Huśtawki ogrodowe

 

 

Nowości:

Blumfeldt high society ogrodowa huśtawka typu hollywood 220 cm kolor ciemnoniebieski 1641,99 zł ZOBACZ Odprężające towarzystwo! Na huśtawce ogrodowej High Society typu Hollywood marki Blumfeldt spotykamy się w ogrodzie lub na tarasie, aby zrelaksować się wspólnie w trakcie bujania. Łagodne huśtanie na przytulnie miękkiej poduszce: tak stylowo można teraz pobujać w obłokach. „wyjątkowo dużo miejsca do siedzenia albo leżenia" Huśtawka ogrodowa High Society typu Hollywood firmy Blumfeldt pozwoli w przystępny sposób zapomnieć wspólnie o codzienności. Dzięki bardzo szerokiej powierzchni do siedzenia z poduszką o grubości 8 cm może się bujać choćby do 4 osób jednocześnie - tak dzisiaj wspólnie spędza się czas! A kiedy nie ma się już ochoty na siedzenie, rozkłada się oparcie: znakomite rozwiązanie na południową drzemkę na świeżym powietrzu lub na poprzytulanie się z partnerem. Stosowne zacienienie zagwarantuje dach przeciwsłoneczny, który daje kojący cień. Dwa boczne uchwyty na napoje to miejsce na zimne drinki i smaczne przekąski. Także odnośnie stabilności nie można mieć nic do zarzucenia. Masywna, pokryta warstwą proszkową rura stalowa, nierdzewne zawieszenia sprężynowe ze stali szlachetnej i w pełni ocynkowane śruby zapewniają dużą stabilność konstrukcji. „Ta huśtawka wprowadzi czar letniego nastroju do każdego kącika wypoczynkowego". Wypoczynek przez szerokie „W": Huśtawka ogrodowa High Society rodzaju Hollywood producenta Blumfeldt będzie stanowić centralny punkt ogrodu i tarasu do towarzyskiego spędzania czasu w sezonie letnim i drzemki na świeżym powietrzu. Przystępne wersje: ciemnoniebieski, brązowy (nr kat. 10030568)
  • Producent Blumfeldt
Blumfeldt Maui huśtawka ogrodowa Hollywood 110 cm 2-osobowa daszek poliester modrzew 1660,99 zł ZOBACZ Chcesz wreszcie odetchnąć i pobujac w obłokach? znakomity relaks w postaci finezyjnego kołysania na miękkich poduszkach proponuje huśtawka ogrodowa Hollywood Blumfeldt Maui. "Huśtawka na czas relaksu w ogrodzie i na tarasie" Huśtawka ogrodowa Blumfeldt Maui pozwala łatwo zapomnieć o dniu codziennym. Na łagodnie wyprofilowanym, tapicerowanym siedzisku o szer. 110 cm i grubości 4 cm można bujac się wygodnie jak na leżaku, samemu lub we dwoje. Przymocowany na stałe daszek przeciwsłoneczny gwarantuje przy tym dodatkow poczucie bezpieczeństwa i błogi cień - bez względu na to, gdzie znajduje się huśtawka. Też stabilność huśtawki pozostaje bez zarzutu. Masywne drewniane belki, łańcuchy nierdzewne i w pełni ocynkowane śruby tworzą nad wyraz zrównoważoną konstrukcję, która jest w stanie znieść obciążenie do 250 kg. Zielony daszek i pokryte pokostem drewno modrzewiowe z całą pewnością pozwolą wyczarować letni nastrój w każdym zakątku. "Stylowy komfort i wysoka obciążalność - tapicerowane siedzisko o szer. 110 cm i grubości 4 cm grubości, a także daszek przeciwłoneczny. Maksymalne obciążenie 250 kg dzięki belkom modrzewiowym i łańcuchom ze stali rdzoodpornej." Rozkołysane chwile wytchnienia: dzięki huśtawce ogrodowej Hollywood Blumfeldt Maui ogród i taras zamienią się w letnią oazę spokoju. Przystępne warianty: huśtawka ogrodowa Hollywood z daszkiem przeciwsłonecznym, huśtawka ogrodowa z żaglem przeciwłonecznym/zaciemniaczem (pozycja 10029199). Należy pamiętać, iż prawdziwe drewno pracuje i zmienia się pod wpływem działania warunków atmosferycznych. Pęknięcia albo przebarwienia drewna są normalne i podkreślają unikatowy charakter artykułu. Nie zagrażaja one bezpieczeństwu używania huśtawki.adekwatnie bronić elementy drewniane, zaleca się, pokrywanie ich powłoką ochronną co ok. 1- 2 lat.
  • Producent Blumfeldt
