Klamki i gałki do drzwi

Klamka szyfrowa na kod PIN Assa Abloy 699,47 zł ZOBACZ Film ukazujący montaż i programowanie klamki kodowej Assa Abloy. (film w języku angielskim) innowacyjna klamka kodowa Assa Abloy asygnowana do przystępnego zabezpieczania pomieszczeń. Jest łatwa w instalacji, nie potrzeba żadnych dodatkowych kabli. Dostępna w kolorze metalicznym. Działanie: Klamka wymaga dwóch baterii CR2. Przed wykorzystaniem musi być zakodowana kodem głównym a następnie można stworzyć do dziewięciu kodów dla użytkowników. Można także ustawić samoczynne zamknięcie. W celu zamknięcia/otwarcia: 1) OTWÓRZ - wpisz poprawny kod używając czterocyfrowych guzików 1-4 2) ZAMKNIJ - wciśnij guzik z symbolem kłódki (można także w systemie ustawić automatyczną blokadę) Własności: • pasuje do rodzaju skandynawskiego (module i evo) FIX 8810; • dostępne także modele pasujące do standardu DIN (FIX 8812); • jeden kod administratora i 9 kodów dodatkowych użytkowników; • przystępne samoczynne blokowanie; • dwie baterie CR2 3V w zewnętrznej klamce; • wskaźnik słabej baterii; • wizualne i akustyczne powiadamianie; • modele do lewych i prawych drzwi; • jedynie do wykorzystania wewnętrznego; • przystępna w instalacji - bez kabli; • materiał: metaliczna nierdzewna stal oraz satyna chromowana; Funkcje: • system zamykający i otwierający jest obsługiwany poprzez 5 guzików; • zielona dioda świeci i słyszalny jest dźwięk, gdy wpisana zostanie kompozycja otwierająca; • czerwona dioda świeci i dźwięk jest słyszalny w trakcie blokowania drzwi; • podczas instalacji ustalane są kody główny i użytkowników - mogą być dowolnie zmieniane podczas wykorzystywania; • w sytuacji pięciokrotnego wpisania błędnego kodu klamka blokuje się na 3 minuty; • możliwość otwarcia klamką wewnętrzną; • baterie wystarczają na około 100 000 operacji; • czerwona dioda ostrzega przed wyczerpaniem baterii - pozostało około 500 operacji;
  • Producent Assa Abloy
Klamka do okna z kluczykiem ze stopu aluminium - biały 17,99 zł ZOBACZ Klamka okienna z kluczykiem Zabezpiecza okno, zapobiega otwarcie okna albo drzwi balkonowych przez dzieci - jest to szczególnie ważne na wyższych kondygnacjach.na dodatek broni przed włamaniem - unieruchamia okucie okienne zapobiegając otwarcie okna od zewnątrz.wymiary mocowań są typowe tak więc klamka nadaje się do wszelkich współczesnych okien PVC lub drewnianych (także drzwi balkonowych).Klamka nie jest w stanie unieruchomić okna otwartego w mikrouchylne (tj. W przypadku gdy klamka jest odchylona pod kątem ok. 45 stopni i pozostawiają wyłącznie wyjątkowo niewielką szczelinę).Długość trzpienia wynosi 35mm (jeśli masz okna drewniane starego rodzaju lub bardzo stare okna plastikowe przed zakupem zdemontuj klamkę i zmierz długość trzpienia).Kluczyk można przekręcić i zabezpieczyć okno w pozycji zamkniętej jak i uchylnej.ma 8 pozycji otwarcia (co 45 poziomów).produkt gromadzi: 1 klamkę, 2 kluczyki i 2 śruby mocujące.Materiał: stop aluminium.Producent: Medos.Wysokość: 14,5cm.Szerokość: 10cm.Grubość: 2,85cm.Kolor: biały. Demontaż starej klamki i montaż nowej jest wyjątkowo prosty i nie powinien zająć dłużej niżeli 5 minut (wystarczy śrubokręt). Demontaż przykręcamy klapkę odsłaniając śruby mocujące.Odkręcamy śruby mocujące.wyciągamy klamkę z ramy okna. Montaż Otwieramy kluczykiem zamek i przykręcamy klapkę.przykręcamy śruby mocujące i dokręcamy klapkę - gotowe. Kluczyki są uniwersalne (takie same) i pasują do wszystkich naszych klamek. rozmiary mocowań są typowe tak więc pasują do wszystkich współczesnych okien PVC albo drewnianych (także drzwi balkonowych). Długość trzpienia wynosi 35mm(jeśli masz okna drewniane starego rodzaju lub wyjątkowo stare okna plastikowe przed zakupem zdemontuj klamkę i zmierz długość trzpienia). UWAGA!!! Niestety ze względu na swoją konstrukcję zabezpieczenie nie jest w stanie unieruchomić okna otwartego w mikrouchyle (tj. W przypadku gdy klamka jest odchylona pod kątem ok.45 stopni od poziomu, pozostawiają tylko wyjątkowo niewielką szczelinę).
  • Producent Medos
