Grzebienie

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Mason pearson pocket comb - mały grzebień 38,39 zł ZOBACZ luksusowy grzebień do kreacji o wysokopolerowanych zćbach. Widocznie usprawnia układanie włosów. Rćcznie tworzony w Szwajcarii zgodnie z tradycją producenta Mason Pearson. Daje wićkszy komfort używania konwencjonalne grzebienie. Doskonały do używania pod prysznicem, do nakładania odżywki. Dla pań i dla mężczyzn. atrybuty: subtelny rćcznie wytworzony grzebień dla pań i panów ma zwćżające sić zćby i zaokrąglone brzegi niepowtarzalny, konwencjonalny wygląd i niezwykła wytrzymałość zagwarantuje najwyższy komfort stosowania wyśmienity do włosów mokrych, suchych i stylizowanych rozmiar: 20cm x 2.5cmGrzebienie Mason Pearson są rćcznie stworzone z najwyższej jakości celuloidu na świecie. Jest to ten sam materiał, który wykorzystywany jest do produkcji biżuterii, kostiumów sławnych projektantów, do ozdób do włosów i okularów. Przypatrując sić uważniej grzebieniom Mason Pearson można zauważyć efekt 3D wzoru powłoki. Jest to wynik opatentowanego cyklu, który replikuje naturalny żółwi szylkret.O marce:Szczotki do włosów Mason Pearson mają wyjątkowo długą i wyśmienitą historić. Utworzona w 1885 roku przez Masona Pearsona, inżyniera z Yorkshire, była jedną z pierwszych szczotek stworzonych z gumy na pneumatycznej poduszce. Niesamowite jest to, że projekt pozostał w sporej mierze niezmieniony od ich powstania (z wyjątkiem pewnych poprawek dokonanych w 1920 roku). Dziś szczotka do włosów Mason Pearson reprezentuje ten sam poziom jakości, tradycji i luksusu, jak to miało miejsce ponad 130 lat temu. Prawdziwy Rolls-Royce wśród szczotek do włosów.
  • Producent Mason Pearson
Mason pearson tail comb | grzebień do włosów cienkich i normalnych 35,03 zł ZOBACZ ekskluzywny rćcznie wytworzony szwajcarski grzebień asygnowany do włosów normalnych albo cienkich. Rewelacyjny do rozczesywania i modelowania. Stworzony z wysokiej jakości materiału. Nie wyrywa i nie ciągnie włosów. Rozczesuje włosy bez ich uszkodzenia. atrybuty: rćcznie produkowany grzebień dla kobiet i panów, posiada zaokrąglone zćby, niepowtarzalny, konwencjonalny wygląd i niezwykła odporność, zapewnia najwyższy komfort wykorzystywania, wyśmienity do włosów mokrych, suchych i stylizowanych.Grzebienie Mason Pearson są rćcznie wyprodukowane z najwyższej jakości celuloidu na świecie. Jest to ten sam materiał, który używany jest do produkcji biżuterii, kostiumów popularnych projektantów, do ozdób do włosów i okularów. Przypatrując sić uważniej grzebieniom Mason Pearson można zauważyć efekt 3D wzoru powłoki. Jest to wynik zastrzeżonego cyklu, który replikuje naturalny żółwi szylkret.O marce:Szczotki do włosów Mason Pearson posiadają wyjątkowo długą i genialną historić. Utworzona w 1885 roku przez Masona Pearsona, inżyniera z Yorkshire, była jedną z pierwszych szczotek wytworzonych z gumy na pneumatycznej poduszce. Niesamowite jest to, że projekt pozostał w obfitej mierze niezmieniony od ich powstania (z wyjątkiem pewnych poprawek dokonanych w 1920 roku). Dziś szczotka do włosów Mason Pearson reprezentuje ten sam poziom jakości, tradycji i luksusu, jak to miało miejsce ponad 130 lat temu. Prawdziwy Rolls-Royce wśród szczotek do włosów.
  • Producent Mason Pearson
Jaguar grzebień, A540 Ionic, antystatyczny, 8.75" (3474630525726) 17,40 zł ZOBACZ LOREAL Expert Pro-Keratin Refill Shampoo 500 ml - Szampon odbudowujący i uzupełniający ubytki keratyny Nasze włosy są bezustannie narażone na negatywne działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Ich kondycja pogarsza się z każdym osłabieniem naszego organizmu, przez nadmierny stres, chorobę, czy też nieodpowiednią dietę. Włosy osłabione i zniszczone tracą więc swój naturalny budulec – keratynę. Są słabe, kruche, a końcówki rozdwajają się. Najlepszym sposobem na odzyskanie dawnego blasku, witalności i zdrowego wyglądu Twoich włosów są produkty z linii Pro – Keratin Refill. Zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o włosach zniszczonych i osłabionych. Pamiętaj, że szampon Pro – Keratin Refill jest podstawą pielęgnacji włosów osłabionych. Dzięki rewolucyjnej formule z odbudowującą Pro – Keratyną aktywnie odżywi i wypełni zniszczone włosy, uzupełniając ich podstawowy budulec. Intensywne elementy w postaci kompleksu Pro – Keratin (koktajl aminokwasów i protein pszenicy) działają na zewnętrzną warstwę włosa, zapewniając mu niezwłoczne wzmocnienie. Element Incell (cząsteczka lipidów inspirowana ceramidami) działa na wewnętrzną warstwę włosa, wzmacniając spójność łuski i chroniąc włókna włosa od środka, dzięki czemu staje się ono nawet o 70%* bardziej odporne na uszkodzenia. Szampon ma kremową konsystencję i owocowy aromat. Sposób wykorzystania: Rozprowadź równomiernie na wilgotnych włosach i spień. Następnie starannie spłucz. Po umyciu włosów zaleca sie użycie odżywki lub maski z linii Pro – Keratin Refill. Dla najlepszego efektu stosuj na dodatek pozostałe produkty z tej linii* Rezultat: - Oczyszczone włosy i skóra głowy - Włókno włosa odbudowane - Uzupełnione ubytki keratyny - Natychmiastowe wzmocnienie włosa - Ochrona wnętrza włosa przed działaniem destrukcyjnym czynników - Włosy bardziej niepodatne na uszkodzenia *Linia Pro – Keratin Refill pozostała wykonana specjalnie z myślą o zniszczonych i wymagających odbudowy włosach. Natychmiastowo uzupełnia ubytki keratyny i odbudowuje włókno włosa, broni je i uodparnia na uszkodzenia.
  • Producent Jaguar