Kosmetyki samochodowe

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

WD-40 odrdzewiacz wielofunkcyjny spray 450ML 22,24 zł ZOBACZ WD-40 odrdzewiacz wielofunkcyjny spray 450ml + aplikatorRuchoma słomka, której nie zgubiszNajpopularniejszy na świecie i w Polsce preparat wielofunkcyjny. wspaniałe cechy smarujące, czyszczące i ochronne. Czyści i konserwuje, eliminuje skrzypienia i piski, usuwa wodę, poluzowuje zardzewiałe części, uwalnia zacinające się mechanizmy, zabezpiecza metalowe powierzchnie przed korozją, uruchamia wilgotne silniki. Nie posiada silikonu. Dozownik o podwójnym działaniu:znaczny strumień: czyści felgi aluminiowe, smaruje i chroni ostrza pił, czyści stal nierdzewnąstaranny strumień: smaruje i chroni zawiasy, uchwyty wiertarek, czyści i chroni sekatory PREPARAT DO USUWANIA WODY Skład WD-40 zapewnia szczególnie silne właściwości przywierania do metali. W pełni pokrywa powierzchnie, łącznie z mikroskopijnymi zagłębieniami nawet w występowaniu wilgoci. WD-40 przenika pod warstwę wilgoci stwarzając barierę ochronną pomiędzy wodą i metalami. WD-40 jest izolatorem i usuwa spięcia spowodowane wilgocią. PENETRATOR Niezwykłe atrybuty przywierania WD-40 do powierzchni powodują, że jest on skutecznym środkiem penetrującym, który pomaga rozluźnić zapieczone połączenia metali. Pozostałe cechy WD-40 zapewniają właściwą pracę mechanicznych części metalowych. ŚRODEK SMARUJĄCY Niezwykłe parametry przywierania WD-40 do powierzchni wywołują, iż czynniki smarujące są dobrze rozprowadzone i silnie przywierają do poruszających się składników. ŚRODEK ANTYKOROZYJNY WD-40 rozprowadza czynniki antykorozyjne na całej powierzchni pokrytego przedmiotu, łącznie z mikroskopijnymi nierównościami. Bariera ochronna WD-40 usuwa zagrożenie wilgocią i innymi czynnikami korozjotwórczymi. Skrupulatnie wysuszają pokrywaną powierzchnię, eliminując mikroskopijne krople, które są nieraz przyczyną korozji. ŚRODEK CZYSZCZĄCY WD-40 dostaje się pod warstwę brudu, tłuszczów, smarów i olejów, czyszcząc spryskaną powierzchnię. Równocześnie formowana jest bariera antykorozyjna. WD-40 rozpuszcza większość tworzyw samoprzylepnych, ułatwiając eliminowanie nalepek i innych klejących zabrudzeń.
Ambi pur® Wkład do odświeżacza powietrza do samochodu ambi pur car anti tobacco | 7 ml 16,90 zł ZOBACZ Wkład do odświeżacza powietrza Ambi Pur Car Anti Tabacco - wydajnie usuwa przykre aromaty Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych aromatów, pozostawiając delikatną i świeżą woń aż do 70 dni (na najniższym poziomie aktywności, w zwykłych warunkach prowadzenia samochodu). Oczyszcza powietrze z zapachu tytoniu dzięki finezyjnej i świeżej woni cytrusów. W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które jedynie maskują nieprzyjemne aromaty, Ambi Pur Car w pełni oczyszcza powietrze, pozostawiając jedynie piękną i świeżą woń. Odświeżacz powietrza Ambi Pur Car to urządzenie o gustownym kształcie, które można zamontować na systemie wentylacyjnym samochodu. Dzięki nowej, nieszablonowej technice Odourclear oczyszcza powietrze z choćby najbardziej uporczywych, nieprzyjemnych aromatów – na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym albo śmieciach – i odświeża wnętrze samochodu. dynamiczność zapachu tego wytwornego urządzenia do odświeżania powietrza można regulować samemu, w miarę własnych potrzeb. Usiądź wygodnie i rozkoszuj się świeżością Ambi Pur, gdziekolwiek jedziesz. Każdy wkład wystarcza na okres aż do 70 dni (na najniższym