Meble do warsztatu i garażu

Stół warsztatowy stw 111 marki Malow 619 zł ZOBACZ Stoły warsztatowe STW firmy Malow stanowią wspaniałe wyposażanie każdego warsztatu, garażu, czy pracowni każdego majsterkowicza albo profesjonalisty. Stoły te umożliwiają zachowanie porządku w narzędziach i przyborach warsztatowych i zadbają o ich bezpieczeństwo. W linii mebli warsztatowych producenta Malow odszukamy także regały, wózki i szafy. Możemy zatem stworzyć kompletną i praktyczną aranżację wnętrza. Meble te są nad wyraz jednostajne, wytrzymałe i odporne na rozmaitego typu wstrząsy i uderzenia. Korpus stołu warsztatowego STW 111 tworzony pozostał z blachy stalowej o grubości 0,6 mm, natomiast nogi stołu z blachy o grubości 1,5 mm. Blat zrobiony jest z bardzo wytrzymałej sklejki liściastej, która dodatkowo, dla lepszej ochrony, pokryta pozostała lakierem bezbarwnym. Stół zaopatrzony został w szufladę, która poprowadzona została na prowadnicach rolkowych. Dolną część stołu STW 111 stanowi szafka zaopatrzona w jedną półkę. Jest ona w dodatku zabezpieczona zamkiem cylindrycznym. Stół pomalowany został w technologii proszkowej, co powiększa jego oporność na korozję, a w dodatku przyczepność farby jest powiększona. Stoły dostarczane są w częściach do samodzielnego montażu. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru oraz jego koloru. Produkty głównie przystępne w odcieniu popielatym (RAL 7035). W przypadku wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć. fotografie poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.
  • Producent Malow
Regał paletowy ultimate, moduł podstawowy, 9 palet, 2500x2750x1100 mm marki Aj produkty 1722 zł ZOBACZ Kompletny moduł podstawowy regału paletowego.​ Można dokupić moduły dopełniające i rozbudować system do żądanej szerokości. System regałów Ultimate to poręczna linia, którą można rozbudować i dopasować do różnorodnych potrzeb za pomocą akcesoriów. System został zaprojektowany i wykonany poprzez AJ Produkty. Regał niemało praktycznych opcji przypasowania do potrzeb, co pozwala łatwo zoptymalizować środowisko magazynowe, logistykę itp. Specyficzny design gwarantuje oszczędność miejsca, a regały sprawdzą się w wielu środowiskach, od niewielkich magazynów aż po ogromne przestrzenie, gdzie przechowuje się mnóstwo tysięcy palet. Regały Ultimate są proste w konstrukcji i można je uzupełnić o wszechstronne i ergonomiczne akcesoria, które pozwalają łatwo zoptymalizować przechowywanie w magazynie. Nasze regały ułatwiają magazynowanie towarów o różnorodnych wymiarach i kształtach. Regały Ultimate spełniają rygorystyczne kryteria bezpieczeństwa i stabilności. Prezentowany regał to kompletny moduł podstawowy. Można go rozbudować za pomocą dowolnej liczby modułów dodatkowych. Każdy moduł dodatkowy jest wyposażony w jedną ramę i zaprojektowany tak,błyskawicznie i z łatwością łączyć moduły ze sobą, stwarzając użyteczny system. Pozwala to prosto rozbudować i przystosować system Ultimate do rosnących i zmieniających się potrzeb w zakresie przechowywania.
  • Producent AJ Produkty
Kompletny zestaw stołu warsztatowego Blat: Winyl, 22317 3837,60 zł ZOBACZ Kompletny stół warsztatowy z blatem wyekwipowanym w podwyższoną krawędź, 8 szynami do zawieszania pojemników, 60 pojemnikami w dwóch wymiarach, podwieszaną szufladą, panelem narzędziowym, zestawem haczyków 25 szt. oraz 3 słupkami. Funkcjonalny stół warsztatowy z wyposażeniem, oferujący niemało miejsca do przechowywania narzędzi, pojemników, a także innych niewielkich przedmiotów koniecznych na stanowisku pracy. Stół ma trwałą stalową ramę, lakierowaną proszkowo na odcień szary, która sprawia,artykuł nadaje się do codziennej dynamicznej eksploatacji. Nogi z ręczną regulacją wysokości w zakresie 740-995 mm, dzięki temu możnadostosować wysokość roboczą do aktualnego zajęcia, a także osiągnąć poręczną pozycję przy pracy. Nie zapomnij dokupić maty podłogowej, która odciąży stopy, kolana, biodra i plecy w trakcie pracy na stojąco. Blat wykonano z 22 mm płyty wiórowej, 18 mm sklejki i 2 mm warstwy winylu. Winyl jest szczególnie rekomendowany na stanowiska pakowania, a także montażu, dzięki swojej miękkiej strukturze. Dzięki panelowi i załączonym haczykom, uzyskasz skuteczne, użyteczne przechowywanie narzędzi, a także stały dostęp do nich. Panel ma perforację, która sprawia, że haczyki prosto zawieszać i przewieszać zgodnie z potrzebą. Pojemniki to znakomite rozwiązanie do przechowywania gwoździ, śrub i niewielkich części. Nietrudny montaż pojemników ponad stołem. Słupki służą do zamontowania panelu i szyn do zawieszania pojemników. Podwyższona krawędź blatu zapobiega spadaniu narzędzi i innych przedmiotu ze stołu. Szufladę zaprojektowano do montażu bezpośrednio pod blatem. wykonana pozostała z twardej blachy stalowej, co czyni ją nad wyraz solidną i trwałą. Szufladę zaopatrzono w zamek z kluczami, by zapobiec nieuprawnionemu dostępowi. Przystępne i płynne otwieranie i zamykanie dzięki prowadnicom z łożyskami kulkowymi.
  • Producent AJ Produkty

 

 

Najpopularniejsze: