Czujniki parkowania

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Czujniki cofania parkowania 8 sensorów na tył przód z wyświetlaczem i buzerem 119 zł ZOBACZ Czujniki parkowania przód tył 8 sensorów z wyświetlaczem LED, a także buzerem - najdokładniejszy 8 sensorowy komplet gwarantujący bezpieczne parkowanie - płynne oraz narastające sygnalizowanie o odległości od przeszkody - czujniki parkowania emitują fale ultradźwiękowe, - które po odbiciu od przeszkody pozwalają stwierdzić, - jaka odległość dzieli samochód od przeszkody - sygnalizacja dźwiękowa (buzer) oraz wyświetlacz LED • 8 sensorów ( 4 tył, 4 przód ) wykrywają przeszkody z wysoką starannością • zakres wykrywania przeszkody od 2 m do 0,3 m z dokładnością do 10 cm • przezroczysty ekran diodowy LED wyświetla odległość oraz położenie przeszkody • narastająca częstotliwość dźwięku poprzez buzer • czujniki parkowania na tył podłącza się pod światło biegu wstecznego • czujniki parkowania na przód podłącza się pod światła stopu lub mogą być podłączone na stałe • po naciśnięciu hamulca czujniki będą wskazywać odległość do przeszkody z przodu auta poprzez 10 sekund, po tym czasie się wyłączą • sensor: średnica wewnętrzna 20 mm, zewnętrzna 24 mm • długość kabli zasilających: 1,6m, a także 6m przewód +12V • długość kabla wyświetlacza: 6m • długość kabla sensorów: 4 x 2,5m, 4 x 6m • rozmiary centralki: 95mm x 73mm x 19mm W pakiecie: - 8 sensorów - ekran LED - centralka - okablowanie - instrukcja - wiertło o średnicy 21,5 mm - gwarancja 30 m-cy - paragon lub Faktura VAT
  • Producent NVOX
CZUJNIK COFANIA BLOW PS-1 SREBRNY- wysyłamy do 18:30 46,45 zł ZOBACZ czujnik parkowania jest postępowym systemem ultradźwiękowym dla pojazdów silnikowych. Sprawdza on przestrzeń za pojazdem podczas procedury cofania i ostrzega akustycznie przed przeszkodami, które są wykrywane poprzez to urządzenie. Urządzenie asystuje w trakcie cofania, ale nie zwalnia kierowcy od specjalnej uwagi wymaganej podczas cofania. zestaw składa się z: - czterech czujników ultradźwiękowych - centralki sterującej - wyświetlacza z zastosowanym buzzerem - okablowania i akcesoriów montażowych (wiertło) wyświetlacz określa kierowcy precyzyjne położenie przeszkody (odległość, położenie). Informacja o odległości od przeszkody przedstawiona jest na wyświetlaczu LED numerycznie, gdzie pole pomiaru wynosi od 0,0m do 2,5m. Zbliżając się do przeszkody w chwili uaktywnienia czujnika, kierowca jest natychmiast informowany o położeniu przeszkody z prawej albo lewej strony pojazdu poprzez kolorowe kontrolki na wyświetlaczu. Na dodatek kierowca jest informowany o odległości od przeszkody sygnałem dźwiękowym. Sygnał dźwiękowy emitowany jest z piezoelektrycznego przetwornika o czterech częstotliwościach uzależnionych od odległości. System uaktywnia się automatycznie po włączeniu biegu wstecznego razem ze światłami cofania. informacje technologicznE: - Napięcie zasilania: DC 12 V - Napięcie pracy: DC 9 - 16 V - zużycie prądu: 20 - 200 mA - Odległość wykrywania przeszkody: 0,3 - 2,5 m - Temp. Pracy: -30C~+70C - Częstotliwość pracy: 40 Khz - liczba czujników: 4 sztuki - Strefy pomiarów: 1 strefa: >2,5m 2 strefa: 2,5-1,6 m 3 strefa: 1,5-1 m 4 strefa: 0,9-0,7 m 5 strefa: 0,6-0,4 m 6 strefa: 0,3-0,0 m - Średnica otworu czujnika: 22mm (wiertło z otwornicą w zestawie)
  • Producent BLOW
Czujnik cofania BLOW PS-1 22mm Biały 5900804066682 - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen, 5900804066682 46,45 zł ZOBACZ czujka parkowania jest innowacyjnym systemem ultradźwiękowym dla pojazdów silnikowych. Sprawdza on przestrzeń za pojazdem w trakcie procedury cofania i ostrzega akustycznie przed przeszkodami, które są wykrywane przez to urządzenie. Urządzenie asystuje podczas cofania, ale nie zwalnia kierowcy od specjalnej uwagi wymaganej w trakcie cofania. komplet składa się z: - czterech czujników ultradźwiękowych - centralki sterującej - wyświetlacza z zastosowanym buzzerem - okablowania i akcesoriów montażowych (wiertło) wyświetlacz określa kierowcy staranne położenie przeszkody (odległość, położenie). Informacja o odległości od przeszkody przedstawiona jest na wyświetlaczu LED numerycznie, gdzie pole pomiaru wynosi od 0,0m do 2,5m. Zbliżając się do przeszkody w momencie uaktywnienia czujnika, kierowca jest natychmiast informowany o położeniu przeszkody z prawej albo lewej strony pojazdu poprzez kolorowe kontrolki na wyświetlaczu. W dodatku kierowca jest informowany o odległości od przeszkody sygnałem dźwiękowym. Sygnał dźwiękowy emitowany jest z piezoelektrycznego przetwornika o czterech częstotliwościach uzależnionych od odległości. System uaktywnia się automatycznie po włączeniu biegu wstecznego razem ze światłami cofania. - Napięcie zasilania: DC 12 V - Napięcie pracy: DC 9 - 16 V - pobór prądu: 20 - 200 mA - Odległość wykrywania przeszkody: 0,3 - 2,5 m - Temp. Pracy: -30C~+70C - Częstotliwość pracy: 40 Khz - liczba czujników: 4 sztuki - Strefy pomiarów: 1 strefa: >2,5m 2 strefa: 2,5-1,6 m 3 strefa: 1,5-1 m 4 strefa: 0,9-0,7 m 5 strefa: 0,6-0,4 m 6 strefa: 0,3-0,0 m - Średnica otworu czujnika: 22mm (wiertło z otwornicą w pakiecie)
Czujnik cofania ps-1 22mm czarny 5900804002536 - odbiór w 2000 punktach - salony, paczkomaty, stacje orlen marki Blow 46,45 zł ZOBACZ czujka parkowania jest postępowym systemem ultradźwiękowym dla pojazdów silnikowych. Sprawdza on przestrzeń za pojazdem w trakcie procedury cofania i ostrzega akustycznie przed przeszkodami, które są wykrywane przez to urządzenie. Urządzenie asystuje w trakcie cofania, lecz nie zwalnia kierowcy od specjalnej uwagi wymaganej w trakcie cofania. komplet składa się z: - czterech czujników ultradźwiękowych - centralki sterującej - wyświetlacza z zastosowanym buzzerem - okablowania i akcesoriów montażowych (wiertło) ekran określa kierowcy skrupulatne położenie przeszkody (odległość, położenie). Informacja o odległości od przeszkody przedstawiona jest na wyświetlaczu LED numerycznie, gdzie pole pomiaru wynosi od 0,0m do 2,5m. Zbliżając się do przeszkody w momencie uaktywnienia czujnika, kierowca jest natychmiast informowany o położeniu przeszkody z prawej lub lewej strony pojazdu przez kolorowe kontrolki na wyświetlaczu. Na dodatek kierowca jest informowany o odległości od przeszkody sygnałem dźwiękowym. Sygnał dźwiękowy emitowany jest z piezoelektrycznego przetwornika o czterech częstotliwościach uzależnionych od odległości. System uaktywnia się automatycznie po włączeniu biegu wstecznego razem ze światłami cofania. - Napięcie zasilania: DC 12 V - Napięcie pracy: DC 9 - 16 V - pobór prądu: 20 - 200 mA - Odległość wykrywania przeszkody: 0,3 - 2,5 m - Temp. Pracy: -30C~+70C - Częstotliwość pracy: 40 Khz - liczba czujników: 4 sztuki - Strefy pomiarów: 1 strefa: >2,5m 2 strefa: 2,5-1,6 m 3 strefa: 1,5-1 m 4 strefa: 0,9-0,7 m 5 strefa: 0,6-0,4 m 6 strefa: 0,3-0,0 m - Średnica otworu czujnika: 22mm (wiertło z otwornicą w komplecie)
  • Producent BLOW
Czujnik cofania BLOW PS-1 22mm Czerwony 5900804066675 - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen 46,45 zł ZOBACZ sensor parkowania jest nowoczesnym systemem ultradźwiękowym dla pojazdów silnikowych. Sprawdza on przestrzeń za pojazdem podczas procedury cofania i ostrzega akustycznie przed przeszkodami, które są wykrywane przez to urządzenie. Urządzenie asystuje w trakcie cofania, lecz nie zwalnia kierowcy od specjalnej uwagi wymaganej w trakcie cofania. pakiet składa się z: - czterech czujników ultradźwiękowych - centralki sterującej - wyświetlacza z zaimplementowanym buzzerem - okablowania i akcesoriów montażowych (wiertło) wyświetlacz określa kierowcy staranne położenie przeszkody (odległość, położenie). Informacja o odległości od przeszkody przedstawiona jest na wyświetlaczu LED numerycznie, gdzie pole pomiaru wynosi od 0,0m do 2,5m. Zbliżając się do przeszkody w chwili uaktywnienia czujnika, kierowca jest natychmiast informowany o położeniu przeszkody z prawej albo lewej strony pojazdu przez kolorowe kontrolki na wyświetlaczu. Ponadto kierowca jest informowany o odległości od przeszkody sygnałem dźwiękowym. Sygnał dźwiękowy emitowany jest z piezoelektrycznego przetwornika o czterech częstotliwościach uzależnionych od odległości. System uaktywnia się automatycznie po włączeniu biegu wstecznego razem ze światłami cofania. - Napięcie zasilania: DC 12 V - Napięcie pracy: DC 9 - 16 V - pobór prądu: 20 - 200 mA - Odległość wykrywania przeszkody: 0,3 - 2,5 m - Temp. Pracy: -30C~+70C - Częstotliwość pracy: 40 Khz - ilość czujników: 4 sztuki - Strefy pomiarów: 1 strefa: >2,5m 2 strefa: 2,5-1,6 m 3 strefa: 1,5-1 m 4 strefa: 0,9-0,7 m 5 strefa: 0,6-0,4 m 6 strefa: 0,3-0,0 m - Średnica otworu czujnika: 22mm (wiertło z otwornicą w pakiecie)
  • Producent BLOW
Blow PS-1 Zestaw czujników cofania / parkowania 46,45 zł ZOBACZ Blow PS-1 komplet czujników cofania czujnik parkowania jest nowoczesnym systemem ultradźwiękowym dla pojazdów silnikowych. Sprawdza on przestrzeń za pojazdem w trakcie procedury cofania i ostrzega akustycznie przed przeszkodami, które są wykrywane przez to urządzenie. Urządzenie asystuje w trakcie cofania, lecz nie zwalnia kierowcy od specjalnej uwagi wymaganej. W trakcie cofania. pakiet składa się z: - czterech sensorów ultradźwiękowych (czarnych) - centralki sterującej - wyświetlacza z wbudowanym buzzerem - okablowania i akcesoriów montażowych (wiertło) ekran określa kierowcy staranne położenie przeszkody (odległość, położenie). Informacja o odległości od przeszkody przedstawiona jest na wyświetlaczu LED numerycznie, gdzie pole pomiaru wynosi od 0,0m do 2,5m . Zbliżając się do przeszkody w chwili uaktywnienia czujnika, kierowca jest natychmiast informowany o położeniu przeszkody z prawej lub lewej strony pojazdu poprzez kolorowe kontrolki na wyświetlaczu. Na dodatek kierowca jest informowany o odległości od przeszkody sygnałem dźwiękowym. Sygnał dźwiękowy emitowany jest z piezoelektrycznego przetwornika o czterech częstotliwościach uzależnionych od odległości. System uaktywnia się automatycznie po włączeniu biegu wstecznego razem ze światłami cofania. informacje technologicznE: - Napięcie zasilania: DC 12 V - Napięcie pracy: DC 9 - 16 V - pobór prądu: 20 – 200 mA - Odległość wykrywania przeszkody: 0,3 - 2,5 m - Temp. Pracy: -30°C~+70°C - Częstotliwość pracy: 40 KHz - ilość detektorów : 4 sztuki (czarne) - Średnica otworu czujnika : 22mm (wiertło z otwornicą w zestawie) - Strefy pomiarów : 1 strefa : >2,5m 2 strefa : 2,5-1,6 m 3 strefa : 1,5-1 m 4 strefa : 0,9-0,7 m 5 strefa : 0,6-0,4 m 6 strefa : 0,3-0,0 m
  • Producent Blow
Blow Czujnik cofania ps-1 22mm niebieski 5900804066668 - odbiór w 2000 punktach - salony, paczkomaty, stacje orlen (5900804066668) 46,45 zł ZOBACZ czujka parkowania jest innowacyjnym systemem ultradźwiękowym dla pojazdów silnikowych. Sprawdza on przestrzeń za pojazdem podczas procedury cofania i ostrzega akustycznie przed przeszkodami, które są wykrywane poprzez to urządzenie. Urządzenie asystuje w trakcie cofania, lecz nie zwalnia kierowcy od specjalnej uwagi wymaganej w trakcie cofania. zestaw składa się z: - czterech czujników ultradźwiękowych - centralki sterującej - wyświetlacza z zastosowanym buzzerem - okablowania i akcesoriów montażowych (wiertło) wyświetlacz określa kierowcy dokładne położenie przeszkody (odległość, położenie). Informacja o odległości od przeszkody przedstawiona jest na wyświetlaczu LED numerycznie, gdzie pole pomiaru wynosi od 0,0m do 2,5m. Zbliżając się do przeszkody w chwili uaktywnienia czujnika, kierowca jest natychmiast informowany o położeniu przeszkody z prawej lub lewej strony pojazdu poprzez kolorowe kontrolki na wyświetlaczu. Na dodatek kierowca jest informowany o odległości od przeszkody sygnałem dźwiękowym. Sygnał dźwiękowy emitowany jest z piezoelektrycznego przetwornika o czterech częstotliwościach uzależnionych od odległości. System uaktywnia się automatycznie po włączeniu biegu wstecznego razem ze światłami cofania. - Napięcie zasilania: DC 12 V - Napięcie pracy: DC 9 - 16 V - zużycie prądu: 20 - 200 mA - Odległość wykrywania przeszkody: 0,3 - 2,5 m - Temp. Pracy: -30C~+70C - Częstotliwość pracy: 40 Khz - ilość czujników: 4 sztuki - Strefy pomiarów: 1 strefa: >2,5m 2 strefa: 2,5-1,6 m 3 strefa: 1,5-1 m 4 strefa: 0,9-0,7 m 5 strefa: 0,6-0,4 m 6 strefa: 0,3-0,0 m - Średnica otworu czujnika: 22mm (wiertło z otwornicą w pakiecie)
  • Producent BLOW
Blow Czujnik cofania ps-1 (zielony) 22mm (5900804106654) 46,45 zł ZOBACZ detektor parkowania jest progresywnym systemem ultradźwiękowym dla pojazdów silnikowych. Sprawdza on przestrzeń za pojazdem w trakcie procedury cofania i ostrzega akustycznie przed przeszkodami, które są wykrywane przez to urządzenie. Urządzenie asystuje podczas cofania, lecz nie zwalnia kierowcy od specjalnej uwagi wymaganej w trakcie cofania. zestaw składa się z: - czterech czujników ultradźwiękowych - centralki sterującej - wyświetlacza z wbudowanym buzzerem - okablowania