Kosmetyki do opalania

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

sun protect & bronze intensywny spray do opalania spf 30 (sun spray) 200 ml marki Nivea 39,73 zł ZOBACZ początku było białe mydło, które w 1905 roku otrzymało dziś znaną na całym świecie nazwę: Nivea. Charakterystyczny śnieżnobiały krem o tej nazwie pojawił się sześć lat później, na dodatek dzięki utalentowanemu aptekarzowi Oscarowi Troplowitz, który zainspirował się łacińskim określeniem na śnieg nivis przy wyborze nazwy. Swe specyficzne opakowanie w odcieniu blue krem otrzymał jednak dopiero w 1924 roku. O tym jak ważnym i innowacyjnym wynalazkiem był ów krem świadczy fakt, iż jego receptura pozostała do dziś niemal niezmieniona. Dziś Nivea jest chronioną marką przedsiębiorstwa Beiersdorf AG. Asortyment Nivea, obejmujący początkowo krem do twarzy i dłoni, został sukcesywnie zwiększony o dodatkowe produkty do pielęgnacji twarzy, włosów, ciała oraz o kosmetyki do makijażu. Natomiast miejsce konwencjonalnego kremu zajęły nowoczesne produkty jak „Nivea Cellular Anti-Age" linia. Nowym rozdziałem w historii marki było w 1968 roku utworzenie specjalnego laboratorium odpowiedzialnego na wykreowanie zapachów firmowych. Jako standardowy dominujący aromat artykułów Nivea pozostała wybrana bergamota, z czasem zastąpiona jej odpowiednikiem plastikowym. Ta standardowa subtelna, świeża woń poza tym osiągalnie neutralnych białych lub bezbarwnych kosmetyków była przez dziesięciolecia i jest do dzisiaj jednym z głównych powodów, dla którego one są tak szczerze lubiane i z ochotą kupowane. Wśród nielicznych wyjątków od reguły są m.in. Mleczka nowej generacji do pielęgnacji ciała o aromatach miodowym i czekoladowym z linii „Body Milk". Punktualnie z okazji 100-go jubileuszu producenta i wykreowania pierwszego kremu na rynku pojawiła się w limitowanej edycji woda toaletowa. Po odniesieniu ogromnego sukcesu została ona zastąpiona drugą edycją o nazwie „Nivea Original EDT", z dominującymi kwiatowymi aromatami i słodkawej nucie. W swym zamyśle miała to być kreacja zapachowa neutralna, dedykowana dla obu płci. Zupełnie zgodnie z filozofią pozostałych towarów Nivea flakon perfum otrzymał bardzo prostą formę, na którym wyłącznie dumnie widnieje etykietka z firmowym logo jako jedyna dekoracja. Też kolorystyka flakonu jest ściśle podporządkowana charakterystycznemu dla firmy wizerunkowi o tylko dwóch barwach granatowej i białej.