poziomie dynamiczności, w zwykłych warunkach prowadzenia samochodu). Ty i Twoi pasażerowie możecie odetchnąć pełną piersią. Sięgnij po pełną gamę nowych towarów Ambi Pur z unikatową technologią Odourclear, takich jak odświeżacze do dzianin, usuwające nieprzyjemne aromaty z siedzeń samochodu, lub odświeżacze powietrza do niewielkich pomieszczeń w domu. Wypróbuj także elektryczne odświeżacze powietrza Ambi Pur 3volution, które eliminują nieprzyjemne zapachy nieustannie poprzez okres aż do 90 dni. Wkład Ambi Pur Anti Tabacco - korzyści i zalety stosowania Odświeżacz powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych aromatów i pozostawia delikatną, świeżą woń.Wkład do samochodowego odświeżacza powietrza Ambi Pur Car – do użytkowania z systemem wentylacyjnym pojazdu.Oczyszcza powietrze z zapachu tytoniu dzięki finezyjnej i świeżej woni cytrusów.Nie maskuje, lecz w pełni oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych aromatów, na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym albo śmieciach.Pozostawia finezyjny, świeży aromat.Każdy wkład wystarcza na okres aż do 70 dni (na najniższym poziomie intensywności, w zwykłych warunkach prowadzenia samochodu).Do wykorzystywania z samochodowym odświeżaczem powietrza Ambi Pur Car, sprzedawanym oddzielnie.dostosowywana aktywność zapachu.
 • Producent Ambi Pur®
Odświeżacz powietrza do samochodu ambi pur car moonlight vanilla | 1 szt. marki Ambi pur® 13,50 zł ZOBACZ Odświeżacz powietrza do samochodu Ambi Pur Car Moonlight Vanilla - o finezyjnym zapachu kremowej wanilli Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych aromatów i pozostawia finezyjną, świeżą woń utrzymującą się nieustannie poprzez okres aż do 30 dni. Stwórz miły nastrój dzięki zapachowi kremowej wanilii. To subtelne połączenie kwiatów i rozgrzewających przypraw, przywołujące niezwykłą atmosferę marzeń sennych. Owocowe nuty głowy potęgują uczucie świeżości i stanowią idealne dopełnienie zapachu, gwarantując elitarne doznania. W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które tylko maskują nieprzyjemne aromaty, Ambi Pur Car w pełni oczyszcza powietrze z brzydkich aromatów, pozostawiając wyłącznie piękną i świeżą woń. To minimalny, dyskretny odświeżacz powietrza, który prosto można zamontować na kratce wentylacyjnej samochodu. Dzięki nowej, nieszablonowej technologii Odourclear oczyszcza powietrze z nawet najbardziej uporczywych, nieprzyjemnych zapachów – na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym lub śmieciach – i odświeża wnętrze auta. energiczność zapachu można regulować samemu, ustawiając preferowaną wartość na bocznej tarczy. Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car jest łatwy w użyciu i nie wymaga baterii ani energii elektrycznej. Wystarcza na okres aż do 30 dni, dlatego Ty i Twoi goście możecie odetchnąć całkowitą piersią. aromat samochodowy Ambi Pur Moonlight Vanilla - mocne strony i korzyści Odświeżacz powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych aromatów i pozostawia finezyjną, świeżą woń.Stwórz przyjemny nastrój dzięki zapachowi kremowej wanilii.Nie maskuje, lecz w pełni oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów, na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym lub śmieciach.Pozostawia delikatny, świeży zapach.Każdy klips wystarcza na okres aż do 30 dni.Łatwo przyczepia się do kratki wentylacyjnej samochodu. dostosowywana dynamiczność zapachu umożliwiająca uzyskanie finezyjnej świeżości.finezyjny i stylowy.
 • Producent Ambi Pur®
Odświeżacz powietrza do samochodu Ambi Pur Car Flowers & Spring | 2 szt. 17,50 zł ZOBACZ Ambi Pur Car Flowers & Spring - znakomicie sobie radzi, nie tylko z zapachem papierosów Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych aromatów i pozostawia subtelną, świeżą woń utrzymującą się nieprzerwanie przez okres aż do 30 dni. Aromat Flowers Spring wypełnia Twój samochód miłym, odświeżającym zapachem, który przywołuje na myśl pierwsze promienie wiosennego słońca i rozkwitające kwiaty. W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które tylko maskują nieprzyjemne zapachy, Ambi Pur Car w pełni oczyszcza powietrze, pozostawiając tylko piękną i świeżą woń. To drobny, dyskretny odświeżacz powietrza, który łatwo można zamontować na kratce wentylacyjnej samochodu. Dzięki nowej, nieszablonowej technologii Odourclear oczyszcza powietrze z choćby najistotniej uporczywych, nieprzyjemnych aromatów – na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym albo śmieciach – i odświeża wnętrze auta. Dynamiczność zapachu można regulować samemu, ustawiając preferowaną wartość na bocznej tarczy. Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car jest łatwy w użyciu i nie wymaga baterii ani energii elektrycznej. Wystarcza na okres aż do 30 dni, dlatego Ty i Twoi goście możecie odetchnąć całkowitą piersią. Sięgnij po pełną gamę nowych towarów Ambi Pur z wyjątkową technologią Odourclear, takich jak odświeżacze do tkanin (usuwające nieprzyjemne aromaty z siedzeń samochodu) lub odświeżacze powietrza do nieznacznych pomieszczeń w domu. Wypróbuj także elektryczne odświeżacze powietrza Ambi Pur 3volution, które eliminują nieprzyjemne aromaty nieprzerwanie poprzez okres aż do 90 dni. Korzyści używania zapachu do samochodów - Ambi Pur Car Flowers and Spring: Odświeżacz powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych aromatów i pozostawia subtelną, świeżą woń.zapach Flowers & Spring wypełnia Twój samochód przyjemnym, odświeżającym zapachem, który przywołuje na myśl pierwsze promienie wiosennego słońca i rozkwitające kwiaty.Nie maskuje, lecz w pełni oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów, na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym lub śmieciach.Pozostawia finezyjny, świeży zapach.Każdy klips wystarcza na okres aż do 30 dni.Łatwo przyczepia się do kratki wentylacyjnej samochodu. Dostosowywana intensywność zapachu umożliwiająca uzyskanie subtelnej świeżości.
 • Producent Ambi Pur®
Odświeżacz powietrza do samochodu ambi pur car flowers & spring | 1 szt. marki Ambi pur® 12,99 zł ZOBACZ Odświeżacz powietrza do samochodu Ambi Pur Car Flowers & Spring - błogi aromat, który utrzymuje się aż do 30 dni. Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych aromatów i pozostawia delikatną, świeżą woń utrzymującą się bezustannie przez okres aż do 30 dni. Aromat Flowers Spring wypełnia Twój samochód błogim, odświeżającym zapachem, który przywołuje na myśl pierwsze promienie wiosennego słońca i rozkwitające kwiaty. W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które jedynie maskują nieprzyjemne zapachy, Ambi Pur Car w pełni oczyszcza powietrze, pozostawiając tylko piękną i świeżą woń. To mały, dyskretny odświeżacz powietrza, który prosto można zamontować na kratce wentylacyjnej samochodu. Dzięki nowej, unikatowej technologii Odourclear oczyszcza powietrze z nawet najmocniej uporczywych, nieprzyjemnych zapachów – na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym albo śmieciach – i odświeża wnętrze auta. Dynamiczność zapachu można regulować samemu, ustawiając preferowaną wartość na bocznej tarczy. Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car jest łatwy w użyciu i nie wymaga baterii ani energii elektrycznej. Wystarcza na okres aż do 30 dni, dlatego Ty i Twoi goście możecie odetchnąć pełną piersią. Sięgnij po całkowitą gamę nowych artykułów Ambi Pur z wyjątkową technologią Odourclear, takich jak odświeżacze do tkanin (usuwające nieprzyjemne zapachy z siedzeń samochodu) albo odświeżacze powietrza do minimalnych pomieszczeń w domu. Wypróbuj także elektryczne odświeżacze powietrza Ambi Pur 3volution, które eliminują nieprzyjemne aromaty nieustannie poprzez okres aż do 90 dni. Odświeżacz powietrza Ambi Pur Car Flowers & Spring - atuty i korzyści użytkowania Odświeżacz powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych aromatów i pozostawia finezyjną, świeżą woń.zapach Flowers & Spring wypełnia Twój samochód przyjemnym, odświeżającym aromatem, który przywołuje na myśl pierwsze promienie wiosennego słońca i rozkwitające kwiaty.Nie maskuje, ale w pełni oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów, na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym albo śmieciach.Pozostawia finezyjny, świeży aromat.Każdy klips wystarcza na okres aż do 30 dni.Łatwo przyczepia się do kratki wentylacyjnej samochodu.dostosowywana aktywność zapachu umożliwiająca uzyskanie subtelnej świeżości.subtelny i stylowy zapach
 • Producent Ambi Pur®
Wkład do Odświeżacza Powietrza do Samochodu Ambi Pur Ocean Mist Tobacco 16,90 zł ZOBACZ Wkład do odświeżacza powietrza do samochodu Ambi Pure Ocean Mist Tabacco - do 70 dni orzeźwiającego zapachu Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając finezyjną i świeżą woń aż do 70 dni (na najniższym poziomie intensywności, w zwykłych warunkach prowadzenia samochodu). zapach Ocean Mist inspirowany jest oceaniczną bryzą, która orzeźwia w trakcie spaceru po plaży w słoneczny poranek. W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które tylko maskują nieprzyjemne aromaty, Ambi Pur Car w pełni oczyszcza powietrze, pozostawiając jedynie piękną i świeżą woń. Odświeżacz powietrza Ambi Pur Car to urządzenie o wykwintnym kształcie, które można zamontować na systemie wentylacyjnym samochodu. Dzięki nowej, wyjątkowej technice Odourclear oczyszcza powietrze z choćby najistotniej uporczywych, nieprzyjemnych aromatów – na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym albo śmieciach – i odświeża wnętrze samochodu. Aktywność zapachu tego eleganckiego urządzenia do odświeżania powietrza można regulować samemu, w miarę własnych potrzeb. Usiądź komfortowo i rozkoszuj się świeżością Ambi Pur, gdziekolwiek jedziesz. Każdy wkład wystarcza na okres aż do 70 dni (na najniższym poziomie intensywności, w zwykłych warunkach prowadzenia samochodu). Ty i Twoi pasażerowie możecie odetchnąć całkowitą piersią. Sięgnij po pełną gamę nowych produktów Ambi Pur z unikatową technologią Odourclear, takich jak odświeżacze do tkanin, usuwające nieprzyjemne zapachy z siedzeń samochodu, lub odświeżacze powietrza do niewielkich pomieszczeń w domu. Wypróbuj także elektryczne odświeżacze powietrza Ambi Pur 3volution, które eliminują nieprzyjemne zapachy nieustannie przez okres aż do 90 dni. Ambi Pur Car Ocean Mist Tabacco - korzyści wykorzystywania wkładu do odświeżacza powietrza Odświeżacz powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych aromatów i pozostawia subtelną, świeżą woń.Wkład do samochodowego odświeżacza powietrza Ambi Pur Car – do wykorzystywania z systemem wentylacyjnym pojazdu.zapach Ocean Mist inspirowany jest oceaniczną bryzą, która orzeźwia podczas spaceru po plaży w słoneczny poranek.Nie maskuje, ale w pełni oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych aromatów, na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym lub śmieciach.Pozostawia delikatny, świeży aromat.Każdy wkład wystarcza na okres aż do 70 dni (na najniższym poziomie aktywności, w zwykłych warunkach prowadzenia samochodu).Do wykorzystania z samochodowym odświeżaczem powietrza Ambi Pur Car, sprzedawanym oddzielnie.dostosowywana intensywność zapachu.
 • Producent Ambi Pur®
Odświeżacz powietrza do samochodu ambi pur car anti tobacco | starter marki Ambi pur® 19,99 zł ZOBACZ Odświeżacz powietrza do samochodów Ambi Pur Car Anti Tabacco - perfekcyjnie radzi sobie z zapachem dymu papierosowego. Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając delikatną i świeżą woń aż do 70 dni (na najniższym poziomie aktywności, w zwykłych warunkach prowadzenia samochodu). Oczyszcza powietrze z zapachu tytoniu dzięki finezyjnej i świeżej woni cytrusów. W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które tylko maskują nieprzyjemne zapachy, Ambi Pur Car w pełni oczyszcza powietrze, pozostawiając wyłącznie piękną i świeżą woń. Odświeżacz powietrza Ambi Pur Car to urządzenie o stylowym profilu, które można zamontować na systemie wentylacyjnym samochodu. Dzięki nowej, nieszablonowej technice Odourclear oczyszcza powietrze z nawet najistotniej uporczywych, nieprzyjemnych zapachów – na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym albo śmieciach – i odświeża wnętrze samochodu. Dynamiczność zapachu tego stylowego urządzenia do odświeżania powietrza można regulować samemu, w miarę własnych potrzeb. Usiądź wygodnie i rozkoszuj się świeżością Ambi Pur, gdziekolwiek jedziesz. Każdy wkład wystarcza na okres aż do 70 dni (na najniższym poziomie dynamiczności, w zwykłych warunkach prowadzenia samochodu). Ty i Twoi pasażerowie możecie odetchnąć pełną piersią. Sięgnij po całkowitą gamę nowych produktów Ambi Pur z unikatową technologią Odourclear, takich jak odświeżacze do tkanin, usuwające nieprzyjemne aromaty z siedzeń samochodu, albo odświeżacze powietrza do znikomych pomieszczeń w domu. Wypróbuj także elektryczne odświeżacze powietrza Ambi Pur 3volution, które eliminują nieprzyjemne aromaty nieprzerwanie przez okres aż do 90 dni. Korzyści wykorzystywania samochodowego odświeżacza powietrza Ambi Pur Car Anti Tabacco: Odświeżacz powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń.Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car – do użytku z systemem wentylacyjnym pojazdu.Oczyszcza powietrze z zapachu tytoniu dzięki finezyjnej i świeżej woni cytrusów.Nie maskuje, ale w pełni oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych aromatów, na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym albo śmieciach.Pozostawia delikatny, świeży aromat.Każdy wkład wystarcza na okres aż do 70 dni (na najniższym poziomie dynamiczności, w zwykłych warunkach prowadzenia samochodu).dostosowywana intensywność zapachu.