i akcesoriów montażowych (wiertło) ekran określa kierowcy precyzyjne położenie przeszkody (odległość, położenie). Informacja o odległości od przeszkody przedstawiona jest na wyświetlaczu LED numerycznie, gdzie pole pomiaru wynosi od 0,0m do 2,5m. Zbliżając się do przeszkody w chwili uaktywnienia czujnika, kierowca jest natychmiast informowany o położeniu przeszkody z prawej lub lewej strony pojazdu przez kolorowe kontrolki na wyświetlaczu. Dodatkowo kierowca jest informowany o odległości od przeszkody sygnałem dźwiękowym. Sygnał dźwiękowy emitowany jest z piezoelektrycznego przetwornika o czterech częstotliwościach uzależnionych od odległości. System uaktywnia się samoczynnie po włączeniu biegu wstecznego razem ze światłami cofania. informacje technicznE: - Napięcie zasilania: DC 12 V - Napięcie pracy: DC 9 - 16 V - zużycie prądu: 20 - 200 mA - Odległość wykrywania przeszkody: 0,3 - 2,5 m - Temp. Pracy: -30C~+70C - Częstotliwość pracy: 40 Khz - liczba czujników: 4 sztuki - Strefy pomiarów: 1 strefa: >2,5m 2 strefa: 2,5-1,6 m 3 strefa: 1,5-1 m 4 strefa: 0,9-0,7 m 5 strefa: 0,6-0,4 m 6 strefa: 0,3-0,0 m - Średnica otworu czujnika: 22mm (wiertło z otwornicą w zestawie)
  • Producent BLOW
EL-HOME PD-90A3 Czujnik parkowania 64,99 zł ZOBACZ czujnik parkowania EL-HOME PD-90A3 NajwaĹźniejsze właściwości Częstotliwość pracy: 40 KHzNapięcie zasilania: 6 V DCtyp czujnika: UltradĹşwiękowyrodzaj zasilania: Baterie (4 x AA LR6 1,5V)Maks. PobĂłr prądu: 30 mAMateriał pokrywy: Tworzywo sztuczneZalecane miejsce instalacji: Wewnątrz pomieszczeń (garaĹź)Zalecana wysokość instalacji: Środek zderzaka pojazduZasięg wykrywania ruchu: 30 cm - 150 cm, 60 cm - 150 cm, 90 cm - 150 cmRegulacja parametrĂłw czujnika: TakRegulacja czułości sensora: NieWspółczynnik ochrony: IP20Temperaturowy zakres pracy czujnika: +5ÂşC ~ +35ÂşCwymiary czujnika (W x SZ x G): 122 x 131 x 39 mmWaga netto czujnika: 124 g Przeznaczenie Zewnętrzny detektor parkowania Opis produktu czujnik parkowania El Home PD-90A3 przeznaczony jest do informowania o odległości jaka pozostała między zbliĹźającym się pojazdem a sensorem miejsca instalacji urządzenia.sensor parkowania wyposaĹźony jest w aktywny sensor odległości, ktĂłry wysyła bezpieczne i niesłyszalne dla ludzkiego ucha fale ultradĹşwiękowe. Detekcja odległości odbywa się w momencie odbicia się fal ultradĹşwiękowych od obiektu poruszającego się w kierunku ich ĹşrĂłdła. Jeśli w sektorze widzialności czujnika pojawi się jakiś obiekt, automatycznie włącza się oświetlenie sygnalizacyjne i pozostaje włączone tak długo, jak długo czujnik lokalizuje obecność ruchu w obrębie pola widzenia.Urządzenie wyposaĹźone jest w pakiet trzech barwnych diod LED o odcieńch: zielonej, żółtej i czerwonej, umieszczonych na wskaĹşniku, ktĂłry połączono z czujnikiem ściąganym przewodem o długości 50cm. Kolor światła jest zaleĹźny od odległości wykrytej poprzez czujka urządzenia.Istnieje moĹźliwość ustawienia trzech róşnych zakresĂłw odległości, wykrywanych przez czujka – kaĹźdy zakres wykorzystuje działanie optycznego sygnalizatora na wskaĹşniku. * Urządzenie sprzedawane bez baterii. W skład zestawu wchodzi sensor parkowania EL-HOME PD-90A3 (nr kat. 14843)GwarancjaFaktura VAT albo paragon fiskalny