 • Szerokość przekroju 235
 • Wysokość profilu 65
 • Średnica osadzenia R17
 • Indeks nośności 108
 • Indeks prędkości V
 • Poziom emisji hałasu 71
 • Efektywność paliwowa C
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Michelin CrossClimate 225/45 R17 94 W 416,93 zł ZOBACZ DATA PRODUKCJI OPON przekazanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "dane technologicznE"Michelin zaprezentował pierwszą letnią oponę mającą równocześnie homologację zimową, co potwierdza umieszczone na boku opony logo 3PMSF (3-Peak Mountain with Snow Flake). Oznacza to, że ta opona może być użytkowana zimą w dodatku w krajach gdzie opony zimowe są obowiązkowe.MICHELIN CrossClimate daje początek nowej kategorii opon. W przeciwieństwie do opon całorocznych, których osiągi w lecie i zimie są wynikiem technologicznego kompromisu, MICHELIN CrossClimate uzyskała najwyższą klasę „A" przyczepności do mokrej nawierzchni jednocześnie wg kryteriów oceny opon letnich jak i zimowych. MICHELIN CrossClimate to połączenie technice opon zimowych i letnich - do tej pory uważane za niemożliwe do wykorzystania w jednej oponie. Ta nowoczesna opona dopasowuje swoje cechy do warunków pogodowych dzięki zastosowaniu pionierskiej konstrukcji bieżnika i wykorzystaniu inteligentnych elastomerów.MICHELIN CrossClimate jest pierwszą letnią oponą homologowaną do wykorzystania w warunkach zimowych.Opona została poddana testom i ocenom poprzez niezależne organizacje: TUV-Sud Product Service i DEKRA Test Center i UTAC-CERAM Group. Potwierdziły one najwyższe osiągi równocześnie letnie jak i zimowe, a także przewagę nad oponami całorocznymi dostępnymi na rynku - między innymi kluczowym dla bezpieczeństwa obszarze hamowania na suchej nawierzchniOsiągi uzyskiwane przez nową oponę MICHELIN CrossClimate to wynik połączenia trzech zaawansowanych technologii.postępowa mieszanka bieżnika:- Powierzchnia bieżnika jest szczególnie rozciągliwa dzięki temu może przylegać do najmniejszych nierówności nawierzchni we wszelkich warunkach - na drodze suchej, mokrej i pokrytej śniegiem.- Opona ma niskie opory toczenia. Inżynierowie Michelin zredukowali wytwarzanie ciepła dzięki zaimplementowaniu krzemionki najnowszej generacji, która została dodana do mieszanki gumowej znajdującej się bezpośrednio pod bieżnikiem.nieszablonowe połączenie kierunkowej rzeźby bieżnika z niestandardowym położeniem samoblokujących się lameli 3D.- Lamele 3D biegnące wzdłuż klocków bieżnika mają położenie standardowe dla opony letniej, a równocześnie charakteryzuje je konstrukcja i geometria lameli zimowych Michelin. Ich geometria jest bardzo nieprzystępna, są pofalowane, a ich szerokość się zmienia. W warunkach zimowych lamele powodują efekt "pazura"- wczepiając się w śnieg i zwiększając trakcję....