 • Producent Ambi Pur®
Ambi pur® Odświeżacz powietrza do samochodu ambi pur car anti tobacco | 1 szt. 13,50 zł ZOBACZ Odświeżacz powietrza do samochodu Ambi Pur Car Anti Tabacco - wytwarzany po to,usuwać aromat dymu papierosowego. Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych aromatów i pozostawia delikatną, świeżą woń utrzymującą się nieprzerwanie przez okres aż do 30 dni. Oczyszcza powietrze z zapachu tytoniu dzięki finezyjnej i świeżej woni cytrusów. W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które tylko maskują nieprzyjemne zapachy, Ambi Pur Car w pełni oczyszcza powietrze, pozostawiając jedynie piękną i świeżą woń. To nieduży, dyskretny odświeżacz powietrza, który z łatwością można zamontować na kratce wentylacyjnej samochodu. Dzięki nowej, nieszablonowej technologii Odourclear oczyszcza powietrze z nawet najmocniej uporczywych, nieprzyjemnych aromatów – na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym albo śmieciach – i odświeża wnętrze auta. dynamiczność zapachu można regulować samemu, ustawiając preferowaną wartość na bocznej tarczy. Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car jest nietrudny w użyciu i nie wymaga baterii ani energii elektrycznej. Wystarcza na okres aż do 30 dni, dlatego Ty i Twoi goście możecie odetchnąć całkowitą piersią. Sięgnij po pełną gamę nowych produktów Ambi Pur z unikatową technologią Odourclear, takich jak odświeżacze do dzianin (usuwające nieprzyjemne aromaty z siedzeń samochodu) albo odświeżacze powietrza do śladowych pomieszczeń w domu. Wypróbuj także elektryczne odświeżacze powietrza Ambi Pur 3volution, które eliminują nieprzyjemne aromaty bezustannie poprzez okres aż do 90 dni. atuty i korzyści używania odświeżacza do samochodu Ambi Pur Car Anti Tabacco: Odświeżacz powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń.Oczyszcza powietrze z zapachu tytoniu dzięki finezyjnej i świeżej woni cytrusów.Nie maskuje, ale w pełni oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów, na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym albo śmieciach.Pozostawia subtelny, świeży aromat.Każdy klips wystarcza na okres aż do 30 dni.Łatwo przyczepia się do kratki wentylacyjnej samochodu. regulowana energiczność zapachu umożliwiająca uzyskanie subtelnej świeżości.finezyjny i stylowy
 • Producent Ambi Pur®
Ambi pur® Odświeżacz powietrza do samochodu ambi pur car ocean mist | starter 19,50 zł ZOBACZ Odświeżacz powietrza do samochodu Ambi Pur Car Ocean Mist - orzeźwiający aromat utrzymujący się do 70 dni Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając subtelną i świeżą woń aż do 70 dni (na najniższym poziomie intensywności, w zwykłych warunkach prowadzenia samochodu). Zapach Ocean Mist inspirowany jest oceaniczną bryzą, która orzeźwia w trakcie spaceru po plaży w słoneczny poranek. Zakochaj się w tym pełnym wdzięku zapachu i stwórz w swoim domu błogą atmosferę spokoju. W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które jedynie maskują nieprzyjemne zapachy, Ambi Pur Car w pełni oczyszcza powietrze, pozostawiając wyłącznie piękną i świeżą woń. Odświeżacz powietrza Ambi Pur Car to urządzenie o wysmakowanym kształcie, które można zamontować na systemie wentylacyjnym samochodu. Dzięki nowej, nieszablonowej technice Odourclear oczyszcza powietrze z choćby najmocniej uporczywych, nieprzyjemnych aromatów – na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym albo śmieciach – i odświeża wnętrze samochodu. energiczność zapachu tego gustownego urządzenia do odświeżania powietrza można regulować samemu, w miarę własnych potrzeb. Usiądź komfortowo i rozkoszuj się świeżością Ambi Pur, gdziekolwiek jedziesz. Każdy wkład wystarcza na okres aż do 70 dni (na najniższym poziomie intensywności, w zwykłych warunkach prowadzenia samochodu). Ty i Twoi pasażerowie możecie odetchnąć całkowitą piersią. Sięgnij po całkowitą gamę nowych produktów Ambi Pur z wyjątkową technologią Odourclear, takich jak odświeżacze do dzianin, usuwające nieprzyjemne aromaty z siedzeń samochodu, albo odświeżacze powietrza do niewiele znaczących pomieszczeń w domu. Wypróbuj także elektryczne odświeżacze powietrza Ambi Pur 3volution, które eliminują nieprzyjemne aromaty bezustannie poprzez okres aż do 90 dni. zapach samochodowy Ambi Pur Ocean Mist - atrybuty i korzyści Odświeżacz powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych aromatów i pozostawia delikatną, świeżą woń.Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car – do użytkowania z systemem wentylacyjnym pojazdu.aromat Ocean Mist inspirowany jest oceaniczną bryzą, która orzeźwia w trakcie spaceru po plaży w słoneczny poranek.Nie maskuje, ale w pełni oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów, na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym albo śmieciach.Pozostawia delikatny, świeży aromat.Każdy wkład wystarcza na okres aż do 70 dni (na najniższym poziomie aktywności, w zwykłych warunkach prowadzenia samochodu).regulowana dynamiczność zapachu.
