Nożyce do krzewów

 

 

Nowości:

Gardena comfort obrotowe nożyce do trawy (8735) 134,85 zł ZOBACZ elastyczne nożyce do cięcia trawy - wygodne i ergonomiczne GARDENA Comfort nożyce do trawy umożliwią nietrudne i skrupulatne przycinanie brzegów trawnika. Upraszczają dotarcie choćby do niedostępnych części ogrodu. Specjalnie uformowany uchwyt z zastrzeżonym mechanizmem słusznego przenoszenia siły stanowczo upraszcza przycinanie brzegów trawnika i zagwarantuje ergonomię pracy w każdej sytuacji. Dzięki funkcji cięcia obrotowego w zakresie 360° zapewniają wygodę pracy zarówno osobom prawo-, jak i leworęcznym. Komponenty z miękkiego tworzywa sztucznego sprawiają, że przyjemnie leżą w ręce. Pokryte powłoką antyadhezyjną noże ze specjalnym szlifem falistym dokładne cięcie z zachowaniem stałej wysokości. Specjalne łożyskowanie noży gwarantuje zachowanie tej samej siły cięcia na całej długości noży. Płoza nieskomplikowane prowadzenie i zachowanie stałej wysokości cięcia. Praktyczny zamek obsługiwany jedną ręką pozwala momentalnie i łatwo zablokować nożyce do trawy. 25 lat gwarancjiNożyce do trawy stanowią długofalową inwestycję. 25 lat gwarancji zapewnia najwyższą jakość. Łatwe cięcieSpecjalnie uformowany uchwyt z zastrzeżonym mechanizmem stosownego przenoszenia siły wyjątkowo usprawnia przycinanie brzegów trawników i gwarantuje ergonomię pracy w każdej sytuacji. Łatwa obsługaDzięki wygodnemu uchwytowi nożyce do trawy szczególnie należycie leżą w ręku. Noże obracane w zakresie 360°Noże można ekspresowo i z łatwością obracać w zakresie 360°, co zapewnia wygodę pracy jednocześnie osobom prawo-, jak i leworęcznym. Czyste cięciaPokryte powłoką antyadhezyjną noże gwarantują czyste cięcie. Ostrze z powłoką antyadhezyjną, Faliste, Obrotowe w zakresie 360°.
  • Producent GARDENA
Gardena Nożyce do żywopłotu 395 premium przekładniowe 650 + darmowy transport! (4078500039505) 226,11 zł ZOBACZ wyjątkowa jakość narzędzi klasy Premium do profesjonalnej pielęgnacji żywopłotów GARDENA Premium nożyce przekładniowe do żywopłotu 650 to istotnie solidne i wytrzymałe narzędzie wysokiej jakości przeznaczone do profesjonalnej pielęgnacji żywopłotów. zaopatrzone są w spore, hartowane, lśniące ostrza ze szlifem falistym. Zintegrowany obcinak do gałęzi asygnowany do pojedynczych, grubszych gałęzi gwarantuje wydajną pracę. Zastrzeżona przekładnia nożyc do żywopłotu pozwala zwiększyć moc cięcia o 25 %. Jednostajne aluminiowe uchwyty i rękojeści z miękkiego tworzywa nienaturalnego wygodne i pewne trzymanie narzędzia podczas cięcia. Kompletna długość nożyc do gałęzi wynosi 65 cm. Długość ostrzy to 25 cm. 25-letni okres gwarancji zagwarantuje najwyższą jakość. Klasa Premiumszczególnie konkretne i wytrzymałe. Wytwarzane są z materiałów najwyższej jakości. Bardziej skuteczne cięcieopatentowana przekładnia nożyc do żywopłotu pozwala zwiększyć moc cięcia o 25 %. sprawna pracaZintegrowany obcinak do gałęzi zezwala na wydajną pracę. Łatwe i czyste cięciewielkie, hartowane, błyszczące ostrza ze szlifem falistym. Pewniejsze trzymanie podczas cięciazrównoważone aluminiowe ramiona i rękojeści z miękkiego tworzywa nienaturalnego wygodne i pewne trzymanie narzędzia w trakcie cięcia.
