Biżuteria

 

 

Nowości:

Insportline Bransoletka magnetyczna norbo, 20.50 cm, czarno-srebrny (8596084039637) 89,90 zł ZOBACZ Bransoletka magnetyczna Insportline Norbo to innowacyjny produkt, którego użytkowanie bardzo pozytywnie wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzyw - silikonu i stali chirurgicznej, bransoletka nie wchodzi w reakcję z potem (nie rdzewieje), a co więcej, może być noszona przez alergików. Bransoletka ma 3 magnesy neodymowe, produkowane ze stopu 1/5 boru i 4/5 neodymu. w trakcie noszenia magnesy uwalniają niewielką, bezpieczną ilość energii. Bransoletka magnetyczna inSPORTline Norbo to zatem nie tylko lubiany, ale także użyteczny, prozdrowotny dodatek. Jej rozmiar można prosto regulować, usuwając po kolei poszczególne komponenty. Magnesy neodymowe mają sporo pozytywnych parametry, które wspomagają funkcjonowanie organizmu. Specyficzna kompilacja czterech technologii ( magnes, promieniowanie podczerwone, jony ujemne i german) zapewnia szerokie spektrum możliwości. Magnesy powiększają poziom utlenowania krwi, wspomagają regenerację komórek, równoważą ciśnienie krwi i pomagają wypłukać toksyczne produkty przemiany materii. Posiadają działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, są wyodrębnione przy bólach stawów i mięśni, zniżają obrzęk i przyspieszają gojenie. Sprawdzą się w sytuacji osób ze zwyrodnieniowymi i zapalnymi chorobami układu mięśniowo-szkieletowego, mięśni i ścięgien (łokciem tenisisty, ścięgnem Achillesa). Bransoletka magnetyczna inSPORTline Norbo jest wydajna jeszcze w przewlekłych bólach kręgosłupa i barków, spowodowanych nadmiernym stresem lub urazami. Ze względu na to, iż w nadgarstku istnieje sporo biologicznie aktywnych punktów połączonych z akceptorami narządów wewnętrznych, magnesy pomagają zwiększyć naszą wydolność i ogólną produktywność. Bransoletka magnetyczna nie zastąpi dobrej profilaktyki medycznej, lecz stanowi jej genialne uzupełnienie. Opis technologiczny: Stylowa bransoletka magnetycznaWysoka jakość wykonaniaWysoki połyskspora twardość i odpornośćdostosowywany rozmiar3 sztuki magnesów neodymowychSzerokość: 12 mmWaga: 22 gŁatwa konserwacjaadekwatna dla pań i mężczyznNieodpowiednia dla karmiących i kobiet w ciąży Uwaga: Bransoletka magnetyczna nie może być stosowana u pacjentów z rozrusznikami i pań w ciąży.
 • Producent inSPORTline
 • Materiał srebro
 • Kolor czarny
Bransoletka magnetyczna inSPORTline Platila, Srebrny, kolor szary 169,90 zł ZOBACZ Bransoletka magnetyczna Insportline Platila to innowacyjny produkt, którego użytkowanie nad wyraz pozytywnie wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu. Bransoletka składa się z 13 części połączonych trwałym klejem ochronnym. Dzięki zaimplementowaniu wysokiej jakości materiałów - silikonu i stali chirurgicznej, nie wchodzi w reakcję z potem (nie rdzewieje), a co więcej, może być noszona przez alergików. Znacznym atutem towaru jest stylowe wykończenie z 39 kryształkami. Bransoletka ma 13 magnesów neodymowych, wytworzonych ze stopu 1/5 boru i 4/5 neodymu. podczas noszenia magnesy uwalniają niewielką, bezpieczną ilość energii. Bransoletka magnetyczna inSPORTline Platila to zatem nie tylko modny, lecz także poręczny, prozdrowotny dodatek. Jej rozmiar można prosto regulować, usuwając po kolei poszczególne elementy. Magnesy neodymowe mają sporo pozytywnych właściwości, które wspomagają funkcjonowanie organizmu. Unikalna kombinacja czterech technice ( magnes, promieniowanie podczerwone, jony ujemne i german) gwarantuje duże spektrum możliwości. Magnesy powiększają poziom utlenowania krwi, wspomagają regenerację komórek, równoważą ciśnienie krwi i pomagają wypłukać toksyczne produkty