 • Producent Ambi Pur®
Odświeżacz Powietrza do Samochodu Ambi Pur Car Ocean Mist | 2 szt. 18,19 zł ZOBACZ Odświeżacz samochodowy Ambi Pur Car Ocean Mist - oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych aromatów i pozostawia finezyjną, świeżą woń utrzymującą się nieustannie poprzez okres aż do 30 dni. aromat Ocean Mist inspirowany jest oceaniczną bryzą, która orzeźwia podczas spaceru po plaży w słoneczny poranek. W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które tylko maskują nieprzyjemne zapachy, Ambi Pur Car w pełni oczyszcza powietrze z brzydkich aromatów, pozostawiając wyłącznie piękną i świeżą woń. To minimalny, dyskretny odświeżacz powietrza, który prosto można zamontować na kratce wentylacyjnej samochodu. Dzięki nowej, wyjątkowej technice Odourclear oczyszcza powietrze z choćby najistotniej uporczywych, nieprzyjemnych zapachów – na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym albo śmieciach – i odświeża wnętrze auta. Energiczność zapachu można regulować samemu, ustawiając preferowaną wartość na bocznej tarczy. Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car jest łatwy w użyciu i nie wymaga baterii ani energii elektrycznej. Wystarcza na okres aż do 30 dni, dlatego Ty i Twoi goście możecie odetchnąć pełną piersią. Sięgnij po pełną gamę nowych towarów Ambi Pur z wyjątkową technologią Odourclear, takich jak odświeżacze do tkanin (usuwające nieprzyjemne aromaty z siedzeń samochodu) albo odświeżacze powietrza do niewiele znaczących pomieszczeń w domu. Wypróbuj także elektryczne odświeżacze powietrza Ambi Pur 3volution, które eliminują nieprzyjemne aromaty nieustannie przez okres aż do 90 dni. Odświeżacz powietrza Ambi Pure Car Ocean Mist - mocne strony i korzyści Odświeżacz powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń.aromat Ocean Mist inspirowany jest oceaniczną bryzą, która orzeźwia podczas spaceru po plaży w słoneczny poranek.Nie maskuje, ale w pełni oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów, na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym albo śmieciach.Pozostawia finezyjny, świeży aromat.Każdy klips wystarcza na okres aż do 30 dni.Łatwo przyczepia się do kratki wentylacyjnej samochodu.regulowana aktywność zapachu umożliwiająca uzyskanie subtelnej świeżości.