 • Producent Michelin
 • Szerokość przekroju 225
 • Wysokość profilu 45
 • Średnica osadzenia R17
 • Indeks nośności 94
 • Indeks prędkości W
 • Typ pojazdu osobowy
 • Poziom emisji hałasu 68
 • Efektywność paliwowa C
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Michelin CrossClimate 225/55 R17 101 W 605,05 zł ZOBACZ DATA PRODUKCJI OPON przekazanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "dane technicznE"Michelin zaprezentował pierwszą letnią oponę mającą równocześnie homologację zimową, co potwierdza umieszczone na boku opony logo 3PMSF (3-Peak Mountain with Snow Flake). Oznacza to, iż ta opona może być stosowana zimą również w krajach gdzie opony zimowe są obowiązkowe.MICHELIN CrossClimate daje początek nowej kategorii opon. W przeciwieństwie do opon całorocznych, których osiągi w lecie i zimie są konsekwencją technicznego kompromisu, MICHELIN CrossClimate uzyskała najwyższą klasę „A" przyczepności do mokrej nawierzchni zarówno wg kryteriów oceny opon letnich jak i zimowych. MICHELIN CrossClimate to połączenie technice opon zimowych i letnich - do tej pory uważane za niemożliwe do użycia w jednej oponie. Ta progresywna opona dostosowuje swoje cechy do warunków pogodowych dzięki zaimplementowaniu prekursorskiej konstrukcji bieżnika i wykorzystaniu inteligentnych elastomerów.MICHELIN CrossClimate jest pierwszą letnią oponą homologowaną do korzystania w warunkach zimowych.Opona została poddana testom i ocenom poprzez niezależne organizacje: TUV-Sud Product Service i DEKRA Test Center i UTAC-CERAM Group. Potwierdziły one najwyższe osiągi jednocześnie letnie jak i zimowe, a także przewagę nad oponami całorocznymi przystępnymi na rynku - między innymi kluczowym dla bezpieczeństwa obszarze hamowania na suchej nawierzchniOsiągi uzyskiwane przez nową oponę MICHELIN CrossClimate to wynik połączenia trzech progresywnych technologii.nowoczesna mieszanka bieżnika:- Powierzchnia bieżnika jest stanowczo elastyczna dzięki czemu może przylegać do najmniejszych nierówności nawierzchni we wszystkich warunkach - na drodze suchej, mokrej i pokrytej śniegiem.- Opona ma niskie opory toczenia. Inżynierowie Michelin zredukowali wytwarzanie ciepła dzięki zastosowaniu krzemionki najnowszej generacji, która została dodana do mieszanki gumowej znajdującej się bezpośrednio pod bieżnikiem.unikatowe połączenie kierunkowej rzeźby bieżnika z niestandardowym położeniem samoblokujących się lameli 3D.- Lamele 3D biegnące wzdłuż klocków bieżnika posiadają położenie standardowe dla opony letniej, a jednocześnie znamionuje je kompozycja i geometria lameli zimowych Michelin. Ich geometria jest nad wyraz nieprzystępna, są pofalowane, a ich szerokość się zmienia. W warunkach zimowych lamele powodują efekt "pazura"- wczepiając się w śnieg i powiększając trakcję....
 • Producent Michelin
 • Szerokość przekroju 225
 • Wysokość profilu 55
 • Średnica osadzenia R17
 • Indeks nośności 101
 • Indeks prędkości W
 • Typ pojazdu osobowy
 • Poziom emisji hałasu 69
 • Efektywność paliwowa C
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Michelin CrossClimate 205/50 R17 93 W 793 zł ZOBACZ DATA PRODUKCJI OPON podanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "informacje technologicznE"Michelin zaprezentował pierwszą letnią oponę posiadającą jednocześnie homologację zimową, co potwierdza umieszczone na boku opony logo 3PMSF (3-Peak Mountain with Snow Flake). Oznacza to, że ta opona może być stosowana zimą też w krajach gdzie opony zimowe są obowiązkowe.MICHELIN CrossClimate daje początek nowej kategorii opon. W przeciwieństwie do opon całorocznych, których osiągi w lecie i zimie są efektem technologicznego kompromisu, MICHELIN CrossClimate uzyskała najwyższą klasę „A" przyczepności do mokrej nawierzchni równocześnie wg kryteriów oceny opon letnich jak i zimowych. MICHELIN CrossClimate to połączenie technice opon zimowych i letnich - do tej pory uważane za niemożliwe do użycia w jednej oponie. Ta progresywna opona dostosowuje swoje atrybuty do warunków pogodowych dzięki zastosowaniu pionierskiej konstrukcji bieżnika i wykorzystaniu inteligentnych elastomerów.MICHELIN CrossClimate jest pierwszą letnią oponą homologowaną do stosowania w warunkach zimowych.Opona została poddana testom i ocenom poprzez niezależne organizacje: TUV-Sud Product Service i DEKRA Test Center i UTAC-CERAM Group. Potwierdziły one najwyższe osiągi równocześnie letnie jak i zimowe, a także przewagę nad oponami całorocznymi przystępnymi na rynku - między innymi kluczowym dla bezpieczeństwa obszarze hamowania na suchej nawierzchniOsiągi uzyskiwane przez nową oponę MICHELIN CrossClimate to wynik połączenia trzech progresywnych technice.progresywna mieszanka bieżnika:- Powierzchnia bieżnika jest bardzo sprężysta dzięki czemu może przylegać do najmniejszych nierówności nawierzchni we wszystkich warunkach - na drodze suchej, mokrej i pokrytej śniegiem.- Opona ma niskie opory toczenia. Inżynierowie Michelin zredukowali wytwarzanie ciepła dzięki zaimplementowaniu krzemionki najnowszej generacji, która pozostała dodana do mieszanki gumowej znajdującej się bezpośrednio pod bieżnikiem.unikatowe połączenie kierunkowej rzeźby bieżnika z niestandardowym położeniem samoblokujących się lameli 3D.- Lamele 3D biegnące wzdłuż klocków bieżnika mają położenie charakterystyczne dla opony letniej, a równocześnie znamionuje je konstrukcja i geometria lameli zimowych Michelin. Ich geometria jest nad wyraz skomplikowana, są pofalowane, a ich szerokość się zmienia. W warunkach zimowych lamele powodują efekt "pazura"- wczepiając się w śnieg i powiększając trakcję....
