Obudowy do telefonów

 

 

Nowości:

Rearth Ringke Slim Black | Obudowa + folia ochronna dla modelu Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus - Black (8809452170574) 45 zł ZOBACZ Opis artykułu Główne właściwości artykułu: Ringke Slim to pokrowiec zapewniający pełną ochronę bez zbędnego powiększania wymiarów telefonu. Wykonany kompletnie z twardego odpornego poliuretanu. Etui posiada wszelkie wycięcia zapewniając swobodny dostęp do wszystkich slotów, portów i kamer. nieprzeciętnie przypasowany do urządzeniaBrak szerokiego zwiększa wymiaru smartphonawytwarzany z twardego poliuretanuPokrowiec rodzaju HardcaseMatowe wykończenie- brak odcisków palcówbłogi w dotykugwarantuje ochronę tylu, a także boku urządzeniaŁatwy dostęp do wszelkich portów, kamer i przyciskówwspaniała ochrona przed zarysowaniami Bez zbędnego zwiększania Pokrowiec pozostał tworzony z twardego poliuretanu, który jest lekki a zarazem oporny, dzięki czemu etui nie zwiększa znacząco wymiaru telefonu (1.03 cm). Na uwagę zasługuje fakt, że etui dokładne wycięcia, które umożliwiają luźny dostęp do wszelkiego typu slotów telefonu. broni obiektyw aparatu Pokrowiec chroni aparat przed zarysowaniem. Powłoka poliwęglanu gwarantuje stałą ochronę przed zarysowaniami i upadkiem, dzięki czemu Twój aparat jest za każdym razem bezpieczny. Etui posiada gładkie, wysmakowane matowe wykończenie, dzięki temu pokrowiec pewnie leży w dłoni. Subtelne nacięcia na narożnikach łatwe zdejmowanie o zakładanie pokrowca bez obaw o zarysowanie telefonu. Ochrona Ekranu Lekko wystające krawędzie pokrowca chronią przedni panel telefonu przed zarysowaniami np przy położeniu go ekranem do biurka. Dodatkowa warstwa wokół kamery, uniemożliwia jej zarysowaniu. Etui ma specjalne osłony na sloty,dzięki temu kurz nie będzie zbierał się np w slocie słuchawek.
 • Producent Rearth
 • Przeznaczenie Apple
 • Kolor czarny
Rearth ringke prism air ink black | obudowa ochronna dla lg g6 - ink black 59 zł ZOBACZ Opis produktu Główne atrybuty produktu: Lekkie i smukłe etui do LG G6 dla wszystkich tych, którzy cenią sobie zachowanie naturalnych kształtów urządzenia przy jednoczesnej ochronie poprzez zabrudzeniami, zarysowaniami czy nawet upadkiem. Etui tworzone w pełni z sprężystego poliuretanu (TPU). Kropkowany wzór na całej powierzchni etui zapobiega przyklejaniu się pokrowca do plecków telefonu. nadzwyczajne dobranie do smartphonaSmukła, niepowiększająca budowaswobodny dostęp do wszystkich portów, głośników, kamerKropkowany wzór uniemożliwiający przyklejaniu się plecków telefonu do pokrowcaObwódka wokół ekranu unosząca ekran i broniąca go przed zarysowaniemzaimplementowane zatyczki broniące porty ładowania i słuchawekKompatybilne z ładowaniem bezprzewodowymMateriał: TPULekkie i kompaktowe rozciągliwe i lekkie Pokrowiec pozostał wyprodukowany w całości z elastycznego poliuretanu (TPU), który gwarantuje nie tylko lekkość lecz także skuteczną ochronę przed wszelkimi zarysowaniami, zabrudzeniami czy upadkiem. Elastyczna kompozycja znakomicie dopasowuje się do urządzenia a ponadto łatwe ściąganie i zakładanie etui. Nietypowy wygląd Plecki etui mają specjalny wzór, który ogranicza przyklejanie się urządzenia do etui co zezwala na zachowanie estetyki i wyglądu telefonu. Przemyślana kompozycja elastyczna kompozycja w 100 % dostosowuje się do urządzenia. Pokrowiec posiada wszelkie wycięcia na sloty, dzięki temu nie utrudnia stosowania chroniąc telefon przed zarysowaniami. Na dodatek sloty zostały zabezpieczone specjalnymi zatyczkami, które ograniczają dostawanie się kurzu. Niewidzialna ochrona Lekka waga pokrowca i jego nieduże rozmiary umożliwiają zachowanie naturalnych wymiarów urządzenia bez obaw o jego zniszczenie. Lekko wystające krawędzie pokrowca chronią przedni panel telefonu przed zarysowaniami np przy położeniu go ekranem do biurka.