Blumfeldt Tahiti huśtawka ogrodowa Hollywood 110 cm 2-osobowa żagiel poliester modrzew 1989,99 zł ZOBACZ Chcesz wreszcie odetchnąć i pobujac w obłokach? perfekcyjny relaks w postaci delikatnego kołysania na miękkich poduszkach oferuje huśtawka ogrodowa Hollywood Blumfeldt Tahiti. "Huśtawka na czas relaksu w ogrodzie i na tarasie" Huśtawka ogrodowa Blumfeldt Tahiti pozwala łatwo zapomnieć o dniu rutynowym. Na łagodnie wyprofilowanym, tapicerowanym siedzisku o szer. 110 cm i grubości 4 cm można bujac się komfortowo jak na leżaku, samemu albo we dwoje. Kołyszący się, rozpostarty żagiel przeciwsłoneczny zagwarantuje przy tym dodatkow poczucie bezpieczeństwa i miły cień - bez względu na to, gdzie znajduje się huśtawka. Również stabilność huśtawki pozostaje bez zarzutu. Masywne drewniane belki, łańcuchy nierdzewne i w pełni ocynkowane śruby tworzą wyjątkowo stabilną konstrukcję, która jest w stanie znieść obciążenie do 250 kg. Żagiel przeciwsłoneczny w kolorze kremowym i pokryte pokostem drewno modrzewiowe z pewnością pozwolą wyczarować letni nastrój w każdym zakątku. "Stylowy komfort i wysoka obciążalność - tapicerowane siedzisko o szer. 110 cm i grubości 4 cm grubości, a także żagiel przeciwsłoneczny. Maksymalne obciążenie 250 kg dzięki belkom modrzewiowym i łańcuchom ze stali rdzoodpornej." Rozkołysane chwile wytchnienia: dzięki huśtawce ogrodowej Hollywood Blumfeldt Tahiti ogród i taras zamienią się w letnią oazę spokoju. Dostępne typy: huśtawka ogrodowa Hollywood z żaglem przeciwsłonecznym, huśtawka ogrodowa z daszkiem przeciwsłonecznym (pozycja 10029200 ). Należy pamiętać, iż prawdziwe drewno pracuje i zmienia się pod wpływem działania warunków atmosferycznych. Pęknięcia lub przebarwienia drewna są normalne i podkreślają unikatowy charakter artykułu. Nie zagrażaja one bezpieczeństwu użytkowania huśtawki.odpowiednio bronić komponenty drewniane, zaleca się, pokrywanie ich powłoką ochronną co ok. 1 - 2 lat.
  • Producent Blumfeldt
Blumfeldt aristo leżak bujany leżak ogrodowy huśtawka poduszki 1817,99 zł ZOBACZ Bujane szczęście! Leżak bujany Aristo firmy Blumfeldt zaprasza do relaksu i beztroskiego kołysania w obłokach. I to w pełnym komforcie. Uczyń z ogrodu, balkonu lub tarasu oazę korzystnego samopoczucia i odprężenia. Na ergonomicznie ukształtowanym leżaku można spędzić przyjemne chwile wieczorem, w weekend lub na urlopie: specjalny, łukowaty zarys odpręża ciało i umysł i pomaga w relaksacji i zebraniu nowych sił. Boczne mocowanie może słzastosować jako miejsce na napoje, przekąski i niepokaźne akcesoria - nieprzeciętne w trakcie dłuższych kąpieli słonecznych, relaksującej drzemki albo czytania interesującej książki. Obfita powierzchnia do leżenia oferuje wystarczającą ilość miejsca dla dwóch osób i namawia do odpoczynku. Materiał ubraniowy przepuszczający powietrze zagwarantuje błogi chłód nawet w wysokich temperaturach. Wielki, odporny na warunki atmosferyczne dach chroni przed działaniem promieni słonecznych, dzięki temu na leżaku można cieszyć się życiem w upalne, letnie dni. Dzięki mocnej konstrukcji możesz przenieść się do krainy relaksu, łagodnie się przy tym kołysząc. Stylowa lekkość. Zrównoważoną ramę wyprodukowano z rur stalowych i pomalowano proszkowo, dzięki czemu komfortowa leżanka nie rdzewieje i nadaje się na dodatek do wykorzystywania na zewnątrz. Powierzchnia do leżenia pokryta jest oporną na warunki pogodowe i łatwą w konserwacji tkaniną poliestrową PCV. Jest ona przyjazna dla skóry, odporna na promieniowanie UV i łatwa w pielęgnacji: zabrudzenia eliminuje się po prostu wilgotną ściereczką. Maksymalna obciążalność huśtawki Hollywood Aristo firmy Blumfeldt wynosi 200 kg. Zagwarantuje to radość użytkowania i spędzenia wielu miłych chwil w osobistej oazie relaksu. Proszę zwrócić uwagę, że artykuł dostarczany jest jako komplet montażowy.
  • Producent Blumfeldt