przemiany materii. Posiadają działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, są wyszczególnione przy bólach stawów i mięśni, zniżają obrzęk i przyspieszają gojenie. Sprawdzą się w przypadku osób ze zwyrodnieniowymi i zapalnymi chorobami układu mięśniowo-szkieletowego, mięśni i ścięgien (łokciem tenisisty, ścięgnem Achillesa). Bransoletka magnetyczna inSPORTline Platila jest produktywna także w przewlekłych bólach kręgosłupa i barków, spowodowanych nadmiernym stresem lub urazami. Ze względu na to, że w nadgarstku istnieje mnóstwo biologicznie energicznych punktów połączonych z akceptorami narządów wewnętrznych, magnesy pomagają rozszerzyć naszą wydolność i ogólną sprawność. Bransoletka magnetyczna nie zastąpi dobrej profilaktyki medycznej, ale stanowi jej wspaniałe uzupełnienie. Opis techniczny: gustowna bransoletka magnetycznaWysoka jakość wykonaniaspecyficzna budowaPolerowana stal chirurgiczna39 dekoratywnych kryształkówWysoki blaskwyjątkowa twardość i wytrzymałość13 sztuk magnesów neodymowychDługość: 18 - 22,5 cmrozmiar: 10 mmWaga: 52 gŁatwa konserwacjastosowna dla pańNieodpowiednia dla karmiących i kobiet w ciąży Uwaga: Bransoletka magnetyczna nie może być stosowana u pacjentów z rozrusznikami i pań w ciąży.
 • Producent inSPORTline
 • Materiał srebro
 • Kolor szary
Bransoletka magnetyczna inSPORTline Pelor, 20.50 cm, Brown (8596084039514) 179,90 zł ZOBACZ Bransoletka magnetyczna Insportline Pelor t o innowacyjny towar, którego użytkowanie wyjątkowo pozytywnie wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu. Dzięki zastosowaniu i wysokiej jakości tworzyw - skóry i stali chirurgicznej, bransoletka nie wchodzi w reakcję z potem (nie rdzewieje), a co więcej, może być noszona przez alergików. Bransoletka ma 4 magnesy neodymowe, wykonanych ze stopu 1/5 boru i 4/5 neodymu. w trakcie noszenia magnesy uwalniają niewielką, bezpieczną ilość energii. Bransoletka magnetyczna inSPORTline Pelor to zatem nie tylko lubiany, ale także poręczny, prozdrowotny dodatek. Wymiar bransoletki można łatwo regulować, usuwając po kolei poszczególne komponenty. Magnesy neodymowe mają dużo pozytywnych parametry, które wspomagają funkcjonowanie organizmu. Oryginalna kombinacja czterech technologii ( magnes, promieniowanie podczerwone, jony ujemne i german) gwarantuje duże spektrum możliwości. Magnesy zwiększają poziom utlenowania krwi, wspomagają regenerację komórek, równoważą ciśnienie krwi i pomagają wypłukać toksyczne produkty przemiany materii. Posiadają działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, są wyodrębnione przy bólach stawów i mięśni, zmniejszają obrzęk i przyspieszają gojenie. Sprawdzą się w przypadku osób ze zwyrodnieniowymi i zapalnymi chorobami układu mięśniowo-szkieletowego, mięśni i ścięgien (łokciem tenisisty, ścięgnem Achillesa). Bransoletka magnetyczna inSPORTline Pelor jest efektywna również w przewlekłych bólach kręgosłupa i barków, spowodowanych nadmiernym stresem albo urazami. Ze względu na to, że w nadgarstku istnieje niemało biologicznie intensywnych punktów połączonych z akceptorami narządów wewnętrznych, magnesy pomagają powiększyć naszą wydolność i ogólną skuteczność. Bransoletka magnetyczna nie zastąpi prawidłowej profilaktyki medycznej, ale stanowi jej nieprzeciętne uzupełnienie. Opis techniczny: Stylowa bransoletka magnetycznaWysoka jakość wykonaniaWysokiej jakości skóraunikalne tworzywoWysoka niepodatność na zarysowania4 magnesy neodymoweSzerokość: 18 mmWaga: 31 gŁatwa konserwacjaprzeznaczona jednocześnie dla panów i pańNieodpowiednia dla karmiących i kobiet w ciąży Uwaga: Bransoletka magnetyczna nie może być stosowana u pacjentów z rozrusznikami i kobiet w ciąży.
