Odkurzacze

 

 

Nowości:

Columbia Vac CV 12S - produkt w magazynie - szybka wysyłka!, CV12S 1519 zł ZOBACZ Jednostka centralna firmy COLUMBIAVAC asygnowana do domów o przeciętnej powierzchni do 200m2, zaopatrzona w obustronny system podłączenia wlotu i wylotu, oparta na technologii bez workowej, w obudowie ze stali szlachetnej. krystaliczny zbiornik na kurz. Niepowtarzalny system oczyszczania instalacji po zakończeniu pracy FCS. Silnik rodzaju SELF-COOL marki AMETEK. Silnik w nowym modelu CV12S jest wyekwipowany w funkcję SoftStart płynny rozruch, której zadaniem jest uzupełniające zabezpieczenie instalacji elektrycznej przed nagłym, wysokim poborem prądu. jednocześnie dzięki funkcji SoftStart silnik jest na dodatek broniony przed zbyt prędkim zużyciem. Istotnie wydajny silnik o mocy ssącej 500 AirWat pozwala na zamontowanie odkurzacza w domkach jednorodzinnych o długości instalacji 45m i do 5 gniazd. W pakiecie z odkurzaczem otrzymują Państwo tłumik wraz z wspornikiem montażowym oraz wszystkie niezbędne elementy służące do samodzielnego podłączenia odkurzacza do instalacji centralnego odkurzania, w tym wieszak z kołkami montażowymi do zawieszenia jednostki centralnej, dwa sprężyste węże przyłączeniowe o u standaryzowanych rozmiarach, cztery opaski zaciskowe do węży i złączki przewodu sterującego. System Soft Start Silnik w nowym modelu CV12S jest wyekwipowany w funkcję SoftStart płynny rozruch, której zadaniem jest dopełniające zabezpieczenie instalacji elektrycznej przed nagłym, wysokim poborem prądu. jednocześnie dzięki funkcji SoftStart silnik jest na dodatek chroniony przed zbyt prędkim zużyciem. System FCS jest to funkcja układu sterowania pracą silnika odkurzacza, której zadaniem jest zapewnienie opróżnienia całej instalacji po zakończeniu odkurzania. System samoczynnego oczyszczania filtra. System samoczynnego oczyszczania filtra. Filtr końcowy odkurzacza produkowany jest ze specjalnej dzianiny i nie wymaga czyszczenia w trakcie bieżącej eksploatacji. Wszystkie potrzebne części podłączeniowe w komplecie W zestawie z odkurzaczem otrzymują Państwo tłumik wraz z wspornikiem montażowym i wszystkie konieczne części służące do samodzielnego podłączenia odkurzacza do instalacji centralnego odkurzania, w tym wieszak z kołkami montażowymi do zawieszenia jednostki centralnej, dwa sprężyste węże przyłączeniowe o u standaryzowanych rozmiarach, cztery opaski zaciskowe do węży i złączki przewodu sterującego.
  • Producent Columbia Vac
Cyclo vac Odkurzacz centralny h615 black edition 3699 zł ZOBACZ Odkurzacz centralny Cyclo Vac H615 Black Edition Dzięki zastosowaniu pokaźnie mocniejszego silnika Ametek w odkurzaczach centralnych Cyclo Vac H615, uzyskano aż 700 AirWatt mocy ssącej,przy głośności urządzenia wynoszącej 59dB! zezwala na to wykorzystanie technologii AntiVibraSound, która pozwoliła na ograniczenie wibracji silnika do minimum, co w konsekwencji daje cichszą pracę. wykorzystanie systemu Dual Connect daje możliwość podłączenia instalacji jednocześnie z lewej jak i prawej strony urządzenia. W zestawie z odkurzaczem znajduje się tłumik, a także komplet przyłączeniowy do instalacji ssącej. Rozwiązania technice Hybrydowej pozwalają użytkownikowi zdecydować o tym czy będzie korzystał wyłącznie z samoczyszczącego się filtra, czy dodatkowo będzie używał wymiennych filtrów workowych. Warto tu także zaznaczyć, iż jednotska centralna Cyclo Vac H615 Black Edition została objęta programem 25 letniej gwarancji na wszystkie części bez limitu godzin pracy przy zachowaniu 3 letniej gwarancji na obsługę serwisową! W skład zestawu wchodzi odkurzacz Cyclo Vac H615 Black Edition objęty programem 25 letniej gwarancji (więcej danych TUTAJ) oraz pakiet wysokiej jakości oryginalnych akcesoriów Cyclo Vac wraz z wężem ssącym posiadającym włącznik w rączce - dla Twojej wygody. Producent Cyclo Vac pewna najwyższej jakości swych towarów objęła wszystkie wchodzące w skład zestawu akcesoria aż 5 letnią gwarancją! Jeśli będziesz samodzielnie montować odkurzacz, zapewne przyda się Tobie instrukcja konstrukcji odkurzacza centralnego, a także pakiet montażowy.
  • Producent CYCLO VAC
Odkurzacz centralny BEAM SC 355 PLATINUM Progression, KB030 3596 zł ZOBACZ dane techniczne: Linia: Beam Serenity_3.0 Platinum Siła ssąca (AirWat): 630 Podciśnienie (kPa): 32 produktywność (l/s): 61,7 Moc (Wat): 1650 objętość zbiornika(l): 15 System filtracji: cyklon, samooczyszczający się filtr GORE® Poziom hałasu (dB): 62 Gniazdo ssące w obudowie: tak Zbiornik antybakteryjny: nie Antywibracyjny system mocowania: tak System Atlis: tak Średnica(cm): 28 Wysokość (cm): 106,5 Gwarancja: 5 la Odkurzacz centralny BEAM SC 355 PLATINUM z zestawem Progression BEAM SC 355 to odkurzacz ze ścisłej światowej czołówki. Model jest połączeniem nowoczesnej technologii, kompaktowych rozmiarów i solidnej konstrukcji. Odkurzacz ma wszystkie atuty najnowszej kolekcji Serenity 3.0 Platinum. przeznaczony jest do średniej wielkości domów jednorodzinnych.Z myślą o komforcie użytkowników BEAM SC 355 cechuje się w dużą siłą ssącą wynosząca 630 AirWat oraz niskim poziomem hałasu wynoszącym zaledwie 62 dBA. Model SC355 ma wysokoobrotowy silnik Domel, który ma miękki start, co zagwarantuje jego dłuższą żywotność i mniejszy zużycie prądu.Długowieczność produktu zapewnia dodatkowo automatyczny bezpiecznik, który chroni odkurzacz przed przegrzaniem i przepięciem. Natomiast turbinę zabezpiecza specjalny filtr. W BEAM SC 355 nie zabrakło kubełka antybakteryjnego i tłumika wyciszającego. przełomowy system TWIST-OFF umożliwia proste odpinanie zbiornika z skażeniami. Jednostka centralna musi być adekwatnie chłodzona, dlatego należy zachować 35 cm odstępu od ścian i sufitu. Jeśli zależy Państwu na regulacji obrotów silnika, to wówczas polecamy zakup odkurzacza BEAM SC 355 wraz z akcesoriami NEXE. Odkurzacz centralny - Beam Model SC 355, dzięki wysokim parametrom ssącym, jest najlepiej sprzedającą się jednostką centralną na świecie. Posiada silnik z chłodzeniem obejściowym, co zapewnia wysoką sprawność pracy przy niewiele znaczącym natężeniu dźwięku. Genialne użycie modelu SC 355 to przeciętnej wielkości dom lub mieszkanie, gdzie jest więcej przestrzeni i niezbędna jest obszerniejsza moc.Jak wszystkie modele centralnych odkurzaczy z kolekcji Serenity 3.0 odkurzacz ten jest wyekwipowany w filtr samooczyszczający się, zaprojektowany poprzez twórców tkaniny GORE-TEX®, który gwarantuje 98,3% filtrację. Na dodatek materiał z jakiego stworzony jest pojemnik zapobiega rozwijaniu się bakterii.
  • Producent BEAM
Odkurzacz centralny sc 335 platinum progression marki Beam 3130 zł ZOBACZ informacje technologiczne: Linia: Beam Serenity_3.0 Platinum Siła ssąca (AirWat): 630 Podciśnienie (kPa): 32 skuteczność (l/s): 61,7 Moc (Wat): 1650 objętość zbiornika(l): 15 System filtracji: cyklon, samooczyszczający się filtr GORE® Poziom hałasu (dB): 62 Gniazdo ssące w obudowie: tak Zbiornik antybakteryjny: nie Antywibracyjny system mocowania: tak System Atlis: tak Średnica(cm): 28 Wysokość (cm): 106,5 Gwarancja: 5 lat Odkurzacz centralny BEAM SC 335 PLATINUM z zestawem Progression BEAM SC 335 to odkurzacz ze ścisłej czołówki. Model jest połączeniem innowacyjnej technice, kompaktowych rozmiarów i mocnej konstrukcji. Odkurzacz mocne strony najnowszej serii Serenity 3.0 Platinum. Przeznaczony jest do mieszkań, znikomych i średnich domów jednorodzinnych. Z myślą o komforcie użytkowników BEAM SC 335 wyposażono w dużą siłę ssącą 590 AirWat, a także niski poziom hałasu wynoszący zaledwie 62 dBA. Jednostka BEAM SC 335 ma wbudowane gniazdo ssące co czyni instalację bogatszą. Beam SC 335 to centralny odkurzacz inicjujący linię towarów Serenity_3.0 Platinum. Model ten jest cichy i kompaktowy. Został zaopatrzony w tłumik hałasu, a także posiada dłuższą gwarancję. W obudowie odkurzacza znajduje się wbudowane gniazdo ssące. Materiał, z którego wytwarzany jest pojemnik uniemożliwia rozwijaniu się bakterii. Propozycja skierowana jest do właścicieli małej średniej wielkości domów bądź mieszkań. Jeśli będziesz samodzielnie montować odkurzacz, zapewne przyda się Tobie instrukcja konstrukcji odkurzacza centralnego i komplet montażowy.
  • Producent BEAM
Odkurzacze