R15

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Kleber QUADRAXER 2 195/65 R15 91 H 227 zł ZOBACZ Kleber Quadraxer 2 195/65R15 91H opona osobowa całoroczna " Twój najlepszy sprzymierzeniec w podróży poprzez wszystkie pory roku." udoskonalone osiągi na mokrych nawierzchniach; Klasa oznaczenia B dla wydajności hamowania na mokrych nawierzchniach, jedna z najwyższych na rynku dla opon wielosezonowych(1).Skrócona o 1,6 m(2) droga hamowania.Kierunkowa rzeźba bieżnika w układzie „V" i kanały rynnowe „Toboggan" upraszczają odprowadzanie wody i zmniejszają ryzyko aquaplaningu(3). (1) Podwyższone o jedną klasę oznaczenie (z C do B) w porównaniu z oponą poprzedniej generacji KLEBER Quadraxer. Źródło: raport z monitorowania towaru, sierpień 2015 r. (2) Skrócona o 5% droga hamowania na mokrych nawierzchniach w porównaniu z oponą poprzedniej generacji KLEBER Quadraxer w rozmiarze 205/55 R16 91H. Testy wewnętrzne przeprowadzone przez Grupę Michelin w grudniu 2014 r. W Centrum Badań i Rozwoju Michelin w Ladoux. (3) powiększona o 8% na prostej i o 4% na zakrętach odporność na aquaplaning w porównaniu z oponą poprzedniej generacji KLEBER Quadraxer w rozmiarze 205/55 R16 91H. Testy wewnętrzne przeprowadzone przez Grupę Michelin w grudniu 2014 roku w Centrum Badań i Rozwoju Michelin w Ladoux. Homologacja zimowa; Oznaczenia 3PMSF* i M+S**.zmienione ukierunkowanie lameli, gwarantujące wydajne ruszanie z miejsca i hamowanie na zaśnieżonych nawierzchniach. udoskonalone osiągi na suchych nawierzchniach; Skrócona o 3,5 m droga hamowania na suchych nawierzchniach dzięki lamelom „Flexing Points" optymalizującym powierzchnię styku opony z nawierzchnią(4). (4) Skrócona o 3,5 m, czyli o 9% droga hamowania na suchych nawierzchniach w porównaniu z oponą poprzedniej generacji KLEBER Quadraxer w wymiarze 205/55 R16 91H. Testy wewnętrzne przeprowadzone poprzez Grupę Michelin w 26.01.2015 r. Na torze w Fontange.
 • Producent Kleber
 • Szerokość przekroju 195
 • Wysokość profilu 65
 • Średnica osadzenia R15
 • Indeks nośności 91
 • Indeks prędkości H
 • Typ pojazdu osobowy
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Goodyear Vector 4Seasons G2 195/65 R15 91 H 273 zł ZOBACZ Opory toczenia: Opory toczenia to inaczej straty energii, które powstają gdy opona odkształca się podczas jazdy na skutek kontaktu z nawierzchnią. Im mniejszy opór toczenia, tym opona zużywa się wolniej, samochód spala mniej paliwa podczas jazdy a wykorzystywanie pojazdu jest bardziej ekologiczne i ekonomiczne. Opory toczenia na etykiecie oznaczone są logiem opony i dystrybutora paliwa a jego skala określona jest literami A-G, gdzie A to najniższe opory toczenia a G to najwyższe. Przyczepność na mokrej nawierzchni: Hamowanie auta na mokrej nawierzchni mierzone jest w metrach i mierzone jest od momentu rozpoczęcia hamowania do pełnego zatrzymania auta. Jest to kluczowy parametr dotyczący bezpieczeństwa jazdy. Przyczepność na mokrej nawierzchni na etykiecie oznaczona jest logiem opony, a także kropli deszczu. Jej skala określona jest literami A-G, gdzie A oznacza najkorzystniejszą przyczepność a G najgorszą. Zewnętrzny hałas opony: Hałas, który powstaje w trakcie jazdy, mierzony w decybelach, cichość opony ma obfity wpływ na ochronę środowiska a im cichsza opona tym bardziej naturalna. Oferowana opona jest nowa nigdy nie stosowana, oferowane opony są produkcji 2017/2018, oferowana wartość jest zawsze ceną BRUTTO. Wszystkie opony zakupione w dzień roboczy do godziny 14:00 dostarczamy następnego dnia kurierem pod wyznaczony adres. Jesteśmy legalnie działającą firmą więc zgodnie z Państwa życzeniem na każdą sprzedaną oponę wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę Vat. Wszystkie zakupione w naszym sklepie opony objęte są gwarancją 24miesiące od daty zakupu poświadczonego paragonem albo fakturą. Fotografie zamieszczonych opon są poglądowe i mogą sporadycznie odbiegać od rzeczywistości, w sytuacji wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni. Przeznaczenie: OSOBOWA parametry: Sezon: WIELOSEZONOWA Producent: GOODYEAR Klasa: PREMIUM Szerokość opony: 195 Profil opony: 65 Indeks szybkości: H-210KMH Opory toczenia: C Przyczepność na mokrej nawierzchni: B Średnica obręczy [cal]: R15 Poziom hałasu: 68 DB
 • Producent Goodyear