 • Producent Nivea
 • Postać spray
 • Stopień ochrony (SPF) 30
 • Pojemność 200
sun protect & bronze sun lotion spf20 200ml w opalanie marki Nivea 38,40 zł ZOBACZ początku było białe mydło, które w 1905 roku otrzymało dziś znaną na całym świecie nazwę: Nivea. Charakterystyczny śnieżnobiały krem o tej nazwie pojawił się sześć lat później, na dodatek dzięki utalentowanemu aptekarzowi Oscarowi Troplowitz, który zainspirował się łacińskim określeniem na śnieg nivis przy wyborze nazwy. Swe specyficzne opakowanie w odcieniu blue krem otrzymał jednak dopiero w 1924 roku. O tym jak ważnym i nowoczesnym wynalazkiem był ów krem świadczy fakt, iż jego receptura pozostała do dziś niemal niezmieniona. Dziś Nivea jest bronioną marką przedsiębiorstwa Beiersdorf AG. Asortyment Nivea, obejmujący początkowo krem do twarzy i dłoni, został sukcesywnie rozszerzony o dodatkowe produkty do pielęgnacji twarzy, włosów, ciała, a także o kosmetyki do makijażu. Natomiast miejsce klasycznego kremu zajęły nowoczesne produkty jak „Nivea Cellular Anti-Age" seria. Nowym rozdziałem w historii marki było w 1968 roku utworzenie specjalnego laboratorium odpowiedzialnego na wykreowanie aromatów firmowych. Jako standardowy dominujący zapach artykułów Nivea została wybrana bergamota, z czasem zastąpiona jej odpowiednikiem plastikowym. Ta specyficzna delikatna, świeża woń poza tym możliwie neutralnych białych albo bezbarwnych kosmetyków była poprzez dziesięciolecia i jest do teraz jednym z głównych powodów, dla którego one są tak szczerze renomowane i chętnie kupowane. Wśród nielicznych wyjątków od reguły są m.in. Mleczka nowej generacji do pielęgnacji ciała o aromatach miodowym i czekoladowym z kolekcji „Body Milk". Punktualnie z okazji 100-go jubileuszu marki i wykreowania pierwszego kremu na rynku pojawiła się w limitowanej edycji woda toaletowa. Po odniesieniu ogromnego sukcesu pozostała ona zastąpiona drugą edycją o nazwie „Nivea Original EDT", z dominującymi kwiatowymi aromatami i słodkawej nucie. W swym zamyśle miała to być kreacja zapachowa neutralna, asygnowana dla obu płci. Zupełnie zgodnie z filozofią pozostałych artykułów Nivea flakon perfum otrzymał niezwykle prostą formę, na którym wyłącznie dumnie widnieje etykietka z firmowym logo jako jedyna dekoracja. Na dodatek kolorystyka flakonu jest ściśle podporządkowana charakterystycznemu dla producenta wizerunkowi o tylko dwóch barwach granatowej i białej.
 • Producent Nivea
 • Stopień ochrony (SPF) 20
 • Pojemność 200
SURF & FUN Tonowany krem na słońce LSF/SPF 50+ z owocem granatu i olejem z makadamii (4033981742214) 76,90 zł ZOBACZ SURF & FUN Krem na słońce SPF 50+ do ciała i twarzypotrzebny dla każdego wielbiciela sportów wodnychwysoce wodoodporny, także w słonej wodzie morskiej do skóry wrażliwejadekwatny także dla dzieciz granatem i olejem makadamiaszczególnie wysoka ochrona mineralna ochrona przeciwsłonecznaUVB: min.60działa natychmiast po naniesieniu na skórętonowany Krem SURF & FUN powstał w szczególności dla osób uprawiających sporty wodne. innowacyjny dozownik AIRLESS hermetycznie zamyka zawartość pojemnika, co przedłuża trwałość artykułu. System zezwala na całkowite opróżnienie pojemnika. Nie stanowi zagrożenia dla organizmów wodnych. pojemność: 50 ml, Airless Może pozostawiać plamy na dzianinach. W 100% naturalna ochrona przeciwsłoneczna: bez PEG, SLS i parabenów | bez tlenku cynku | bez soli aluminium | bez pochodnych ropy naftowej, parafin i silikonów | bez GMO | bez nanotechnologii | bez syntetycznych środków barwiących, zapachowych i konserwujących. Połączenie owocu granatu i oleju makadamia gwarantuje stosowną pielęgnację i ochronę skóry także w trakcie silnego nasłonecznienia. poprzez niski udział wody w kosmetyku i wyjątkowy cykl przetwarzania zawartych w nim ascetycznców, krem ten jest skrajnie wodoodporny i daje sprawną ochronę przed promieniowaniem UV, jednocześnie podczas zabawy z piłką w wodzie jak i w trakcie surfowania czy żeglowania. Dzięki tonowaniu (dodaniu naturalnych pigmentów w kolorze brązowym) krem nie pozostawia białych śladów na opalonej skórze i dostosowuje się prawidłowo do indywidualnego koloru skóry. Kosmetyki na słońce marki eco cosmetics chronią skórę przed słońcem i wysuszeniem. Mineralna ochrona przeciwsłoneczna Kosmetyki ochronne na słońce eco cosmetics to produkty zawierające mineralne pigmenty, które po naniesieniu na skórę działają jak maleńkie lusterka, odbijające krzywdzące promienie słoneczne. W ich składzie nie ma cynku, a w procesie produkcji nie wykorzystano nanotechnologii. Wyprodukowano je zgodnie z najnowszymi zaleceniami Unii Europejskiej w zakresie ochrony przeciwsłonecznej. Kosmetyk wegański wpisany na listę Vegan Society. certyfikat organiczny: Kosmetyk atest ECOCERT. 100% składników jest pochodzenia naturalnego. 97,9% części roślinnych pochodzi z upraw ekologicznych. 28,28% wszelkich składników pochodzi z upraw organicznych. Pamiętaj: Nanoś produkt obficie i ponawiaj aplikację dla utrzymania ochrony, zwłaszcza po spoceniu się czy użyciu ręcznika. Unikaj nadmiernej ekspozycji na działanie słońca nawet po zaimplementowaniu artykułu ochrony przeciwsłonecznej. Chroń niemowlęta i dzieci przed bezpośrednim światłem słonecznym. Unikaj ekspozycji dzieci na działanie słońca w godzinach szczytowego nasłonecznienia. Bezwzględnie unikaj oparzeń słonecznych. Żaden preparat nie zapewnia 100% ochrony przeciwsłonecznej.
 • Producent Eco Cosmetics
 • Postać olejek
 • Stopień ochrony (SPF) 50
 • Pojemność 50
ECO Cosmetics – Mleczko na słońce SPF30 Sensitive z granatem i maliną 75ml 65,90 zł ZOBACZ Mleczko na słońce SPF 30 sensitive, z granatem i maliną, SPF 30 – wysoka ochrona, 75 mlfaktor SPF 30 – wysoka ochronamineralna ochrona przeciwsłonecznaz granatem i malinądo ciała i twarzywodoodpornedziała natychmiast po naniesieniu na skórę75 ml, tubaNowo opracowana formuła ochronna przed słońcem, składająca się z dwutlenku tytanu w połączeniu z nieprzetworzonym naturalnym tlenkiem cynku, odbija zgubne promieniowanie słońca (UVA + UVB).kompilacja olejów roślinnych pielęgnuje skórę: Olej z nasion maliny pomaga skórze utrzymać optymalny poziom nawilżenia. Istnieją choćby doniesienia, iż olej ten oferuje naturalną ochronę przed promieniowaniem UV. Olej z pestek granatu* poprawia rozciągliwość skóry, odżywia skórę i zapobiega jej przedwczesnemu starzeniu się. Roślinna witamina E działa przeciwutleniająco i ochronnie na komórki. Łączy atomy tlenu wolnych rodników, spowalniając procesy oksydacyjne. Olej Karanja* wykazuje genialne atrybuty pielęgnacyjne. Wysokie stężenie kwasów tłuszczowych pomaga uniemożliwiać zanieczyszczeniom. Po użyciu skóra jest ładna, gładka, odświeżona i umocniona.Mleczko na słońce prosto rozprowadza się na skórze bez pozostawiania widocznych śladów.W składzie nie ma alkoholu i innych zadziornych składników,choćby wrażliwa skóra mieszana czuła się po użyciu tego kosmetyku korzystnie.