Huśtawki ogrodowe

 

 

Nowości:

Blumfeldt Aruba huśtawka ogrodowa Hollywood 130 cm 2-osobowa lite drewno 2309,99 zł ZOBACZ Chcesz wreszcie odetchnąć i pobując w obłokach? wyśmienity relaks w postaci finezyjnego kołysania na miękkich poduszkach proponuje huśtawka ogrodowa Hollywood Blumfeldt Aruba. "Huśtawka do relaksu w ogrodzie i na tarasie" Huśtawka ogrodowa Blumfeldt Aruba pozwala prosto zapomnieć o dniu codziennym. Na łagodnie wyprofilowanym, tapicerowanym siedzisku o szer. 130 cm i grubości 4 cm można bujać się wygodnie jak na leżaku, samemu albo we dwoje. Również stabilność huśtawki pozostaje bez zarzutu. Masywne drewniane belki, łańcuchy nierdzewne i w pełni ocynkowane śruby tworzą bardzo jednostajną konstrukcję, która jest w stanie znieść obciążenie do 240 kg. Daszek przeciwsłoneczny i pokryte pokostem drewno modrzewiowe z całą pewnością pozwolą wyczarować letni nastrój w każdym zakątku. "Komfort w korzystnym stylu i wysoka obciążalność - tapicerowane siedzisko o szer. 130 cm i grubości 4 cm grubości, a także daszek przeciwsłoneczny. Maksymalne obciążenie 250 kg dzięki belkom modrzewiowym i łańcuchom ze stali rdzoodpornej." Rozkołysane chwile wytchnienia: dzięki huśtawce ogrodowej Hollywood Blumfeldt Aruba ogród i taras zamienią się w letnią oazę spokoju. Dostępne typy: huśtawka ogrodowa Hollywood z miejscem do leżenia i żaglem przeciwsłonecznym, huśtawka ogrodowa z żaglem przeciwsłonecznym (pozycja 10029199, huśtawka ogrodowa z daszkiem przeciwsłonecznym (pozycja 10029200 ). Należy pamiętać, iż naturalne drewno pracuje i zmienia się pod wpływem działania warunków atmosferycznych. Pęknięcia albo przebarwienia drewna to zjawiska normalne, podkreślające wyjątkowy charakter towaru. Nie zagrażają one bezpieczeństwu podczas używania huśtawki.stosownie chronić części drewniane, zaleca się pokrywanie ich powłoką ochronną co ok. 1 - 2 lat.
  • Producent Blumfeldt
Blumfeldt high society ogrodowa huśtawka typu hollywood 220 cm kolor ciemnoniebieski 1641,99 zł ZOBACZ Odprężające towarzystwo! Na huśtawce ogrodowej High Society typu Hollywood marki Blumfeldt spotykamy się w ogrodzie lub na tarasie, aby zrelaksować się wspólnie w trakcie bujania. Łagodne huśtanie na przytulnie miękkiej poduszce: tak stylowo można teraz pobujać w obłokach. „wyjątkowo dużo miejsca do siedzenia albo leżenia" Huśtawka ogrodowa High Society typu Hollywood firmy Blumfeldt pozwoli w przystępny sposób zapomnieć wspólnie o codzienności. Dzięki bardzo szerokiej powierzchni do siedzenia z poduszką o grubości 8 cm może się bujać choćby do 4 osób jednocześnie - tak dzisiaj wspólnie spędza się czas! A kiedy nie ma się już ochoty na siedzenie, rozkłada się oparcie: znakomite rozwiązanie na południową drzemkę na świeżym powietrzu lub na poprzytulanie się z partnerem. Stosowne zacienienie zagwarantuje dach przeciwsłoneczny, który daje kojący cień. Dwa boczne uchwyty na napoje to miejsce na zimne drinki i smaczne przekąski. Także odnośnie stabilności nie można mieć nic do zarzucenia. Masywna, pokryta warstwą proszkową rura stalowa, nierdzewne zawieszenia sprężynowe ze stali szlachetnej i w pełni ocynkowane śruby zapewniają dużą stabilność konstrukcji. „Ta huśtawka wprowadzi czar letniego nastroju do każdego kącika wypoczynkowego". Wypoczynek przez szerokie „W": Huśtawka ogrodowa High Society rodzaju Hollywood producenta Blumfeldt będzie stanowić centralny punkt ogrodu i tarasu do towarzyskiego spędzania czasu w sezonie letnim i drzemki na świeżym powietrzu. Przystępne wersje: ciemnoniebieski, brązowy (nr kat. 10030568)
  • Producent Blumfeldt
Blumfeldt high society ogrodowa huśtawka typu hollywood 220 cm kolor brązowy 1641,99 zł ZOBACZ Odprężające towarzystwo! Na huśtawce ogrodowej High Society rodzaju Hollywood firmy Blumfeldt spotykamy się w ogrodzie lub na tarasie, by zrelaksować się wspólnie w trakcie bujania. Łagodne huśtanie na przytulnie miękkiej poduszce: tak stylowo można dzisiaj pobujać w obłokach. „wyjątkowo dużo miejsca do siedzenia lub leżenia" Huśtawka ogrodowa High Society typu Hollywood firmy Blumfeldt pozwoli w prosty sposób zapomnieć wspólnie o codzienności. Dzięki wyjątkowo szerokiej powierzchni do siedzenia z poduszką o grubości 8 cm może się bujać nawet do 4 osób jednocześnie - tak teraz wspólnie spędza się czas! A kiedy nie ma się już ochoty na siedzenie, rozkłada się oparcie: nadzwyczajne rozwiązanie na południową drzemkę na świeżym powietrzu albo na poprzytulanie się z partnerem. Stosowne zacienienie gwarantuje dach przeciwsłoneczny, który daje kojący cień. Dwa boczne uchwyty na napoje to miejsce na zimne drinki i smaczne przekąski. Także odnośnie stabilności nie można mieć nic do zarzucenia. Masywna, pokryta warstwą proszkową rura stalowa, nierdzewne zawieszenia sprężynowe ze stali szlachetnej i w pełni ocynkowane śruby zapewniają dużą stabilność konstrukcji. „Ta huśtawka wprowadzi czar letniego nastroju do każdego kącika wypoczynkowego". Wypoczynek przez spore „W": Huśtawka ogrodowa High Society typu Hollywood marki Blumfeldt będzie stanowić centralny punkt ogrodu i tarasu do towarzyskiego spędzania czasu w sezonie letnim i drzemki na świeżym powietrzu. Dostępne wersje: brązowy, ciemnoniebieski (nr katalogowy 10030611)
  • Producent Blumfeldt
Blumfeldt Maui huśtawka ogrodowa Hollywood 110 cm 2-osobowa daszek poliester modrzew 1660,99 zł ZOBACZ Chcesz wreszcie odetchnąć i pobujac w obłokach? znakomity relaks w postaci finezyjnego kołysania na miękkich poduszkach proponuje huśtawka ogrodowa Hollywood Blumfeldt Maui. "Huśtawka na czas relaksu w ogrodzie i na tarasie" Huśtawka ogrodowa Blumfeldt Maui pozwala łatwo zapomnieć o dniu codziennym. Na łagodnie wyprofilowanym, tapicerowanym siedzisku o szer. 110 cm i grubości 4 cm można bujac się wygodnie jak na leżaku, samemu lub we dwoje. Przymocowany na stałe daszek przeciwsłoneczny gwarantuje przy tym dodatkow poczucie bezpieczeństwa i błogi cień - bez względu na to, gdzie znajduje się huśtawka. Też stabilność huśtawki pozostaje bez zarzutu. Masywne drewniane belki, łańcuchy nierdzewne i w pełni ocynkowane śruby tworzą nad wyraz zrównoważoną konstrukcję, która jest w stanie znieść obciążenie do 250 kg. Zielony daszek i pokryte pokostem drewno modrzewiowe z całą pewnością pozwolą wyczarować letni nastrój w każdym zakątku. "Stylowy komfort i wysoka obciążalność - tapicerowane siedzisko o szer. 110 cm i grubości 4 cm grubości, a także daszek przeciwłoneczny. Maksymalne obciążenie 250 kg dzięki belkom modrzewiowym i łańcuchom ze stali rdzoodpornej." Rozkołysane chwile wytchnienia: dzięki huśtawce ogrodowej Hollywood Blumfeldt Maui ogród i taras zamienią się w letnią oazę spokoju. Przystępne warianty: huśtawka ogrodowa Hollywood z daszkiem przeciwsłonecznym, huśtawka ogrodowa z żaglem przeciwłonecznym/zaciemniaczem (pozycja 10029199). Należy pamiętać, iż prawdziwe drewno pracuje i zmienia się pod wpływem działania warunków atmosferycznych. Pęknięcia albo przebarwienia drewna są normalne i podkreślają unikatowy charakter artykułu. Nie zagrażaja one bezpieczeństwu używania huśtawki.adekwatnie bronić elementy drewniane, zaleca się, pokrywanie ich powłoką ochronną co ok. 1- 2 lat.
  • Producent Blumfeldt
Blumfeldt eremitage huśtawka hollywood ciemnoszary/czarny 3314,99 zł ZOBACZ Romantyczne chwile w ogrodzie. Wytworna huśtawka Blumfeldt Eremitage Blumfeldt umożliwia miły relaks w ogrodzie i strzeże przed wścibskim wzrokiem. Konkretna, a zarazem przeurocza. Zrównoważona kompozycja z litej, powlekanej proszkowo stali stwarza korpus imponująco szerokiej huśtawki rodzaju Hollywood. Rama otoczona jest nieprzemakalną i wytrzymałą na czynniki atmosferyczne dzianiną, która dodaje ławeczce bujanej Blumfeldt uroku, gwarantując równocześnie ochronę. Dzisiaj możesz oddać się drzemce w trakcie łagodnego bujania na miękkiej, tapicerowanej poduszce o grubości 5 cm. Za sprawą daszka nie musisz obawiać się, iż twój sen zakłócą figlarne promienie słoneczne, chłodny, wieczorny wiatr albo lekki, letni deszcz. Dodatkowy komfort i przytulność zapewniają podłokietniki i oparcia z technorattanu, a także trzy obfite, miękkie poduchy. Bujana leżanka Blumfeldt bez dwóch zdań przyciągnie wzrok swym nieszablonowym wyglądem, ale zasłonki z przodu i z tyłu zapewnią prywatność i przyjemną atmosferę broniąc dostępu niechcianym spojrzeniom. Refugium w plenerze - huśtawka Eremitage. To, co kiedyś było zarezerwowane dla wyższych sfer, jest teraz przystępne pomiędzy pnącą różą i liśćmi. Przytulna, ekskluzywna huśtawka Hollywood producenta Blumfeldt przeniesie cię łagodnym kołysaniem w krainę marzeń. Dostępne kolory: ciemnoszary / czarny, biały / taupe (Nr art.: 10031411)
  • Producent Blumfeldt
Blumfeldt aristo leżak bujany leżak ogrodowy huśtawka poduszki 1817,99 zł ZOBACZ Bujane szczęście! Leżak bujany Aristo firmy Blumfeldt zaprasza do relaksu i beztroskiego kołysania w obłokach. I to w pełnym komforcie. Uczyń z ogrodu, balkonu lub tarasu oazę korzystnego samopoczucia i odprężenia. Na ergonomicznie ukształtowanym leżaku można spędzić przyjemne chwile wieczorem, w weekend lub na urlopie: specjalny, łukowaty zarys odpręża ciało i umysł i pomaga w relaksacji i zebraniu nowych sił. Boczne mocowanie może słzastosować jako miejsce na napoje, przekąski i niepokaźne akcesoria - nieprzeciętne w trakcie dłuższych kąpieli słonecznych, relaksującej drzemki albo czytania interesującej książki. Obfita powierzchnia do leżenia oferuje wystarczającą ilość miejsca dla dwóch osób i namawia do odpoczynku. Materiał ubraniowy przepuszczający powietrze zagwarantuje błogi chłód nawet w wysokich temperaturach. Wielki, odporny na warunki atmosferyczne dach chroni przed działaniem promieni słonecznych, dzięki temu na leżaku można cieszyć się życiem w upalne, letnie dni. Dzięki mocnej konstrukcji możesz przenieść się do krainy relaksu, łagodnie się przy tym kołysząc. Stylowa lekkość. Zrównoważoną ramę wyprodukowano z rur stalowych i pomalowano proszkowo, dzięki czemu komfortowa leżanka nie rdzewieje i nadaje się na dodatek do wykorzystywania na zewnątrz. Powierzchnia do leżenia pokryta jest oporną na warunki pogodowe i łatwą w konserwacji tkaniną poliestrową PCV. Jest ona przyjazna dla skóry, odporna na promieniowanie UV i łatwa w pielęgnacji: zabrudzenia eliminuje się po prostu wilgotną ściereczką. Maksymalna obciążalność huśtawki Hollywood Aristo firmy Blumfeldt wynosi 200 kg. Zagwarantuje to radość użytkowania i spędzenia wielu miłych chwil w osobistej oazie relaksu. Proszę zwrócić uwagę, że artykuł dostarczany jest jako komplet montażowy.
  • Producent Blumfeldt
eremitage huśtawka hollywood biała taupe marki Blumfeldt 3529,99 zł ZOBACZ Romantyczne chwile w ogrodzie. Wytworna huśtawka Blumfeldt Eremitage Blumfeldt zezwala na miły relaks w ogrodzie i strzeże przed wścibskim wzrokiem. Potężna, a zarazem przeurocza. Jednostajna konstrukcja z litej, powlekanej proszkowo stali formuje korpus imponująco obszernej huśtawki rodzaju Hollywood. Rama otoczona jest nieprzemakalną i wytrzymałą na czynniki atmosferyczne tkaniną, która dodaje ławeczce bujanej Blumfeldt uroku, zapewniając równocześnie ochronę. Teraz możesz oddać się drzemce podczas łagodnego bujania na miękkiej, tapicerowanej poduszce o grubości 5 cm. Za sprawą daszka nie musisz obawiać się, iż twój sen zakłócą figlarne promienie słoneczne, chłodny, wieczorny wiatr albo lekki, letni deszcz. Dodatkowy komfort i przytulność zapewniają podłokietniki i oparcia z technorattanu i trzy znaczne, miękkie poduchy. Bujana leżanka Blumfeldt z całą pewnością przyciągnie wzrok swoim nieszablonowym wyglądem, lecz zasłonki z przodu i z tyłu zapewnią prywatność i przyjemną atmosferę broniąc dostępu niechcianym spojrzeniom. Refugium w plenerze - huśtawka Eremitage. To, co kiedyś było zarezerwowane dla wyższych sfer, jest dzisiaj dostępne pomiędzy pnącą różą i liśćmi. Przytulna, wytworna huśtawka Hollywood marki Blumfeldt przeniesie cię łagodnym kołysaniem w krainę marzeń. Przystępne barwy: biały/taupe, ciemnoszary/czarny, (Nr art.: 10031406)
  • Producent Blumfeldt
Huśtawki ogrodowe