 • Szerokość przekroju 195
 • Wysokość profilu 65
 • Średnica osadzenia R15
 • Indeks nośności 91
 • Indeks prędkości H
 • Typ pojazdu osobowy
 • Poziom emisji hałasu 70
 • Efektywność paliwowa B
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Vredestein Quatrac 5 205/70 R15 96 T 346 zł ZOBACZ Vredestein Quatrac 5 Komfort posiadania jednej opony wielosezonowej atrybuty kompozycja podzielona na letnią i zimową część bieżnikaZielone oznakowanie opon zgodne z zasadami UETrójwymiarowe wcięcia zapewniające przyczepnośćnowoczesna konstrukcja bieżnika z asymetrycznym zewnętrznym rowkiem wzdłużnymMieszanka z wysoką zawartością krzemionkiOznaczenie M& S i symbol płatka sniegu Korzyści Zoptymalizowane cechy wielosezonoweNiskie opory toczenia, krótka droga hamowania na mokrej nawierzchni i wyjątkowo niski poziom hałasunadzwyczajna przyczepność podczas pokonywania zakrętów oraz szybkie przyspieszanie na śniegu i lodzieobszerniejsza stabilność i ulepszona przyczepność na suchej nawierzchniszczególnie wytrzymała konstrukcja, długi okres użytkowaniaSpełnia oczekiwania opony zimowej Nowa opona Vredestein Quatrac 5 marki Vredestein charakteryzuje się smukłym, asymetrycznym wzorem bieżnika. Letnia część bieżnika o obniżonym współczynniku oporu powietrza zapewnia świetną przyczepność i najwyższą precyzję prowadzenia na suchej i mokrej nawierzchni, natomiast zimowa część bieżnika, w której użyto innowacyjną technologię wykonania lameli, gwarantuje dobrą przyczepność na zimnej albo ośnieżonej nawierzchni. Trójwymiarowe bruzdy ułożone pomiędzy lamelami w środkowej części opony perfekcyjną przyczepność na zakrętach i zezwalają na szybsze przyspieszanie, nawet na ośnieżonych i oblodzonych jezdniach. Postępowa mieszanka z wysoką zawartością krzemionki zagwarantuje równomierne zużywanie się i długi okres użytkowania opony. Dzięki niskiemu oporowi toczenia, niedługiej drodze hamowania na mokrej nawierzchni i nieznacznemu szumowi toczenia, opona Quatrac 5 producenta Vredestein osiąga prawidłowe wyniki we wszystkich trzech kategoriach znakowania opon zgodnie z normami UE.
 • Producent Vredestein
 • Szerokość przekroju 205
 • Wysokość profilu 70
 • Średnica osadzenia R15
 • Indeks nośności 96
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
 • Efektywność paliwowa C
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Continental AllSeasonContact 185/60 R15 88 H 313,37 zł ZOBACZ Continental All Season Contact Jedna opona, cztery pory roku udoskonalonE DZIĘKI NIEMIECKIEJ technologii innowacyjne bezpieczeństwo i sprawność przez cały rok. Pełna kontrola i równowaga przez cały rok. Wykorzystując niemiecką technologię i swoje bogate doświadczenie w sektorze motoryzacyjnym, Continental oferuje opony klasy premium gwarantujące kontrolę we wszystkich sytuacjach na drodze. postępowe bezpieczeństwo i efektywność przez cały rok dzięki AllSeasonContact. genialnie pasuje dla szerokiej gamy pojazdów, takich jak Opel Adam, Ford Fiesta, Audi A3, Mercedes klasy A i innych Niezwykła przyczepność na zaśnieżonych i mokrych nawierzchniach zimą dzięki wielosezonowej mieszance mającej właściwości adaptacyjne. Dzięki Winter Performance Resins (wykorzystaniu żywicy zachowującej właściwości w warunkach zimowych) i dużej zawartości krzemionki w mieszance Traction Silica Compound, świeże oponyAllSeasonContact™ zawsze pozostają rozciągliwe. Ta zdolność do przypasowywania zapewnia doskonałe zachowanie się na pokrytych śniegiem i mokrych nawierzchniach zimą. Właściwe zachowanie się w trakcie hamowania na suchej i mokrej nawierzchni latem osiągalne dzięki sprężystemu wielosezonowemu bieżnikowi. Jako godny zaufania partner, świeże opony AllSeasonContact™ sprawdzają się w każdych warunkach w okresie letnim. Odpowiedzialna jest za to kompozycja otwartych barków dla ulepszonej ochrony przed aquaplaningiem i nieelastycznego bieżnika z minimalną ilością lameli dla ulepszonego prowadzenia i hamowania na suchych nawierzchniach. najlepsza w swej klasie pod względem oporów toczenia, dzięki wielosezonowej, optymalizującej energię konstrukcji. nad wyraz niski opór toczenia, dzięki zoptymalizowanej geometrii ściany bocznej, i stosowna głębokość bieżnika pozwalają zasadniczo ograniczyć zużycie paliwa, nie zmniejszając przy tym bezpieczeństwa.
 • Producent Continental
 • Szerokość przekroju 185
 • Wysokość profilu 60
 • Średnica osadzenia R15
 • Indeks nośności 88
 • Indeks prędkości H
Michelin CrossClimate 195/60 R15 92 V 469 zł ZOBACZ DATA PRODUKCJI OPON przekazanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "informacje technicznE"Michelin zaprezentował pierwszą letnią oponę posiadającą jednocześnie homologację zimową, co potwierdza umieszczone na boku opony logo 3PMSF (3-Peak Mountain with Snow Flake). Oznacza to, że ta opona może być wykorzystywana zimą też w krajach gdzie opony zimowe są obowiązkowe.MICHELIN CrossClimate daje początek nowej kategorii opon. W przeciwieństwie do opon całorocznych, których osiągi w lecie i zimie są efektem technicznego kompromisu, MICHELIN CrossClimate uzyskała najwyższą klasę „A" przyczepności do mokrej nawierzchni równocześnie wg kryteriów oceny opon letnich jak i zimowych. MICHELIN CrossClimate to połączenie technice opon zimowych i letnich - do tej pory uważane za niemożliwe do wykorzystania w jednej oponie. Ta progresywna opona dopasowuje swoje atrybuty do warunków pogodowych dzięki zastosowaniu pionierskiej konstrukcji bieżnika i wykorzystaniu inteligentnych elastomerów.MICHELIN CrossClimate jest pierwszą letnią oponą homologowaną do użytku w warunkach zimowych.Opona pozostała poddana testom i ocenom poprzez niezależne organizacje: TUV-Sud Product Service i DEKRA Test Center i UTAC-CERAM Group. Potwierdziły one najwyższe osiągi jednocześnie letnie jak i zimowe, a także przewagę nad oponami całorocznymi dostępnymi na rynku - między innymi kluczowym dla bezpieczeństwa obszarze hamowania na suchej nawierzchniOsiągi uzyskiwane przez nową oponę MICHELIN CrossClimate to wynik połączenia trzech zaawansowanych technologii.postępowa mieszanka bieżnika:- Powierzchnia bieżnika jest wyjątkowo sprężysta dzięki temu może przylegać do najmniejszych nierówności nawierzchni we wszystkich warunkach - na drodze suchej, mokrej i pokrytej śniegiem.- Opona ma niskie opory toczenia. Inżynierowie Michelin zredukowali wytwarzanie ciepła dzięki zaimplementowaniu krzemionki najnowszej generacji, która została dodana do mieszanki gumowej znajdującej się bezpośrednio pod bieżnikiem.nieszablonowe połączenie kierunkowej rzeźby bieżnika z niestandardowym położeniem samoblokujących się lameli 3D.- Lamele 3D biegnące wzdłuż klocków bieżnika posiadają położenie typowe dla opony letniej, a równocześnie cechuje je kompozycja i geometria lameli zimowych Michelin. Ich geometria jest wyjątkowo skomplikowana, są pofalowane, a ich szerokość się zmienia. W warunkach zimowych lamele powodują efekt "pazura"- wczepiając się w śnieg i rozszerzając trakcję....