*składniki z kontrolowanych upraw organicznych.jednostajna ochrona przed promieniowaniem UVA / UVB w stosunku 1-3.Wybierz sposób ochrony w zależności od jednostkowego typu skóry.Może pozostawiać plamy na tkaninach. Natychmiastowa ochrona | Ochrona mineralna, w 100% naturalna | Bez syntetycznych filtrów przeciwsłonecznych | elementy pochodzenia naturalnego | Bez syntetycznych barwników, aromatów i konserwantów | Bez PEG, SLS i parabenów | Bez GMO | Bez pochodnych ropy naftowej, parafin i silikonów | Bez alkoholu | Bez soli aluminium | Nie stanowi zagrożenia dla raf koralowych, organizmów wodnych i wód100% komponentów jest pochodzenia naturalnego.99% części roślinnych pochodzi z upraw organicznych.17% wszelkich składników pochodzi z upraw ekologicznych.➜ elementy pochodzenia naturalnego ➜ Bez syntetycznych barwników, aromatów i konserwantów➜ Bez PEG, SLS i parabenów➜ Bez pochodnych ropy naftowej, parafin i silikonów➜ Bez organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO)➜ Bez nanotechnologii➜ Bez alkoholu➜ Wegańskie➜ Nie testowane na zwierzętach (zgodnie z prawem)➜ Neutralizacja emisji CO2➜ Natychmiastowa ochrona przeciwsłoneczna➜ Mineralna ochrona przeciwsłoneczna, w 100% naturalna➜ Bez syntetycznych filtrów przeciwsłonecznych➜ Wodoodporne i przychylne środowisku➜ Nie stanowią zagrożenia dla raf koralowych, organizmów wodnych i wód.Skład INCI: Aqua, Zinc Oxide, Glycine Soja Oil*, Punica Granatum Fruit Water*, Coco Caprylate, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceryl-6 Stearate, Polyglyceryl-6 Behenate, Glycerin, Titanium Dioxide, Pongamia Glabra Seed Oil*, Rubus Idaeus Seed oil, Canola Oil, Tocopherol, Lecithin Hydrogenated, Mica, Xanthan Gum, Glyceryl Stearate, Lauroyl Lysine, Glyceryl Citrate/Lactate/Linoleate/Oleate, Stearic Acid, Phytic Acid, Polyhydroxystearic Acid, Alumina, Perfume*składniki pochodzące z kontrolowanych upraw naturalnychPamiętaj:Nanoś obficie i często powtarzaj aplikację, stanowczo po kąpieli wodnej. Użycie w niedużych ilościach zniży efekt ochronny. Bezwzględnie unikaj oparzeń słonecznych. Unikaj ekspozycji dzieci na działanie słońca w godzinach szczytowego nasłonecznienia. Nie narażaj niemowląt i niedużych dzieci na bezpośrednie działanie światła słonecznego. Dla niemowląt i niewielkich dzieci używaj odzieży ochronnej i towarów z filtrem przeciwsłonecznym o wysokim współczynniku ochrony przeciwsłonecznej (powyżej 25). Nie pozostawaj zbyt długo na słońcu nawet po użyciu towaru z filtrem przeciwsłonecznym. Nadmierna ekspozycja na słońce stwarza poważne zagrożenie dla zdrowia. Żaden preparat nie zapewnia 100% ochrony.
 • Producent ECO Cosmetics
 • Postać mleczko
 • Stopień ochrony (SPF) 30
Nivea sun protect & bronze spray spf20 200ml w opalanie 37,81 zł ZOBACZ początku było białe mydło, które w 1905 roku otrzymało dziś znaną na całym świecie nazwę: Nivea. Typowy śnieżnobiały krem o tej nazwie pojawił się sześć lat później, też dzięki utalentowanemu aptekarzowi Oscarowi Troplowitz, który zainspirował się łacińskim określeniem na śnieg nivis przy wyborze nazwy. Swe specyficzne opakowanie w odcieniu blue krem otrzymał jednak dopiero w 1924 roku. O tym jak ważnym i nowoczesnym wynalazkiem był ów krem świadczy fakt, iż jego receptura pozostała do dziś niemal niezmieniona. Dziś Nivea jest bronioną