 • Producent inSPORTline
 • Kolor brązowy
Bransoletka magnetyczna inSPORTline Norbo, 21.50 cm, Czarno-srebrny 89,90 zł ZOBACZ Bransoletka magnetyczna Insportline Norbo to innowacyjny produkt, którego wykorzystywanie szczególnie pozytywnie wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu. Dzięki zaimplementowaniu wysokiej jakości materiałów - silikonu i stali chirurgicznej, bransoletka nie wchodzi w reakcję z potem (nie rdzewieje), a co więcej, może być noszona poprzez alergików. Bransoletka posiada 3 magnesy neodymowe, produkowane ze stopu 1/5 boru i 4/5 neodymu. podczas noszenia magnesy uwalniają niewielką, bezpieczną liczba energii. Bransoletka magnetyczna inSPORTline Norbo to zatem nie tylko popularny, lecz także funkcjonalny, prozdrowotny dodatek. Jej wymiar można z łatwością regulować, usuwając po kolei poszczególne części. Magnesy neodymowe mają niemało pozytywnych właściwości, które wspomagają funkcjonowanie organizmu. Niepowtarzalna kompilacja czterech technologii ( magnes, promieniowanie podczerwone, jony ujemne i german) zagwarantuje pokaźne spektrum możliwości. Magnesy zwiększają poziom utlenowania krwi, wspomagają regenerację komórek, równoważą ciśnienie krwi i pomagają wypłukać toksyczne produkty przemiany materii. Posiadają działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, są wyodrębnione przy bólach stawów i mięśni, zniżają obrzęk i przyspieszają gojenie. Sprawdzą się w przypadku osób ze zwyrodnieniowymi i zapalnymi chorobami układu mięśniowo-szkieletowego, mięśni i ścięgien (łokciem tenisisty, ścięgnem Achillesa). Bransoletka magnetyczna inSPORTline Norbo jest skuteczna również w przewlekłych bólach kręgosłupa i barków, spowodowanych nadmiernym stresem lub urazami. Ze względu na to, że w nadgarstku istnieje sporo biologicznie intensywnych punktów połączonych z akceptorami narządów wewnętrznych, magnesy pomagają powiększyć naszą wydolność i ogólną produktywność. Bransoletka magnetyczna nie zastąpi poprawnej profilaktyki medycznej, ale stanowi jej wspaniałe uzupełnienie. Opis techniczny: Stylowa bransoletka magnetycznaWysoka jakość wykonaniaWysoki połyskszeroka twardość i wytrzymałośćregulowany wymiar3 sztuki magnesów neodymowychSzerokość: 12 mmWaga: 22 gŁatwa konserwacjastosowna dla pań i panówNieodpowiednia dla karmiących i kobiet w ciąży Uwaga: Bransoletka magnetyczna nie może być stosowana u pacjentów z rozrusznikami i kobiet w ciąży.