 • Producent Rearth
 • Przeznaczenie LG
 • Kolor czarny
Rearth ringke prism air ink black | obudowa ochronna dla samsung galaxy s8+ plus - ink black (8809525015863) 59 zł ZOBACZ Opis towaru Główne parametry towaru: Lekkie i smukłe etui do Galaxy S8 dla wszystkich tych, którzy cenią sobie zachowanie naturalnych kształtów urządzenia przy jednoczesnej ochronie przez zabrudzeniami, zarysowaniami czy nawet upadkiem. Etui wyprodukowane w pełni z elastycznego poliuretanu (TPU). Kropkowany wzór na całej powierzchni etui uniemożliwia przyklejaniu się pokrowca do plecków telefonu. świetne przypasowanie do smartphonaSmukła, niepowiększająca budowaluźny dostęp do wszystkich portów, głośników, kamerKropkowany wzór uniemożliwiający przyklejaniu się plecków telefonu do pokrowcaObwódka wokół ekranu unosząca ekran i broniąca go przed zarysowaniemzastosowane zatyczki chroniące porty ładowania i słuchawekKompatybilne z ładowaniem bezprzewodowymMateriał: TPULekkie i kompaktowe sprężyste i lekkie Pokrowiec pozostał wykonany w pełni z sprężystego poliuretanu (TPU), który zapewnia nie tylko lekkość lecz także efektywną ochronę przed wszelkimi zarysowaniami, zabrudzeniami czy upadkiem. Rozciągliwa konstrukcja idealnie dostosowuje się do urządzenia a w dodatku nieskomplikowane ściąganie i zakładanie etui. Nietypowy wygląd Plecki etui posiadają specjalny wzór, który ogranicza przyklejanie się urządzenia do etui co pozwala na zachowanie estetyki i wyglądu telefonu. Przemyślana budowa elastyczna budowa w 100 % dopasowuje się do urządzenia. Pokrowiec posiada wszelkie wycięcia na sloty, dzięki czemu nie utrudnia używania chroniąc telefon przed zarysowaniami. Ponadto sloty pozostały zabezpieczone specjalnymi zatyczkami, które ograniczają dostawanie się kurzu. Niewidzialna ochrona Lekka waga pokrowca oraz jego niewielkie rozmiary pozwalają na zachowanie naturalnych wymiarów urządzenia bez obaw o jego zniszczenie. Lekko wystające krawędzie pokrowca bronią przedni panel telefonu przed zarysowaniami np przy położeniu go ekranem do biurka.
