Dzbanki filtrujące

 

 

Nowości:

Brita marella xl (niebieski) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (4006387081119) 59,90 zł ZOBACZ BRITA Marella XL Dzbanek do wody NIEBIESKI. 3,5 l + 3 wkłady MAXTRA+ progresywny dzbanek do wody Brita Marella XL, z wkładem oczyszczającym MAXTRA+, to połączenie sprawności, funkcjonalności i prostoty stosowania. Brita Marella XL to prosty i solidny dzbanek o pojemności 3,5 l. Dzięki zaimplementowaniu najnowocześniejszego systemu przefiltrowującego wody MicroFlow MAXTRA+, w którym zwiększył powierzchnię węgla dynamicznego o 30%, jakość wody pitnej zostaje wzbogacona. w dodatku, system MAXTRA+, ogranicza osadzanie się kamienia, redukuje cząsteczki chloru i metali ciężkich, efektywnie zmiękcza wodę. Filtr mechaniczny, w postaci siatki o minimalnych oczkach, zatrzymuje skażenia pochodzące z rur wodociągowych. Posiłki i napoje przygotowywane na podstawie odfiltrowanej wody, ulepszony smak, aromat i aromat, a urządzenia kuchenne zostają chronione przed zniszczeniem z osadu i kamienia. technologia MAXTRA+ zapewnia miękką, nieprzeciętną w smaku wodę,Wskaźnik BRITA Memo - elektroniczny wskaźnik zamiany wkładu, przypominający o wymianie wkładu co 4 tygodnie,praktyczna pokrywka z uchylną klapką, ułatwiająca napełnianie wodywygodny profilowany uchwyt,Dzbanek i lejek filtra można myć w zmywarkach samoczynnych, z wyjątkiem pokrywki,pojemność dzbanka Marella 2,0 litra odfiltrowanej wody, pojemność całkowita: 3,5 litra Długość: 25,6 cm Szerokość: 14,7 cm Wysokość: 25,8 cm Opakowanie posiada dzbanek BRITA wraz z 3 wkładami MAXTRA+.
 • Producent Brita
Dzbanek marella mxplus xl biały + 4 wkłady 4006387094089 - odbiór w 2000 punktach - salony, paczkomaty, stacje orlen marki Brita 87,20 zł ZOBACZ Pij wodę, na dodatek tą z kranuCodziennie powinniśmy nawadniać swój organizm odpowiednią ilością płynów, w tym wody. Woda kranowa ponadto pasuje do picia, jednak posiada kamień oraz substancje, które nie posiadają korzystnego wpływu na nasz organizm. Dlatego również polecamy zaopatrzyć się użyteczny dzbanek odfiltrowujący marki BRITA, który nieprzeciętnie oczyszcza wodę kranową. Dzięki temu dzbankowi za każdym razem będziesz mieć pod ręką świeżą, oczyszczaną wodę, która pasuje do picia oraz gotowania. Łatwe napełnianiePokrywa dzbanka ma uchylną klapkę, która istotnie usprawnia napełnianie dzbanka. Już nie musisz zdejmować całej pokrywy, żeby nalać wodę. Pokaźna objętość sprawia, że cała odfiltrowana woda wystarczy na zalanie kilku szklanek albo całego czajnika. Użytkowanie oczyszczanej wody w czajniku sprawia mniejsze osadzanie się kamienia, a tym samym zapewnia czystą wodę bez zbędnych dodatków. Filtrowaną wodę możesz pić na co dzień w celu uzupełnienia płynów albo wykorzystać do gotowania potraw. Prosta zamiana filtraDzbanek Marella pozostał wyekwipowany w elektroniczny wskaźnik podmiany wkładu filtrującego, dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć, kiedy należy wymienić wkład. Nie musisz zapisywać daty ostatniej podmiany, ponieważ wskaźnik odlicza czas i po około 4 tygodniach upomina się o zmianę. Przez cały czas możesz delektować się czystą, świeżą wodą. Dzbanek będzie się w dodatku wspaniale prezentował na kuchennym blacie, dzięki transparentnemu pojemnikowi i gustownemu kształtowi.
 • Producent BRITA
Brita Marella XL (biały) - produkt w magazynie - szybka wysyłka!, MARELLA XL MAXTRA PLUS BIAŁY 59,65 zł ZOBACZ BRITA Marella XL Dzbanek do wody BIAŁY. 3,5 l + 3 szt wkładów MAXTRA+ postępowy dzbanek do wody Brita Marella XL, z wkładem filtrującym MAXTRA+, to połączenie produktywności, funkcjonalności i prostoty użytkowania. Brita Marella XL to prosty i konkretny dzbanek o obszerności 3,5 l. Dzięki zaimplementowaniu najnowocześniejszego systemu odfiltrowującego wody MicroFlow MAXTRA+, w którym rozszerzył powierzchnię węgla aktywnego o 30%, jakość wody pitnej zostaje wzbogacona. dodatkowo, system MAXTRA+, ogranicza osadzanie się kamienia, redukuje cząsteczki chloru i metali ciężkich, sprawnie zmiękcza wodę. Filtr mechaniczny, w postaci siatki o niewiele znaczących oczkach, zatrzymuje skażenia pochodzące z rur wodociągowych. Posiłki i napoje przygotowywane na podstawie odfiltrowanej wody, lepszy smak, zapach i aromat, a urządzenia kuchenne zostają chronione przed uszkodzeniem z osadu i kamienia. technika MAXTRA+ gwarantuje miękką, świetną w smaku wodę,Wskaźnik BRITA Memo - elektroniczny wskaźnik wymiany wkładu, przypominający o wymianie wkładu co 4 tygodnie,użyteczna pokrywka z uchylną klapką, usprawniająca napełnianie wodywygodny profilowany uchwyt,Dzbanek i lejek filtra można myć w zmywarkach samoczynnych, z wyjątkiem pokrywki,objętość dzbanka Marella 2,0 litra oczyszczanej wody, objętość całkowita: 3,5 litra Długość: 25,6 cm Szerokość: 14,7 cm Wysokość: 25,8 cm Opakowanie gromadzi dzbanek BRITA wraz z 3 wkładami MAXTRA+.
 • Producent Brita
Brita aluna xl (biały) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! 59 zł ZOBACZ BRITA Aluna XL Maxtra+ Dzbanek do wody BIAŁY. 3,5 l progresywny dzbanek do wody Brita Aluna XL, z wkładem oczyszczającym MAXTRA+, to połączenie efektywności, funkcjonalności i prostoty użytkowania. Brita Aluna XL to prosty i mocny dzbanek o obszerności 3,5 litra. rozmiary tego modelu zostały powiększone, żeby można było jednorazowo odfiltrować większą liczba wody. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego systemu filtrującego wody MicroFlow MAXTRA+, w którym rozszerzył powierzchnię węgla aktywnego o 30%, jakość wody pitnej zostaje wzbogacona. dodatkowo, system MAXTRA+, ogranicza osadzanie się kamienia, redukuje cząsteczki chloru i metali ciężkich, wydajnie zmiękcza wodę. Filtr mechaniczny, w postaci siatki o małych oczkach, zatrzymuje zanieczyszczenia pochodzące z rur wodociągowych. Posiłki i napoje przygotowywane na podstawie filtrowanej wody, lepszy smak, aromat i aromat, a urządzenia kuchenne zostają chronione przed zniszczeniem z osadu i kamienia. technologia MAXTRA+ gwarantuje miękką, genialną w smaku wodę,Wskaźnik BRITA Memo - elektroniczny wskaźnik wymiany wkładu, przypominający o wymianie wkładu co 4 tygodnie,wygodny profilowany uchwyt,Dzbanek i lejek filtra można myć w zmywarkach automatycznych,Zdejmowana pokrywka ułatwiająca napełnianie. Długość: 15.5 cm Szerokość: 26.5 cm Wysokość: 27.5 cm Opakowanie mieści dzbanek BRITA wraz z filtrem MAXTRA+.
 • Producent Brita
Dzbanek marella mxplus xl niebieski+4 wkłady 4006387094072 - odbiór w 2000 punktach - salony, paczkomaty, stacje orlen marki Brita 88,57 zł ZOBACZ Pij wodę, także tą z kranuCodziennie powinniśmy nawadniać swój organizm odpowiednią ilością płynów, w tym wody. Woda kranowa na dodatek nadaje się do picia, jednak gromadzi kamień, a także substancje, które nie mają korzystnego wpływu na nasz organizm. Dlatego również polecamy zaopatrzyć się funkcjonalny dzbanek przefiltrowujący marki BRITA, który rewelacyjnie oczyszcza wodę kranową. Dzięki temu dzbankowi zawsze będziesz posiadać pod ręką świeżą, filtrowaną wodę, która pasuje do picia, a także gotowania. Łatwe napełnianiePokrywa dzbanka posiada uchylną klapkę, która wyraźnie upraszcza napełnianie dzbanka. Już nie musisz zdejmować całej pokrywy, aby nalać wodę. Szeroka pojemność sprawia, iż cała oczyszczana woda wystarczy na zalanie kilku szklanek lub całego czajnika. Stosowanie filtrowanej wody w czajniku powoduje mniejsze osadzanie się kamienia, a tym samym gwarantuje czystą wodę bez zbędnych dodatków. Przefiltrowaną wodę możesz pić na co dzień w celu uzupełnienia płynów albo użyć do gotowania potraw. Prosta zamiana filtraDzbanek Marella pozostał wyekwipowany w elektroniczny wskaźnik zamiany wkładu filtrującego, dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć, kiedy należy wymienić wkład. Nie musisz zapisywać daty ostatniej wymiany, ponieważ wskaźnik odlicza czas i po około 4 tygodniach upomina się o zmianę. Poprzez cały czas możesz delektować się czystą, świeżą wodą. Dzbanek będzie się w dodatku rewelacyjnie prezentował na kuchennym blacie, dzięki transparentnemu pojemnikowi, a także wykwintnemu kształtowi.
 • Producent BRITA
Dzbanek alkalizujący wodę aquapro wes023-wh biały 2,5l + filtr w zestawie marki Wessper 68,64 zł ZOBACZ Dzbanek z jonizatorem alkaliczny na wodę 2,5L - BIAŁY - Wessper nad wyraz czysta woda? Wessper AquaPro Alkaline to dzbanek, do którego pozostały wyprodukowane specjalne filtry alkaliczne. Pierwsze w Polsce wkłady alkaliczne zapewniają najwyższą filtrację wody i usuwają: chlor, metale ciężkie, pestycydy, herbicydy, a także jony wapnia. Napoje i potrawy przygotowane na bazie wody alkalicznej nabierają energiczniejszego smaku i zapachu, a kamień osadzający się w czajniku znika niemal na zawsze! Dzbanek jest zaprojektowany, aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania. minimalistyczne wzornictwo powoduje,rewelacyjnie sprawdza się w każdym wnętrzu, jest uniwersalny i innowacyjny. Co go eksponuje? JakośćZależy Ci na produkcie z najwyższej jakości materiałów? Wybierz więc dzbanek stworzony z takich materiałów, które są pozbawione BPA, są przeznaczone do kontaktu z żywnością i mają dokumenty jakości. Wybierz dzbanek ze wskaźnikiem zużycia filtra (manualnym i cyfrowym), który w odpowiednim czasie przypomni Ci o konieczności wymiany wkładu. Taki właśnie jest Wessper! Cyfrowy wskaźnik zużycia filtraIntuicyjny i nietrudny w obsłudze wskaźnik cyfrowy przypomina o odpowiednim czasie podmiany wkładu filtracyjnego. Wybierz liczba osób, które korzystają z przefiltrowanej wody, a wskaźnik dostosuje czas zużywania filtra i poinformuje o właściwym terminie wymiany - tydzień przed zużyciem na ekranie pokaże się symbol “X”, gdy ikonki zaczną migać należy wymienić wkład na nowy. EkologiaDbasz o środowisko? Zrób kolejny krok i zamiast codziennego kupowania kolejnej butelki wody wybierz dzbanek filtracyjny z wkładami podlegającymi recyklingowi. Co to daje? Ograniczasz produkcję odpadów - zużytych butelek po wodzie i sprawiasz,skażenie środowiska jest mniejsze. OszczędnośćCodzienne kupowanie butelki wody w przeliczeniu na 365 dni daje sporą sumę, którą możesz przeznaczyć na coś lepszego, jeśli zamiast butelki wody wybierzesz dzbanek filtracyjny Wessper. Oszczędność to ok. 60% rocznych wydatków dedykowanych na wodę. Wessper AquaPro Alkaline - 7 warstw filtracji Siatka oczyszczająca - Zatrzymuje większe skażenia, takie jak: rdza, piasek, osad. Węgiel intensywny - W procesie absorpcji i redukcji katalitycznej eliminuje pestycydy, herbicydy, chlor, radon, mangan, detergenty. Żywica jonowymienna - usuwa nadmiar jonów magnezu i wapnia oraz udoskonala smak wody. Kulki ceramiczne - ograniczają poziom ORP o 300 - 350 mv, wywołując, iż woda staje się genialnym przeciwutleniaczem eliminującym wolne rodniki. Kulki ceramiczne - Podnoszą poziom pH wody, sprawiając, iż nabiera prozdrowotnych parametry. Kulki mineralne - Stopniowo uwalniają minerały niezbędne do funkcjonowania organizmu powodując, iż woda nabiera atrybuty izotonicznych. Gaza - Zatrzymuje zanieczyszczenia wewnątrz filtra. Specyfikacja Kolor: Biały Długość: 22 cm Szerokość: 10,5 cm Wysokość: 27 cm objętość dzbanka/lejka: 2.5 / 0.8 l Żywotność wkładu filtracyjnego: 300 l Materiał dzbanka: ABS Materiał rączki, pokrywki, lejka: ABS Materiał obudowy wkładu filtracyjnego: PP Opakowanie: Pudełko kartonowe Jednostka: Sztuka liczba sztuk: 1 Waga: 895 g Producent: Wessper Gwarancja: 12 miesiące Posiada: Wskaźnik cyfrowy i manualny prezentujący zużycie wkładu filtracyjnego Skład wkładu filtracyjnego: Węgiel intensywny, żywica jonowymienna, kulki ceramiczne, kulki mineralne, siatka oczyszczająca, gaza W opakowaniu: Dzbanek AquaPro Alkaline 2,5l + filtr AquaPro Alkaline + instrukcja obsługi
 • Producent wessper
Brita Marella Cool (biały) + 3 wkłady - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (4006387081195) 89 zł ZOBACZ Pij wodę, jeszcze tą z kranuCodziennie powinniśmy nawadniać swój organizm odpowiednią ilością płynów, w tym wody. Woda kranowa na dodatek pasuje do picia, jednak mieści kamień, a także substancje, które nie posiadają dobrego wpływu na nasz organizm. Dlatego również polecamy zaopatrzyć się użyteczny dzbanek przefiltrowujący producenta BRITA, który nadzwyczajnie oczyszcza wodę kranową. Dzięki temu dzbankowi zawsze będziesz mieć pod ręką świeżą, filtrowaną wodę, która pasuje do picia oraz gotowania. Łatwe napełnianiePokrywa dzbanka posiada uchylną klapkę, która istotnie upraszcza napełnianie dzbanka. Już nie musisz zdejmować całej pokrywy, żeby nalać wodę. Wielka pojemność powoduje, że cała filtrowana woda wystarczy na zalanie kilku szklanek albo całego czajnika. Używanie przefiltrowanej wody w czajniku powoduje mniejsze osadzanie się kamienia, a tym samym zagwarantuje czystą wodę bez zbędnych dodatków. Przefiltrowaną wodę możesz pić na co dzień w celu uzupełnienia płynów lub użyć do gotowania potraw. Prosta wymiana filtraDzbanek Marella pozostał wyekwipowany w elektroniczny wskaźnik zamiany wkładu odfiltrowującego, dzięki temu za każdym razem będziesz wiedzieć, kiedy należy wymienić wkład. Nie musisz zapisywać daty ostatniej zamiany, ponieważ wskaźnik odlicza czas i po około 4 tygodniach upomina się o zmianę. Poprzez cały czas możesz delektować się czystą, świeżą wodą. Dzbanek będzie się jeszcze nieprzeciętnie prezentował na kuchennym blacie, dzięki transparentnemu pojemnikowi i szykownemu kształtowi.
 • Producent Brita
Brita Elemaris Cool (czarny) - produkt w magazynie - szybka wysyłka!, Brita 128 zł ZOBACZ BRITA Elemaris Dzbanek do wody CZARNY. 2,4 l + 4 szt wkładów Maxtra+ innowacyjny dzbanek do wody Brita Elemaris, z wkładem oczyszczającym MAXTRA+, to połączenie produktywności, funkcjonalności i prostoty wykorzystywania. Brita Elemaris to prosty i mocny dzbanek o pojemności 2,4 l, który zmieści się w drzwiach każdej lodówki. Dzięki zaimplementowaniu najnowocześniejszego systemu filtrującego wody MicroFlow MAXTRA+, w którym powiększył powierzchnię węgla dynamicznego o 30%, jakość wody pitnej zostaje wzbogacona. ponadto, system MAXTRA+, ogranicza osadzanie się kamienia, redukuje cząsteczki chloru i metali ciężkich, produktywnie zmiękcza wodę. Filtr mechaniczny, w postaci siatki o niepokaźnych oczkach, zatrzymuje skażenia pochodzące z rur wodociągowych. Posiłki i napoje przygotowywane na podstawie odfiltrowanej wody, udoskonalony smak, aromat i zapach, a urządzenia kuchenne zostają bronione przed uszkodzeniem z osadu i kamienia. technologia MAXTRA+ zagwarantuje miękką, idealną w smaku wodę,Wskaźnik BRITA Meter - progresywny wskaźnik podmiany wkładu, przypominający o zamianie wkładu na podstawie trzech zróżnicowanych parametrów: objętości przefiltrowanej wody, twardości wody oraz czasu wykorzystywania wkładu,przeciwpoślizgowa podstawa,wygodny profilowany uchwyt,objętość dzbanka Elemaris 1,4 litra filtrowanej wody, pojemność całkowita: 2,4 litra Długość: 25,0 cm Szerokość: 10,0 cm Wysokość: 26,5 cm Opakowanie posiada dzbanek BRITA wraz z 4 wkładami MAXTRA+.
 • Producent Brita
Dzbanek filtrujący AquaClassic Wessper WES025-BK czarny 3,5L + filtr w zestawie (5902581697042) 54,21 zł ZOBACZ Dzbanek na wodę alkaliczny 3,5L AquaClassic - CZARNY - Wessper Dzbanek Wessper AquaClassic 3,5l - sprawdzony sposób na oczyszczanie wody w domu!świetnie sprawdza się w każdej kuchni, jego objętość jest genialna dla osób, które używają filtrowanej wody przede wszystkim do gotowania. Mimo sporych wymiarów jest komfortowy w używaniu, a użyteczna rączka jeszcze bardziej upraszcza korzystanie z dzbanka. Surowe wzornictwo sprawia,rewelacyjnie sprawdza się w każdym wnętrzu, jest uniwersalny i innowacyjny. Co go podkreśla? JakośćZależy Ci na produkcie z materiałów najwyższej jakości? Dzbanek Wessper AquaClassic jest wytwarzany z tworzywa pozbawionego BPA, odpowiednie dokumenty i jest asygnowany do kontaktu z żywnością. Jest wyekwipowany w cyfrowy wskaźnik zużycia filtra, który przypomina o właściwym czasie na zamianę wkładu filtracyjnego. Cyfrowy wskaźnik zużycia filtraIntuicyjny i nietrudny w obsłudze wskaźnik cyfrowy przypomina o odpowiednim czasie zamiany wkładu filtracyjnego. Wybierz liczba osób, które korzystają z filtrowanej wody, a wskaźnik przypasuje czas zużywania filtra i poinformuje o właściwym terminie zamiany - tydzień przed zużyciem na ekranie pokaże się symbol “X”, gdy ikonki zaczną migać należy wymienić wkład na nowy. EkologiaDbasz o środowisko? Zrób kolejny krok i zamiast codziennego kupowania kolejnej butelki wody wybierz dzbanek filtracyjny z wkładami podlegającymi recyklingowi. Co to daje? Ograniczasz produkcję odpadów - zużytych butelek po wodzie i sprawiasz,skażenie środowiska jest mniejsze. OszczędnośćCodzienne kupowanie butelki wody w przeliczeniu na 365 dni daje sporą sumę, którą możesz przeznaczyć na coś udoskonalonego, jeśli zamiast butelki wody wybierzesz dzbanek filtracyjny Wessper. Oszczędność to ok. 60% rocznych wydatków dedykowanych na wodę. Filtr Wessper AquaClassic asygnowane do dzbanka wkłady Wessper skutecznie usuwają: chlor, metale ciężkie, pestycydy, herbicydy, a także jony wapnia. Napoje i potrawy przygotowane na bazie filtrowanej wody nabierają energiczniejszego smaku i zapachu, a kamień osadzający się w czajniku znika niemal na za każdym razem! Specyfikacja Kolor: Czarny Długość: 27 cm Szerokość: 13 cm Wysokość: 25,5 cm pojemność dzbanka/lejka: 3.5 / 1.2 l Żywotność wkładu filtracyjnego: 300 l Materiał dzbanka: ABS Materiał rączki, pokrywki, lejka: ABS Materiał obudowy wkładu filtracyjnego: PP Opakowanie: Pudełko kartonowe Jednostka: Sztuka liczba sztuk: 1 Waga: 985 g Producent: Wessper Gwarancja: 12 miesiące Posiada: Wskaźnik cyfrowy demonstrujący zużycie wkładu filtracyjnego Skład wkładu filtracyjnego: Węgiel dynamiczny, żywica jonowymienna, siatka przefiltrowująca. W opakowaniu: Dzbanek AquaClassic 3,5l + filtr AquaClassic + instrukcja obsługi
 • Producent wessper
Dzbanek alkalizujący wodę AquaPro Wessper WES023-BK czarny 2,5L + filtr w zestawie (5902581696984) 99 zł ZOBACZ Dzbanek z jonizatorem alkaliczny na wodę 2,5L - CZARNY- Wessper stanowczo czysta woda? Wessper AquaPro Alkaline to dzbanek, do którego pozostały stworzone specjalne filtry alkaliczne. Pierwsze w Polsce wkłady alkaliczne gwarantują najwyższą filtrację wody i usuwają: chlor, metale ciężkie, pestycydy, herbicydy oraz jony wapnia. Napoje i potrawy przygotowane na bazie wody alkalicznej nabierają aktywniejszego smaku i zapachu, a kamień osadzający się w czajniku znika niemal na zawsze! Dzbanek jest zaprojektowany, żeby zapewnić najwyższy komfort stosowania. minimalistyczne wzornictwo powoduje,rewelacyjnie sprawdza się w każdym wnętrzu, jest uniwersalny i postępowy. Co go eksponuje? JakośćZależy Ci na produkcie z najwyższej jakości materiałów? Wybierz więc dzbanek wykonany z takich tworzyw, które są pozbawione BPA, są asygnowane do kontaktu z żywnością i posiadają certyfikaty jakości. Wybierz dzbanek ze wskaźnikiem zużycia filtra (manualnym i cyfrowym), który w odpowiednim czasie przypomni Ci o konieczności zamiany wkładu. Taki właśnie jest Wessper! Cyfrowy wskaźnik zużycia filtraIntuicyjny i łatwy w obsłudze wskaźnik cyfrowy przypomina o odpowiednim czasie zamiany wkładu filtracyjnego. Wybierz ilość osób, które korzystają z przefiltrowanej wody, a wskaźnik dopasuje czas zużywania filtra i poinformuje o właściwym terminie podmiany - tydzień przed zużyciem na ekranie pokaże się symbol “X”, gdy ikonki zaczną migać należy wymienić wkład na nowy. EkologiaDbasz o środowisko? Zrób kolejny krok i zamiast codziennego kupowania kolejnej butelki wody wybierz dzbanek filtracyjny z wkładami podlegającymi recyklingowi. Co to daje? Ograniczasz produkcję odpadów - zużytych butelek po wodzie i sprawiasz,zanieczyszczenie środowiska jest mniejsze. OszczędnośćCodzienne kupowanie butelki wody w przeliczeniu na 365 dni daje sporą sumę, którą możesz przeznaczyć na coś udoskonalonego, jeśli zamiast butelki wody wybierzesz dzbanek filtracyjny Wessper. Oszczędność to ok. 60% rocznych wydatków asygnowanych na wodę. Wessper AquaPro Alkaline - 7 warstw filtracji Siatka przefiltrowująca - Zatrzymuje pokaźniejsze zanieczyszczenia, takie jak: rdza, piasek, osad. Węgiel energiczny - W procesie absorpcji i redukcji katalitycznej eliminuje pestycydy, herbicydy, chlor, radon, mangan, detergenty. Żywica jonowymienna - eliminuje nadmiar jonów magnezu i wapnia, a także udoskonala smak wody. Kulki ceramiczne - obniżają poziom ORP o 300 - 350 mv, wywołując, że woda staje się rewelacyjnym przeciwutleniaczem likwidującym wolne rodniki. Kulki ceramiczne - Podnoszą poziom pH wody, sprawiając, iż nabiera prozdrowotnych cechy. Kulki mineralne - Stopniowo uwalniają minerały potrzebne do funkcjonowania organizmu sprawiając, że woda nabiera parametry izotonicznych. Gaza - Zatrzymuje zanieczyszczenia we wnętrzu filtra. Specyfikacja Kolor: Czarny Długość: 22 cm Szerokość: 10,5 cm Wysokość: 27 cm objętość dzbanka/lejka: 2.5 / 0.8 l Żywotność wkładu filtracyjnego: 300 l Materiał dzbanka: ABS Materiał rączki, pokrywki, lejka: ABS Materiał obudowy wkładu filtracyjnego: PP Opakowanie: Pudełko kartonowe Jednostka: Sztuka ilość sztuk: 1 Waga: 895 g Producent: Wessper Gwarancja: 12 miesiące Posiada: Wskaźnik cyfrowy i manualny przedstawiający zużycie wkładu filtracyjnego Skład wkładu filtracyjnego: Węgiel dynamiczny, żywica jonowymienna, kulki ceramiczne, kulki mineralne, siatka przefiltrowująca, gaza W opakowaniu: Dzbanek AquaPro Alkaline 2,5l + filtr AquaPro Alkaline + instrukcja obsługi
 • Producent wessper
Dzbanek filtrujący AquaClassic Wessper WES025-WH biały 3,5L + filtr w zestawie (5902581697035) 59,90 zł ZOBACZ Dzbanek na wodę alkaliczny 3,5L AquaClassic - BIAŁY - Wessper Dzbanek Wessper AquaClassic 3,5l - sprawdzony sposób na filtrowanie wody w domu!znakomicie sprawdza się w każdej kuchni, jego pojemność jest znakomita dla osób, które używają oczyszczanej wody z zasady do gotowania. Mimo sporych rozmiarów jest komfortowy w używaniu, a funkcjonalna rączka jeszcze bardziej upraszcza korzystanie z dzbanka. Minimalistyczne wzornictwo powoduje,nadzwyczajnie sprawdza się w każdym wnętrzu, jest uniwersalny i postępowy. Co go uwydatnia? JakośćZależy Ci na produkcie z tworzyw najwyższej jakości? Dzbanek Wessper AquaClassic jest tworzony z tworzywa pozbawionego BPA, odpowiednie certyfikaty i jest asygnowany do kontaktu z żywnością. Jest wyposażony w cyfrowy wskaźnik zużycia filtra, który przypomina o właściwym czasie na wymianę wkładu filtracyjnego. Cyfrowy wskaźnik zużycia filtraIntuicyjny i łatwy w obsłudze wskaźnik cyfrowy przypomina o odpowiednim czasie podmiany wkładu filtracyjnego. Wybierz ilość osób, które korzystają z odfiltrowanej wody, a wskaźnik dostosuje czas zużywania filtra i poinformuje o właściwym terminie podmiany - tydzień przed zużyciem na ekranie pokaże się symbol “X”, gdy ikonki zaczną migać należy wymienić wkład na nowy. EkologiaDbasz o środowisko? Zrób kolejny krok i zamiast codziennego kupowania kolejnej butelki wody wybierz dzbanek filtracyjny z wkładami podlegającymi recyklingowi. Co to daje? Ograniczasz produkcję odpadów - zużytych butelek po wodzie i sprawiasz,skażenie środowiska jest mniejsze. OszczędnośćCodzienne kupowanie butelki wody w przeliczeniu na 365 dni daje sporą sumę, którą możesz przeznaczyć na coś udoskonalonego, jeśli zamiast butelki wody wybierzesz dzbanek filtracyjny Wessper. Oszczędność to ok. 60% rocznych wydatków asygnowanych na wodę. Filtr Wessper AquaClassic asygnowane do dzbanka wkłady Wessper efektywnie usuwają: chlor, metale ciężkie, pestycydy, herbicydy, a także jony wapnia. Napoje i potrawy przygotowane na bazie odfiltrowanej wody nabierają energiczniejszego smaku i zapachu, a kamień osadzający się w czajniku znika niemal na za każdym razem! Specyfikacja Kolor: Biały Długość: 27 cm Szerokość: 13 cm Wysokość: 25,5 cm pojemność dzbanka/lejka: 3.5 / 1.2 l Żywotność wkładu filtracyjnego: 300 l Materiał dzbanka: ABS Materiał rączki, pokrywki, lejka: ABS Materiał pokrywy wkładu filtracyjnego: PP Opakowanie: Pudełko kartonowe Jednostka: Sztuka liczba sztuk: 1 Waga: 985 g Producent: Wessper Gwarancja: 12 miesiące Posiada: Wskaźnik cyfrowy ukazujący zużycie wkładu filtracyjnego Skład wkładu filtracyjnego: Węgiel intensywny, żywica jonowymienna, siatka filtrująca. W opakowaniu: Dzbanek AquaClassic 3,5l + filtr AquaClassic + instrukcja obsługi
 • Producent wessper