Chemia gospodarcza

Mydło piankowe luksusowe FRESH MARINE 5 L 49 zł ZOBACZ Mydło pianowe Fresh Marine niebieskie 5 l luksusowe mydło w postaci cieczy, przechodząc poprzez mechanizm spieniający łączy się z powietrzem i rozszerza swoją objętość 15-krotnie, zamieniając się w jedwabistą, gęstą pianę, którą można stosować do mycia rąk, twarzy, ciała i włosów, golenia. Nie ma odczynów alergicznych i nie podrażnia skóry. Łatwo rozprowadza się na rąk i nie ucieka z niej. Do starannego umycia rąk tylko dwukrotne wciśnięcie dyspensera. Ma perfekcyjne atrybuty myjące, a dla zapewnienia ulepszonej ochrony rąk wzbogacono je w dużą zawartość gliceryny i substancje nawilżające skórę. Jest minimum 3-krotnie bardziej efektywne od mydeł w płynie, przygotowane pod dozowniki z możliwością wielokrotnego dobierania. Wyeliminowanie drogich systemów spieniających i opakowań kartridgowych do dozowników mydła w pianie, zagwarantuje co najmniej 2-krotne oszczędności w cenie nie tylko artykułu, lecz i dozowników. Sprawdza się nadzwyczajnie w hotelach, lokalach wykorzystaneczności publicznej, stacjach benzynowych, szkołach, biurach, gastronomii. Wydajność mydła sprawia,otrzymujemy luksusowy towar w cenie najtańszych, używanych aktualnie rozwiązań. opakowanie: 5 litrówzwiera glicerynę i substancję nawilżające skórę3 - krotnie bardziej wydajne od mydeł w płynienie podrażnia skórynie posiada odczynów alergicznychłatwo rozprowadza się na rąkwyśmienite cechy przemywające zalety produktu: 2 - krotne oszczędnościwytworne mydło piankowekorzystne atrybuty myjącenajwyższa higiena
  • Producent LOSDI
Voigt Brudpur premium 1 l skuteczny środek do silnych zabrudzeń (5901370002616) 11,50 zł ZOBACZ Skuteczny na każdy brud BRUDPUR VC 242 Premium marki VOIGT profesjonalne środki chemiczne pomagają polikwidować silne zabrudzenia z którymi inne środki nie potrafią sobie poradzić. Korzystny preparat radzi sobie z brudem rozmaitego pochodzenia i w różnorodnych obszarach, dlatego polecam BRUDPUR Premium producenta VOIGT. Jest o koncentrat, który efektywnie usuwa konkretne zabrudzenia ropopochodne, oleje, smary oraz osady kuchenne, (w zależności od stopnia zabrudzenia mytych powierzchni zaleca się stosować roztwór od 0,5 do 5% (od 50 do 500 ml środka na 10 I wody). W odróżnieniu od środka BRUDPUR ma nowy miły zapach i nie zawiera fosforanów, poprzez co jest bardziej przyjazny dla środowiska. BPRUDPUR Premium jest używany m.in. Do: - bieżącego mycia posadzek, - usuwania zabrudzeń z olejów, smarów I tłustych zabrudzeń, - mycia: okapów kuchennych, kratek i ciągów wentylacyjnych, zżółkniętych drzwi, obudów lodówek, chłodziarek i zamrażarek - mycia ram okiennych z PCV - mycia silników samochodowych oraz części sprzętów - namaczania silnie zabrudzonych firan - prania odzieży roboczej - mycie elewacji i sidingów - czyszczenia kostki brukowej BRUDPUR Premium sprawdza się w: warsztatach, halach fabrycznych,zakładach produkcyjnych,restauracjach,hotelach, pensjonatach, agroturystycedomu. Opakowanie: 1l, 10l, pH: 12/*/14 Opakowanie: 1l, pH: 12/*/14 Dokumentacja produktowa:
  • Producent VOIGT
PŁYN DO KABIN -RAVAK-ANTICALC 300ml B32000000N, KBRAXS.90001GA 55 zł ZOBACZ Środki czystości RAVAK Ich skład jest przypasowany do niepowtarzalnych i warunków panujących w łazience. Powszechnie przystępne środki czyszczące są zbyt uniwersalne i nie spełniają wszystkich wymagań. Dlatego firma Ravak była zmuszona opracować własne środki czyszczące, których działanie jest regularnie sprawdzane i firma w pełni odpowiada za ich skuteczność. RAVAK AntiCalc® - Twój pomocnik w walce z kamieniem Właściwa i regularna pielęgnacja szkła przy użyciu środka RAVAK AntiCalc Conditioner zapewnia pełną funkcjonalność powłoki RAVAK AntiCalc przez okres 10 lat. artykuł RAVAK AntiCalc® Conditioner. Jak dbać o szklane części kabiny prysznicowej? Warto zaufać produktom do pielęgnacji sugerowanym poprzez producenta. Dbając na co dzień o estetykę i czystość zakupionej kabiny albo drzwi prysznicowych wykorzystaj uniwersalny środek RAVAK Cleaner. Raz na trzy miesiące użyj RAVAK AntiCalc Conditioner i odśwież powłokę RAVAK AntiCalc. Jak to działa? Oczyść szybę wodą i środkiem RAVAK Cleaner. Wewnętrzną powierzchnię szkła wytrzyj do sucha i za pomocą ściereczki nanieś odżywkę RAVAK AntiCalc Conditioner. Poleruj powierzchnię szkła aż do całkowitego wchłonięcia odżywki. W ten sposób pielęgnowana powierzchnia szkła zachowa swoje hydrofobowe atrybuty na okres kolejnych kilku miesięcy (w zależności do twardości wody). Przez ten okres wymaga tylko regularnego mycia środkiem RAVAK Cleaner. RAVAK Anticalc Conditioner zapobiega powstawaniu trwałych zanieczyszczeń na szklanych wypełnieniach ścian kabin prysznicowych, powstających w wyniku odkładania się na nich osadów – regeneruje warstwę ochronną RAVAK ANTICALC®.
  • Producent RAVAK