 • Producent Rearth
 • Przeznaczenie Samsung
 • Kolor czarny
Rearth Ringke Fusion Smoke Black | Obudowa ochronna dla Huawei P10 - Smoke Black, 1_639307 59 zł ZOBACZ Opis towaru Główne parametry produktu: Hybrydowe etui firmy Ringke jest połączeniem twardych plecków wytwarzanych z wytrzymałego poliwęglanu oraz rozciągliwej ramki tworzonej z TPU. atrybuty etui pokrowca: genialne dopasowanie do smartphonaNarożniki pochłaniające i rozpraszające siłę uderzeniaswobodny dostęp do wszelkich portów, głośników, kamerWojskowy standard MIL-STD-810GObwódka wokół ekranu unosząca ekran i chroniąca go przed zarysowaniemtechnologia Active Touch: łatwy dostęp do przyciskówPołączenie poliwęglanu z elastyczną ramkąMożliwość personalizacji konkretna budowa zastosowanie hybrydowej konstrukcji zaowocowało wielka wytrzymałością i dobraniem. Etui pozostało produkowane z dwóch rodzaju materiału. Plecki pokrowca stworzone są w całości z twardego i wytrzymałego poliwęglanu, natomiast ramka okalajca urządzenie wytwarzana pozostała z termoplastycznego poliuretanu (TPU), dzięki czemu bardzo należycie rozprowadza uderzenia i perfekcyjnie dostosowuje się do urządzenia. Wojskowe Standardy Wytrzymałości Pokrowiec spełnia standardy MIL STD 810G-516.6 zapewniając solidność i ochronę. Specjalne wykończenia rozpraszają siłę uderzeń minimalizując możliwość uszkodzenia urządzenia. Użycie powłoki antystatycznej umożliwia zachowanie pokrowca w czystości. Łatwość instalacji sprężysta konstrukcja w 100 % dopasowuje się do urządzenia. Pokrowiec ma wszelkie wycięcia na sloty, dzięki temu nie utrudnia wykorzystywania broniąc telefon przed zarysowaniami. Ochrona Ekranu Lekko wystające krawędzie pokrowca chronią przedni panel telefonu przed zarysowaniami np przy położeniu go ekranem do biurka. Dodatkowa powłoka wokół kamery, zapobiega jej zarysowaniu. Etui ma specjalne osłony na sloty, dzięki temu kurz nie będzie zbierał się np w slocie słuchawek. W pełni przezroczysty Pokrowiec Ringke Fusion ma w pełni klarowne plecki, dzięki temu nie ingeruje on solidnie w wygląd smarphona, jednocześnie zabezpieczając go przed zarysowaniem. Wykorzystanie takiej struktury daje możliwość personalizacji.
 • Producent Rearth
 • Przeznaczenie Huawei
 • Kolor czarny
Rearth Ringke Prism Air Glitter Gray | Obudowa ochronna dla Samsung Galaxy S9 59 zł ZOBACZ Opis artykułu Główne atrybuty artykułu: Lekkie i smukłe etui do Galaxy S9 dla wszelkich tych, którzy cenią sobie zachowanie naturalnych kształtów urządzenia przy jednoczesnej ochronie przez zabrudzeniami, zarysowaniami czy choćby upadkiem. Etui tworzone w całości z sprężystego poliuretanu (TPU). Kropkowany wzór na całej powierzchni etui zapobiega przyklejaniu się pokrowca do plecków telefonu. idealne dopasowanie do smartphonaSmukła, niepowiększająca budowaluźny dostęp do wszelkich portów, głośników, kamerKropkowany wzór uniemożliwiający przyklejaniu się plecków telefonu do pokrowcaObwódka wokół ekranu unosząca ekran i broniąca go przed zarysowaniemzaimplementowane zatyczki broniące porty ładowania i słuchawekKompatybilne z ładowaniem bezprzewodowymMateriał: TPULekkie i kompaktowe elastyczne i lekkie Pokrowiec pozostał produkowany w pełni z rozciągliwego poliuretanu (TPU), który zapewnia nie tylko lekkość ale także produktywną ochronę przed wszelkimi zarysowaniami, zabrudzeniami czy upadkiem. Rozciągliwa budowa nadzwyczajnie dostosowuje się do urządzenia a ponadto nietrudne ściąganie i zakładanie etui. Nietypowy wygląd Plecki etui posiadają specjalny wzór, który ogranicza przyklejanie się urządzenia do etui co zezwala na zachowanie estetyki i wyglądu telefonu. Przemyślana kompozycja rozciągliwa budowa w 100 % dostosowuje się do urządzenia. Pokrowiec ma wszelkie wycięcia na sloty, dzięki temu nie utrudnia wykorzystywania chroniąc telefon przed zarysowaniami. W dodatku sloty zostały zabezpieczone specjalnymi zatyczkami, które ograniczają dostawanie się kurzu. Niewidzialna ochrona Lekka waga pokrowca, a także jego śladowe rozmiary umożliwiają zachowanie naturalnych wymiarów urządzenia bez obaw o jego uszkodzenie. Lekko wystające krawędzie pokrowca bronią przedni panel telefonu przed zarysowaniami np przy położeniu go ekranem do biurka.
