Żelowe

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Sally hansen miracle gel step1 lakier do paznokci 14,7 ml dla kobiet 560 spice age 19,13 zł ZOBACZ Słysząc „Sally Hansen" większość z nas bezbłędnie identyfikuje markę z pielęgnacją paznokci i najwyższej jakości odżywkami, które pomagają dbać o dłonie. Założona w latach pięćdziesiątych przez Sally i jej męża chemika producent, od tamtego czasu stawia na innowacyjność i nowoczesność, produkując coraz to nowe preparaty. Pierwszą produkowaną odżywką o pionierskim składzie była Hard as Nails, która do dziś jest najpopularniejszą odżywką na świecie. Od tamtego czasu raduje się ona niesłabnącą popularnością. Zwana „Kliniką paznokci w buteleczce" odżywia, wzmacnia i uniemożliwia łamaniu się paznokci, pozostawiając je długie, twarde i bardzo potężne. Towar ten doskonale wpisuje się w filozofię marki: jest prosty w użyciu,dostępny i przystępny cenowo. Dzięki czemu może być wykorzystywany poprzez niemal wszystkie kobiety, dając im poczucie odpowiednego dbania o paznokcie. W końcu to dłonie i paznokcie świadczą o kobiecie, a zaniedbane mogą powodować negatywny odbiór w oczach innych. Aktualnie Sally Hansen jest liderem w dziedzinie pielęgnacji i kreacji paznokci, zapewniając najwyższej klasy odżywki, preparaty, produkty do manicure i pedicure i lakiery, którymi można malować paznokcie u dłoni i stóp. Współpraca z projektantami owocuje wprowadzaniem co roku nowych kieruneków kolorystycznych i najlepszych lakierów. Można posiadać więc pewność, że wybierając kosmetyki Sally Hansen paznokcie będą w najkorzystniejszej kondycji i będą prezentować się nieprzeciętnie. Marka Sally Hansen znana jest jednak nie tylko z preparatów i towarów do pielęgnacji dłoni. Wprowadziła ona także wyjątkowo przełomowy towar – rajstopy w sprayu. Preparat ten to sposób na rewelacyjnie opalone nogi, bez względu na porę roku. Zagwarantuje on świetny wygląd nóg w niezwykle krótkim czasie. Prosta aplikacja, proste zmycie i niska cena powodują, że jest to kolejny z artykułów, który koniecznie musi znaleźć się w damskiej kosmetyczce. Sally Hansen wprowadziło mnóstwo odcieni rajstop w sprayu, więc każda kobieta wyszuka stosowny do swej skóry.
  • Producent Sally Hansen
  • Rodzaj żelowy
miracle gel step1 lakier do paznokci 14,7 ml dla kobiet 450 get mod marki Sally hansen 10,33 zł ZOBACZ Słysząc „Sally Hansen" większość z nas bezbłędnie identyfikuje producenta z pielęgnacją paznokci i najwyższej jakości odżywkami, które pomagają dbać o dłonie. Założona w latach pięćdziesiątych przez Sally i jej męża chemika producent, od tamtego czasu stawia na progresywność i progresywność, produkując coraz to nowe preparaty. Pierwszą wykonaną odżywką o prekursorskim składzie była Hard as Nails, która do dziś jest najpopularniejszą odżywką na świecie. Od tamtego czasu zadowala się ona niesłabnącą popularnością. Zwana „Kliniką paznokci w buteleczce" odżywia, wzmacnia i zapobiega łamaniu się paznokci, pozostawiając je długie, twarde i nad wyraz konkretne. Produkt ten rewelacyjnie wpisuje się w filozofię marki: jest prosty w użyciu,przystępny i dostępny cenowo. Dzięki temu może być użytkowany poprzez niemal wszystkie kobiety, dając im poczucie odpowiednego dbania o paznokcie. W końcu to dłonie i paznokcie świadczą o kobiecie, a zaniedbane mogą wywoływać negatywny odbiór w oczach innych. Obecnie Sally Hansen jest liderem w dziedzinie pielęgnacji i kreacji paznokci, zapewniając najwyższej klasy odżywki, preparaty, produkty do manicure i pedicure, a także lakiery, którymi można malować paznokcie u dłoni i stóp. Współpraca z projektantami owocuje wprowadzaniem co roku nowych nurtów kolorystycznych i najlepszych lakierów. Można posiadać więc pewność, iż wybierając kosmetyki Sally Hansen paznokcie będą w najkorzystniejszej kondycji i będą prezentować się wspaniale. Firma Sally Hansen znana jest jednak nie tylko z preparatów i artykułów do pielęgnacji rąk. Wprowadziła ona także szczególnie bezprecedensowy artykuł – rajstopy w sprayu. Preparat ten to sposób na doskonale opalone nogi, bez względu na porę roku. Zagwarantuje on rewelacyjny wygląd nóg w wyjątkowo krótkim czasie. Prosta aplikacja, proste zmycie i niska cena powodują, że jest to kolejny z artykułów, który potrzebnie musi znaleźć się w żeńskiej kosmetyczce. Sally Hansen wprowadziło sporo odcieni rajstop w sprayu, więc każda kobieta odszuka trafny do swej skóry.
