Biokominki

 

 

Nowości:

Archikart Biokominek - 1200x400 - czarny mat 585 zł ZOBACZ Biokominek Archikart - 1200x400 - Czarny mat efektowny i nad wyraz dekoracyjny biokominek charakteryzuje się łatwym montażem, a także prostotą stosowania. Nie wymaga pociągnięcia przewodu kominowego ponieważ zasilany jest biopaliwem, które nie wydziela zgubnych substancji. Wprowadza niezwykle miły klimat do wnętrza jednak nie może słzastosować jako samodzielne ogrzewanie, ponieważ wydziela zbyt niedużo ciepła i wyłącznie do celów dekoracyjnych. Biokominek szczególnie delikatnie ociepla i nawilża otoczenie. dostępny bez szyby, a także z szybą. Wyboru dokonuje się w trakcie zakupu.wewnątrz składa się z 3 palników dając efekt szerokiego płomienia. Można je palić wszystkie naraz wyłącznie 2 czy 1 - dzięki temu otrzymamy pożądany efekt.Biokominki występują w różnych rozmiarach i kolorach. Wszystkie możesz porównać tutaj.Lekkość i przychylne rozmiary powodują,nadaje się także do mniejszych pomieszczeń, a także do powieszenia na ścianie z karton-gipsu przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. tworzony w Polsce z najkorzystniejszych bezkompromisowców, posiada wszelkie wymagane atesty.Do biokominka należy dokupić biopaliwo w płynie dostępne tutaj.rozmiary:Szerokość: 120 cmWysokość: 40 cmGłębokość: 12 cmCzas spalania: 2-4 h - 1 litrMoc cieplna: 1-3,2 kWWaga: 15 kgPalniki: 3 szt, 3-punktowe, satynowane, każdy o objętości 0,7 litraPomalowany farbami niepodatnymi na wysokie temperatury, posiadającymi wszelkie wymagane atesty.
 • Producent Archikart
Globmetal Biokominek 900x400 czarny strukturalny bez szyby + gratis, 330 zł ZOBACZ Biokominek 900x400 czarny strukturalny bez szyby + 1 kg kamieni dekoratywnych GRATIS! Biokominek to przenośne źródło ciepła, które odmieni każdą przestrzeń. To atrakcyjny sposób dekoracji wnętrza. Dodaje romantycznej, relaksującej atmosfery, jasności i ciepła. Pozwala spełnić marzenia tym, którzy nie posiadają możliwości zbudowania prawdziwego komina w domu. Płomień nie iskrzy się i nie dymi.Biokominek może być użytkowany choćby w niewielkich mieszkaniach, balkonie, tarasie czy ogrodzie. Montaż jest szczególnie prosty, nie wymaga specjalistycznej wiedzy czy umiejętności. Jest bezpieczniejszy i łatwiejszy w utrzymaniu od tradycyjnych kominków.postępowa budowa łączy w sobie niezwykły wygląd i funkcjonalność. Dzięki zróżnicowanej kolorystyce można dobrać kolor do swojego wnętrza albo otoczenia.Moc cieplna biokominka to 1.6 do 3 kW. Ze względu na długi palnik litr biopaliwa może palić się od 3 do 9 godzin, w zależności od regulacji płomienia. Biokominki nadają się do zabudowy, są nadzwyczajnym rozwiązaniem dla mieszkań w bloku.Biokominki są w pełni produktem polskim. Kolor: czarny strukturalnyMateriał: blacha malowana proszkowo + stal nierdzewnarozmiary:wysokość - 400 mmdługość - 900 mmgłębokość - 120 mmpojemność zbiornika: 1lWaga: 10 kgW cenę wliczony jest zestaw montażowy: listwa montażowa prosta, kołki montażowe, lejek, pojemniki na biopaliwo rodzaju „BP”, rączka do regulacji płomienia.Opcje do wyboru:Z biopaliwem ( Bioetanol bezzapachowy) lub bez biopaliwaIstnieje możliwość dokupienia biopaliwa zapachowego.Uwaga! Biokominek nie służy do ogrzewania pomieszczeń.
 • Producent Globmetal
Biokominek Archikart - 1200x400 - Inox, Archikart 799 zł ZOBACZ Biokominek Archikart - 1200x400 - Inox piękny i nad wyraz dekoratywny biokominek cechuje się nietrudnym montażem, a także prostotą stosowania. Nie wymaga pociągnięcia przewodu kominowego ponieważ zasilany jest biopaliwem, które nie wydziela zgubnych substancji. Wprowadza niezwykle przyjemny klimat do wnętrza jednak nie może służyć jako samodzielne ogrzewanie, ponieważ wydziela zbyt niedużo ciepła i wyłącznie do celów dekoracyjnych. Biokominek nad wyraz subtelnie ociepla i nawilża otoczenie. dostępny bez szyby i z szybą. Wyboru dokonuje się podczas zakupu.we wnętrzu składa się z 3 palników dając efekt szerokiego płomienia. Można je palić wszystkie naraz wyłącznie 2 czy 1 - dzięki czemu otrzymamy pożądany efekt.Biokominki występują w przeróżnych rozmiarach i kolorach. Wszystkie możesz porównać tutaj.Lekkość, a także przyjazne rozmiary powodują,pasuje także do mniejszych pomieszczeń i do powieszenia na ścianie z karton-gipsu przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. stworzony w Polsce z najlepszych surowców, posiada wszelkie wymagane atesty.Do biokominka należy dokupić biopaliwo w płynie dostępne tutaj.rozmiary:Szerokość: 120 cmWysokość: 40 cmGłębokość: 12 cmCzas spalania: 2-4 h - 1 litrMoc cieplna: 1-3,2 kWWaga: 15 kgPalniki: 3 szt, 3-punktowe, satynowane, każdy o objętości 0,7 litraPomalowany farbami opornymi na wysokie temperatury, mającymi wszelkie wymagane atesty.
 • Producent Archikart
Biokominek Archikart - 1200x400 - LONG LINE - 4 kolory - z szybą 1029 zł ZOBACZ Biokominek Archikart - 1200x400 - LONG LINE piękny i nad wyraz dekoracyjny biokominek charakteryzuje się prostym montażem, a także prostotą użytkowania. Nie wymaga pociągnięcia przewodu kominowego ponieważ zasilany jest biopaliwem, które nie wydziela zgubnych substancji.Wprowadza wyjątkowo błogi klimat do pomieszczenia jednak nie może słwykorzystać jako samodzielne ogrzewanie, ponieważ wydziela zbyt niewiele ciepła i tylko do celów dekoratywnych. Biokominek wyjątkowo subtelnie ociepla i nawilża otoczenie.dostępny w 4 kolorach. Wyboru dokonuje się podczas zakupu.BiałyCiemny brąz InoxAntyczne złotowewnątrz składa się z 3 palników dając efekt szerokiego płomienia. Można je palić wszystkie naraz jedynie 2 czy 1 - dzięki czemu otrzymamy pożądany efekt.Biokominek posiada szybę, którą w przystępny sposób można zdemontować.Biokominki występują w przeróżnych wymiarach oraz kolorach. Wszystkie możesz porównać tutaj.Lekkość oraz przychylne wymiary sprawiają,nadaje się także do mniejszych pomieszczeń, a także do powieszenia na ścianie z karton-gipsu przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa.stworzony w Polsce z najlepszych surowców, ma wszelkie wymagane atesty.Do biokominka należy dokupić biopaliwo w płynie dostępne tutaj.wymiary:Szerokość: 120 cmWysokość: 40 cmGłębokość: 12 cmCzas spalania: 2-4 h - 1 litrMoc cieplna: 1-3,2 kWWaga: 15 kgPalniki: 3 szt, 3-punktowe, satynowane, każdy o obszerności 0,7 litraPomalowany farbami wytrzymałymi na wysokie temperatury, posiadającymi wszelkie wymagane atesty.