 • Producent Ambi Pur®
K2 Lekkościerna pasta z woskiem z nanotechnologią turbo tempo 120gr k2k001 (5906534000019) 12,98 zł ZOBACZ Uniwersalna pasta do pielęgnacji lakieru K2 TURBO to znakomity dobór dla każdego kto rozpoczyna swoją przygodę z kosmetyką samochodową albo chce przy pomocy śladowego nakładu pracy, ekspresowo poprawić wygląd auta. K2 TURBO nabłyszcza lakier, uwydatnia kolor, eliminuje małe rysy i zabrudzenia, zapewniając satysfakcjonujący efekt. Pasta lekkościerna K2 TURBO gromadzi specjalne nanocząsteczki K2 Nanotech, dzięki którym prosto usuwa defekty, zwietrzały lakier, plamy olejowe, asfalt, resztki po owadach. Woskowanie i nabłyszczanie lakieru za jej pomocą jest proste i prędkie. Pasta z łatwością się nakłada i nie wymaga dużego wysiłku przy polerowaniu. wyśmienita do wszelkich typów lakierów: akrylowych, metalizowanych, a także perłowych. Nadaje się również do pielęgnacji lakierowanych felg. Pasta do lakieru K2 TURBO atest artykuł Z ATESTEM wydany poprzez PZH w Warszawie. Jest absolutnym liderem sprzedaży wśród wyrobów do konserwacji lakieru w Polsce. Towar progresywny i sprawdzony przez milionów zadowolonych klientów w 70 krajach świata. Produkt wyszczególniony nagrodami na prestiżowych międzynarodowych targach wynalazków i innowacji m.in. W Jenie (Niemcy), Brukseli, (Belgia), Seulu (Korea Południowa). w sytuacji poważnych zarysowań lakieru rekomendujemy przeznaczoną pastę do usuwania rys K2 ULTRA CUT, mleczko K2 VENOX albo korektę lakieru przy pomocy maszyny polerskiej i past polerskich K2 LUSTER. SPOSÓB zastosowania: Umyć i osuszyć karoserię.Kolistymi ruchami nanieść cienką warstwę K2 TURBO za pomocą miękkiej szmatki.Po wyschnięciu (30 sekund) polerować do uzyskania połysku czystą miękką szmatką.
 • Producent K2
K2 07 50ml likwiduje piski, smaruje, czyści, penetruje, chroni przed korozją., 5906534500007 7,98 zł ZOBACZ NIEZASTĄPIONY W DOMU usuwa piski i zgrzyty w zawiasach, zamkach, żaluzjach, prowadnicach szuflad i drzwi pomaga poluzować zapieczone i zardzewiałe śruby, nakrętki słoików, zamki oraz kłódki. Smaruje i konserwuje metalowe komponenty parasoli, wózków dziecięcych, zamki błyskawiczne, kółka w zabawkach i walizkach, zawiasy drzwi do pralki i bram wjazdowych. Zabezpiecza przed korozją podręczne narzędzia w domu i garażu np. Śrubokręty, kombinerki, klucze itp. Likwiduje zabrudzenia i ślady z gładkich powierzchni (linoleum, parkiet, panele, kafelki, powierzchnie metalowe itd.). NIEZASTĄPIONY W OGRODZIE Smaruje i zabezpiecza zawiasy drzwi i okien w altanach, szklarniach, furtkach itp. Zabezpiecza urządzenia mechaniczne przed przedwczesnym zużyciem. Czyści, smaruje i zabezpiecza przed korozją ostrza piły, kosiarki, sekatorów, nożyc itp. Smaruje i konserwuje huśtawki ogrodowe. Pomaga poluzować zapieczone i zardzewiałe śruby, zamki oraz kłódki. NIEZASTĄPIONY W SAMOCHODZIE Czyści i chroni przed korozją metalowe (chromowane, aluminiowe, stalowe) elementy w samochodzie np. anteny radiowe, felgi, zawiasy itp. Likwiduje piski i zgrzyty części metalowych, plastikowych, gumowych i mechanicznych np. Pasków klinowych, składników łożyskowanych. Broni uszczelki w szyber dachu, drzwiach, bagażniku oraz wycieraczki. likwiduje wilgoć i zabezpiecza przewody zapłonowe i styki elektryczne. Broni powierzchnie wytworzone z plastiku, winylu. Poluzowuje i pomaga odkręcić zardzewiałe śruby. Smaruje lusterka, przyciski deski rozdzielczej, zawiasy schowka i drzwi, siłowniki bagażnika, korbki szyb, wysuwane anteny, zamki. NIEZASTĄPIONY DO SPRZĘTU SPORTOWEGO Czyści, smaruje i zabezpiecza przed powstawaniem ognisk korozji wszelkie metalowe komponenty w rowerach, mechanizmach kółek w deskorolkach, nartach, desce snowboardowej, sankach, sprzęcie turystycznymi i okien w campingu.
 • Producent K2