  • Producent Sally Hansen
  • Rodzaj żelowy
miracle gel step1 lakier do paznokci 14,7 ml dla kobiet 310 shock wave marki Sally hansen 10,33 zł ZOBACZ Słysząc „Sally Hansen" większość z nas bezbłędnie identyfikuje producenta z pielęgnacją paznokci i najwyższej jakości odżywkami, które pomagają dbać o dłonie. Założona w latach pięćdziesiątych przez Sally i jej męża chemika firma, od tamtego czasu stawia na postępowość i progresywność, produkując coraz to świeże preparaty. Pierwszą stworzoną odżywką o prekursorskim składzie była Hard as Nails, która do dziś jest najpopularniejszą odżywką na świecie. Od tamtego czasu zadowala się ona niesłabnącą popularnością. Zwana „Kliniką paznokci w buteleczce" odżywia, wzmacnia i zapobiega łamaniu się paznokci, pozostawiając je długie, twarde i stanowczo potężne. Towar ten znakomicie wpisuje się w filozofię firmy: jest prosty w użyciu,dostępny i dostępny cenowo. Dzięki temu może być wykorzystywany poprzez niemal wszystkie kobiety, dając im poczucie odpowiednego dbania o paznokcie. W końcu to dłonie i paznokcie świadczą o kobiecie, a zaniedbane mogą powodować negatywny odbiór w oczach innych. Aktualnie Sally Hansen jest liderem w dziedzinie pielęgnacji i kreacji paznokci, zapewniając najwyższej klasy odżywki, preparaty, produkty do manicure i pedicure oraz lakiery, którymi można malować paznokcie u dłoni i stóp. Współpraca z projektantami owocuje wprowadzaniem co roku nowych trendów kolorystycznych i najlepszych lakierów. Można mieć więc pewność, iż wybierając kosmetyki Sally Hansen paznokcie będą w najkorzystniejszej kondycji i będą prezentować się wyśmienicie. Producent Sally Hansen znana jest jednak nie tylko z preparatów i artykułów do pielęgnacji dłoni. Wprowadziła ona także wyjątkowo przełomowy towar – rajstopy w sprayu. Preparat ten to sposób na perfekcyjnie opalone nogi, bez względu na porę roku. Gwarantuje on perfekcyjny wygląd nóg w wyjątkowo niedługim czasie. Przystępna aplikacja, proste zmycie i niska cena wywołują, że jest to kolejny z towarów, który niezbędnie musi znaleźć się w żeńskiej kosmetyczce. Sally Hansen wprowadziło dużo odcieni rajstop w sprayu, więc każda kobieta znajdzie stosowny do swojej skóry.
  • Producent Sally Hansen
  • Rodzaj żelowy
5 day stay gel effect lakier do paznokci 12 ml dla kobiet 30 chanson marki Dermacol 10,90 zł ZOBACZ Czy znacie historię powstania znakomicie kryjących podkładów oraz innych upiększających kosmetyków do ciała? Jeśli nie, to właśnie wam ją przybliżymy. Cały początek ich można zespalać z rozwojem kinematografii na świecie. A skoro na świecie, to oczywiście w Hollywood. Tak więc w latach 60.XX wieku grupa ekspertów pracujących w hollywoodzkich studiach filmowych zaczęła poszukiwać kosmetyków, które pozwoliłyby spektakularnie wyglądać wszystkim aktorom, a przeważnie aktorkom w filmach. Chciano stworzyć z nich absolutne ikony, idoli wspaniałych w każdym calu. I udało się. Podjęto współpracę z dermatologami i wspólnie tworzono pierwszy podkład kryjący. Producentem okazała się kultowa teraz producent Dermacol. Dermacol teraz oferuje nie tylko podkłady kryjące Ich oferta opiewa teraz na kosmetyki którymi kompleksowo można się upiększyć. Z resztą – spójrz jedynie na naszą ofertę. W naszym sklepie znajdziesz cała paletę podkładów – równocześnie tych nad wyraz należycie kryjących jak i lżejszych, to wszystko do najróżniejszych typów cery i w najróżniejszych odcieniach. Do podkładu można dobrać sobie także znakomity puder który utrwali nasz makijaż. Tutaj ponadto oferta jest bardzo pokaźna i dostosowana do indywidualnych potrzeb każdej Pani. Do tego wszelkiego kolorowe lakiery do paznokcie – zawsze w najmodniejszych odcieniach, a także balsamy do ciała, kremy i dużo innych. U nas każda Pani wynajdzie coś specjalnego dla siebie. Każda Pani kochająca doskonale wyglądać będzie mogła zrobić satysfakcjonujące ją zakupy. Dodatkowym plusem naszej perfumerii jest to, iż wszystkie Kosmetyki Dermacol dostępne są w nad wyraz atrakcyjnych cenach. Może niektórym wydawać się to podejrzane, ale zapewniamy – jesteśmy firmą rzetelną i posiadamy w swoich zasobach wyłącznie oryginalne kosmetyki. Niższe ceny związane są z tym, że nie posiadamy sklepu tak zwanego stacjonarnego. Już teraz zapraszamy wszystkie panie na zakupy. W ten wiosenny czas przyda się nie tylko odświeżenie garderoby, ale także odświeżenie kosmetyczki, być może zastrzeżonie także jakiegoś nowego typu makijażu?
  • Producent Dermacol
  • Rodzaj żelowy