 • Producent Archikart
Biokominek Archikart - 1200x400 - LONG LINE - 4 kolory - bez szyby, Archikart 849 zł ZOBACZ Biokominek Archikart - 1200x400 - LONG LINE - bez szyby przepiękny i nad wyraz ozdobny biokominek charakteryzuje się przystępnym montażem i prostotą używania. Nie wymaga pociągnięcia przewodu kominowego ponieważ zasilany jest biopaliwem, które nie wydziela destrukcyjnych substancji.Wprowadza bardzo błogi klimat do pomieszczenia jednak nie może słzastosować jako samodzielne ogrzewanie, ponieważ wydziela zbyt mało ciepła i wyłącznie do celów dekoracyjnych. Biokominek niezwykle finezyjnie ociepla i nawilża otoczenie.przystępny w 4 kolorach. Wyboru dokonuje się podczas zakupu.BiałyCiemny brąz InoxAntyczne złotowe wnętrzu składa się z 3 palników dając efekt szerokiego płomienia. Można je palić wszystkie naraz tylko 2 czy 1 - dzięki czemu otrzymamy pożądany efekt.Biokominki występują w zróżnicowanych rozmiarach i kolorach. Wszystkie możesz porównać tutaj.Lekkość, a także przychylne wymiary powodują,nadaje się także do mniejszych pomieszczeń oraz do powieszenia na ścianie z karton-gipsu przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa.stworzony w Polsce z najkorzystniejszych minimalistycznców, ma wszelkie wymagane atesty.Do biokominka należy dokupić biopaliwo w płynie dostępne tutaj.wymiary:Szerokość: 120 cmWysokość: 40 cmGłębokość: 12 cmCzas spalania: 2-4 h - 1 litrMoc grzejna: 1-3,2 kWWaga: 15 kgPalniki: 3 szt, 3-punktowe, satynowane, każdy o obszerności 0,7 litraPomalowany farbami wytrzymałymi na wysokie temperatury, mającymi wszelkie wymagane atesty.
 • Producent Archikart
Biokominek Globmetal 570x350 czarny strukturalny + GRATIS 200,01 zł ZOBACZ Biokominek Globmetal 570x350 czarny strukturalny + 1 kg kamieni dekoratywnych GRATIS Biokominek to mobilne źródło ciepła, które odmieni każdą przestrzeń. To atrakcyjny sposób dekoracji wnętrza. Dodaje romantycznej, relaksującej atmosfery, jasności i ciepła. Pozwala spełnić marzenia tym, którzy nie posiadają możliwości zbudowania prawdziwego komina w domu. Płomień nie iskrzy się i nie dymi.Biokominek może być stosowany nawet w niewielkich mieszkaniach, balkonie, tarasie czy ogrodzie. Montaż jest wyjątkowo prosty, nie wymaga specjalistycznej wiedzy czy umiejętności. Jest bezpieczniejszy i łatwiejszy w utrzymaniu od konwencjonalnych kominków.innowacyjna kompozycja łączy w sobie niezwykły wygląd i funkcjonalność. Dzięki przeróżnej kolorystyce można dobrać kolor do swojego wnętrza albo otoczenia.Moc grzewcza biokominka to 1 do 2,5 kW. Ze względu na długi palnik litr biopaliwa może palić się od 3 do 9 godzin, w zależności od regulacji płomienia. Biokominki nadają się do zabudowy, są doskonałym rozwiązaniem dla mieszkań w bloku.Biokominki są w pełni produktem polskim. Kolor: czarny strukturalnyMateriał: blacha malowana proszkowo + stal nierdzewnarozmiary:wysokość - 350 mmdługość - 570 mmgłębokość - 120 mmobjętość zbiornika: 0,7lW cenę wliczony jest zestaw montażowy: kołki montażowe, lejek, pojemniki na biopaliwo rodzaju „BP”, rączka do regulacji płomienia.Opcje do wyboru:Z biopaliwem ( Bioetanol bezzapachowy) albo bez biopaliwaIstnieje możliwość dokupienia biopaliwa zapachowego.Uwaga! Biokominek nie służy do ogrzewania pomieszczeń.
 • Producent Globmetal
Archikart Biokominek - 1200x400 - czarny połysk 849 zł ZOBACZ Biokominek Archikart - 1200x400 - Czarny lśnienie błyskotliwy i wyjątkowo dekoratywny biokominek charakteryzuje się nietrudnym montażem i prostotą użytkowania. Nie wymaga pociągnięcia przewodu kominowego ponieważ zasilany jest biopaliwem, które nie wydziela zgubnych substancji. Wprowadza niezwykle miły klimat do wnętrza jednak nie może służyć jako samodzielne ogrzewanie, ponieważ wydziela zbyt niedużo ciepła i tylko do celów dekoratywnych. Biokominek nad wyraz delikatnie ociepla i nawilża otoczenie. przystępny bez szyby oraz z szybą. Wyboru dokonuje się podczas zakupu.w środku składa się z 3 palników dając efekt szerokiego płomienia. Można je palić wszystkie naraz wyłącznie 2 czy 1 - dzięki czemu otrzymamy pożądany efekt.Biokominki występują w zróżnicowanych wymiarach i kolorach. Wszystkie możesz porównać tutaj.Lekkość, a także przyjazne rozmiary powodują,pasuje także do mniejszych pomieszczeń i do powieszenia na ścianie z karton-gipsu przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. wytwarzany w Polsce z najlepszych bezkompromisowców, posiada wszelkie wymagane atesty.Do biokominka należy dokupić biopaliwo w płynie przystępne tutaj.rozmiary:Szerokość: 120 cmWysokość: 40 cmGłębokość: 12 cmCzas spalania: 2-4 h - 1 litrMoc cieplna: 1-3,2 kWWaga: 15 kgPalniki: 3 szt, 3-punktowe, satynowane, każdy o obszerności 0,7 litraPomalowany farbami niepodatnymi na wysokie temperatury, posiadającymi wszelkie wymagane atesty.
 • Producent Archikart
Biokominek - 1400x400 - czarny połysk marki Archikart 860 zł ZOBACZ Biokominek Archikart - 1400x400 - Czarny blask spektakularny i nad wyraz dekoracyjny biokominek znamionuje się prostym montażem i prostotą wykorzystywania. Nie wymaga pociągnięcia przewodu kominowego ponieważ zasilany jest biopaliwem, które nie wydziela szkodliwych substancji. Wprowadza niezwykle miły klimat do pomieszczenia jednak nie może słwykorzystać jako samodzielne ogrzewanie, ponieważ wydziela zbyt mało ciepła i wyłącznie do celów dekoratywnych. Biokominek szczególnie finezyjnie ociepla i nawilża otoczenie. przystępny bez szyby, a także z szybą. Wyboru dokonuje się podczas zakupu.wewnątrz składa się z 3 palników dając efekt szerokiego płomienia. Można je palić wszystkie naraz jedynie 2 czy 1 - dzięki czemu otrzymamy pożądany efekt.Biokominki występują w różnych rozmiarach i kolorach. Wszystkie możesz porównać tutaj.Lekkość i przyjazne rozmiary powodują,nadaje się także do mniejszych pomieszczeń oraz do powieszenia na ścianie z karton-gipsu przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. produkowany w Polsce z najkorzystniejszych ascetycznców, ma wszelkie wymagane atesty.Do biokominka należy dokupić biopaliwo w płynie dostępne tutaj.wymiary:Szerokość: 140 cmWysokość: 40 cmGłębokość: 12 cmCzas spalania: 2-4 h - 1 litrMoc grzejna: 1-3,2 kWWaga: 15 kgPalniki: 3 szt, 3-punktowe, satynowane, każdy o obszerności 0,7 litraPomalowany farbami niepodatnymi na wysokie temperatury, mającymi wszelkie wymagane atesty.
 • Producent Archikart
Biokominek Archikart - 1200x400 - Biały połysk 799 zł ZOBACZ Biokominek Archikart - 1200x400 - Biały połysk piękny i nad wyraz dekoracyjny biokominek znamionuje się nieskomplikowanym montażem, a także prostotą stosowania. Nie wymaga pociągnięcia przewodu kominowego ponieważ zasilany jest biopaliwem, które nie wydziela zgubnych substancji. Wprowadza szczególnie błogi klimat do wnętrza jednak nie może służyć jako samodzielne ogrzewanie, ponieważ wydziela zbyt mało ciepła i jedynie do celów dekoracyjnych. Biokominek nad wyraz delikatnie ociepla i nawilża otoczenie. dostępny bez szyby i z szybą. Wyboru dokonuje się podczas zakupu.wewnątrz składa się z 3 palników dając efekt szerokiego płomienia. Można je palić wszystkie naraz wyłącznie 2 czy 1 - dzięki temu otrzymamy pożądany efekt.Biokominki występują w różnorodnych rozmiarach oraz kolorach. Wszystkie możesz porównać tutaj.Lekkość i przychylne wymiary sprawiają,pasuje także do mniejszych pomieszczeń oraz do powieszenia na ścianie z karton-gipsu przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. produkowany w Polsce z najlepszych bezkompromisowców, ma wszelkie wymagane atesty.Do biokominka należy dokupić biopaliwo w płynie przystępne tutaj.wymiary:Szerokość: 120 cmWysokość: 40 cmGłębokość: 12 cmCzas spalania: 2-4 h - 1 litrMoc cieplna: 1-3,2 kWWaga: 15 kgPalniki: 3 szt, 3-punktowe, satynowane, każdy o objętości 0,7 litraPomalowany farbami odpornymi na wysokie temperatury, posiadającymi wszelkie wymagane atesty.
 • Producent Archikart
Biokominek Archikart - 1400x400 - Czarny mat 860 zł ZOBACZ Biokominek Archikart - 1400x400 - Czarny mat przepiękny i bardzo dekoracyjny biokominek charakteryzuje się prostym montażem oraz prostotą wykorzystywania. Nie wymaga pociągnięcia przewodu kominowego ponieważ zasilany jest biopaliwem, które nie wydziela szkodliwych substancji. Wprowadza niezwykle przyjemny klimat do pomieszczenia jednak nie może słwykorzystać jako samodzielne ogrzewanie, ponieważ wydziela zbyt mało ciepła i jedynie do celów dekoratywnych. Biokominek szczególnie finezyjnie ociepla i nawilża otoczenie. dostępny bez szyby, a także z szybą. Wyboru dokonuje się podczas zakupu.w środku składa się z 3 palników dając efekt szerokiego płomienia. Można je palić wszystkie naraz jedynie 2 czy 1 - dzięki czemu otrzymamy pożądany efekt.Biokominki występują w różnorodnych rozmiarach i kolorach. Wszystkie możesz porównać tutaj.Lekkość oraz przyjazne wymiary powodują,pasuje także do mniejszych pomieszczeń oraz do powieszenia na ścianie z karton-gipsu przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. produkowany w Polsce z najkorzystniejszych surowców, ma wszelkie wymagane atesty.Do biokominka należy dokupić biopaliwo w płynie dostępne tutaj.rozmiary:Szerokość: 140 cmWysokość: 40 cmGłębokość: 12 cmCzas spalania: 2-4 h - 1 litrMoc cieplna: 1-3,2 kWWaga: 15 kgPalniki: 3 szt, 3-punktowe, satynowane, każdy o pojemności 0,7 litraPomalowany farbami wytrzymałymi na wysokie temperatury, posiadającymi wszelkie wymagane atesty.
 • Producent Archikart
Biokominek - 1400x400 - biały połysk marki Archikart 860 zł ZOBACZ Biokominek Archikart - 1400x400 - Biały blask efektowny i nad wyraz dekoratywny biokominek charakteryzuje się przystępnym montażem i prostotą wykorzystywania. Nie wymaga pociągnięcia przewodu kominowego ponieważ zasilany jest biopaliwem, które nie wydziela destrukcyjnych substancji. Wprowadza bardzo przyjemny klimat do wnętrza jednak nie może służyć jako samodzielne ogrzewanie, ponieważ wydziela zbyt mało ciepła i wyłącznie do celów dekoratywnych. Biokominek wyjątkowo delikatnie ociepla i nawilża otoczenie. dostępny bez szyby oraz z szybą. Wyboru dokonuje się w trakcie zakupu.w środku składa się z 3 palników dając efekt szerokiego płomienia. Można je palić wszystkie naraz jedynie 2 czy 1 - dzięki czemu otrzymamy pożądany efekt.Biokominki występują w przeróżnych wymiarach i kolorach. Wszystkie możesz porównać tutaj.Lekkość, a także przychylne rozmiary powodują,pasuje także do mniejszych pomieszczeń oraz do powieszenia na ścianie z karton-gipsu przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. stworzony w Polsce z najlepszych bezkompromisowców, ma wszelkie wymagane atesty.Do biokominka należy dokupić biopaliwo w płynie przystępne tutaj.rozmiary:Szerokość: 140 cmWysokość: 40 cmGłębokość: 12 cmCzas spalania: 2-4 h - 1 litrMoc grzewcza: 1-3,2 kWWaga: 15 kgPalniki: 3 szt, 3-punktowe, satynowane, każdy o obszerności 0,7 litraPomalowany farbami odpornymi na wysokie temperatury, posiadającymi wszelkie wymagane atesty.
 • Producent Archikart
Archikart Biokominek - 1400x400 - inox 910 zł ZOBACZ Biokominek Archikart - 1400x400 - Inox atrakcyjny i szczególnie ozdobny biokominek znamionuje się łatwym montażem, a także prostotą użytkowania. Nie wymaga pociągnięcia przewodu kominowego ponieważ zasilany jest biopaliwem, które nie wydziela szkodliwych substancji. Wprowadza bardzo miły klimat do wnętrza jednak nie może służyć jako samodzielne ogrzewanie, ponieważ wydziela zbyt mało ciepła i wyłącznie do celów dekoratywnych. Biokominek niezwykle subtelnie ociepla i nawilża otoczenie. dostępny bez szyby i z szybą. Wyboru dokonuje się w trakcie zakupu.wewnątrz składa się z 3 palników dając efekt szerokiego płomienia. Można je palić wszystkie naraz jedynie 2 czy 1 - dzięki czemu otrzymamy pożądany efekt.Biokominki występują w różnych wymiarach, a także kolorach. Wszystkie możesz porównać tutaj.Lekkość oraz przychylne rozmiary powodują,pasuje także do mniejszych pomieszczeń oraz do powieszenia na ścianie z karton-gipsu przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. stworzony w Polsce z najlepszych surowców, posiada wszelkie wymagane atesty.Do biokominka należy dokupić biopaliwo w płynie przystępne tutaj.rozmiary:Szerokość: 140 cmWysokość: 40 cmGłębokość: 12 cmCzas spalania: 2-4 h - 1 litrMoc grzejna: 1-3,2 kWWaga: 15 kgPalniki: 3 szt, 3-punktowe, satynowane, każdy o objętości 0,7 litraPomalowany farbami niepodatnymi na wysokie temperatury, posiadającymi wszelkie wymagane atesty.
 • Producent Archikart
Biokominek zeus horizontal marki Kratki 288 zł ZOBACZ Biokominek o prostym i progresywnym wyglądzie, który stanowi oryginalną ozdobę każdego wnętrza. Gustowna forma pozwala podkreślić aranżacja równocześnie salonu, jak i sypialni. Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają niełatwej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w , a także w obsłudze, sprawdzą się jednocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to dodatkowo wspaniałe rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów pozwala na realizację najmocniej oryginalnych pomysłów. Wyposażenie biokominka (standard): - Pojemnik na biopaliwo: wkład absorbujący/absorpcyjny umieszczony w biowkładce zapewnia bezpieczeństwo użytkowania biokominka, a także wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, nawet w przypadku przewrócenia się pojemnika. Pojemnik na biopaliwo wykonany ze stali rdzoodpornej. (UWAGA!! Jednorazowo do pojemnika można wlać 50% obszerności biowkładki. Większa ilość płynu spowoduje, iż płyn wyleje się po ewentualnym przechyleniu biopojemnika.) - Rączka regulująca do pojemnika. - 2 kołki montażowe. Sposób konstrukcji: - naścienny: można zawiesić na ścianie przy użyciu kołków montażowych. - narożny: można zamontować w narożniku pod każdym kątem, bez użytkowania dodatkowych listew montażowych. - indywidualna zabudowa: można zamontować we wnęce lub na specjalnie zbudowanym do tego celu elemencie ozdobnym wystającym ze ściany. Dylatacja: bezpieczna odległość od ściany (1,5 cm) umożliwia obieg powietrza wokół biokominka, bez dodatkowych listew montażowych. Gwarancja 24 miesiące.
 • Producent KRATKI
Globmetal Biokominek 900x400 inox nierdzewny, szczotkowany + gratis 399 zł ZOBACZ Biokominek 900x400 INOX nierdzewny, szczotkowany + 1 kg kamieni dekoratywnych GRATIS! Biokominek to mobilne źródło ciepła, które odmieni każdą przestrzeń. To atrakcyjny sposób dekoracji wnętrza. Dodaje romantycznej, relaksującej atmosfery, jasności i ciepła. Pozwala spełnić marzenia tym, którzy nie mają możliwości zbudowania prawdziwego komina w domu. Płomień nie iskrzy się i nie dymi.Biokominek może być stosowany nawet w niewielkich mieszkaniach, balkonie, tarasie czy ogrodzie. Montaż jest nad wyraz prosty, nie wymaga specjalistycznej wiedzy czy umiejętności. Jest bezpieczniejszy i łatwiejszy w utrzymaniu od tradycyjnych kominków.postępowa budowa łączy w sobie niezwykły wygląd i funkcjonalność. Dzięki zróżnicowanej kolorystyce można dobrać kolor do swego wnętrza albo otoczenia.Moc cieplna biokominka to 1.6 do 3 kW. Ze względu na długi palnik litr biopaliwa może palić się od 3 do 9 godzin, w zależności od regulacji płomienia. Biokominki nadają się do zabudowy, są wyśmienitym rozwiązaniem dla mieszkań w bloku.Biokominki są w pełni produktem polskim. Kolor: INOX nierdzewny, szczotkowanyMateriał: blacha malowana proszkowo + stal nierdzewnarozmiary:wysokość - 400 mmdługość - 900 mmgłębokość - 120 mmpojemność zbiornika: 1lWaga: 10 kgW cenę wliczony jest pakiet montażowy: listwa montażowa prosta, kołki montażowe, lejek, pojemniki na biopaliwo rodzaju „BP”, rączka do regulacji płomienia.Opcje do wyboru:Z szybą lub bez szybyZ biopaliwem ( Bioetanol bezzapachowy) lub bez biopaliwaIstnieje możliwość dokupienia biopaliwa zapachowego.Uwaga! Biokominek nie służy do ogrzewania pomieszczeń.
 • Producent Globmetal
Biokominki