Maszynki do golenia

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

fusion proglide maszynka do golenia 1 szt dla mężczyzn marki Gillette 27,99 zł ZOBACZ Gilette to firma, która w swej ofercie duży dobór maszynek i innych akcesoriów do golenia. W 2005 roku pozostała ona częścią koncernu Procter & Gamble. W Polsce firma posiada swoją fabrykę w Łodzi. Producent Gilette zawiera w swej ofercie równocześnie produkty dla kobiet jak i dla panów. Gillette Venus wie, że kobieta, która chce się poczuć zadbana, nie może podkradać maszynki do golenia swojemu mężczyźnie – te czasy odeszły już dawno do lamusa! postępowa kobieta ma swój własny komplet kosmetyków, które zapewnia jej wspaniałą gładkość, zwłaszcza w upalne dni! Gillette Venus to akcesoria do golenia dla pań, obejmujące: maszynki do golenia (z wymiennymi ostrzami, maszynki jednorazowe i trymery do okolic bikini) oraz żele do golenia Satin Care. Każda kobieta, która chce poczuć się seksownie, kobieco i luźno wynajdzie dla siebie stosowne artykuły w bogatej gamie produktów Gilette. W zależności od potrzeb, możemy wybierać pośród produktów do golenia równocześnie jednorazowych jak i wielokrotnego użytku – wszystkie maszynki producenta Gillette są produkowane z najwyższej jakości komponentów, dzięki temu wyjątkową perfekcję i sprawność działania. By golenie było przyjemniejsze, do dyspozycji mamy bogatą gamę spektakularnie pachnących i zapewniających nadzwyczajną gładkość żeli do golenia w spektakularnych, żeńskich opakowaniach. Gillette dla mężczyzn to: maszynki do golenia (jednorazowe i te z wymiennymi wkładami), żele i pianki do golenia, pielęgnacja przed i po goleniu (żele, balsamy i wody po goleniu), a także dezodoranty (w aerozolu, sztyfcie i kulce). W zależności od prywatnych preferencji i upodobań, każdy prawdziwy pan wynajdzie w ofercie producenta Gillette wszystko to, czego potrzebuje, aby osiągnąć nadzwyczajną gładkość, lub zmysłowy zarost. Produkty Gillette to klasa sama w sobie i rozpoznawalność firmy, która zapewni pełną satysfakcję każdemu mężczyźnie. Granatowo-srebrno-pomarańczowa gama kolorystyczna produktów zapewni idealną gładkość i komfort użytkowania mężczyźnie.
  • Producent Gillette
Gillette Fusion Proglide Chrome Edition maszynka do golenia 1 szt dla mężczyzn (7702018356355) 64,63 zł ZOBACZ Gilette to firma, która w swojej ofercie obfity wybór maszynek i innych akcesoriów do golenia. W 2005 roku została ona częścią koncernu Procter & Gamble. W Polsce firma ma swoją fabrykę w Łodzi. Firma Gilette gromadzi w swojej ofercie jednocześnie produkty dla kobiet jak i dla mężczyzn. Gillette Venus wie, iż kobieta, która chce się poczuć zadbana, nie może podkradać maszynki do golenia swojemu mężczyźnie – te czasy odeszły już dawno do lamusa! progresywna kobieta ma swój własny komplet kosmetyków, które zagwarantuje jej idealną gładkość, zwłaszcza w upalne dni! Gillette Venus to akcesoria do golenia dla kobiet, obejmujące: maszynki do golenia (z wymiennymi ostrzami, maszynki jednorazowe i trymery do okolic bikini), a także żele do golenia Satin Care. Każda kobieta, która chce poczuć się seksownie, kobieco i swobodnie odnajdzie dla siebie adekwatne artykuły w bogatej gamie towarów Gilette. W zależności od potrzeb, możemy wybierać pośród towarów do golenia równocześnie jednorazowych jak i wielokrotnego wykorzystania – wszystkie maszynki firmy Gillette są wykonane z najwyższej jakości komponentów, dzięki czemu nieszablonową perfekcję i efektywność działania. By golenie było przyjemniejsze, do dyspozycji mamy bogatą gamę przepięknie pachnących i gwarantujących idealną gładkość żeli do golenia w przepięknych, kobiecych opakowaniach. Gillette dla panów to: maszynki do golenia (jednorazowe i te z wymiennymi wkładami), żele i pianki do golenia, pielęgnacja przed i po goleniu (żele, balsamy i wody po goleniu), a także dezodoranty (w aerozolu, sztyfcie i kulce). W zależności od prywatnych preferencji i upodobań, każdy prawdziwy pan wyszuka w ofercie marki Gillette wszystko to, czego potrzebuje, żeby osiągnąć rewelacyjną gładkość, albo seksowny zarost. Produkty Gillette to klasa sama w sobie i rozpoznawalność marki, która zapewni całkowitą satysfakcję każdemu mężczyźnie. Granatowo-srebrno-pomarańczowa gama kolorystyczna towarów zapewni nieprzeciętną gładkość i komfort wykorzystywania mężczyźnie.
  • Producent Gillette
Gillette venus2 simply maszynka do golenia 4 szt dla kobiet 8,46 zł ZOBACZ Gilette to firma, która w swej ofercie duży wybór maszynek i innych akcesoriów do golenia. W 2005 roku pozostała ona częścią koncernu Procter & Gamble. W Polsce marka ma swoją fabrykę w Łodzi. Firma Gilette mieści w swej ofercie jednocześnie produkty dla kobiet jak i dla panów. Gillette Venus wie, że kobieta, która chce się poczuć zadbana, nie może podkradać maszynki do golenia swojemu mężczyźnie – te czasy odeszły już dawno do lamusa! nowoczesna kobieta posiada swój własny pakiet kosmetyków, które gwarantuje jej nieprzeciętną gładkość, zwłaszcza w upalne dni! Gillette Venus to akcesoria do golenia dla kobiet, obejmujące: maszynki do golenia (z wymiennymi ostrzami, maszynki jednorazowe i trymery do okolic bikini), a także żele do golenia Satin Care. Każda kobieta, która chce poczuć się seksownie, kobieco i swobodnie wynajdzie dla siebie stosowne artykuły w bogatej gamie towarów Gilette. W zależności od potrzeb, możemy wybierać pośród produktów do golenia zarówno jednorazowych jak i wielokrotnego wykorzystywania – wszystkie maszynki firmy Gillette są wytwarzane z najwyższej jakości składników, dzięki temu wyjątkową perfekcję i sprawność działania. Aby golenie było przyjemniejsze, do dyspozycji mamy bogatą gamę przepięknie pachnących i zapewniających nieprzeciętną gładkość żeli do golenia w błyskotliwych, żeńskich opakowaniach. Gillette dla panów to: maszynki do golenia (jednorazowe i te z wymiennymi wkładami), żele i pianki do golenia, pielęgnacja przed i po goleniu (żele, balsamy i wody po goleniu) oraz dezodoranty (w aerozolu, sztyfcie i kulce). W zależności od prywatnych preferencji i upodobań, każdy prawdziwy mężczyzna znajdzie w ofercie marki Gillette wszystko to, czego potrzebuje, aby osiągnąć doskonałą gładkość, albo seksowny zarost. Produkty Gillette to klasa sama w sobie i rozpoznawalność producenta, która zapewni pełną satysfakcję każdemu mężczyźnie. Granatowo-metaliczno-pomarańczowa gama kolorystyczna produktów zapewni nieprzeciętną gładkość i komfort używania mężczyźnie.
  • Producent Gillette
Gillette blue ii maszynka do golenia 5 szt dla mężczyzn 8,33 zł ZOBACZ Gilette to firma, która w swojej ofercie obszerny dobór maszynek i innych akcesoriów do golenia. W 2005 roku pozostała ona częścią koncernu Procter & Gamble. W Polsce producent posiada swoją fabrykę w Łodzi. Producent Gilette zawiera w swej ofercie jednocześnie produkty dla kobiet jak i dla mężczyzn. Gillette Venus wie, iż kobieta, która chce się poczuć zadbana, nie może podkradać maszynki do golenia swojemu mężczyźnie – te czasy odeszły już dawno do lamusa! postępowa kobieta posiada swój własny komplet kosmetyków, które zapewnia jej nadzwyczajną gładkość, zwłaszcza w upalne dni! Gillette Venus to akcesoria do golenia dla kobiet, obejmujące: maszynki do golenia (z wymiennymi ostrzami, maszynki jednorazowe i trymery do okolic bikini) i żele do golenia Satin Care. Każda kobieta, która chce poczuć się seksownie, kobieco i luźno wynajdzie dla siebie optymalne artykuły w bogatej gamie artykułów Gilette. W zależności od potrzeb, możemy wybierać pośród produktów do golenia równocześnie jednorazowych jak i wielokrotnego stosowania – wszystkie maszynki marki Gillette są produkowane z najwyższej jakości komponentów, dzięki temu nieszablonową perfekcję i skuteczność działania. By golenie było przyjemniejsze, do dyspozycji mamy bogatą gamę spektakularnie pachnących i gwarantujących wspaniałą gładkość żeli do golenia w efektownych, kobiecych opakowaniach. Gillette dla panów to: maszynki do golenia (jednorazowe i te z wymiennymi wkładami), żele i pianki do golenia, pielęgnacja przed i po goleniu (żele, balsamy i wody po goleniu) i dezodoranty (w aerozolu, sztyfcie i kulce). W zależności od prywatnych preferencji i upodobań, każdy prawdziwy pan znajdzie w ofercie firmy Gillette wszystko to, czego potrzebuje, aby osiągnąć perfekcyjną gładkość, lub zmysłowy zarost. Produkty Gillette to klasa sama w sobie i rozpoznawalność firmy, która zapewni pełną satysfakcję każdemu mężczyźnie. Granatowo-metaliczno-pomarańczowa gama kolorystyczna towarów zapewni perfekcyjną gładkość i komfort wykorzystywania mężczyźnie.
  • Producent Gillette
Gillette Mach3 maszynka do golenia 1 szt dla mężczyzn (4902430510479) 20,52 zł ZOBACZ Gilette to producent, która w swej ofercie obfity dobór maszynek i innych akcesoriów do golenia. W 2005 roku pozostała ona częścią koncernu Procter & Gamble. W Polsce producent ma swoją fabrykę w Łodzi. firma Gilette mieści w swej ofercie równocześnie produkty dla pań jak i dla mężczyzn. Gillette Venus wie, iż kobieta, która chce się poczuć zadbana, nie może podkradać maszynki do golenia swojemu mężczyźnie – te czasy odeszły już dawno do lamusa! postępowa kobieta posiada swój własny pakiet kosmetyków, które zagwarantuje jej perfekcyjną gładkość, zwłaszcza w upalne dni! Gillette Venus to akcesoria do golenia dla pań, obejmujące: maszynki do golenia (z wymiennymi ostrzami, maszynki jednorazowe i trymery do okolic bikini), a także żele do golenia Satin Care. Każda kobieta, która chce poczuć się seksownie, kobieco i luźno znajdzie dla siebie optymalne artykuły w bogatej gamie produktów Gilette. W zależności od potrzeb, możemy wybierać pośród produktów do golenia jednocześnie jednorazowych jak i wielokrotnego użytku – wszystkie maszynki producenta Gillette są tworzone z najwyższej jakości komponentów, dzięki czemu unikatową perfekcję i efektywność działania. Aby golenie było przyjemniejsze, do dyspozycji mamy bogatą gamę atrakcyjnie pachnących i gwarantujących rewelacyjną gładkość żeli do golenia w spektakularnych, damskich opakowaniach. Gillette dla mężczyzn to: maszynki do golenia (jednorazowe i te z wymiennymi wkładami), żele i pianki do golenia, pielęgnacja przed i po goleniu (żele, balsamy i wody po goleniu) i dezodoranty (w aerozolu, sztyfcie i kulce). W zależności od prywatnych preferencji i upodobań, każdy prawdziwy mężczyzna wynajdzie w ofercie firmy Gillette wszystko to, czego potrzebuje, by osiągnąć nieprzeciętną gładkość, lub zmysłowy zarost. Produkty Gillette to klasa sama w sobie i rozpoznawalność marki, która zapewni całkowitą satysfakcję każdemu mężczyźnie. Granatowo-srebrno-pomarańczowa gama kolorystyczna artykułów zapewni nadzwyczajną gładkość i komfort używania mężczyźnie.
  • Producent Gillette
Gillette Venus2 Simply 8szt W Maszynka do golenia 15,26 zł ZOBACZ Gilette to producent, która w swojej ofercie obszerny dobór maszynek i innych akcesoriów do golenia. W 2005 roku pozostała ona częścią koncernu Procter & Gamble. W Polsce marka posiada swoją fabrykę w Łodzi. firma Gilette mieści w swej ofercie zarówno produkty dla kobiet jak i dla mężczyzn. Gillette Venus wie, że kobieta, która chce się poczuć zadbana, nie może podkradać maszynki do golenia swojemu mężczyźnie – te czasy odeszły już dawno do lamusa! innowacyjna kobieta ma swój własny pakiet kosmetyków, które zagwarantuje jej rewelacyjną gładkość, zwłaszcza w upalne dni! Gillette Venus to akcesoria do golenia dla kobiet, obejmujące: maszynki do golenia (z wymiennymi ostrzami, maszynki jednorazowe i trymery do okolic bikini) i żele do golenia Satin Care. Każda kobieta, która chce poczuć się seksownie, kobieco i luźno odszuka dla siebie trafne artykuły w bogatej gamie artykułów Gilette. W zależności od potrzeb, możemy wybierać pośród artykułów do golenia jednocześnie jednorazowych jak i wielokrotnego wykorzystania – wszystkie maszynki producenta Gillette są tworzone z najwyższej jakości elementów, dzięki czemu unikatową perfekcję i skuteczność działania. Aby golenie było przyjemniejsze, do dyspozycji mamy bogatą gamę spektakularnie pachnących i gwarantujących genialną gładkość żeli do golenia w atrakcyjnych, żeńskich opakowaniach. Gillette dla mężczyzn to: maszynki do golenia (jednorazowe i te z wymiennymi wkładami), żele i pianki do golenia, pielęgnacja przed i po goleniu (żele, balsamy i wody po goleniu) oraz dezodoranty (w aerozolu, sztyfcie i kulce). W zależności od prywatnych preferencji i upodobań, każdy prawdziwy mężczyzna znajdzie w ofercie producenta Gillette wszystko to, czego potrzebuje, aby osiągnąć nieprzeciętną gładkość, lub zniewalający zarost. Produkty Gillette to klasa sama w sobie i rozpoznawalność firmy, która zapewni pełną satysfakcję każdemu mężczyźnie. Granatowo-metaliczno-pomarańczowa gama kolorystyczna produktów zapewni rewelacyjną gładkość i komfort stosowania mężczyźnie.
  • Producent Gillette
blue ii 10szt m maszynka do golenia marki Gillette 11,08 zł ZOBACZ Gilette to firma, która w swej ofercie obszerny wybór maszynek i innych akcesoriów do golenia. W 2005 roku pozostała ona częścią koncernu Procter & Gamble. W Polsce firma posiada swoją fabrykę w Łodzi. firma Gilette posiada w swej ofercie zarówno produkty dla pań jak i dla panów. Gillette Venus wie, iż kobieta, która chce się poczuć zadbana, nie może podkradać maszynki do golenia swemu mężczyźnie – te czasy odeszły już dawno do lamusa! postępowa kobieta ma swój własny pakiet kosmetyków, które zagwarantuje jej nieprzeciętną gładkość, zwłaszcza w upalne dni! Gillette Venus to akcesoria do golenia dla pań, obejmujące: maszynki do golenia (z wymiennymi ostrzami, maszynki jednorazowe i trymery do okolic bikini) oraz żele do golenia Satin Care. Każda kobieta, która chce poczuć się seksownie, kobieco i swobodnie znajdzie dla siebie trafne artykuły w bogatej gamie produktów Gilette. W zależności od potrzeb, możemy wybierać pośród towarów do golenia zarówno jednorazowych jak i wielokrotnego wykorzystania – wszystkie maszynki producenta Gillette są wyprodukowane z najwyższej jakości składników, dzięki czemu nieszablonową perfekcję i sprawność działania. Aby golenie było przyjemniejsze, do dyspozycji mamy bogatą gamę spektakularnie pachnących i gwarantujących nadzwyczajną gładkość żeli do golenia w ładnych, kobiecych opakowaniach. Gillette dla mężczyzn to: maszynki do golenia (jednorazowe i te z wymiennymi wkładami), żele i pianki do golenia, pielęgnacja przed i po goleniu (żele, balsamy i wody po goleniu) i dezodoranty (w aerozolu, sztyfcie i kulce). W zależności od prywatnych preferencji i upodobań, każdy prawdziwy pan wynajdzie w ofercie producenta Gillette wszystko to, czego potrzebuje, aby osiągnąć doskonałą gładkość, lub zmysłowy zarost. Produkty Gillette to klasa sama w sobie i rozpoznawalność producenta, która zapewni całkowitą satysfakcję każdemu mężczyźnie. Granatowo-metaliczno-pomarańczowa gama kolorystyczna towarów zapewni nadzwyczajną gładkość i komfort stosowania mężczyźnie.
  • Producent Gillette