 • Producent Rearth
 • Przeznaczenie Samsung
 • Kolor srebrny
Rearth Ringke Prism Air Clear | Obudowa ochronna dla LG G6 - Clear 59 zł ZOBACZ Opis produktu Główne parametry produktu: Lekkie i smukłe etui do LG G6 dla wszelkich tych, którzy cenią sobie zachowanie naturalnych kształtów urządzenia przy jednoczesnej ochronie przez zabrudzeniami, zarysowaniami czy nawet upadkiem. Etui tworzone kompletnie z rozciągliwego poliuretanu (TPU). Kropkowany wzór na całej powierzchni etui zapobiega przyklejaniu się pokrowca do plecków telefonu. nadzwyczajne dostosowanie do smartphonaSmukła, niepowiększająca budowaluźny dostęp do wszelkich portów, głośników, kamerKropkowany wzór uniemożliwiający przyklejaniu się plecków telefonu do pokrowcaObwódka wokół ekranu unosząca wyświetlacz i broniąca go przed zarysowaniemzaimplementowane zatyczki chroniące porty ładowania i słuchawekKompatybilne z ładowaniem bezprzewodowymMateriał: TPULekkie i kompaktowe elastyczne i lekkie Pokrowiec pozostał wytworzony w całości z sprężystego poliuretanu (TPU), który zapewnia nie tylko lekkość lecz także wydajną ochronę przed wszelkimi zarysowaniami, zabrudzeniami czy upadkiem. Sprężysta konstrukcja perfekcyjnie dopasowuje się do urządzenia a w dodatku nietrudne ściąganie i zakładanie etui. Nietypowy wygląd Plecki etui mają specjalny wzór, który ogranicza przyklejanie się urządzenia do etui co umożliwia zachowanie estetyki i wyglądu telefonu. Przemyślana konstrukcja rozciągliwa budowa w 100 % dopasowuje się do urządzenia. Pokrowiec ma wszelkie wycięcia na sloty, dzięki czemu nie utrudnia użytkowania broniąc telefon przed zarysowaniami. Dodatkowo sloty pozostały zabezpieczone specjalnymi zatyczkami, które ograniczają dostawanie się kurzu. Niewidzialna ochrona Lekka waga pokrowca, a także jego znikome wymiary zezwalają na zachowanie naturalnych wymiarów urządzenia bez obaw o jego zniszczenie. Lekko wystające krawędzie pokrowca chronią przedni panel telefonu przed zarysowaniami np przy położeniu go ekranem do biurka.
 • Producent Rearth
 • Przeznaczenie LG
Rearth Ringke Prism Air Clear | Obudowa ochronna dla Samsung Galaxy S8 - Clear (8809525015351) 59 zł ZOBACZ Opis produktu Główne cechy produktu: Lekkie i smukłe etui do Galaxy S8 dla wszystkich tych, którzy cenią sobie zachowanie naturalnych kształtów urządzenia przy jednoczesnej ochronie poprzez zabrudzeniami, zarysowaniami czy nawet upadkiem. Etui wytworzone w całości z rozciągliwego poliuretanu (TPU). Kropkowany wzór na całej powierzchni etui zapobiega przyklejaniu się pokrowca do plecków telefonu. genialne dobranie do smartphonaSmukła, niepowiększająca budowaluźny dostęp do wszystkich portów, głośników, kamerKropkowany wzór zapobiegający przyklejaniu się plecków telefonu do pokrowcaObwódka wokół ekranu unosząca ekran i broniąca go przed zarysowaniemzastosowane zatyczki broniące porty ładowania i słuchawekKompatybilne z ładowaniem bezprzewodowymMateriał: TPULekkie i kompaktowe elastyczne i lekkie Pokrowiec został tworzony całkowicie z elastycznego poliuretanu (TPU), który zapewnia nie tylko lekkość lecz także sprawną ochronę przed wszelkimi zarysowaniami, zabrudzeniami czy upadkiem. Elastyczna kompozycja nadzwyczajnie dostosowuje się do urządzenia a dodatkowo proste ściąganie i zakładanie etui. Nietypowy wygląd Plecki etui mają specjalny wzór, który ogranicza przyklejanie się urządzenia do etui co umożliwia zachowanie estetyki i wyglądu telefonu. Przemyślana kompozycja elastyczna budowa w 100 % dostosowuje się do urządzenia. Pokrowiec posiada wszelkie wycięcia na sloty, dzięki czemu nie utrudnia wykorzystywania chroniąc telefon przed zarysowaniami. Na dodatek sloty pozostały zabezpieczone specjalnymi zatyczkami, które ograniczają dostawanie się kurzu. Niewidzialna ochrona Lekka waga pokrowca, a także jego śladowe wymiary zezwalają na zachowanie naturalnych wymiarów urządzenia bez obaw o jego zniszczenie. Lekko wystające krawędzie pokrowca bronią przedni panel telefonu przed zarysowaniami np przy położeniu go ekranem do biurka.
 • Producent Rearth
 • Przeznaczenie Samsung
Etui ringke fusion do huawei p10 rose gold marki Rearth 59 zł ZOBACZ Opis towaru Główne właściwości towaru: Hybrydowe etui producenta Ringke jest połączeniem twardych plecków wytwarzanych z wytrzymałego poliwęglanu oraz elastycznej ramki produkowanej z TPU. cechy etui pokrowca: wyśmienite dobranie do smartphonaNarożniki pochłaniające i rozpraszające siłę uderzenialuźny dostęp do wszelkich portów, głośników, kamerWojskowy kanon MIL-STD-810GObwódka wokół ekranu unosząca ekran i chroniąca go przed zarysowaniemtechnika Active Touch: łatwy dostęp do przyciskówPołączenie poliwęglanu z sprężystą ramkąMożliwość personalizacji mocna budowa zastosowanie hybrydowej konstrukcji zaowocowało obszerna wytrzymałością i dopasowaniem. Etui pozostało tworzone z dwóch typu materiału. Plecki pokrowca stworzone są w całości z twardego i wytrzymałego poliwęglanu, natomiast ramka okalajca urządzenie tworzona została z termoplastycznego poliuretanu (TPU), dzięki temu bardzo należycie rozprowadza uderzenia i nadzwyczajnie dostosowuje się do urządzenia. Wojskowe Standardy Wytrzymałości Pokrowiec spełnia standardy MIL STD 810G-516.6 zapewniając odporność i ochronę. Specjalne wykończenia rozpraszają siłę uderzeń minimalizując możliwość uszkodzenia urządzenia. Zastosowanie powłoki antystatycznej pozwala na zachowanie pokrowca w czystości. Łatwość instalacji rozciągliwa budowa w 100 % dopasowuje się do urządzenia. Pokrowiec posiada wszelkie wycięcia na sloty, dzięki czemu nie utrudnia użytkowania broniąc telefon przed zarysowaniami. Ochrona Ekranu Lekko wystające krawędzie pokrowca bronią przedni panel telefonu przed zarysowaniami np przy położeniu go ekranem do biurka. Dodatkowa powłoka wokół kamery, uniemożliwia jej zarysowaniu. Etui ma specjalne osłony na sloty, dzięki czemu kurz nie będzie zbierał się np w slocie słuchawek. W pełni przejrzysty Pokrowiec Ringke Fusion ma w pełni przejrzyste plecki, dzięki temu nie ingeruje on mocno w wygląd smarphona, równocześnie zabezpieczając go przed zarysowaniem. Zastosowanie takiej struktury daje możliwość personalizacji.
 • Producent Rearth
 • Przeznaczenie Huawei
 • Kolor Array