 • Producent inSPORTline
 • Materiał srebro
 • Kolor czarny
Bransoletka magnetyczna inSPORTline Pelor, 21.50 cm, Brown, kolor brązowy 179,90 zł ZOBACZ Bransoletka magnetyczna Insportline Pelor t o nowoczesny towar, którego wykorzystywanie wyjątkowo pozytywnie wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu. Dzięki zastosowaniu i wysokiej jakości tworzyw - skóry i stali chirurgicznej, bransoletka nie wchodzi w reakcję z potem (nie rdzewieje), a co więcej, może być noszona poprzez alergików. Bransoletka posiada 4 magnesy neodymowe, stworzonych ze stopu 1/5 boru i 4/5 neodymu. w trakcie noszenia magnesy uwalniają niewielką, bezpieczną liczba energii. Bransoletka magnetyczna inSPORTline Pelor to zatem nie tylko lubiany, lecz także praktyczny, prozdrowotny dodatek. Rozmiar bransoletki można łatwo regulować, usuwając po kolei poszczególne elementy. Magnesy neodymowe mają sporo pozytywnych parametry, które wspomagają funkcjonowanie organizmu. Oryginalna kompilacja czterech technice ( magnes, promieniowanie podczerwone, jony ujemne i german) gwarantuje spore spektrum możliwości. Magnesy zwiększają poziom utlenowania krwi, wspomagają regenerację komórek, równoważą ciśnienie krwi i pomagają wypłukać toksyczne produkty przemiany materii. Mają działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, są wyszczególnione przy bólach stawów i mięśni, zniżają obrzęk i przyspieszają gojenie. Sprawdzą się w sytuacji osób ze zwyrodnieniowymi i zapalnymi chorobami układu mięśniowo-szkieletowego, mięśni i ścięgien (łokciem tenisisty, ścięgnem Achillesa). Bransoletka magnetyczna inSPORTline Pelor jest wydajna jeszcze w przewlekłych bólach kręgosłupa i barków, spowodowanych nadmiernym stresem albo urazami. Ze względu na to, iż w nadgarstku istnieje mnóstwo biologicznie intensywnych punktów połączonych z akceptorami narządów wewnętrznych, magnesy pomagają zwiększyć naszą wydolność i ogólną produktywność. Bransoletka magnetyczna nie zastąpi prawidłowej profilaktyki medycznej, ale stanowi jej perfekcyjne uzupełnienie. Opis technologiczny: Stylowa bransoletka magnetycznaWysoka jakość wykonaniaWysokiej jakości skóraniepowtarzalne tworzywoWysoka oporność na zarysowania4 magnesy neodymoweSzerokość: 18 mmWaga: 31 gŁatwa konserwacjaprzeznaczona jednocześnie dla panów i kobietNieodpowiednia dla karmiących i kobiet w ciąży Uwaga: Bransoletka magnetyczna nie może być wykorzystywana u pacjentów z rozrusznikami i kobiet w ciąży.
 • Producent inSPORTline
 • Kolor brązowy
Bransoletka magnetyczna inSPORTline Mizar, 19.50 cm, Czarno-srebrny, kolor czarny 139,90 zł ZOBACZ Bransoletka magnetyczna Insportline Mizar to produkt łączący w sobie elegancję tradycyjnej biżuterii z leczniczymi właściwościami. Bransoletka ma wyjątkowo pozytywny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu. Wysokiej jakości materiały, silikon oraz stal chirurgiczna, sprawiają, że biżuteria może być noszona także przez alergików. Co więcej, nie wchodzi w reakcję z potem, a zatem nie rdzewieje. Magnesy neodymowe są tworzone ze stopu 1/5 boru i 4/5 neodymu. Cechują się niewielkimi wymiarami. Podczas noszenia uwalniają niewielką, bezpieczną ilości energii. Bransoletka magnetyczna Insportline Mizar to zatem nie tylko lubiany, lecz także funkcjonalny, prozdrowotny dodatek. Magnesy neodymowe posiadają niemało pozytywnych cechy, które wspomagają funkcjonowanie organizmu. Specyficzna kombinacja czterech technice - magnes, promieniowanie podczerwone, jony ujemne i german, zapewnia znaczne spektrum możliwości. Magnesy rozszerzają poziom utlenowania krwi, wspomagają regenerację komórek, równoważą ciśnienie krwi i pomagają wypłukać toksyczne produkty przemiany materii. Posiadają działanie przeciwbólowe, są wyznaczone przy bólach stawów i mięśni, ograniczają obrzęk i przyspieszają gojenie. Posiadają działanie przeciwzapalne. Skuteczne przy zwyrodnieniowych i zapalnych chorobach układu mięśniowo-szkieletowego, mięśni i ścięgien (łokcia tenisisty, ścięgna Achillesa). Bransoletka magnetyczna Insportline Mizar jest efektywna też w przewlekłych bólach kręgosłupa i barków, spowodowanych nadmiernym stresem lub urazami. W nadgarstku istnieje dużo biologicznie energicznych punktów połączonych z akceptorami narządów wewnętrznych, dlatego magnesy pomagają zwiększyć naszą wydolność i ogólną sprawność. Bransoletka magnetyczna nie zastąpi prawidłowej profilaktyki medycznej, ale stanowi jej perfekcyjne uzupełnienie. Opis techniczny: Stylowa bransoletka magnetycznaelegancki designWysoki połyskwbudowana cyrkoniakompozycja błyszczącej i matowej stali nierdzewnej (antyalergiczne, 316L)Nieszkodliwy, silikonowy pasekChip absorbujący promieniowanie elektromagnetyczne2 magnesy neodymowe 1200 siłę Gauss / magneteliminuje zmęczenie i przyspiesza regeneracjęrozmiary: D200 x S7 mm (może być skrócony)Waga: 16 gŁatwa konserwacjatrafna dla kobiet i panówNie zaleca się noszenia kobietom w ciąży i karmiącym piersiąNie zaleca się noszenia obok zegarka
 • Producent inSPORTline
 • Materiał srebro
 • Kolor czarny
Insportline Bransoletka magnetyczna mizar, 20.50 cm, czarno-srebrny 139,90 zł ZOBACZ Bransoletka magnetyczna Insportline Mizar to artykuł łączący w sobie elegancję tradycyjnej biżuterii z leczniczymi właściwościami. Bransoletka ma niezwykle pozytywny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu. Wysokiej jakości materiały, silikon, a także stal chirurgiczna, sprawiają, że biżuteria może być noszona także poprzez alergików. Co więcej, nie wchodzi w reakcję z potem, a zatem nie rdzewieje. Magnesy neodymowe są tworzone ze stopu 1/5 boru i 4/5 neodymu. Znamionują się niewielkimi rozmiarami. W trakcie noszenia uwalniają niewielką, bezpieczną ilości energii. Bransoletka magnetyczna Insportline Mizar to zatem nie tylko popularny, ale także poręczny, prozdrowotny dodatek. Magnesy neodymowe mają niemało pozytywnych parametry, które wspomagają funkcjonowanie organizmu. Oryginalna kompilacja czterech technologii - magnes, promieniowanie podczerwone, jony ujemne i german, gwarantuje obszerne spektrum możliwości. Magnesy rozszerzają poziom utlenowania krwi, wspomagają regenerację komórek, równoważą ciśnienie krwi i pomagają wypłukać toksyczne produkty przemiany materii. Posiadają działanie przeciwbólowe, są wyróznione przy bólach stawów i mięśni, zmniejszają obrzęk i przyspieszają gojenie. Mają działanie przeciwzapalne. Produktywne przy zwyrodnieniowych i zapalnych chorobach układu mięśniowo-szkieletowego, mięśni i ścięgien (łokcia tenisisty, ścięgna Achillesa). Bransoletka magnetyczna Insportline Mizar jest produktywna również w przewlekłych bólach kręgosłupa i barków, spowodowanych nadmiernym stresem albo urazami. W nadgarstku istnieje dużo biologicznie aktywnych punktów połączonych z akceptorami narządów wewnętrznych, dlatego magnesy pomagają powiększyć naszą wydolność i ogólną sprawność. Bransoletka magnetyczna nie zastąpi korzystnej profilaktyki medycznej, ale stanowi jej nieprzeciętne uzupełnienie. Opis technologiczny: Stylowa bransoletka magnetycznawysmakowany designWysoki blaskzaimplementowana cyrkoniakombinacja lśniącej i matowej stali nierdzewnej (antyalergiczne, 316L)Nieszkodliwy, silikonowy pasekChip absorbujący promieniowanie elektromagnetyczne2 magnesy neodymowe 1200 siłę Gauss / magnetusuwa zmęczenie i przyspiesza regeneracjęrozmiary: D200 x S7 mm (może być skrócony)Waga: 16 gŁatwa konserwacjaodpowiednia dla kobiet i mężczyznNie zaleca się noszenia kobietom w ciąży i karmiącym piersiąNie zaleca się noszenia obok zegarka
