Koloryzacja włosów

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

L'Oréal Professionnel Homme Color farba do włosów 3 szt. odcień 4 Medium Brown (Color Gel Ammoniak-free) 3x50 ml, kolor L'Oréal 29 zł ZOBACZ Loreal Homme to linia kosmetyków pielęgnacyjnych dopasowana do walki z problemami skóry głowy i włosów standardowymi dla mężczyzn. Produkty zawierają magnez i poliform znane ze swych atrybuty wzmacniająco-regenerująco-odżywczych. Loreal Homme Cover 5′ to koloryzujący żel do włosów dla panów, który będzie znakomitym wyborem dla panów oczekujących dyskretnego i zdecydowanego efektu. Kosmetyk Cover 5′ jest asygnowany dla mężczyzn chcących zatuszować swoje siwe włosy, uzyskując rewelacyjnie naturalny rezultat bez radykalnej zmiany wyglądu. Siwe włosy stają się mniej widoczne a fryzura odzyskuje wygląd, zmiana jest istotna, jednocześnie pozostaje w nieprzeciętnej harmonii z naturalnym odcieniem. Włosy wyglądają na odświeżone a rezultat jest długookresowy. Cover 5′ w 5 minut wzmacnia naturalny kolor włosów i tuszuje siwe włosy u panów. SPOSÓB zastosowania: Należy stosować rękawice ochronne jednorazowego korzystania. Koloryzacja Cover 5′ jest użytkowana w proporcjach 1:1 tzn. 50ml kremu koloryzującego + 50 ml oxydantu w kremie L’Oreal Professionnel o stężeniu 6%. Należy ściśle przestrzegać zalecanych proporcji i zaleconego oxydantu. Zmieszać w aplikatorze towar do uzyskania jednolitego koloru, a w sytuacji sporządzenia mieszanki w shakerze, należy go otworzyć natychmiast po wymieszaniu, żeby zapobiec rozerwaniu shakera i wytryśnięciu towaru. artykuł nakładać na suche, nieumyte włosy. Nie używać narzędzi metalowych. Czas trzymania artykułu to 5 minut (w sytuacji koloru o numerze 2, czas trzymania wydłużamy do 10 minut), po upływie czasu działania zmalaksować i skrupulatnie spłukać włosy. Tutaj przystępny odcień 4 - brąz!
 • Producent L'Oréal Professionnel
 • Kolor brąz
 • Postać farba
 • Pojemność 50
chromatique touche cool brown | korektor do włosów farbowanych zimny brąz 10ml marki Kerastase 91 zł ZOBACZ TUSZ DO KOREKCJI KOLORU CZERWONEGO Po użyciu Tuszu Chromatique czerwone włosy nabiorą głębi i blasku, a ich odcień pozostanie jednolity i równocześnie pełen życia. Zastosowanie preparatu jest istotnie proste - dzięki połączeniu Tuszu i maski Chromatique, uzyskujemy gładką, kremową konsystencję towaru, który nie tylko wzbogaci refleksy na włosach w odcieniach czerwieni i ożywi ich barwę, lecz też znakomicie odżywi, nada im miękkości i sprężystości. Tusz Chromatique Czerwony to skuteczny sposób na odświeżenie czerwonego koloru włosów i nadanie mu niesamowitej głębi i wzmocnienie refleksów. Niezwykłe ożywienie koloru czerwonych włosów tusz Chromatique zawdzięcza zawartym w jego składzie barwnikom bezpośrednim, zapobiegającym utracie energiczności i wielowymiarowości barwy. Poprawią również wytrzymałość koloru i wyrównają go, nie szkodząc włóknom naszych włosów, nawet tym uwrażliwionym po koloryzacji. W połączeniu z maską Chromatique tworzą nieprzeciętny przepis na wzmocnienie i odżywienie pasm po same końce, a także wydobycie z nich najbłyskotliwiejszych tonów. WYSOKIE STĘŻENIE BARWNIKÓW BEZPOŚREDNICH Wyrównanie chromatycznych nierówności i korekcja blaknącego koloruOżywiają błyszczące refleksyGęste i piękne włosyUjawnienie szklistego połyskuprzystępny w czterech odcieniach dla jednostkowej korekcji koloru Z imny blond w celu neutralizacji żółtych odcieni tonów w odcieniu blond (8 / 9 / 10)Zimny brąz w celu neutralizacji czerwonych odcieni tonów w kolorze brązowym (4 / 5 / 6)Miedziany w celu ożywienia i zwiększenia aktywności wszystkich tonów z miedzianymi refleksamiCzerwony w celu ożywienia i powiększenia aktywności wszelkich tonów z czerwonymi refleksam pojemność 10 ml
 • Producent Kerastase
 • Kolor brąz
 • Pojemność 10
LOREAL Homme Cover 5 Żel do Koloryzacji Włosów dla Mężczyzn nr 7 Blond 3x50ml (3474634006504) 29 zł ZOBACZ Loreal Homme to kolekcja kosmetyków pielęgnacyjnych przystosowana do walki z problemami skóry głowy i włosów standardowymi dla mężczyzn. Produkty zawierają magnez i poliform znane ze swych cechy wzmacniająco-regenerująco-odżywczych. Loreal Homme Cover 5′ to koloryzujący żel do włosów dla mężczyzn, który będzie wspaniałym wyborem dla mężczyzn oczekujących dyskretnego i zdecydowanego efektu. Kosmetyk Cover 5′ jest asygnowany dla panów chcących zatuszować swoje siwe włosy, dostając wyśmienicie naturalny rezultat bez radykalnej zmiany wyglądu. Siwe włosy stają się mniej widoczne a fryzura odzyskuje wygląd, zmiana jest widoczna, jednocześnie pozostaje w perfekcyjnej harmonii z naturalnym odcieniem. Włosy wyglądają na odświeżone a rezultat jest długofalowy. Cover 5′ w 5 minut wzmacnia naturalny odcień włosów i tuszuje siwe włosy u mężczyzn. SPOSÓB zastosowania: Należy stosować rękawice ochronne jednorazowego wykorzystania. Koloryzacja Cover 5′ jest stosowana w proporcjach 1:1 tzn. 50ml kremu koloryzującego + 50 ml oxydantu w kremie L’Oreal Professionnel o stężeniu 6%. Należy ściśle przestrzegać zalecanych proporcji i zaleconego oxydantu. Zmieszać w aplikatorze artykuł do uzyskania jednolitego koloru, a w sytuacji sporządzenia mieszanki w shakerze, należy go otworzyć natychmiast po wymieszaniu, aby zapobiec rozerwaniu shakera i wytryśnięciu artykułu. artykuł nakładać na suche, nieumyte włosy. Nie używać narzędzi metalowych. Czas trzymania produktu to 5 minut (w przypadku koloru o numerze 2, czas trzymania wydłużamy do 10 minut), po upływie czasu działania zmalaksować i precyzyjnie spłukać włosy. Tutaj dostępny odcień 7 - blond!
