Odśnieżarki

 

 

Nowości:

Odśnieżarka elektryczna HECHT 9180 Promo + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT! (8594061747841) 559,99 zł ZOBACZ Jednostopniowa odśnieżarka elektryczna, sprawdzająca się wszędzie tam gdzie mamy dostęp do gniazda z prądem. Korzystanie z silnika elektrycznego obniża koszty utrzymania oraz pozytywnie wpływa na kondycje noża. Dodatkowym atutem jest kultura pracy, maszyna jest szczególnie cicha, przy czym zagwarantuje wystarczający moment obrotowy i moc, choćby przy pracy w głębokim śniegu. Moc urządzenia wynosi 1800 W. Dzięki kołom zamontowanym z tyłu pokrywy,, a także lekko poruszającej się śnieżnej gumie, urządzenie prowadzi się bez wysiłku, co umożliwia obsługę urządzenia poprzez osoby starsze i kobiety. Nóż o szerokości 45 cm zezwala na zbieranie śniegu o wysokości nawet 25 cm. Ogumiona śruba śnieżna obraca się z prędkością 2500 obr./min., co sprawia skuteczność na poziomie 180 m3 na godzinę. Kompozycja urządzenia wyprodukowana jest z wysokiej jakości plastiku, co powoduje, iż odśnieżarka osiąga wagę jedynie 15 kg. Metalowa śruba śnieżna zabezpieczona została umocnioną gumą PVC, co minimalizuje możliwość uszkodzenia powierzchni bazowej śruby, oraz sprawia, że czyszczenie jest szybkie i wydajne. Odśnieżarka asygnowana jest zwykle do usuwania śniegu z dróg dojazdowych, chodników, podjazdów o równych nawierzchniach np. asfalt, beton, płyty chodnikowe itp. Nie jest natomiast dedykowana do odśnieżania nieutwardzonych nierównych nawierzchni z kamieniami i innymi przeszkodami, które mogą spowodować uszkodzenie ślimaka. W przeciwieństwie do odśnieżarek dwustopniowych ten model nie nadaje się do odśnieżania ubitego oraz zlodowaciałego śniegu. Pasuje natomiast perfekcyjnie do pozbywania się świeżo padłego śniegu, gdzie odśnieżarki dwustopniowe mogłyby posiadać z tym problem. Wyrzut śniegu odbywa się poprzez komin, dostosowywany w zakresie 180 poziomów, przy pomocy korby znajdującej się obok manetki operatora. Użyteczne uchwyty umożliwiają łatwą i szybką podmianę śruby odśnieżającej. Kolejny uchwyt, znajdujący się tuż przy ciele umożliwia łatwiejsze przenoszenie, i przechowywanie po zakończonym sezonie.
  • Producent Hecht
Odśnieżarka elektryczna HECHT 9181E + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT! (8594061746332) 611,43 zł ZOBACZ Odśnieżarka Hecht 9181E, to praktycznie niczym nieróżniący się model Hecht 9180, która dodatkowo pozostała zaopatrzona w użyteczny reflektor. Maszyna rewelacyjnie spisze się wszędzie tam, gdzie jest dostęp gniazda elektrycznego, a dzięki wspomnianemu reflektorowi, będziemy mogli nią pracować wczesnym porankiem, czy późnym wieczorem, gdy jest jeszcze ciemno. Korzystanie z silnika elektrycznego bezspornie wpływa na koszty utrzymania odśnieżarki. Śnieżna śruba jest mniej eksploatowana, przy czym nie traci na mocy i wydajności, nawet w głębokim śniegu, a to wszystko dzięki silnikowi o mocy 1800 W. Zamontowane z tyłu maszyny koła zezwalają na łatwą i luźną pracę, nie zmuszając operatora do potężnego docisku śruby do odśnieżanego podłoża. Dzięki lekko pracującemu ślimakowi, praca z urządzeniem nie wymaga wysiłku, i mogą z niego korzystać kobiety i osoby starsze. Szerokość noży wynosi 45 cm co sprawia, że możemy odśnieżać śnieg do wysokości nawet 25 cm. Dzięki 2500 obrotów na minutę, maszyna jest nad wyraz skuteczna, odśnieżając w ciągu godziny pracy nawet 180 m3. Kompozycja podwozia pozostała stworzona ze wzmacnianego plastiku, co wpływa na jej wagę wynoszącą ok. 15 kg. Na dodatek śruba pozostała wyekwipowana w okrycie gumowe, co sprawia, że jest ona mniej narażona na uszkodzenia mechaniczne, a zarazem czyszczenie jej jest przystępne i szybkie. Odśnieżarka jest asygnowana do pracy na utwardzonym terenie rodzaju asfalt czy chodnik. Praca na nierównym kamiennym terenie, może skutkować uszkodzenie ślimaka i napędu śruby. W odróżnieniu do odśnieżarki, która daję nam możliwość dwustopniowego odśnieżania, HECHT 9181E, nie poradzi sobie ze śniegiem zbitym, tudzież zamarzniętym. Wyrzut śniegu odbywa się przez komin, regulowany w zakresie 180 stopni, za pomocą korby znajdującej się obok manetki operatora. Poręczne uchwyty pozwalają na łatwą i szybką zamianę śruby odśnieżającej. Kolejny uchwyt, znajdujący się tuż przy ciele umożliwia łatwiejsze przenoszenie, oraz przechowywanie po zakończonym sezonie.
  • Producent Hecht
Hecht Odśnieżarka elektryczna 9014 promo + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport! 439 zł ZOBACZ Elektryczna odśnieżarka jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą bez wysiłku pozbyć się świeżo opadłego śniegu wokół domu. Podstawowe parametry HECHT 9014 są takie same jak HECHT 9013, ale ten model w dodatku zamontowane światło LED z regulacją wysokości, które zezwala na bezpieczne operowanie urządzeniem po zmroku, w miejscach gdzie nie występuje dopełniające oświetlenie. Ze względu na wyjątkowo prostą obsługę, urządzenie jest trafne również dla osób starszych i pań. Produkowana z tworzywa nienaturalnego odśnieżarka sprawia,kompletna masa urządzenia to jedyne 11 kg. Silnik o mocy 1300W zapewnia bezawaryjne działanie bez zatrzymywania się przy obszerniejszych powłokach śniegu. Kolejną zaletą adekwatnie dopasowanego silnika jest fakt, iż pomimo niewielkich rozmiarów i wagi, zapewnia nad wyraz dużą efektywność - do 180 m3 odśnieżonej powierzchni na godzinę pracy. Wysokiej jakości odśnieżarka jednostopniowa pasuje nad wyraz do stosowania na utwardzonych powierzchniach, takich jak asfalt, beton, bruk, itp., przy czym użyta konstrukcja minimalizuje możliwość uszkodzenia materiału podstawy, przy równocześnie wysokiej produktywności odśnieżania śniegu. szybki nóż ślimakowy zagwarantuje nadzwyczajny przepływ śniegu w sposób, z którym większość znacznych odśnieżarek nie może sobie poradzić. Urządzenie jest rewelacyjne do odśnieżania chodników, dróg dojazdowych, dostępu do bram garażowych itp. Kierunek wyrzucania śniegu kontrolowany jest za pomocą czterech dostosowywanych łopatek - łopatki regulowane są za pomocą uchwytu pod kątem 90 stopni. Takie rozwiązanie jest nie tylko bardziej kompaktowe,jeszcze dzięki pominięciu komina wylotowego, minimalizuje problem zatykania poprzez śnieg. Odśnieżarka zaopatrzona jest w przycisk bezpieczeństwa broniący przed niepożądanym startem, a także ewentualnymi obrażeniami. Praktyczne gwiazdkowe zaciski pozwalają na prędki i nieskomplikowany montaż, a także demontaż uchwytu odśnieżarki. dodatkowo uchwyt zamontowany bezpośrednio do korpusu zezwala na komfortowe przenoszenie w trakcie składowania.
  • Producent Hecht
Niższa cena! odśnieżarka hss 655 hts (32 tony, 55cm, rozruch elektryczny) + dostawa + olej gratis marki Honda 9995 zł ZOBACZ Olej i przesyłka gratis.Odśnieżarka kompaktowa HSS655ETS to najmniejsza odśnieżarka z napędem gąsienicowym w gamie odśnieżarek HONDA. Wyekwipowana w czterosuwowy silnik Honda o mocy 5,5 / 4,8 KM* przemieści do 37 ton śniegu w ciągu godziny, wyrzucając go na odległość do 14 metrów. Łatwy start w zimowych warunkach zapewnia układ automatycznej dekompresji silnika. Gąsienicowy układ jezdny zapewnia dobrą przyczepność, nieskomplikowane kierowanie i prowadzenie maszyny choćby w najcięższych warunkach. Maszyna posiada 2 stopniową skrzynię biegów z biegiem wstecznym. Rozruch silnika: elektryczny. wyposażona w reflektor udoskonalający komfort pracy. Gwarancja:Konsument (osoba prywatna): std. 2 lata, max. 5 latPrzedsiębiorca: std. 1 rok, max. 2 lata Serwisy:dostępne na terenie całej Polski, rozbudowana sieć serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych. wysyłka gromadzi:1. Zamówione produkty2. Olej HONDA 10w303. Paragon lub faktura4. Instrukcja obsługi w języku polskim5. Oryginalna karta gwarancyjna producenta w postaci księżeczki UWAGA!*Honda (w odróżnieniu od innych producentów) od 2007 roku podaje moc silników netto, która jest mierzona zgodnie z najnowszą normą SAE J1349 (4,8KM). Moc silników nie zmieniła się - wg starej normy użytkowanej jeszcze przez innych producentów (SAE J1995) moc ta wynosi 5,5 KM. nowe oznaczenia modeli odśnieżarek HONDA. Model HS622K1 ETS będzie zastępowany oznaczeniem HSS655ETS. atrybuty techniczne i wygląd sprzętów pozostają niezmienione, zmiana dotyczy jedynie symboli sprzętów (przede wszystkim spowodowana jest innym sposobem podawaniem szerokości zbieraka: w centymetrach, a nie jak dotąd w calach).
  • Producent HONDA
  • Szerokość odśnieżania 55
Odśnieżarki