  • Producent GARDENA
Gardena Nożyce do żywopłotu przekładniowe comfort 600 + darmowy transport! 211,07 zł ZOBACZ rewelacyjne efekty dzięki większej mocy cięcia GARDENA Comfort nożyce przekładniowe do żywopłotu 600 komfortowe cięcie bez wysiłku w każdej pozycji roboczej. Zastrzeżona przekładnia nożyc do żywopłotu pozwala powiększyć moc cięcia o 46%. Wbudowana w uchwyty wkładka żelowa Technogel(r) i dopełniające odbojniki tworzone z miękkiego tworzywa sztucznego stosowną amortyzację. Niepokaźna waga (zaledwie 840 g) powoduje, że nożyce są istotnie praktyczne i wygodne w obsłudze. Pokryte warstwą antyadhezyjną ostrza są dodatkowo wyposażone w obcinak do gałęzi. Nożyce do żywopłotu posiadają długość 60 cm, są nieskomplikowane w obsłudze i nie wymagają konserwacji. Dzięki ostrzom ze szlifem prostym nożyce rewelacyjnie nadają się do precyzyjnego formowania żywopłotu. Długość ostrzy wynosi 23 cm. 25-letni okres gwarancji zagwarantuje najwyższą jakość. efektywna pracaZintegrowany obcinak do gałęzi zezwala na produktywną pracę. Łatwe i dokładne cięcieprecyzyjnie szlifowane, pokryte warstwą antyadhezyjną ostrza proste i precyzyjne cięcie. trafna amortyzacjazastosowane w rękojeści wkładki żelowe Technogel(r) i dodatkowe odbojniki wyprodukowane z miękkiego tworzywa nienaturalnego adekwatną amortyzację. Bardziej efektywne cięcieLekkie i sprawne cięcie. Opatentowana przekładnia nożyc do żywopłotu pozwala powiększyć efektywność cięcia o 46%.
  • Producent GARDENA
Nożyce do żywopłotu AL-KO HT 550 Safety Cut 112680 355 zł ZOBACZ Nożyce do żywopłotu AL-KO HT 550 Safety Cut 112680 genialny sprzęt do przycinania żywopłotów w celach odmładzających oraz pielęgnacyjnych. Nożyce posiadają bardzo ergonomiczny kształt i są należycie wyprofilowane, prosto się z nimi pracuje. Użycie diamentowo szlifowanych noży gwarantuje perfekcyjne cięcie, a dzięki zaimplementowanej poziomicy łatwo jest ciąć w linii prostej. Uzupełniające zalety to ochronny pancerz na kabel, uchwyt, a także osłona ostrza. dane techniczne: Silnik - elektrycznyMoc - 550 WDługość prowadnicy - 520 mmilość skoków - 3400 O/mintyp noża - diamentowy szlif wariant cięcia - noże przeciwbieżneMaksymalna grubość odrostów - 18 mmWaga - 3,6 kgGłośność pracy - 97 dBOsłona ostrza - takzaimplementowana poziomica - tak Wszystko w porządku wbudowana poziomnica pomaga utrzymać równe poziome przycinanie żywopłotu. Dzięki temu można uniknąć nierówności cięcia. najlepsza jakość Wysokiej jakości obudowa z tworzywa sztucznego jest istotnie zrównoważona i wytrzymała, co zagwarantuje długą trwałość nożyc do żywopłotu. dobre przycinanie żywopłotu aby żywopłot pozostawał gęsty i rozkrzewiony, należy przycinać go w formie trapezu, tzn. Szerzej na dole niż na górze. Dzięki temu można uniknąć opadania liści na dolnych gałęziach w wyniku braku światła. idealna pielęgnacja Spray wielofunkcyjny ma nie tylko genialne cechy smarujące,ponadto służy do poluzowywania zapieczonych części, usuwa rdzę, pielęgnuje i czyści. Siła w użyciu wspaniale przycięte niewiele znaczące, średnie i znaczne żywopłoty to nie problem dzięki silnym, bezawaryjnym i komfortowym nożycom do żywopłotu AL-KO.
  • Producent AL-KO
Nożyce do krzewów