 • Producent LOREAL
 • Kolor blond
 • Postać żel
 • Pojemność 50
L'oréal professionnel L'oréal profesionnel série expert homme cover 3 farba żel do koloryzacji włosów dla mężczyzn 50ml 51,67 zł ZOBACZ Loreal Homme to kolekcja kosmetyków pielęgnacyjnych przystosowana do walki z problemami skóry głowy i włosów typowymi dla panów. Produkty zawierają magnez i poliform znane ze swoich parametry wzmacniająco-regenerująco-odżywczych. Loreal Homme Cover 5′ to koloryzujący żel do włosów dla mężczyzn, który będzie doskonałym wyborem dla panów oczekujących dyskretnego i zdecydowanego efektu. Kosmetyk Cover 5′ jest asygnowany dla panów chcących zatuszować swoje siwe włosy, otrzymując nieprzeciętnie naturalny rezultat bez radykalnej zmiany wyglądu. Siwe włosy stają się mniej widoczne a fryzura odzyskuje wygląd, zmiana jest wyraźna, jednocześnie pozostaje w genialnej harmonii z naturalnym odcieniem. Włosy wyglądają na odświeżone a rezultat jest długookresowy. Cover 5′ w 5 minut wzmacnia naturalny kolor włosów i tuszuje siwe włosy u mężczyzn. SPOSÓB wykorzystania: Należy stosować rękawice ochronne jednorazowego wykorzystywania. Koloryzacja Cover 5′ jest stosowana w proporcjach 1:1 tzn. 50ml kremu koloryzującego + 50 ml oxydantu w kremie L’Oreal Professionnel o stężeniu 6%. Należy ściśle przestrzegać zalecanych proporcji i zaleconego oxydantu. Zmieszać w aplikatorze artykuł do uzyskania jednolitego koloru, a w przypadku sporządzenia mieszanki w shakerze, należy go otworzyć natychmiast po wymieszaniu, by zapobiec rozerwaniu shakera i wytryśnięciu artykułu. artykuł nakładać na suche, nieumyte włosy. Nie używać narzędzi metalowych. Czas trzymania artykułu to 5 minut (w sytuacji koloru o numerze 2, czas trzymania wydłużamy do 10 minut), po upływie czasu działania zmalaksować i skrupulatnie spłukać włosy. Tutaj przystępny odcień 3 - ciemny brąz!
 • Producent L'Oréal Professionnel
 • Postać farba
 • Pojemność 50
Loreal homme cover 5` żel do koloryzacji 3x50ml no5 (3474634006481) 29 zł ZOBACZ Loreal Homme to kolekcja kosmetyków pielęgnacyjnych dopasowana do walki z problemami skóry głowy i włosów charakterystycznymi dla mężczyzn. Produkty zawierają magnez i poliform znane ze swych właściwości wzmacniająco-regenerująco-odżywczych. Loreal Homme Cover 5′ to koloryzujący żel do włosów dla mężczyzn, który będzie wyśmienitym wyborem dla panów oczekujących dyskretnego i zdecydowanego efektu. Kosmetyk Cover 5′ jest dedykowany dla panów chcących zatuszować swoje siwe włosy, uzyskując nieprzeciętnie naturalny rezultat bez radykalnej zmiany wyglądu. Siwe włosy stają się mniej widoczne a fryzura odzyskuje wygląd, zmiana jest pokaźna, równocześnie pozostaje w wyśmienitej harmonii z naturalnym odcieniem. Włosy wyglądają na odświeżone a rezultat jest długofalowy. Cover 5′ w 5 minut wzmacnia naturalny odcień włosów i tuszuje siwe włosy u panów. SPOSÓB zastosowania: Należy stosować rękawice ochronne jednorazowego stosowania. Koloryzacja Cover 5′ jest użytkowana w proporcjach 1:1 tzn. 50ml kremu koloryzującego + 50 ml oxydantu w kremie L’Oreal Professionnel o stężeniu 6%. Należy ściśle przestrzegać zalecanych proporcji i zaleconego oxydantu. Zmieszać w aplikatorze towar do uzyskania jednolitego koloru, a w sytuacji sporządzenia mieszanki w shakerze, należy go otworzyć natychmiast po wymieszaniu, aby zapobiec rozerwaniu shakera i wytryśnięciu towaru. towar nakładać na suche, nieumyte włosy. Nie używać narzędzi metalowych. Czas trzymania towaru to 5 minut (w przypadku koloru o numerze 2, czas trzymania wydłużamy do 10 minut), po upływie czasu działania zmalaksować i dokładnie spłukać włosy. Tutaj przystępny odcień 5 - jasny brąz!
 • Producent Loreal
 • Postać żel
 • Pojemność 50
Kerastase Chromatique Touche Cool Blond | Korektor do włosów farbowanych zimny blond 10ml (3474636494972) 105,31 zł ZOBACZ TUSZ DO KOREKCJI KOLORU BLOND Tusz Chromatique zimny blond ma działanie neutralizujące żółte refleksy. Powoduje, że odcień włosów jest jednolity. Zapobiega występowaniu niechcianych refleksów. Włosy są pełne promiennego blasku, gładkie i bardzo rozciągliwe. Sekret działania Tuszu Chromatique tkwi w jego nieszablonowej formule. Neutralizacja koloru realne jest dzięki użyciu skutecznych barwników. Działają one energicznie, ze względu na ich bezpośrednie wykorzystanie. Te specjalne barwniki są wysoko skoncentrowane. Pozostały wybrane przez specjalistów właśnie ze względu na ich silne działanie neutralizujące. Połączone z środkami zawartymi w Masce Chromatique sprawiają, że pielęgnacja jest pełnowymiarowa. To nie tylko ochrona koloru, ale także pielęgnacja włosów koloryzowanych. WYSOKIE STĘŻENIE BARWNIKÓW BEZPOŚREDNICH Wyrównanie chromatycznych nierówności i korekcja blaknącego koloruOżywiają błyszczące refleksyGęste i spektakularne włosyUjawnienie szklistego połyskudostępny w czterech odcieniach dla indywidualnej korekcji koloru Z imny blond w celu neutralizacji żółtych odcieni tonów w kolorze blond (8 / 9 / 10)Zimny brąz w celu neutralizacji czerwonych odcieni tonów w kolorze brązowym (4 / 5 / 6)Miedziany w celu ożywienia i rozszerzenia energiczności wszystkich tonów z miedzianymi refleksamiCzerwony w celu ożywienia i powiększenia aktywności wszystkich tonów z czerwonymi refleksam objętość 10 ml
 • Producent Kerastase
 • Kolor blond
 • Pojemność 10
Loreal Farba do włosów garnier color naturals créme 9.13 bardzo jasny beżowy blond 9,83 zł ZOBACZ Formuła kremu koloryzującego Garnier Color Naturals wzbogacona w olejek z oliwek wnika we wnętrze włosa, by wydobyć długofalowy kolor z...Garnier Color Naturals Creme Farba do włosów 9.13 wyjątkowo jasny beżowy blondelementy1079017 - Krem koloryzujący:, Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Deceth-3, Laureth-12, Ammonium Hydroxide, Oleth-30, Lauric Acid, Hexadimethrine Chloride, Glycol Distearate, Polyquaternium-6, Ethanolamine, Silica Dimethyl Silylate [Nano], Cl 77891/Titanium Dioxide, m-Aminophenol, Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite, Olea Europaea Oil/Olive Fruit Oil, 2-Methylresorcinol, Dimethicone, Pentasodium Pentetate, p-Phenylenediamine, Carbomer, Resorcinol, Parfum / Fragrance, (F.I.L. C31136/1), 178914 - Mleczko utleniające:, Aqua/Water, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Sodium Stannate, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Pentasodium Pentetate, Phosphoric Acid, Ceteareth-25, Tetrasodium Pyrophophate, Glycerin, (F.I.L. C13169/25), 1051655 B - Odżywka po koloryzacji:, Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, PEG-180, Cetyl Esters, Niacinamide, Ribes Nigrum Oil / Black Currant Seed Oil, Saccharum Officinarum Extract / Sugar Cane Extract, Hydroxyethylcellulose, Olea Europaea Oil / Olive Fruit Oil, Trideceth-6, Chlorhexidine Dihydrochloride, Camellia Sinensis Extract / Camellia Sinensis Leaf Extract, Benzyl Alcohol, Linalool, Amodimethicone, Isopropyl Alcohol, Pyrus Malus Extract / Apple Fruit Extract, Pyridoxine HCl, Persea Gratissima Oil / Avocado Oil, Methylparaben, Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter, Citric Acid, Cetrimonium Chloride, Butylphenyl Methylpropional, Citrus Medica Limonum Peel Extract / Lemon Peel Extract, Parfum / Fragrance, (F.I.L. C42540/2)Nazwa artykułu uregulowana prawnieTrwała koloryzacja producentGarniercechypodwójna ochrona, odżywienie & ochrona, 3 olejki, bogaty, długookresowy kolor, 100% pokrycia siwych włosów, jedwabista miękkość i blask włosówZawartość opakowaniaOpakowanie gromadzi:, 1 flakon z mleczkiem utleniającym 60 ml ℮, 1 tubę z kremem koloryzującym 40 ml ℮, 1 saszetkę z odżywką po koloryzacji 10 ml ℮, 1 parę rękawiczek, 1 instrukcję wykorzystaniamarka standaryzowanaproducent: GarnierPodmarkaPodmarka: Color Naturals CremeAdres firmyul. Daniszewska 403-230 WarszawaOpis towaru1szy odżywiający krem koloryzujący zapewniający podwójną ochronę*1. Ochrona - dla jedwabiście miękkich i połyskujących włosówKremowa formuła z 3 olejkami odżywia i wygładza włókna włosa: włosy są elastyczne, lśniące i jedwabiście miękkie w dotyku.Twoje włosy są jedwabiście miękkie i połyskujące.2. Ochrona - dla bogatego i długookresowego koloruunikatowa formuła kremu koloryzującego Garnier Color Naturals wnika w strukturę włosa, aby nadać włosom aktywny i długofalowy kolor oraz powiększyć ochronę podczas koloryzacji.aktywny i długotrwały kolor.100% pokrycia siwych włosów.Ochrona w trakcie koloryzacji.Podwójna ochrona - bogaty kolor!Jaki efekt uzyskasz?III Trwała farba do włosów*od GarnieraPozostałe informacje1:1,5dopełniające informacjeWykorzystując do produkcji tego etui karton z dokumentem FSC, Garnier wspiera gospodarkę leśną respektującą człowieka i przyrodę.Company NameL´ORÉAL Polska Sp. Z o.o.Przygotowanie i stosowanieŁatwy sposób na ulubiony kolor1. Wlej mleczko utleniające i krem koloryzujący do niemetalowej miseczki i precyzyjnie wymieszaj.2. Nałóż całość mieszanki za pomocą pędzelka. Przestrzegaj dokładnie czasu aplikacji i następnie spłucz.3. Aby zakończyć koloryzację, nałóż na całą długość włosów pielęgnującą odżywkę z 3 olejkami. Pozostaw na kilka minut i następnie spłucz. Twoje włosy są pełne blasku, sprężyste i miękkie w dotyku.Przestrzegać instrukcji wykorzystaniarodzaj przechowywaniatyp: Przechowywać w temperaturze otoczeniaDolna granica wiekuZalecana. Rok/lata/lat 16informacje o recyklinguKarton: Nadające się do recyklinguwariant opakowaniarodzaj: KartonrozmiarWymagana wysokość na półce: 160Wymagana szerokość na półce: 65Wymagana głębokość na półce: 48WagaWaga brutto: 156Sprzedaż jednostkowaWysokość: 160Szerokość: 65Głębokość: 48Adres producentaGARNIER16, place Vendôme75001 ParisAdres zwrotnyL´ORÉAL Polska Sp. Z o.o.ul. Daniszewska 403-230 Warszawawww.garnier.plInfolinia 801 15 11 11Zadzwoń pn. - pt. 9.00 - 17.30 Koszt połączenia 1 impuls + VATAdres dystrybutoraL´ORÉAL Polska Sp. Z o.o.ul. Daniszewska 403-230 WarszawaTelefon/Fax kontaktowy801151111Adres internetowywww.garnier.plOstrzeżenie dotyczące bezpieczeństwaWażne: Przestrzegać zaleceń zastosowania. Koniecznie przeprowadzić ostrzegawczy test na alergię 48 godzin wcześniej.Zalecenia zastosowaniaBarwniki do włosów mogą wywoływać silne reakcje alergiczne.Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich.towar nie jest asygnowany dla osób poniżej 16. Roku życia.Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą rozszerzyć ryzyko wystąpienia alergii.Nie farbować włosów, jeśli:- na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona;- kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów;- w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny.Należy obowiązkowo przeprowadzić ostrzegawczy test na alergię niezbędnie 48 godzin przed każdym zastosowaniem tego towaru (progresywnać zgodnie z instrukcją zastosowania). Pamiętaj,nabyć ten towar stosownie wcześniej, żeby przeprowadzić ostrzegawczy test na alergię 48 godzin przed jego użyciem.Mleczko utleniające posiada nadtlenek wodoru.Krem koloryzujący mieści fenylenodiaminy, rezorcynę, amoniak.Unikać kontaktu z oczami, nie stosować do barwienia brwi i rzęs.w sytuacji dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą.Stosować rękawice ochronne znajdujące się w pudełku.poprawnie spłukać włosy po użyciu.Odczekać 15 dni po zabiegu dekoloryzacji, trwałej ondulacji lub trwałego prostowania włosów.Nie używać, jeśli włosy były wcześniej farbowane henną albo koloryzacją innowacyjną.bronić przed dziećmi.Przestrzegać instrukcji zastosowaniaJęzyki na opakowaniupolskiJęzyk produktuGłówny język opisu: polskiJęzyk informacji: polskiPodzielony opis towaruNazwa funkcjonalna: Farba do włosówtyp: 9.13 bardzo jasny beżowy blond
 • Producent Loreal
 • Kolor blond
 • Postać farba
Loreal Farba do włosów l'oréal paris casting crème gloss 010 jasny lodowy blond 17,99 zł ZOBACZ Casting Creme Gloss nie gromadzi amoniaku. Zagwarantuje wyraźne i lśniące refleksy. Odporność do 28 myć włosów. Włosy stają się miękkie i...L'Oreal Paris Casting Creme Gloss Farba do włosów 1010 Jasny lodowy blondelementy1074444 - Krem koloryzujący:, Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Deceth-3, Laureth-12, Ethanolamine, Oleth-30, Lauric Acid, Polyquaternium-6, Glycol Distearate, Sodium Metasilicate, Hexadimethrine Chloride, Silica Dimethyl Silylate [Nano]/Silica Dimethyl Silylate, Cl 77891/Titanium Dioxide, Cl 77491/Iron Oxides, 2,4-Diaminophenoxyethanol HCl, m-Amonophenol, Ascorbic Acid, Mica, Thiolatic Acid, Toulene-2,5-Diamine, 2-Methylresorcinol, Pentasodium Pentetate, Carbomer, Resorcinol, Citrus Medica Limonum Juice/Lemon Juice, Parfum/Fragrance. (C39927/3), 437047 - Mleczko utleniające:, Aqua/Water, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Sodium Stannate, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Pentasodium Pentetate, Phosphoric Acid, Ceteareth-25, Tetrasodium Pyrophosphate, Glycerin. (C10550/12), 1051582 B - Odżywka Ochrona i połysk z Mleczkiem Pszczelim:, Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, PEG-180, Amodimethicone, Cetyl Esters, Hydroxyethylcellulose, Trideceth-6, Chlorhexidine Dihydrochloride, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Citric Acid, Cetrimonium Choride, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Amyl Cinnamal, Royal Jelly, Parfum/Fragrance. (C45510/1)Nazwa artykułu uregulowana prawnieKoloryzacja pielęgnacyjna - bez amoniakuproducentL'Oreal Parisatrybutytechnologia odżywczo-rozjaśniająca, naturalne i połyskujące refleksy, dynamiczne odżywienie: miękkie, pełne blasku włosy, gama naturalnych i świetlistych odcieni blond bez amoniaku, + 50% odżywki z Mleczkiem PszczelimZawartość opakowaniaTo opakowanie posiada:, 1 tubkę kremu koloryzującego (48 ml e), 1 butelkę mleczka utleniającego (72 ml e), 1 flakon odżywki Ochrona i połysk z Mleczkiem Pszczelim (60 ml e), 1 parę mistrzowskich rękawiczek, 1 ulotkę z instrukcją wykorzystywaniaproducent standaryzowanafirma: L'Oreal ParisPodmarkaPodmarka: Casting Creme GlossAdres firmyul. Daniszewska 403-230 WarszawaOpis towaruNaturalne i świetliste blondytechnologia odżywczo-rozjaśniająca nie tylko rozjaśnia włosy, ale także przywraca różnorodność naturalnych kolorów. Rezultat to świetlisty blond o wyśmienitej powierzchni. Pełen refleksówpowoduje, iż odrosty są mniej widoczne aniżeli przy użyciu trwałej koloryzacji.intensywne odżywienie wzbogacone Mleczkiem Pszczelimpodczas koloryzacji kompleks pielęgnacyjny zawarty w kremie koloryzującym pomaga wzmacniać włókna farbowanych włosów we wnętrzu i na powierzchni. Włosy stają się delikatne i aksamitne w dotyku.energiczna odżywka pielęgnacyjna wzbogacona w Mleczko Pszczele, znane ze swych atrybuty odżywczych i regenerujących, nadaje włosom długookresowy lśnienie koloru. Nowość: dzisiaj 50% więcej odżywki Ochrona i połysk, żeby Twoje farbowane włosy lśniły jeszcze dłużej!Łatwa aplikacja. Seksowny, ultraprzyjemny aromatKremowa konsystencja nie klei się. Subtelny zapach sprawia, iż koloryzacja jest chwilą prawdziwej przyjemności. Nowość: butelka-aplikator jest dzisiaj jeszcze bardziej funkcjonalna i precyzyjna dla łatwiejszej aplikacji i jeszcze ładniejszego koloru! zagwarantuje czyste i łatwe nakładanie choćby dla początkujących.Efekt kolorystyczny na Twoich włosachRezultat będzie zróżnicowany w zależności od Twojego naturalnego koloru włosów. Odcień Jasny Lodowy Blond to niezwykle jasny blond o chłodnych, szykownych refleksach. To świetny odcień, aby zapobiec powstawaniu żółtych refleksów i uzyskać czysty i świetlisty blond.Do wszystkich typów włosów: odpowiedni do włosów naturalnych, z pasemkami lub farbowanych.Czas trzymania na włosach: 20 minut.Pokrycie siwych włosów: Nie zaleca się do włosów siwych.Konsystencja: Aksamitny krem.O marceA jeśli Twój odcień włosów to ciemny blond lub jasny brąz?Gama Glossy Blonds jest dodatkowo sugerowana do włosów z pasemkami. Rozjaśnia odrosty i podkreśla pasemka. Rezultat: naturalny, pełen refleksów kolor. Przeciwko żółtym, matowym kosmykom: odcień 1010. Przeciwko aktywnie żółtym kosmykom: odcień 1021. Przeciwko bardzo matowym kosmykom: odcień 1013.Pozostałe dane1:1,5Company NameL'Oréal Polska Sp. Z o.o.Przygotowanie i użytkowanieZrób test 48H wcześniej dla bezpiecznej koloryzacji.typ przechowywaniarodzaj: Przechowywać w temperaturze otoczeniaDolna granica wiekuZalecana. Rok/lata/lat 16informacje o recyklinguOpakowanie: Nadające się do recyklingutyp opakowaniatyp: KartonwymiarWymagana wysokość na półce: 172Wymagana szerokość na półce: 85Wymagana głębokość na półce: 85WagaWaga brutto: 246Sprzedaż jednostkowaWysokość: 172Szerokość: 85Głębokość: 85Adres producentaL'Oréal Paris16, place Vendôme75001 ParisAdres zwrotnyL'Oréal Polska Sp. Z o.o.ul. Daniszewska 403-230 WarszawaInfolinia: 0801 105 501Adres dystrybutoraL'Oréal Polska Sp. Z o.o.ul. Daniszewska 403-230 WarszawaTelefon/Fax kontaktowy801105501Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwaZalecenia zastosowaniaBarwniki do włosów mogą powodować silne reakcje alergiczne.Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Produkt nie jest asygnowany dla osób poniżej 16. Roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii. Nie farbować włosów, jeśli: na twarzy występuje wysypka albo skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona; kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów; w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny. Należy obowiązkowo przeprowadzić ostrzegawczy test na alergię koniecznie 48 godzin przed każdym użyciem tego produktu (nowoczesnać zgodnie z instrukcją zastosowania). Pamiętaj,nabyć ten produkt stosownie wcześniej, żeby przeprowadzić ostrzegawczy test na alergię 48 godzin poprzez jego wykorzystaniem. Mleczko utleniające gromadzi nadtlenek wodoru. Krem koloryzujący zawiera fenylenodiaminy (toluenodiaminy), rezorcynę. Unikać kontaktu z oczami, nie stosować do barwienia brwi i rzęs. W sytuacji dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą. Stosować rękawice ochronne znajdujące się w pudełku. Dobrze spłukać włosy po użyciu. Odczekać 15 dni po zabiegu trwałej ondulacji albo trwałego prostowania włosów. Nie używać, jeśli włosy były wcześniej farbowane henną albo koloryzacją progresywną. Bronić przed dziećmi. Przestrzegać instrukcji zastosowania.Języki na opakowaniuangielski, polski, inneJęzyk artykułuGłówny język opisu: polskiJęzyk danych: polskiPodzielony opis artykułuNazwa poręczna: Farba do włosówtyp: 1010 Jasny lodowy blond
 • Producent Loreal
 • Kolor blond
 • Postać farba
Matrix socolor beauty pielęgnująca farba do włosów odcień 7g (medium blonde gold) 90 ml (3474630326750) 21,11 zł ZOBACZ MATRIX SOCOLOR Beauty Farba do włosów 90 ml 7G Złoty średni blond Matrix SOCOLOR.beauty to koloryzacja trwała w formie wygodnego do rozprowadzania kremu. Farba produkowana nad wyraz dla posiadających ponad 50% siwych włosów. Dzięki żelowo-kremowej formuła ma bardziej gęstą i wydajną konsystencję: - genialnie łączy się z aktywatorem, co ułatwia skrupulatną aplikację, - genialnie przylega do powierzchni włosa, nie spływa, - perfekcyjnie wnika w głąb jego struktury. opatentowana technologia ColorGrip™, wnika głęboko we włosy, gwarantując długookresowy efekt ochrony koloru i błyszczące refleksy. Ceramidowy kompleks Cera-oil głęboko pielęgnuje włosy, gwarantuje odżywienie, wzmocnienie oraz lśnienie. SOCOLOR.beauty to: zaawansowana technologia błogi owocowo-kwiatowy zapach komfortowa żelowo-kremowa Formuła Silne działanie pielęgnacyjne dzięki ceramidom długookresowy, żywy efekt kolorystyczny, choćby po 20 myciach zalety: Pewność koloru: -Kremowo-żelowa konsystencja usprawnia aplikację, -staranny, przewidywalny efekt dzięki szerokiej, uniwersalnej palecie kolorów, Lekki, owocowo-kwiatowy aromat uprzyjemnia koloryzację długofalowe działanie pielęgnacyjne: -długotrwałe działanie pielęgnacyjne, które przedłuża energiczność koloru nawet do 20 myć długotrwały odcień i lśnienie: - opatentowana technologia ColorGrip wnika głęboko we włosy dając długotrwały efekt ochrony koloru i blasku
 • Producent Matrix
 • Kolor blond
 • Postać farba
 • Pojemność 90
MATRIX SOCOLOR Beauty Farba do włosów 11N Intensywnie rozjaśniany naturalny blond 90 ml (3474630324527) 18,52 zł ZOBACZ MATRIX SOCOLOR Beauty Farba do włosów 90 ml 11N aktywnie rozjaśniany naturalny blond Matrix SOCOLOR.beauty to koloryzacja trwała w formie wygodnego do rozprowadzania kremu. Farba stworzona bardzo dla posiadających ponad 50% siwych włosów. Dzięki żelowo-kremowej formuła ma bardziej gęstą i efektywną konsystencję: - świetnie łączy się z aktywatorem, co upraszcza staranną aplikację, - nieprzeciętnie przylega do powierzchni włosa, nie spływa, - wyśmienicie wnika w głąb jego struktury. zastrzeżona technologia ColorGrip™, wnika głęboko we włosy, zapewniając długookresowy efekt ochrony koloru i połyskujące refleksy. Ceramidowy kompleks Cera-oil głęboko pielęgnuje włosy, gwarantuje odżywienie, wzmocnienie oraz połysk. SOCOLOR.beauty to: nowoczesna technika przyjemny owocowo-kwiatowy zapach komfortowa żelowo-kremowa Formuła Silne działanie pielęgnacyjne dzięki ceramidom długofalowy, żywy efekt kolorystyczny, choćby po 20 myciach mocne strony: Pewność koloru: -Kremowo-żelowa konsystencja upraszcza aplikację, -dokładny, przewidywalny efekt dzięki szerokiej, uniwersalnej palecie odcieni, Lekki, owocowo-kwiatowy zapach uprzyjemnia koloryzację długotrwałe działanie pielęgnacyjne: -długotrwałe działanie pielęgnacyjne, które przedłuża aktywność koloru choćby do 20 myć długookresowy kolor i blask: - opatentowana technologia ColorGrip wnika głęboko we włosy dając długookresowy efekt ochrony koloru i blasku
 • Producent MATRIX
 • Postać farba
 • Pojemność 90
L'Oréal Professionnel Homme Color farba do włosów 3 szt. odcień 6 Dark Blond (Color Gel Ammoniak-free) 3x50 ml, kolor L'Oréal 62,35 zł ZOBACZ Loreal Homme to kolekcja kosmetyków pielęgnacyjnych przystosowana do walki z problemami skóry głowy i włosów charakterystycznymi dla mężczyzn. Produkty zawierają magnez i poliform znane ze swoich atrybuty wzmacniająco-regenerująco-odżywczych. Loreal Homme Cover 5′ to koloryzujący żel do włosów dla mężczyzn, który będzie nadzwyczajnym wyborem dla panów oczekujących dyskretnego i zdecydowanego efektu. Kosmetyk Cover 5′ jest dedykowany dla mężczyzn chcących zatuszować swoje siwe włosy, otrzymując genialnie naturalny rezultat bez radykalnej zmiany wyglądu. Siwe włosy stają się mniej widoczne a fryzura odzyskuje wygląd, zmiana jest pokaźna, jednocześnie pozostaje w doskonałej harmonii z naturalnym odcieniem. Włosy wyglądają na odświeżone a rezultat jest długofalowy. Cover 5′ w 5 minut wzmacnia naturalny odcień włosów i tuszuje siwe włosy u mężczyzn. SPOSÓB użycia: Należy stosować rękawice ochronne jednorazowego korzystania. Koloryzacja Cover 5′ jest wykorzystywana w proporcjach 1:1 tzn. 50ml kremu koloryzującego + 50 ml oxydantu w kremie L’Oreal Professionnel o stężeniu 6%. Należy ściśle przestrzegać zalecanych proporcji i zaleconego oxydantu. Zmieszać w aplikatorze produkt do uzyskania jednolitego koloru, a w przypadku sporządzenia mieszanki w shakerze, należy go otworzyć natychmiast po wymieszaniu, żeby zapobiec rozerwaniu shakera i wytryśnięciu produktu. artykuł nakładać na suche, nieumyte włosy. Nie używać narzędzi metalowych. Czas trzymania artykułu to 5 minut (w przypadku koloru o numerze 2, czas trzymania wydłużamy do 10 minut), po upływie czasu działania zmalaksować i precyzyjnie spłukać włosy. Tutaj przystępny odcień 6 - ciemny blond!
 • Producent L'Oréal Professionnel
 • Kolor blond
 • Postać farba
 • Pojemność 50
Matrix Socolor Beauty pielęgnująca farba do włosów odcień 5G (Light Brown Gold) 90 ml (3474630325593) 21,11 zł ZOBACZ MATRIX SOCOLOR Beauty Farba do włosów 90 ml 5G Złoty jasny brąz Matrix SOCOLOR.beauty to koloryzacja trwała w formie komfortowego do rozprowadzania kremu. Farba produkowana niezwykle dla mających ponad 50% siwych włosów. Dzięki żelowo-kremowej formuła ma bardziej gęstą i skuteczną konsystencję: - doskonale łączy się z aktywatorem, co ułatwia dokładną aplikację, - rewelacyjnie przylega do powierzchni włosa, nie spływa, - rewelacyjnie wnika w głąb jego struktury. opatentowana technika ColorGrip™, wnika głęboko we włosy, gwarantując długofalowy efekt ochrony koloru i błyszczące refleksy. Ceramidowy kompleks Cera-oil głęboko pielęgnuje włosy, gwarantuje odżywienie, wzmocnienie, a także lśnienie. SOCOLOR.beauty to: progresywna technika błogi owocowo-kwiatowy aromat komfortowa żelowo-kremowa Formuła Silne działanie pielęgnacyjne dzięki ceramidom długotrwały, żywy efekt kolorystyczny, choćby po 20 myciach mocne strony: Pewność koloru: -Kremowo-żelowa konsystencja ułatwia aplikację, -skrupulatny, przewidywalny efekt dzięki szerokiej, uniwersalnej palecie odcieni, Lekki, owocowo-kwiatowy aromat uprzyjemnia koloryzację długofalowe działanie pielęgnacyjne: -długookresowe działanie pielęgnacyjne, które przedłuża dynamiczność koloru choćby do 20 myć długotrwały kolor i blask: - opatentowana technika ColorGrip wnika głęboko we włosy dając długookresowy efekt ochrony koloru i blasku
 • Producent Matrix
 • Kolor brąz
 • Postać farba
 • Pojemność 90
socolor beauty pielęgnująca farba do włosów odcień 5br (light brown brown red) 90 ml marki Matrix 21,11 zł ZOBACZ MATRIX SOCOLOR Beauty Farba do włosów 90 ml 5BR Brązowo-czerwony jasny brąz 90 Matrix SOCOLOR.beauty to koloryzacja trwała w formie wygodnego do rozprowadzania kremu. Farba wyprodukowana szczególnie dla mających ponad 50% siwych włosów. Dzięki żelowo-kremowej formuła ma bardziej gęstą i sprawną konsystencję: - idealnie łączy się z aktywatorem, co upraszcza precyzyjną aplikację, - wyśmienicie przylega do powierzchni włosa, nie spływa, - znakomicie wnika w głąb jego struktury. zastrzeżona technika ColorGrip™, wnika głęboko we włosy, gwarantując długofalowy efekt ochrony koloru i błyszczące refleksy. Ceramidowy kompleks Cera-oil głęboko pielęgnuje włosy, zapewnia odżywienie, wzmocnienie oraz blask. SOCOLOR.beauty to: progresywna technologia przyjemny owocowo-kwiatowy aromat komfortowa żelowo-kremowa Formuła Silne działanie pielęgnacyjne dzięki ceramidom długotrwały, żywy efekt kolorystyczny, nawet po 20 myciach mocne strony: Pewność koloru: -Kremowo-żelowa konsystencja upraszcza aplikację, -precyzyjny, przewidywalny efekt dzięki szerokiej, uniwersalnej palecie odcieni, Lekki, owocowo-kwiatowy zapach uprzyjemnia koloryzację długofalowe działanie pielęgnacyjne: -długotrwałe działanie pielęgnacyjne, które przedłuża intensywność koloru choćby do 20 myć długookresowy odcień i lśnienie: - opatentowana technika ColorGrip wnika głęboko we włosy dając długookresowy efekt ochrony koloru i blasku
 • Producent Matrix
 • Kolor brąz
 • Postać farba
 • Pojemność 90
Matrix Socolor Beauty pielęgnująca farba do włosów odcień 5M (Light Brown Mocha) 90 ml 22,21 zł ZOBACZ MATRIX SOCOLOR Beauty Farba do włosów 90 ml 5M Jasny brąz Mokka Matrix SOCOLOR.beauty to koloryzacja trwała w formie komfortowego do rozprowadzania kremu. Farba stworzona stanowczo dla posiadających ponad 50% siwych włosów. Dzięki żelowo-kremowej formuła ma bardziej gęstą i wydajną konsystencję: - genialnie łączy się z aktywatorem, co usprawnia dokładną aplikację, - idealnie przylega do powierzchni włosa, nie spływa, - wyśmienicie wnika w głąb jego struktury. opatentowana technologia ColorGrip™, wnika głęboko we włosy, gwarantując długotrwały efekt ochrony koloru i błyszczące refleksy. Ceramidowy kompleks Cera-oil głęboko pielęgnuje włosy, zapewnia odżywienie, wzmocnienie oraz lśnienie. SOCOLOR.beauty to: nowoczesna technika przyjemny owocowo-kwiatowy aromat wygodna żelowo-kremowa Formuła Silne działanie pielęgnacyjne dzięki ceramidom długotrwały, żywy efekt kolorystyczny, nawet po 20 myciach atuty: Pewność koloru: -Kremowo-żelowa konsystencja ułatwia aplikację, -staranny, przewidywalny efekt dzięki szerokiej, uniwersalnej palecie odcieni, Lekki, owocowo-kwiatowy aromat uprzyjemnia koloryzację długotrwałe działanie pielęgnacyjne: -długotrwałe działanie pielęgnacyjne, które przedłuża intensywność koloru nawet do 20 myć długofalowy odcień i lśnienie: - opatentowana technologia ColorGrip wnika głęboko we włosy dając długofalowy efekt ochrony koloru i blasku
 • Producent Matrix
 • Kolor brąz
 • Postać farba
 • Pojemność 90