Klamka do okna z kluczykiem ze stopu aluminium - brązowy 17,99 zł ZOBACZ Klamka okienna z kluczykiem Zabezpiecza okno, zapobiega otwarcie okna lub drzwi balkonowych poprzez dzieci - jest to wyjątkowo ważne na wyższych kondygnacjach.na dodatek chroni przed włamaniem - unieruchamia okucie okienne zapobiegając otwarcie okna od zewnątrz.wymiary mocowań są standardowe tak więc klamka pasuje do wszystkich współczesnych okien PVC albo drewnianych (także drzwi balkonowych).Klamka nie jest w stanie unieruchomić okna otwartego w mikrouchyle (tj. W przypadku gdy klamka jest odchylona pod kątem ok. 45 stopni i pozostawiają wyłącznie szczególnie niewielką szczelinę).Długość trzpienia wynosi 35mm (jeśli masz okna drewniane starego typu albo wyjątkowo stare okna plastikowe przed zakupem zdemontuj klamkę i zmierz długość trzpienia).Kluczyk można przekręcić i zabezpieczyć okno w pozycji zamkniętej jak i uchylnej.ma 8 pozycji otwarcia (co 45 poziomów).artykuł mieści: 1 klamkę, 2 kluczyki i 2 śruby mocujące.Materiał: stop aluminium.Producent: Medos.Wysokość: 14,5cm.Szerokość: 10cm.Grubość: 2,85cm.Kolor: brązowy. Demontaż starej klamki i montaż nowej jest wyjątkowo prosty i nie powinien zająć dłużej aniżeli 5 minut (starczy śrubokręt). Demontaż dokręcamy klapkę odsłaniając śruby mocujące.Odkręcamy śruby mocujące.wyciągamy klamkę z ramy okna. Montaż Otwieramy kluczykiem zamek i przykręcamy klapkę.dokręcamy śruby mocujące i dokręcamy klapkę - gotowe. Kluczyki są uniwersalne (takie same) i pasują do wszystkich naszych klamek. rozmiary mocowań są charakterystyczne tak więc pasują do wszelkich współczesnych okien PVC albo drewnianych (także drzwi balkonowych). Długość trzpienia wynosi 35mm(jeśli masz okna drewniane starego typu albo szczególnie stare okna plastikowe przed zakupem zdemontuj klamkę i zmierz długość trzpienia). UWAGA!!! Niestety ze względu na swoją konstrukcję zabezpieczenie nie jest w stanie unieruchomić okna otwartego w mikrouchyle (tj. W sytuacji gdy klamka jest odchylona pod kątem ok.45 poziomów od poziomu, pozostawiają tylko wyjątkowo niewielką szczelinę).
  • Producent Medos
Klamka do okna z kluczykiem ze stopu aluminium - złoty marki Medos 29,90 zł ZOBACZ Klamka okienna z kluczykiem Zabezpiecza okno, uniemożliwia otwarcie okna albo drzwi balkonowych poprzez dzieci - jest to niezwykle ważne na wyższych kondygnacjach.na dodatek broni przed włamaniem - unieruchamia okucie okienne zapobiegając otwarcie okna od zewnątrz.wymiary mocowań są typowe tak więc klamka nadaje się do wszelkich współczesnych okien PVC lub drewnianych (także drzwi balkonowych).Klamka nie jest w stanie unieruchomić okna otwartego w mikrouchylne (tj. W sytuacji gdy klamka jest odchylona pod kątem ok. 45 stopni i pozostawiają jedynie nad wyraz niewielką szczelinę).Długość trzpienia wynosi 35mm (jeśli masz okna drewniane starego typu albo niezwykle stare okna plastikowe przed zakupem zdemontuj klamkę i zmierz długość trzpienia).Kluczyk można przekręcić i zabezpieczyć okno w pozycji zamkniętej jak i uchylnej.ma 8 pozycji otwarcia (co 45 stopni).towar posiada: 1 klamkę, 2 kluczyki i 2 śruby mocujące.Materiał: stop aluminium.Producent: Medos.Wysokość: 14,5cm.Szerokość: 10cm.Grubość: 2,85cm.Kolor: złoty. Demontaż starej klamki i montaż nowej jest wyjątkowo prosty i nie powinien zająć dłużej niż 5 minut (wystarczy śrubokręt). Demontaż dokręcamy klapkę odsłaniając śruby mocujące.Odkręcamy śruby mocujące.wyciągamy klamkę z ramy okna. Montaż Otwieramy kluczykiem zamek i przykręcamy klapkę.dokręcamy śruby mocujące i dokręcamy klapkę - gotowe. Kluczyki są uniwersalne (takie same) i pasują do wszelkich naszych klamek. wymiary mocowań są typowe tak więc pasują do wszystkich współczesnych okien PVC lub drewnianych (także drzwi balkonowych). Długość trzpienia wynosi 35mm(jeśli masz okna drewniane starego rodzaju albo szczególnie stare okna plastikowe przed zakupem zdemontuj klamkę i zmierz długość trzpienia). UWAGA!!! Niestety ze względu na swoją konstrukcję zabezpieczenie nie jest w stanie unieruchomić okna otwartego w mikrouchyle (tj. W przypadku gdy klamka jest odchylona pod kątem ok.45 poziomów od poziomu, pozostawiają tylko wyjątkowo niewielką szczelinę).
  • Producent Medos

 

 

Najpopularniejsze: