Maty wygłuszające do samochodu

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Standartplast gold maty wyciszające butylowe 75x50 cm 10 szt. 3,75 m2 marki Stp 449 zł ZOBACZ Maty wygłuszające butylowe BLACK GOLD producenta 10 sztuk 75 cm x 50 cm = 1 kpl Grubość: 2,3 mm Nowy skład mieszanki gumy butylowej, która jeszcze lepiej działa w szerokim zakresie temperatur, a także czarne plastyczne aluminium Maty butylowe rodzaju Black Gold uznanego producenta Standartplast cechują się obszerniejszą grubością aniżeli model Black Silver (1,8mm) tej samej producenta. Pomimo obszerniejszej grubości, maty butylowe Black Gold nadal są bardzo lekkie (4 kg/m2). Zachowują także pozostałe zalety: niską częstotliwość rezonansową, izolację hałasu i temperatury, oporność na oleje, wodę i pleśń, własności antykorozyjne, nietoksyczność. przystępny jest także ich montaż, który nie wymaga podgrzewania – wystarczy docisnąć samoprzylepną matę do oczyszczonej wcześniej powierzchni. Dzięki matom butylowym StP Black Gold sprawnie polikwidujemy hałas w samochodzie i ograniczymy wibracje i drgania powstające podczas jazdy. Nie wiesz jak wyciszyć drzwi w swoim aucie? Napisz do nas, precyzyjnie wyjaśnimy krok po kroku! Mata w wersji GOLD jest widocznie grubsza od maty Silver. Mata GOLD uwydatnia się inną strukturą, która lepiej kształtuje się na nierównych powierzchniach. wykorzystanie: istotnie niwelują drgania wibrację i drganiapowiększają sztywność znacznych płatów blachyRedukują hałas przenikający do wnętrza kabiny przez podłogę, bagażnik i dachKształtują przestrzeń akustyczną wewnątrz pojazdu Montaż: Powierzchnię należy oczyścić i odtłuścićWyciąć odpowiedni kawałek matyZerwać folię zabezpieczającą klej i przycisnąć do wygłuszanej powierzchni. Przykładowa liczba mat konieczna do wygłuszenia samochodu: Para drzwi 5-6 mat (zależy czy 3 czy 5 drzwiowy samochód)Podłoga 10-12 sztDach 5-7 sztBagażnik wraz z nadkolami 7-9 szt Możecie liczyć także na indywidualne profesjonalne porady w dziedzinie izolacji akustycznej i cieplnej.
  • Producent StP
noiseblock 2mm 3mm 57x35cm mata butylowa bez aluminium marki Stp 25 zł ZOBACZ Mata butylowa wygłuszająca bez aluminium StP Noiseblock firmy 57x35cm Grubość 2 mm (w ofercie także 3mm) Wersje z logiem StP i bez loga StP Mata gumowa butylowa bez aluminium Nie kruszy się, nie pęka - montaż bez podgrzewania Polecamy stosować matę StP Noiseblock jako 3 warstwę, po uprzednim zastosowaniu maty butylowej i pianki gumowej po powierzchniach poziomych np podłoga, bagażnik. Mata o niskiej częstotliwości rezonansowej wytwarzana z gumy butylowej pokryta włókniną. Nie ma konieczności podgrzewania, przystępna w konstrukcji. Waga około 6,5kg/m2. Materiał nie wchłania wilgoci i nie rozkłada się pod wpływem otoczenia, właściwości antykorozyjne i uszczelniające. Nieskomplikowany do założenia na powierzchni o złożonym zarysie i nie wymaga ogrzewania przy konstrukcji. Osiągalny do stosowania w szerokiej skali temperatur od minus 40 ºC do plus 100 ºC Grupa Standartplast powstała w 1996 na bazie instytutu naukowego armii sowieckiej, gdzie na początku zajmowała się projektowaniem i produkcją materiałów głuszących i wyciszających dla rosyjskich łodzi podwodnych. Pod kierownictwem p. M.D. Voskuna po upadku związku radzieckiego doświadczenia STP pozostały podane dla celów cywilnych. W tej chwili STP posiada własne linie produkcyjne i nieustannie pracuje nad udoskonalaniem istniejących produktów i projektowaniem nowych rozwiązań w dziedzinie wibroakustyki. Produkuje najwyższej jakości materiały używane poprzez producentów samochodów osobowych i ciężarowych. ZAJMUJEMY SIĘ ZAWODOWO WYCISZENIAMI. Ochoczo DORADZIMY I ZAMONTUJEMY WYGŁUSZENIA albo DORADZIĆ JAK należycie ZAMONTOWAĆ. izolacja wibracjiblokada hałasu - wysoka masa 6,5 kg/m2redukcja przenikania ciepłaoporna na oleje i wodęłatwość użycia (samoprzylepna)wytrzymała na pleśńbrak toksycznościzatwierdzone do używania w przemyśle samochodowymnie ma konieczności podgrzewaniamożna stosować w szerokiej skali temperatur od -40C do +100C użycie: zmniejszają wibrację i drgania rozszerzają sztywność obfitych płatów blachy Redukują hałas przenikający do wnętrza kabiny poprzez podłogę, bagażnik i dach Kształtują przestrzeń akustyczną w środku pojazdu Montaż: Powierzchnię należy oczyścić i odtłuścić Wyciąć stosowny kawałek maty Zerwać folię zabezpieczającą klej i przycisnąć do wygłuszanej powierzchni. Przykładowa ilość mat konieczna do wygłuszenia samochodu: Podłoga 10-12 sztBagażnik wraz z nadkolami 7-9 szt Mogą Państwo liczyć także na indywidualne profesjonalne porady w dziedzinie wygłuszeń i car audio.
  • Producent StP
Maty bitumiczne wygłuszające miękkie flex 50x50 marki Boll 12,50 zł ZOBACZ Samoprzylepny laminat bitumiczny Laminat złożony z mieszaniny bituminu, plastyfikatorów, elastomerów i wypełniaczy o najróżniejszej ziarnistości. Materiał wytłumiający dźwięk, dedykowany do zastosowania na elementach narażonych na wibracje w miejscach gdzie wymagana jest obszerna sprężystość np. Otwory technologiczne w drzwiach. Maty bitumiczne należy podgrzewać przed montażem. wymiar: 50 X 50 cm Mata wygłuszająca miękka APP Charakterystyka: Mata zbudowana jest z samoprzylepnego elastycznego laminatu złożonego z mieszaniny bitumitu, plastyfikatorów, elastomerów i wypełniaczy o najróżniejszej ziarnistości. zastosowanie: redukcja hałasu przenikającego do wnętrza kabiny pojazdu przez: drzwi, blachy, podłogi, i bagażnikakształtowanie przestrzeni akustycznej wnętrza pojazduograniczanie wibracji i drgańodtworzenie i uzupełnienie uszkodzonej powierzchni maty zgodnie z jej fabryczną strukturą Aplikacja Matę należy przyciąć do pożądanego wymiaru i kształtuPrzed przyklejeniem powierzchnię należy oczyścić i odtłuścić zmywaczem.Nakładać na suchą, wolną od oleju, tłuszczu, smaru i innych zanieczyszczeń powierzchnięstarannie docisnąć do powierzchni aby uniknąć powstania pęcherzy powietrza, które wpływają na zmniejszenie zdolności tłumienia oraz przyczepności do podłożaTemperatura maty i powierzchnia aplikacji podczas nakładania nie powinna być niższa aniżeli temperatura pokojowa: dla zwiększenia produktywności klejenia maty zaleca się nakładać w temperaturze 20-25 poziomów CelsjuszaMata może być pokryta wszystkimi rodzajami lakierów samochodowychPrzechowywać w temperaturze 10-30 stopni Celsjusza, w suchym i przewiewnym miejscu Samoprzylepna mata bitumiczna o wysokiej zdolności wyciszającej i szerokiej sprężystości, zezwalająca odpowiednio złączyć się do kształtu powierzchni. W samochodach przeznaczona do wygłuszania drzwi, podłogi kabiny i bagażnika oraz do kształtowania przestrzeni akustycznej wnętrza pojazdu. Może być pokrywana wszystkimi rodzajami lakierów samochodowych. użycie: zmniejszają wibrację i drganiarozszerzają sztywność obszernych płatów blachyRedukują hałas przenikający do wnętrza kabiny przez podłogę, bagażnik i dachKształtują przestrzeń akustyczną wewnątrz pojazdu Montaż: Powierzchnię należy oczyścić i odtłuścićWyciąć odpowiedni kawałek matyZerwać folię zabezpieczającą klej i przycisnąć do wygłuszanej powierzchni. Podczas kształtowania, można zastosować podniesienie temperatury (suszarka albo opalarka) Przykładowa liczba mat konieczna do wygłuszenia samochodu: Bagażnik wraz z nadkolami 18-25 szt.Podłoga 25-30 szt.Dach 15-20 szt.Drzwi 14-16 szt. Mogą Państwo liczyć także na jednostkowe profesjonalne porady w dziedzinie wygłuszeń i car audio.
  • Producent Boll
black silver mata wygłuszająca butylowa alubutyl marki Stp 39 zł ZOBACZ Mata wygłuszająca butylowa StP Black Silver firmy Mata gumowa butylowa z czarnym aluminium model Black Silver grubość: 1,8mm 1 sztuka = 75x50 cm Wygłuszające maty butylowe Black Silver produkcji znanej i renomowanej firmy Standartplast są stworzone na bazie gumy butylowej i czarnego aluminium. Stosuje się je w samochodach w celu zmniejszenia wibracji i drgań, usztywnienia wielkich fragmentów blachy, redukcji hałasu i zbalansowania przestrzeni akustycznej. W połączeniu z gumowymi piankami stanowią produktywny laminat wygłuszający wnętrze pojazdu. Maty butylowe mają cały szereg poręcznych parametry: są lekkie; posiadają niską częstotliwość rezonansową; izolują nie tylko hałas, ale także temperaturę; są oporne na oleje, wodę i pleśń, posiadają własności antykorozyjne, a jednocześnie nie są toksyczne; wreszcie ich montaż jest nietrudny (maty są samoprzylepne). Nowość! Od dzisiaj dostępne są maty Silver z czarnym aluminium i nową masą butylową, która jest lżejsza, a zarazem produktywniejsza w szerokim zakresie temperatur. szczególnie lekka mata, posiadająca niską częstotliwość rezonansową, wyprodukowana na bazie gumy butylowej połączonej z aluminiumizoluje drgania i wibracjęblokuje hałasskutecznie redukuje przenikanie ciepłajest oporna na wodę i olejesamoprzylepność sprawia, że jest nieskomplikowana w wykorzystywaniu.oporna na pleśńbrak toksycznościzatwierdzone do użytkowania w przemyśle samochodowymnie ma potrzeby podgrzewaniaużywanie w szerokiej skali temperatur od -40C do +100C Maty butylowe w połączeniu z piankami gumowym i tworzą najskuteczniejszy laminat wygłuszający. Maty antywibracyjne Wygłuszenie przegrody i grodzi silnika Na chwilę obecną STP posiada swoje linie produkcyjne i bezustannie stara się ulepszać istniejące wyroby i zajmuje się projektowaniem prekursorskich rozwiązań w dziedzinie wibroakustyki. STP wytwarza wysokiej jakości jakości materiały stosowane przez producentów samochodów jednocześnie osobowych jak i ciężarowych. ZAJMUJEMY SIĘ ZAWODOWO WYCISZENIAMI. Z ochotą DORADZIMY zastosowanie: Maty ograniczają drgania i wibrację rozszerzają sztywność obszernych płatów blachy Redukują hałas przenikający do wnętrza kabiny poprzez podłogę, bagażnik i dach Kształtują przestrzeń akustyczną we wnętrzu pojazdu Montaż: Powierzchnię należy oczyścić i odtłuścić Wyciąć trafny kawałek maty Zerwać folię zabezpieczającą klej i przycisnąć do wygłuszanej powierzchni. Przykładowa liczba mat potrzebna do wygłuszenia samochodu: Para drzwi 3-5 mat (zależy czy 3 czy 5 drzwiowy samochód)Podłoga 10-12 sztDach 5-7 sztBagażnik wraz z nadkolami 7-9 szt Mogą Państwo liczyć także na jednostkowe fachowe porady w dziedzinie wygłuszeń i car audio
  • Producent StP
Standartplast gold mata butylowa 2,3mm 75x50 cm marki Stp 49 zł ZOBACZ Mata z gumy butylowej wygłuszająca BLACK GOLD marki 1 sztuka = 75 cm x 50 cm Grubość: 2,3 mm Guma butylowa z czarnym aluminium Nowy skład mieszanki butylu, które jeszcze lepiej działa w szerokim zakresie temperatur i czarne plastyczne aluminum Wygłuszające maty butylowe rodzaju Black Gold z katalogu uznanego producenta Standartplast cechują się obszerniejszą grubością i nieco inną strukturą aniżeli model Black Silver tej samej firmy. W efekcie lepiej sprawdzają się na nierównych powierzchniach. Pomimo obszerniejszej grubości, maty butylowe Gold nadal są niezwykle lekkie. Zachowują też