 • Producent Michelin
 • Szerokość przekroju 195
 • Wysokość profilu 60
 • Średnica osadzenia R15
 • Indeks nośności 92
 • Indeks prędkości V
 • Typ pojazdu osobowy
Goodyear Vector 4Seasons 195/65 R15 91 T 280,39 zł ZOBACZ Nowa Goodyear Vector 4Seasons – opona na każdą pogodę20/06/2008 TÜV SÜD potwierdza genialne atrybuty nowej opony całorocznej Goodyeara na śniegu, lodzie i mokrej nawierzchni Warszawa, 20 czerwca 2008 r. – Goodyear wprowadza nową całoroczną oponę Vector4Seasons. Nowa opona Goodyeara zapewnia doskonałe cechy i kontrolę w każdych warunkach pogodowych. Jest wyekwipowana w unikalną technikę reagowania na warunki pogodowe WRT (Weather Reactive Technology), która zagwarantuje oponie zdolność adaptacji do zmiennych warunków atmosferycznych i drogowych przez cały rok. Nowa opona Vector4Seasons potwierdziła swoje znakomite parametry eksploatacyjne w testach przeprowadzonych poprzez niezależną niemiecką organizację badawczą TÜV SÜD Automotive. Ich wyniki pokazują, że nowa generacja opon z rodziny Vectora sprawdza się należycie na mokrych, a także pokrytych śniegiem i lodem nawierzchniach, wykazując krótszą o 11% drogę hamowania na oblodzonych nawierzchniach w kontraście do towarów dwóch głównych konkurentów. „Opona Vector4Seasons to efekt ugruntowanej wiedzy i doświadczenia koncernu Goodyear w dziedzinie technologii produkcji opon całorocznych. Opona ta, to genialna alternatywa dla kierowców, którzy najczęściej używają wyłącznie opon letnich, zwłaszcza w regionach o mniejszych opadach śniegu i łagodniejszych zimach" – powiedział Waldemar Jarosz, Dyrektor Marketingu w Goodyear Dunlop Tires Polska. Postępowa technologia dla całorocznej eksploatacji W strefach łagodnego klimatu zimą, opony całoroczne łączą wygodę braku konieczności ich zamiany dwa razy w roku z zaletą posiadania ogumienia odpowiedniego dla każdej pory roku. Goodyear Vector4Seasons wyposażona jest w unikalną technologię, reagującą na warunki pogodowe WRT (Weather Reactive Technology). Łączy ona profil bieżnika w technologii SmartTRED, z innowacyjną mieszanką krzemionkową, a także trójwymiarowymi blokami w bieżniku, zapewniając genialne cechy eksploatacyjne w każdych warunkach pogodowych. Dzięki SmartTRED opona może "odczytywać" stan nawierzchni i bratać swoje parametry jazdy do warunków panujących na drodze. Wysoka gęstość bloków wyprodukowanych w technice lameli waflowych 3D we wnętrzu bieżnika zagwarantuje dużą przyczepność na nawierzchniach mokrych, pokrytych śniegiem i lodem, jak też stabilność na drogach o suchej nawierzchni. Profil opony oparty jest na związanej z kierunkiem jazdy konstrukcji V-TRED. Dzięki temu sprawnie rozprasza wodę, zwiększając wytrzymałość na zjawisko aquaplaningu. Opona Vector 4Seasons ma symbol płatka śniegu, co oznacza, że jest zgodna z normami dotyczącymi opon zimowych. TÜV SÜD potwierdza dobre osiągi na śniegu, lodzie i w deszczu Wyniki niezależnego, porównawczego testu zaprezentowane poprzez TÜV SÜD Automotive potwierdziły, iż nowa opona Goodyear Vector4Seasons wyśmienicie radzi sobie na nawierzchniach mokrych i pokrytych śniegiem i lodem. Vector4Seasons kontynuuję tradycję bardzo dobrych wyników testów dotyczących opon wielosezonowych koncernu Goodyear. Przykładowo, droga hamowania na lodzie opony Vector4Seasons była o 11% krótsza w porównaniu z produktami konkurencji. W testach pomiaru oporności na aquaplaning i przyczepności w warunkach oblodzenia i opadów śniegu Vector4Seasons także okazała się ulepszona od opon innych czołowych marek. Przyjazna dla środowiska naturalnego Vector4Seasons jest oponą przyjazną dla środowiska. Kształt jej bieżnika został lepszy w celu korzystnego rozłożenia ciśnienia wewnątrz opony, co prowadzi do zmniejszenia zużycia paliwa i w rezultacie ograniczenia emisji CO2. Opona zbudowana jest z mieszanki krzemionkowej o niskiej zawartości olejów aromatycznych, co powoduje zmniejszony poziom emisji zgubnych substancji do atmosfery. Długookresowa eksploatacja i wygoda Opona Goodyear Vector4Seasons gwarantuje jeszcze dobrą ogólną charakterystykę eksploatacyjną poprzez cały okres żywotności opony. Bieżnik o kształcie opartym na literze V ma rowki o pełnej głębokości, które odpowiadają za zachowanie parametrów opony w przypadku aquaplaningu. W miarę zużywania się bieżnika pojawiają się zygzakowate rowki, pozwalające na utrzymanie przyczepności opony oraz zachowanie rewelacyjnych parametrów eksploatacyjnych prze cały okres użytkowania opony. W dodatku opona Goodyear Vector4Seasons zapewnia nieszablonowy komfort jazdy. Lepsza sekwencja bloków bieżnika sprawia ograniczenie hałasu.
 • Producent Goodyear
 • Szerokość przekroju 195
 • Wysokość profilu 65
 • Średnica osadzenia R15
 • Indeks nośności 91
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
 • Poziom emisji hałasu 70
 • Efektywność paliwowa E
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni E
Michelin CrossClimate+ 195/60 R15 92 V 407 zł ZOBACZ DATA PRODUKCJI OPON podanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "informacje technologicznE"dane ogólneDATĘ PRODUKCJI wynajdzieSZ W SEKCJI: "dane technologicznE"Michelin CrossClimate+ to opona będąca wynikiem rozwoju modelu CrossClimate. W stosunku do poprzedniego modelu CrossClimate+ otrzymała nową mieszankę gumy, której użycie jest efektem globalizacji tego proudktu. Rewelacyjnie sprzedająca się opona została wprowadzona na wszystkie rynki na których obecna jest marka Michelin, co wymagało dobrania opony do warunków spotykanych na całym świecie! rezultatem tego zabiegu jest fakt, iż opona CrossClimate+ sprawdza się świetnie na każdym kontynencie, a Państwo jako klienci otrzymują artykuł najwyższej klasy, zezwalający na bezpieczną i pewną podróż w każdych warunkach, na całym świecie. Michelin, jako pionier tej kategorii opon zaprezentował pierwszą letnią oponę mającą jednocześnie homologację zimową, co potwierdza umieszczone na boku opony logo 3PMSF (3-Peak Mountain with Snow Flake). Oznacza to, że ta opona może być wykorzystywana zimą jeszcze w krajach gdzie opony zimowe są obowiązkowe. Atrybuty towaruBezpieczeństwo i spokój w każdych warunkach drogowych:- droga hamowania latem zbliżona do opon letnich (1)- świetna przyczepność na mokrej nawierzchni w każdych warunkach pogodowych zimą i latem (2)- zimą dopuszczona do użytkowania na zaśnieżonych drogach (3)Mobilność na śniegu od pierwszego do ostatniego kilometra, abyś zawsze dotarł do celu:- świeże opony zapewniają trakcję na tym samym poziomie, jak całoroczne opony klasy premium o najwyższych osiągach (4)- zużyte opony zapewniają trakcję na śniegi na tym samym poziomie, jak w połowie zużyte opony klasy premium głównych konkurentów (4), (5);obszerny przebieg, dzięki któremu skorzystasz z bezpieczeństwa i mobilności aż do ostatniego kilometra:- wytrzymałość opony pokaźniejsza od trwałości MICHELIN Energy Saver+, najkorzystniejszej opony letniej w swej klasie (6)(7)- solidność dłuższa nawet o 25% od średniej trwałości przystępnych na rynku całorocznych opon klasy premium (6)dane PRAWNE ( OFICJALNA STRONA MICHELIN )(1) Droga hamowania MICHELIN CrossClimate+ jest taka sama, jak droga hamowania MICHELIN CrossClimate (na podstawie wyników testów przeprowadzonych poprzez TÜV SÜD Product Service na zlecenie Michelin we wrześniu 2016 r. na oponach w rozmiarze 205/55 R16 zamontowanych na VW Golf 7). Droga hamowania MICHELIN CrossClimate na suchej nawierzchni jest zbliżona do drogi hamowania referencyjnej opony letniej (test porównawczy przeprowadzony poprzez AutoBild na oponach w wymiarze 205/55 R16 opublikowany 30 września 2016 r.). (2) Klasa B hamowania na mokrej nawierzchni z europejskich etykiet.(3) Oznaczenie certyfikatu zimowego 3PMSF (3 szczyty górskie i płatek śniegu).(4) Na podstawie wyników testów przeprowadzonych poprzez TestWorld na zlecenie Michelin w lipcu 2016 r. na oponach w wymiarze 205/55 R16 zamontowanych na VW Golf 7 w porównaniu z GOODYEAR Vector 4Seasons Gen-2 i PIRELLI Cinturato All Season. (5) Zużycie oznacza 2,1 mm głębokości bieżnika. Stan pośredni oznacza 4 mm głębokości bieżnika. (6) Na podstawie wyników testu przeprowadzonego poprzez Centrum Testów DEKRA na zlecenie Michelin w okresie od lipca do sierpnia 2016 r. Na oponach w rozmiarze 205/55 R16 zamontowanych na VW Golf 7. Rynek całorocznych opon klasy premium składa się z 5 opon: GOODYEAR Vector 4Seasons Gen-2, PIRELLI Cinturato All Season, VREDESTEIN Quatrac 5, NOKIAN Weatherproof i HANKOOK Kinergy 4S). (7) MICHELIN Energy Saver+ jest najlepszą oponą w klasie opon letnich z efektem 0,5 w testach trwałości ADAC z 2015 r. W porównaniu z oponami letnimi w rozmiarze 205/55R16....
