Biokominki

 

 

Nowości:

Biokominek zeus horizontal marki Kratki 288 zł ZOBACZ Biokominek o prostym i progresywnym wyglądzie, który stanowi oryginalną ozdobę każdego wnętrza. Gustowna forma pozwala podkreślić aranżacja równocześnie salonu, jak i sypialni. Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają niełatwej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w , a także w obsłudze, sprawdzą się jednocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to dodatkowo wspaniałe rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów pozwala na realizację najmocniej oryginalnych pomysłów. Wyposażenie biokominka (standard): - Pojemnik na biopaliwo: wkład absorbujący/absorpcyjny umieszczony w biowkładce zapewnia bezpieczeństwo użytkowania biokominka, a także wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, nawet w przypadku przewrócenia się pojemnika. Pojemnik na biopaliwo wykonany ze stali rdzoodpornej. (UWAGA!! Jednorazowo do pojemnika można wlać 50% obszerności biowkładki. Większa ilość płynu spowoduje, iż płyn wyleje się po ewentualnym przechyleniu biopojemnika.) - Rączka regulująca do pojemnika. - 2 kołki montażowe. Sposób konstrukcji: - naścienny: można zawiesić na ścianie przy użyciu kołków montażowych. - narożny: można zamontować w narożniku pod każdym kątem, bez użytkowania dodatkowych listew montażowych. - indywidualna zabudowa: można zamontować we wnęce lub na specjalnie zbudowanym do tego celu elemencie ozdobnym wystającym ze ściany. Dylatacja: bezpieczna odległość od ściany (1,5 cm) umożliwia obieg powietrza wokół biokominka, bez dodatkowych listew montażowych. Gwarancja 24 miesiące.
  • Producent KRATKI
Biokominek TANGO 2 czarny + KAMYKI GRATIS 230 zł ZOBACZ Biokominek TANGO to propozycja dla osób zdecydowanych na biokominek wolnostojący. Możliwość ustawienia go w dowolnym miejscu i interesująca forma sprawiają,wyśmienicie pasuje zarówno do obfitych przestrzeni mieszkalnych, biurowych,jak i mieszkań w blokach. W sprzyjających warunkach atmosferycznych może być także ozdobą tarasu, czy ogrodu, np. W czasie ciepłych letnich wieczorów. Stanowi on doskonałe uzupełnienie innowacyjnych wnętrz, bardzo w długie zimowe popołudnia. Proste, gustowne kształty, a także materiał, z którego jest wyprodukowany, powodują, iż kominek wyśmienicie wpisuje się w wygląd pomieszczeń wytwarzając błogą atmosferę i zapewniając kontakt z żywym ogniem. Zrównoważona budowa i szyby z czterech stron pojemnika z ogniem sprawiają, iż jest on bezpieczny w wykorzystywaniu i stanowi ochronę dla dzieci i zwierząt domowych przed niebezpieczeństwem. Jak każdy kominek wolnostojący, można go przestawić w dowolne miejsce. Wyposażenie:- przeznaczony bezpieczny pojemnik na biopaliwoz wkładem absorbującym/absorpcyjnym; objętość: 0,44 l- rączka regulująca do pojemnika Waga - 4,5 kg Materiał obudowy: stal czarna malowana proszkowo, szkło.Materiał pojemnika na biopaliwo: stal nierdzewna. UWAGA: Nie wolno rozlać płynu rodzaju biopaliwo poza pojemnik dedykowany na niego, ponieważ może to spowodować uszkodzenie farby albo samego biokominka.Zabronione jest także dolewanie biopaliwa podczas palenia się biokominka. Biokominek z bezpiecznym bio-pojemnikiem Bezpieczny pojemnik biokominka z wkładem absorbującym/absorpcyjnym to świeże rozwiązanie użyte w pojemnikach do biokominków. Pozwala on na spore zmniejszenie zużycia paliwa, a przede wszystkim wyklucza ryzyko wylania/rozlania się paliwa, choćbyw razie przypadkowego przewrócenia się biokominka z palacym się paliwem w pojemniku. UWAGA!! Jednorazowo do pojemnika można wlać 50% pojemności biowkładki. Obszerniejsza liczba płynu spowoduje, iż płyn wyleje się po ewentualnym przechyleniu biopojemnika.
  • Producent Kratki
Kratki biokominek golf czarny (5901350047071) 180 zł ZOBACZ Biokominek o prostym i progresywnym wyglądzie, który stanowi oryginalną ozdobę każdego wnętrza. Stylowa forma pozwala podkreślić wygląd zarówno salonu, jak i sypialni. Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają nieprzystępnej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w i w obsłudze, sprawdzą się równocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to również perfekcyjne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta towarów pozwala na realizację najbardziej oryginalnych pomysłów. Wyposażenie biokominka (kanon): - Pojemnik na biopaliwo: wkład absorbujący/chłonny umieszczony w biowkładce zapewnia bezpieczeństwo używania biokominka, a także wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, choćby w przypadku przewrócenia się pojemnika. Pojemnik na biopaliwo wykonany ze stali rdzoodpornej. (UWAGA!! Jednorazowo do pojemnika można wlać 50% obszerności biowkładki. Pokaźniejsza liczba płynu spowoduje, że płyn wyleje się po ewentualnym przechyleniu biopojemnika.) - Rączka regulująca do pojemnika. - 2 kołki montażowe. Sposób konstrukcji: - naścienny: można zawiesić na ścianie przy użyciu kołków montażowych. - narożny: można zamontować w narożniku pod każdym kątem, bez użytkowania dodatkowych listew montażowych. - jednostkowa zabudowa: można zamontować we wnęce albo na specjalnie zbudowanym do tego celu elemencie ozdobnym wystającym ze ściany. Dylatacja: bezpieczna odległość od ściany (1,5 cm) zezwala na obieg powietrza wokół biokominka, bez dodatkowych listew montażowych. Gwarancja 24 miesiące.
  • Producent KRATKI
Biokominek TANGO 3 granito +KAMYKI GRATIS, TANGO3/GRANITO 250 zł ZOBACZ Biokominek TANGO to propozycja dla osób zdecydowanych na biokominek wolnostojący. Możliwość ustawienia go w dowolnym miejscu, a także atrakcyjna forma powodują,świetnie pasuje zarówno do sporych przestrzeni mieszkalnych, biurowych,jak i mieszkań w blokach. W sprzyjających warunkach atmosferycznych może być w dodatku ozdobą tarasu, czy ogrodu, np. W czasie ciepłych letnich wieczorów. Stanowi on wyśmienite uzupełnienie nowoczesnych wnętrz, szczególnie w długie zimowe popołudnia. Proste, wysmakowane kształty i materiał, z którego jest wytworzony, sprawiają, że kominek rewelacyjnie wpisuje się w aranżacja pomieszczeń stwarzając błogą atmosferę i zapewniając kontakt z żywym ogniem. Stabilna konstrukcja i szyby z czterech stron pojemnika z ogniem sprawiają, iż jest on bezpieczny w wykorzystywaniu i stanowi ochronę dla dzieci i zwierząt domowych przed niebezpieczeństwem. Jak każdy kominek wolnostojący, można go przestawić w dowolne miejsce. Wyposażenie:- asygnowany bezpieczny pojemnik na biopaliwoz wkładem absorbującym/chłonnym; objętość: 0,44 l- rączka regulująca do pojemnika Waga - 4,6 kg Materiał pokrywy: stal czarna malowana proszkowo, szkło.Materiał pojemnika na biopaliwo: stal nierdzewna. UWAGA: Nie wolno rozlać płynu rodzaju biopaliwo poza pojemnik asygnowany na niego, ponieważ może to spowodować uszkodzenie farby albo samego biokominka.Zabronione jest także dolewanie biopaliwa podczas palenia się biokominka. Biokominek z bezpiecznym bio-pojemnikiem Bezpieczny pojemnik biokominka z wkładem absorbującym/absorpcyjnym to nowe rozwiązanie wykorzystane w pojemnikach do biokominków. Pozwala on na znaczne zmniejszenie zużycia paliwa, a w głównej mierze wyklucza ryzyko wylania/rozlania się paliwa, nawetw razie przypadkowego przewrócenia się biokominka z palacym się paliwem w pojemniku. UWAGA!! Jednorazowo do pojemnika można wlać 50% pojemności biowkładki. Pokaźniejsza liczba płynu spowoduje, iż płyn wyleje się po ewentualnym przechyleniu biopojemnika.
  • Producent Kratki
Kratki biokominek golf czarny vertical (5901350050712) 235 zł ZOBACZ Biokominek o prostym i progresywnym wyglądzie, który stanowi oryginalną ozdobę każdego wnętrza. Szykowna forma pozwala podkreślić aranżacja zarówno salonu, jak i sypialni. Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają nieprzystępnej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w oraz w obsłudze, sprawdzą się równocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to również genialne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta towarów pozwala na realizację najistotniej oryginalnych pomysłów. Wyposażenie biokominka (kanon): - Pojemnik na biopaliwo: wkład absorbujący/absorpcyjny umieszczony w biowkładce zagwarantuje bezpieczeństwo wykorzystywania biokominka, a także wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, nawet w sytuacji przewrócenia się pojemnika. Pojemnik na biopaliwo wyprodukowany ze stali rdzoodpornej. (UWAGA!! Jednorazowo do pojemnika można wlać 50% pojemności biowkładki. Większa liczba płynu spowoduje, iż płyn wyleje się po ewentualnym przechyleniu biopojemnika.) - Rączka regulująca do pojemnika. - 2 kołki montażowe. Sposób montażu: - naścienny: można zawiesić na ścianie przy użyciu kołków montażowych. - narożny: można zamontować w narożniku pod każdym kątem, bez używania dodatkowych listew montażowych. - indywidualna zabudowa: można zamontować we wnęce lub na specjalnie zbudowanym do tego celu elemencie dekoracyjnym wystającym ze ściany. Dylatacja: bezpieczna odległość od ściany (1,5 cm) umożliwia obieg powietrza wokół biokominka, bez dodatkowych listew montażowych. Gwarancja 24 miesiące.
  • Producent KRATKI
Archikart Biokominek - 1200x400 - czarny mat 535 zł ZOBACZ Biokominek Archikart - 1200x400 - Czarny mat efektowny i nad wyraz dekoracyjny biokominek charakteryzuje się łatwym montażem, a także prostotą stosowania. Nie wymaga pociągnięcia przewodu kominowego ponieważ zasilany jest biopaliwem, które nie wydziela zgubnych substancji. Wprowadza niezwykle miły klimat do wnętrza jednak nie może słzastosować jako samodzielne ogrzewanie, ponieważ wydziela zbyt niedużo ciepła i wyłącznie do celów dekoracyjnych. Biokominek szczególnie delikatnie ociepla i nawilża otoczenie. dostępny bez szyby, a także z szybą. Wyboru dokonuje się w trakcie zakupu.wewnątrz składa się z 3 palników dając efekt szerokiego płomienia. Można je palić wszystkie naraz wyłącznie 2 czy 1 - dzięki temu otrzymamy pożądany efekt.Biokominki występują w różnych rozmiarach i kolorach. Wszystkie możesz porównać tutaj.Lekkość i przychylne rozmiary powodują,nadaje się także do mniejszych pomieszczeń, a także do powieszenia na ścianie z karton-gipsu przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. tworzony w Polsce z najkorzystniejszych bezkompromisowców, posiada wszelkie wymagane atesty.Do biokominka należy dokupić biopaliwo w płynie dostępne tutaj.rozmiary:Szerokość: 120 cmWysokość: 40 cmGłębokość: 12 cmCzas spalania: 2-4 h - 1 litrMoc cieplna: 1-3,2 kWWaga: 15 kgPalniki: 3 szt, 3-punktowe, satynowane, każdy o objętości 0,7 litraPomalowany farbami niepodatnymi na wysokie temperatury, posiadającymi wszelkie wymagane atesty.
  • Producent Archikart
Biokominek charlie miedź galwaniczna z certyfikatem tÜv marki Kratki 960 zł ZOBACZ Biokominek z kolekcji CHARLIE to rozwiąznie dla osób, które nie mogą posiadać konwencjonalnego kominka w domu. To niewielkich rozmiarów biokominek o prostym i progresywnym wyglądzie.Biokominek CHARLIE można montować na dwa sposoby:- wieszając go bezpośrednio na ścianie (przy użyciu otworówznajdujących się w tylnej ścianie biokominka)- lub zamontować we wnęce albo na specjalnie zbudowanym do tegocelu elemencie ozdobnym wystającym ze ściany.Jest to wyśmienite rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać bardziejrealistyczne wrażenie ognia. Ostatnie rozwiązanie pozwala uzyskaćefekt konwencjonalnego kominka i daje możliwość zaaranżowaniauzupełniającej, własnej pokrywy według jednostkowej potrzebykażdego klienta. Plusem biokominka zainstalowanego w ten sposóbjest to, że zajmuje on o dużo mniej powierzchni tradycyjny kominek.Wyposażenie:- prostokątny bezpieczny pojemnik długi na biopaliwo z wkładem absorbującym/absorpcyjnym; objętość: 1,6 l- rączka regulująca do pojemnika- 2 kołki montażowe.Waga - 20 kg.Materiał obudowy: stal czarna malowana.Materiał pojemnika na biopaliwo: stal nierdzewna. Biokominek posiada znak zgodności TÜV. Oznaczenie artykułu tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu i potwierdzeniem, iż spełnia on obligatoryjne wymagania bezpieczeństwa. Ponadto znak zgodności TÜV zapewnia, iż procesy wytwarzania wyrobu monitorowane przez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są wykonywane na najwyższym poziomie technologiczno-organizacyjnym.
  • Producent Kratki
Biokominek DELTA 2 czarny VERTICAL z certyfikatem TÜV, DELTA2/CZARNY/VERTICAL/TUV 439 zł ZOBACZ Biokominek z serii DELTA 2 to rozwiązanie dla osób, które nie mogą mieć klasycznego kominka w domu. To niewielkich wymiarów biokominek o prostym i innowacyjnym wyglądzie.Biokominek DELTA 2 można montować na dwa sposoby:- wieszając go bezpośrednio na ścianie (przy użyciu otworówznajdujących się w tylnej ścianie biokominka)- albo zamontować we wnęce albo na specjalnie zbudowanym do tegocelu elemencie dekoracyjnym wystającym ze ściany.Jest to znakomite rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać bardziejrealistyczne wrażenie ognia. Ostatnie rozwiązanie pozwala uzyskaćefekt klasycznego kominka i daje możliwość zaaranżowaniauzupełniającej, własnej pokrywy według jednostkowej potrzebykażdego klienta. Plusem biokominka zainstalowanego w ten sposóbjest to, że zajmuje on o niemało mniej powierzchni konwencjonalny kominek.Wyposażenie:- prostokątny bezpieczny pojemnik krótki na biopaliwo z wkładem absorbującym/chłonnym; objętość: 1,2 l- rączka regulująca do pojemnika- 2 kołki montażowe.Waga - 10 kg.Materiał pokrywy: stal czarna malowana.Materiał pojemnika na biopaliwo: stal nierdzewna. Biokominek posiada znak zgodności TÜV. Oznaczenie produktu tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu i potwierdzeniem, że spełnia on obligatoryjne kryteria bezpieczeństwa. Ponadto znak zgodności TÜV gwarantuje, że procesy wytwarzania wyrobu monitorowane przez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są wykonywane na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym.