 • Producent inSPORTline
 • Materiał srebro
 • Kolor czarny
Bransoletka magnetyczna sprongo, 20.50 cm, czarny marki Insportline 109,90 zł ZOBACZ Bransoletka magnetyczna Insportline Sprongo to progresywny towar, którego używanie niezwykle pozytywnie wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu. Dzięki zaimplementowaniu wysokiej jakości tworzyw - silikonu i stali chirurgicznej, bransoletka nie wchodzi w reakcję z potem (nie rdzewieje), a co więcej, może być noszona przez alergików. Bransoletka ma 2 magnesy neodymowe, wytworzone ze stopu 1/5 boru i 4/5 neodymu. w trakcie noszenia magnesy uwalniają niewielką, bezpieczną ilość energii. Bransoletka magnetyczna inSPORTline Sprongo to zatem nie tylko lubiany, lecz także użyteczny, prozdrowotny dodatek. Jej rozmiar można prosto regulować, usuwając po kolei poszczególne komponenty. Magnesy neodymowe mają mnóstwo pozytywnych cechy, które wspomagają funkcjonowanie organizmu. Specyficzna kompozycja czterech technice (magnes, promieniowanie podczerwone, jony ujemne i german) zagwarantuje pokaźne spektrum możliwości. Magnesy powiększają poziom utlenowania krwi, wspomagają regenerację komórek, równoważą ciśnienie krwi i pomagają wypłukać toksyczne produkty przemiany materii. Posiadają działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, są wyodrębnione przy bólach stawów i mięśni, zmniejszają obrzęk i przyspieszają gojenie. Sprawdzą się w sytuacji osób ze zwyrodnieniowymi i zapalnymi chorobami układu mięśniowo-szkieletowego, mięśni i ścięgien (łokciem tenisisty, ścięgnem Achillesa). Bransoletka magnetyczna inSPORTline Sprongo jest produktywna w dodatku w przewlekłych bólach kręgosłupa i barków, spowodowanych nadmiernym stresem albo urazami. Ze względu na to, że w nadgarstku istnieje niemało biologicznie energicznych punktów połączonych z akceptorami narządów wewnętrznych, magnesy pomagają powiększyć naszą wydolność i ogólną produktywność. Bransoletka magnetyczna nie zastąpi dobrej profilaktyki medycznej, lecz stanowi jej perfekcyjne uzupełnienie. Opis technologiczny: Stylowa bransoletka magnetycznaWysoka jakość wykonaniaunikalna budowaobszerny pasek silikonowyPolerowana stal chirurgicznaWysoki blaskunikatowa twardość i oporność2 sztuki magnesów neodymowychSzerokość: 13 mmWaga: 22 gPodwójne klamryŁatwa konserwacjaodpowiednia dla pań i panówNieodpowiednia dla karmiących i kobiet w ciąży Uwaga: Bransoletka magnetyczna nie może być użytkowana u pacjentów z rozrusznikami i kobiet w ciąży. Magnesy neodymowe posiadają sporo pozytywnych atrybuty, które wspomagają funkcjonowanie organizmu. Oryginalna kombinacja czterech technologii ( magnes, promieniowanie podczerwone, jony ujemne i german) zagwarantuje pokaźne spektrum możliwości. Magnesy rozszerzają poziom utlenowania krwi, wspomagają regenerację komórek, równoważą ciśnienie krwi i pomagają wypłukać toksyczne produkty przemiany materii. Mają działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, są wskazane przy bólach stawów i mięśni, ograniczają obrzęk i przyspieszają gojenie. Sprawdzą się w sytuacji osób ze zwyrodnieniowymi i zapalnymi chorobami układu mięśniowo-szkieletowego, mięśni i ścięgien (łokciem tenisisty, ścięgnem Achillesa).