 • Producent Michelin
 • Szerokość przekroju 195
 • Wysokość profilu 60
 • Średnica osadzenia R15
 • Indeks nośności 92
 • Indeks prędkości V
 • Poziom emisji hałasu 69
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Goodyear Vector 4Seasons G2 195/65 R15 95 H 258,47 zł ZOBACZ Opory toczenia: Opory toczenia to inaczej straty energii, które powstają gdy opona odkształca się w trakcie jazdy na skutek kontaktu z nawierzchnią. Im mniejszy opór toczenia, tym opona zużywa się wolniej, samochód spala mniej paliwa w trakcie jazdy a stosowanie pojazdu jest bardziej ekologiczne i ekonomiczne. Opory toczenia na etykiecie oznaczone są logiem opony, a także dystrybutora paliwa a jego skala określona jest literami A-G, gdzie A to najniższe opory toczenia a G to najwyższe. Przyczepność na mokrej nawierzchni: Hamowanie auta na mokrej nawierzchni mierzone jest w metrach i mierzone jest od momentu rozpoczęcia hamowania do pełnego zatrzymania auta. Jest to kluczowy parametr dotyczący bezpieczeństwa jazdy. Przyczepność na mokrej nawierzchni na etykiecie oznaczona jest logiem opony, a także kropli deszczu. Jej skala określona jest literami A-G, gdzie A oznacza najlepszą przyczepność a G najgorszą. Zewnętrzny hałas opony: Hałas, który powstaje w trakcie jazdy, mierzony w decybelach, cichość opony ma obfity wpływ na ochronę środowiska a im cichsza opona tym bardziej naturalna. Oferowana opona jest nowa nigdy nie użytkowana, oferowane opony są produkcji 2017/2018, oferowana wartość jest zawsze ceną BRUTTO. Wszystkie opony zakupione w dzień roboczy do godziny 14:00 dostarczamy następnego dnia kurierem pod wyrózniony adres. Jesteśmy legalnie działającą firmą więc zgodnie z Państwa życzeniem na każdą sprzedaną oponę wystawiamy paragon fiskalny albo fakturę Vat. Wszystkie zakupione w naszym sklepie opony objęte są gwarancją 24miesiące od daty zakupu poświadczonego paragonem albo fakturą. Fotografie zamieszczonych opon są poglądowe i mogą sporadycznie odbiegać od rzeczywistości, w sytuacji wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni. Przeznaczenie: OSOBOWA właściwości: Sezon: WIELOSEZONOWA Producent: GOODYEAR Klasa: PREMIUM Szerokość opony: 195 Profil opony: 65 Indeks prędkości: H-210KMH Opory toczenia: B Przyczepność na mokrej nawierzchni: C Średnica obręczy [cal]: R15 Poziom hałasu: 70 dB
 • Producent Goodyear
 • Szerokość przekroju 195
 • Wysokość profilu 65
 • Średnica osadzenia R15
 • Indeks nośności 95
 • Indeks prędkości H
 • Typ pojazdu osobowy
 • Poziom emisji hałasu 70
 • Efektywność paliwowa B
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Kleber QUADRAXER 2 195/65 R15 91 T 239,60 zł ZOBACZ Kleber Quadraxer 2 195/65R15 91T opona osobowa całoroczna etykieta; ( C, B, 1), 69dB ) " Twój najlepszy sprzymierzeniec w podróży przez wszystkie pory roku." udoskonalone osiągi na mokrych nawierzchniach; Klasa oznaczenia B dla efektywności hamowania na mokrych nawierzchniach, jedna z najwyższych na rynku dla opon wielosezonowych(1).Skrócona o 1,6 m(2) droga hamowania.Kierunkowa rzeźba bieżnika w układzie „V" i kanały rynnowe „Toboggan" ułatwiają odprowadzanie wody i zmniejszają ryzyko aquaplaningu(3). (1) Podwyższone o jedną klasę oznaczenie (z C do B) w porównaniu z oponą poprzedniej generacji KLEBER Quadraxer. Źródło: raport z monitorowania produktu, sierpień 2015 r. (2) Skrócona o 5% droga hamowania na mokrych nawierzchniach w porównaniu z oponą poprzedniej generacji KLEBER Quadraxer w rozmiarze 205/55 R16 91H. Testy wewnętrzne przeprowadzone poprzez Grupę Michelin w grudniu 2014 r. W Centrum Badań i Rozwoju Michelin w Ladoux. (3) zwiększona o 8% na prostej i o 4% na zakrętach wytrzymałość na aquaplaning w porównaniu z oponą poprzedniej generacji KLEBER Quadraxer w rozmiarze 205/55 R16 91H. Testy wewnętrzne przeprowadzone poprzez Grupę Michelin w grudniu 2014 roku w Centrum Badań i Rozwoju Michelin w Ladoux. Homologacja zimowa; Oznaczenia 3PMSF* i M+S**.zmodyfikowane ukierunkowanie lameli, zapewniające wydajne ruszanie z miejsca i hamowanie na zaśnieżonych nawierzchniach. ulepszone osiągi na suchych nawierzchniach; Skrócona o 3,5 m droga hamowania na suchych nawierzchniach dzięki lamelom „Flexing Points" optymalizującym powierzchnię styku opony z nawierzchnią(4). (4) Skrócona o 3,5 m, czyli o 9% droga hamowania na suchych nawierzchniach w porównaniu z oponą poprzedniej generacji KLEBER Quadraxer w wymiarze 205/55 R16 91H. Testy wewnętrzne przeprowadzone poprzez Grupę Michelin w 26.01.2015 r. Na torze w Fontange.