  • Producent Kratki
Biokominek GOLF czarny HORIZONTAL z certyfikatem TÜV 355 zł ZOBACZ Biokominek z linii GOLF to rozwiąznie dla osób, które nie mogą posiadaćkonwencjonalnego kominka w domu. To niewielkich wymiarów biokomineko prostym i progresywnym wyglądzie.Biokominek GOLF można montować na dwa sposoby:- wieszając go bezpośrednio na ścianie (przy użyciu otworówznajdujących się w tylnej ścianie biokominka)- lub zamontować we wnęce albo na specjalnie zbudowanym do tegocelu elemencie dekoratywnym wystającym ze ściany.Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać bardziejrealistyczne wrażenie ognia. Ostatnie rozwiązanie pozwala uzyskaćefekt konwencjonalnego kominka i daje możliwość zaaranżowaniadopełniającej, własnej pokrywy według indywidualnej zapotrzebowaniakażdego klienta. Plusem biokominka zainstalowanego w ten sposóbjest to, że zajmuje on o niemało mniej powierzchni tradycyjny kominek.Wyposażenie:- prostokątny pojemnik drobny na biopaliwo; pojemność: 0,4 l- rączka regulująca do pojemnika- 2 kołki montażowe.Waga - 5 kg.Materiał obudowy: stal czarna malowana.Materiał pojemnika na biopaliwo: stal nierdzewna. Biokominek posiada znak zgodności TÜV. Oznaczenie towaru tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu i potwierdzeniem, że spełnia on obligatoryjne wymogi bezpieczeństwa. W dodatku znak zgodności TÜV gwarantuje, iż procesy wytwarzania wyrobu monitorowane poprzez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są wykonywane na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym.
  • Producent Kratki
Biokominek CHARLIE 2 miedź galwaniczna z certyfikatem TÜV 960 zł ZOBACZ Biokominek z linii CHARLIE 2 to rozwiąznie dla osób, które nie mogąmieć konwencjonalnego kominka w domu. To niewielkich wymiarówbiokominek o prostym i progresywnym wyglądzie.Biokominek CHARLIE 2 można montować na dwa sposoby:- wieszając go bezpośrednio na ścianie (przy użyciu otworówznajdujących się w tylnej ścianie biokominka)- albo zamontować we wnęce albo na specjalnie zbudowanym do tegocelu elemencie ozdobnym wystającym ze ściany.Jest to znakomite rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać bardziejrealistyczne wrażenie ognia. Ostatnie rozwiązanie pozwala uzyskaćefekt konwencjonalnego kominka i daje możliwość zaaranżowaniadopełniającej, własnej obudowy według indywidualnej potrzebykażdego klienta. Plusem biokominka zainstalowanego w ten sposóbjest to, że zajmuje on o niemało mniej powierzchni konwencjonalny kominek.Wyposażenie:- prostokątny bezpieczny pojemnik niedługi na biopaliwo z wkładem absorbującym/chłonnym; pojemność: 1,2 l- rączka regulująca do pojemnika- 2 kołki montażowe.Waga - 14,5 kg.Materiał obudowy: stal czarna malowana.Materiał pojemnika na biopaliwo: stal nierdzewna. Biokominek posiada znak zgodności TÜV. Oznaczenie towaru tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu, a także potwierdzeniem, że spełnia on obligatoryjne kryteria bezpieczeństwa. W dodatku znak zgodności TÜV gwarantuje, iż procesy wytwarzania wyrobu monitorowane przez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są wykonywane na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym.
  • Producent Kratki