pozostałe atuty: niską częstotliwość rezonansową, izolację hałasu i temperatury, wytrzymałość na oleje, wodę i pleśń, własności antykorozyjne, nietoksyczność. nietrudny jest także ich montaż, który nie wymaga podgrzewania – starczy docisnąć samoprzylepną matę do oczyszczonej wcześniej powierzchni. Dzięki matom butylowym StP Gold produktywnie zredukujemy hałas w samochodzie, poprawimy akustykę jego wnętrza oraz ograniczymy wibracje i drgania powstające podczas jazdy. Nie wiesz jak wyciszyć drzwi w swoim aucie? Napisz do nas, starannie wyjaśnimy krok po kroku! Mata w wersji GOLD jest istotnie grubsza od maty Silver. Mata GOLD uwydatnia się inną strukturą, która lepiej kształtuje się na nierównych powierzchniach. użycie: widocznie niwelują drgania wibrację i drgania zwiększają sztywność znacznych płatów blachy Redukują hałas przenikający do wnętrza kabiny przez podłogę, bagażnik i dach Kształtują przestrzeń akustyczną we wnętrzu pojazdu Montaż: Powierzchnię należy oczyścić i odtłuścić Wyciąć adekwatny kawałek maty Zerwać folię zabezpieczającą klej i przycisnąć do wygłuszanej powierzchni. Powyżej widać różnice między fabrycznym wyciszeniem auta, a tym jak powinno auto zostać wyciszone,radować się cichym samochodem. Przykładowa ilość mat potrzebna do wygłuszenia samochodu: Para drzwi 5-6 mat (zależy czy 3 czy 5 drzwiowy samochód) Podłoga 10-12 szt Dach 5-7 szt Bagażnik wraz z nadkolami 7-9 szt Mogą Państwo liczyć także na indywidualne fachowe porady w dziedzinie wygłuszeń i car audio.
  • Producent StP
gb 3mm maty wygłuszające butylowe alubutyl marki Stp 239 zł ZOBACZ Ekonomiczna mata butylowa wygłuszająca StP GB producenta 7 szt. 75cm x 47 cm = 2,5 m2 + wałek plastikowy do konstrukcji GRATIS Grubość 3 mm (słuszna grubość do zastosowań motoryzacyjnych to 2,3-2,5mm. Grubsze maty polecam montować na płaskie powierzchnie narażone na wielkie wibracje) Mata gumowa butylowa z aluminium Nie kruszy się, nie pęka - montaż bez podgrzewania Modele z kolekcji GB to ekonomiczna linia producenta StP-Standartplast. 239 zł za 2,5 m2 mat butylowych (7 szt. 75x47cm) Maty butylowe z serii GB to tańszy odpowiednik modeli Black Silver i Black Gold. Maty butylowe w połączeniu z piankami gumowym i K3s, K6s, K9s tworzą najskuteczniejszy laminat wygłuszający. Lekka mata o niskiej częstotliwości rezonansowej tworzona z gumy butylowej i metalicznego aluminium. Nie ma konieczności podgrzewania, przystępna w konstrukcji. Waga około 2,6kg/m2. Materiał nie wchłania wilgoci i nie rozkłada się pod wpływem otoczenia, cechy antykorozyjne i uszczelniające. Nieskomplikowany do założenia na powierzchni o złożonym kształcie i nie wymaga ogrzewania przy montażu. Realny do stosowania w szerokiej skali temperatur od minus 40 ºC do plus 100 ºC Grupa Standartplast powstała w 1996 na bazie instytutu naukowego armii sowieckiej, gdzie na początku zajmowała się projektowaniem i produkcją materiałów głuszących i wyciszających dla rosyjskich łodzi podwodnych. Pod kierownictwem p. M.D. Voskuna po upadku związku radzieckiego doświadczenia STP zostały przekazane dla celów cywilnych. W tej chwili STP ma własne linie produkcyjne i bezustannie pracuje nad poprawianiem istniejących towarów i projektowaniem nowych rozwiązań w dziedzinie wibroakustyki. Produkuje najwyższej jakości materiały stosowane przez producentów samochodów osobowych i ciężarowych. ZAJMUJEMY SIĘ ZAWODOWO WYCISZENIAMI. Chętnie DORADZIMY I ZAMONTUJEMY WYGŁUSZENIA albo DORADZIĆ JAK prawidłowo ZAMONTOWAĆ. zastosowanie: obniżają wibrację i drgania powiększają sztywność wielkich płatów blachy Redukują hałas przenikający do wnętrza kabiny poprzez podłogę, bagażnik i dach Kształtują przestrzeń akustyczną w środku pojazdu Montaż: Powierzchnię należy oczyścić i odtłuścić Wyciąć odpowiedni kawałek maty Zerwać folię zabezpieczającą klej i przycisnąć do wygłuszanej powierzchni. Przykładowa liczba mat niezbędna do wygłuszenia samochodu: Para drzwi 5-6 mat (zależy czy 3 czy 5 drzwiowy samochód)Podłoga 10-12 sztDach 5-7 sztBagażnik wraz z nadkolami 7-9 szt Mogą Państwo liczyć także na indywidualne mistrzowskie porady w dziedzinie wygłuszeń i car audio.
  • Producent StP
StP Black Silver maty butylowe 10 szt. 75x50 cm 349 zł ZOBACZ Maty wygłuszające butylowe StP Black Silver marki Maty wygłuszające butylowe z aluminium model: Black Silver grubość: 1,8mm 1 sztuka = 10 mat 75x50 cm = 3,75 m2 Nowość! Od dzisiaj dostępne są maty Silver z czarnym aluminium i nową masą butylową, która jest lżejsza i produktywniejsza w szerokim zakresie temperatur. lekka mata wygłuszająca o niskiej częstotliwości rezonansowej wytworzona na bazie gumy butylowej i aluminiumizolacja wibracjiblokada hałasuredukcja przenikania ciepłaniepodatna na oleje i wodęłatwość wykorzystania (samoprzylepna)oporna na pleśńbrak toksycznościzatwierdzone do użytkowania w przemyśle samochodowymnie ma konieczności podgrzewaniamożna stosować w szerokiej skali temperatur od -40C do +100C Maty butylowe w połączeniu z piankami gumowym i tworzą najskuteczniejszy laminat wygłuszający. POSIADAMY TAKŻE TAŃSZE MATY BUTYLOWE NA DRZWI, a także PIANKI NA TAPICERKĘ DRZWI Lekkie maty wygłuszające o niskiej częstotliwości rezonansowej wyprodukowana z gumy butylowej i aluminium. Nie ma konieczności podgrzewania, przystępna w konstrukcji. Waga około 3kg/m2. Materiał nie wchłania wilgoci i nie rozkłada się pod wpływem otoczenia, parametry antykorozyjne i uszczelniające. Łatwy do założenia na powierzchni o złożonym zarysie i nie wymaga ogrzewania przy montażu. Możliwy do użytkowania w szerokiej skali temperatur od minus 40 ºC do plus 100 ºC Grupa Standartplast powstała w 1996 na bazie instytutu naukowego armii sowieckiej, gdzie na początku zajmowała się projektowaniem i produkcją tworzyw głuszących i wyciszających dla rosyjskich łodzi podwodnych. Pod kierownictwem p. M.D. Voskuna po upadku związku radzieckiego doświadczenia STP zostały przekazane dla celów cywilnych. W tej chwili STP posiada własne linie produkcyjne i nieustannie pracuje nad ulepszaniem istniejących artykułów i projektowaniem nowych rozwiązań w dziedzinie wibroakustyki. Produkuje najwyższej jakości materiały wykorzystywane poprzez producentów samochodów osobowych i ciężarowych. ZAJMUJEMY SIĘ ZAWODOWO WYCISZENIAMI. Z ochotą DORADZIMY wykorzystanie: zmniejszają wibrację i drgania zwiększają sztywność obfitych płatów blachy Redukują hałas przenikający do wnętrza kabiny przez podłogę, bagażnik i dach Kształtują przestrzeń akustyczną we wnętrzu pojazdu Montaż: Powierzchnię należy oczyścić i odtłuścić Wyciąć odpowiedni kawałek maty Zerwać folię zabezpieczającą klej i przycisnąć do wygłuszanej powierzchni. Przykładowa ilość mat potrzebna do wygłuszenia samochodu: Para drzwi 4-5 mat (zależy czy 3 czy 5 drzwiowy samochód)Podłoga 10-15 sztDach 5-7 sztBagażnik wraz z nadkolami 7-9 szt Mogą Państwo liczyć także na indywidualne mistrzowskie porady w dziedzinie wygłuszeń i car audio.