Matrix socolor beauty pielęgnująca farba do włosów odcień 4m (medium brown mocha) 90 ml 22,99 zł ZOBACZ MATRIX SOCOLOR Beauty Farba do włosów 90 ml 4M Jasny brąz Mokka Matrix SOCOLOR.beauty to koloryzacja trwała w formie komfortowego do rozprowadzania kremu. Farba wytworzona nad wyraz dla mających ponad 50% siwych włosów. Dzięki żelowo-kremowej formuła ma bardziej gęstą i produktywną konsystencję: - genialnie łączy się z aktywatorem, co usprawnia skrupulatną aplikację, - idealnie przylega do powierzchni włosa, nie spływa, - idealnie wnika w głąb jego struktury. opatentowana technika ColorGrip™, wnika głęboko we włosy, gwarantując długookresowy efekt ochrony koloru i błyszczące refleksy. Ceramidowy kompleks Cera-oil głęboko pielęgnuje włosy, zapewnia odżywienie, wzmocnienie oraz połysk. SOCOLOR.beauty to: zaawansowana technologia miły owocowo-kwiatowy zapach wygodna żelowo-kremowa Formuła Silne działanie pielęgnacyjne dzięki ceramidom długookresowy, żywy efekt kolorystyczny, nawet po 20 myciach mocne strony: Pewność koloru: -Kremowo-żelowa konsystencja upraszcza aplikację, -staranny, przewidywalny efekt dzięki szerokiej, uniwersalnej palecie odcieni, Lekki, owocowo-kwiatowy aromat uprzyjemnia koloryzację długofalowe działanie pielęgnacyjne: -długotrwałe działanie pielęgnacyjne, które przedłuża aktywność koloru choćby do 20 myć długookresowy odcień i połysk: - zastrzeżona technologia ColorGrip wnika głęboko we włosy dając długotrwały efekt ochrony koloru i blasku
 • Producent Matrix
 • Kolor brąz
 • Postać farba
 • Pojemność 90
socolor beauty pielęgnująca farba do włosów odcień 4n (medium brown neutral) 90 ml marki Matrix 22,99 zł ZOBACZ MATRIX SOCOLOR Beauty Farba do włosów 90 ml 4N Naturalny średni brąz Matrix SOCOLOR.beauty to koloryzacja trwała w formie wygodnego do rozprowadzania kremu. Farba produkowana bardzo dla posiadających ponad 50% siwych włosów. Dzięki żelowo-kremowej formuła ma bardziej gęstą i sprawną konsystencję: - wyśmienicie łączy się z aktywatorem, co upraszcza staranną aplikację, - świetnie przylega do powierzchni włosa, nie spływa, - rewelacyjnie wnika w głąb jego struktury. zastrzeżona technika ColorGrip™, wnika głęboko we włosy, zapewniając długofalowy efekt ochrony koloru i połyskujące refleksy. Ceramidowy kompleks Cera-oil głęboko pielęgnuje włosy, gwarantuje odżywienie, wzmocnienie, a także blask. SOCOLOR.beauty to: zaawansowana technologia przyjemny owocowo-kwiatowy aromat wygodna żelowo-kremowa Formuła Silne działanie pielęgnacyjne dzięki ceramidom długofalowy, żywy efekt kolorystyczny, choćby po 20 myciach zalety: Pewność koloru: -Kremowo-żelowa konsystencja ułatwia aplikację, -skrupulatny, przewidywalny efekt dzięki szerokiej, uniwersalnej palecie odcieni, Lekki, owocowo-kwiatowy zapach uprzyjemnia koloryzację długofalowe działanie pielęgnacyjne: -długotrwałe działanie pielęgnacyjne, które przedłuża dynamiczność koloru choćby do 20 myć długofalowy odcień i lśnienie: - opatentowana technika ColorGrip wnika głęboko we włosy dając długotrwały efekt ochrony koloru i blasku
 • Producent Matrix
 • Kolor brąz
 • Postać farba
 • Pojemność 90
SCHWARZKOPF Rozjaśniacz Igora Vario Blond Extra Power 450 g, kolor blond 50,32 zł ZOBACZ Schwarzkopf IGORA Vario Blond Extra Power Rozjaśniacz 450ml Biały bezpyłowy puder, który rozjaśnia włosy do 8 poziomów i zapobiega pojawianiu się odcieniom żółtości. Wyjątkowa konsystencja zapewniająca bezpieczne rozjaśnienie włosów i najczystszy kolor blond bez odcieni żółtości. Nie zmienia naturalnych ciepłych tonów. Sposób wykorzystania: Stosuj z IGORA Royal Colorist's Color & Care Developer w stężeniu 3%, 6% lub 9% IGORA w zależności od pożądanego stopnia rozjaśnienia. Nie zaleca się stosowania developera w stężeniu 12% Proporcje mieszania: 1 miarka pudru na 2 miarki Color & Care Developer. Nałóż na włosy natychmiast po wymieszaniu. Uważaj, by równomiernie rozprowadzić na włosach wystarczającą ilość farby. Nakładaj farbę ostrożnie i równomiernie na cienkie pasma suchych, niemytych wcześniej włosów, początkując od włosów na karku. Czas zabiegu : 20-45 minut w zależności od tekstury włosów, stężenia użytkowanego developera i pożądanych rezultatów. W trakcie zabiegu regularnie sprawdzaj wzrokowo postępy w rozjaśnianiu. Po zabiegu włosy starannie spłucz ciepłą wodą, umyj szamponem, a następnie nałóż na nie odżywkę z kolekcji do włosów farbowanych BC Hairtherapy Color Freeze. Nie stosuj zewnętrznego źródła podgrzewania, jak parownika albo suszarki stacjonarnej, aby skrócić czas zabiegu. 450ml
 • Producent SCHWARZKOPF
 • Kolor blond
 • Postać utleniacz
MATRIX SOCOLOR Beauty Farba do włosów 6C Miedziany ciemny blond 90 ml 22,99 zł ZOBACZ MATRIX SOCOLOR Beauty Farba do włosów 90 ml 6C Miedziany ciemny blond Matrix SOCOLOR.beauty to koloryzacja trwała w formie wygodnego do rozprowadzania kremu. Farba wytwarzana niezwykle dla posiadających ponad 50% siwych włosów. Dzięki żelowo-kremowej formuła ma bardziej gęstą i produktywną konsystencję: - doskonale łączy się z aktywatorem, co usprawnia staranną aplikację, - wyśmienicie przylega do powierzchni włosa, nie spływa, - świetnie wnika w głąb jego struktury. zastrzeżona technika ColorGrip™, wnika głęboko we włosy, gwarantując długookresowy efekt ochrony koloru i lśniące refleksy. Ceramidowy kompleks Cera-oil głęboko pielęgnuje włosy, gwarantuje odżywienie, wzmocnienie, a także połysk. SOCOLOR.beauty to: zaawansowana technika przyjemny owocowo-kwiatowy zapach komfortowa żelowo-kremowa Formuła Silne działanie pielęgnacyjne dzięki ceramidom długotrwały, żywy efekt kolorystyczny, nawet po 20 myciach zalety: Pewność koloru: -Kremowo-żelowa konsystencja ułatwia aplikację, -precyzyjny, przewidywalny efekt dzięki szerokiej, uniwersalnej palecie barw, Lekki, owocowo-kwiatowy zapach uprzyjemnia koloryzację długotrwałe działanie pielęgnacyjne: -długookresowe działanie pielęgnacyjne, które przedłuża intensywność koloru choćby do 20 myć długookresowy odcień i blask: - opatentowana technika ColorGrip wnika głęboko we włosy dając długotrwały efekt ochrony koloru i blasku
 • Producent MATRIX
 • Postać farba
 • Pojemność 90