Dla mężczyzny

 

Aby poznać więcej szczegółów – przejdź do produktu który Cię zainteresował.

 

 

 

Nowości:

SAMSONITE portfel męski skóra naturalna kolekcja 15A 098 Success z RFID, 15A 098 189 zł ZOBACZ Prezentowany model tworzony jest z wysokiej jakości naturalnej skóry, dzięki której portfel jest miękki i wyjątkowo miły w dotyku. Jednak nie tylko subtelna skóra jest jego zaletę. Należy także wspomnieć o szczególnie ergonomicznym kroju. Materiał: skóra naturalna Kolor: czerń rozmiary: 10 cm x 12,5 cm Portfel to jeden z dodatków galanteryjnych, na który decyduje się większość panów. Wybierając wyśmienity model dla siebie warto wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników takich jak wygląd, wygoda użytkowania, jakość materiału czy wykonanie. Portfele firmy Samsonite, które pragniemy przedstawić spełniają najwyższe standardy w każdej z tych kategorii. Portfel ze skóry naturalnej Prezentowany model wykonany jest z wysokiej jakości naturalnej skóry, dzięki której portfel jest miękki i niezwykle błogi w dotyku. Jednak nie tylko delikatna skóra jest jego zaletę. Należy także wspomnieć o bardzo funkcjonalnym kroju, kieszonce na bilon, a także wielu przegródkach, w których zmieszczą się dokumenty, karty płatnicze i rabatowe. Portfel posiada: kieszeń na bilon zamykaną na zatrzask, 2 przegrody na banknoty, 6 miejsc na karty, 5 kieszonek na dokumenty w tym 1 osiatkowana. specyficzne wzornictwo i innowacyjne projekty są niejednokrotnie naśladowane, a choćby kopiowane przez sporo firm. Żadna z nich nie jest w stanie dorównać precyzji wykonania i jakości, jaką gwarantują oryginalne produkty z logo Samsonite.linia Success jest kolejną tak udaną propozycją firmy. Odnajdziesz w niej portfele wykonane z niezwykle przygładzonej, miękkiej skóry wysokiego gatunku. Żeby zachować ten efekt na całym portfelu, wykorzystano płaski, ledwo wyczuwalny szew. Wszystko po to, żeby doświadczenia z jego używania były jedne - to najgładszy i najprzyjemniejszy w dotyku portfel, z jakim kiedykolwiek miało się do czynienia. Portfel zapakowany w gustowne pudełko - perfekcyjny podarunek! Na wszystkie produkty firmy Samsonite jest udzielana 2 letnia gwarancja producenta.
 • Producent SAMSONITE
 • Rodzaj produktu portfel
 • Dla kogo dla mężczyzny
Samsonite portfel męski skóra naturalna kolekcja 13a 467 perforated plus z rfid 239 zł ZOBACZ Prezentowany model tworzony jest z wysokiej jakości naturalnej skóry, dzięki której portfel jest miękki i nad wyraz przyjemny w dotyku. Jednak nie tylko subtelna skóra jest jego zaletę. Należy także wspomnieć o niezwykle funkcjonalnym kroju, kieszonce na bilon, a także wielu przegródkach, w których zmieszczą się dokumenty, karty płatnicze i rabatowe. Materiał: skóra naturalna Kolor: czerń z czerwonymi elementami przeszyć wymiary: 9,5 cm x 12,5 cm Portfel to jeden z dodatków galanteryjnych, na który decyduje się większość mężczyzn. Wybierając perfekcyjny model dla siebie warto wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników takich jak wygląd, wygoda używania, jakość materiału czy wykonanie. Portfele producenta Samsonite, które pragniemy przedstawić spełniają najwyższe standardy w każdej z tych kategorii. Portfel posiada: kieszeń na bilon zamykaną na zatrzask, 2 przegrody na banknoty, 7 miejsc na karty, 7 kieszonek na dokumenty (np. Dowód rejestracyjny) w tym 1 osiatkowana. SYSTEM RFID. Modele z najnowszej serii 13A łączą w sobie komponenty wyprodukowanych ze skóry o różnych fakturach, co sprawia, iż prezentują się wyjątkowo spektakularnie. Dodatkowym elementem zdobniczym są czerwone szwy, które podbiją serce nowego właściciela. Portfele Samsonite idealnie nadają się na prezent dla każdego pana. Wykwintny wygląd, wielka objętość i z reguły funkcjonalny, zarys są docenione poprzez wszelkich użytkowników. Portfel zapakowany w szykowne pudełko - wyśmienity podarek! Na wszystkie produkty producenta Samsonite jest udzielana 2 letnia gwarancja producenta.
 • Producent SAMSONITE
 • Rodzaj produktu portfel
 • Dla kogo dla mężczyzny