  • Producent StP
StP GB mata butylowa 1,5mm wyciszająca 3,5 m2 219 zł ZOBACZ Ekonomiczne maty butylowe wygłuszające StP GB producenta 10 szt. 75cm x 47 cm = 3,5 m2 + wałek plastikowy do konstrukcji GRATIS Grubość 1,5 mm Mata gumowa butylowa z aluminium Nie kruszy się, nie pęka - montaż bez podgrzewania Modele z serii GB to ekonomiczna linia marki StP-Standartplast 219 zł za 3,5 m2 mat butylowych (10 szt. 75x47cm) Maty butylowe z kolekcji GB to tańszy odpowiednik modeli Black Silver i Black Gold. Maty butylowe w połączeniu z piankami gumowym i K3s, K6s, K9s tworzą najskuteczniejszy laminat wygłuszający. Lekka mata o niskiej częstotliwości rezonansowej tworzona z gumy butylowej i metalicznego aluminium. Nie ma konieczności podgrzewania, łatwa w montażu. Waga około 2,6kg/m2. Materiał nie wchłania wilgoci i nie rozkłada się pod wpływem otoczenia, właściwości antykorozyjne i uszczelniające. Prosty do założenia na powierzchni o złożonym profilu i nie wymaga ogrzewania przy konstrukcji. Osiągalny do używania w szerokiej skali temperatur od minus 40 ºC do plus 100 ºC Grupa Standartplast powstała w 1996 na bazie instytutu naukowego armii sowieckiej, gdzie na początku zajmowała się projektowaniem i produkcją materiałów głuszących i wyciszających dla rosyjskich łodzi podwodnych. Pod kierownictwem p. M.D. Voskuna po upadku związku radzieckiego doświadczenia STP zostały podane dla celów cywilnych. W tej chwili STP ma własne linie produkcyjne i bezustannie pracuje nad poprawianiem istniejących artykułów i projektowaniem nowych rozwiązań w dziedzinie wibroakustyki. Produkuje najwyższej jakości materiały wykorzystywane przez producentów samochodów osobowych i ciężarowych. ZAJMUJEMY SIĘ ZAWODOWO WYCISZENIAMI. Chętnie DORADZIMY I ZAMONTUJEMY WYGŁUSZENIA albo DORADZIĆ JAK poprawnie ZAMONTOWAĆ. wykorzystanie: zniżają wibrację i drgania powiększają sztywność pokaźnych płatów blachy Redukują hałas przenikający do wnętrza kabiny przez podłogę, bagażnik i dach Kształtują przestrzeń akustyczną we wnętrzu pojazdu Montaż: Powierzchnię należy oczyścić i odtłuścić Wyciąć optymalny kawałek maty Zerwać folię zabezpieczającą klej i przycisnąć do wygłuszanej powierzchni. Przykładowa liczba mat konieczna do wygłuszenia samochodu: Para drzwi 5-6 mat (zależy czy 3 czy 5 drzwiowy samochód)Podłoga 10-12 sztDach 5-7 sztBagażnik wraz z nadkolami 7-9 szt Mogą Państwo liczyć także na indywidualne fachowe porady w dziedzinie wygłuszeń i car audio.
  • Producent StP

 

 

Maty wygłuszające do samochodu
5 (100%) 1 vote