Kleje do płytek

ELEVAX V-3- klej dyspersyjny do płytek, 0.8kg 12,90 zł ZOBACZ ELEVAX V-3- klej dyspersyjny do płytek, 0.8kg. ELEVAX V-3 jest jedynym w swym typu klejem przystępnym na rynku. Nasz artykuł w odróżnieniu od klejów proszkowych ma postać pasty, która po otwarciu opakowania jest od razu gotowa do wykorzystania. Technika kleju oparta jest na wodnych zawiesinach żywic akrylowych i innych komponentów kompletnie bezpiecznych dla zdrowia. ELEVAX V-3 jest klejem o znakomitych właściwościach roboczych - między innymi po rozprowadzeniu za pomocą ząbkowanej szpachelki, zachowuje niezmienioną strukturę, tzw. "pamięć kształtu". ELEVAX V-3 cechuje się prawidłową zwilżalnością powierzchni. Bardzo prawidłową przyczepność w stanie roboczym (mokrym) charakteryzującą się całkowitym brakiem spływania z powierzchni pionowych nawet razem z przyłożonymi płytkami, na przykład glazury. Zaprawa po całkowitym wyschnięciu jest wodo- i mrozoodporna, wytrzymuje temperatury od -20°C do +60°C. Elevax V-3®️ ma europejski atest jakości CE. Klej pozostał sklasyfikowany w klasie D2E zgodnie z oczekiwaniami normy PN-EN-12004+A1:2012 dla klejów dyspersyjnych. Używany do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, do płytek ceramicznych, kamiennych, elewacyjnych, podłogowych albo ściennych, a także innych materiałów wykończeniowych. PRZEZNACZENIE do glazury, terakoty marmuru, granitu, piaskowca styropianu, korka płyt MDF, HDF, OSB, QSB beton, tynk drewno szkło inne materiał. SkutecznOŚĆ 0,6 - 1,0 kg/m² - gładkie powierzchnie (gips, drewno) i gładkie płytki (korek, styropian) 1,2 - 1,8 kg/m² - dla płytek ściennych na podłożu betonowym, tynkowym itp. 1,6 - 2,5 kg/m² - dla płytek i płyt posadzkowych i okładzin zewnętrznych. Elevax V-3 na stronie producenta. Termin realizacji zamówienia może wynieść 1-2 dni.
  • Producent ELEVAX
Elevax v-3- klej dyspersyjny do płytek, 1.5 kg 20,90 zł ZOBACZ ELEVAX V-3- klej dyspersyjny do płytek, 1.5kg. ELEVAX V-3 jest jedynym w swoim rodzaju klejem dostępnym na rynku. Nasz produkt w odróżnieniu od klejów proszkowych ma postać pasty, która po otwarciu opakowania jest od razu gotowa do użycia. Technologia kleju oparta jest na wodnych zawiesinach żywic akrylowych i innych składników kompletnie bezpiecznych dla zdrowia. ELEVAX V-3 jest klejem o doskonałych właściwościach roboczych - między innymi po rozprowadzeniu przy pomocy ząbkowanej szpachelki, zachowuje niezmienioną strukturę, tzw. "pamięć kształtu". ELEVAX V-3 znamionuje się dobrą zwilżalnością powierzchni. Wyjątkowo dobrą przyczepność w stanie roboczym (mokrym) charakteryzującą się całkowitym brakiem spływania z powierzchni pionowych nawet razem z przyłożonymi płytkami, na przykład glazury. Zaprawa po całkowitym wyschnięciu jest wodo- i mrozoodporna, wytrzymuje temperatury od -20°C do +60°C. Elevax V-3®️ posiada europejski atest jakości CE. Klej pozostał sklasyfikowany w klasie D2E zgodnie z wymaganiami normy PN-EN-12004+A1:2012 dla klejów dyspersyjnych. Używany do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, do płytek ceramicznych, kamiennych, elewacyjnych, podłogowych albo ściennych oraz innych tworzyw wykończeniowych. PRZEZNACZENIE do glazury, terakoty marmuru, granitu, piaskowca styropianu, korka płyt MDF, HDF, OSB, QSB beton, tynk drewno szkło inne materiał. ProduktywnOŚĆ 0,6 - 1,0 kg/m² - gładkie powierzchnie (gips, drewno) i gładkie płytki (korek, styropian) 1,2 - 1,8 kg/m² - dla płytek ściennych na podłożu betonowym, tynkowym itp. 1,6 - 2,5 kg/m² - dla płytek i płyt posadzkowych i okładzin zewnętrznych. Elevax V-3 na stronie producenta. Termin realizacji zamówienia może wynieść 1-2 dni.