SAMSONITE portfel męski skóra naturalna kolekcja 13A 282 Perforated Plus z RFID, 13A 282 239 zł ZOBACZ Prezentowany model stworzony jest z wysokiej jakości naturalnej skóry, dzięki której portfel jest miękki i szczególnie przyjemny w dotyku. Jednak nie tylko finezyjna skóra jest jego zaletę. Należy także wspomnieć o wyjątkowo poręcznym kroju, kieszonce na bilon i wielu przegródkach, w których zmieszczą się dokumenty, karty płatnicze i rabatowe. Materiał: skóra naturalna Kolor: czerń z czerwonymi elementami przeszyć wymiary: 9,5 cm x 12,5 cm Portfel to jeden z dodatków galanteryjnych, na który decyduje się większość panów. Wybierając wspaniały model dla siebie warto wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników takich jak wygląd, wygoda używania, jakość materiału czy wykonanie. Portfele marki Samsonite, które pragniemy przedstawić spełniają najwyższe standardy w każdej z tych kategorii. Portfel posiada: kieszeń na bilon zamykaną na zatrzask, 2 przegrody na banknoty, 3 miejsca na karty, 10 kieszonek na dokumenty w tm jedna podwójna zamykana na zamek i 2 osiatkowane. SYSTEM RFID. Modele z najnowszej serii 13A łączą w sobie komponenty wykonanych ze skóry o różnorodnych fakturach, co sprawia, iż prezentują się wyjątkowo efektownie. Dodatkowym elementem zdobniczym są czerwone szwy, które podbiją serce nowego właściciela. Portfele Samsonite perfekcyjnie nadają się na podarunek dla każdego mężczyzny. Gustowny wygląd, wielka pojemność i najczęściej użyteczny, zarys są docenione przez wszystkich użytkowników. Portfel zapakowany w eleganckie pudełko - nadzwyczajny upominek! Na wszystkie produkty marki Samsonite jest udzielana 2 letnia gwarancja producenta.
 • Producent SAMSONITE
 • Rodzaj produktu portfel
 • Dla kogo dla mężczyzny
portfel męski skóra naturalna kolekcja 13a 112 perforated plus z rfid marki Samsonite 249 zł ZOBACZ Prezentowany model stworzony jest z wysokiej jakości naturalnej skóry, dzięki której portfel jest miękki i wyjątkowo przyjemny w dotyku. Jednak nie tylko finezyjna skóra jest jego zaletę. Należy także wspomnieć o niezwykle funkcjonalnym kroju, kieszonce na bilon, a także wielu przegródkach, w których zmieszczą się dokumenty, karty płatnicze i rabatowe. Materiał: skóra naturalna Kolor: czerń z czerwonymi elementami przeszyć rozmiary: 9,5 cm x 13,5 cm Portfel to jeden z dodatków galanteryjnych, na który decyduje się większość mężczyzn. Wybierając znakomity model dla siebie warto zabrać pod uwagę kilka ważnych czynników takich jak wygląd, wygoda używania, jakość materiału czy wykonanie. Portfele producenta Samsonite, które pragniemy przedstawić spełniają najwyższe standardy w każdej z tych kategorii. Portfel posiada: kieszonkę na bilon zamykaną na zatrzask, przegrodę na banknoty, 5 miejsc na karty, 10 kieszonek na dokumenty (np. Dowód rejestracyjny) w tym 2 osiatkowane. SYSTEM RFID. Modele z najnowszej linii 13A łączą w sobie elementy wytwarzanych ze skóry o przeróżnych fakturach, co powoduje, że prezentują się nad wyraz spektakularnie. Dodatkowym elementem zdobniczym są czerwone szwy, które podbiją serce nowego właściciela. Portfele Samsonite znakomicie nadają się na upominek dla każdego pana. Wyszukany wygląd, duża objętość i z zasady użyteczny, kształt są docenione przez wszelkich użytkowników. Portfel zapakowany w wykwintne pudełko - genialny podarunek! Na wszystkie produkty producenta Samsonite jest udzielana 2 letnia gwarancja producenta.
 • Producent SAMSONITE
 • Rodzaj produktu portfel
 • Dla kogo dla mężczyzny
portfel męski skóra naturalna kolekcja 13a p20 perforated plus z rfid marki Samsonite 229 zł ZOBACZ Prezentowany model tworzony jest z wysokiej jakości naturalnej skóry, dzięki której portfel jest miękki i szczególnie miły w dotyku. Jednak nie tylko subtelna skóra jest jego zaletę. Należy także wspomnieć o szczególnie ergonomicznym kroju, kieszonce na bilon i wielu przegródkach, w których zmieszczą się dokumenty, karty płatnicze i rabatowe. Materiał: skóra naturalna Kolor: czerń z czerwonymi elementami przeszyć wymiary: 9,5 cm x 12,5 cm Portfel to jeden z dodatków galanteryjnych, na który decyduje się większość panów. Wybierając wyśmienity model dla siebie warto wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników takich jak wygląd, wygoda stosowania, jakość materiału czy wykonanie. Portfele firmy Samsonite, które pragniemy przedstawić spełniają najwyższe standardy w każdej z tych kategorii. Portfel posiada: kieszeń na bilon zamykaną na zatrzask, 2 przegrody na banknoty, 6 miejsc na karty, 5 kieszonek na dokumenty w tym 2 osiatkowane. SYSTEM RFID. Modele z najnowszej serii 13A łączą w sobie części stworzonych ze skóry o najróżniejszych fakturach, co sprawia, iż prezentują się szczególnie błyskotliwie. Dodatkowym elementem zdobniczym są czerwone szwy, które podbiją serce nowego właściciela. Portfele Samsonite wspaniale nadają się na prezent dla każdego mężczyzny. Szykowny wygląd, obfita pojemność i na ogół funkcjonalny, kształt są docenione poprzez wszystkich użytkowników. Portfel zapakowany w wykwintne pudełko - rewelacyjny podarek! Na wszystkie produkty marki Samsonite jest udzielana 2 letnia gwarancja producenta.
 • Producent SAMSONITE
 • Rodzaj produktu portfel
 • Dla kogo dla mężczyzny
VALENTINI portfel męski skóra naturalna model 154-267 kolekcja Black & Ferrari Red, 154 - 267 160 zł ZOBACZ Prawdziwy bestseller producenta Valentini - Portfel męski z kolekcji Black&Red powraca na rynek! Black & Red to już trzecia odsłona udanego mariażu czerni i czerwieni wychodząca z pracowni Valentini. Dotychczasowe dwie kolekcje cieszyły się olbrzymim powodzeniem wśród naszych klientów, szanujących je za progresywny, futurystyczny charakter. Odświeżona linia to ten sam aktywny design, lecz przeniesiony o poziom wyżej. Portfel posiada: kieszeń na bilon zamykaną na zatrzask, 2 przegrody na banknoty, 9 miejsc na karty, 2 osiatkowane kieszenie na dokumenty (w tym 1 zawiera np. Dowód rejestracyjny), 2 kieszonki. Portfel zapakowany w stylowe pudełko - znakomity podarek! Na wszystkie produkty marki Valentini jest udzielana 2 letnia gwarancja producenta. MATERIAŁ: skóra naturalna KOLOR: czarny z czerwonymi elementami rozmiary: 9,5 cm x 12,5 cm firma VALENTINI jest własnością marki AGA, która powstała ponad 20 lat temu, żeby wspierać swoich konsumentów – osoby jednostkowe, firmy i instytucje – przy wyborze towarów skórzanych o nieporównanej dotąd jakości. U podstaw działalności marki leżą dbałość o potrzeby klienta, jednostkowe podejście do każdej współpracy i nadzwyczajna atmosfera w zespole, które przekładają się na najwyższy poziom obsługi klienta, a także nadzwyczajną jakość artykułów. Na przestrzeni lat firma przekształciła się w przedsiębiorstwo współpracujące z najkorzystniejszymi projektantami. Firma proponuje produkty pod własną marką Valentini jak też zadowala się zaufaniem legendarnej marki Samsonite, która powierza specjalistom z AGA produkcję galanterii skórzanej pod marką Samsonite. Dla konsumentów jednostkowych i firm firmy Valentini i Samsonite, to synonim luksusu i wyśmienitego wzornictwa. Z powodzeniem łączą one najkorzystniejsze włoskie materiały z modną stylistką i postępowością.
 • Producent Valentini
 • Rodzaj produktu portfel
 • Dla kogo dla mężczyzny
VALENTINI portfel męski skóra naturalna model 157-292 kolekcja YEW 179 zł ZOBACZ Portfel męski z nietuzinkowej serii Yew lubianej producenta Valentini. Portfel posiada: kieszeń na bilon zamykaną na zatrzask, 2 przegrody na banknoty, 4 kieszonki, 1 osiatkowana kieszonka na dokumenty (9,5x9 cm), 9 miejsc na karty. Portfel zapakowany w wytworne pudełko - doskonały upominek! Na wszystkie produkty marki Valentini jest udzielana 2 letnia gwarancja producenta. MATERIAŁ: skóra naturalna KOLOR: czarny rozmiary: 12 cm x 10 cm producent VALENTINI jest własnością marki AGA, która powstała ponad 20 lat temu, żeby wspierać swoich klientów – osoby indywidualne, producenta i instytucje – przy wyborze artykułów skórzanych o niezrównanej dotąd jakości. U podstaw działalności firmy leżą dbałość o zapotrzebowania klienta, indywidualne podejście do każdej współpracy oraz wspaniała atmosfera w zespole, które przekładają się na najwyższy poziom obsługi klienta oraz genialną jakość artykułów. Na przestrzeni lat firma przekształciła się w przedsiębiorstwo współpracujące z najlepszymi projektantami. Producent oferuje produkty pod własną marką Valentini jak też cieszy się zaufaniem legendarnej producenta Samsonite, która powierza specjalistom z AGA produkcję galanterii skórzanej pod marką Samsonite. Dla kupujących indywidualnych i firm producenta Valentini i Samsonite, to synonim luksusu i świetnego wzornictwa. Z powodzeniem łączą one najlepsze włoskie materiały z modną stylistką i nowoczesnością.
 • Producent Valentini
 • Rodzaj produktu portfel
 • Dla kogo dla mężczyzny
Dla mężczyzny
5 (100%) 1 vote