 • Producent Michelin
 • Szerokość przekroju 205
 • Wysokość profilu 50
 • Średnica osadzenia R17
 • Indeks nośności 93
 • Indeks prędkości W
 • Poziom emisji hałasu 69
 • Efektywność paliwowa C
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Pirelli Scorpion Verde All Season 225/65 R17 102 H 444 zł ZOBACZ DATA PRODUKCJI OPON podanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "dane technicznE"Pirelli Scorpion Verde All Season to doskonały dobór do samochodów rodzaju SUV i Crossover. Opracowana z myślą o kierowcach poszukujących możliwości dłuższego przebiegu oraz prawidłowej pracy w warunkach rodzaju off-road, bez uszczerbku dla wygody i bezpieczeństwa na każdej nawierzchni i w każdych warunkach. Prezentowana opona ukazuje ideę organicznego artykułu Pirelli.Scorpion Verde All Season to jedna z najszczególniej ( obok Pirelli Cinturato All Season ) nowoczesnych technicznie opon o charakterze wielosezonowym. Jako jedyna tego typu opona posiada szereg homologacji do prestiżowych marek samochodów, w tym m.in. Do Porsche, Mercedesa, Range Rovera czy najnowszego z luksusowych SUV-ów Bentleya Bentayga. Zakup tej opony gwaratuje pełną satysfakcję każdemu kierowcy. Opony Scorpion Verde All Season opatrzone są przez markę Pirelli czterema specjalnymi symbolami, związanymi z ekologią. Informują one o prawdziwych korzyściach korzystania z tej opony i reprezentują stanowczo widoczne dla kierwoców cechy. Znajdują się na każdej oponie, a ich znaczenie demonstrujemy poniżej:wydajność paliwowaOgraniczone opory toczenia poprzez zastosowanie specjalnie dopasowanych tworzyw budulcowych opony. Dzięki nim, pełniej korzystasz z zatankowanego paliwa wykorzystując jego mniejsze ilości. Czyste powietrze, środowiskoW oponie wykorzystane mniejsze ilości destrukcyjnych tworzyw juz na etapie produkcyjnym. Dzięki czemu, podczas produkcji do atmosfery dostaje się mniej zanieczyszczeń.Ograniczony hałasPrzez wykorzystaie specjalnej sekwencji bloków bieznika pokaźnie zmniejszono hałas tworzony przez całą oponę. Odczuwalny hałas w kabinie pozostał obnizony aż o 30% w stosunku do innych opon o takim przeznaczeniu.PrzebiegiZastosowana mieszanka gumy nie tylko dopasowuje się do warunków atmosferycznych przez cały rok - funkcjonalność została poszerzona o osiąganie bardzo obszernych przebiegów. zastosowana technika pozwoliła uniknąć kompromisu pomiędzy zużyciem a przyczepnością. Prametry użytkowe Pirelli Scorpion Verde All Season:...