marką przedsiębiorstwa Beiersdorf AG. Asortyment Nivea, obejmujący początkowo krem do twarzy i dłoni, pozostał sukcesywnie rozszerzony o dodatkowe produkty do pielęgnacji twarzy, włosów, ciała oraz o kosmetyki do makijażu. Natomiast miejsce konwencjonalnego kremu zajęły nowoczesne produkty jak „Nivea Cellular Anti-Age" linia. Nowym rozdziałem w historii producenta było w 1968 roku utworzenie specjalnego laboratorium odpowiedzialnego na wykreowanie zapachów firmowych. Jako typowy dominujący aromat towarów Nivea pozostała wybrana bergamota, z czasem zastąpiona jej odpowiednikiem syntetycznym. Ta typowa finezyjna, świeża woń poza tym osiągalnie neutralnych białych lub bezbarwnych kosmetyków była poprzez dziesięciolecia i jest do teraz jednym z głównych powodów, dla którego one są tak szczerze cenione i ochoczo kupowane. Wśród nielicznych wyjątków od reguły są m.in. Mleczka nowej generacji do pielęgnacji ciała o aromatach miodowym i czekoladowym z kolekcji „Body Milk". Punktualnie z okazji 100-go jubileuszu marki i wykreowania pierwszego kremu na rynku pojawiła się w limitowanej edycji woda toaletowa. Po odniesieniu ogromnego sukcesu pozostała ona zastąpiona drugą edycją o nazwie „Nivea Original EDT", z dominującymi kwiatowymi aromatami i słodkawej nucie. W swoim zamyśle miała to być kreacja zapachowa neutralna, dedykowana dla obu płci. Zupełnie zgodnie z filozofią pozostałych towarów Nivea flakon perfum otrzymał szczególnie prostą formę, na którym wyłącznie dumnie widnieje etykietka z firmowym logo jako jedyna dekoracja. Ponadto kolorystyka flakonu jest ściśle podporządkowana typowemu dla firmy wizerunkowi o tylko dwóch kolorch granatowej i białej.
 • Producent Nivea
 • Postać spray
 • Stopień ochrony (SPF) 20
 • Pojemność 200
Emulsja na słońce LSF/SPF 30 z ekstraktem z noni DO SKÓRY Z TATUAŻAMI, 4526 89,50 zł ZOBACZ Emulsja na słońce SPF 30 dla skóry z tatuażami z ekstraktem z noni, 100 ml mineralna ochrona przeciwsłoneczna, do ciała i twarzy, dla skóry z tatuażami, bez alkoholu, bez alergenów, wodoodporna, faktor SPF 30 – wysoka ochrona, działa natychmiast po naniesieniu na skórę, pojemnik airless Wysoka ochrona przeciwsłoneczna jest nad wyraz ważna w sytuacji nowych tatuaży i okresów dynamicznego nasłonecznienia. Formuła tej ochronnej emulsji to połączenie Emulsji na słońce Eco Cosmetics do skóry wrażliwej z właściwościami noni, bisabololu i pantenolu. Czysto mineralna ochrona przed światłem słonecznym składająca się z dwutlenku tytanu, tlenku cynku, korundu i magnezu zapewnia bezawaryjną ochronę przed promieniami UV. Ta wodoodporna emulsja może być stosowana równocześnie do ciała, jak i do twarzy. Pielęgnuje skórę i broni ją przed utratą wilgoci. Noni zawiera potrzebne kwasy tłuszczowe i zapewnia skórze dynamiczne odżywianie. Bisabolol działa kojąco, a pantenol wspomaga regenerację komórek i wzmacnia funkcjonowanie bariery ochronnej. ➜ składniki pochodzenia naturalnego ➜ Bez plastikowych barwników, aromatów i konserwantów ➜ Bez PEG, SLS i parabenów ➜ Bez pochodnych ropy naftowej, parafin i silikonów ➜ Bez organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO) ➜ Bez nanotechnologii ➜ Bez alkoholu ➜ Wegańskie ➜ Nie testowane na zwierzętach (zgodnie z prawem) ➜ Neutralizacja emisji CO2 ➜ Natychmiastowa ochrona przeciwsłoneczna ➜ Mineralna ochrona przeciwsłoneczna, w 100% naturalna ➜ Bez plastikowych filtrów przeciwsłonecznych ➜ Wodoodporne i przyjazne środowisku ➜ Nie stanowią zagrożenia dla raf koralowych, organizmów wodnych i wód. certyfikat ekologiczny ECOCERT.100% komponentów jest pochodzenia naturalnego.95% elementów roślinnych pochodzi z upraw ekologicznych.20% wszelkich elementów pochodzi z upraw naturalnych. Do stosowania tylko na zagojonych tatuażach! Może pozostawiać plamy na dzianinach. Wybierz sposób ochrony w zależności od jednostkowego rodzaju skóry. zrównoważona ochrona przed promieniowaniem UVA / UVB w stosunku 1-3. Skład INCI:Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycine Soja Oil*, Titanium Dioxide, Butyrospermum Parkii Butter*, Glycerin, Pongamia Glabra Seed Oil*, Punica Granatum Fruit Water*, Glycerin, Alumina, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Stearic Acid, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Zinc oxide, Morinda Citrifolia Fruit Extract, Glyceryl Oleate, Tricaprylin, Canola Oil, Punica Granatum Seed Oil*, Hippophae Rhamnoides Oil*, Olea Europaea Fruit Oil*, Oenothera Biennis Oil*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Rosa Moschata Oil*, Tocopherol, Panthenol, Bisabolol. Magnesium Sulfate, Oryza Sativa Bran Oil, Perfume. *komponenty pochodzące z kontrolowanych upraw naturalnych producent Eco Cosmetics opracowała progresywną linię kosmetyków pielęgnacyjnych dla wielbicieli tatuaży. Aby odkryć naturalną pielęgnację połączoną z trosceą o wytrzymałość tatuażu, staraliśmy się dotrzeć do źródeł sztuki tatuażu. Poprzez tysiące lat na wyspach Polinezji tatuaże służyły do przekazywania informacji o statusie i reputacji osoby.zapobiegać blaknięciu i rozmywaniu konturów, stosowano tam ekstraktów z kory, korzeni, liści i owoców drzewa Noni. Złączyliśmy tę starożytną wiedzę o cennych właściwościach noni z postępowym, dokładnym procesem produkcyjnym. Noni charakteryzuje się wysoką zawartością kwasów tłuszczowych. Jest nad wyraz należycie tolerowane przez skórę, proponuje dynamiczną pielęgnację i sprzyja szybkiemu gojeniu się mikrourazów i uniemożliwia rozprzestrzenianiu się zarazków i wirusów. Świadomie i celowo rezygnujemy z użycia alkoholu, zadziornych aromatów (na przykład z owoców cytrusowych) i zadziornych tenzydów. Wszelkie takie elementy byłyby szkodliwe dla zachowania intensywności barwy. Natomiast owoc granatu*, zawierający działające przeciwzapalnie antyoksydanty i fitoestrogeny opóźniające starzenie skóry, stanowi cenny dodatek do kosmetyków. Oznacza to, iż linia Tattoo Care zapewnia rewelacyjne parametry do pielęgnacji skóry i utrzymywania długookresowego, błyszczącego koloru tatuażu. Pamiętaj: Nanoś obficie i niejednokrotnie powtarzaj aplikację, istotnie po kąpieli wodnej. Wykorzystanie w minimalnych ilościach zmniejszy efekt ochronny. Bezwzględnie unikaj oparzeń słonecznych. Unikaj ekspozycji dzieci na działanie słońca w godzinach szczytowego nasłonecznienia. Nie narażaj niemowląt i niewiele znaczących dzieci na bezpośrednie działanie światła słonecznego. Dla niemowląt i znikomych dzieci używaj odzieży ochronnej i towarów z filtrem przeciwsłonecznym o wysokim współczynniku ochrony przeciwsłonecznej (powyżej 25). Nie pozostawaj zbyt długo na słońcu choćby po użyciu towaru z filtrem przeciwsłonecznym. Nadmierna ekspozycja na słońce formuje poważne zagrożenie dla zdrowia. Żaden preparat nie zapewnia 100% ochrony.
 • Producent Eco Cosmetics
 • Postać emulsja
 • Stopień ochrony (SPF) 30