 • Producent inSPORTline
 • Kolor czarny
Bransoletka magnetyczna inSPORTline Sprongo, 21.50 cm, Czarny 109,90 zł ZOBACZ Bransoletka magnetyczna Insportline Sprongo to progresywny produkt, którego używanie niezwykle pozytywnie wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów - silikonu i stali chirurgicznej, bransoletka nie wchodzi w reakcję z potem (nie rdzewieje), a co więcej, może być noszona poprzez alergików. Bransoletka ma 2 magnesy neodymowe, wytworzone ze stopu 1/5 boru i 4/5 neodymu. podczas noszenia magnesy uwalniają niewielką, bezpieczną liczba energii. Bransoletka magnetyczna inSPORTline Sprongo to zatem nie tylko modny, ale także ergonomiczny, prozdrowotny dodatek. Jej wymiar można z łatwością regulować, usuwając po kolei poszczególne komponenty. Magnesy neodymowe mają niemało pozytywnych atrybuty, które wspomagają funkcjonowanie organizmu. Unikalna kompozycja czterech technice (magnes, promieniowanie podczerwone, jony ujemne i german) zagwarantuje wielkie spektrum możliwości. Magnesy zwiększają poziom utlenowania krwi, wspomagają regenerację komórek, równoważą ciśnienie krwi i pomagają wypłukać toksyczne produkty przemiany materii. Posiadają działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, są wyodrębnione przy bólach stawów i mięśni, ograniczają obrzęk i przyspieszają gojenie. Sprawdzą się w przypadku osób ze zwyrodnieniowymi i zapalnymi chorobami układu mięśniowo-szkieletowego, mięśni i ścięgien (łokciem tenisisty, ścięgnem Achillesa). Bransoletka magnetyczna inSPORTline Sprongo jest produktywna również w przewlekłych bólach kręgosłupa i barków, spowodowanych nadmiernym stresem albo urazami. Ze względu na to, że w nadgarstku istnieje niemało biologicznie intensywnych punktów połączonych z akceptorami narządów wewnętrznych, magnesy pomagają rozszerzyć naszą wydolność i ogólną wydajność. Bransoletka magnetyczna nie zastąpi prawidłowej profilaktyki medycznej, lecz stanowi jej nieprzeciętne uzupełnienie. Opis techniczny: Stylowa bransoletka magnetycznaWysoka jakość wykonaniaspecyficzna konstrukcjaobszerny pasek silikonowyPolerowana stal chirurgicznaWysoki połyskwyjątkowa twardość i wytrzymałość2 sztuki magnesów neodymowychSzerokość: 13 mmWaga: 22 gPodwójne klamryŁatwa konserwacjaadekwatna dla pań i mężczyznNieodpowiednia dla karmiących i kobiet w ciąży Uwaga: Bransoletka magnetyczna nie może być stosowana u pacjentów z rozrusznikami i kobiet w ciąży. Magnesy neodymowe posiadają mnóstwo pozytywnych właściwości, które wspomagają funkcjonowanie organizmu. Unikalna kombinacja czterech technice ( magnes, promieniowanie podczerwone, jony ujemne i german) gwarantuje obszerne spektrum możliwości. Magnesy powiększają poziom utlenowania krwi, wspomagają regenerację komórek, równoważą ciśnienie krwi i pomagają wypłukać toksyczne produkty przemiany materii. Mają działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, są wskazane przy bólach stawów i mięśni, ograniczają obrzęk i przyspieszają gojenie. Sprawdzą się w przypadku osób ze zwyrodnieniowymi i zapalnymi chorobami układu mięśniowo-szkieletowego, mięśni i ścięgien (łokciem tenisisty, ścięgnem Achillesa).
 • Producent inSPORTline
 • Kolor czarny
Insportline Bransoletka magnetyczna lotara, 19.50 cm, biały 99,90 zł ZOBACZ Bransoletka magnetyczna Insportline Lotara t o innowacyjny artykuł, którego używanie szczególnie pozytywnie wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów - silikonu i stali chirurgicznej, bransoletka nie wchodzi w reakcję z potem (nie rdzewieje), a co więcej, może być noszona przez alergików. Bransoletka posiada 2 magnesy neodymowe, tworzone ze stopu 1/5 boru i 4/5 neodymu. w trakcie noszenia magnesy uwalniają niewielką, bezpieczną ilość energii. Bransoletka magnetyczna inSPORTline Lotara to zatem nie tylko modny, lecz także praktyczny, prozdrowotny dodatek. Jej wymiar można z łatwością regulować, usuwając po kolei poszczególne komponenty. Magnesy neodymowe posiadają niemało pozytywnych właściwości, które wspomagają funkcjonowanie organizmu. Specyficzna kompilacja czterech technice ( magnes, promieniowanie podczerwone, jony ujemne i german) zagwarantuje obfite spektrum możliwości. Magnesy powiększają poziom utlenowania krwi, wspomagają regenerację komórek, równoważą ciśnienie krwi i pomagają wypłukać toksyczne produkty przemiany materii. Mają działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, są wyodrębnione przy bólach stawów i mięśni, ograniczają obrzęk i przyspieszają gojenie. Sprawdzą się w sytuacji osób ze zwyrodnieniowymi i zapalnymi chorobami układu mięśniowo-szkieletowego, mięśni i ścięgien (łokciem tenisisty, ścięgnem Achillesa). Bransoletka magnetyczna inSPORTline Lotara jest produktywna jeszcze w przewlekłych bólach kręgosłupa i barków, spowodowanych nadmiernym stresem albo urazami. Ze względu na to, że w nadgarstku istnieje mnóstwo biologicznie aktywnych punktów połączonych z akceptorami narządów wewnętrznych, magnesy pomagają rozszerzyć naszą wydolność i ogólną efektywność. Bransoletka magnetyczna nie zastąpi dobrej profilaktyki medycznej, lecz stanowi jej nieprzeciętne uzupełnienie. Opis techniczny: Stylowa bransoletka magnetycznaWysoka jakość wykonaniaNietoksyczne silikonyStal chirurgicznaniepowtarzalna budowaWysoki lśnienieunikatowa twardość i odporność na zarysowania2 magnesy neodymoweSzerokość: 9 mmWaga: 23 gŁatwa konserwacjaodpowiednia dla pańNieodpowiednia dla karmiących i kobiet w ciąży Uwaga: Bransoletka magnetyczna nie może być używana u pacjentów z rozrusznikami i kobiet w ciąży.
 • Producent inSPORTline
 • Kolor biały
Bransoletka magnetyczna inSPORTline Rosila, Różowe złoto 199,90 zł ZOBACZ Bransoletka magnetyczna Insportline Rosila to progresywny artykuł, którego używanie wyjątkowo pozytywnie wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu. Bransoletka składa się z 13 części połączonych trwałym klejem ochronnym. Dzięki zaimplementowaniu wysokiej jakości materiałów - silikonu i stali chirurgicznej, nie wchodzi w reakcję z potem (nie rdzewieje), a co więcej, może być noszona poprzez alergików. Pokaźnym atutem produktu jest szykowne wykończenie w stylu różowego złota z 39 kryształkami. Użyta technika złocenia IPG zagwarantuje długą żywotność bez zmiany wyglądu. Bransoletka ma 13 magnesów neodymowych, wytworzonych ze stopu 1/5 boru i 4/5 neodymu. w trakcie noszenia magnesy uwalniają niewielką, bezpieczną liczba energii. Bransoletka magnetyczna inSPORTline Rosila to zatem nie tylko popularny, lecz także praktyczny, prozdrowotny dodatek. Jej rozmiar można łatwo regulować, usuwając po kolei poszczególne elementy. Magnesy neodymowe mają niemało pozytywnych cechy, które wspomagają funkcjonowanie organizmu. Specyficzna kompilacja czterech technice ( magnes, promieniowanie podczerwone, jony ujemne i german) gwarantuje obszerne spektrum możliwości. Magnesy powiększają poziom utlenowania krwi, wspomagają regenerację komórek, równoważą ciśnienie krwi i pomagają wypłukać toksyczne produkty przemiany materii. Mają działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, są wyróznione przy bólach stawów i mięśni, obniżają obrzęk i przyspieszają gojenie. Sprawdzą się w przypadku osób ze zwyrodnieniowymi i zapalnymi chorobami układu mięśniowo-szkieletowego, mięśni i ścięgien (łokciem tenisisty, ścięgnem Achillesa). Bransoletka magnetyczna inSPORTline Rosila jest wydajna dodatkowo w przewlekłych bólach kręgosłupa i barków, spowodowanych nadmiernym stresem lub urazami. Ze względu na to, iż w nadgarstku istnieje niemało biologicznie energicznych punktów połączonych z akceptorami narządów wewnętrznych, magnesy pomagają zwiększyć naszą wydolność i ogólną produktywność. Bransoletka magnetyczna nie zastąpi poprawnej profilaktyki medycznej, ale stanowi jej rewelacyjne uzupełnienie. Opis techniczny: wykwintna bransoletka magnetycznaWysoka jakość wykonaniaoryginalna budowaPolerowana stal chirurgicznaZłocenia IPG 39 ozdobnych kryształkówWysoki połyskwyjątkowa twardość i odporność13 sztuk magnesów neodymowychDługość: 18 - 22,5 cmwymiar: 10 mmWaga: 52 gŁatwa konserwacjastosowna dla kobietNieodpowiednia dla karmiących i pań w ciąży Uwaga: Bransoletka magnetyczna nie może być wykorzystywana u pacjentów z rozrusznikami i pań w ciąży.
 • Producent inSPORTline
 • Materiał złoto
 • Kolor różowy