 • Producent Kleber
 • Szerokość przekroju 195
 • Wysokość profilu 65
 • Średnica osadzenia R15
 • Indeks nośności 91
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Falken Euroall Season AS200 185/65 R15 88 H 202,41 zł ZOBACZ właściwości: Indeks nośności i prędkości: 88H-210KMHOpory toczenia: FPrzyczepność na mokrej nawierzchni: CZewnętrzny hałas (dB): 73 dBZewnętrzny hałas (klasa): 3Termin realizacji: 2_3 Falken EUROALL SEASON AS200 Wszechstronne opony do stosowania poprzez 365 dni w roku - świeże całoroczne opony Falken oferują optymalną przyczepność na nawierzchni suchej, mokrej i ośnieżonej. EUROALL SEASON AS200 posiada także znacznie zmniejszony hałas toczenia i krótszą drogę hamowania. Przystępność od lipca 2013 r., w 27 wymiarach. EUROALL SEASON AS200 została specjalnie dostosowana do nieprzystępnych wymogów rynku europejskiego. Jej cztery obszerne i głębokie rowki wzdłużne, genialną funkcję rozprzestrzeniania się obfitych ilości wody, w trakcie gdy rowki poprzeczne przesuwają wodę bezpośrednio spod opony. Nowa mieszanka gumowa mieści krzemionkę plus uzupełniającą wysoką porcję styrenu żeby dać unikatową przyczepność na mokrej nawierzchni. "FALKEN EUROALL SEASON AS200 to pierwsze całoroczne opony, świetne dla wszystkich regionów", wyjaśnia Markus Bogner, Sales Director Niemcy na Falken Tyre Europe GmbH. "Opracowując mieszankę gumową, Falken skupiał się na znalezieniu rewelacyjnej równowagi między wybitne mokrą i suchą nawierzchnią i znacznym przebiegiem. Ściana boczna AS200 posiada także etykietę M & S wymaganą w Europie, jak jeszcze symbol płatka śniegu potwierdzający dobrą przyczepność w warunkach zimowych.
 • Producent Falken
 • Szerokość przekroju 185
 • Wysokość profilu 65
 • Średnica osadzenia R15
 • Indeks nośności 88
 • Indeks prędkości H
 • Typ pojazdu osobowy
 • Poziom emisji hałasu 73
 • Efektywność paliwowa F
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Pirelli Scorpion Verde All Season 205/70 R15 96 H 539,40 zł ZOBACZ DATA PRODUKCJI OPON podanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "informacje technicznE"Pirelli Scorpion Verde All Season to wspaniały dobór do samochodów typu SUV i Crossover. Opracowana z myślą o kierowcach poszukujących możliwości dłuższego przebiegu i prawidłowej pracy w warunkach rodzaju off-road, bez uszczerbku dla wygody i bezpieczeństwa na każdej nawierzchni i w każdych warunkach. Prezentowana opona prezentuje ideę organicznego towaru Pirelli.Scorpion Verde All Season to jedna z najszczególniej ( obok Pirelli Cinturato All Season ) nowoczesnych technologicznie opon o charakterze wielosezonowym. Jako jedyna tego typu opona ma szereg homologacji do prestiżowych marek samochodów, w tym m.in. Do Porsche, Mercedesa, Range Rovera czy najnowszego z ekskluzywnych SUV-ów Bentleya Bentayga. Zakup tej opony gwaratuje całkowitą satysfakcję każdemu kierowcy. Opony Scorpion Verde All Season opatrzone są przez producenta Pirelli czterema specjalnymi symbolami, związanymi z ekologią. Informują one o prawdziwych korzyściach korzystania z tej opony i reprezentują niezwykle widoczne dla kierwoców parametry. Znajdują się na każdej oponie, a ich znaczenie demonstrujemy poniżej:efektywność paliwowaOgraniczone opory toczenia przez wykorzystanie specjalnie dopasowanych tworzyw budulcowych opony. Dzięki nim, pełniej korzystasz z zatankowanego paliwa wykorzystując jego mniejsze ilości. Czyste powietrze, środowiskoW oponie wykorzystane mniejsze ilości destrukcyjnych materiałów juz na etapie produkcyjnym. Dzięki temu, podczas produkcji do atmosfery dostaje się mniej skażeń.Ograniczony hałasPrzez wykorzystaie specjalnej sekwencji bloków bieznika pokaźnie zmniejszono hałas wytworzony przez całą oponę. Odczuwalny hałas w kabinie został obnizony aż o 30% w stosunku do innych opon o takim przeznaczeniu.PrzebiegiZastosowana mieszanka gumy nie tylko dopasowuje się do warunków atmosferycznych przez cały rok - funkcjonalność została poszerzona o osiąganie niezwykle wielkich przebiegów. zastosowana technologia pozwoliła uniknąć kompromisu pomiędzy zużyciem a przyczepnością. Prametry użytkowe Pirelli Scorpion Verde All Season:...