  • Producent ELEVAX
crystal fix klej do luster i szkła 290 ml marki Dunin 42 zł ZOBACZ CRYSTAL FIX - KLEJ DO LUSTER I SZKŁA JEDNOSKŁADNIKOWY WOODODPORNY rozciągliwY klej na bazie MS-POLIMERU zastosowanie:- Klejenie mozaiki: lustrzanej, brokatowej, laminowanej, szklanej- Klejenie płytek: laminowanych, szklanych- Klejenie luster DO KLEJENIA MOZAIK I PŁYTEK DUNIN Z serii: VITRUM, LUNAR, SPARK, GLASS MIX, a także 3D MAZU atrybuty:- finezyjny dla lustrzanych powierzchni- Wodoodporny ( zlecany do używania w łazienkach )- oporny na zmiany temperatury i promienie UV- odporny na pleśń- Szybkowiążący- nieskomplikowany w użyciu- Bezwonny, neutralny chemicznieSPOSÓB użycia:1. Powierzchnię skrupulatnie oczyścić, odtłuścić i osuszyć.2. Odciąć końcówkę tuby nad gwintem i wkręcić końcówkę dozującą, przyciętą pod kątem ostrym.3. Umieścić tubę w pistolecie i wyciskać.4. Klej nakładać równoległymi pasmami albo punktowo. Między pasmami zachować odstępy, pozwalające na swobodny przepływ powietrza. Zapewni to szybsze schnięcie kleju.5. Do fugowania przystąpić min. 24 h po klejeniu. Ciężkie części podeprzeć lub zabezpieczyć taśmą przez 24-48 h. CRYSTAL FIX można stosować do podłoży gładkich oraz porowatych np.: na glazurze, szkle, tynkach, betonie, płytach mdf, drewnie. PojemnośĆ: 290 ml ( tuba )KOLOR: bezbarwny efektywnOŚĆ:Mozaiki: ok. 0,6 m2Płytki: ok. 4 m2 Uwaga!!! Wybierając w opcji zamówienia PACZKOMAT termin realizacji wydłuża się do 7 dni.
  • Producent Dunin
Elevax v-3- klej dyspersyjny do płytek, 8 kg 87,90 zł ZOBACZ ELEVAX V-3- klej dyspersyjny do płytek, 8 kg. ELEVAX V-3 jest jedynym w swym rodzaju klejem przystępnym na rynku. Nasz towar w odróżnieniu od klejów proszkowych ma postać pasty, która po otwarciu opakowania jest od razu gotowa do zastosowania. Technika kleju oparta jest na wodnych zawiesinach żywic akrylowych i innych komponentów całkowicie bezpiecznych dla zdrowia. ELEVAX V-3 jest klejem o nieprzeciętnych właściwościach roboczych - między innymi po rozprowadzeniu przy pomocy ząbkowanej szpachelki, zachowuje niezmienioną strukturę, tzw. "pamięć kształtu". ELEVAX V-3 cechuje się dobrą zwilżalnością powierzchni. Nad wyraz dobrą przyczepność w stanie roboczym (mokrym) znamionującą się całkowitym brakiem spływania z powierzchni pionowych nawet razem z przyłożonymi płytkami, na przykład glazury. Zaprawa po całkowitym wyschnięciu jest wodo- i mrozoodporna, wytrzymuje temperatury od -20°C do +60°C. Elevax V-3®️ ma europejski atest jakości CE. Klej pozostał sklasyfikowany w klasie D2E zgodnie z kryteriami normy PN-EN-12004+A1:2012 dla klejów dyspersyjnych. Wykorzystywany do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, do płytek ceramicznych, kamiennych, elewacyjnych, podłogowych lub ściennych, a także innych tworzyw wykończeniowych. PRZEZNACZENIE do glazury, terakoty marmuru, granitu, piaskowca styropianu, korka płyt MDF, HDF, OSB, QSB beton, tynk drewno szkło inne materiał. EfektywnOŚĆ 0,6 - 1,0 kg/m² - gładkie powierzchnie (gips, drewno) i gładkie płytki (korek, styropian) 1,2 - 1,8 kg/m² - dla płytek ściennych na podłożu betonowym, tynkowym itp. 1,6 - 2,5 kg/m² - dla płytek i płyt posadzkowych i okładzin zewnętrznych. Elevax V-3 na stronie producenta. Termin realizacji zamówienia może wynieść 1-2 dni.
  • Producent ELEVAX
v-3- klej dyspersyjny do płytek, 16 kg marki Elevax 162,90 zł ZOBACZ ELEVAX V-3- klej dyspersyjny do płytek, 16 kg. ELEVAX V-3 jest jedynym w swoim typu klejem dostępnym na rynku. Nasz towar w odróżnieniu od klejów proszkowych ma postać pasty, która po otwarciu opakowania jest od razu gotowa do wykorzystania. Technika kleju oparta jest na wodnych zawiesinach żywic akrylowych i innych części w całości bezpiecznych dla zdrowia. ELEVAX V-3 jest klejem o świetnych właściwościach roboczych - między innymi po rozprowadzeniu przy pomocy ząbkowanej szpachelki, zachowuje niezmienioną strukturę, tzw. "pamięć kształtu". ELEVAX V-3 charakteryzuje się prawidłową zwilżalnością powierzchni. Niezwykle prawidłową przyczepność w stanie roboczym (mokrym) charakteryzującą się całkowitym brakiem spływania z powierzchni pionowych nawet razem z przyłożonymi płytkami, na przykład glazury. Zaprawa po całkowitym wyschnięciu jest wodo- i mrozoodporna, wytrzymuje temperatury od -20°C do +60°C. Elevax V-3®️ posiada europejski atest jakości CE. Klej został sklasyfikowany w klasie D2E zgodnie z oczekiwaniami normy PN-EN-12004+A1:2012 dla klejów dyspersyjnych. Używany do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, do płytek ceramicznych, kamiennych, elewacyjnych, podłogowych albo ściennych, a także innych tworzyw wykończeniowych. PRZEZNACZENIE do glazury, terakoty marmuru, granitu, piaskowca styropianu, korka płyt MDF, HDF, OSB, QSB beton, tynk drewno szkło inne materiał. WydajnOŚĆ 0,6 - 1,0 kg/m² - gładkie powierzchnie (gips, drewno) i gładkie płytki (korek, styropian) 1,2 - 1,8 kg/m² - dla płytek ściennych na podłożu betonowym, tynkowym itp. 1,6 - 2,5 kg/m² - dla płytek i płyt posadzkowych i okładzin zewnętrznych. Elevax V-3 na stronie producenta. Termin realizacji zamówienia może wynieść 1-2 dni.
  • Producent ELEVAX
Elevax v-3- klej dyspersyjny do płytek, 4 kg 45,90 zł ZOBACZ ELEVAX V-3- klej dyspersyjny do płytek, 4 kg. ELEVAX V-3 jest jedynym w swoim rodzaju klejem dostępnym na rynku. Nasz towar w odróżnieniu od klejów proszkowych ma postać pasty, która po otwarciu opakowania jest od razu gotowa do zastosowania. Technologia kleju oparta jest na wodnych zawiesinach żywic akrylowych i innych elementów kompletnie bezpiecznych dla zdrowia. ELEVAX V-3 jest klejem o rewelacyjnych właściwościach roboczych - pomiędzy innymi po rozprowadzeniu za pomocą ząbkowanej szpachelki, zachowuje niezmienioną strukturę, tzw. "pamięć kształtu". ELEVAX V-3 charakteryzuje się prawidłową zwilżalnością powierzchni. Szczególnie korzystną przyczepność w stanie roboczym (mokrym) cechującą się całkowitym brakiem spływania z powierzchni pionowych choćby razem z przyłożonymi płytkami, na przykład glazury. Zaprawa po całkowitym wyschnięciu jest wodo- i mrozoodporna, wytrzymuje temperatury od -20°C do +60°C. Elevax V-3®️ ma europejski atest jakości CE. Klej został sklasyfikowany w klasie D2E zgodnie z kryteriami normy PN-EN-12004+A1:2012 dla klejów dyspersyjnych. Stosowany do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, do płytek ceramicznych, kamiennych, elewacyjnych, podłogowych lub ściennych i innych materiałów wykończeniowych. PRZEZNACZENIE do glazury, terakoty marmuru, granitu, piaskowca styropianu, korka płyt MDF, HDF, OSB, QSB beton, tynk drewno szkło inne materiał. SprawnOŚĆ 0,6 - 1,0 kg/m² - gładkie powierzchnie (gips, drewno) i gładkie płytki (korek, styropian) 1,2 - 1,8 kg/m² - dla płytek ściennych na podłożu betonowym, tynkowym itp. 1,6 - 2,5 kg/m² - dla płytek i płyt posadzkowych i okładzin zewnętrznych. Elevax V-3 na stronie producenta. Termin realizacji zamówienia może wynieść 1-2 dni.
  • Producent ELEVAX
no 1 (400) extra- wysokoelastyczna zaprawa klejowa s1, 22.5 kg marki Sopro 59,90 zł ZOBACZ SOPRO No 1 (400)- wysokoelastyczna zaprawa klejowa S1. Multifunkcyjna (4 konsystencje), wzbogacona rozszerzonym dodatkiem włókien i tworzyw nienaturalnych, wysokoelastyczna zaprawa klejowa w klasie odkształcalności S1, do przyklejania płytek i płyt ceramicznych, mozaiki i gresu wielkoformatowego, betonu architektonicznego, odpornego na odkształcenie, a także wytrzymałego na przebarwienia kamienia naturalnego. Wielofunkcyjne wykorzystywanie: w konsystencji cienko- i przeciętniewarstwowej, półpłynnej, do szpachlowania i wyrównywania nierówności na mniejszych powierzchniach do 20 mm grubości warstwy. Do używania w środku i na zewnątrz, w pomieszczeniach mokrych i wilgotnych, do mocowania okładzin na ogrzewaniu podłogowym i ściennym, na tarasach i balkonach. Szeroko użytkowana także do przyklejania okładzin w basenach. W konsystencji półpłynnej nieprzeciętna do przyklejania okładzin na podłogach, usprawniając osiągnię- cie całkowitego wypełnienia przestrzeni pod płytką. postępowa receptura Sopro No.1 - „4 w 1" wykorzystuje najnowsze osiągniecia w zakresie technice produkcji zapraw klejowych. Unikalna kombinacja wysokiej klasy cementu, kruszywa kwarcowego o najwyższej czystości i starannie dopasowanym uziarnieniu w połączeniu z dodatkiem tworzyw nienaturalnych tworzą zaprawę o wysokich parametrach klejenia i siły wiązania. Wielofunkcyjna: zaprawa cienko- i przeciętniewarstwowa, półpłynna, do szpachlowania niewielkich powierzchni, do 20 mm grubości warstwy. Na dodatek do okładzin wielkoformatowych. Spełnia wymagania C2 TE S1 zgodnie z normą PN-EN 12004. Spełnia wymagania dla zapraw elastycznych „Flexmörtel". Wysoka stabilność dzięki wzmocnieniu włóknami. Wysoka wydajność. Nieskomplikowana w zastosowaniu. Plastyczna konsystencja. Do szpachlowania nierównych powierzchni ścian i podłóg Odkształcenie poprzeczne S1 ≥ 2,5 mm. Licencja EMICODE® wg GEV: EC1PLUS R bardzo niski poziom emisji PLUS. W pomieszczeniach i na zewnątrz. Użycie Do płytek i płyt ceramicznych, kamionkowych, gresowych i mozaiki i niewrażliwych na przebarwienia okładzin z kamienia naturalnego i płyt betonowych. Do stosowania w wnętrza mieszkalnych, usługowych i przemysłowych, w wnętrza wilgotnych i mokrych, basenach, salach operacyjnych, ciągach komunikacyjnych i na balkonach, tarasach i elewacjach. Do szpachlowania i wyrównywania nierówności na mniejszych powierzchniach do 20 mm grubości warstwy (w sytuacji suchej zabudowy maks. Do 5 mm). ZALECANE PODŁOŻA Beton, beton lekki, sezonowane co najmniej 3 miesiące; jastrychy cementowe, anhydrytowe, z lanego asfaltu (w pomieszczeniach), suche; podłogi i ściany ogrzewane (jastrychy cementowe, anhydrytowe, tynki cementowe); istniejące, trwałe okładziny ceramiczne, z kamienia naturalnego, lastrico albo płyt betonowych; płyty gipsowe, gipsowo-kartonowe, gipsowo-włóknowe; mur o pełnych spoinach (nie stosować do muru mieszanego); tynki stworzone ze spoiw tynkarskich i murarskich; tynk cementowy, cementowo-wapienny, gipsowy; płyty z twardej pianki. Uszczelnienia zespolone produkowane z Sopro FDF 525, Sopro TDS 823, Sopro DSF® 423/523 albo Sopro PU-FD. CZAS wykorzystania 3-4 godziny; związanej zaprawy nie należy uzdatniać do ponownego zastosowania poprzez dodanie wody albo zmieszanie ze świeżą zaprawą. CZAS OTWARTEGO SCHNIĘCIA Ok. 30 minut. MOŻLIWOŚĆ CHODZENIA/FUGOWANIA Po ok. 12 godzinach albo po utwardzeniu zaprawy; w podłożach i okładzinach należy zaprojektować i wykonać dylatacje zgodnie z wytycznymi dla określonego przypadku. MOŻLIWOŚĆ OBCIĄŻANIA Po ok. 3 dniach; obiekty usługowe po ok. 14 dniach, pomieszczenia mokre o wysokim obciążeniu wodą po ok. 7 dniach, obszary podwodne po ok. 21 dniach, podłogi i ściany ogrzewane po ok. 21 dniach. TEMPERATURA wykorzystywanIA Od +5°C do maks. +30°C (podłoże, materiał, powietrze); w zimnych porach roku, w obszarach zewnętrznych zalecane jest zastosowanie szybkowiążących zapraw klejowych Sopro. ZUŻYCIE Ok. 1,0 kg/m² na 1 mm grubości warstwy. GRUNTOWANIE Sopro GD 749: jastrychy cementowe, jastrychy anhydrytowe przy układaniu płyt o długości krawędzi do 60 cm i powierzchni do 0,2 m², jastrychy suche; płyty gipsowe ścienne, płyty gipsowo-kartonowe/ krawędzie i szpachlowanie, płyty gipsowo-włóknowe; tynk gipsowy; potężnie i zróżnicowanie absorpcyjny beton komórkowy (w pomieszczeniach); tynk cementowy i cementowo-wapienny; mur o pełnych spoinach. Sopro HPS 673: podłoża gładkie, o zamkniętych porach, jak istniejące okładziny z płytek ceramicznych, płyt z kamienia naturalnego, lastrico i betonu i podłoża, na których znajdują się pozostałości lakierów do betonu, klejów do wykładzin dywanowych, płytek PCV czy parkietu. Sopro MGR 637/Sopro EPG 522 z posypką piasku kwarcowego Sopro QS 511: jastrychy anhydrytowe przy układaniu płyt o długości krawędzi powyżej 60 cm i powierzchni ponad 0,2 m². Bez gruntowania: beton, beton lekki, płyty z twardej pianki, trwałe, równomiernie absorpcyjne podłoża mineralne.
  • Producent SOPRO

 

 

Najpopularniejsze:

Kleje do płytek