 • Producent Pirelli
 • Szerokość przekroju 225
 • Wysokość profilu 65
 • Średnica osadzenia R17
 • Indeks nośności 102
 • Indeks prędkości H
 • Poziom emisji hałasu 71
 • Efektywność paliwowa C
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Nokian Weatherproof SUV 215/60 R17 100 H 494,93 zł ZOBACZ DATA PRODUKCJI OPON podanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "informacje technicznE" Nie tylko na cztery pory rokuBezpieczna zimą, staranna latem. Bezprecedensowa koncepcja All-Weather producenta Nokian Tyres łączy w sobie bezusterkowe bezpieczeństwo w zimie, a także staranną stabilność jazdy i pewne prowadzenie opon letnich producenta Nokian. Rodzina artykułów Nokian Weatherproof oferuje pierwszorzędne bezpieczeństwo i i odporność przez cały rok. Wszystkie wymiary są opatrzone symbolem śnieżynki (3PMSF), który oznajmia,pozostały oficjalnie zatwierdzone do wykorzystywania w zimie. Szyta na miarę część środkowaStromą geometrię powierzchni części środkowej poddano skrupulatnej optymalizacji, aby zapewnić rewelacyjną przyczepność na mokrych i zaśnieżonych drogach. Przypominające kształtem ostrze siekiery klocki klinowe bieżnika gwarantują pewne trzymanie się pokrytej śniegiem drogi. Twarde lamele i stopniowane klocki bieżnika rozszerzają przyczepność krawędzi, ponadto ją udoskonalając. Części klinowe pomiędzy środkowymi i bocznymi klockami wzmacniają poczucie precyzyjnego prowadzenia i znakomitą przyczepność na śniegu. Kanały miedzy centralnymi blokamiGłębokie i otwarte kanały między centralnymi klockami zwiększają przyczepność w skrajnych warunkach zimowych. Kanały wydajnie wypychają wodę i błoto pośniegowe spośród opony i drogi, efektywnie broniąc przed slushplaningiem i aquaplaningiem. Mieszanka gumyMieszanka bieżnika jest przystosowana do zmiennych warunków – doskonale sprawdza się w szerokim zakresie temperatur i jest odporna na intensywne zużycie choćby w czasie letnich upałów. W zimie opony najlepszą przyczepność przy temperaturach w okolicach zera i nieco niższych. Mieszanka nowej generacji na bazie krzemionki zapewnia także korzystną przyczepność na mokrej nawierzchni i niski opór toczenia, co ogranicza zużycie paliwa....
 • Producent Nokian
 • Szerokość przekroju 215
 • Wysokość profilu 60
 • Średnica osadzenia R17
 • Indeks nośności 100
 • Indeks prędkości H
Goodyear Vector 4Seasons 235/50 R17 96 V 647,41 zł ZOBACZ Opory toczenia: Opory toczenia to inaczej straty energii, które powstają gdy opona odkształca się w trakcie jazdy na skutek kontaktu z nawierzchnią. Im mniejszy opór toczenia, tym opona zużywa się wolniej, samochód spala mniej paliwa w trakcie jazdy a wykorzystywanie pojazdu jest bardziej naturalne i ekonomiczne. Opory toczenia na etykiecie oznaczone są logiem opony, a także dystrybutora paliwa a jego skala określona jest literami A-G, gdzie A to najniższe opory toczenia a G to najwyższe. Przyczepność na mokrej nawierzchni: Hamowanie auta na mokrej nawierzchni mierzone jest w metrach i mierzone jest od momentu rozpoczęcia hamowania do pełnego zatrzymania auta. Jest to kluczowy parametr dotyczący bezpieczeństwa jazdy. Przyczepność na mokrej nawierzchni na etykiecie oznaczona jest logiem opony, a także kropli deszczu. Jej skala określona jest literami A-G, gdzie A oznacza najkorzystniejszą przyczepność a G najgorszą. Zewnętrzny hałas opony: Hałas, który powstaje w trakcie jazdy, mierzony w decybelach, cichość opony ma wielki wpływ na ochronę środowiska a im cichsza opona tym bardziej ekologiczna. Oferowana opona jest nowa nigdy nie stosowana, oferowane opony są produkcji 2017/2018, oferowana cena jest za każdym razem ceną BRUTTO. Wszystkie opony zakupione w dzień roboczy do godziny 14:00 dostarczamy następnego dnia kurierem pod wyodrębniony adres. Jesteśmy legalnie działającą firmą więc zgodnie z Państwa życzeniem na każdą sprzedaną oponę wystawiamy paragon fiskalny albo fakturę Vat. Wszystkie zakupione w naszym sklepie opony objęte są gwarancją 24miesiące od daty zakupu poświadczonego paragonem lub fakturą. Zdjęcia zamieszczonych opon są poglądowe i mogą sporadycznie odbiegać od rzeczywistości, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni. Przeznaczenie: OSOBOWA właściwości: Sezon: WIELOSEZONOWA Producent: GOODYEAR Klasa: PREMIUM Szerokość opony: 235 Profil opony: 50 Indeks prędkości: V-240KMH Opory toczenia: C Przyczepność na mokrej nawierzchni: B Średnica obręczy [cal]: R17 Poziom hałasu: 68 DB
 • Producent Goodyear
 • Szerokość przekroju 235
 • Wysokość profilu 50
 • Średnica osadzenia R17
 • Indeks nośności 96
 • Indeks prędkości V
 • Typ pojazdu osobowy
 • Poziom emisji hałasu 68
 • Efektywność paliwowa C
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni B