Kurtyny powietrzne

 

 

Nowości:

Kurtyna powietrzna elektryczna COR3,5 - 1000N z Grzałką 3,5KW Długość 100cm 230V 2599 zł ZOBACZ COR 3,5 - 1000N z Grzałką 3,5KW Elektryczne kurtyny powietrzne COR są asygnowane do montażu na ścianie w otworach drzwiowych na wysokości od 1,8 do 4 metrów.Model COR 3,5 1000N na dodatek elektryczną grzałkę o mocy 3500W która służy do podgrzania powietrza w okresie zimowy.Wersje kurtyn COR występują jako:zimne (model COR F)ciepłe (N)wykorzystanieKurtyna powietrzna COR producenta Venture ma za zadanie wytworzyć barierę między strefą powietrza zewnętrzego oraz wnętrzem. W okresie zimowym strumień powietrza zapobiega wychłodzeniu pomieszczeń w którym stosuje się kurtynę tj:restauracjilokalom usługowychsklepomW okresie letnim kurtyna stanowi nadzwyczajną barierę przed napływającym gorącym powietrzem (nad wyraz w pomieszczeniach klimatyzowanych). Na dodatek kurtyna powietrzna Cor producenta Venture stanowi doskonałą barierę przed dostawaniem się do lokalu: owadów, pyłów, a także innych zanieczyszczeńkompozycja KurtynyKurtyna ma zwartą oraz wytrzymałą konstrukcję z blachy ocynkowanej malowanej proszkowo. Specjalne łożyskowanie wentylatorów w środku kurtyny odpowiada za osiągane parametry: przepływu powietrza [m3/h], a także co najważniejsze szybkości powietrza. Na wylocie z kurtyny osiągana szybkość przekracza choćby 10 m/s. Dzięki nad wyraz prawidłowym parametrom kurtyny powietrznej COR możliwy jest montaż na wysokości od 1,8 do 4 metrów.na dodatek konstrukcja łożysk, a także ich wyważenie sprawiają że urządzenie pracuje stosownie cicho w porównaniu do innych rozwiązań dostępnych na rynku.Cicha praca kurtyny zezwala na wygodne przebywanie w pomieszczeniach gdzie zostało zainstalowane urządzenie.przystępne Długości Kurtyn1,0m oraz 1,5metraIstnieje także możliwość szeregowego montowania kurtyn (obok siebie) co że dla najróżniejszych konfiguracji kurtyna może zapewnić odpowiednią barierę w obszernych otworach drzwiowych ( Powyżej 2 metrów szerokości)W komlecie z kurtyną przystępny jest naścienny regulator. Regulator do kurtyny może obsłużyć do 5 jednostek tego samego modeluRegulator:Regulator CR-6/9 N Regulator w standardzie. Za pomoca jednego regulatora może być sterowana poniższa kompilacja kurtyn: COR F 1000N + COR -F-1500N.
  • Producent Venture Industries /Soler Palau
Kurtyna powietrzna cor f - 1000n zimna wersja bez grzałki elektrycznej 100 cm 230v marki Venture industries /soler palau 1799 zł ZOBACZ Powietrzna kurtyna model COR F - 1000NElektryczne kurtyny powietrzne COR są dedykowane do konstrukcji na ścianie w otworach drzwiowych na wysokości od 1,8 do 4 metrów.zastosowanieKurtyna powietrzna COR producenta Venture ma za zadanie wytworzyć barierę pomiędzy strefą powietrza zewnętrzego oraz wnętrzem. W okresie zimowym strumień powietrza uniemożliwia wychłodzeniu pomieszczeń w którym stosuje się kurtynę tj:restauracjilokalom usługowychsklepomW okresie letnim kurtyna stanowi nadzwyczajną barierę przed napływającym gorącym powietrzem (bardzo w pomieszczeniach klimatyzowanych). Ponadto kurtyna powietrzna Cor marki Venture stanowi wyśmienitą barierę przed dostawaniem się do lokalu: owadów, pyłów, a także innych zanieczyszczeńbudowa KurtynyKurtyna ma zwartą i wytrzymałą konstrukcję z blachy ocynkowanej malowanej proszkowo. Specjalne łożyskowanie wentylatorów wewnątrz kurtyny odpowiada za osiągane cechy: przepływu powietrza [m3/h] oraz co najważniejsze szybkości powietrza. Na wylocie z kurtyny osiągana prędkość przekracza nawet 10 m/s. Dzięki nad wyraz prawidłowym parametrom kurtyny powietrznej COR osiągalny jest montaż na wysokości od 1,8 do 4 metrów.w dodatku budowa łożysk oraz ich wyważenie powodują że urządzenie pracuje adekwatnie cicho w kontraście do innych rozwiązań dostępnych na rynku.Cicha praca kurtyny umożliwia komfortowe przebywanie w pomieszczeniach gdzie pozostało zainstalowane urządzenie.dostępne Długości Kurtyn1,0m i 1,5metraIstnieje także możliwość szeregowego montowania kurtyn (obok siebie) co że dla rozmaitych konfiguracji kurtyna może zapewnić odpowiednią barierę w dużych otworach drzwiowych ( Powyżej 2 metrów szerokości)W komlecie z kurtyną przystępny jest naścienny regulator. Regulator do kurtyny może obsłużyć do 5 jednostek tego samego modeluRegulator:Regulator CR-6/9 N Regulator w standardzie. Za pomoca jednego regulatora może być sterowana poniższa kombinacja kurtyn: COR F 1000N + COR -F-1500N.
  • Producent Venture Industries /Soler Palau
Kurtyna powietrzna cor f - 1500n zimna wersja bez grzałki elektrycznej 150 cm 230v marki Venture industries /soler palau 2699 zł ZOBACZ Powietrzna kurtyna model COR F - 1500N (Wersja bez grzałki - zimna)Elektryczne kurtyny powietrzne COR są dedykowane do konstrukcji na ścianie w otworach drzwiowych na wysokości od 1,8 do 4 metrów.wykorzystanieKurtyna powietrzna COR firmy Venture ma za zadanie wytworzyć barierę między strefą powietrza zewnętrzego oraz pokójm. W okresie zimowym strumień powietrza uniemożliwia wychłodzeniu pomieszczeń w którym stosuje się kurtynę tj:restauracjilokalom usługowychsklepomW okresie letnim kurtyna stanowi świetną barierę przed napływającym gorącym powietrzem (istotnie w pomieszczeniach klimatyzowanych). Ponadto kurtyna powietrzna Cor producenta Venture stanowi znakomitą barierę przed dostawaniem się do lokalu: owadów, pyłów i innych zanieczyszczeńkonstrukcja KurtynyKurtyna ma zwartą, a także wytrzymałą konstrukcję z blachy ocynkowanej malowanej proszkowo. Specjalne łożyskowanie wentylatorów w środku kurtyny odpowiada za osiągane parametry: przepływu powietrza [m3/h] oraz co najważniejsze szybkości powietrza. Na wylocie z kurtyny osiągana prędkość przekracza nawet 10 m/s. Dzięki szczególnie prawidłowym parametrom kurtyny powietrznej COR możliwy jest montaż na wysokości od 1,8 do 4 metrów.ponadto budowa łożysk i ich wyważenie sprawiają iż urządzenie pracuje trafnie cicho w porównaniu do innych rozwiązań przystępnych na rynku.Cicha praca kurtyny zezwala na komfortowe przebywanie w pomieszczeniach gdzie pozostało zainstalowane urządzenie.dostępne Długości Kurtyn1,0m, a także 1,5metraIstnieje również możliwość szeregowego montowania kurtyn (obok siebie) co iż dla najróżniejszych konfiguracji kurtyna może zapewnić odpowiednią barierę w pokaźnych otworach drzwiowych ( Powyżej 2 metrów szerokości)W komlecie z kurtyną dostępny jest naścienny regulator. Regulator do kurtyny może obsłużyć do 5 jednostek tego samego modeluRegulator:Regulator CR-6/9 N Regulator w standardzie. Za pomoca jednego regulatora może być sterowana poniższa kompilacja kurtyn: COR F 1000N + COR -F-1500N.
  • Producent Venture Industries /Soler Palau
Kurtyna powietrzna z nagrzewnicą elektryczną CAB 10 E + termostat ścienny gratis, DIMPLEX 3420 zł ZOBACZ Kurtyny powietrzne stosowne zarówno do mniejszych, jak i średniej wielkości obiektów handlowych i przemysłowych.Urzadzenia kolekcji CAB, a także DAB zapewniają skuteczną zasłonę powietrzną przy drzwiach zewnętrznych, zapobiegając utracie ciepła, dzięki czemu zniża się koszt energii przy jednoczesnym rozszerzeniu komfortu. Każdy z modeli można zamontować na ścianach albo w sufitach podwieszanych (przy zastosowaniu dodatkowych zestawów montażowych), jak równiez jednoczyć w długie ciągi przy pomocy modułów łączących, dzięki temu system jest niezwykle wszechstronny. Sterowanie odbywa się przy pomocy sterowników ściennych albo za pomocą systemu BMS(Building Management System-System Inteligentnego Sterowania Budynkiem) podłączonego bezpośrednio do urządzenia.Modele CAB dedykowane są do mniejszych pomieszczeń handlowych lub przemysłowych, gdzie montuje się je na wysokości maksymalnie 2,7 m od podłogi, a linia DAB asygnowana jest do większych i bardziej uczęszczanych pomieszczeń., gdzie urządzenia montowane są na wysokości do 4 m od podłogi. Charakterystyka maszyn serii CAB/DAB silny strumień powietrza przy wejściach niewidoczna zasłona broniąca przed utratą ogrzanego albo chłodzonego powietrza przez otwarte drzwi ochrona środowiska naturalnego dzięki oszczędności energii cieplnej modułowa budowa zezwalająca w prosty sposób zespalać kilka maszyn razem, gwarantując w ten sposób odpowiednią osłonę wejścia bez względu na jego szerokość specjalne zestawy montażowe zezwalające na instalację w pomieszczeniach z podwieszanymi sufitami przystępne dla każdego modelu dobór trybu ogrzewania w 527 albo 50%, lub nawiewu bez ogrzewania w celu utrzymania cyrkulacji powietrza w sezonie letnim obudowa stworzona jest z tłoczonej stali z nakładkami z żaroodpornego plastiku w kolorze białym z kontrastującą kratką. produkt ma 3-letnią gwarancję. dane technologiczne Napięcie zasilające: 380-415 14A Moc grzewcza: 4,5/9 [kW] wymiary: 1057 x 262 x 316 (szer. X wys. X gł) [mm] Cieżar: 20,5 [kg] Kolorystyka: pokrywa biała Maksymalny przepływ powietrza: 1200 [m3/h] Maksymalna szybkość powietrza: 9 [m/s] Poziom głośności silny/słaby strumień powietrza: 54/50 [dB] certyfikat
  • Producent Dimplex - najlepsze ceny
Venture industries /soler palau Kurtyna powietrzna cor 6 - 1000n z grzałką 6,0 kw długość 100cm 400v 2699 zł ZOBACZ Powietrzna kurtyna model COR 6 - 1000NDługość kurtyny: 100cmMoc Grzałki elektryczne: Max 6KWZasilanie: 400VElektryczne kurtyny powietrzne COR są przeznaczone do montażu na ścianie w otworach drzwiowych na wysokości od 1,8 do 4 metrów.wykorzystanieKurtyna powietrzna COR producenta Venture ma za zadanie wytworzyć barierę pomiędzy strefą powietrza zewnętrzego oraz pomieszczeniem. W okresie zimowym strumień powietrza zapobiega wychłodzeniu pomieszczeń w którym stosuje się kurtynę tj:restauracjilokalom usługowychsklepomW okresie letnim kurtyna stanowi wyśmienitą barierę przed napływającym gorącym powietrzem (istotnie w pomieszczeniach klimatyzowanych). Ponadto kurtyna powietrzna Cor marki Venture stanowi świetną barierę przed dostawaniem się do lokalu: owadów, pyłów, a także innych zanieczyszczeńkonstrukcja KurtynyKurtyna ma zwartą, a także wytrzymałą konstrukcję z blachy ocynkowanej malowanej proszkowo. Specjalne łożyskowanie wentylatorów we wnętrzu kurtyny odpowiada za osiągane atrybuty: przepływu powietrza [m3/h] oraz co najważniejsze prędkości powietrza. Na wylocie z kurtyny osiągana prędkość przekracza nawet 10 m/s. Dzięki wyjątkowo dobrym parametrom kurtyny powietrznej COR realny jest montaż na wysokości od 1,8 do 4 metrów.ponadto kompozycja łożysk oraz ich wyważenie sprawiają iż urządzenie pracuje optymalnie cicho w kontraście do innych rozwiązań dostępnych na rynku.Cicha praca kurtyny zezwala na wygodne przebywanie w pomieszczeniach gdzie zostało zainstalowane urządzenie.przystępne Długości Kurtyn1,0m, a także 1,5metraIstnieje także możliwość szeregowego montowania kurtyn (obok siebie) co że dla różnych konfiguracji kurtyna może zapewnić odpowiednią barierę w pokaźnych otworach drzwiowych ( Powyżej 2 metrów szerokości)W komlecie z kurtyną przystępny jest naścienny regulator. Regulator do kurtyny może obsłużyć do 5 jednostek tego samego modeluRegulator:Regulator CR-6/9 N Regulator w standardzie. Za pomoca jednego regulatora może być sterowana poniższa kompozycja kurtyn: COR F 1000N + COR -F-1500N.
  • Producent Venture Industries /Soler Palau
Kurtyna powietrzna cor 9 - 1500n z grzałką 12 kw długość 150cm 400v marki Venture industries /soler palau 3599 zł ZOBACZ Powietrzna kurtyna model COR 9 - 1500NWersja Ciepła ( z grzałką elektryczną) Max moc grzałki: 9KWDługość kurtyny: 150 cmElektryczne kurtyny powietrzne COR są przeznaczone do konstrukcji na ścianie w otworach drzwiowych na wysokości od 1,8 do 4 metrów.wykorzystanieKurtyna powietrzna COR firmy Venture ma za zadanie wytworzyć barierę pomiędzy strefą powietrza zewnętrzego oraz wnętrzem. W okresie zimowym strumień powietrza uniemożliwia wychłodzeniu pomieszczeń w którym stosuje się kurtynę tj:restauracjilokalom usługowychsklepomW okresie letnim kurtyna stanowi świetną barierę przed napływającym gorącym powietrzem (wyjątkowo w pomieszczeniach klimatyzowanych). Na dodatek kurtyna powietrzna Cor marki Venture stanowi perfekcyjną barierę przed dostawaniem się do lokalu: owadów, pyłów, a także innych skażeńkonstrukcja KurtynyKurtyna posiada zwartą i wytrzymałą konstrukcję z blachy ocynkowanej malowanej proszkowo. Specjalne łożyskowanie wentylatorów w środku kurtyny odpowiada za osiągane atrybuty: przepływu powietrza [m3/h] oraz co najważniejsze szybkości powietrza. Na wylocie z kurtyny osiągana szybkość przekracza nawet 10 m/s. Dzięki niezwykle korzystnym parametrom kurtyny powietrznej COR możliwy jest montaż na wysokości od 1,8 do 4 metrów.w dodatku konstrukcja łożysk, a także ich wyważenie powodują że urządzenie pracuje optymalnie cicho w kontraście do innych rozwiązań dostępnych na rynku.Cicha praca kurtyny umożliwia komfortowe przebywanie w pomieszczeniach gdzie zostało zainstalowane urządzenie.przystępne Długości Kurtyn1,0m, a także 1,5metraIstnieje na dodatek możliwość szeregowego montowania kurtyn (obok siebie) co iż dla rozmaitych konfiguracji kurtyna może zapewnić odpowiednią barierę w wielkich otworach drzwiowych ( Powyżej 2 metrów szerokości)W komlecie z kurtyną przystępny jest naścienny regulator. Regulator do kurtyny może obsłużyć do 5 jednostek tego samego modeluRegulator:Regulator CR-6/9 N Regulator w standardzie. Za pomoca jednego regulatora może być sterowana poniższa kombinacja kurtyn: COR F 1000N + COR -F-1500N.
  • Producent Venture Industries /Soler Palau
Kurtyna powietrzne HAVACO DELTA 100-E6 z nagrzewnicą elektryczną -PROMOCJA, DELTA 100-E6 1699 zł ZOBACZ linia kurtyn powietrznych HAVACO DELTA, to urządzenia przeznaczone do konstrukcji poziomego, naściennego lub podsufitowego na wysokości do 3,0 m. Dzięki zaimplementowaniu wentylatorów o wysokiej skuteczności, kurtyny wydajnie zatrzymują napływ powietrza zewnętrznego do obiektów klimatyzowanych ograniczając utratę energii przez otwarte drzwi, wytwarzając tym samym przychylny klimat we wnętrzu pomieszczeń. Budowa kurtyn HAVACO DELTA i zastosowane części, bezawaryjność i użytkowanie tych urzadzeń w budynkach pracujących w systemie całodobowym takich jak banki, hotele, biurowce, chłodnie, lokale usługowe i supermarkety. Kurtyny DELTA dzięki nieszablonowemu designowi genialnie wpasowują się do wszelkich wnętrz, choćby tych o wysokim standardzie wykończenia. Zapewniają oszczędność energii, a także wysoki komfort cieplny. pokrywa kurtyny wyprodukowana jest z anodowanego aluminium. Aluminiowa kratka wylotowa z pięcioma lamelami zagwarantuje równomierną dystrybucję strumienia powietrza i produktywność ochrony otworu drzwiowego. Sterownie urządzenia może odbywać się przez pilota zdalnego sterownia lub panel sterujący na obudowie. Kurtyny DELTA mogą być montowane obok siebie, pokrywając całą powierzchnię szerszych otworów drzwiowych, i sterowane za pomocą jednego pilota zdalnego sterowania. Dołączony pilot pozwala na regulację szybkością wentylatora. Wszystkie funkcje sterownicze pilota są także osiągalne z poziomu panelu sterującego na obudowie kurtyny. Kurtyny DELTA mają deklarację zgodności na znak CE. Stopień ochrony IP20. dane technologiczne: Napięci/częstotliwość: 400/50 [V/Hz] Moc nagrzewnicy: I: 2 [kW] II: 3 [kW] III: 6 [kW] Moc silnika: 180 [W] Δt: 14 [oC] prędkość powietrza: 6,5 - 7,5 [m/s] Przepływ powietrza: 1150 - 1300 [m3/h] Poziom hałasu: 51 - 53 [dB] rozmiary: A: 1000 [mm] B: 102,5 [mm] C: 695 [mm] D: --- E: --- F: 91 [mm] G: 90 [mm] H: 280 [mm] I: 215 [mm] J: 56 [mm] Karta katalogowa [ pobierz ] Instrukcja [ pobierz ]
  • Producent HAVACO -nowość