 • Producent Pirelli
 • Szerokość przekroju 205
 • Wysokość profilu 70
 • Średnica osadzenia R15
 • Indeks nośności 96
 • Indeks prędkości H
 • Poziom emisji hałasu 71
 • Efektywność paliwowa C
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Vredestein QUATRAC 5 185/55 R15 82 H 332 zł ZOBACZ Vredestein Quatrac 5 Komfort posiadania jednej opony wielosezonowej parametry kompozycja podzielona na letnią i zimową część bieżnikaZielone oznakowanie opon zgodne z zasadami UETrójwymiarowe wcięcia gwarantujące przyczepnośćnowoczesna budowa bieżnika z asymetrycznym zewnętrznym rowkiem wzdłużnymMieszanka z wysoką zawartością krzemionkiOznaczenie M& S, a także symbol płatka sniegu Korzyści Zoptymalizowane cechy wielosezonoweNiskie opory toczenia, krótka droga hamowania na mokrej nawierzchni i niezwykle niski poziom hałasuidealna przyczepność w trakcie pokonywania zakrętów oraz szybkie przyspieszanie na śniegu i lodziepokaźniejsza stabilność i lepsza przyczepność na suchej nawierzchnibardzo wytrzymała budowa, długi okres używaniaSpełnia oczekiwania opony zimowej Nowa opona Vredestein Quatrac 5 producenta Vredestein charakteryzuje się smukłym, asymetrycznym wzorem bieżnika. Letnia część bieżnika o obniżonym współczynniku oporu powietrza zagwarantuje wspaniałą przyczepność i najwyższą precyzję prowadzenia na suchej i mokrej nawierzchni, natomiast zimowa część bieżnika, w której wykorzystano innowacyjną technologię wykonania lameli, zapewnia prawidłową przyczepność na zimnej lub ośnieżonej nawierzchni. Trójwymiarowe bruzdy ułożone między lamelami w środkowej części opony świetną przyczepność na zakrętach i umożliwiają szybsze przyspieszanie, nawet na ośnieżonych i oblodzonych jezdniach. Postępowa mieszanka z wysoką zawartością krzemionki gwarantuje równomierne zużywanie się i długi okres wykorzystywania opony. Dzięki niskiemu oporowi toczenia, niedługiej drodze hamowania na mokrej nawierzchni i niewielkiemu szumowi toczenia, opona Quatrac 5 producenta Vredestein osiąga dobre wyniki we wszelkich trzech kategoriach znakowania opon zgodnie z normami UE.
 • Producent Vredestein
 • Szerokość przekroju 185
 • Wysokość profilu 55
 • Średnica osadzenia R15
 • Indeks nośności 82
 • Indeks prędkości H
 • Typ pojazdu osobowy
Vredestein Quatrac 5 195/60 R15 88 V 309 zł ZOBACZ Vredestein Quatrac 5 Komfort posiadania jednej opony wielosezonowej parametry kompozycja podzielona na letnią i zimową część bieżnikaZielone oznakowanie opon zgodne z zasadami UETrójwymiarowe wcięcia gwarantujące przyczepnośćnowoczesna kompozycja bieżnika z asymetrycznym zewnętrznym rowkiem wzdłużnymMieszanka z wysoką zawartością krzemionkiOznaczenie M& S i symbol płatka sniegu Korzyści Zoptymalizowane cechy wielosezonoweNiskie opory toczenia, krótka droga hamowania na mokrej nawierzchni i bardzo niski poziom hałasuwyśmienita przyczepność podczas pokonywania zakrętów i prędkie przyspieszanie na śniegu i lodziewiększa stabilność i udoskonalona przyczepność na suchej nawierzchnibardzo wytrzymała konstrukcja, długi okres stosowaniaSpełnia wymogi opony zimowej Nowa opona Vredestein Quatrac 5 marki Vredestein charakteryzuje się smukłym, asymetrycznym wzorem bieżnika. Letnia część bieżnika o obniżonym współczynniku oporu powietrza gwarantuje wyśmienitą przyczepność i najwyższą precyzję prowadzenia na suchej i mokrej nawierzchni, natomiast zimowa część bieżnika, w której wykorzystano nowoczesną technikę wykonania lameli, zagwarantuje prawidłową przyczepność na zimnej albo ośnieżonej nawierzchni. Trójwymiarowe bruzdy ułożone między lamelami w środkowej części opony znakomitą przyczepność na zakrętach i zezwalają na szybsze przyspieszanie, nawet na ośnieżonych i oblodzonych jezdniach. Postępowa mieszanka z wysoką zawartością krzemionki gwarantuje równomierne zużywanie się i długi okres używania opony. Dzięki niskiemu oporowi toczenia, niedługiej drodze hamowania na mokrej nawierzchni i znikomemu szumowi toczenia, opona Quatrac 5 firmy Vredestein osiąga korzystne wyniki we wszelkich trzech kategoriach znakowania opon zgodnie z normami UE.
 • Producent Vredestein
 • Szerokość przekroju 195
 • Wysokość profilu 60
 • Średnica osadzenia R15
 • Indeks nośności 88
 • Indeks prędkości V
 • Typ pojazdu osobowy

 

 

R15
5 (100%) 1 vote